یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۲۰:۱۱Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروگاه»

پانا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر نیرو با اشاره به دریافت ضمانت نامه بانکی استفاده از وام 1.2 میلیارد یورویی دولت روسیه، گفت پروژه نیروگاه 1400 مگاواتی سیریک با وام یک میلیارد و 200 میلیون یورویی فدراسیون روسیه اکنون در مرحله اجرا قرار گرفته است. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱ ساعت پیش    
وزیر نیرو ایران از صادر شدن ضمانت نامه بانکی برای تامین مالی نیروگاه سیریک توسط دولت روسیه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
در 11ماهه ی امسال 3.4 میلیارد کیلو وات ساعت انرژی الکتریکی در نیروگاه های بیستون و اسلام آباد غرب تولید شده است.
شانا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پاسخ به مطلبی در خبرگزاری خانه ملت با عنوان سوخت تحویلی به نیروگاه ها 100 برابر حد مجاز دی اکسید گوگرد تولید می کند برای تنویر افکار عمومی توضیحاتی منتشر کرد.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نکا- مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نکا از تولید 979 میلیون و 692 هزار کیلو وات ساعت انرژی در بهمن امسال در نیروگاه شهید سلیمی نکا خبر داد.
انرژی تولید شده در نیروگاه نکا در بهمن ماه امسال 32 درصد رشد داشت.
وزیر نیرو از تحویل گرفتن ضمانت نامه بانکی وام 1.2 میلیارد یورویی روسیه، برای ساخت نیروگاه سیریک هرمزگان خبرداد.
وزارت نیرو   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سه طرح سازوکاری شرکت مدیریت شبکه برق ایران شامل ایجاد بازار میان روزی برق، بومی سازی سیستم سنجش انرژی (کنتورهای بازار برق) و راه اندازی مرکز پایش شبکه ICT صنعت برق امروز با حضور وزیر نیرو رونمایی شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر نیرو گفت: امروز ضمانت نامه بانکی حسن انجام کار برای استفاده از وام یک میلیارد و 200 میلیون یورویی دولت روسیه برای اجرای پروژه نیروگاه سیریک اخذ شد.
مدیرعامل شرکت برق حرارتی: مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید برق حرارتی گفت: تا پایان سال بیش از 230 میلیون دلار حواله صرف بازپرداخت منابع سرمایه گذارانی می شود که واحدهای بخار نیروگاه های سیکل ترکیبی را از طریق قراردادهای بیع متقابل احداث کرده اند. ...
وزارت نیرو   ۶ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر گفت: امروز صنعت برق در بالاترین سطح بهره وری قرار دارد؛ چرا که با راه اندازی سامانه های مختلف، توانسته است بهره وری را افزایش داده و برق را با بالاترین راندمان در نیروگاه ها تولید و با کمترین تلفات منتقل کند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
انجمن علمی برق دانشگاه صنعتی خواجه نصیر، وبینار آموزش مبانی و شبیه سازی نیروگاه های فتوولتائیک با استفاده از نرم افزار PVsyst را برگزار می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
مدیر عامل برق حرارتی از افزایش راندمان نیروگاه های حرارتی به رقم 39 درصد خبر داد.
اردکانیان از دریافت ضمانت نامه بانکی یک میلیارد و 200 میلیون یورویی روسیه برای انجام پروژه سیرک خبر داد.
در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛ همزمان با هفته چهل وسوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، سه پروژه سازوکاری استفاده از ظرفیت بازار سرمایه جهت تامین مالی، افزایش راندمان نیروگاه های حرارتی و فروش اموال مازاد نیروگاه ها و مدیریت دارایی های راکد توسط وزیر نیرو رونمایی شد. ...
بهداشت نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
برای بسیاری از پزشکان این نکته محرز شده که بهترین راه برای تقویت انرژی، مبارزه با بیماری ها، و ... انتخاب موادی است که نیروگاه های تغذیه ای هستند.
معدن24   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با محاسبه بهای برق تحویلی به صنایع فولادی، آلومینیوم، مس، فلزات اساسی و کانی های فلزی توسط وزارت نیرو بر اساس نرخ خرید انرژی برق از نیروگاه های دارای قرارداد تبدیل انرژی موافقت کردند. ...
تیتر برتر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و تا 12 اسفندماه، 23 قلم کالا در فروشگاه های کوثر تا سقف 34 درصد تخفیف به فروش می رسد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با محاسبه بهای برق تحویلی به صنایع فولادی، واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی بر مبنای نرخ خرید انرژی برق از نیروگاه های دارای قرارداد تبدیل انرژی موافقت کردند.
نمایندگان مجلس شورای در مصوبه ای با افزایش بهای برق صنایع فولادی، واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی موافقت کردند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد – ایرنا - رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به پیشنهاد تولیدکنندگان رمزارز برای ایجاد نیروگاه های کوچک تولید انرژی و تامین برق اشاره کرد و گفت: با تبادل انرژی میان این تولیدکنندگان و شبکه سراسری، مشکلات این حوزه تا حدودی رفع می شود.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اراک- توقف مصرف سوخت مازوت در نیروگاه حرارتی شازند باید یک اقدام همیشگی باشد چرا که مردم شهرهای اراک و شازند برای هوای پاک و بدون آلودگی لحظه شماری می کنند.
برق نیوز   ۹ ساعت پیش    
معاون اول رئیس جمهور گفت: جزو سیاست های ما است که نیروگاه گازی را به سیکل ترکیبی تبدیل کنیم.
مدیر نیروگاه شیروان از رفع نشتی آب در سکتور برج خنک کن واحد یک و بخارشویی بویلرهای واحد سه بخار خبر داد. به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، سیدرضامرجان زاده با اعلام این مطلب افزود: نشتی آب از سکتور برج خنک کن واحد یک توسط واحد مکانیک مورد بررسی قرار گرفت و با شناسایی محل دقیق نشتی ...
روزنامه عطر یاس   ۹ ساعت پیش    
گروه جامعه، شایسته سلامی: سوخت مازوت از چرخه سوخت نیروگاه برق شازند اراک برای همیشه حذف شد . حسن روحانی در آبان ماه 95 در اجتماع بزرگ مردم استان مرکزی در اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در مقطعی نیروگاه شازند ...
روزنامه عطر یاس   ۹ ساعت پیش    
مازوت سوزی یا نسل کشی؟سوال اینجاست؟ در این دوره اگر بگوییم مسئولین از قوانین هوای پاک و تاثیرات منفی آلودگی هوا بر مردم و محیط زیست اطلاعی ندارند اشتباه است، مسئولین بهتر از همه می دانند چه بلایی بر سر مردم آمده و می آید. گویا منافعی فراتر از سلامت مردم وجود دارد. ...
شرکت توانیر   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اصفهان از افتتاح نخستین پروژه نیروگاه خورشیدی 100 کیلوواتی در منطقه صنعتی نجف آباد خبرداد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی توزیع برق استان اصفهان حمید علاقمندان مدیر عامل شرکت ...
برای اولین بار در کشور انجام شد: سامانه ساخت داخل تحریک ژنراتور(اکسایتر) واحد دوم بخاری مولد برق 320 مگاواتی نیروگاه اصفهان برای اولین بار در کشور توسط متخصصان داخلی نصب و راه اندازی شد.   ...
در سال جهش تولید؛ مدیرعامل نیروگاه شهید بهشتی لوشان گفت: بیش از یک میلیارد و 457 میلیون کیلووات ساعت انرژی در 11 ماهه امسال توسط نیروگاه شهید بهشتی لوشان تولید و وارد شبکه شده است. ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
میزان تولید برق نیروگاه گازی ری در 11 ماه گذشته با افزایش 5 درصدی تولید نسبت به مدت مشابه سال گذشته به حدود دو میلیارد کیلووات ساعت رسید.
تعمیرات دوره ای مولد یک بخار نیروگاه سیکل ترکیبی فارس آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، از عمده فعالیت های این دوره از تعمیرات می توان به جوشکاری داخلی Eva-Lp بویلرهای HRSG1سرویس تجهیزات سیستم روغن کاری و ترنینگیر توربین، رفع اشکال و سرویس سیستم کنترل و مانیتورینگ ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، بیش از 300 روز در سال در استان خراسان جنوبی آفتابی است و استفاده از خورشید برای کسب درآمد و تامین برق در این استان کاملا قابل اجرا است و توجیه اقتصادی دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی با افزایش 14 هزار و 360 هزار میلیارد تومانی سرمایه بانک دی، مشروط به فروش نیروگاه برق دماوند تا یک سال آینده، موافقت کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۵۳    
گرگان- معاون اول رئیس جمهور با بیان این که توانستیم تحریم را کم اثر و در برخی موارد بی اثر کنیم، گفت: مسئولان کشور وظیفه دارند طوری عمل کنند که تحریم جدیدی علیه ما اعمال نشود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد-ایرنا- سردار رحیمی معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور از نخستین فرودگاه و آموزشگاه هوانوردی بخش خصوصی کشور و ساختمان در دست احداث صنایع هواپیماسازی امام رضا علیه السلام و نیروگاه خورشیدی شهرستان مهریز بازدید کرد. عکس: مسعود میرجلیلی
اهر خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز اعلام کرد: شرکت فرانسوی با 290 میلیون دلار سرمایه گذاری از زباله های تبریز برق تولید می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۵۵    
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: بازسازی بیش از 200 قطعه و تجهیزات نیروگاهی به دست متخصصان بومی انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نیروگاه افق ماهشهر از تولید بیش از 329 هزار مگاوات انرژی برق در این نیروگاه در بهمن ماه امسال خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون نگهداری و تعمیرات نیروگاه برق شهید مفتح، گفت: تعمیرات اساسی واحد 4 نیروگاه برق شهید مفتح به دست متخصصان داخلی پایان یافت.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
در جریان بررسی بودجه سال آینده تعیین تعرفه سوخت نیروگاه های خود تأمین مشخص شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون اول رئیس جمهور گفت: جزو سیاست های ما است که نیروگاه گازی را به سیکل ترکیبی تبدیل کنیم.
نماینده   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۸    
نمایندگان مجلس نحوه تعیین تعرفه سوخت نیروگاه های خود تأمین که اقدام به تحویل تمام یا بخشی از برق تولیدی خود به شبکه سراسری می کنند را مشخص کردند.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: عملیات نگهداری پیشگیرانه و تعمیرات برنامه ریزی شده بر روی تجهیزات فنی در نیروگاه برق آبی مغان در حال انجام است تا این نیروگاه با توان بیشتری، آماده تولید حداکثری برق برای پیک سال آینده شود.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس نحوه تعیین تعرفه سوخت نیروگاه های خود تأمین که اقدام به تحویل تمام یا بخشی از برق تولیدی خود به شبکه سراسری می کنند را مشخص کردند.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از فارس، در حالیکه ایران پیشگام تولید برق از صنعت هسته ای به حساب می آید، اما در حال حاضر وضعیت متفاوتی نسبت به سایر رقبای منطقه ای خود به سر می برد. ...
معاون سازمان انرژی اتمی گفت: در مجموع عملیات زیربنایی، روبنایی و واردات تجهیزات، آلمانی ها 40 درصد ساخت نیروگاه اتمی بوشهر را پیش بردند اما 70 درصد مبلغ قرارداد را از طرف ایرانی دریافت کرده بودند و مسئله این پول نیز تعیین و تکلیف نشد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۵    
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نحوه تعیین تعرفه سوخت نیروگاه های خود تأمین را مشخص کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت، شرکت تولید مواد اولیه و سوخت هسته ای ایران را مکلف کردند تا جهت توسعه اجرای طرحهای تملک دارایی های سرمایه ای، مواد معدنی و محصولات جانبی همراه با مواد پرتوزا را به فروش رسانده و درآمد حاصل از آن را پس از کسر هزینه ها به حساب خاصی نزد خزانه داری کل کشور واریز کند.
موضوع نحوه تعیین نرخ برق صنایع و پالایشگاه ها برای بررسی بیشتر و رفع ابهام در زمینه صنایع مادر به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، در ادامه بازدیدهای مستمر خود از پروژه های اقتصادی، عمرانی، خدماتی و گردشگری و... سطح جزیره قشم از محل فاز دوم نیروگاه پاسارگاد قشم بازدید کرد و از نزدیک روند اجرایی این پروژه را مورد بررسی قرار داد.