دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۰:۰۸Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کندوان»

مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: محور هراز امروز و فردا از ساعت 8 تا 17 به دلیل اجرای عملیات راهداری در کیلومتر 25 تا 95 مسدود است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و کندوان انجام می شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۶:۱۷    
روستای کندوان، روستایی واقع در شهر اسکو از شهر های آذربایجان شرقی است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: مسیر جاده هراز به دلیل تعمیرات در حوزه مازندران از 30 فروردین به مدت دو روز از ساعت 8 صبح الی 17 مسدود خواهد بود. ...
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس محدوده بیلقان و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور گزارش شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۱    
آمل- رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به تعریض محور کندوان گفت: این محور امسال چهار بانده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری مازندران با تاکید بر رفع موانع در مسیر اجرای طرح تعریض و چهارخطه کردن مرزن آباد تا دزدبن جاده در جاده چالوس گفت که فاز نخست این طرح ملی تا پایان فعالیت دولت دوازدهم افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به تردد روان در مسیر رفت و برگشت آزادراه های تهران - شمال و قزوین - رشت همچنین محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - فرمانده پلیس راه ولی آباد کندوان از جلوگیری حدود 500 دستگاه خودروی پلاک غیربومی همزمان با اجرای طرح محدودیت های تردد جاده ای در محور ارتباطی چالوس - کرج خبر داد.
برترین ها / کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس پلیس البرز از اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی در جاده کرج - چالوس خبر داد. سرهنگ رضا گودرزی روز شنبه افزود: در اجرای این طرح گیت کنترلی در محور کرج چالوس به منظور ممانعت از ورود پلاک های غیر بومی به استان و خروج پلاکهای بومی از استان البرز ایجاد شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ولی آباد سیاه بیشه کندوان گفت: برابر ابلاغیه ستادملی کرونا تردد پلاک های غیربومی در ورودی حوزه استحفاظی پلیس راه ولی آباد سیاه بیشه کندوان ازسمت کرج ممنوع اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۳۱    
کندوان یکی از شگفت انگیزترین روستا های صخره ای ایران و جهان است که در دامنه های کوه آتش فشانی سهند و در کنار رودخانه کندوان قرار دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۴    
ساری- استاندار مازندران بر ضرورت تعریض محور کندوان تاکید کرد و گفت: 800 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این امر در محور مرزن آباد- دزدبن لازم است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
علیرضا قدمی با توجه به وضعیت قرمز و نارنجی از تشدید اعمال محدودیت تردد کرونایی در تمامی مبادی ورودی و جاده های درون شهری مازندران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: بازسازی و تجهیز سامانه های محورهای سوادکوه و کندوان طی فصل جاری در برنامه کاری اداره کل قرار دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - کرج - قزوین درمحدوده این استان خبرداد. سرهنگ رضا گودرزی عصر شنبه درگفت و گو با ایرنا اظهار داشت که ترافیک درخط شمالی جاده کرج - چالوس از دهانه جنوبی تونل کندوان تا آزادراه تهران - شمال سنگین و در بقیه محور تا میدان ...
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب محور هراز برخی مقاطع گزارش شده است، از تردد روان در محورهای چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر تردد وسایل نقلیه در محور چالوس و آزادراه تهران-شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است، همچنین در مسیر شمال به جنوب این محورها تردد روان گزارش شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور چالوس - کرج ترافیک نیمه سنگین و در محور هراز و آزادراه رشت - قزوین برخی مقاطع، ترافیک سنگین داریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- فرماندار شهرستان اسکو اعلام کرد: کندوان در روز طبیعت به روی گردشگران بسته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استانها- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از افزایش ترددها در محور کرج - چالوس خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک پرحجم در محور کرج - چالوس محدوده کندوان وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها از ترافیک سنگین در مسیر شمال جنوب محور کندوان و تردد روان در دیگر محورهای تهران شمال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: درحال حاضر شاهد ترافیکی نیمه سنگین در محور کندوان و ترافیکی پرحجم در محورهای سوادکوه، هراز و کیاسر هستیم.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۷:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوبِ محورهای چالوس، هراز و آزادراه رشت-قزوین خبر داد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۴    
برچسب ها ترافیک جاده چالوس دانستنی آنلاین نوروز 1400 هراز برچسب ها
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - با توجه به سپری شدن آخرین روزهای تعطیلات نوروزی و برگشت مسافران، جاده های هراز و کندوان به عنوان مهم ترین محورهای ارتباط گردشگری استان مازندران از ساعاتی پیش با ترافیک سنگین و نیمه سنگین مواجه شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت:در حال حاضر تردد در کلیه محورهای استان جمله هراز، کندوان، سوادکوه، کناره و کیاسر عادی و روان است.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۲:۰۲    
کندوان یکی از روستاهای استان آذربایجان شرقی است که از پیشینه تاریخی هفت هزار ساله برخوردار است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: جاده کندوان محدوده مرزن آباد، جاده هراز محدوده پارک جنگلی ، حجم ترافیک سنگین و نیمه سنگین است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
کندوان یکی از روستاهای استان آذربایجان شرقی است که از پیشینه تاریخی هفت هزار ساله برخوردار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
کندوان یکی از شگفت انگیزترین روستا های صخره ای ایران و جهان است که در دل صخره های کله قندی جای گرفته و به روستای کله قندی نیز شناخته می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایمان محرابی نیا مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور با بیان اینکه هم اکنون با نارنجی و قرمز شدن برخی از شهر های شمالی کشور شاهد افزایش تردد در برخی از محور های کشور هستیم که توصیه می شود مسافران بازگشت خود را مدیریت کنند ...
اقتصاد آنلاین / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۹:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: بر اساس اطلاعات حاصل از رصد 2372دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، کل تردد ثبت شده در جاده ها در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل، 6درصد کاهش نشان می دهد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رضا گودرزی در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای استان البرز اظهار کرد: ترافیک در محور چالوس - کرج حدفاصل مرزن آباد تا مجلار و محدوده تونل کندوان و حدفاصل گچسر تا نساء نیمه سنگین گزارش شده و این محور دارای بارش برف و باران است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از بارش برف در محدوده کندوان محور کرج-چالوس خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۵    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا بیان کرد: توصیه می شود اگر مردم قصد سفر ضروری در مسیرهای شمالی کشور را دارند از جاده هایی که ظرفیت بالایی دارند مانند هراز، فیروزکوه، آزاد راه قزوین و رشت استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
ماموران پلیس راه محور کندوان با هوشیاری مانع وقوع حادثه ای ناگوار برای سرنشینان اتوبوس شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۱:۳۷    
با توجه به ترافیک سنگین و شرایط بد جوی احتمال اختلال تردد امشب در محور کندوان وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه های مازندران ، با توجه به بازگشت مسافران نوروزی از این استان ، هم اکنون ترافیک در برخی مقاطع جاده کندوان و هراز سنگین شده است.
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در حال حاضر در محورهای هراز و کندوان و آزادراه تهران - شمال بارش پراکنده باران داریم، از بارش باران در برخی از محورهای استان های البرز، تهران و مازندران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران: در محور های هراز، کندوان و سوادکوه شاهد بار ترافیکی پُرحجم و روان هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت:در حال حاضر تردد در محور کندوان در محدوده پل زنگوله و سیاه بیشه پرحجم و گاهاً نیمه سنگین است.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، روستا ها از مکان های زیبا و مورد علاقه افراد زیادی برای بازدید و دور بودن از زندگی ماشینی شهری هستند. برخی از روستا ها به دلیل داشتن معماری صخره ای و شگفت انگیز در جهان شناخته می شوند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت تردد را در محور کندوان پرحجم و نیمه سنگین اعلام کرد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم ، ایمان محرابی نیا مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور با بیان اینکه محورهای شمالی کشور دارای ترافیک سنگین هستند گفت: هم اکنون در محور چالوس – کرج حدفاصل مرزن آباد تا مجلار ، محدوده های پل دزدبن ، هزارچم ، حدفاصل کندوان تا سه راهی دیزین ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز، محور کندوان و آزادراه رشت قزوین در برخی مقاطع داریم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرج - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج گفت: ترافیک در محور چالوس - کرج محدوده کندوان نیز سنگین است.