چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۲:۱۱Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برودت»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- بارش سنگین و بی سابقه برف و برودت هوا در چند روز گذشته و بروز برخی مشکلات برای مردم، وزیر کشور را به کردستان کشاند تا از نزدیک وضعیت را ببیند و خیالش بابت خدمات ارائه شده و رفع کم و کاستی ها آسوده شود، سفری که حاصلش وعده وحیدی برای تجهیز شهرداری ها و راهداری ها به ماشین آلات جدید بود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: به دلیل برودت هوا و ریزش شدید نزولات جوی در 72 ساعت گذشته از بهمن ماه(یکم الی سوم) 110 هزار و 924 تماس با سامانه 141 استان برقرار شد که معادل 25 درصد از تمام تماس های سال جاری تا این مدت بوده است. ...
شبستان   ۳ ساعت پیش    
آموزش و پرورش استان اردبیل طی اطلاعیه مدارس برخی از شهرهای استان را در روز چهارشنبه 6 بهمن ماه به دلیل برودت هوا تعطیل اعلام کرد.
منجیل خبر   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
طوفان های زمستانی می توانند خسارات قابل توجهی به بار آورده و با برودت هوا، وزش بادهای شدید و نیز بارش برف سنگین در مناطق تحت تاثیر همراه باشند. به گزارش ایسنا، کارشناسان “کمیته بین المللی صلیب سرخ ” در ایالات متحده اقدامات و توصیه های ایمنی را مطرح کرده اند که می توان با بکارگیری به موقع آنها ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: برخی ها تلاش داشتند وضعیت کردستان را بحرانی و غیرعادی نشان دهند اما با آن حجم برف و برودت منفی 30 درجه ای هیچ مشکل حادی در استان پیش نیامده و این بسیار اتفاقات میمونی است و جای تشکر دارد.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بحران سازمان راهداری گفت: سامانه بارشی جدید، با افزایش برودت هوا همراه است و از فردا بعد از ظهر وارد کشور می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق استان اصفهان گفت: اگرچه ظرفیت تولید برق نیروگاه شهید محمد منتظری حدود 1600 مگاوات است، اما اکنون چهار واحد آن با ظرفیت 75 درصدی از سوخت مازوت استفاده می کنند و گاز این صنعت قطع است و نیروگاه اصفهان نیز هنوز مصرف مازوت ندارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: از آغاز بارش سنگین برف و برودت هوا در هفته گذشته تاکنون 1341 دستگاه کنتور مشترکان که بر اثر سرما دچار مشکل شده بود تعویض گردیده است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۵    
مرصاد نیوز: رئیس آموزش و پرورش شهرستان سنقروکلیایی از تاخیر 2 ساعته شیفت صبح مدارس شهرستان سنقروکلیایی به دلیل برودت هواخبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه – کرمی - ابتکار : مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: این شرکت باتوجه به افزایش مصرف گاز در روزهای اخیر؛ در راستای تامین گاز پایدار مشترکان به ویژه بخش خانگی؛ آخرین راهکارهای جهت جلوگیری از افت فشار و قطع گاز در دست بررسی دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: با افزایش میانگین دمای استان تا پایان هفته جاری، برودت شبانه هوا شکسته شده و کمینه دمای مشهد از 2 درجه زیر صفر به 5 درجه سلسیوس خواهد رسید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
با شروع فصل زمستان و برودت هوا، آبشار گنج نامه همدان که در پنج کیلومتری غرب همدان واقع شده مورد بازدید جاذبه گردشگردی از شهرهای مختلف ایران شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۷:۴۸    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: بدلیل برودت هوا و یخبندان فعالیت مدارس برخی مناطق استان با 2 ساعت تأخیر آغاز می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه مازوت سوزی در نیروگاه اصفهان هر چه زودتر باید متوقف شود، خاطرنشان کرد: هر چند مسئولان اعلام کردند، مازوت سوزی تا سه روز آینده با توجه به برودت هوا ادامه خواهد داشت و پس از آن متوقف می شود.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۳:۴۳    
آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: به دلیل یخبندان و برودت هوا آموزش حضوری برخی مدارس استان فردا سه شنبه تعطیل است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۱:۴۶    
آسیانیوز / یزد؛ به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، زارع با بیان اینکه در روز های اخیر در استان یزد شاهد شرایط نامساعد جوی ، یخبندان و برودت شدید هوا بودیم با تلاش و تعهد همکاران تلاشگر مخابرات این منطقه و همچنین آمادگی کامل متخصصان ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت: به دلیل کرونا و برودت هوا در نقاط مختلف جهان حضور بازیکنان کشورمان در اردوی تیم ملی با مشکل مواجه شده و به دنبال حل این موضوع هستیم. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
آبشار گنجنامه با 12 متر ارتفاع در مسیر صعود به ارتفاعات کوه الوند و در پنج کیلومتری غرب همدان کنار کتیبه های گنجنامه قرار دارد. این آبشار دارای آب دائمی است و در زمستان ها نیز در جریان است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۳:۳۸    
رئیس اداره گاز مهاباد گفت: تمامی ایستگاه های گاز پیش از برودت هوا در این شهرستان مورد سرویس قرار گرفته است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۲:۱۰    
مرصاد نیوز: مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از تاخیر دو ساعته مدارس در 11 شهرستان کرمانشاه به علت برودت هوا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۱:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
روز سه شنبه 5 بهمن ماه 1400 به دلیل بارش برف و برودت هوا مدارس برخی مناطق تعطیل بوده و برخی مدارس با تاخیر شروع به کار خواهند نمود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست شیروان گفت: با توجه به شرایط جوی و بارش برف و برودت هوا امکان دارد که گونه های جانوری وحشی به مناطق مسکونی در اطراف روستاها و حتی بافت های شهری نزدیک شوند که توصیه می شود به آنان تغذیه داه شود و مزاحمتی صورت نگیرد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۹:۵۰    
ایرسا_مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: به دلیل برودت هوا و یخبندان، مدارس اکثر شهرستانهای استان کرمانشاه، فردا( 5 بهمن ماه) با دو ساعت تاخیر بازگشایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها _ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به برودت اخیر هوا و یخ زدگی لوله های آب گفت: مشکل قطعی آب 82 روستای استان که به دنبال بارش برف و کولاک ایجاد شده بود، رفع شد.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۵۶    
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: شهروندان ضمن استفاده از پرده های ضخیم در برابر پنجره منازل از وسایل گازسوز استاندارد استفاده کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، روز سه شنبه 5 بهمن ماه 1400 به دلیل بارش برف و برودت هوا نحوه استمرار فعالیت های آموزشی مدارس بشرح ذیل اعلام می گردد: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی در خصوص تداوم شرایط پایدارجوی و برودت هوا به ویژه در مناطق پرجمعیت استان و افزایش غلظت آلاینده های جوی و ورود سامانه بارشی جدید به استان هشدار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
برودت هوا در روزهای گذشته در برخی نقاط کشور، طی چند سال اخیر بی سابقه بوده و با توجه به بارش سنگین برف و باران های سیل آسا در بسیاری از استان های غربی و شمال غرب، بعضی از مسیرهای مواصلاتی و حتی راه های روستایی بسته شده است و امکان تردد در برخی از نقاط وجود ندارد ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۱    
جهانبخش سلیمیان گفت: در سطح چهارمحال و بختیاری تمهیدات لازم اندیشیده شده است که با افزایش برودت هوا قطعی گاز رخ ندهد، ولی مناطق شمالی کشور و استان های که از مبانی تولید گاز در جنوب کشور فاصله دارند، امکان قطعی گاز وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
این روزها با برودت و سرمای شدید هوا در همدان این آبشار با یخ بستن شکل زیبای زمستانی به خود گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی با هشدار به اینکه در صورت مصرف بی رویه، حجم گاز توزیعی با افت فشار مواجه می شود، گفت: با برودت هوا، رکورد مصرف گاز این استان در سه سال گذشته با 40 میلیون مترمکعب شکسته شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران میزان مصرف انواع فرآورده های نفتی از ابتدای امسال را شرح داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
آب آشامیدنی 82 روستای استان کرمانشاه که به علت بارش برف و برودت هوا قطع شده بود با تلاش نیرو های شرکت آب و فاضلاب استان مجدد وصل شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت : به علت برودت هوا مدارس مقطع ابتدایی 12 شهرستان استان کرمانشاه امروز دوشنبه (4 بهمن) در نوبت صبح تعطیل اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری سرپرست شرکت گاز چهارمحال و بختیاری گفت: باتوجه به افزایش مصرف گاز در بخش خانگی به علت برودت هوا، در مصرف گاز توسط صنایع به صورت کشوری محدودیت هایی در نظر گرفته شده است، این محدودیت پس از عبور جبهه سرد کاهش پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مجتمع پرورش ماهی مور زرین در شهرستان الیگودرز به خاطر برودت هوا کاملا یخ زده و موجب تلف شدن ماهی ها شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۰    
فرماندار شهرستان کوهرنگ با تایید خبر زلزله 3.4 ریشتری صبح امروز گفت: بازسازی منازل خسارت زده از زلزله های قبلی نیز در مناطقی همچون بازفت در حال اجراست اما در منطقه صمصامی به دلیل برودت هوا فعلا متوقف شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
برخی مدارس استان مازندران بر اثر یخبندان و برودت هوا، امروز دوشنبه تعطیل است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به دلیل برودت هواو یخبندان مدارس سه شهر آذربایجان غربی تعطیل شد
هرمز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه از تعطیلی مدارس مقاطع ابتدایی در 12 شهرستان به دلیل برودت هوا و لغزندگی معابر خبر داد.
برترین ها / دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر ایران: تمامی مدارس نوبت صبح مقطع ابتدایی شهرستان های کرمانشاه، اسلام آباد غرب، دالاهو، پاوه، جوانرود، روانسر، ثلاث باباجانی، سنقروکلیایی، صحنه، هرسین، کنگاور و بخش گواور شهرستان گیلانغرب، امروز(دوشنبه) تعطیل است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرروابط عمومی شرکت آب وفاضلاب چهارمحال وبختیاری گفت: به دلیل برودت اب وهوا ، خط انتقال آب کوهرنگ به شهرکرد دچار یخ زدگی شده است
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
با توجه به برودت هوا و افزایش نجومی مصرف گاز خانگی، فقط 25 درصد از نیاز نیروگاه های کشور با گاز طبیعی تامین می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
آموزش و پرورش استان اردبیل طی اطلاعیه ای فعالیت های آموزشی مدارس روز 4 بهمن ماه به دلیل برودت هوا در 5 شهر تعطیل اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- به دنبال برودت و سردی هوا در شهر اردبیل، دوره ابتدایی شهری و روستایی و متوسطه دوره اول روستایی و مدارس استثنایی فعالیت مدارس به صورت غیرحضوری و در شبکه شاد انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرماندار کوهرنگ گفت: بازسازی مناطق زلزله زده کوهرنگ به طور کامل متوقف و تعطیل شده است و با پایان فصل سرما مجددا کار آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: به دلیل برودت هوا و افزایش مصرف گاز در بخش خانگی، محدودیت در فعالیت بر جایگاه های سی ان جی و صنایع عمده همچون نیروگاه، پتروشیمی و سیمان اعمال شده است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۲    
برودت هوا برخی مدارس نیمه غربی کشور را به تعطیلی کشاند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان اعلام کرد: به دلیل برودت هوا و لغزندگی معابر، آموزش غیرحضوری مدارس و مراکز پیش دبستانی استان کردستان تا پایان هفته جاری تداوم می یابد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری های دانشگاه علوم پزشکی کردستان بر لزوم اهتمام مردم برای تزریق دُز سوم واکسن تاکید کرد وگفت: با توجه به بارش سنگین برف، برودت هوا، کاهش تهویه مناسب افزایش شمار مبتلایان به سویه امیکرون دور از انتظار نیست.