جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۰۶Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لردگان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی آب رسانی پایدار به 53 روستای بخش "رودشت" شهرستان لردگان در استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۰    
تیم دانش آموزان لردگان در رقابت های فوتبال استان چهارمحال و بختیاری به پیروزی رسید.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۸    
تعداد 48 بسته گوشت متبرک قربانی به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان، مساعدت موسسه حضرت خدیجه (س) قم و خیرین برنامه سمت خدا توسط اعضای کانون میعاد بین نیازمندان لردگانی توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۵    
فرماندار لردگان گفت: چهار میلیارد و 500 میلیون ریال برای احداث سربند و کانال آب کشاورزی منطقه میلاس بخش مرکزی این شهرستان اختصاص پیدا کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۰    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان لردگان در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: هیچ اقدامی برای بافت فرسوده شهر لردگان صورت نگرفته است که امیدواریم سازمان نوسازی کشور نگاه ویژه ای به این شهر داشته باشد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۰    
عضو شورای اسلامی شهر لردگان گفت: در گذشته شوراهای اسلامی شهر دارای قدرت و اختیارات بیشتری بود، اما در حال حاضر سطح اختیارات آن ها محدود شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای لردگان از حذف و اصلاح 6 نقطه حادثه خیز در محورهای این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از اواخر وقت روز گذشته با ورود سامانه بارشی به استان شاهد بارش باران در منطقه لردگان و مالخلیفه بودیم این بارندگی ها به صورت برف و باران تا پایان هفته ادامه دارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۹    
شهبازی تنک کلوره گفت: تعداد 32 بسته گوشت متبرک قربانی به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان، مساعدت موسسه حضرت خدیجه (س) قم و خیرین برنامه سمت خدا توسط اعضای کانون پویش بین نیازمندان شهر لردگان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۱:۲۲    
فرمانده انتظامی لردگان از جمع آوری 40 معتاد متجاهر در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از جمع آوری 40 معتاد متجاهر در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر حضور معتادان متجاهر در سطح شهرستان لردگان، اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده با هدف جمع آوری این معتادان، در دستور کار پلیس قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لردگان، از کشف 6 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۱    
یک قصابی و یک مرکز عرضه غیرمجاز مرغ زنده در لردگان با دستور مقام قضایی پلمب شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۳    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان لردگان در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: مدیران در سطح شهرستان باید دغدغه های مردم را در اولویت قرار دهند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۷    
کانون فرهنگی هنری نسیم صبا مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر لردگان با برگزاری جشن میلاد حضرت زینب (س) به اجرای سرود پرداخت.
عصر ایذه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۳    
فرماندار لردگان عنوان کرد؛ سه قطعه از بزرگراه لردگان تا ایذه به طول های 17 و نیم کیلومتر، 15 کیلومتر و [...]
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان لردگان از پیشرفت 60 درصدی کارخانه خاور سیمان پارسیان این شهرستان خبرداد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان لردگان در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: اجرای طرح گردشگری در سرچشمه روستای چمن بید و گوشه نیازمند اعتبار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اراک- فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 98 کیلو و 800 گرم تریاک در عملیات مشترک توقیف یک دستگاه خودروی سواری حامل مواد مخدر با پلیس شهرستان لردگان خبرداد.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: کارخانه سیمان لردگان 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری، از کشف یک دستگاه موتور دیزل سنگین ولوو به ارزش 14 میلیارد ریال در محور لردگان به بروجن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۸:۴۱    
تیم پارسه لردگان در رقابت های فوتبال استان چهارمحال و بختیاری به پیروزی رسید.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۶    
همزمان با آغاز رویداد بزرگ جام جهانی فوتبال 2022 به میزبانی کشور قطر، کانون فرهنگی هنری نسیم صبا لردگان اقدام تولید سرود شکوه استقامت کرده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۷    
با آغاز رویداد بزرگ جام جهانی فوتبال 2022 به میزبانی کشور قطر کانون فرهنگی هنری نسیم صبا لردگان در کنار سایر کانون های مساجد مسابقات تیم ملی فوتبال ایران را در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر لردگان پخش می کند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
علیرضانژاد در جریان بازدید از سایت پتروشیمی اوره لردگان گفت: امید است بتوانیم در این مجموعه ضمن پایداری و افزایش تولید، تا رسیدن به ظرفیت اسمی تلاش کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مشاوره خانواده خانه مهر شهرستان لردگان افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۳:۵۵    
برخورد دو خودروی پیکان بار و پراید در جلیل آباد لردگان 5 مصدوم برجای گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۲    
طرح حیاط پویا (شاداب سازی محیط مدارس) با حضور دانش آموزان در مدرسه نمونه بشری لردگان اجرا شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان چهارمحال و بختیاری گفت: شناسایی، جذب و آموزش بی سوادان و کم سوادان جامعه هدف در اولویت قراردارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فردا چهارشنبه دوم آذر جریان گاز در بعضی از مناطق شهرستان لردگان قطع می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
آبرسانی به 53 روستا و شهر سردشت لردگان به زودی کلید می خورد/ پیشرفت جاده لبد شهرستان کوهرنگ به 70 درصد رسید، عناوین مهم روزنامه های امروز 1 آذر در چهارمحال و بختیاری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۶:۵۶    
رئیس پلیس راهور چهارمحال و بختیاری گفت: امسال 30 درصد تصادفات منجر به فوت افزایش یافته که علت بیشتر این حوادث برخورد خودرو با عابر پیاده است که منجر به فوت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۳۲    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان لردگان در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: کمبود نیروی انسانی در آموزش وپرورش شهرستان لردگان بیداد می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه بسیج لردگان گفت: به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج بیش از صد و بیست برنامه به همت سپاه ناحیه لردگان و حوزه های مقاومت تابعه برگزار می شود
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۶    
فرماندار شهرستان لردگان گفت: وضعیت آب آشامیدنی این شهرستان در شرایط مطلوبی نیست و در برخی روستاها و شهرها بارمیکروبی بالایی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرماندار لردگان گفت: در سفر رییس جمهور به چهارمحال و بختیاری بیش از 12 هزار و 640 میلیارد ریال اعتبار در حوزه های عمرانی، فرهنگی و اقتصادی به این شهرستان اختصاص داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مجری طرح های ملی روستایی شرکت آبفا چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه آبرسانی به 53 روستا و شهر سردشت شهرستان لردگان از چشمه آتشگاه به زودی کلید می خورد، گفت: عملیات ساخت این پروژه از اعتبارات محرومیت زدایی سال 1401 و اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور انجام می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان چهار محال و بختیاری کتاب "آرزوی بزرگ، خیلی بزرگ" باز نویسی شده از متون کهن توسط مجید ملا محمدی و کتاب "سیاوش" از مجموعه کتابهای نامه نامور بازنویسی شده توسط آتوسا صالحی با مربی گری صغری موسوی و مهین کریمی و با حضور اعضای نوجوان دختر ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۷    
نماینده شهرستان شوراهای اسلامی لردگان در شورای اسلامی استان چهار محال و بختیاری با اشاره به وضعیت نامناسب بعضی از مدارس لردگان، خاطرنشان کرد: تعدادی از مدارس لردگان در خانه های اجاره ای است و مکان مناسبی برای تحصیل نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور تسریع و بهبود در روند خدمات رسانی به مردم، پنج روستای شهرستان لردگان به شبکه اینترنت پُرسرعت متصل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری، از کشف محموله قاچاق به ارزش 20 میلیارد و 400 میلیون ریال در محور لردگان به بروجن خبر داد.
اعضای مرکز فرهنگی هنری لردگان طی دوره ی آموزشی با راهکارهای حفظ طبیعت، شیوه کاشت بلوط و پرورش نهال آشنا شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هم اکنون به لحاظ شیوع بیماری کرونا شهرستان های شهرکرد، بروجن، بن، فارسان، لردگان و خانمیرزا در وضعیت آبی قرار گرفته اند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان لردگان در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: 80 درصد مدارس عشایری از جمله دبستان ایمان سردشت معلم ورزش ندارد که این موضوع یک معضل جدی شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۱    
اردشیری اردجانی گفت: ویژه برنامه های هفته کتاب کتابخوانی با هدف جذب جوانان به سمت مطالعه در کانون فرهنگی هنری آیت الله گلپایگانی شهرستان لردگان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- امام جمعه موقت لردگان گفت: امروز قدرت سخت جمهوری اسلامی ایران در اقتدار نظامی و تسلیحاتی نیروهای مسلح مشخص و قابل مشاهده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان لردگان گفت: وانت نیسان سرقت شده از استان اصفهان در پمپ گاز روستای منجرموئی بلاصاحب و فاقد پلاک کشف شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رحیمی گفت: از تعداد 454 کانون فرهنگی هنری در سطح استان چهارمحال و بختیاری، 108 کانون فهما در مساجد شهرستان لردگان دایر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۵۶    
نماینده شهرستان لردگان در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه لردگان ضعیف ترین ترمینال کشور است، گفت: خودروهای ترمینال لردگان فرسوده است، لذا با توجه به حادثه خیز بودن محور لردگان ضروری است مسئولان توجه جدی به این مهم داشته باشند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
یاسر خسروی معاون سواد آموزی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری ؛ اظهار می کند: در استان چهارمحال و بختیاری 309 آموزش دهنده داریم که 10 نفر آن ها مرد و 299 نفر آن ها خانم هستند. ...