شنبه ۲۸ فروردینساعت ۲۲:۳۹Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لردگان»

فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از پلمب 7 واحد صنفی عرضه قلیان و مواد دخانی به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی خبر داد.
بسیج   ۹ ساعت پیش    
همزمان با ماه ضیافت الهی، محفل انس با قرآن در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لردگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از تخصیص،بارگیری وحمل مستقیم 150تن کود اوره از پتروشیمی لردگان در شهرستان بروجن خبرداد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۱    
شهرکرد- ایرنا- کاهش نرخ بیکاری استان در زمستان 99، خشکیدگی 47 هزار هکتار از جنگل های زاگرس در استان، مبارزه با سن در 2هزار و 880 هکتار از مزارع، معدوم شدن 150 تن ماهی تلف شده در مزارع شیلات لردگان و فراخوان به کارگیری پرستار در استان از مهمترین رویدادهای خبری چهارمحال و بختیاری در هفته گذشته بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۵    
150 تن ماهی تلف شده در مزارع شیلات لردگان کشف و معدوم شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری فرمانده انتظامی شهرستان لردگان با اشاره به وقوع نزاع دسته جمعی در شهر لردگان، گفت: 8 نفر در این رابطه دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۱    
شهرکرد- ایرنا- سرپرست اداره کل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: بر اثر مسمومیت و تلف شدن ماهی های مزارع پرورش ماهی شهرستان لردگان 150 تن ماهی معدوم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز چهارمحال و بختیاری در خصوص تلف شدن ماهی های سه شیلات در شهرستان لردگان، گفت: بر اساس گزارش محیط زیست آلودگی پساب پتروشیمی لردگان بیش از حد مجاز ارزیابی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بروجن از واژگونی یک دستگاه نفتکش حامل بنزین در محور لردگان به بروجن خبر داد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از تامین وتوزیع75 تن کود اوره از اول سال تا کنون در شهرستان لردگان ، استان چهارمحال وبختیاری خبرداد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سعید جریده اصل، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لردگان از ورود مدعی العموم به موضوع آلودگی زیست محیطی کارخانه پتروشیمی این شهرستان خبر داد و اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: مسمومیت ماهی های مزارع پرورش ماهی در لردگان می تواند به علت هر نوع ماده سمی باشد و مسمومیت با پساب کارخانه پتروشیمی تایید شده نیست.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۸    
در آخرین روز از ماه شعبان، مسجد حضرت ولیعصر ارواحنافداه روستای دوله سیب از دهستان ریگ لردگان برای میزبانی از ماه خداوند آماده شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۸    
گروه جهادی پایگاه عفت ارمند شهرستان لردگان در تست تشخیص ویروس کرونا با شبکه بهداشت همکاری می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۶    
ایرنا – شهرکرد-استان چهارمحال و بختیاری با جمعیت نزدیک به یک میلون نفر و 10 شهرستان، سرچشمه سه رود است. این استان با چالش آبرسانی سیار به برخی مناطق روبرو است که شهرستان لردگان با بیش از 90 درصد از این مناطق بیشترین سهم آبرسانی سیار را نسبت به دیگر شهرستان های این استان به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۱    
ریزش ملخ صحرایی مهاجر در شهرستان لردگان مشاهده نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۱    
گوشت و آلایش دام و فراورده های خام دامی غیرقابل مصرف و غیر بهداشتی در لردگان معدم شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۵    
مدیرکل سازمان دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری: هنوز آلودگی آب ناشی از پساب تایید نشده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۷    
روزگذشته 23 فروردین، انتشار خبر تلف شدن 270 هزارکیلو ماهی سردابی در 3 مزرعه پرورش ماهی لردگان در استان چهارمحال و بختیاری در رسانه ها بازتاب داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری لردگان با اشاره به موضوع مرگ و میر ماهیان مزرعه شیلات حاشیه رودخانه سندگان این شهرستان گفت: نمونه گیری های لازم انجام شده و مسئولان در حال انجام آزمایش هستند و به محض مشخص شدن مقصر اصلی اخذ خسارت در دستور کار قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری در خصوص اینترنت روستای ابواسحاق شهرستان لردگان گفت: به علت عدم ابلاغ دستورات از تهران و کمبود تجهیزات، اینترنت روستای ابو اسحاق هم چنان با مشکل مواجه است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه ماه مبارک رمضان مسجد روستای باغ انار میلاس از توابع شهرستان لردگان غبارروبی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۱    
نماینده گلستان در مسابقات فوتسال بانوان لیگ دسته یک کشوردر سومین بازی مقابل تیم میزبان هیات فوتبال لردگان به پیروزی رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور شیلات و آبزیان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ورود پساب شرکت اوره شیمیایی به شیلات ماهی لردگان در روز شنبه 3 مزرعه را نابود کرد و تلفات بسیار سنگینی بر جای گذاشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا - مدیر اداره حفظ نباتات سازمان جهادکشاورزی لردگان با اشاره به رصد روزانه کارشناسان جهادکشاورزی شهرستان از اراضی کشاورزی گفت: امسال تاکنون ریزش ملخ صحرایی مهاجر در اراضی کشاورزی شهرستان مشاهده نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
شهرستان لردگان در حالی رتبه بالایی از آمار بیکاری استان چهارمحال و بختیاری را به همراه نام خود یدک می کشد که صنایع شاخص این شهر مدت هاست تعطیل یا نیمه تعطیل شده است ...
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۳۰    
پتروشیمی شهرستان لردگان که به صورت رسمی در تاریخ 10 آذرماه سال گذشته و توسط حسن روحانی- رئیس جمهور کشورمان افتتاح شد، در مقاطع زمانی مختلف برای مردم منطقه به ویژه کشاورزان و دامداران خسارت هایی را ایجاد کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا-فرماندار لردگان از پیگیری وقوع حادثه و شفاف شدن موضوع مرگ و میر ماهیان مزرعه شیلات حاشیه رودخانه سندگان این شهرستان خبر داد و گفت: با اطلاع از موضوع، دامپزشکی و محیط زیست موظف شدند تا آزمایشات دقیق را در این خصوص انجام داده و نتایج را به زودی اعلام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری یکی از صاحبان مزرعه پرورش ماهی در شهرستان لردگان مدعی شده، علت تلف شدن ماهیانشان در چند روز گذشته ورود پساب کارخانه پتروشیمی به منابع آبی پایین دست این کارخانه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۱    
آلایندگی پساب پتروشیمی لردگان تکذیب شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کارگران کارخانه تعطیل شده فولاد مهر لردگان از ادامه بیکاری خود پس از 10 سال کار خبر دادند و گفتند: تلاش کارگران برای بازگشایی این واحد که از سال 90 به دلیل برخی مشکلات تعطیل اعلام شده، بی نتیجه مانده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری چرخ های تولیدی که بر اثر موانع بسیار پنجر می شوند، نفس تولید را می گیرند، واحدهای تولیدی بسیاری در طول سالیان اخیر به علت تحریم ها، بدهی به بانک ، مشکل در تامین مواد اولیه و نبود حمایت از سوی دولتمردان دچار رکود شده اند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۴    
نظری از برگزاری نشست تخصصی آسیب شناسی مسجد و هیئت توسط کانون فرهنگی هنری در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان لردگان خبر داد و گفت: این نشست هر هفته با کلام شیوای حجت الاسلام قاسم پور برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لردگان گفت: پدرهای داماد و عروس در شهر لردگان که با بی توجهی نسبت به مصوبات ستاد کرونا قصد برگزاری جشن عروسی با تعداد نفرات زیاد را داشتند بازداشت و به زندان معرفی شدند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۲۳    
پایگاه بسیج خواهران روستای باغ انار میلاس از توابع شهرستان لردگان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با مراکز بهداشتی همکاری می کند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از حمل وتوزیع 3هزارو 210تن کود اوره در سال 99 در شهرستان لردگان خبرداد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۰    
اقساط لردگان 4 ساله است که این اقساط باید هر 6 ماه بازپرداخت شود و تاکنون 3 قسط از این اقساط , حدود 20 تا 25 درصد از این عواقب حساس پرداخت شده است و بازپرداخت کامل صورت مالی پترول می تواند ظرف مدت 2 سال انجام شود . طرح های پتروشیمی اساساً یکسان هستند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از کشف 690 کیلوگرم چوب و فرآورده های جنگلی قاچاق و دستگیری یک نفر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی گفت: ساخت و راه اندازی درمانگاه درجه یک با امکانات لازم درمانی در این شهرستان به زودی آغاز خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
اولین وقف پزشکی 1400 در لردگان به ثبت رسید/ واقعه تولد در استان بیش از 7 درصد کاهش یافت، عناوین مهم روزنامه های امروز 17 فروردین در چهارمحال و بختیاری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۰    
گروه استان ها - بسیاری از روستاهای شهرستان لردگان فاقد آب شرب هستند و با تانکر به آن ها آبرسانی می شود، به گفته مدیرعامل آبفا استان، با بهره برداری از مجتمع باغ انار میلاس–سردشت، آب 17 روستا تامین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۵    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لردگان گفت: ساختمانی به مساحت 600 مترمربع و به ارزش 5 میلیارد ریال با نیت اورژانس بین راهی در روستای برآفتاب لردگان وقف شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری، از تامین آب 17 روستای واقع در دو بخش مرکزی و رودشت شهرستان لردگان در قالب مجتمع باغ انار میلاس – سردشت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف 8 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق از یک دستگاه کامیون در یک عملیات پلیسی در بروجن خبر داد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان چهار محال وبختیاری از ارسال نمونه کود شیمیایی پتروشیمی لردگان خبر داد: ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حسین بامیری نماینده مردم شهرستان های لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی؛ گفت: به عنوان خادم مردم شهرستان های لردگان و خانمیرزا از هر طرح و برنامه ای که در جهت اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها باشد حمایت میکنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری: روند اجرایی طرح طرح درجاسازی روستا های شهرستان لردگان و کوهرنگ باید تسریع شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: با اضافه شدن شهرستانهای کیار و لردگان به مناطق نارنجی شیوع کرونا، تعداد شهرستانهای پر خطر کرونا در استان به 6 شهرستان افزایش یافت.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ازبارگیری وحمل 150تن کود اوره از مبدا پتروشیمی لردگان به مقصد شهرستان سامان در سال 1400خبرداد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
وضعیت شهرستان بروجن از نارنجی به قرمز تغییر پیدا کرده و در حال حاضر چهار شهرستان شهرکرد، فارسان، کیار و سامان در وضعیت نارنجی و پنج شهرستان کوهرنگ، اردل، لردگان و خانمیرزا در چهارمحال و بختیاری در وضعیت زرد قرار دارند.