دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۳:۲۵May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروگاه»

ایرنا   ۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل نیروگاه برق شهید مفتح همدان گفت: واحد شماره یک این نیروگاه که به دلیل انجام تعمیرات به صورت موقت از چرخه تولید برق خارج شده بود، به همت مهندسان، به شبکه تولید نیروی برق کشور متصل شد.
ایسنا   ۲۸ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اکنون بیش از 70 هزار مگاوات (77 درصد) از برنامه تعمیرات نیروگاه های کشور برای تامین برق پایدار پیک تابستان امسال انجام شده است و آنطور که مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی اعلام کرده تا نیمه خردادماه ...
برق نیوز   ۴۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: 2 نیروگاه خورشیدی هر کدام با ظرفیت یک مگاوات و در جمع 2 مگاوات، امسال وارد مدار شبکه توزیع نیروی برق می شود تا ظرفیت تولید نیروگاه های استان در حوزه مقیاس کوچک و خورشیدی به 74 مگاوات برسد.
روزنامه شروع   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون گفت : در فروردین ماه امسال، 155 میلیون کیلو وات ساعت انرژی الکتریکی در نیروگاه های بیستون و اسلام آباد غرب تولید شده است.
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همدان - اختری، معاون تولید نیروگاه برق شهید مفتح همدان با اشاره به اتمام تعمیرات دوره ای واحد بخار 250 مگاواتی شماره یک این نیروگاه گفت: این واحد روز گذشته باموفقیت به شبکه سراسری متصل شد.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه معاملاتی دیروز 19 اردیبهشت ماه در بازار فیزیکی برق بورس انرژی ایران 48 هزار قرارداد معادل 29 میلیون و 202 هزار کیلووات ساعت برق توسط شرکت تولید نیروی برق نیروگاه شهدای پاکدشت معامله شد.
دانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا پرنده مطلق گفت: از ابتدای سال میزان مصرف برق حدود 25 درصد در سیستان و بلوچستان افزایش یافت که میزان تولید برق استان، 65 درصد نیاز ما را تامین می کند و 35 درصد هم از شبکه سراسری دریافت می شود و امید است بتوانیم این کمبود را از بادهای سیستان تامین کنیم.
بورس نیوز   ۳ ساعت پیش    
شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر افزایش سرمایه را به ثبت رساند.
در جلسه معاملاتی امروز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، 52 هزار کیلووات ساعت برق توسط شرکت تولید برق پرند مپنا و شرکت تولید نیروی برق نیروگاه شهدای پاکدشت برای دوره تحویل ماهانه خرداد 1400 عرضه خواهد شد.
پانا   ۵ ساعت پیش    
فیروزه(پانا)- همایش کاهش مخاطرات قطعی برق در تابستان امسال در شهرستان فیروزه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزه، در این همایش، ابوالفضل حکیم پور، فرماندار شهرستان فیروزه اعلام کرد: با توجه به اینکه در سال جاری با کاهش بارندگی و همچنین کاهش ورودی آب سدها مواجه بوده ایم ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل از ارسال 15 میلیون لیتر نفتگاز طی فروردین ماه سال جاری به نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان اردبیل خبر داد و گفت: ارسال نفتگاز به این نیروگاه با 54 درصد کاهش همراه بوده است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر بازار برق شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: پیک مصرف برق فروردین ماه سال جاری نسبت به پیک بار سال قبل، 32 درصد افزایش داشته و انرژی مصرفی در استان رشد 29 درصدی را تجربه کرده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از انجام تعمیرات دوره ای توربین های نیروگاه این واحد صنعتی به منظور تامین برق مورد نیاز این پالایشگاه و همچنین کمک به تامین بخشی از برق استان در سال جاری خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
همدان-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: با توجه به کاهش شدید بارندگی ها، در تابستان سال جاری شرایط بسیار سخت و تأمین برق به طور قطع با چالش و مشکل روبرو خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۷    
مدیرعامل نیروگاه شهید مفتح گفت: این نیروگاه حدود 2 درصد از برق کشور را تولید و تأمین می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز از تداوم بومی سازی قطعات و تجهیزات مورد نیاز این نیروگاه با تلاش متخصصان بومی خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون 33 نوع قطعه نیروگاهی مورد نیاز بومی سازی شده است.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۷    
مردم باید در مصارف خانگی 20 درصد مصرف برق را کاهش دهند تا خاموشی ها اعمال نشود | امسال با کاهش 25 درصدی بارشها و افزایش دمای 31 درجه ای مواجه هستیم و تابستان بسیار سختی پیش رو داریم | با توجه به محاسبات شبانه روزی، رمزارزها می توانند 5 برابر یک مشترک خانگی برق مصرف کنند
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۶    
مدیر سابق حوزه امنیت سیاسی و شفاف سازی آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: هدف کسانی که تهاجم اخیر به نیروگاه نطنز را، آن هم در بحبوحه مذاکرات بر سر احیای برجام طرح ریزی و اجرا کرده بودند آ سیب رساندن به این نیروگاه و از کارانداختن آن برای مدتی نسبتا طولانی مدت بود ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۳    
سید رضا مرجان زاده گفت: استخدامی شرکت خدماتی نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان در حال طی کردن مراحل خود است و مطالبی که در فضای مجازی منتشر شده کذب محض است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: امسال بارش ها حدود 50 درصد نسبت به سال گذشته کمتر است و این موجب می شود که دقت ما در مصرف آب بالاتر رود و با توجه به این که تولید انرژی در کشور به وجود نیروگاه های برق آبی متکی است، کم بارشی در تولید برق هم اثر می گذارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۷    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 15هزار و 591واحدی در ارتفاع یک میلیون و 151هزار و 871واحد به کار خود پایان داد و بیش از 4میلیارد و 734میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 3هزار و 352میلیارد تومان در بیش از 204هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های سرمایه گذاری اعتباری ایران، سیمان داراب و نورد آلومینیوم در بورس و معامله گران شرکت های تولید نیروی برق دماوند، صنعتی دوده فام و نیروگاه زاگرس کوثر در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عادل کاظمی روز یکشنبه در گفت و گویی با بیان این که امسال به دلیل کاهش نزولات آسمانی و گرم شدن پیش از موعد هوا با کاهش تولید نیروگاه های برقابی و افزایش مصرف انرژی مواجه هستیم، بر لزوم مدیریت بار برای عبور کم عارضه از پیک بار تابستان 1400 تاکید کرد. وی با اشاره به اقدامات لازم [...]
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان از احداث نیروگاه های بادی در شهرک صنعتی داران خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده بسیج انصار المهدی (عج) در شرکت نصب،تعمیر و نگهداری نیروگاههای برق آبی خوزستان از توزیع 50 بسته معیشتی در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا توسط این شرکت خبر داد .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۳    
سرپرست مهندسی فروش درامور فنی شرکت پتکو گفت: شرکت دانش بنیان پتکو از بنگاه های پیشرو کشور در طراحی و ساخت انواع پمپ های سفارشی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاه و هیدرو یونیت های نیروگاه های سیکل ترکیبی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان اعلام کرد: به زودی به 75 خانوار عشایر استان نیروگاه خورشیدی قابل حمل تحویل داده می شود و برنامه داریم 400 نیروگاه قابل حمل دیگر نیز برای عشایر تهیه کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر احداث 2 نیروگاه خورشیدی توسط بخش خصوصی در شهرستان شهرکرد به ظرفیت 1500 مگاوات در دست اجرا است.
پیک نکا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نکا- مدیرعامل نیروگاه نکا از اجرای 41 پروژه برای انجام تعمیرات دوره ای واحدهای بخار این نیروگاه خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۵    
ساری- افضلی، مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان جذب سرمایه گذار خصوصی را اولویت این شرکت بیان کرد و گفت: موافقتنامه ساخت 124 مگاوات نیروگاه کوچک منعقد شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی گفت: اکنون نیروگاه بوشهر 1000مگاوات تولید برق دارد و 6 تا 7 میلیارد دلار هزینه داشته و در فاز دوم و سوم احداث نیز قرارداد با روس ها 10 میلیارد دلار پیش بینی شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۳    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران،درست در سال 58 به بهره برداری رسید، همان مقطع آلمانی ها به بهانه آغاز انقلاب اسلامی و ایران و آغاز جنگ تحمیلی بدون اینکه آموزشی به پرسنل ایرانی مستقر در محل نیروگاه را بدهند به اذعان خودشان دست ایرانی ها را در حَنا گذاشتند. ...
به منظور تعمیرات بازدید دوره ای؛ واحد شماره سه بخاری نیروگاه شهید رجایی به ظرفیت 250 مگاوات برای انجام تعمیرات بازدید دوره ای از شبکه سراسری تولیدبرق خارج شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نکا- مدیرعامل نیروگاه نکا از اجرای 41 پروژه برای انجام تعمیرات دوره ای واحدهای بخار این نیروگاه خبر داد.
تولید نیروگاه حرارتی شازند در فروردین ماه امسال به بیش از 400 میلیون کیلووات ساعت رسید. به گزارش پایگاه خبری برق حرارتی، شهرام ایرانپاک در رابطه با این خبر گفت: با توجه به مشکلات شیوع موج چهارم ویروس کرونا و خارج بودن واحدهای شماره 3 و 4 برای انجام تعمیرات دوره ای و اساسی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- به دنبال تصادف دو خودروی سواری سمند و پژو در جاده انجیرلو به سمت گرمی نرسیده به نیروگاه هر 5 سرنشین خودروها جان خود را از دست دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان گفت: امیدواریم تا پایان امسال 50 مگاوات نیروگاه برق در منطقه میل نادر اجرا و حدود 150 مگاوات هم قرارداد نصب منعقد تا بزرگترین مزرعه بادی کشور را در این منطقه داشته باشیم.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
واحد شماره 3 بخاری نیروگاه شهیدسلیمی نکا با ظرفیت اسمی 440 مگاوات، پس از انجام پنجمین تعمیرات نیمه اساسی به مدار تولید بازگشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۹    
معاون استاندار اصفهان گفت: طی برنامه ریزی های انجام شده برای تکنولوژی سبز قرار است چندین نیروگاه های بادی در منطقه فریدن اجرا شود؛ بر همین اساس نیاز است که دولت در این زمینه ضمن حمایت از تکنولوژی های سبز، قیمت خرید برق را افزایش دهد تا برای سرمایه گذاران به صرفه باشد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مهدی رازجویان در جلسه ویدئوکنفرانسی با فرمانداران غرب استان مازندران که به منظور احداث خط دوم انتقال گاز به شهرستان های این منطقه برگزار شد، افزود: تقویت گاز در شهرهای استان مازندران باعث کاهش مصرف سوخت مازوت در نیروگاه ها می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
778 میلیون و 243 هزارکیلو وات ساعت انرژی در فروردین ماه امسال در نیروگاه نکا تولید شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۳    
تعمیرات مربوط به تجهیزات ابزار دقیق واحد شماره دو بخاری نیروگاه شهید رجایی با هدف کسب آمادگی تولید انرژی الکتریکی در حال انجام است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۵   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، آخرین وضعیت توسعه انرژی های تجدیدپذیر در کشور حاکی از آن است که در فروردین ماه سال جاری با تولید حدود 140 میلیون کیلووات ساعت انرژی تجدیدپذیر در کشور از انتشار 91 هزار تن گاز گلخانه ای و همچنین 600 تُن آلاینده های محلی تا پایان این ماه جلوگیری شده ...
مدیرعامل نیروگاه نکا: مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکا با اشاره به پروژه افزایش 500 مگاواتی ظرفیت این نیروگاه، گفت: موافقت احداث واحدهای جدید نیروگاهی در این مجموعه دریافت شده است و هم اکنون قطعات واحدهای گازی توسط شرکت مپنا در حال ساخت است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: در سال آبی گذشته به دلیل کمبود بارش حدود 35 درصد از ظرفیت نیروگاه های آبی را کمتر خواهیم داشت، اگر سال گذشته می توانستیم از 10 هزار مگاوات ظرفیت نیروگاه های آبی استفاده کنیم امسال کمتر از 7 هزار مگاوات از آن را می توانیم استفاده کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
65 نیروگاه خورشیدی در کاشان راه اندازی شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۸    
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان و هیئت همراه با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان دیدار و گفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ علی اکبر نصیری مدیرعامل شرکت در این دیدار گفت : با توجه به کاهش شدید منابع آبی و ظرفیت تولید نیروگاه های برق آبی ...
پاون   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
واحد 120 مگاواتی شماره 3 بخاری نیروگاه اصفهان پس از تامین آب مورد نیاز، به شبکه سراسری پیوست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته انرژی های اتاق بازرگانی خراسان رضوی گفت: احداث نیروگاه بادی و احداث نیروگاه خورشیدی در افغانستان می تواند ظرفیت خوبی برای توسعه صادرات برق به آن کشور باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- قزوین: آماده سازی برج های خنک کننده اصلی نیروگاه شهید رجایی به منظور آمادگی واحدهای این نیروگاه برای تولید برق پایدار درحال انجام است. به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، محمدرضا اکبری ...