چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۳:۰۰Oct 2020 21

پیام خبر (payamekhabar.ir)

پیام خبر 28 فروردین 1398 پیام خبر 6 فروردین 1399 پیام خبر 19 اردیبهشت 1399 پیام خبر 22 خرداد 1399 پیام خبر 12 تیر 1399 پیام خبر 1 مرداد 1399 پیام خبر 1 شهریور 1399 پیام خبر 1 مهر 1399 پیام خبر 2 مهر 1399 پیام خبر 3 مهر 1399 پیام خبر 4 مهر 1399 پیام خبر 5 مهر 1399 پیام خبر 6 مهر 1399 پیام خبر 7 مهر 1399 پیام خبر 8 مهر 1399 پیام خبر 9 مهر 1399 پیام خبر 10 مهر 1399 پیام خبر 11 مهر 1399 پیام خبر 12 مهر 1399 پیام خبر 13 مهر 1399 پیام خبر 14 مهر 1399 پیام خبر 15 مهر 1399 پیام خبر 16 مهر 1399 پیام خبر 17 مهر 1399 پیام خبر 18 مهر 1399 پیام خبر 19 مهر 1399 پیام خبر 20 مهر 1399 پیام خبر 21 مهر 1399 پیام خبر 22 مهر 1399 پیام خبر 23 مهر 1399 پیام خبر 24 مهر 1399 پیام خبر 25 مهر 1399 پیام خبر 26 مهر 1399 پیام خبر 27 مهر 1399 پیام خبر 28 مهر 1399 پیام خبر 29 مهر 1399 
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر فارس گفت: دبیرخانه امور آموزش عشایر کشور با رویکرد آموزش همگانی (آمادگی در برابر مخاطرات) به جمعیت هلال احمر استان فارس واگذار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهردار شیراز گفت: تعداد 10 پروژه شاخص شهری در محدوده شهرداری منطقه پنج در حال اجراست و تلاش داریم این پروژه های دهگانه را با برنامه ریزی عملیاتی و پشتیبانی مالی تا پایان امسال و ابتدای سال آینده به ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس سازمان صمت گفت: یکی از راه های مهم برای رسیدن به جهش تولید، صادراتی بودن محصولات است، وقتی محصولی صادراتی محور باشد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی فارس گفت: دکتر همتی در صحبت های خود به مردمی که در معیشت خود دچار مشکل شده اند هر شب در برنامه های صدا و سیما اعلام می کند که صادرکنندگان ما ارز ملی را به کشور بازنگردانده اند و ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: بانک مرکزی باید مهمترین نقش را در صادرات کشور داشته باشد، برخی مدیران روحیه جهادی برای حل مشکلات صادراتی را ندارند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ویروس شناسی بیمارستان مسیح دانشوری گفت: افراد باید هر گونه علائم سرماخوردگی را بدون شک نشانه ابتدایی بروز ویروس کرونا بدانند، مگر این که خلاف آن ثابت شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ابراز تاسف از مرگ 13 هم استانی طی 24 ساعت گدشته در استان، مجموع آمار جانباختگان این بیماری را از ابتدای شیوع در استان، هزار و 208 نفر اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، ضمن ارائه تازه ترین آمار کرونا در کشور، از 322 مورد فوتی در شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: 4810 نفر از بیماران در وضعیت شدید و تحت مراقبت های ویژه قراردارند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: مشتریان تلفن ثابت به منظور جلوگیری از قطع تلفن ، می بایست از طریق سامانه های پرداخت، صورتحساب خود را بپردازند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۶۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت عنوان کرد: واکسن ایرانی کرونا مراحل آزمایش حیوانی را رد کرده و از اواسط آبان ماه امسال وارد مرحله آزمایش انسانی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۶۵ سایت دیگر  
قیمت خودروهای داخلی 7 تا 10 میلیون تومان پایین آمده است، در عین حال قیمت خودروهای خارجی نیز به طور متوسط حدود 30 میلیون تومان کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
برخی تحلیلگران تکنیکال کاملا معتقدند که بازار ارز آخرین راند صعودی را طی کرده و از نظر زمانی، زمان ریزش بازار است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۰    
نظر کاترینا مولر، محقق آلمانی پیرامون زیارت حرم مطهر امام رضا (ع)/ فیلم: فطرس مدیا
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تحلیل گران گفته اند انتظار میرود نقره طی 12 ماه آینده، با تقاضای پایدار سرمایه گذاران و بهبود وضعیت مصرف صنعتی در سال 2021، قیمت هر اونس آن به 40 دلار افزایش یابد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دیروز شاخص کل بورس به کمترین سطح در 79 روز کاری گذشته رسید، حضور در کانال یک میلیون و 400 هزار واحدی اتفاقی است که از نهم تیرماه برای سهامداران تجربه نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فصل جدید رقابت های لیگ قهرمانان اروپا از سه شنبه شب با برگزاری چند دیدار شروع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
درحالی که دنیا منتظر واکسن کووید-19 است، نتایج تحقیقات جدید نشان می دهد که ممکن است راهی برای کاهش سرعت انتشار کروناویروس وجود داشته باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۸۵ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به نگرانی ها از روند فزاینده کرونا در کشور، این موضوع را نتیجه بی توجهی به الگوهای پیشنهادی ستاد کرونا دانست و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو کمیته اپیدمیولوژی بیماری کرونا با اشاره به تغییراتی که پس از جهش ویروس کرونا در ماهیت آن اتفاق می افتد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تشریح آخرین وضعیت کیفیت سوخت در کشور گفت: بر اساس آخرین نمونه برداری های انجام شده طی تابستان و اوایل مهر ماه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
من هم قبول دارم که آن عروسک ها زیبا نیستند اما مگر همه ی آدم ها زیبا هستند؛ آن ها برای مخاطب بزرگسال ساخته شده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
گروهی از محققان یکی از شرکت های فناور با استفاده از نانوکلوئید نقره موفق به تولید محلول های ضد عفونی کننده نانو بیوساید شده است که به دلیل عدم تبخیر ماندگاری بالایی در حذف آلودگی سطوح عادی و حساس ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
طرح آوای ورزش در همسایگی پس از انجام مرحله آزمایشی این بار به طور رسمی به مناسبت هفته تربیت بدنی در راستای ایجاد نشاط مردم و جلوگیری از کم تحرکی همزمان با سراسر کشور در 30 مجتمع مسکونی استان فارس ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با مرگ 20 نفر در 24 ساعت قبل شمار قربانیان کرونا در استان فارس به یک هزار و 195 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، با اشاره به 337 مورد فوتی کرونا در شبانه روز گذشته، از شناسایی 4251بیمار جدید خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی، شاپرک و شرکت خدمات انفورماتیک را موظف کرده است که زیرساخت های لازم برای اجرایی شدن کیف پول الکترونیکی و تعامل پذیر شدن آنان با یکدیگر را فراهم کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
این اتفاق مقارن شد با اولین عرضه جدی صرافان، اما به نظر تداوم روند کاهشی، نیازمند تغییر زمین بازی از سوی سیاستگذار است، آیا روند کاهشی دلار ادامه می یابد؟
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدتی است دست رسی به انسولین بسیار دشوار شده است، اگر هم در گوشه و کنار بازار، از راه های رسمی و غیررسمی، انسولینی پیدا شود، آن قدر گران است که بیشتر بیماران قدرت خریدش را ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: طرح ایجاد باغ مجموعه های علمی گردشگری ارم در 36 شهرستان فارس وارد فاز برنامه ریزی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره انجمن دیابت ایران، با تاکید بر اینکه انسولین تولید داخل در کشور موجود است، گفت: با وجود تحریم ها مشکل اصلی در حال حاضر تامین انسولین های آنالوگ و خارجی است که این هم مسئله جدید نیست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
طبق اعلام روزنامه قطری ورزشگاه الجنوب در الوکره به عنوان میزبان دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 انتخاب شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
یک جوان 18 ساله آمریکایی، آزمایشگاه کوچکی راه اندازی کرده است که نتایج آزمایش کووید-19 را به سرعت آماده می کند و به تلفن همراه می فرستد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
محققان ژاپنی در مطالعه اخیرشان اظهار کرده اند ویروس کرونا به مدت 9 ساعت روی پوست انسان فعال باقی می ماند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان سنتی با گلایه از مسئولان در خصوص عدم تصمیم گیری برای قیمت نان، گفت: با توجه به افزایش کرایه حمل، قیمت خمیر مایه، و افزایش 400هزارتومانی هزینه های روزانه هر نانوایی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس از کشف یک محموله 625 کیلوگرمی مواد مخدر در مبادی ورودی شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران، از روند افزایشی بستری بیماران کرونایی در بیمارستان های پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
زمان بندی اعطای وام های دانشجویی به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ابلاغ شد و در این بخشنامه شرط ارائه وام شهریه به دانشجویان شاغل شهریه پرداز اعلام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نی ریز از شروع برداشت بِه در سطح حدود 350 هکتار باغ های مثمر این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان فارس، بیش از 68 هزار نفر به این بیماری مبتلا شده اند و بیش از 327 هزار تست کرونا در آزمایشگاه های تشخیص مولکولی به انجام رسیده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فوت 252 بیمار و شناسایی 3890 بیمار جدید در شبانه روز گذشته در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کلاس، کارگاه، کتاب و ... شما را نویسنده نمی کند، بلکه تنها توانمندی نوشتن را می تواند افزایش دهد. پس برای نویسنده شدن باید تنها نوشت و تمرین نوشتن کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به نظر می رسد اگر روند افت ارزش نمادهای بزرگ بورس ادامه یابد و بورس همچنان شاهد خروج پول های حقیقی باشد، سنت یکشنبه های ریزشی به بورس برخواهد گشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ساختار عرضه دلار در بازار متشکل و قوانین موجود برای عرضه در بازار اسکناس و نقدی، باعث شده تا انگیزه دپوی دلار از سوی دلالان وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ممنوعیت واردات خودرو موجب شد تا شنیدن رقم های میلیاردی برای خودروهای وارداتی در بازار کاملا طبیعی باشد؛ اما تعیین قیمت های چند 10 میلیاردی برای برخی از خودروهای لوکس در بازار هنوز شوک آور است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
دروازه بان پرسپولیس نامزد بهترین دروازه بان فصل 2020 لیگ قهرمانان آسیا در غرب قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تغذیه نامناسب و کم تحرکی دو خطری است که در دوران شیوع ویروس کرونا به دلیل خانه نشینی، افراد مختلف را تهدید می کند و می تواند سر منشاء بسیاری از مشکلات سلامتی باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه ابن سینا درباره تاثیر گسترش تکثیر گاوهای نژاد برتر بر کاهش قیمت مواد لبنی و از جمله کره گفت: اگر بخواهیم کره را وارد نکنیم و کره ی مورد نیاز را از موجودی کشور تامین کنیم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل امداد فارس از پرداخت 340 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان استان توسط بانک ملی در 6 ماهه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون گفت: در اوج روزهای شیوع ویروس کرونا 35 درصد از ذخایر خون ایران کاسته شد؛ در حالی که در بسیاری از کشورها این کاهش به مرز 70 درصد نیز رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۵    
سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 253 بیمار کووید 19 در کشور طی 24 ساعت گذشته و بستری شدن 1779 نفر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۵   + ۴۴ سایت دیگر  
برابر بررسی های به عمل آمده، متاسفانه خانواده این نوجوان 15 ساله ساکن کنگان، به دلیل حبس پدر با محکومیت قتل عمد، از فقر اقتصادی و آسیب های اجتماعی رنج می برده است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
دولت ترکیه به تازگی از تعیین مقرارت تازه ای برای تردد شهروندان ایرانی و ترک از مرزهای مشترک دو کشور خبر داده است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۴۳ سایت دیگر  
تیم فوتبال پرسپولیس درحالی باید 29 آذر برابر نماینده شرق آسیا، فینال لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کند که تعدادی از بازیکنانش را در اختیار ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان اهواز گفت: تاکنون شکایتی در مورد فوت به علت چالش مومو به ما واصل نشده است، حتی هیچ تماسی هم با مرکز فوریت های پلیسی 110 برای اعلام گزارش در این زمینه نداشته ایم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
به نظر می رسد بورس در مرحله ای قرار گرفته که نه دلیلی برای ریزش به کانال پایین تر دارد و نه فشاری برای انتقال به کانال بالاتر وجود دارد، گویی خط حمایت و خط مقاومت بورس در محدوده ی 1 ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با شکست مرز 30 هزار تومانی دلار در ابتدای هفته، خریداران به بازار ارز هجوم آوردند و طی 6 روز کاری، ارزش این ارز را به بالای سطح 32 هزار تومانی رساندند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ارزان ترین خودرو در میان پرتیراژها در بازار، پراید 131 است که در حال حاضر 130 تا 131 میلیون تومان در بازار معامله می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۵    
تعداد زیادی از شرکت های تکنولوژی اعلام کرده اند که کارمندان درصورت تمایل می توانند حتی پس از پایان بحران کرونا نیز به دورکاری ادامه دهند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
با اعلام رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، شهر دوحه قطر میزبان فینال لیگ قهرمانان 2020 آسیا شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حمید قدیریان هنرمند با سابقه حوزه تجسمی و سینما ضمن مرور تجربیات خود از طراحی صحنه فیلم محمد (ص) به کارگردانی مجید مجیدی، به طرح نکاتی درباره دستاوردها و ناکامی های این پروژه پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۰    
سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 265 بیمار کووید 19 در کشور طی 24 ساعت گذشته و بستری بودن 4684 نفر در ICU خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فارس گفت:این طرح فعلا در تهران اجرا می شود و در هیچ استان و شهرستان دیگری عملیاتی نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۸۵ سایت دیگر  
به گفته مرکز آمار ترکیه، طی این مدت اتباع ایرانی با خرید 908 واحد خانه بزرگ ترین گروه خریدار خارجی مسکن ترکیه بوده اند و عراقی ها، روس ها، آذربایجانی ها افغان ها در رده های بعدی قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
شرکت فوجی فیلم در ژاپن اعلام کرد: اقداماتی صورت گرفته تا داروی آنفلوآنزای آویگان به عنوان درمانی برای بیماری کووید-19 مورد تایید قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۵    
نحوه شهادت امام حسن مجتبی (ع) از لحاظ علمی از سوی محققان خارجی، مشخص شد، این فیلم توسط گروه فطرس مدیا به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۰    
سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 265 بیمار کووید 19 در کشور طی 24 ساعت گذشته و بستری بودن 4684 نفر در ICU خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۶۷ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: در حال حاضر هر قطعه سکه طرح جدید، یک میلیون و 950 هزار تومان حباب دارد که حدودا 350 هزار تومان در طول هفته اخیر بر آن افزوده شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۵۶ سایت دیگر  
نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه اگر ارز لازم برای تامین نهاده ها جهت تولید مرغ تخصیص یابد و نشتی، انحراف و امضای طلایی در توزیع نهاده ها نباشد قیمت مرغ کاهش می یابد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۰    
چالش مومو آزار و اذیت روانی کاربران را در اهداف اصلی خود دارد؛ کاربرانی که معمولاً کودک یا نوجوان اند و با حس کنجکاوی علاقه دارند چیزهای جدید را تجربه کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان فارس از بزرگترین چیدمان پازل همدلی خبر داد و گفت: جامعه هدف بهزیستی با طراحی و ساخت بزرگترین پازل دنیا با 600 هزار قطعه از خیران، نیکوکاران و علاقه مندان دعوت به عمل می آورد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری اخبار خاورمیانه، با اشاره به اتفاقات این دوره لیگ قهرمانان آسیا و صعود پرسپولیس به فینال این رقابت ها به بررسی چرایی افزایش اختلافات هواداری استقلال و پرسپولیس بعد از فصل جاری لیگ ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه برای اولین بار آمار کلاس اولی ها را در تابستان و قبل از شروع سال تحصیلی از ثبت احوال گرفتیم که استان ها از آن استفاده خوبی کردند گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی موسسات غیردولتی مشارکت های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی فارس از واگذاری 405 واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی فارس: براساس آمارهای سازمان بهداشت جهانی حدود 280 میلیون نفر از افراد دچار اختلال بینایی هستند که 35 میلیون نفر از آنها نابینای مطلق و 80 درصدشان را افراد بالای 50 سال تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کوهچنار گفت : پس از چندین ساعت تلاش آتش سوزی در ارتفاعات کوه قندیل مهار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: بدون اعمال محدودیت و بدون استفاده از ابزارهای قانونی و حاکمیتی وضعیت قرمز که سهل است، باید در انتظار پاییز سیاه بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، از فوت 256 بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: در 24 ساعت گذشته 4616 بیمار جدید شناسایی شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
نیرنگ بسیار پیچیده و مزورانه صلح، پیشنهادی بود که عناصر خالص و آگاه را بر دو راهی خطرناک تردید و حیرت کشاند و افکار عمومی را پس از جنگها به شدت تحت تأثیر قرار داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 17 ارز افزایش، نرخ 19 ارز کاهش داشته و نرخ 11 ارز نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیر موسسه بیماریهای عفونی و واگیردار آمریکا گفت: واکسن ویروس کرونا از آوریل 2021 (فروردین 1400) به صورت گسترده در دسترس قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان صمت فارس عنوان کرد: معاونین و همکاران در مرکز استان و روسای ادارات صمت شهرستانهای استان در جهت حفظ واحدهای موجود، راه اندازی واحدهای راکد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی گفت: امیدواریم ممنوعیت سفرهای بین شهری در تعطیلات پیش رو مشابه ممنوعیت صعود به قله دماوند نباشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت:وضعیت زمین بیش از 50 درصد متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تعیین تکلیف و همچنین جانمایی پروژه ها مشخص شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: احتمالاً اطلاعات مدارک تحصیلی شهروندان ایرانی را با حذف بخش هایی از حریم خصوصی به صورت عمومی در اختیار همه قرار دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گویا قرار است تغییر نام خیابان ها، مکان ها و میدان ها در کلانشهر شیراز با بحث و گاهی جدل همراه باشد؛ از یک سو تغییردهندگان نام ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مناسب سازی کتب درسی، گسترش رشته های تحصیلی، برگزاری کارگاه ها، تهیه ابزار و تولید محتوای مجازی در شرایط شیوع ویروس کرونا از جمله نیازهای دانش آموزان نابینا بوده که به گفته رییس سازمان آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سعید شهلاپور ، مجسمه ساز پیشکسوت علت راه یافتن تندیس های بدقواره به سطح شهرها را به کار نگرفتن کارشناسان متخصص در شورای مشورتی خواند و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
معاملات خودرو یکی از معاملاتی است که با وجود تغییر و نوسان شرایط اقتصادی به صورت روزانه انجام می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: با توجه به شرایط اپیدمی کرونا دستورالعمل خدمات تله مدیسین (پزشکی از راه دور) ابلاغ شده و ایجاد زیرساختهای فنی آن در دستور کار دبیرخانه شورای عالی بیمه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین گفت: انجمن تولید کنندگان و صادر کنندگان ماکارونی ایران گندم دوروم را 2300 ریال بیشتر از قیمت پایه خرید تضمینی گندم دوروم اعلام شده توسط دولت محترم برای سال زراعی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فوت 279 بیمار کووید19 در شبانه روز گذشته و شناسایی 4830 بیمار جدید خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: 17 شهرستان فارس در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفته اند و مردم استان باید رعایت نکات بهداشتی را بیش از پیش جدی بگیرند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۶   + ۷۵ سایت دیگر  
در اطلاعیه مرکز ماهر آمده است: رخداد حمله مهم سایبری صرفا مربوط به دو سازمان دولتی بوده که مراجع مسوول در حال رسیدگی به موضوع هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۱   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، گفت: این یک مصوبه دائمی است که بعد از بررسی ابعاد مختلف آن و اجرا در تهران، در کشور نیز اعمال خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت:مرگ و میرهای ناشی از کرونا به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و بیمارهایی که تست پی سی آر آن ها مثبت باشد را اعلام می کنیم؛ مطابق آنچه در دنیا انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تحقیقات جدید دانشمندان نشان می دهد افرادی که پیش از انجام عمل جراحی از طب سوزنی استفاده می کنند، درد کمتری را تجربه خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
محققان پژوهشگاه رویان و دانشگاه های علوم پزشکی ایران و چین، با هدف بهره مندی کادر درمان کشور از تجربیات مفید درمان کرونا در ونژو چین ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از راه اندازی 5 اتوبوس سیار ارائه خدمات به کودکان کار و در معرض آسیب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش گفت: 2 هزار و 131 مدرسه دخترانه، پسرانه مختلط در فارس فاقد کتابخانه هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
دومین دوره جایزه سال استیکر در مهرماه 1399 به همت شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ، به دبیری مسعود شجاعی طباطبایی برگزار می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...