پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۷:۰۱Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

شرکت ملی گاز ایران (nigc.ir)

شرکت ملی گاز ایران 27 اسفند 1393 شرکت ملی گاز ایران 26 اسفند 1394 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1395 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1396 شرکت ملی گاز ایران 5 شهریور 1397 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1398 شرکت ملی گاز ایران 30 اسفند 1399 شرکت ملی گاز ایران 6 اردیبهشت 1400 شرکت ملی گاز ایران 30 شهریور 1401 شرکت ملی گاز ایران 30 مهر 1401 شرکت ملی گاز ایران 30 آبان 1401 شرکت ملی گاز ایران 1 آذر 1401 شرکت ملی گاز ایران 2 آذر 1401 شرکت ملی گاز ایران 5 آذر 1401 شرکت ملی گاز ایران 6 آذر 1401 شرکت ملی گاز ایران 7 آذر 1401 شرکت ملی گاز ایران 8 آذر 1401 شرکت ملی گاز ایران 9 آذر 1401 شرکت ملی گاز ایران 12 آذر 1401 شرکت ملی گاز ایران 13 آذر 1401 شرکت ملی گاز ایران 14 آذر 1401 شرکت ملی گاز ایران 15 آذر 1401 شرکت ملی گاز ایران 16 آذر 1401 
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری با بیان اینکه تعداد 104 پروژه ساخت بار اول تعریف و به کارگروه تولید بار اول معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری از سوی وزارت نفت ارسال شده است ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با اشاره به فعالیت پایدار و حداکثری ظرفیت در پالایشگاه های گازی کشور ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
با ورود سامانه برودتی به کشور و کاهش دما و به تبع آن، افزایش مصرف در بخش خانگی و تجاری، پالایشگاه های سیزده گانه پارس جنوبی با تمام ظرفیت و همه توان رسالت تولید حداکثری گاز را در دستور کار قرار داده ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران در نشست هم اندیشی با مدیرعامل و رؤسا و مسئولین ادارات شرکت پالایش گاز بیدبلند ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از اصلاح و بهینه سازی77 واحد موتورخانه در بخش خانگی، اداری و تجاری در راستای صرفه جویی در مصرف انرژی در حوزه گاز طبیعی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به این که با معرفی سامانه های خدمات غیر حضوری در قالب سامانه های اینترنتی و تلفنی؛ در صدد دسترسی راحت تر مشترکین به خدمات گاز زنجان هستیم ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۱    
نقش زنان و مادران در اصلاح الگوی مصرف گاز، بی بدیل است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دکتر چگنی؛ معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ، جناب آقای "امین نوروزی مصیر" به عنوان عضو علی البدل نماینده مدیر عامل هیات حل اختلاف قراردادی شرکت ملی گاز ایران منصوب شد. ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بی تو با شمع علی تا به سحر می سوزد شمع می میرد و او بار دگر می سوزد یک نفر مثل درختان سپیدار بلند در خیالش همه شب بین دو در می سوزد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به منظور جلوگیری از هدررفت انرژی باید از همان مراحل اولیه در سیستم تولید، انتقال و توزیع انرژی به مصرف بهینه توجه داشته و با قانونگذاری اصولی و نظارت بر نحوه مصرف انرژی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بحث ما در مورد بهینه سازی مصرف انرژی، کم مصرف کردن یا مصرف نکردن نیست؛ بلکه استفاده صحیح از این نعمت الهی و جلوگیری از هدررفت آن با اجرایی کردن قوانین بهینه سازی است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
لازمه بهینه کردن مصرف انرژی، فراهم سازی زیرساخت ها، ابزارها، شرایط لازم و امکانات اولیه برای مردم است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به این که بخش خانگی سهم زیادی در مصرف انرژی دارد، امور زنان و خانواده وزارت نفت به عنوان مشاور، بر آن شدند تا بانوان را به عنوان جامعه هدف، با راهکارهای مصرف بهینه انرژی آشنا کنند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور، ارتقای تجهیزات پدافند غیرعامل را اصلی ترین راهکار پایداری تأسیسات و تجهیزات گازرسانی دانست.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: همزمان با برودت هوای استان و افزایش مصرف گاز طبیعی، به منظور جلوگیری از هدررفت گاز و بهره مندی بدون وقفه تمامی مصرف کنندگان در سراسر استان ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری در زمینه فرهنگ سازی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی بین آموزش و پرورش و شرکت گاز استان خراسان شمالی در محل سازمان آموزش و پرورش استان منعقد شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گازاستان همدان از آغاز طرح پایش دمای ادارات در سطح استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: قریب به هزار و 900 موتورخانه در سطح استان کرمان بهینه سازی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حجم گاز انتقالی از منطقه 8 عملیات انتقال گاز در آبان ماه سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، با افزایش قریب به 10 درصدی، به 3 میلیارد و 215 میلیون متر مکعب رسید.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
تلاش در جهت بهینه سازی مصرف انرژی، یک تکلیف شرعی است؛ پس با جهاد تبیین، باید تمام ظرفیت نیروی انسانی در حوزه بهینه سازی مصرف شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مصرف گاز در استان مازندران به علت سرمای هوا در روز گذشته از مرز 32 میلیون متر مکعب عبور کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۱   + ۵۰ سایت دیگر  
با تشدید برودت هوا از ابتدای هفته جاری، میزان افزایش مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری، امروز نسبت به روز گذشته، 6 درصد بوده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اقدام در حوزه فرآیندهای کاری به صورتی است که باید تصمیم گیری شود، از این رو با تسلط بر قوانین و مقررات و البته مشورت بهترین تصمیم را برای اجرای فرآیندهای کاری اتخاذ کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته از سوی نهادهای ذیربط تعداد 200 تسهیلات بلاعوض برای گازکشی منازل مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی شهرستان آبادان در ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان گفت: این شرکت بعنوان معین چندین پروژه گازرسانی در استان هرمزگان انتخاب شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان با تأکید بر استفاده از ظرفیت بسیار بالای صدا و سیما در فرهنگ سازی مصرف بهینه گاز ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از جلب مشارکت و اجرای بهینه سازی بیش از6 هزار واحد موتورخانه در طرح بهینه سازی موتورخانه ها در سطح استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
عملیات راه اندازی و استفاده از دستگاه کمپوسترکه با تکیه بر توان و اقدامات نوآورانه سازندگان داخلی و دانش بنیان ساخته شده ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایستگاه تقلیل فشار گاز پردیسان با ظرفیت 100 هزار مترمکعب بر ساعت، نباید صرف بهره وری مسکونی شود، بلکه باید با حفظ بهره وری اقتصادی و بهینه سازی، از این ظرفیت ایجاد شده، به نحو احسن استفاده شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
گازطبیعی به عنوان سرمایه ملی تنها منحصر به نسل امروز نیست و با مصرف بهینه می بایست این نعمت طبیعی را برای آیندگان نیز حفظ کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
با توجه به لزوم رعایت مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در حوزه های مختلف مصرف، بسیج شرکت گاز استان گیلان اقدام به پایش گسترده دمای ادارات، بانک ها و مدارس کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان از انجام سنجش علمی میزان رضایتمندی ذینفعان در راستای ارائه خدمات بهتر این شرکت در سال 1401 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت: شهروندان می توانند با حفظ دمای منزل و محل کار در دمای 18 تا 21 درجه سانتی گراد نقش مهمی در صرفه جویی و استمرار گازرسانی داشته باشند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کارکنان شرکت پالایش گاز ایلام بسیجی وار برای تأمین پایدار و جلوگیری از افت فشار گاز مشترکین و صنایع پایین دستی تلاش می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بسیاری از صنایع حوزه انرژی وابسته به توسعه بستر فعالیت های شرکت های دانش بنیان بوده و در حال حاضر، بیش از 100 شرکت دانش بنیان در این زمینه فعال هستند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از فعّالیّت شبانه روزی و اندازه گیری دقیق فشار گاز مصرفی و برقراری جریان مستمر گاز طبیعی؛ با استقرار 24 ساعته کشیک های زمستانی در زنجان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۹    
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس بر تبیین خدمات صنعت گاز برای اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان تأکید کرد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گازاستان کرمانشاه از آغاز طرح پایش دمای ادارات در سطح استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۹    
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد همزمان با فرارسیدن ایام سرد سال از مصرف بهینه گاز طبیعی به عنوان عامل اصلی در جهت استمرار جریان گاز در اقصی نقاط کشور نام برد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در راستای مدیریت انرژی و مصرف بهینه گاز؛ با مشارکت بسیجیان این شرکت؛ مصرف گاز درادارات ودستگاه های اجرایی استان پایش و کنترل می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
براساس ارزیابی های بعمل آمده روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام موفق به کسب رتبه برتر، دریافت لوح تقدیر و تندیس در تمامی شاخص های مورد ارزیابی شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز استان بوشهر در نخستین نشست تخصصی اقدام های برجسته حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات حائز رتبه برتر شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی از اصلاح و بهینه سازی 100 واحد موتورخانه در بخش خانگی، اداری و تجاری در راستای صرفه جویی در مصرف انرژی در حوزه گاز طبیعی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان مدرسه چراغ اندیشه 2 شهرک مسکونی مجتمع گاز پارس جنوبی با همکاری امور بانوان و روابط عمومی مجتمع برای حفظ و بهسازی محیط زیست پیرامونی در برنامه ای مشترک فرهنگی، ورزشی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
انقلاب اسلامی باعث شد تا در حوزه صنعت گاز کشور، تحول عظیمی ایجاد شود؛ از این رو بایستی برای هر چه بهتر نشان دادن ارزش این خدمات و دستاوردها که برای برخی از مردم ملموس نیست ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
دومین نشست و میزگرد تخصصی- تحلیلی بررسی عرضه و تقاضای گازطبیعی به ویژه در فصول سرد سال با هدف ارایه راهکارهای عملی کوتاه مدت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی گاز ایران به مناسبت هفته بسیج ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این حوزه در بخش های فرهنگی و عملیاتی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
شرکت بازرگانی گاز ایران روز هفتم آذرماه، نخستین محموله DSO از محصولات جانبی مجتمع گاز پارس جنوبی را در بورس انرژی عرضه کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
متخصصان و کارکنان پرتلاش مجتمع گاز پارس جنوبی با همت و تلاش شبانه روزی، چراغ مسیر توسعه و شکوفایی اقتصاد کشور را روشن نگه داشته اند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
این بار مقصد، مهد انرژی ایران زمین بود. سرزمینی از جنس لوله و خاک و به تعبیری زیباتر، سفری به جاذبه های هم آغوشی لوله و خاک ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۹    
مدیرعامل شرکت گاز استان تهران از آغاز طرح پایش مصرف گاز دستگاه های اجرایی و سایر اماکن دولتی و عمومی استان تهران با هدف مدیریت انرژی و رعایت الگوی مصرف خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۹    
مصرف گاز در آبان ماه سال جاری با فرهنگ سازی مدیریت مصرف در استان چهارمحال و بختیاری نسبت به مدت مشابه سال قبل باعث کاهش حدود7درصدی مصرف گاز بوده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی از شروع عملیات گازرسانی به 102 روستای استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: در راستای تداوم نهضت گازرسانی به ویژه نوار مرزی، 8 پاسگاه مرزی استان گلستان از نعمت گاز بهره مند شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: از مشترکین گاز طبیعی انتظار داریم با رعایت اصول صرفه جویی و مصرف بهینه و ایمن، تداوم بهره مندی از این نعمت الهی را تضمین کنند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۹    
نهادینه سازی فرهنگ ایمنی،محیط زیست و ارگونومی از طریق اجرای برنامه ریزی آموزشی موجب پایین آوردن ریسک کار و افزایش مسئولیت پذیری خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۹    
مدیر منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی، نیروی انسانی را مهمترین رکن این مجتمع دانست و بیان کرد: خوشبختانه این مجتمع بزرگ گازی کشور از این ثروت بزرگ غنی است و تمام تلاش خود را برای بهبود شرایط در این ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رضایتمندی مشترکین و ارتقای سطح کیفی خدمات مهمترین اولویت شرکت گاز استان لرستان است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۴    
شرکت گاز و آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به منظور آموزش دانش آموزان و انتقال مفاهیم ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۴    
نه تنها زینب از دین یاوری کرد به همت کاروان را رهبری کرد میلاد بزرگ بانوی دشت کربلا، نگهدارنده ایمان و عقیده، اسطوره ی صبر و استقامت، حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار مبارک باد .
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با تاکید بر آمادگی ایران برای اجرای پروژه های نفت و گاز در عراق، خواستار فراهم شدن زمینه های تحقق این امر از سوی مسئولان عراقی شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان البرز با بیان این که لازمه خدمت رسانی بی منت داشتن روحیه جهادی است، بیان کرد: تمام تلاش مجموعه شرکت گاز استان البرز خدمت رسانی مستمر جهادی به مردم است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه شروع فصل زمستان و روند رو به رشد مصرف گاز طبیعی،رعایت مصرف بهینه سوخت به عنوان یک ضرورت اساسی مطرح است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
در آبان امسال گاز تحویلی به نیروگاه های گیلان 26 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح پایش مصرف گاز دستگاه های اجرایی و سایر اماکن دولتی و عمومی استان یزد با هدف مدیریت انرژی و رعایت الگوی مصرف کلید خورد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با اشاره به برودت دمای هوا و افزایش مصرف گاز طبیعی، بر صرفه جویی در مصرف گاز علاوه بر رعایت نکات ایمی در استفاده از وسایل گازسوز تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز از پایان عملیات عایق کاری خط زنجان - تبریز با رعایت کامل الزامات HSE خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اقامه نماز شرکت ملی گاز ایران در جلسه شورای اقامه نماز شرکت گاز استان زنجان بر ضرورت بازآفرینی و توجه جدی این شورا بر تولید و غنای محتوایی در حوزه نماز و اقدامات فرهنگی تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نخستین نشست تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران با محوریت تمرکز بر فرآیندهای تحول دیجیتال در سازمان و صنعت گاز کشور ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مصرف گاز در آبان ماه سال جاری در استان سمنان نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد حدود 26 درصدی مواجه بوده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
در دومین دوره ارزیابی عملکرد شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران در سال 1400، شرکت گاز استان خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه اول در محور دولت الکترونیک شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از انعقاد تفاهم نامه این شرکت با سازمان صدا وسیمای مرکز استان به منظور تاکید و توجه بر مصرف ایمن بهینه گاز طبیعی در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با اتکاء به فن آوری مدرن و دانش بومی و همچنین بمنظور صرفه جویی در هزینه ها، تعمیر سیستم کنترل شیر سوخت توربوکمپرسور تاسیسات تقویت فشارگاز چلوند، به همت کارکنان تعمیرات منطقه 8 انتقال گاز انجام شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه قم با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب در زمینه اصلاح الگوی مصرف گفت: آموزش های پیرامون اصلاح الگوی مصرف انرژی به خصوص گاز ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
شرکت گاز استان لرستان در نخستین نشست تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران رتبه برتر را در حوزه دولت الکترونیک به خود اختصاص داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان البرز گفت: در یک برنامه ریزی منسجم و 18 ماهه تصمیم گرفتیم تمامی روستاهایی که به دلیل موقعیت سخت کوهستانی هنوز گازدار نشده اند از این نعمت خدادادی بهره مند سازیم و در گام نخست ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری،گفت: بایستی دستگاه های ذیربط با اجرای تدابیر لازم سایر واحدهای صنعتی و تولیدی که از گاز طبیعی استفاده نمی کنند را به سمت استفاده از این نعمت الهی سوق دهند ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: 100 درصد اهداف سال 1401 طرح بهینه سازی موتورخانه ها در استان تحقق یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام ازکسب رتبه برتر این شرکت در زمینه توسعه دولت الکترونیک در بین شرکت های پالایشی کشور خبر داد وگفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با تأکید برتوجه به منابع انسانی به عنوان سرمایه های سازمان، گفت: صنعت گاز کشور مدیون زحمات ارزشمند و کارجهادی است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دکتر چگنی؛ معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ، جناب آقای "حسن سیدآبادی" به عنوان مشاور مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در امور همکاری های انرژی با کشور افغانستان منصوب شد. ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
با هدف ارتقای عملکرد شرکت های تابعه و کسب نمره قبولی آنان در مجامع و تحقق تکالیف ابلاغ شده از سوی سازمان حسابرسی، شرکت ها را به صورت مستمر پایش می کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای فرهنگی و رئیس دارالقرآن شرکت ملی گاز ایران، انس با قرآن را دارای آثار و فواید متعددی دانست و گفت: باید با تعریف فرآیندهای ریشه دار و عمیق ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: با هدف مدیریت انرژی و صرفه جویی ، طرح پایش مصرف گاز در ادارات دولتی استان آغاز شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز از انجام همزمان ترمیم پوشش بر روی 8 خطوط انتقال گاز در این منطقه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۱    
دبیر برگزاری مسابقات والیبال انتخابی کارکنان مرد 44 سال و کمتر شرکت ملی گاز ایران با اشاره به نقش پررنگ رویکرد مدیریت جدید وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران در ارتقاء جایگاه ورزش بین همکاران صنعت نفت و ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دارا بودن تفکر و روحیه بسیجی و بهره گیری از تمامی ظرفیت های آن، یکی از عوامل مهم در پیشبرد و پیشرفت اهداف کشور و دستگاه های مختلف نظام از جمله صنعت انرژی و به طور خاص شرکت ملی گاز ایران است و می ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) شرکت ملی گاز ایران با اشاره به جایگاه قابل توجه تکنولوژی در برنامه ریزی و اجرای پروژه های زیست محیطی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی فرهنگی وزارت نفت در نخستین نشست شورای فرهنگی منطقه 8 وزارت نفت، بر لزوم یکپارچه سازی، تعامل و هم افزایی برنامه های فرهنگی شرکت های تابعه صنعت نفت تأکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با تأکید بر این که نظارت، منافاتی با اعتماد ندارد، گفت: کنترل درون سازمانی با روش های مختلف و نوین ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن تأکید بر رعایت نکات ایمنی در استفاده از وسایل گازسوز، خواستار دقت و توجه ویژه مصرف کنندگان گاز طبیعی در خرید و نصب لوازم گازسوز شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از اصلاح و بهینه سازی بیش از 1500 موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری در سطح این استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۳    
رئیس دارالقرآن و دبیر شورای فرهنگی شرکت ملی گاز ایران از مجموعه دارالقرآن یاس نبی، مساجد و اماکن فرهنگی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در مجتمع های مسکونی بازدید و از ظرفیت های ایجاد شده در جهت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۳    
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از مشارکت کارکنان این منطقه در تهیه و توزیع بسته های لوازم التحریر برای کمک به دانش آموزان کم برخوردار استان های شمالی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج اعلام کرد: بسیج شرکت گاز استان، علاوه بر مأموریت های فرهنگی خود در راستای وظایف سازمانی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۸    
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان از افزایش مصرف گاز طبیعی مشترکین خانگی به دلیل کاهش دما در استان خبر داد و از هم استانی ها عزیز درخواست کرد با مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در فرآیند سنجش سلامت اداری از سوی سازمان بازرسی کل استان، موفق به دریافت لوح تقدیر شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
کارکنان پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی برای حفظ و بهسازی محیط زیست پیرامونی پالایشگاه ها در یک برنامه مشترک و فرهنگی، ساحل زیبای بنک واقع در محدوه جغرافیایی شهرستان کنگان را پاکسازی کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست امور بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی گاز ایران با اعلام این که پیشگیری و مقابله با فساد از اولویت های اصلی امور بازرسی این شرکت است، گفت: با تلاش انجام شده و به برکت حضرت رضا (ع) ...
مشاهده نتایج بیشتر...