سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۸:۳۴May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کندوان»

دنیای اقتصاد   ۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فارس : مهدی مخبر درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها ی کشور گفت: بر اساس اطلاعات بیش از 2323 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.
نبض بازار   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کرج-چالوس حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و محدوده سیاه بیشه و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند نشان می دهد.
رویداد 24   ۲ ساعت پیش    
تونل تاریخی کندوان در اردیبهشت سال 1314 به همت تبحر اهالی روستای کندوان در شهر اسکو کنده شد. تونل کندوان سه سال بعد در 27 اردیبهشت سال 1317 توسط رضاشاه پهلوی افتتاح شد.
معاون مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کرج-چالوس حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و محدوده سیاه بیشه و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند نشان می دهد.
مهرصبا   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از دستگیری دو حفار غیر مجاز در شهرستان میانه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل گرماب تا نساء و حدفاصل گچسر تا سه راهی دیزین نشان می دهد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ساری رییسی - رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چالوس از اجرای عملیات خط کشی در سطح محور این شهرستان خبر داد و اظهار داشت : 42کیلومتراز راههای شهرستان چالوس با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال خط کشی شده است. ...
فرادید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه محور های کندوان و سوادکوه را به عنوان محور جایگزین برای تردد رانندگان وسایل نقلیه اعلام کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه محور های کندوان و سوادکوه را به عنوان محور جایگزین برای تردد رانندگان وسایل نقلیه اعلام کرد. رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از انسداد 24 ساعته محور هراز از فردا به مدت 3 روز خبر داد. ...
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران از انسداد 24 ساعته محور هراز از فردا به مدت سه روز خبر داد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
محسن هاشمی گفت: محور هراز از فردا به مدت چهار روز مسدود می شود و در زمان انسداد این محور، کاربران جاده ای می توانند از محورهای کندوان و سوادکوه به عنوان محور جایگزین تردد کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به شرایط ترافیک اعمال محدودیت یک طرفه در محور کندوان از مسیر چالوس به سمت تهران در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جاده کندوان برای تخلیه بار ترافیکی از چالوس به سمت کرج یکطرفه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت جوی اکثر محورهای مواصلاتی را دارای بارش پراکنده باران و سطح جاده ها را لغزنده اعلام کرد و گفت: کندوان و سوادکوه مه آلود است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۱    
رئیس پلیس راه مازندران: جاده های کندوان و هراز فردا در صورت ترافیک سنگین یکطرفه می شود.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
محور های کندوان و هراز فردا در صورت ترافیک سنگین یک طرفه خواهند شد.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۱:۳۸    
سومین دوره انتخابات مجمع خیرین مدرسه ساز منطقه با حضور نجفی، معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان، سینافر رئیس آموزش و پرورش و جمعی از اعضای مجمع روز چهارشنبه به تاریخ 1401/2/21 در سالن جلسات برگزار گردید. ...
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۸    
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش کندوان، ویژه برنامه گرامیداشت مقام معلم با حضور حسین زاده، بخشدار، سینافر، رئیس آموزش و پرورش، جمعی از مسئولین امر، فرهنگیان و خیرین روز یکشنبه به تاریخ 1401/2/18 در سالن اجتماعات اداره برگزار گردید. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک در جاده های کندوان و هراز را سنگین اعلام کرد و در عین حال اظهار داشت که در صورت تداوم این وضعیت، احتمال یکطرفه شدن این مسیرها طی امروز دور از انتظار نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
محور های کندوان و هراز امروز در صورت ترافیک سنگین یک طرفه خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: مسیر جنوب به شمال محورهای هراز و کندوان مسدود شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس پلیس راه استان مازندران گفت که موج خروج مسافران تعطیلات عید فطر و پایان هفته جاری از این استان باعث یک طرفه شدن جاده کندوان از چالوس به سمت کرج و جاده هراز از آمل به سمت تهران شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه و آزادراه رشت – قزوین در برخی از مقاطع نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران به یک طرفه شدن محورهای هراز و کندوان اشاره کرد و گفت: در صورت ادامه ترافیک سنگین بحث اعمال محدودیت های یک طرفه در محورهای هراز و کندوان در دستور کار قرار می گیرد اما هم اکنون محدودیت تردد یک طرفه به صورت مقطعی و کوتاه است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
داود اسدیان روز پنج شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برنامه ریزی برای توسعه صنعت گردشگری این شهرستان فردا، با سفر وزیر میراث فرهنگی به شهرستان تکمیل تر می شود و امیدواریم این سفر نتایج درخشانی در زمینه توسعه روزافزون شهرستان داشته باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری البرز از برچیده شدن موانع دسترسی عمومی به آبشار هفت چشمه در جاده کندوان درپی دریافت گزارشات مردمی خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
همچنین تردد خودرو ها در دیگر محور های مازندران از جمله هراز و سوادکوه هم سنگین گزارش شده است.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۹    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، روابط عمومی بخشداری کندوان بمناسبت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم ، بخشدار کندوان ضمن حضور در اداره آموزش و پرورش منطقه کندوان از رئیس آن اداره ( به نمایندگی از تمامی معلمان بخش کندوان ) تقدیر نمود . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
محور های کندوان و آزادراه تهران -شمال از سمت شمال به جنوب به علت ترافیک سنگین یک طرفه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک سنگین در خروجی های شمال، گفت: با ادامه وضعیت ترافیک بحث اعمال محدودیت یک طرفه در دستور کار پلیس قرار می گیرد .
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سید محسن هاشمی گفت: در حال حاضر تردد در محور کندوان مسیر شمال به جنوب محدوده هزار چم تا ولی آباد نیمه سنگین و گاهاً سنگین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ترافیک هم اکنون در جاده های کندوان و هراز به سمت پایتخت سنگین گزارش شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
محور های کندوان و هراز برای تسهیل در عبور و مرور خودرو ها 3 روز متوالی یک طرفه می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: با توجه به ترافیک سنگین در بلوار مرزن آباد و طول محور، اجرای طرح یک طرفه به سمت کرج و تهران با اعلام پلیس راه چالوس اقدام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۹:۱۵    
فرمانده پلیس راه ولی آباد (سیاه بیشه) کندوان با بیان اینکه شاهد افزایش ترددها در تعطیلات عید سعید فطر به این محور بودیم، گفت: طی روزهای اخیر روزانه تردد 27هزار خودرو در محور کندوان به ثبت رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کندوان محدوده بیلقان داریم، گفت: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت مسیر رفت و برگشت نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- رییس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی هراز ، کندوان ، سوادکوه و کیاسر را روان و عادی توصیف کرد و گفت: به دلیل بارش های پراکنده ، سطح جاده ها لغزنده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۹:۰۶    
فرمانده پلیس راه مازندران گفت: درباره زمان بازگشت مسافران به سمت مبدأ سفر، تصریح کرد: برگشت مسافران در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه خواهد بود و با هماهنگی هایی که در سطح پلیس راهور ناجا صورت گرفته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به تعطیلات عید سعید فطر شاهد ادامه ترافیک در جاده های شمال هستیم.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
سید شمس الدین حسینی با بیان اینکه همزمان با تعطیلات شاهد ترافیک و راهبندان و معطلی چندساعته مردم و مسافران پشت گره های ترافیکی در مسیر های منتهی به شمال از جمله محور کندوان هستیم، تسریع در تکمیل پروژه آزادراه تهران - شمال را ضروری دانست. ...
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۴    
بمناسبت روز جهانی کار و کارگر طی مراسمی در بخشداری کندوان از کارکنان و کارگران زحمتکش و خدوم خدمات شهری شهرداری ترک تجلیل بعمل آمد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، از روابط عمومی بخشداری کندوان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران با اشاره به مسدودبودن مسیر مرزن آباد به سمت پایتخت و البرز در محور کندوان، ترافیک در مسیرهای جنوبی این محور و هراز را سنگین اعلام کرد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در محور های شمالی کشور و آزادراه تهران شمال هستیم. تهران – اقتصادبرتر – 13 اردیبهشت 1401 ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۲۰:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سرهنگ رضا گودرزی شامگاه دوشنبه اظهار داشت : به منظور تخلیه بارترافیکی، تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال از روز گذشته یک طرفه شده و همچنان ادامه دارد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۸:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و ترددشمارهای مرکز مدیریت راه های کشور در سطح جاده های کشور، در حال حاضر ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال کندوان حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و محدوده های پل دزدبن و مرزن آباد داریم و تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون آمد وشد خودرو ها در جاده کندوان و جاده هراز سنگین و نیمه سنگین است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران از ترافیک سنگین در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: تردد در محور کندوان از صبح امروز به سمت مازندران یکطرفه اعلام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۸    
رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد خودروها در مسیرهای ورودی شمال به صورت سنگین است.