دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۹:۴۸May 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروگاه سیکل ترکیبی»

پایگاه خبری ایراسین   ۴ ساعت پیش    
7 مهرماه سال گذشته شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور فقید کشورمان در جریان سفر استانی به اصفهان در فولاد مبارکه حضور یافت و ضمن بازدید از خطوط تولید و دیدار با کارکنان شرکت، نیروگاه سیکل ترکیبی شهید حاج احمد کاظمی شرکت فولاد مبارکه را افتتاح کرد.
نیروگاهیان   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، حمید کاتبی رییس گروه ابزار دقیق معاونت مهندسی و برنامه ریزی نیروگاه در تشریح این خبر اظهار داشت ...
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی کلاس F سهند به ظرفیت 307 مگاوات تابستان امسال به شبکه برق کشور متصل و وارد چرخه تولید انرژی خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۶    
متخصصان نیروگاه شهید رجایی و پژوهشگاه نیرو توانستند برای اولین بار، کنتورهای گازوییل واحد گازی این نیروگاه را به طور کامل، مورد بازسازی و بروزرسانی قرار دهند.
معاون توسعه طرح های شرکت برق حرارتی گفت: دومین واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی مهتاب کویر زرند کرمان با رفع نشتی مخزن اسکرابر فیلتراسیون مجددا وارد مدار شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۸    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق منطقه ای اصفهان، نیروگاه سیکل ترکیبی 914 مگاواتی فولاد مبارکه دارای دو واحد گازی 307 مگاواتی و یک واحد بخار 300 مگاواتی میباشد که واحد های گازی آن در مرحله تستهای راه اندازی می باشد و همزمان با پیک مصرف و تا پایان خرداد ماه به بهره برداری میرسد. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه مقاومت بسیج بقیة الله با همکاری شورای فرهنگی نیروگاه سیکل ترکیبی به مناسبت ایام الله دهه کرامت مراسم جشنی با حضور کارمندان و کارگران نیروگاه برگزار نمود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خوزستان از آغاز ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی با توان یکهزار مگاوات برق در 3 واحد صنعتی فولاد خوزستان، فولاد شادگان و پتروشیمی ماهشهر خبر داد.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت گروه مپنا (رمپنا) قرارداد خدمات وتامین قطعات نیروگاه سیکل ترکیبی یزد را امضا کرد.
پروژه LTE و ارتقای واحد پنج گازی نیروگاه سیکل ترکیبی عسلویه از ورژن سه به ورژن پنج با موفقیت انجام و این واحد با موفقیت به شبکه برق کشور متصل شد.
مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان از آمادگی کامل این مجموعه برای تولید انرژی پایدار در روزهای اوج مصرف برق تابستان امسال خبر داد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تحویل موقت واحد دوم بخار نیروگاه سیکل ترکیبی BOO عسلویه، روز بیست و سوم خرداد 1402 با موفقیت انجام و صورت جلسه آن در تاریخ نوزدهم اردیبهشت 1403 توسط کارفرمای پروژه به شرکت توسعه یک ابلاغ شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۵    
مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان گفت: نیروگاه شیروان با ظرفیت هزار و 434 مگاوات آماده تامین 2 درصد از برق کشور است.
مولد بخار s2 نیروگاه سیکل ترکیبی یزد پس از انجام تعمیرات اساسی با موفقیت به مدار تولید بازگشت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان از آمادگی این مجموعه برای تولید در اوج مصرف برق در تابستان خبر داد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از می متالز، محسن زنگنه با اشاره به بهره برداری از نیروگاه سیکل ترکیبی تربت حیدریه، گفت: پروژه ای در سال 95 تحت عنوان نیروگاه راشد با ظرفیت تولید حدود 500 مگاوات آغاز شد ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان، نیروگاه سیکل ترکیبی 914 مگاواتی فولاد مبارکه دارای دو واحد گازی 307 مگاواتی و یک واحد بخار 300 مگاواتی است که واحد های گازی آن در مرحله آزمایش راه اندازی قرار دارند و تا پایان خرداد ماه به بهره برداری خواهند رسید. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۴    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق حرارتی، عبدالرضا محمودی رستمی، مدیر امور تعمیرات نیروگاه سیکل ترکیبی نکا با اعلام این خبر، افزود: این واحد براساس برنامه و به منظور انجام تعمیرات میان دوره ای ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از نیروگاه نکا، واحد بخار بلوک سیکل ترکیبی نیروگاه شهیدسلیمی نکا به ظرفیت 160 مگاوات به مدار تولید بازگشت. مدیر امور تعمیرات نیروگاه سیکل ترکیبی با اعلام این خبر افزود: این واحد براساس برنامه و به منظور انجام تعمیرات میاندوره ای ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۲    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از وزارت نیرو، معاون توسعه طرح های شرکت برق حرارتی گفت: دومین واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی راشد تربت حیدریه با حجم سرمایه گذاری 70 میلیون یورو همزمان با میلاد حضرت معصومه(س) به شبکه برق کشور متصل و وارد چرخه تولید انرژی الکتریکی شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
طرح های گاز رسانی در سیستان و بلوچستان با نگاه ویژه دولت سیزدهم در حالی شتاب گرفته که تنها در سال گذشته علاوه بر بهره مندی 6 شهر و 31 روستای این استان، نیروگاه سیکل ترکیبی چابهار به عنوان بزرگترین نیروگاه این خطه گاز رسانی شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
واحد دوم گازی نیروگاه سیکل ترکیبی راشد تربت حیدریه روز بیست و یکم اردیبهشت ماه 1403 با شبکه برق سراسری سنکرون شد.
مدیرعامل نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان گفت: بازدید 50 هزار ساعته واحد یک بخار (تعمیرات نیمه اساسی) زودتر از برنامه، با تلاش شبانه روزی کارکنان مجموعه انجام و واحد به شبکه سراسری برق کشور متصل شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۶    
زاهدان- ایرنا- طرح های گازرسانی در سیستان و بلوچستان با نگاه ویژه دولت سیزدهم در حالی شتاب گرفته که تنها در سال گذشته علاوه بر بهره مندی 6 شهر و 31 روستای این استان، نیروگاه سیکل ترکیبی چابهار به عنوان بزرگترین نیروگاه این خطه گازرسانی شد.
معاون توسعه طرح های شرکت برق حرارتی گفت: دومین واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی راشد تربت حیدریه با حجم سرمایه گذاری 70 میلیون یورو همزمان با میلاد حضرت معصومه(س) به شبکه برق کشور متصل و وارد چرخه تولید انرژی الکتریکی شد.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۰    
نیروگاه سیکل ترکیبی آریان زنجان با ظرفیت 546 مگاوات از نوع توربین های گازی و بخاره سه فشاره ساخت گروه مپنا در زنجان است که بخشی از ظرفیت نیروگاه در سال 1401 افتتاح گردید؛ حال از کدال خبر می رسد که تغییراتی در راندمان این نیروگاه اتفاق خواهد افتاد.
مولد G11 نیروگاه سیکل ترکیبی یزد پس از خدمات کامل و تعمیرات اساسی برای اولین بار توسط متخصصان داخلی نیروگاه به مدار تولید بازگشت.
جلسه بررسی وضعیت مشاغل سخت و زیان آور کارگران سد سیازاخ و سد آزاد، پرسنل سازمان همیاری، پرسنل بیمارستان های سنندج و سقز، و تعدادی درخواست متفرقه و همچنین بررسی مقدماتی سخت وزیان آور بودن مشاغل کارگران نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج به ریاست مدیر کل کار کردستان و با حضور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ...
پروژه ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی 500 مگاواتی زاهدان با شروع عملیات بتن ریزی ایستگاه گاز این نیروگاه وارد فاز جدیدی شد.
برق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مجری طرح نیروگاه های گازی شرکت برق حرارتی با اشاره به آغاز عملیات بتن ریزی ایستگاه گاز نیروگاه سیکل ترکیبی 500 مگاواتی زاهدان، گفت: با ساخت این نیروگاه بخش مهمی از ناترازی میان تولید و مصرف برق در این استان برطرف خواهد شد.
واحد شماره دو بخاری نیروگاه سیکل ترکیبی شهید رجایی با توان نامی 100 مگاوات به شبکه سراسری تولید برق کشور متصل شد.
با افتتاح فاز دوم نیروگاه سیکل ترکیبی شهید باکری سمنان، متعلق به شرکت پویاانرژی، یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ ومعادن ، دو خط 183 مگاواتی به شبکه برق کشور اضافه شد. میزان سرمایه گذاری این طرح توسعه ای حدود 3 هزار میلیارد تومان، معادل 90 میلیون یورو، بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق قم گفت: هم زمان با سفر رییس جمهوری به قم پست برق 160 مگاولتی نیروگاه سیکل ترکیبی این استان به بهره برداری خواهد رسید.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
با انتقال گاز به خط لوله ایستگاه میترینگ در نقطه صفر مرزی، نیروگاه سیکل ترکیبی صبا دهلران آماده تولید برق شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از وزارت نیرو، تعمیرات اساسی دو واحد نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان که از زمستان سال گذشته آغاز شده است تا نیمه اردیبهشت به پایان رسیده و این نیروگاه آماده تولید برق پایدار در پیک تابستان امسال می شود. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از نیروگاه نکا، واحد بخار بلوک سیکل ترکیبی نیروگاه شهیدسلیمی نکا برای انجام تعمیرات میاندوره ای و افزایش آمادگی برای تولید مستمر و پایدار انرژی در تابستان از مدار تولید خارج شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۰:۲۵    
اردوی راهیان پیشرفت با بازدید از مرکز نیروگاه سیکل ترکیبی 1305 مگاواتی گیلان بعنوان یکی از بزرگترین نیروگاه های حرارتی کشور برگزار شد.
افق تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
تحویل دائم واحد 10 گازی (واحد چهارم از فاز 3) نیروگاه سیکل ترکیبی رمیله به تاریخ 13 فروردین اخذ و در روز هشتم اردیبهشت 1403 توسط کارفرمای پروژه به شرکت توسعه دو ابلاغ شد.
تعمیرات اساسی دو واحد نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان که از زمستان سال گذشته آغاز شده است تا نیمه اردیبهشت به پایان رسیده و این نیروگاه آماده تولید برق پایدار در پیک تابستان امسال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
در سی و دومین سال از آغاز تولید برق در نیروگاه سیکل ترکیبی قم، رکورد تولید برق در اسفندماه شکسته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تعمیرات اساسی واحد های 5 و 6 نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان که از زمستان 1402 آغاز شده تا 15 اردیبهشت پایان می یابد و دوباره وارد مدار می شود.
افق تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
با تلاش متخصصان گروه مپنا، گواهی تحویل دائم واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی یزد تابان در تاریخ بیست و سوم اسفند ماه سال گذشته اخذ و روز پنجم اردیبهشت 1403 به شرکت توسعه دو ابلاغ شد.
واحد گازی G17 و واحد بخار S2 نیروگاه سیکل ترکیبی شهدای پاکدشت(دماوند) با اتمام عملیات تعمیرات اساسی به مدار تولید بازگشته و به شبکه سراسری برق کشور متصل شدند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بلوک دوم نیروگاه سیکل ترکیبی شهید باکری سمنان روز پنج شنبه 30 فروردین 1403 با حضور ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، عباس علی آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، علی اکبر محرابیان، وزیر نیرو و جمعی از مقامات استانی به همراهی ابوطالب نیازی، جانشین مدیرعامل حوزه برق در توسعه نیروگاهی و فریدون هنری ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد رضا هاشمی بعد از ظهر سه شنبه در نشست شورای اداری سمنان به میزبانی استانداری بیان کرد: برگزاری جشن راه اندازی مجدد 201 واحد راکد ...
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فاش نیوز - اقدام مشکوک و نکوهیده حذف تصویر حضرت امام از بنر نشست مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با خبرنگاران نگرانی خشم و اعتراض ناظران را برانگیخت. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر عامل نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان گفت: میزان تولید برق این مجموعه در سال 1402 از مرز 6.5 میلیون مگاوات ساعت عبور کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۲:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
همزمان با افتتاح بلوک دوم گازی نیروگاه سیکل ترکیبی سمنان، نشست خبری اردشیر سعد محمدی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با حضور جمعی از خبرنگاران برگزار شد ...
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی شرکت مدیریت تولید برق نکا گفت: تولید انرژی در بلوک سیکل ترکیبی این نیروگاه حدود 21.5 درصد رشد داشته است.