پنجشنبه ۱۶ تیرساعت ۲۱:۲۵Jul 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آزادراه تهران شمال»

سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
برخورد خودروی سمند و لودر در آزادراه چالوس 4 کشته و 2 زخمی برجای گذاشت.
خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا هشدار داد: تردد کلیه وسایل حمل و نقل از جمله تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس کماکان تا پایان هفته جاری ممنوع خواهد بود ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۷    
مانور امداد و نجات ریزش تونل در منطقه 2 آزادراه تهران شمال و در تونل شماره 36 با هدف آمادگی و تعامل دستگاه های امدادی و خدماتی در زمان وقوع حوادث برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۶:۳۳    
استاندار البرز با بیان اینکه تکمیل قطعه دوم آزادراه تهران شمال 14 هزار میلیارد تومان اعتبار می خواهد گفت: مناطق یک و دو آزادراه تهران-شمال در مجموع سالانه 100 میلیون لیتر کاهش مصرف بنزین را به همراه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۶:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
البرز - استاندار البرز با بیان اینکه مدیران استان برای سرعت بخشی به تکمیل منطقه دو آزادراه تهران - شمال به خط شدند، گفت: با این کار مسافت سفر به شمال 67 کیلومتر کاهش می یابد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۲۰:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از مسدود بودن محور چالوس و آزادراه تهران – شمال تا اطلاع ثانوی خبر داد. به نقل از مرکز مدیریت راه های کشور، تردد از محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع می باشد و ترافیک در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل مرزن آباد تا هزارچم و محدوده سدامیرکبیر و ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۶    
محور کندوان و آزادراه تهران شمال از سمت شمال به جنوب به علت ترافیک یک طرفه شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فارس من| مخاطبان این رسانه با ثبت سوژه ای در این سامانه خواستار رفع یک طرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران شمال در تعطیلات شدند، خبرنگار فارس ضمن پیگیری مشکلات مردم، از اعضای شورای شهر و شهردار مرزن آباد نیز این مسئله را جویا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل آزادراه تهران شمال گفت: هیچ شکاف جدیدی در آزادراه تهران شمال ایجاد نشده و بلوک در مجاورت پل آزادراه، از 14 سال پیش وجود داشته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۹    
سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با خبرنگار مهر گفت: جاده هراز به علت انجام عملیات عمرانی و ایمن سازی مسیر از از ساعت 8 تا 17 هر روز در تاریخ 22 لغایت 25 خرداد مسدود است. وی افزود: هموطنان می توانند در این ایام از مسیر جایگزین جاده فیروزکوه و آزادراه تهران شمال و جاده چالوس استفاده کنند. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران نیز وضعیت ترافیک در هر سه محور ارتباطی این استان در زمان حاضر را عادی و روان توصیف کرد و گفت که تردد خودرو در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران شمال در زمان حاضر را عادی و روان اعلام کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کاربران شبکه های اجتماعی با انتشار این عکس که در آن به نظر می رسد بخشی از یکی از پل های آزادراه دچار انحنا شده است، در مورد استحکام این سازه دچار شبهه شده اند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
خیرالله خادمی گفت: سال گذشته در آزادراه تهران شمال 2هزار میلیارد تومان توسط دولت و بنیاد مستضعفان هزینه شد و حجم عظیمی از کار در منطقه دو آزادراه که منتهی به مازندران می شود، درحال انجام است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۸:۳۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سال گذشته در آزادراه تهران شمال 2هزار میلیارد تومان توسط دولت و بنیاد مستضعفان هزینه شد و حجم عظیمی از کار در منطقه دو آزادراه که منتهی به مازندران می شود، درحال انجام است.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۴:۳۱    
محور کندوان و آزادراه تهران شمال از سمت شمال به جنوب به علت ترافیک سنگین یک طرفه شده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد: تردد انواع وسیله نقلیه در روزهای یکشنبه و دوشنبه 15 و 16 خرداد از ساعت 13 تا 24 از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۲:۳۷    
گودرزی با اعلام خبر ممنوعیت تردد وسائل نقلیه در خط جنوبی جاده کرج به چالوس گفت: تردد وسائل نقلیه از میدان امیرکبیر به سمت آزادراه تهران شمال ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۲:۰۳    
محور کندوان و آزادراه تهران شمال از سمت شمال به جنوب به علت ترافیک سنگین یک طرفه شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور اعلام کرد: تردد از محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) و همچنین از آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۶:۱۰    
محور کندوان و آزادراه تهران شمال از سمت شمال به جنوب به علت ترافیک یک طرفه شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: هم اکنون تردد وسائل نقلیه در آزادراه تهران شمال و قزوین رشت روان است.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تردد تمامی وسایل نقلیه از محور چالوس در مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع است. به گزارش روند بازار ، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور ایمان محرابی نیا گفت: هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال، محدوده بیلقان، حدفاصل چنارستان تا گچسر، حدفاصل سه راهی دیزین تا پیچ سرهنگ ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۱:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
در جاده کرج چالوس حدفاصل دوراهی شهرستانک تا سه راهی دیزین و پل زنگوله تا سیاه بیشه، آزادراه تهران شمال محدوده های ابتدای تونل شماره 13، ابتدای تونل شماره 16 و حدفاصل تونل شماره 17 تا انتهای مسیر (محدوده شهرستانک)، محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده مشا ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سرهنگ رضا گودرزی روز چهارشنبه اظهار داشت: براساس برنامه ریزی انجام شده تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 روز چهارشنبه...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۸:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: با توجه به حجم ترافیک، ممنوعیت تردد در محور های کرج چالوس و آزاد راه تهران شمال اعمال شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) برچسب ها آزادراه تهران-شمال بهره برداری باندرفت منطقه دو آزادراه تهران شمال شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور عملیات اجرایی و عمرانی برچسب ها
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
در باند برگشت یا همان باند غربی این آزادراه فعالیت و عملیات اجرایی به صورت همزمان با باند رفت انجام می شود. در تونل ها و پل ها فعالیت سنگینی در حال انجام است چرا که نمی توانیم در آن نقاط کار نکنیم.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مرکز مدیریت راه های کشور خبر داد خودروها در محور چالوس و آزاده راه تهران - شمال ممنوعیت تردد دارند. به گزارش مرکز مدیریت راه های کشور، طبق آخرین وضعیت محورهای شمالی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
محور های کندوان و آزادراه تهران -شمال از سمت شمال به جنوب به علت ترافیک سنگین یک طرفه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
محرابی نیا گفت: همزمان با افزایش ترافیک در محورهای شمالی، ممنوعیت تردد در مسیر جنوب به شمال محور چالوس و آزادراه تهران شمال اعمال شده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
محسن هاشمی از ترافیک سنگین در محور های کندوان، هراز و آزادراه تهران شمال خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران از ترافیک سنگین در محور های کندوان، هراز و آزادراه تهران شمال خبر داد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
توریسم آنلاین : مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور و آزادراه تهران شمال هستیم.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در محور های شمالی کشور و آزادراه تهران شمال هستیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۶:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مرکز مدیریت راه های کشور از یک طرفه شدن شمال به جنوب محورهای چالوس و هراز و آزادراه تهران-شمال در فردا بعدازظهر خبر داد. آخرین وضعیت محورهای شمالی : - ترافیک سنگین در محور قدیم تهران – بومهن محدوده جاجرود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از یک طرفه شدن شمال به جنوب محورهای چالوس و هراز و آزادراه تهران-شمال در فردا بعدازظهر خبر داد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از یک طرفه شدن شمال به جنوب محورهای چالوس و هراز و آزادراه تهران-شمال در فردا بعدازظهر خبر داد. تهران – اقتصادبرتر – 08 اردیبهشت 1401 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از یک طرفه شدن شمال به جنوب محورهای چالوس و هراز و آزادراه تهران-شمال در فردا بعدازظهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور از یک طرفه شدن محور چالوس و آزادراه تهران شمال خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۹:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از اعمال محدودیت ترافیکی برای تردد خودروها از جنوب به شمال جاده چالوس آزادراه تهران-شمال خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان مازندران گفت: در صورت افزایش حجم تردد در آزاد راه تهران- شمال و احتمال کندی ترافیک در داخل تونل ها، با اعلام مأموران مستقر در محل این مسیر به صورت مقطعی مسدود خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راهور ناجا گفت: آزاد راه تهران شمال و جاده چالوس از ساعت 11 امروز از چالوس به سمت تهران یکطرفه شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
تردد در محور فیروزکوه، آزادراه تهران شمال و آزادراه قزوین رشت روان است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۲:۲۶    
محور کندوان و آزادراه تهران - شمال از سمت شمال به جنوب به علت ترافیک یک طرفه شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۶    
محور کندوان و آزادراه تهران شمال از سمت شمال به جنوب به علت ترافیک یک طرفه شده.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
آمد و شد خودرو ها امروز در محور های کندوان، آزادراه تهران شمال و محور هراز سنگین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: محدودیت ترافیکی محور چالوس و آزادراه تهران شمال در مسیر جنوب به شمال رفع شد.
سلام نو / خبر ماشین   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس راهور از ممنوع شدن تردد تمام وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال (محور کرج-چالوس و آزادراه تهران-شمال) به سمت مازندران به علت حجم بالای تردد و تخلیه بار ترافیکی تا اطلاع بعدی خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از محدودیت تردد در مسیر جنوب به شمال محور چالوس و آزادراه تهران شمال خبر داد. سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با ایسنا ...