یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۲:۵۶Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کندوان»

شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۷    
در راستای مقاوم سازی فیدر فشارمتوسط کندوان و تامین برق تونل البرز واقع در قطعه 2 آزاد راه تهران - شمال، عملیات اجرایی برای اصلاح و نوسازی شبکه فشارمتوسط و فشارضعیف موجود در منطقه مرزن آباد بطرف کندوان آغاز شد. ...
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل بیلقان تا سرودار و مسیر شمال به جنوب حدفاصل مرزن آباد تا مجلار و محدوده ولی آباد و سیاه بیشه و نیز ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور هراز نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۶    
ترافیک در جاده های هراز ، سوادکوه و کندوان مقطعی ، نیمه سنگین و در سایر جاده های مازندران پُرحجم و روان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت تردد و ترافیک را در محورهای هراز و کندوان پرحجم و نیمه سنگین اعلام کرد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ هادی عبادی در گفت وگو با وارش نیوز، از باز بودن تمامی راه های مواصلاتی خبر داد و گفت: تردد در محور هراز و کندوان به صورت نسبتا پرحجم و عادی بوده و در محور سوادکوه نیز به صورت رفت و برگشتی آرام گزارش شده است. ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
زندی فر،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز: ترافیک از سد امیرکبیر تا گچسر در جاده کرج-چالوس، سنگین؛ از بیلقان تا آدران، نیمه سنگین و از کندوان تا هزارچم نیز به همین صورت گزارش شده است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ترافیک از سد امیرکبیر تا گچسر در جاده کرج-چالوس، سنگین گزارش شده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی زندی فر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک از سد امیرکبیر تا گچسر در جاده کرج-چالوس، سنگین؛ از آدران تا سد امیرکبیر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تعطیلات پایان هفته هنوز نیامده ترافیک در برخی محور های شمال از جمله کندوان سنگین گزارش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران با اشاره به انسداد محور هراز برای دومین روز متوالی، تردد در محور کندوان را به صورت مقطعی سنگین بیان کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به مسدود بودن محور هراز گفت: این محور امروز و روز دوشنبه برای عملیات روشنایی و سیستم تهویه تونل ها مسدود است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: محور هراز در مقاطع تونل سد، وانا، تکاور و زیار باغ امروز و همچنین فردا 19 مهر از ساعت 8 تا 17، به دلیل اجرای عملیات راهداری در کیلومتر 25 تا 95 مسدود است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده آب اسک داریم، از تردد روان در مسیر رفت و برگشت محورهای کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران: بمنظور تخلیه بار ترافیکی و روان سازی تردد خودرو ها، جاده کندوان دقایقی قبل یکطرفه شد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است. ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب وحور چالوس حدفاصل دوآب تا مرزن آباد، محدوده مجلار، حدفاصل مکارود تا پل دزدبن، محدوده پل زنگوله و حدفاصل کندوان تا نسا گزارش می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران در ارتباط با یک طرفه شدن محورهای هراز و کندوان، گفت: چنانچه توقف طولانی و ترافیک ایستگاهی اتفاق بیفتد با نظر پلیس منطقه برای کوتاه مدت جهت تخلیه مسیر و تسهیل تردد در محورهای هراز و کندوان محدودیت یک طرفه اعمال می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه د رحال حاضر تردد وسایل نقلیه در محور کندوان در مسیر شمال به جنوب ممنوع است، از ممنوعیت تردد خودرو در مسیر جنوب به شمال در آزادراه تهران شمال خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
ایرنا: مرکز مدیریت راه های کشور از ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال محور چالوس تا اطلاع بعدی خبر داد. ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب حدفاصل دوآب تا مرزن آباد، محدوده مجلار، حدفاصل مکارود تا پل دزدبن، محدوده پل زنگوله و حدفاصل کندوان تا نسا وجود دارد. ...
سرپرست پلیس راه مازندران گفت: شاهد ترافیک چند کیلومتری ایستگاهی در مسیرهای خروجی محورهای هراز و کندوان هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - بیش از 80 هزار خودرو مسافران در شهرهای مازندران، آماده خروج از استان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس - کرج محدوده های ولی آباد و پل زنگوله و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت ترافیک در محور کندوان را سنگین اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها _ سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه ترافیک همه جاده های استان پرحجم و سنگین است، گفت: بیشترین بار ترافیک را در جاده کندوان داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه استان البرز گفت: وضعیت ترافیک در خط جنوبی جاده کرج-چالوس از محدوده شهرستانک تا دیزین نیمه سنگین ارزیابی شد همچنین ترافیک از محدوده دیزین تا دهاته جنوبی کندوان سنگین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در اغلب مقاطع محور کندوان سنگین است، از تردد روان در مسیر رفت و برگشت محور هراز، جاده فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ترافیک در محور کندوان هم اکنون در هر 2 مسیر سنگین است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس خبر داد. علی زندی فر اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در محور کرج - چالوس در محدوده کندوان در هر دو لاین رفت و برگشت سنگین است.
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۹:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
براساس این گزارش تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 صبح روز شنبه 17 مهر 1400 از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است. البته تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 16 مهر تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد و در محور هراز تردد از ساعت 13 روز جمعه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از تهران به آمل، ممنوع است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : سروان مسعود خانجانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت که این ترافیک در خط جنوبی جاده کرج – چالوس از میدان امیرکبیر تا محدوده شهرستانک نیمه سنگین و پر حجم و در بقیه مسیر تا کندوان و آزاد راه تهران – شمال سنگین است . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز، جاده فیروزکوه، محور کندوان، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت نشان می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
محور هراز حدفاصل پیست آبعلی تا امامزاده هاشم و پلور تا شاهاندشت و محدوده سه راهی چلاو شاهد ترافیک سنگین است. ترافیک در محور کرج - چالوس محدوده های سرودار، ارنگه، حدفاصل آسارا تا دوراهی شهرستانک، گرماب تا نسا، گچسر تا سه راهی دیزین و محدوده کندوان سنگین است.
اقتصاد آنلاین / تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت تردد و ترافیک در محور کندوان را در هر دو مسیر سنگین اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران گفت: درحال حاضر شاهد تردد پرحجم خودروها در محورهای شمال هستیم که در برخی مسیرها به صورت ایستگاهی ترافیک داریم.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وضعیت جوی جاده های مازندران در مناطق کوهستانی ابری و بارانی و در منطقه سیاه بیشه و ولی آباد جاده کندوان و گردنه کدوک جاده سوادکوه با مه غلیظ همراه است.
ترافیک در آزادراه تهران - شمال محدوده عوارضی، حدفاصل تونل شماره11 تا تونل شماره13 و تونل شماره16 تا انتهای آزادراه سنگین است.
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور کندوان حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و محدوده های پل زنگوله ، سیاه بیشه ، ولی آباد و مکارود و در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل وانا تا بایجان ترافیک سنگین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور چالوس مسیر شمال به جنوب و ترافیک نیمه سنگین محدوده هزار چم به صورت رفت و برگشت نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به کاهش دید در ارتفاعات محورهای کندوان و سوادکوه، گفت: محدودیت های کرونایی کماکان در محورهای شمال درحال اجرا است.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
سید محسن هاشمی با اشاره به اینکه وضعیت تردد در محورهای استان به صورت عادی و روان جریان دارد، افزود: از نظر شرایط جوی در محور گدوک سوادکوه و ولی آباد کندوان مه گرفتگی وجود دارد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
سروان مسعود خانجانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که این ترافیک در خط جنوبی جاده کرج – چالوس از میدان امیرکبیر تا محدوده کندر و در ادامه محور از نسا تا تونل کندوان سنگین است . وی اضافه کرد: اکنون وضعیت ترافیک در مسیر شمالی و جنوبی آزادراه تهران – کرج – قزوین پرحجم و [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۴    
سرپرست پلیس راه مازندران گفت: در حال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای شمال پرترافیک شد و ترافیک به مسیرهای خروجی استان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و مازندران گزارش شده است و در دیگر جاده های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
با اعلام مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز، ترافیک از کندوان تا هزارچم در جاده کرج - چالوس، نیمه سنگین گزارش شده است.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران گفت: تردد در ورودی های استان و مسیرهای ییلاقی محورهای شمال پرترافیک شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در محور کندوان محدوده سد سیاه بیشه، از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل فردیس و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری خبر داد .
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
آیین کلنگ زنی بیست نهمین(29) مدرسه خیر ساز منطقه با حضور حسینی، نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی، زرین، بخشدار کندوان، سینافر رئیس آموزش و پرورش و جمعی از خیرین مدرسه ساز در روستای نودوزق برگزار گردید. ...
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
احتمال سقوط سنگ در محورهای هراز و کندوان وجود دارد و به مسافران هشدار داده شد.