چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۷:۱۶Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطع گاز»

قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش    
وزیر نفت از مردم خواست برای رعایت حال مردم استانهای شمالی و جلوگیری از افت فشار و قطع گاز در این مناطق با کمی صرفه جویی و کم کردن دمای منازل از افت فشار و احتمال قطع گاز در این مناطق پیشگیری کنند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - پیگیری خبرنگار ایرنا حاکیست؛ علت قطع گاز در محله پرجمعیت باغ نی کرمانشاه حفاری غیراصولی در اجرای عملیات ساختمانی بوده است.
شهر بورس   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت های شرکت کود شیمیایی اوره لردگان (شلرد) به دلیل قطع گاز متوقف شد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر عامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: در صورت عدم صرفه جویی در تامین گاز طی دو روز آینده با مشکل مواجه خواهیم شد.
طبق اعلام انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی ایران، گاز اکثر پتروشیمی ها که از گاز متان استفاده می کنند، قطع شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی ایران گفت: به علت برودت هوا پتروشیمی ها کاملاً دچار محدودیت شدند و گاز اکثر پتروشیمی هایی که از گاز متان استفاده می کنند قطع هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی گفت: روند مصرف گاز در استان با پایداری هوای سرد افزایشی است و امشب احتمال قطعی گاز وجود دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۲   + ۹۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر نفت با اشاره به پایداری هوای سرد در روزهای آینده، امکان افت فشار گاز در استان های نیمه شمالی را محتمل دانست و از مردم درخواست کرد با مصرف بهینه و خاموش کردن یک بخاری یا گرم کردن حداقل فضا در محیط کار و منازل، دیگر هموطنان خود در استان های شمال غرب، شمال و شمال شرق را یاری کنند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبر گزاری صدا و سیما، استاندار خراسان شمالی در کارگروه استانی مدیریت مصرف انرژی دستور قطع گاز ادارات استان را صادر کرد. انتهای پیام/
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز راهبری گاز کشور از ثبت رکورد مصرف گاز طبیعی در سال 1402 خبر داد و از مردم خواست صرفه جویی کنند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۴۸ سایت دیگر  
سرپرست شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی، ورود جبهه های جدید هوای سرد به کشور و کاهش محسوس دما، موجب افزایش مصرف برق و گاز شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
خراسان شمالی مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: با دستور استاندار گاز ادارات و دستگاه های استان از هم اکنون قطع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا- استاندار خراسان شمالی، دستور قطع گاز دستگاه های اجرایی، نهادها، بانک ها را برای پیشگیری از افت فشار گاز و استفاده از سیستم گرمایشی جایگزین را صادر کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
با اقدامات مناسبی که در وزارت نفت انجام شد پایداری شبکه در حال حاضر در تمامی نقاط کشور برقرار است و چیزی به اسم قطع گاز در این مدت نداشتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۱    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از قطع گاز در شهر خوربیابانک گلایه کرد و درخواست پیگیری آن را دارد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۳:۴۶    
مدیر عامل شرکت گاز مازندران از شهروندان خواست در مصرف گاز صرفه جویی کنند تا احتمال قطعی گاز در برخی شهرستانهای استان کاهش یابد. مایلی رستمی مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره وضعیت قرمز مصرف گاز در استان گفت: احتمال قطع گاز در شهرستانهای آمل، بابل، محمودآباد، بابلسر و فریدونکنار وجود دارد. او [...]
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۰۷    
مهمترین اخبار کوتاه نفت آنلاین در بخش زیر قابل مشاهده می باشد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- سایت اسرائیلی کالکایست (Calcalist ) نوشت: با توجه به تشدید درگیری ها بین ارتش اسرائیل و حزب الله لبنان و ترس از تبدیل آن به یک جنگ همه جانبه، کارخانه های اسرائیلی در مرز لبنان خود را برای قطعی طولانی مدت برق، قطع گاز و شبکه تلفن همراه آماده می کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به منظور پیشگیری از قطع گاز بخش خانگی ، محدویت های مصرف انرژی در استان سمنان اعمال می شود .
مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اعلام وضعیت قرمز و هشداری مصرف گاز در این استان گفت: احتمال دارد گاز خانگی در برخی شهرستان ها و شهرهای تابعه آن قطع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت گاز استان یزد: هیچ قطعی گاز در استان ثبت نشده، اما به شدت نیازمند صرفه جویی هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز مازندران از شهروندان خواست در مصرف گاز صرفه جویی کنند تا احتمال قطعی گاز در برخی شهرستانهای استان کاهش یابد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۶۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران با اشاره به پیش بینی هواشناسی درباره زمستانی شدن آب و هوای کشور در هفته جاری به هموطنان توصیه کرد که با توجه به بارش برف در اکثر نقاط کشور و کاهش محسوس دمای هوا، نسبت به کاهش مصرف برق وگاز اقدام کنند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۹    
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، در اطلاعیه شرکت گاز استان آمده است: با توجّه به ضرورت انجام عملیات اضطراری بازسازی و مقاوم سازی تاسیسات گازرسانی موجود در محور اسپیران و روستاهای تابعه، احتمالا جریان گاز طبیعی روستاهای نهند، تازه کند نهند، قله لر، استیار، ینگی اسپیران، داش اسپیران (عتیق) ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: دشمن با قطع گاز بخش خانگی در استان های بزرگ قصد داشت گاز بخش خانگی مردم را دچار مشکل کند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۶    
مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: 21 اداره پُرمصرف گاز در استان لرستان، اخطار قطع گاز گرفتند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس حوزه سیاست گذاری: سرمایه گذاری در زیرساخت های ذخیره سازی گاز یک تصمیم تجاری محتاطانه نیست، بلکه یک ضرورت استراتژیک برای رشد صنایع است. در صورت عدم سرمایه گذاری مناسب در ذخیره سازی گاز، صنایع مقصر اصلی و قطع گاز خود و ضربه 12 میلیاردی دلاری به کشور هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بهره برداری شرکت گاز گفت: با پایان تعمیرات خطوط انتقال گاز در بروجن، گاز مدارس و ادارت استان وصل شد.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آقای تحلیلگر/ عملیات قطع گاز سراسری ایران، انفجار خط لوله و توقف انتقال گاز به استان های تهران ، اصفهان ، مشهد و ... شکست خورد/ همه چیز درباره عملیات خرابکارانه قطع خط لوله اصلی گاز ایران ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۷    
برخی رسانه ها از قطع گاز در برخی مناطق تهران خبر دادند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
برخی رسانه ها از قطع گاز در برخی مناطق تهران خبر دادند.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
سعید عقلی، مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران در تشریح جزئیات این اتفاق توضیح داد: این اقدام خرابکارانه تروریستی بامداد دیروز حوالی ساعت یک بامداد در چند منطقه خطوط اصلی سراسری گاز انجام شد که جلسه مدیریت بحران بلافاصله با حضور وزیر نفت ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۱:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
در ساعات اولیه بامداد روز گذشته، انفجاری در خط لوله گاز سراسری در استان چهارمحال وبختیاری رخ داد که موجب قطع گاز در برخی روستا ها و مناطق کشور شد. سعید عقلی، مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران در این باره گفت حوالی ساعت یک بامداد امروز در اثر اقدامات خرابکارانه ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: این مجموعه برای مقابله با وقوع هرگونه حوادث احتمالی از جمله سیل، قطع گاز ناشی از بارش ها و ورود توده هوای سرد در فصل زمستان آمادگی کامل دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۱:۲۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: این مجموعه برای مقابله با وقوع هرگونه حوادث احتمالی از جمله سیل، قطع گاز ناشی از بارش ها و ورود توده هوای سرد در فصل زمستان آمادگی کامل دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۴۹    
به منظور مدیریت مصرف و جلوگیری از قطعی گاز طبیعی در بخش خانگی گاز ادارات آذربایجان غربی قطع شد.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ارسال پیامک های دروغ در مورد قطع قریب الوقوع گاز در حال انجام است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ارسال پیامک به برخی شهروندان مبنی بر قطع جریان گاز در استان را تکذیب کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
به منظور جلوگیری از قطع گاز خانگی و ضمن تأکید بر رعایت صرفه جویی در مصرف گاز، روز پنج شنبه 26 بهمن، فعالیت تمام کارکنان دستگاه های اجرایی، مدارس و دانشگاه های استان کردستان تعطیل خواهد بود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۲۲    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان هرگونه قطعی گاز در استان را تکذیب کرد.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت درباره اقدام خرابکارانه در خطوط اصلی سراسری گاز و قطع گاز سه استان در نیمه شب گذشته گفت: تا قبل از ظهر گاز این مناطق وصل خواهند شد و تا غروب امروز تمام خطوط بازسازی و تعمیر می شود و در مدار قرار می گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به علت انفجار خط انتقال گاز در شهرستان بروجن استان چهارمحال و بختیاری گاز 35 روستای بخش وردشت سمیرم قطع شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
فتاح کرمی، فرماندار بروجن هم درباره انفجار در خط سراسری انتقال گاز گفت: این خط لوله گاز که جزء خطوط سراسری گاز کشور است، در منطقه گردنه حلوایی دچار حریق و انفجار شد و در محدوده گردنه حلوایی شهرستان بروجن موجب رعب و وحشت مردم شهر های بروجن، بلداجی و گندمان شد ...
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از مدیریت مصرف گاز و قطع گاز صنایع انرژی بر، ادارات، سازمان ها، مراکز تفریحیف ورزشی، دانشگاه ها، مراکز آموزشی و مدارس در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از محدودیت گازرسانی به صنایع بزرگ اصفهان و قطع شدن گاز در 35 روستای بخش وردشت سمیرم خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر گازرسانی شرکت گاز گفت: روستا های بروجن استان فارس اطراف محل حادثه قطع گاز داریم که از طریق سوخت مایع در حال انجام است.
بیتوته   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز از اقدام خرابکارانه در خطوط اصلی سراسری گاز و قطع گاز صنایع و ادارات 3 استان خبر داد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز از تشکیل جلسه کمیته مدیریت بحران این شرکت به منظور برنامه ریزی برای ایجاد آمادگی لازم در راستای قطع گاز شهرکهای صنعتی استان و همچنین انجام اقدامات منسجم و هماهنگ در زمان ایجاد سوانح و حوادث غیر مترقبه خبر داد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۵۱ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: در ساعات اولیه که انفجار خطوط اصلی گاز اتفاق افتاد با آمادگی ای که از قبل داشتیم سریعا آرایش شبکه را تغییر دادیم. تیتربرتر، جواد اوجی روز چهارشنبه در حاشیه هیات دولت در گفت وگو با خبرنگاران درباره اقدام خرابکارانه در خطوط اصلی سراسری گاز و قطع گاز سه استان در نیمه شب گذشته گفت ...