یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۹:۱۱Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

شرکت ملی گاز ایران (nigc.ir)

شرکت ملی گاز ایران 27 اسفند 1393 شرکت ملی گاز ایران 26 اسفند 1394 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1395 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1396 شرکت ملی گاز ایران 5 شهریور 1397 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1398 شرکت ملی گاز ایران 30 اسفند 1399 شرکت ملی گاز ایران 6 اردیبهشت 1400 شرکت ملی گاز ایران 28 اسفند 1401 شرکت ملی گاز ایران 30 فروردین 1402 شرکت ملی گاز ایران 31 اردیبهشت 1402 شرکت ملی گاز ایران 31 خرداد 1402 شرکت ملی گاز ایران 31 تیر 1402 شرکت ملی گاز ایران 31 مرداد 1402 شرکت ملی گاز ایران 31 شهریور 1402 شرکت ملی گاز ایران 30 مهر 1402 شرکت ملی گاز ایران 30 آبان 1402 شرکت ملی گاز ایران 1 آذر 1402 شرکت ملی گاز ایران 4 آذر 1402 شرکت ملی گاز ایران 5 آذر 1402 شرکت ملی گاز ایران 6 آذر 1402 شرکت ملی گاز ایران 7 آذر 1402 شرکت ملی گاز ایران 8 آذر 1402 شرکت ملی گاز ایران 11 آذر 1402 
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
پیش درآمد چندی پیش، برای انجام مأموریتی ادارای با گروهی از همکاران راهی استان چهار فصلی شدم که زندگی همدلانه و مهرآمیز قومیت های مختلف در روستاهای آن با فرهنگ ها و آداب و رسوم متفاوت ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: گاز در بسیاری صنایع استان محوریت اصلی را دارد و روند روبه توسعه استان، نیاز ما به گاز را بیشتر می کند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از آغاز طرح پایش دمای ادارات، سازمان ها و اماکن عمومی در استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه شهر اراک ضمن ارائه گزارشی از تعداد مشترکین گاز طبیعی در استان، بر رعایت مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۶    
با حضور وزیر کشور کلنگ آغاز عملیات اجرایی دو پروژه گازرسانی به شهرک پردیس زندگی در استان یزد به زمین زده شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۶    
شرکت گاز استان آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز در راستای تحقق مسئولیت های اجتماعی و بهره گیری از ظرفیت طرفین در اعتلای فرهنگ مصرف بهینه و ایمن از گاز طبیعی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۶    
سرپرست شرکت گاز استان البرز از ساماندهی 36 تیم برای پایش دمای ادارات در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه مدیریت منابع انرژی و اصلاح الگوی مصرف باید از نهاد خانواده آغاز شود، گفت: بانوان در خط مقدم فرهنگ سازی مصرف بهینه گاز هستند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۶    
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از بهینه سازی 165 موتورخانه در سطح استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۶    
با شروع فصل سرد سال و ضرورت حفظ پایداری شبکه گاز طبیعی، نیروهای امداد و حوادث شرکت گاز استان قم با حضور در میدان میوه و تره بار، عملیات پایش دمای ادارات و اماکن عمومی در استان را آغاز کردند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
برخورداری کارکنان و مدیران صنعت گاز در دولت سیزدهم از روحیه جهادی و بسیجی، کلید عبور از زمستان و راه گشای مشکلات انباشته شده از گذشته است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کارکنان صنعت گاز با روحیه بسیجی، همواره در عرصه دفاع از کشور و ارزش های نظام اسلامی حد اعلایی از حضور و همت را از خود بروز داده اند و با تلاش شبانه روزی بر سر پیمان خود با مردم و رهبری برای دفاع از ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۲    
سازمان ها، ادارات، مراکز دولتی و عمومی ملزم به رعایت و کنترل دمای 21-18 درجه در فضای داخلی (بسته) و 18 درجه در راهروها، فضاهای عمومی و سرپوشیده هستند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۲    
مطابق نتایج ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی، شرکت گاز استان خراسان جنوبی در جشنواره شهید رجایی 1402؛ به عنوان دستگاه برتر در ارزیابی عملکرد معرفی شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با توجه به پیش رو بودن فصل سرد سال، بر رعایت و جدی گرفتن نکات مربوط به مصرف ایمن و بهینه گاز تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
طی مراسمی عملیات گازرسانی به بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) اراک باحضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی و جمعی از مسئولین به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۲    
شرکت گاز استان یزد در هجدهیمن دوره جشنواره شهید رجایی استان یزد موفق به کسب عنوان دستگاه برتر خدمات رسان در حوزه نهضت ملی مسکن شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در نخستین تور رسانه ای و در اولین بخش بازدید از پست امداد مکانیزه این شرکت بیان کرد: ناآگاهی و سهل انگاری در مصرف گاز طبیعی جان می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از نهاد بسیج و بسیجیان خواست تا در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه گاز در جامعه بازوی توانمند شرکت گاز باشند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امسال همانند سال های گذشته با شروع فصل سرد سال برای تامین سوخت پایدار، آمادگی کامل را داریم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
آمادگی کامل برای تأمین گاز پایدار همه مشترکین در زمستان را داریم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران بر لزوم نظارت جدی بر نحوه عملکرد سیستم گرمایشی ادارات و سازمان ها و مراکز آموزشی تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از امضای تفاهم نامه طرح حمایتی لوله کشی گاز منازل مددجویان سازمان بهزیستی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت انرژی و کربن شرکت ملی گاز ایران از تدوین پیوست های الزام آور رعایت معیار مصرف انرژی و بهینه سازی برای همه متقاضیان و مشترکین صنعتی شرکت ملی گاز ایران در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از تشویق مشترکان خوش مصرف در آیین نامه جدید اصلاح تعرفه های گاز خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بحث ارتقای تاب آوری و حفاظت از زیرساخت ها و تأسیسات حیاتی در پارس جنوبی، ازجمله موضوعات راهبردی در لایه دفاعی کشور است و امروز باید تمام توان خود را در این خصوص به کار گیریم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران حفظ پایدار جریان گاز بخش خانگی را اولویت شرکت ملی گاز ایران در زمستان دانست و تاکید کرد: با گازرسانی مضاعف به نیروگاه ها در دوره گرم سال ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با اشاره به پایان موفقیت آمیز تعمیرات اساسی خطوط لوله و تاسیسات تقویت فشار گاز، از آمادگی کامل این شرکت برای ورود به فصل سرد سال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی گاز ایران با تأکید بر نقش اصحاب رسانه در بحث مطالبه گری در حوزه بهینه سازی مصرف ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تأکید کرد: توجه و رعایت اصول ایمنی در هنگام نصب وسایل گازسوز و مصرف گاز در پیشگیری از بروز خطر انفجار و آتش سوزی لازم و ضروری است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت گاز با اجرای پروژه های گازرسانی در کنار ایجاد رفاه و آسایش مردم در تلاش است جهت جلوگیری از بروز حوادث ناشی از گاز از ظرفیت بالای ارتباطی صداوسیمای استان به عنوان رسانه تأثیرگذار استفاده کند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی و فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت گاز استان، از خدمات شرکت گاز تقدیر کردند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۲    
در راستای حفظ و ارتقای سطح آمادگی کارکنان عملیاتی و در ادامه برنامه برگزاری مانورهای واکنش در شرایط اضطراری، مانور بحران اطفای حریق و مقابله با آتش سوزی در پالایشگاه گاز سرخون و قشم برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم از کاهش 27 درصدی انتشار گازهای اسیدی طی 2 سال گذشته در این شرکت خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۲    
هرکس عبادات و کارهای خود را خالصانه برای خدا انجام دهد، خداوند بهترین مصلحت ها و برکات خود را برای او تقدیر می نماید. حضرت فاطمه زهرا(س) بی تو با شمع علی تا به سحر می سوزد ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس موسسه مطالعات بین المللی انرژی در آئین آغاز به کار دومین میز گرد تخصصی اصحاب رسانه و مدیران شرکت ملی گاز ایران ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
شرکت گاز استان تهران از قطع موقت جریان گاز در محدوده هایی از منطقه 19 شهرداری تهران خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از آغاز طرح پایش مصرف گاز در سطح ادارات استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان در جلسه مدیریت مصرف، از آمادگی این شرکت برای ورود به فصل سرد سال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۳    
رئیس کارگاه مرکزی اداره تعمیرات شرکت پالایش گازفجرجم گفت: برای نخستین بار درکارگاه مرکزی این شرکت، شاهد بازسازی و تعمیر Check Valve مربوط به کمپرسورهای هوا توسط نیروهای متخصص این کارگاه هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۳    
نشست مشترک منطقه 5 عملیات انتقال گاز و شرکت گاز استان فارس با موضوع مدیریت مصرف گاز زمستانه و آمادگی نهایی برای ورود به فصل سرد سال برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دارا بودن تفکر و روحیه بسیجی و بهره گیری از تمامی ظرفیت های آن، یکی از عوامل مهم در پیشبرد اهداف کشور و دستگاه های مختلف نظام از جمله صنعت انرژی و به طور خاص شرکت ملی گاز ایران است و می بایست به سطوح ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مهندس جواد اوجی؛ وزیر محترم نفت جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای " سیدمحمد حسین حسینی " به عنوان عضو اصلی هیأت هشتم بدوی وزارت نفت برای مدت سه سال منصوب شد . ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۳    
اطلاع رسانی و تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی امری ضروری است که رسانه ها در خط مقدم تحقق این مهم قرار دارند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: با انجام فعالیت های فرهنگی در خصوص مصرف ایمن گاز، حوادث ناشی از این نعمت الهی در استان فارس کاهشی بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رزمایش پدافند غیرعامل دفاع همه جانبه در برابر جنگ ترکیبی با سناریوی خرابکاری و حمله تروریستی در ایستگاه سی جی اس شهرستان بیجار از سوی شرکت گاز استان کردستان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی این شرکت برای فصل سرما خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۳    
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی، با حضور در دفتر باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم با محمد رجائیان مدیرعامل این باشگاه دیدار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان تهران از اجرای طرح همیار گاز در مدارس استان در مناطق کم برخوردار برای سیزدهمین سال پیاپی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
کارکنان پالایشگاه دوازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی در یک کارگروهی اقدام به اجرای برنامه کوهنوردی و پاک سازی کوهستان بنو از توابع شهر تاریخی سیراف کردند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اطلاع رسانی به مردم و مشترکان درباره مدیریت مصرف و تعرفه های جدید گاز، یکی از مهم ترین نکاتی است که نباید از آن غافل شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان البرز از آمادگی این شرکت برای فصل سرما خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۸    
مانور سیل و زلزله در سد تهم با حضور110 تیم عملیاتی و یک هزار نفر در اطراف سد تهم با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، رئیس سازمان امداد و نجات کشور ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه بهینه سازی موتورخانه های سازمان بهزیستی و مراکز تحت پوشش آن با شرکت گاز استان اصفهان به امضاء رسید.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مجید چگنی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با ارسال پیامی، هفته بسیج را به تمامی بسیجیان سرافزار و همیشه در صحنه تبریک و تهنیت گفت.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
شرکت گاز استان لرستان آماده ارائه خدمات مطلوب به مشترکین در فصل سرد سال است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۶    
کلاس های آموزشی استفاده بهینه و ایمن از گاز طبیعی و وسایل گازسوز در بین دانش آموزان مدارس شهر اراک و دیگر شهرهای استان مرکزی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
با هدف ایجاد آمادگی لازم برای مقابله با شرایط بحران افت فشار و قطعی احتمالی گاز مانور سطح B قطع گاز مشترکین غیرخانگی در استان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۴    
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین در مراسم تجلیل از امدادگران برتر در مسابقه عملیاتی - ورزشی، امدادگران و کنتورخوان ها را پیشانی و ویترین شرکت گاز خواند.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۲    
جانشین قرارگاه پدافند شیمایی کشور طی لوح تقدیری از تحقق برنامه های ابلاغی پدافند غیرعامل در شرکت گاز استان ایلام قدردانی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
در راستای فرهنگ سازی و آشنایی بیشتر دانش آموزان و مشترکین با مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی، به همت شرکت گاز استان خراسان جنوبی طرح آموزشی سفیر ایمنی و انرژی در مدارس و روستاهای استان آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: طرح پایش مصرف گاز در راستای مدیریت مصرف گاز و جلوگیری از مصرف بی رویه آن در همه ادارات، سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی، مساجد ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار فارس در آیینی که به مناسبت تجلیل از فعالان رسانه ای در سفر هیات دولت به استان فارس برگزار شد ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از کاهش 54 درصدی حوادث ناشی از گاز طبیعی در 7 ماهه نخست امسال نسبت به مدت زمان مشابه آن در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۷    
سرپرست منطقه 7 عملیات انتقال گاز از عملیات پیگرانی بر روی 754 کیلومتر خطوط لوله در این منطقه عملیاتی خبر داد .
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران در نشست با مدیران و مسئولین شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، از بازنگری ساختار سازمانی این شرکت متناسب با برنامه ها و اهداف عملیاتی تعیین شده خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر که شهر زاهدان تحت پوشش صددرصدی گازطبیعی قرار گرفته، گفت: تسریع در توسعه شبکه گاز شهری و تأمین گاز پایدار در سطح شهرها و روستاهای استان ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۷    
در چارچوب نقشه راه استراتژی مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید و منطبق با استراتژی های کلان شرکت ملی گاز ایران ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رییس شورای فرهنگی منطقه 8 وزارت نفت گفت: ویژگی مدیران فعلی وزرات نفت، حضور میدانی در بطن و متن فعالیت های فرهنگی و عملیاتی است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ضمن بازدید از منطقه 9 عملیات، از آماده به کار بودن و در سرویس قرار داشتن تأسیسات تقویت فشار گاز کشور در آستانه ورود به فصل زمستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و رییس شورای عالی فرهنگی وزارت نفت با بیان این مطلب که مصرف و مصرف گرایی، دغدغه امروز مقام معظم رهبری است ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۱    
مدیرمنطقه 10 عملیات انتقال گاز از ساخت دیوارسنگی و آب نما درمسیر خطوط لوله هفتم سراسری با هدف افزایش ایمنی و جلوگیری از خطرات ناشی از سیل و آب بردگی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۶    
پس از ساعت ها کار شبانه روزی توسط کارشناسان متخصص منطقه پنج عملیات شرکت انتقال گاز، عملیات تعویض توربین گازی واحد چهارم تاسیسات تقویت فشار گاز فراشبند3 به پایان رسید.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست منطقه 7 عملیات انتقال گاز از نصب و راه اندازی نیروگاه خورشیدی 25 کیلو واتی در تاسیسات تقویت فشار گاز اراک خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۶    
بر نور دل و دیده زهرا، صلوات بر دخت گرانمایه مولا، صلوات بر مظهر صبر و حلم و ایمان و شرف بر باور دین، زینب کبری صلوات ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نفت در جریان دیدار از غرفه وزارت نفت در نمایشگاه روایت پیشرفت از زحمات و تلاش های دست اندرکاران صنعت گاز تقدیر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
طی 2 سال گذشته و از زمان آغاز به کار دولت سیزدهم تولید روزانه گاز کشور، بیش از 50 میلیون متر مکعب افزایش پیدا کرده است و بیش از 70 درصد از تولید گاز و 500 هزار بشکه از تولید نفت از میدان های مشترک ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۷    
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی طی مراسمی از 4 مشترک گاز طبیعی که طی چندین دوره، مصرف بهینه داشته اند، تقدیر به عمل آورد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در دیدار با فرماندار شهرستان نهبندان نسبت به رفع چالش ها، مدیریت و همکاری با مشترکین برای عبور موفق از فصل سرد سال تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۳:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز در خصوص صادرات خدمات فنی مهندسی صنعت گاز کشور با طرف های خارجی رایزنی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس خبرگان رهبری و رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن حضور در نمایشگاه روایت پیشرفت و دیدار از غرفه وزارت نفت، در جریان دستاوردهای صنعت نفت و گاز در دو سال گذشته قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
دستاوردهای وزارت نفت در بخش صادرات نفت و توسعه روابط گازی با کشورهای همسایه، از جمله مهم ترین نقاط قوت دولت در حوزه دیپلماسی انرژی و بسیار امیدبخش برای کشور است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی گاز ایران با حضوری فعال در غرفه وزارت نفت در نمایشگاه روایت پیشرفت، نقش ویژه ای در ارایه دستاوردهای صنعت نفت و گاز کشور ایفا می کند.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
حفظ جریان پایدار گاز و خدمت رسانی مطلوب با وجود افزایش بیش از یک میلیون مشترک به تعداد مشترکین شرکت ملی گاز ایران در دو سال گذشته، دستاورد چشمگیری در صنعت نفت و گاز کشور محسوب می شود.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در دیدار با نایب رئیس اول و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، دستور پیگیری اجرای مطالبات مطرح شده و قول مساعدت لازم جهت توسعه گازرسانی در استان کرمانشاه را صادر ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز از خودکفایی و ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز در اجرای طرح های تعمیرات اساسی و نگهداری تأسیسات تقویت فشار گاز شهید مکوندیفر، شهید یوسفی و شهید مصطفوی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین راهکارهای موفقیت در پیشبرد فعالیت های پالایشگاهی، برنامه ریزی و آمادگی قبلی برای اجرای اقدامات مرتبط با رفع موارد فنی و مشکلاتی است که در حین عملیات در پالایشگا ه ها رخ می دهد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۴    
مصرف بهینه گاز مهم ترین راهکار در مدیریت هزینه گازبها خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۴    
استاندار اردبیل با اهدای لوحی از اقدامات ارزنده مدیران و کارکنان شرکت گاز استان در جهت تامین گاز پایدار و خدمت رسانی به مشترکین، علی الخصوص در فصول سرد سال گذشته تقدیر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۴    
آیین اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای میراث سرد با تجلیل از نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۴    
شرکت گاز استان کرمانشاه در هجدهمین دوره جایزه مدیریت سبز ایران موفق به کسب گواهینامه ردپای کربن و سپاسنامه مسئولیت پذیری با رویکرد کربن شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
در فرایند ممیزی سیستم های مدیریتی شرکت گاز استان اصفهان، ممیزی مراقبتی چهار گواهینامه سیستم مدیریتی (ISO) با موفقیت انجام شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان از انعقاد تفاهم نامه بین این شرکت،کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره کل بهزیستی استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۳    
غرفه شرکت گاز استان قزوین در راستای ترویج فرهنگ صحیح مصرف گاز در اولین گذر فرهنگی شهر قزوین که به همت شهرداری برگزار شد، حضوری فعال داشت.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قم از اجرای عملیات بزرگ تقویت گازرسانی، ایمن سازی و تعمیرات شبکه گاز، به صورت همزمان در 11 نقطه محور قم-تهران خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۹   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از تشویق مشترکان خوش مصرف در آیین نامه جدید اصلاح تعرفه های گاز خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
میانگین مصرف گاز در بخش خانگی- تجاری با توجه به تغییرات آب و هوایی در شمال کشور و بارندگی های بسیار، امروز به بالاترین میزان از ابتدای شروع فصل سرد سال 1402 رسید.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از آغاز به کار ستاد فرهنگ سازی مصرف ایمن و بهینه سازی گاز طبیعی در آستانه شروع فصل سرد سال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
در راستای آمادگی پالایشگاه نهم پارس جنوبی جهت تولید پایدار گاز در فصل زمستان اقدامات بسیار شاخص و کلیدی به ثبت رسیده و توانسته ایم قطعات وتجهیزات حیاتی را به صورت 100 درصدی از سازندگان داخلی تامین ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست منطقه 6 عملیات انتقال گاز از آمادگی این منطقه برای ورود به فصل سرد جهت خدمت رسانی به هموطنانمان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...