چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۵:۵۸Oct 2020 21

جدیدترین‌های «ارشاد»

همشهری   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
منوچهر شاهسواری همچنان مدیرعامل خانه سینما باقی ماند. به گزارش همشهری، در آخرین جلسه هیأت مدیره خانه سینما، به انتخاب دوباره منوچهر شاهسواری رأی داده شد ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
گرگان - ایرنا - همزمان با دهه وقف از 4 واقف شاخص استان گلستان به صورت ویدئو کنفرانس در همایش ملی یاوران وقف و در حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شد.
موکان بوکان آنلاین   ۶ ساعت پیش    
به گزارش موکریان بوکان آنلاین؛ معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مهاباد سفر خواهد کرد. پیرو پیگیری متعدد و سوال مهندس جلال محمودزاده نماینده مردم در مجلس از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
نصیر نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی در این دیدار با بیان اینکه همدان استمرار تاریخی ایران بزرگ اسلامی است، اظهار داشت: همدان از نظر فرهنگی، تاریخی و تمدنی در حوزه های مختلف حرف های زیادی برای گفتن دارد ...
ششمین جلسه شورای پژوهشی با حضور رئیس، دبیر،مشاور و دیگر اعضای شورای پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشگان، گفت: برگزاری مستمر جلسات شورای فرهنگ عمومی بستر ساز ارتقاء فرهنگی در جامعه است.
ایبنا   ۹ ساعت پیش    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در همایش یاوران وقف، ضمن رونمایی از سند ارتقای فرهنگ وقف و وبسایت کتابخانه تخصصی وقف، گفت: تلاش کرده ایم با وقف، یک فرهنگ مضاعف را به وجود بیاوریم که تدوین سندهای محیط زیست و سلامت در راین راستا بوده است.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
مدیر کل دفتر هماهنگی و ارتباطات گفت: با توجه به درخواست های مکرر و به منظور بهره مندی همکاران شاغل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عموم مخاطبان، دومین مسابقه اشک ها و عبر ت ها با 40 جایزه 5 میلیون ریالی تا ساعت 18 چهارشنبه ( سی ام مهرماه) تمدید شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در جلسه " کمیته بررسی آسیب های اجتماعی شورای فرهنگ عمومی استان "، گفت: فعالیت های فرهنگی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی با محوریت طلاق افزایش می یابد.
با حضور ویدیو کنفرانسی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان اوقاف وامور خیریه از یاوران وقف برتر استان اصفهان تجلیل شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام توئیتری خود نوشت: بی دولتی در منطقه، طرح مشترک اسرائیل و حامیان آمریکایی اش و تخریب قوای سه گانه در ایران پیش درآمد این طرح است.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر این درد و رنج را بازگو نکنیم، دشمنان ایران، تاریخ را به گونه ای دیگر روایت خواهند کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از اجرای طرح پائیزه کتاب در زنجان خبر داد و گفت: این طرح از پنجم آبان ماه به مدت 8 روز در زنجان اجرا خواهد شد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، نشست مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان همدان و امام جمعه شهرستان با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد و دیگر مسئولین شهرستان صبح امروز در دفتر امام جمعه برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول گروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: با آغاز ماه ربیع الاول و کمکهای حمایتی مخاطبان و نهادهای متولی، سالن های تئاتر و نگارخانه های مشهد جان دوباره می گیرند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس پلیس پایتخت در پاسخ به این سوال که می توان در تهران رانندگان و سرنشینان خودرو را به خاطر ماسک نزدن، جریمه کرد، گفت: بله کد جریمه در نظر گرفته شده، اما فعلا ارشاد می کنیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۳    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با پایان یافتن مهلت ارسال آثار به عکسواره ملی " مستان مستور" که با موضوع سوگواری محرم در ایام کرونا از نگاه دوربین در دو بخش بخش اصلی (عکاسی با دوربین حرفه ای) و بخش نگاه مردمی (عکاسی موبایلی) ، داوری آثار توسط علی قلمسیاه ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه نقش وقف در توسعه ملی نباید فراموش شود، گفت: وقف نیازمند نیازسنجی های منطقه ای و ملی است، هراندازه وقف را به نیازهای محله ای، منطقه ای و ملی نزدیک کنیم سنت وقف بیشتر استمرار می یابد، نقش وقف در توسعه منطقه ای ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - تفاهمنامه همکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور افزایش سطح آگاهی های عمومی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی امضا شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۶    
کتاب گلستان چامه ها تألیف مدرس گروه هنر دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول و مؤلف، مدرس و پژوهشگر موسیقی نواحی ایران در جلسه ای با حضور مدیرکل ارشاد استان گلستان رونمایی شد.
نشست ادبا، شاعران و اهل قلم، با حضور احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و میزبانی احمد صابری بخشدار کن صورت پذیرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با برگزاری چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان پیامی را منتشر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در همایش یاوران وقف که امروز 29 مهرماه برگزار شد، وقف را پیشران تمدن اسلامی دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون مجوز 20 نشریه غیرفعال بر اساس ماده 16 قانون مطبوعات در این استان لغو شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، خبرنگار گروه اجتماعی ایرنا در همایش یاوران وقف که امروز(سه شنبه) برگزار شد، به دلیل نگاه دقیق و تولید محتوای موثر در حوزه های عمومی مربوط به مفاهیم وقف برگزیده شد و لوح قدردانی و هدیه خود را از سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- صابر سهرابی ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، عضو شورای سیاست گذاری هفته کتاب کشور شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر هماهنگی و ارتباطات معاونت قرآنی وزارت ارشاد گفت: با توجه به درخواست های مکرر و به منظور بهره مندی همکاران شاغل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عموم مخاطبان، دومین مسابقه اشک ها و عبر ت ها با 40 جایزه 5 میلیون ریالی تا روز چهارشنبه سی مهرماه تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی میان نیروی انتظامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد امضا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وقف را سکوی پرش برای کسب اخلاق فاضله و دریچه ای برای محرومیت زدایی عنوان کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۵    
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مناسبت درگذشت جهانگیر حامدی، پیشکسوت تئاتر استان خوزستان پیام تسلیتی را منتشر کرد.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
روح الله جعفری کارگردان و پژوهشگر تئاتر با اشاره به منفعل بودن وزارت ارشاد در زمینه حمایت از هنرمندان در دوران کرونا یکی از راه های رسیدگی به وضعیت معاش هنرمندان را پرداخت بیمه بیکاری دانست.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی تازه ترین ها، معافیت مالیاتی هنرمندان و فعالیت های فرهنگی و هنری در لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم حذف و برای آن سقف تعیین شد. در پیش نویس این لایحه که وزیران بررسی می کند، آمده است: بند (ل) ماده 139 به شرح زیر اصلاح میشود. ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: یکی از موانع موجود در باشگاه های کتابخوانی، انتخاب کتاب بدون توجه به نیازهای بومی هر استان و شهرستان است و لیست کتاب های منتخب جام باشگاه ها برای همه استان ها یکسان ارائه می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با اشاره به اینکه همایش ملی پژوهش و بزرگداشت آیت الله آخوند ملا فتحعلی سلطان آبادی عراقی فروردین ماه سال آینده در اراک برگزار می شود،گفت: این همایش در محورهای زهد و پارسایی در سیره ملا فتحعلی، کرامات و حالات عرفانی و جلوه های صبر و گذشت در سره ایشان ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: آلبوم موسیقی نالش اثر هنرمندان خراسان شمالی منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز از برگزیده شدن 4 عضو باشگاه های کتابخوانی این شهرستان در مسابقه داستان نویسی شهرستان شهریار خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۳    
محمدحسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در نشست با برخی از کتابفروشان استان گفت: مجهز شدن به ظرفیت های رسانه ای و ارتباطی از ملزومات یک کتابفروشی است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سند ارتقای فرهنگ وقف با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و نیز جمعی از مسئولان روز سه شنبه رونمایی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرندیه با سرهنگ یوسفوند فرماندهی انتظامی این شهرستان، دیدار کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه فرهنگ پیش مقدمه تغییر در تمام حوزه ها است، گفت: هر اندازه در زمینه فرهنگ هزینه شود، سرمایه گذاری است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از درخشش اثر نمایشی دایک در جشنواره بین المللی تئاتر کوئینتای یونان خبرداد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۳    
ساعتی پیش ، محمد رضا علیزاده ،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با دکتر فدایی ، استاندار کرمان دیدار و گفتگو کرد .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۳    
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از آغاز برگزاری پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک نوجوان کشور با شعار حمایت از سلامت عمومی و روحیه نشاط همراه با تداوم کتاب خوانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با توجه به فراگیری بیماری کرونا پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان امسال با شعار حمایت از سلامت عمومی و روحیه نشاط همراه با تداوم کتاب خوانی آغاز می شود و رویکرد آن استفاده حداکثری از امکانات فضاهای مجازی است.
فراخوان های حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان های فراخوان اعطای تسهیلات حمایتی بخش فرهنگ، هنر و رسانه در حوزه های فعالان امور هنری، فعالان فرهنگی، فعالان فضای مجازی و مدیران کسب و کارهای دیجیتال و فعالان موسسات فرهنگی قرآن و عترت در سراسر کشور اعلام شد.
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اعلام خبر در پیش بودن اجرای طرح حمایتی پائیزه کتاب از کتابفروشی های متقاضی در استان خواست در سایت طرح کتاب ثبت نام کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۶    
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و بهنام محمدی معاون توسعه و مدیریت منابع در سفر شهرستانی به کوهرنگ از پروژه ی فرهنگسرای چلگرد بازدید نمودند
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه عوامل مختلفی در کاهش و یا افزایش جمعیت تاثیرگذار است، گفت: در تهیه پیش نویس سند جمعیت به موضوعات اقتصادی، اجتماعی اشاره شده و حتما فرهنگ در این مسیر تنها راه حل نیست، ولی باید در حل مساله حضور و دخالت داشته باشد.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۲    
مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ابتلا به بیماری کرونا و داشتن علائم خفیف، قرنطینه کرد. به گزارش اداره کل هنرهای نمایشی، نتیجه آزمایش کرونا قادر آشنا اواخر هفته گذشته، بدون بروز علائم آشکار این بیماری، مثبت اعلام شد ...