چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۲۲:۱۶Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت معدنی»

ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی شرکت معدنی املاح ایران(مجتمع اراک) به درخواست سازمان صمت استان مرکزی 20 دستگاه کپسول اکسیژن 40 لیتری به دانشگاه علوم پزشکی اراک اهدا کرد.
شرکت سرمایه گذاری امید و شرکت معدنی و صنعتی چادرملو شرکت اکتشاف و حفاری تاسیس میکنند.
روزنامه گسترش صمت   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر مرکز تحقیقات و فناوری شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با تاکید بر اینکه این مرکز ماموریت ارتباط صنعت با دانشگاه را با جدیت دنبال می کند، گفت: هدف از توسعه این ارتباط رفع چالش های حوزه معدن و صنایع معدنی سنگ آهن به ویژه در حوزه بهره وری و بهینه سازی مصرف انرژی است. ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: چادرملو تجهیزات پیشرفته اکتشافات معدنی را تهیه کرده و به زودی باطله برداری را از معدن D19 آغاز می کند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در برنامه امروز ، ما به شرکت های معدنی نگاه می کنیم و رشد سهام آنها را در مقایسه با رشد دلار از ابتدای جهش ارزی تاکنون بررسی می کنیم و این شرکت ها ، به طور عمده سنگ آهن ، مورد بررسی قرار می گیرند.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -حمایت های شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از دانشکده علوم پزشکی سیرجان در راستای مقابله با بیماری کرونا و کمک به سلامت همشهریان، کماکان ادامه دارد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
با حکم مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، آقای فرهاد آذرین فر با حفظ سمت مدیریت حوزه مدیر عامل، به عنوان سرپرست مدیریت امور مالی و اقتصادی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو منصوب گردید.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۵    
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی زرین صنعت گفت: با بکارگیری برخی راهکارها، انجام حمایت های تشویقی و تسهیل در امور، امکان رشد بیش از 50 درصدی تولید سرب و روی با امکانات و ماشین آلات فعلی وجود دارد. ...
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -نشست شورای مدیران منطقه گل گهر، صبح روز گذشته با حضور جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و مدیران عامل و اعضا هیئت مدیره شرکت های منطقه گل گهر و سایر اعضا به صورت مجازی با موضوع هم اندیشی در خصوص چشم انداز 2030 منطقه گل گهر برگزار شد.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه معادن سنگ آهن - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر توانست با اخذ مجوز انتشار اوراق اجاره 12,000 میلیارد ریالی از سازمان بورس و اوراق بهادار، عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان مالی از طریق انتشار اوراق بدهی را در بین شرکت های خصوصی، به خود اختصاص دهد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت معدنی و صنعتی چادرملو امروز با رشد 4.7 درصدی با قیمت پایانی 20 هزار 730ریال برای روز کاری بعد بسته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
امروز پذیره نویسی صکوک اجاره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در نمادهای صگل039 و صگل309 انجام شد و 12 هزار میلیارد ریال از این اوراق به فروش رسید.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت تامین سرمایه امید متعهد شرکت معدنی و صنعتی گل گهر شد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر توانست طی هشت ماه نخست سال 1399 رشد 5 درصدی در حجم فروش محصولات داشته باشد و با کسب درآمد 14 هزار و 600 میلیارد تومانی، جهش 64 درصدی را نسبت به سال قبل تجربه کند.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
با گذراندن مراحل دیتابرداری پیشرفته و تست های عملیاتی موفقیت آمیز طی یکسال، بوردهای مرکزی کنترل مشعل های کوره کارخانه گندله سازی گل گهر، بومی سازی و به مرحله تولید انبوه رسید. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۸    
هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر افزایش سرمایه 34 درصدی این شرکت از محل آورده نقدی سهامداران، مطالبات حاصل شده سهامداران و آورده نقدی را مورد تصویب قرار داد. ...
ایفنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - شرکت متالو اینوست روسیه اخیرا اظهار داشته که به دنبال تولید بیشتر گندله سنگ آهن با خلوص بالا و ناخالصی کمتر است تا بتواند تقاضای گندله مورد نیاز برای تولید آهن اسفنجی و همچنین فولاد با آلایندگی های کمتر را برطرف نماید. ...
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در 8 ماهه منتهی به آبان 1399 از فروش محصولات خود 12630 میلیارد تومان درآمد کسب نمود که از این مبلغ 2630 میلیارد تومان آن مربوط به همین ماه می باشد.
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به مبلغ 12 هزار میلیارد ریال از طریق شرکت بورس اوراق بهادار تهران از دوشنبه 10 آذر 99 تا چهارشنبه 12 آذر 99 در نمادهای صگل 039 و صگل309 عرضه عمومی می شود.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با تولید بیش از 11 میلیون تن محصولات سنگ آهنی و فولادی، رشد بیش از 11 درصد را نسبت به سال گذشته تجربه کرد. ضمن اینکه چادرملو توانست در هشت ماه نخست سال جاری بیش از 126 هزار و 296 میلیارد ریال درآمد کسب کند که 98 درصد از سال قبل بیشتر است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت چادرملو؛ در پی ترور دکتر محسن فخری زاده، رییس سازمان پژوهش و نواوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که منجر به شهادت وی گردید ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر موفق شد در آبان ماه امسال، به فروش دو هزار میلیارد تومانی دست پیدا کند و کل فروش هشت ماهه این شرکت به 14 هزار و 200 میلیارد تومان رسید؛ به طوری که به نسبت مدت مشابه سال گذشته رشد 64 درصدی مشاهده می شود.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید 11 میلیون و 337 هزار و 113 تن انواع محصول توسط شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه است. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت معدنی حاضر در فرابورس درباره مطالبات از گل گهر و اتوتک، بدهی به ایمیدرو، دلایل تاخیر در پیشرفت فیزیکی پروژه ها، ابهام در نرخ فروش کلوخه و ... توضیح داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۲    
هلدینگ سامان فراز قشم با محوریت شرکت معدنی سامان کاوش طبس در زمینه بهره برداری از مواد معدنی در استان سرمایه گذاری نموده است.
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، افزایش سرمایه 34 درصدی این شرکت از محل آورده نقدی سهامداران، مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به را مورد تصویب قرار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد : فرماندار ایالت میناس جرایس در برزیل پیشنهاد جبران خسارت حدود 21 میلیارد رئالی معادل 97/ 3 میلیارد دلاری شرکت معدنی واله را رد کرد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۱    
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از ثبت افزایش سرمایه 55 درصدی خود در مرجع ثبت شرکت ها خبر داد.
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
از ابتدای امسال و تا پایان آبانماه بر اساس اعلام نیاز بیمارستان های واقع در شهرهای یزد ، اردکان، میبد و مهریز تا کنون بیش از 435 هزار کیلوگرم اکسیژن مایع در 34 نوبت و بطور رایگان، تحویل بیمارستانهای شهرهای مذکور شده است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده اطلاعیه داد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد) از ابلاغ نشدن مصوبه 154 سناد هماهنگی اقتصاد دولت به این شرکت خبر داد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن -در سال "جهش تولید" با همت و تلاش شبانه روزی همکاران مدیریت امور فرآوری و پیمانکاران مربوطه در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، رکوردهای تولید آبان ماه به شرح ذیل محقق گردید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت کیسون از امضای قرارداد جدید با شرکت معدنی و صنعتی گل گهر خبر داد.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -در پی کسب 2 رکورد جدید تولید در چادرملو، ناصر تقی زاده مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با ارسال پیامی از خدمات و تلاش های شبانه روزی مدیران و پرسنل تلاشگر مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو تقدیر و تشکر کرد.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۳۱ سایت دیگر  
شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو دوباره رکورد شکست. در یک ماهه آبان 99 با تولید بیش از 1 میلیون و 104 هزارو 500 تن کنسانتره در مجتمع معدنی چادرملو میزان تولید این محصول از مرز 7،5 میلیون تن در 8 ماهه امسال گذشت . ...
معدن24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو موفق شد از ابتدای امسال تا پایان بیست و ششمین روز از آبان ماه 638 هزار و 659 تن فولاد تولید کند. به گزارش روز پنجشنبه سایت خبری- تحلیلی معدن24، مجموع فروش فولاد این شرکت در مدت یاد شده 619 هزار و 716 تن بود. ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
محمد ایرانمنش، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر گفت: شرکت گل گهر، با داشتن نزدیک به 40 میلیون تن باطله معدنی، ظرفیت مناسبی برای بازفرآوری آن ها به منظور افزایش میزان تولید بر اساس چشم انداز گل گهر 2030 دارد.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس که از درخواست فرهاد مجیدی برای ارز دولتی پرده برداشته بود درباره یکی دیگر از فوتبالیست ها که همچنین خواسته ای داشت گفت ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن -عصر امروز، مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از قسمت های مختلف مجموعه ورزشی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بازدید نمود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به مستندات خود در خصوص پیگیری تخصیص ارز توسط فرهاد مجیدی گفت: یکی دیگر از فوتبالیست های مشهور هم هست که پیگیر کار یک شرکت معدنی است تا نهاده دامی وارد کند.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -صبح امروز، جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از قسمت های مختلف تصفیه خانه پروژه فاضلاب شهری سیرجان بازدید نمود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
امیرآبادی فراهانی، عضو هیات رئیسه مجلس از ماجرای فوتبالیستی پرده برداشت که پیگیر واردات نهاده دامی برای یک شرکت معدنی است!
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۴۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که مجیدی مدعی شده شرکتی ندارد که برای آن ارز دولتی دریافت کند، تصریح کرد: مجیدی شاید صاحب شرکت یا عضو هیات مدیره نباشد ولی او مراجعاتی برای دریافت ارز داشته که زمان حضور، افرادی که با او در این باره ارتباط داشتند و ارز دولتی که اختصاص یافته است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - احمد امیر آبادی فراهانی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی پیرو ادعای اخیر خود مبنی بر اینکه یکی از فوتبالیست های سابق باشگاه استقلال ارز 4200 تومانی اخذ کرده و این ارز را پس نداده است و رد این مسئله از سوی این فوتبالیست در فضای مجازی ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر گفت: شرکت های بزرگ معدنی در تمام جهان، در برنامه یک دهه آینده یعنی تا سال 2030، باید بتوانند ضمن ارتقای تکنولوژی موجود، سیاست جذب سرمایه انسانی جدید را مطابق با آن تکنولوژی تبیین کنند ...
فراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۴:۳۷   + ۳۰ سایت دیگر  
فرازنیوز : شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به عنوان یکی از تولیدکنندگان اصلی سنگ آهن کشور در شرایط کرونایی همچنان با انجام اقدامات پیشگیرانه علیه این ویروس، مسیر تولید و توسعه را در پیش گرفته و در عملکرد 6 ماهه خود از بودجه برنامه ریزی شده سال مالی 99 جلو افتاده است.
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در سال جاری افتتاح 12 طرح بزرگ را در برنامه دارد که مجموع این سرمایه گذاری ها به صورت ارزی مبلغ 693 میلیون یورو و پنج هزار و 564 میلیارد تومان با اشتغال حدود 6 هزار و 350 نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم است.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز- مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از کشف منابع غنی سنگ آهن در عمق بیش از یک هزار متری در کویر مرکزی ایران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو: ایران در خصوص اکتشاف از رقبای خارجی خود عقب مانده است و تلاش می کنیم این عقب ماندگی را جبران کنیم.