یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۱:۲۹Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فولاد مبارکه»

مدیر شبکه بهداشت و درمان لنجان در حاشیه بازدید نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی از روند واکسیناسیون کرونا در مراکز تجمیع واکسیناسیون فولادشهر گفت: به دنبال اجرای طرح ملی واکسیناسیون در سطح کشور، شهرستان لنجان 2 مرکز تجمیع واکسیناسیون را مورد بهره برداری قرار داد.
معاون بهره برداری شرکت فولاد مبارکه با بیان این که فولاد مبارکه تنها فولادساز کشور در تولید اسلب API است، گفت: به غیر از شرکت فولاد مبارکه که تنها شرکت فولادی در کشور با پتانسیل تولید این نوع اسلب ویژه است ...
سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: همه بازیکنان فولاد مبارکه سپاهان آماده هستند و مشکل خاصی برای دربی اصفهان نیست و فکر می کنم تساوی به درد هیچ تیمی نمی خورد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۵۳    
شرکت فولاد مبارکه در این سالها با بالاترین راندمان صنعت و معدن کشور، بومی سازی و رسیدن به افق چشم انداز 1404 را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است. ...
حمیدرضا عظیمیان در خصوص اجرایی شدن پروژه استراتژیک گوره به جاسک با تاکید بر ضرورت اعتماد به توان داخلی گفت: طرف های خارجی به دلیل تحریم ها، تحویل ورق های مورد نیاز شرکت نفت برای اجرای پروژه انتقال نفت از گوره به جاسک خودداری کردند اما شرکت فولاد مبارکه اسلب مخصوص انتقال گاز ترش را از سال 98 تولید و ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
پول پاشی های فولاد مبارکه که زیر تیغ تحقیق و تفحص مجلس است بمبلغ 36 میلیارد و 300 میلیون تومان به 236 رسانه که در اصل 10 رسانه از این 236 رسانه 90 درصد آن را دریافت کرده اند با چه هدفی انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس دانشگاه دامغان گفت: این واحد دانشگاهی در رقابت با دانشگاه های مطرح کشور موفق به انعقاد قرارداد با شرکت فولاد مبارکه شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
جهان به سمت انقلاب صنعتی چهارم در حال حرکت است و از این رو مجتمع فولاد مبارکه با حرکت به سمت هوشمندسازی صنعت فولاد کشور قصد دارد جایگاه ویژه ایی در این برهه از زمان برای خود بسازد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۶    
از سفر هزار کیلومتری نفت ایران با تختال های فولاد مبارکه تا نانی که به نرخ روز نیست، نانوایان و مردم هر دو ناراضی، عناوین صفحه نخست روزنامه های امروز اصفهان است.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۸    
معاون توسعه و بهره برداری فاضلاب آبفای اصفهان گفت:شرکت فولاد مبارکه و ذوب آهن با شبکه گذاری، اقدام به استفاده از پساب شهری کرده اند چراکه شهرستانهای لنجان، مبارکه، فلاورجان و فولادشهر فاقد زیرساخت های شبکه فاضلاب بودند که این دو صنعت اقدام به احداث شبکه جمع آوری ...
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۸    
رئیس محیط زیست فولاد مبارکه با اشاره به آلایندگی بسیار اندک فولاد مبارکه گفت: میزان انتشار آلایندگی ها در این شرکت بسیار کمتر از استانداردهای محیط زیستی است. به علاوه این آلایندگی توسط سازمان محیط زیست پیوسته رصد می شود.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۸    
در گفت و گوی خبری از شبکه اصفهان، سید امیر طباطبائیان، مدیر انرژی و سیالات شرکت فولاد مبارکه و حسین مدرسی فر، مدیر بهداشت حرفه ای ایمنی و محیط زیست شرکت فولاد مبارکه به تشریح اقدامات زیست محیطی این شرکت پرداختند.
شمس خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۵    
نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه ، فرماندار ، شهردار مبارکه و جمعی از مسئولان شهرستان از عملیات اجرایی پروژه حسینیه مرکزی مبارکه بازدید کردند. در این بازدید میزان پیشرفت، نحوه اجرا و موانع و مشکلات احتمالی این پروژه بررسی شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت بار (محدودیت خاموشی) از اواخر اردیبهشت ماه امسال فولاد مبارکه را با محدودیت هایی در خطوط تولید مواجه کرده که آثار آن هنوز قابل بازیابی و بررسی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس بازرسی و حفاظت فنی شرکت مهندسی و توسعه نفت، درباره کیفیت محصولات فولاد مبارکه گفت: کیفیت محصولات استفاده شده شرکت فولاد مبارکه در پروژه استراتژیک انتقال نفت خام از گوره به جاسک اگر از کیفیت محصولات اروپایی و چینی بالاتر نباشد، کمتر نبوده و همتراز استانداردهای جهانی است.
اقتصاد آنلاین / معدن24   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۸   + ۵۲ سایت دیگر  
با تولید 400 هزار تن تختال API برای انتقال 1000 کیلومتری نفت کشور، پروژه مهم و استراتژیک انتقال نفت خام گوره به جاسک که به گفته رییس جمهور مهمترین طرح از نظر امنیت ملی، اقتصاد و انرژی کشور است به صورت رسمی افتتاح گردید.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۵    
تولید شمش فولادی ایران در سه ماهه ابتدایی امسال از مرز 6 میلیون تنی عبور کرده است. فولاد مبارکه اصفهان با بیش از 40 درصد تولید شمش فولاد در رتبه نخست این حوزه قرار گرفته است. در مجموع تقاضای بالای صادراتی در این حوزه باعث شده تا تمام کشورهای تولیدکننده با بالاترین رشد تولید مواجه شوند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن - شرکت فولاد مبارکه در عملکرد 3 ماهه رکورد سود خود را شکسته و با جهش 254 درصدی به سود 47 تومانی به ازای هر سهم رسید.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۳    
با افزایش صعودی آمار کرونا شرکت فولادمبارکه تامین روزانه 60 تن اکسیژن رایگان مراکز درمانگر کرونا را در راستای مسئولیت اجتماعی انجام می دهد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۵۹    
با شیوع واریانت دلتا، روند انتقال و تکثیر کرونا بیش از پیش افزایش یافته است و شرایط فاجعه باری در شهر اصفهان حاکم شده است. با بغرنج شدن شرایط، شرکت فولاد مبارکه در راستای مسئولیت اجتماعی خود ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: شرکت فولاد مبارکه با تکمیل ورزشگاه نقش جهان مسئولیت اجتماعی خود را به منصه ظهور رسانده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در راستای اقدامات فرهنگی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، پیش از دیدار برابر شهرخودرو مدیرعامل ،اعضای هیئت مدیره و مدیرفرهنگی باشگاه در مجموعه ورزشی امام رضا علیه السلام از همسر سردار شهید برونسی از فرماندهان دفاع مقدس و از خانواده شهید سلامت دکتر خسروی تجلیل به عمل آمد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد مبارکه اصفهان(سهامی عام) برای سال مالی منتهی به 1399/12/30 با حضور 64٫66 درصد سهامداران، ساعت 10:00 صبح امروز سه شنبه 1400/04/29 در سالن همایش مرکز تحقیقات شرکت فولاد مبارکه اصفهان برگزار شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت فولاد مبارکه با راه اندازی و تجهیز آزمایشگاه صنعت 4.0 در دانشگاه صنعتی اصفهان پیشگام توسعه ارتباط میان صنعت و دانشگاه شده است. چنین آزمایشگاه هایی تحت عناوینی چون دیجیتال لب ، آزمایشگاه دیجیتال یا آزمایشگاه صنعت 4 ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مدیر ورزش قهرمانی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با اعلام قهرمانی حسین رسولی قهرمان جوان و جویای نام طلایی پوش پرتاب دیسک کشور در لیگ برتر دو و میدانی گفت ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ، اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال بانوان از امروز دوشنبه 28 تیرماه سال 1400 تا هفتم مرداد ماه به میزبانی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در کمپ صفائیه این باشگاه برای حضور در مرحله مقدماتی رقابت های جام ملت های آسیا برگزار خواهد شد. ...
رییس دفتر پروژه تحول دیجیتال شرکت فولاد مبارکه گفت: آنچه فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت سرآمد دنبال می کند، خلق ارزش پایدار و مشترک با همه ذی نفعان است و نمی توانیم در صنایع مختلف مانند صنعت فولاد که صنعتی مادر محسوب می شود به سمت تحول دیجیتال حرکت کنیم در حالی که زیرساخت های لازم در محیط های ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مرحله اول مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور با درخشش ورزشکاران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان پایان یافت.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده 6 شرکت بورسی و فرابورسی به همراه لغو مجمع فوق العاده فولاد مبارکه اعلام شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فولاد مبارکه را به این دلیل موفق ارزیابی می دانند که طرح های توسعه ای زیادی ایجاد کرده و توانسته وابستگی به واردات را با بومی سازی 144 هزار قطعه در یکسال گذشته کاهش دهد و با افزایش تولید و تامین مواد اولیه وارداتی عملا باعث کاهش خروج ارز از کشور شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیر گندله سازی شرکت فولاد مبارکه از انجام موفقیت آمیز تعمیرات برنامه ریزی شده شش روزه این واحد در تیرماه امسال خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران گفت: شرکت فولاد مبارکه برای تداوم در تولید نیازمند برقی پایدار و مطمئن است نه برقی ارزان!
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون توسعه صادرات غیرنفتی اتاق بازرگانی ایران در یادداشتی اختصاصی برای ایراسین نوشت: شرکت فولاد مبارکه با سیاست گذاری های مختلف و افزایش تولید، منجر به کاهش خروج ارز از کشور شده و در کنار گسترش بازار های هدف خود باعث افزایش ارزآوری برای ایران شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سهام فولاد مبارکه اصفهان به سرخ پوشی خود ادامه داد و بیشترین تاثیر منفی را بر افت امروز شاخص گذاشت. همچنین در پایان بازار امروز فولاد و نمادهای معاملاتی اوراق اختیار فروش تبعی سهام فولاد مبارکه به علت مجمع عمومی عادی سالیانه متوقف شدند.
ایسنا: بازار سرمایه امروز روندی نزولی داشت و شاخص کل بورس بیش از 8000 واحد کاهش یافت. شاخص کل بورس امروز با 8326 واحد کاهش رقم یک میلیون و 302 هزار واحد را ثبت کرد. شاخص کل با معیار هم وزن با 2260 واحد کاهش به رقم 400 هزار 326 واحد رسید. ...
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد مهدی حاجیوند کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با برنامه روی خط بازار گفت: شاخص بازار بورس در ارتفاع 1 میلیون و 301 هزار واحدی قرار گرفت. ...
معاون بهره برداری شرکت فولاد مبارکه در سومین نشست کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار این شرکت در سال جاری گفت: رفع مغایرت های ثبت شده در سیستم یافته های ایمنی نقش بسزایی در کاهش حوادث دارد.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۹   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با اشاره به اینکه شرکت فولاد مبارکه یکی از عوامل رونق اقتصادی کشور است، گفت: علی رغم وجود تحریم و بیماری کرونا، صنایع با تولید کمی و کیفی خوش درخشیدند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
بررسی ها از عملکرد شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی در بهار 1400 حاکی از تولید حدود 6.2 میلیون تنی شمش فولاد و 3.9 میلیون تنی محصولات فولادی دارد. *** بررسی عملکرد شرکت های فولادی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۰    
از نفس اصفهان گرفته شده است تا گروه فولاد مبارکه الگوی موفق توسعه در ایران اسلامی عناوین روزنامه های امروز اصفهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان حدود نیمی از نیازهای شرکت فولاد مبارکه را برطرف کرده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون نیروی انسانی شرکت فولاد مبارکه به همراه جمعی از مدیران، از قسمت های ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم بازدید کردند.
مدیر ارشد خدمات فنی و پشتیبانی شرکت فولاد مبارکه با اشاره به اقدامات گسترده و مؤثر فولاد مبارکه در کاهش مصرف آب گفت: اجرای طرح انتقال پساب شهری برای استفاده در فرایند تولید، افزایش شدید سطح بهداشتی محیط را به همراه داشت و میزان تاب آوری این شرکت را نیز به میزان قابل توجهی افزایش داد.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۸    
بررسی ها از عملکرد شرکت های بزرگ بخش معدن وصنایع معدنی، تولید 3 میلیون و 895 هزار و 167 تنی محصولات فولادی در بهار امسال و رشد 3 درصدی آن در مقایسه با مدت مشابه پاراسل را نشان می دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۱    
مدیریت در مصرف آب باعث شد شرکت فولاد مبارکه در بهار امسال، موفق به ثبت رکورد تولید دو میلیون تن فولاد شود.