دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۲:۵۶Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

پیام خبر (payamekhabar.ir)

پیام خبر 28 فروردین 1398 پیام خبر 6 فروردین 1399 پیام خبر 19 اردیبهشت 1399 پیام خبر 22 خرداد 1399 پیام خبر 12 تیر 1399 پیام خبر 1 مرداد 1399 پیام خبر 1 شهریور 1399 پیام خبر 5 مهر 1399 پیام خبر 1 آبان 1399 پیام خبر 4 آذر 1399 پیام خبر 30 دی 1399 پیام خبر 1 بهمن 1399 پیام خبر 1 اسفند 1399 پیام خبر 2 اسفند 1399 پیام خبر 3 اسفند 1399 پیام خبر 4 اسفند 1399 پیام خبر 5 اسفند 1399 پیام خبر 6 اسفند 1399 پیام خبر 7 اسفند 1399 پیام خبر 8 اسفند 1399 پیام خبر 9 اسفند 1399 پیام خبر 10 اسفند 1399 پیام خبر 11 اسفند 1399 
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در سفر به استان بوشهر، ضمن تاکید بر افزایش رضایتمندی از مخابرات با بهینه سازی میز ارائه خدمات در حوزه های مختلف و تنوع انتخاب مشتریان گفت ...
  ۷ ساعت پیش    
سالهاست فوتبال به عنوان پرطرفدارترین رشته ورزشی شناخته شده کشور دستخوش حضور اهالی سیاست برای ارتقای جایگاه اجتماعی سیاسی شان شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از شناسایی 12 مورد بیمار مشکوک کووید با علائم بالینی ویروس جهش یافته موسوم به کرونای انگلیسی در استان خبر داد که تاکنون ...
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، تازه ترین آمار بیماران کرونایی کشور در شبانه روز گذشته را اعلام کرد و گفت: در شبانه روز گذشته 108 مورد فوتی داشتیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
یک حقوقدان گفت: زندگی امروز فرمانبرداری و فرماندهی نیست، بلکه زندگی امروز با اتکا بر توافق و تفاهم و بسترساز آرامش برای زن و شوهر و فرزندان باید باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تعهدات قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان را اعلام کرد و گفت: قرارداد جدید از ابتدای اسفندماه منعقد شده است
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۶۰ سایت دیگر  
دبیر کانون انبوه سازان با بیان این که قیمت هر پاکت سیمان درب کارخانه 18 هزار تومان است و 48 هزار تومان به دست سازندگان می رسد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان فارس گفت: 1255 واحد صنعتی در فارس پایش و مشکلات این واحدها احصاء و اقداماتی برای رفع این موانع انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۹    
شهر شیراز به ازای هر منطقه شهرداری دو بازارچه عرضه مستقیم میوه و تره بار برای تنظیم بازارباید داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، با اعلام آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس از ابتدای شیوع تاکنون، مجموع بیماران شناسایی شده را بیش از 178 هزار نفر اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی8010 بیمار جدید کرونایی خبر داد و گفت: در 24 ساعت گذشته93 بیمار کرونا فوت شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
در پایان رای گیری برای ریاست فدراسیون فوتبال ایران، شهاب عزیزی خادم 35 رای، علی کریمی 9 رای، کیومرث هاشمی 24 رای و مصطفی آجورلو 18 رای به دست آوردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
پیش از معرفی رژیم های غذایی ضد التهابی لازم است در مورد التهاب، چگونگی تاثیر آن بر بدن، امکان مقابله با آن از طریق رژیم غذایی بیشتر بدانیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۹   + ۵۹ سایت دیگر  
ثبت نام برای شرکت در طرح پیش فروش حداکثر یکساله هفت محصول گروه صنعتی ایران خودرو شامل پژو 206 تیپ 2، پژو 207 دستی سقف شیشه ای، سمند LX، پارس بنزینی و پارس TU5 ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اقتصاد صنفی فراکسیون اصناف و اشتغال مجلس در نامه های جداگانه به وزرای صمت، اقتصاد، جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی بر ضرورت تامین و تنظیم قیمت میوه و کالاهای اساسی شب عید تاکید ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۶:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: بدون روابط عادی با کشورهای دیگر نمی توان به رشد اقتصادی مازاد دست یافت و قطعا تحقق ثبات اقتصادی به ثبات سیاسی می انجامد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در حال حاضر اقتصاد کشور به سیاست یارانه می دهد در صورتی که نباید اینگونه باشد و باید اداره کشور بر پایه اقتصاد باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت مدیریت سامان سازه غدیر (مدیریت املاک مخابرات ایران) در نظر دارد با شرایط ویژه نسبت به فروش تعدادی از املاک خود در سراسر کشور از طریق مزایده عمومی اقدام نماید که با شرایط و تسهیلات مناسب ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
گویا امید به اصلاح سخنان و رویکردها در مجموعه وزارت ارتباطات بیهوده است و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیگر مخابرات را از خانواده خود نمی داند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در دیدار با استاندار بوشهر، از اجرای طرح توسعه و ارتقا زیرساخت های مخابرات در یک برنامه راهبردی 5 ساله از سال 1400 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت با شبکه وسیع ارتباطی که در کشور دارد، نقش بسیار پررنگی در پیاده سازی شبکه ملی اطلاعات دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: برآوردهای اولیه مالی برای اجرای طرح شبکه ملی اطلاعات در سال 1400، بالغ بر 40 هزار میلیارد ریال بوده که با توجه به تورم ایجاد شده وتغییرات نرخ ارز قطعا به منابع بیشتری ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
در پاسخ به مطلب منتشر شده در روزنامه دنیای اقتصاد، با این مضمون که شرکت مخابرات ایران به علت بازیگر بودن در هر دو حوزه ارتباطات ثابت و سیار ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی انتشار تصاویری از رفتار خشونت آمیز با یک قلاده شیر در باغ وحش شیراز کمیته تخصصی امور حیات وحش حفاظت محیط زیست فارس از مدیریت باغ وحش در این خصوص توضیح خواست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۴   + ۹۷ سایت دیگر  
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از وجود کرونای جهش یافته در داخل کشور با عنوان کرونای ایرانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: 169 هزار و 969 نفر از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان فارس از بیمارستان ها ترخیص و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۴    
سخنگوی وزارت بهداشت، به ارائه آمار کرونا در شبانه روز گذشته پرداخت و گفت: در 24 ساعت گذشته 81 بیمار کرونا فوت شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۸۳ سایت دیگر  
گواهی های فوتی که از سوی سازمان ثبت احوال کل کشور برای 9 نفر از خدمه کشتی سانچی صادر شده بود، خلاف قانون شناخته و ابطال شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در وزارت بهداشت اولویتی مهمتر از کرونا نداریم، مراقب باشید که رانت برای کسی در تزریق واکسن، ایجاد نشود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: جشن نیکوکاری امسال در 115 پایگاه امدادی و معابر، 330 مرکز نیکوکاری و از طریق درگاه های اینترنتی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۴   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت:امروز 250 هزار دوز واکسن کرونای سینوفارم وارد کشور می شود، تاریخ ورود 4.2 میلیون دوز واکسن کرونای کوواکس، امروز یا فردا اعلام می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای انتخاب واحد تکمیلی دانشجویان این دانشگاه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
پای صحبت های قدیمی ها که بنشینید خاطرات خود را مو به مو بازگو می کنند و از روزهایی می گویند که چشم و رویی داشتند و چندان هم سر به راه نبودند و گاه منظورشان را با کنار هم گذاشتن کلمات پیش پا افتاده ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یک دیپلمات پیشین کشورمان با اشاره به توافق صورت گرفته بین ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: این توافق کشور را از یک بحران زودهنگام خارج کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
آنه ماری شیمل، شرق شناس آلمانی که به حضرت محمد (ص) و اهل بیت (ع) علاقه فراوان داشت، در 26 ژانویه سال 2003 درگذشت و روی سنگ قبر وی حدیثی از امیرالمومنین (ع) به این ترتیب نوشتند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی مخابرات فارس گفت: مسابقه سه شنبه های اینستاگرامی در روزهای سه شنبه هر هفته در صفحه رسمی اینستاگرام مخابرات منطقه فارس به آدرس https://instagram.com/fars_tci_iran برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس آخرین گزارش های مربوط به کروناویروس در استان فارس، از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون قریب به 178 هزار نفر به کرونا مبتلا شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، نسبت به شرایط بیماری کووید 19 در کشور هشدار داد و گفت: در شبانه روز گذشته 8103 بیمار جدید شناسایی شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت:سیب و پرتقال جهت تنظیم بازار ایام پایانی سال در استان تأمین و توزیع خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۹    
عضو کارگروه دکتر معلمان ایران گفت: وضعیت دکتر معلمان در کشور باید به شکل تخصصی پیگیری شود و رسانه ها با نمایندگان مجلس گفتگو داشته باشند تا سال آینده بتوانیم این موضع را به ثمر برسانیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
باید بدانید که چای هایی در بازار است که از نظر قیمت بسیار گران فروخته می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
پایان مهلت تعیین شده مجلس شورای اسلامی برای اجرای پروتکل الحاقی در هفته ای که گذشت، دغدغه مهمی بود که فعالان بازار ارز را نسبت به بروز التهابات شدید در این بازار نگران ساخته بود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۹   + ۸۰ سایت دیگر  
با نزدیک شدن روزهای پایانی سال مشوولان سهام عدالت در انتظار سود سالیانه سهام خود هستند. تا کنون این سود در سه مرحله و به میزان 12 هزار و 700 میلیارد تومان پرداخت شده و سودی که امسال پرداخت خواهد شد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
نتایج یک پژوهش در آب میوه فروشی های جنوب شهر تهران نشان داد که 79 درصد از آب میوه ها به باکتری های کلی فرم و غیر کلی فرم به صورت ترکیبی آلوده بودند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۳:۱۴    
همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت مولای متقیان، حضرت علی(ع) جمعی از شاعران آیینی فارس، غزل ها و اشعار نابی برای این امام همام سرودند که نشان از عشق و ارادت این فرهیختگان و فرهنگوران به ساحت مقدس حضرت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دکتر بالرام شکلا استاد دانشگاه دهلی و شاعر هندو مذهب شعری زیبا در مورد امام علی علیه السلام به زبان فارسی سروده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، 80 بیمار مبتلا به کرونا به دلیل وخیم بودن وضعیت بالینی در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان های استان فارس بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از جان باختن 94 نفر از هموطنان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۹    
آیین تجلیل از بازنشستگان و مرمتگران مجموعه جهانی تخت جمشید به مناسبت بزرگداشت روز مرد در ولادت حضرت علی (ع) با حضور مهمانان ویژه و کارکنان این مجموعه جهانی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۹    
یکی از طلبه های حوزه نجف از نظر معیشت در تنگنا و دشواری غیر قابل تحملّی بود، روزی از روی شکایت و فشار روحی کنار ضریح مطهّر حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) عرضه می دارد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۴    
شکافتن دیوار کعبه در زمان ولادت امام امیرالمومنین علی (ع). فیلم: فطرس مدیا
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
هزینه سبد معیشت کارگران 6 میلیون و 895 هزار تعیین شده در حالی که حقوق آنها در بهترین حالت نصف این مبلغ است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بحران مصرف مواد غذایی با ارزش مغذی کافی، باعث بروز تبعات اقتصادی، اجتماعی و امنیتی خاص خواهد شد و این وضعیت دچار تداوم استمراری است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۳۸ سایت دیگر  
برخلاف سال های اولیه فعالیت ارزهای دیجیتالی، اکنون بازار رمزارزها بسیار پربحث و داغ دنبال می شود و نوسانات بالای آنها نشان می دهد که برخلاف بازارهای مالی سنتی، این بازارها ریسک بسیار زیادی دارند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از پرورش دهندگان به اشتباه تصور می کنند که اگر مرغ یا بوقلمون بالغ خریداری کنند از همان ابتدا به سودآوری می رسند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۴   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیر گروه تحقیقات تولید واکسن ستاد اجرایی فرمان امام و مسئول تیم تولید واکسن ایرانی کرونا با بیان اینکه در حال حاضر سایت تولید صنعتی واکسن در حال آماده سازی است گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۹   + ۳۵ سایت دیگر  
بهای معاملات طلا روز چهارشنبه برای دومین روز متوالی با کاهش بسته شد و برای نخستین بار در هفته جاری، در پایین مرز مهم 1800 دلار ایستاد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با کمک مردم سالاری دینی، بسیج مردم و دخالت دین در سیاست توانستیم نظام بزرگی را به دست آوریم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نمایش آخرین نامه که از 29 بهمن ماه در سینما فرهنگ گراش به روی صحنه رفته بود، نیز با این افزایش همه گیری کرونا، در راستای کنترل همه گیری بیماری کرونا، در راه ماند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس را از ابتدای شیوع تاکنون، اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 8270 بیمار جدید کرونایی در کشور خبر داد و گفت: طی 24 ساعت گذشته 73 بیمار دیگر فوت شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: با تلاش های خیرین مدرسه ساز 2 هزار مکان آموزشی تقدیم فرزندان این استان شده است و با تلاش دستگاه های اجرایی اعتبارات ساخت و نوسازی مدارس استان به بیش از شش برابر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش های قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: در وضعیت کرونایی موجود، توسعه ورزش همگانی یک ضرورت بوده و اهمیت آن در جامعه به خوبی ثابت شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن داروسازان ایران ضمن تشریح چالش های اجرای ناقص طرح نسخه نویسی الکترونیک، اعلام کرد که بر اساس دستورالعمل نسخه نویسی الکترونیک، استحقاق سنجی باید در مطب پزشک انجام شود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از منع تردد در محورهای منتهی به شهرهای استان خوزستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۴۵ سایت دیگر  
در حالی که شهروندان همچنان برای خرید روغن جامد با مشکل مواجه هستند و حتی گزارش هایی از فروش روغن با ارائه کارت ملی منتشر شده، مسئولان وزارت صمت این موضوع را تکذیب و به وعده دادن اکتفا می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
فیلم کوتاه و مستند پایان باز... به کارگردانی محمدحسین نیکوپور به پروژه تصویری انجمن مستندسازان ایران با عنوان کرونا و من راه یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بعد از انتشار خبری مبنی بر گم شدن کلید دروازه قرآن، مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز خبر داد کلید دروازه قرآن هم اکنون در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۴    
با حضور دکتر قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس طهماسبی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز، دکتر کشفی نژاد مدیرکل بهزیستی فارس ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام آخرین وضعیت کرونا در استان فارس از ابتدای شیوع تاکنون، 9 هم استانی در شبانه روز گذشته، جان خود را در اثر این بیماری از دست داده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، از شناسایی 8330 بیمار جدید و فوت 91 نفر دیگر در شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان فارس گفت: 28 معدن راکد، فعال و 19 بهره بردار در فارس سلب صلاحیت شدند، مزایده معادن، گواهینامه های کشف و پروانه های اکتشاف تا یک ماه آینده برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری کمیته امداد فارس و سازمان تعاون روستایی فارس با هدف توانمندسازی و حمایت از زنان مددجوی روستایی امضا شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تخت جمشید و منظر فرهنگی طبیعی آن، پایلوت طرح های فرهنگی گردشگری استان فارس شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۷۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش چشمگیر قیمت بسته های اپراتورها درصورت تصویب مصوبه کمیسیون تلفیق ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
قانون گذرنامه مصوب سال 1351 و پیش از انقلاب است. مطابق با بند 3 ماده 18 این قانون برای زنان شوهردار ولو کمتر از 18 سال تمام ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۱۰۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس در راستای فرمان رهبر معظم انقلاب برای تعامل با دولت و حل اختلافات درباره نحوه اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
کارگزار طرح تکاپوی استان فارس گفت: استان فارس یکی از استان های پیشرو در زمینه اجرای طرح تکاپو است و به دلیل ارتباط فکری بسیار خوبی که بین دست اندرکاران این طرح در سطح استان برقرار است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۱۴    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس گفت: ادارات و دستگاه های ذیربط با هماهنگی و هم افزایی و دوری از عملکرد جزیره ای بهترین نتیجه را برای حفظ ایمنی شهروندان خواهند داشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۹    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس را از ابتدای شیوع تاکنون، اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۲۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، از شناسایی 8 هزار و 263 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۱۰۷ سایت دیگر  
سازمان انرژی اتمی ایران در خصوص تفاهمات مشترک با آژانس بین المللی انرژی اتمی، توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) از انجام بیش از 6000 بازرسی از بازار شب عید کالاهای اساسی و تشکیل نزدیک به 1.5 میلیارد تومان تخلف در نتیجه آن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۶۹ سایت دیگر  
رییس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا آخرین جزئیات تولید واکسن های ایرانی کرونا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
با توجه به تغییر و افزایش نیاز کاربران اینترنت در یک سال گذشته به دلیل بحران کرونا و اهمیت سرعت اینترنت برای کاربران، متوسط سرعت دانلود اینترنت موبایل تا پایان نخستین ماه سال 2021 در ایران به 26 ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: با بررسی های انجام شده طی 18 ماه گذشته شاخص های کیفی مربوط به بخش زیرساخت شبکه و اینترنت شرکت مخابرات ایران در بررسی از اردیبهشت ماه 98 ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۶۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شناسایی 7931 بیمار جدید کرونا در کشور در شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
آخرین وضعیت کرونا در استان فارس تا امروز سوم اسفند، از سوی سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر فارس صبح امروز، با حضور فرماندهی سپاه فجر فارس و جمعی از اهالی رسانه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
این کتاب را نزدیک به 14 سال پیش برای ساخت یک پویانمایی بلند سینمایی نوشتم؛ هرچند پاسخی که بارها شنیدیم این بود که از توان سینمای ایران به دلیل حجم پروداکشن و بودجه ای که می خواهد، بیرون است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی استان فارس با حضور در استانداری به سئوالات مردمی پاسخ می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت :حمایت های مختلفی از ورزش فارس انجام داده ایم اما برای ادامه این حمایت ها نیازمند راه اندازی صندوق و یا مجمع حمایت از ورزش هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
شرکت مخابرات ایران در یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، تندیس سیمیمن مدیریت مالی را به دلیل پیشرفت و توسعه چشمگیر در حوزه مالی و اقتصادی در بین تمام شرکت های برتر کشور دریافت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام وضعیت شکایات ثبت شده از سوی والدین پیرامون ثبت نام ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۴۴ سایت دیگر  
در شرایطی که از احتمال محدودتر شدن ترددهای بین استانی و سفرهای مردم حتی با وسایل حمل ونقل عمومی خبرهایی منتشر شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
رییس انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی اعلام کرد: با توجه به حجم مشکلاتی که این صنعت با آن در سال های گذشته درگیر بوده، کرونا بر شدت این معضلات افزوده و دولت نیز هیچ گونه کمکی به ما نکرده است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
به گفته معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، 98 بیمار مبتلا به کروناویروس به دلیل وخیم بودن وضعیت بالینی در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان های استان بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
جشنواره داستانی حافظ گامی دیگر برای هم سخنی نسل امروز با بزرگان گذشته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، در یکی از مراکز درمانی شیراز، موارد مشکوک به ابتلای کرونای جهش یافته انگلیسی مشاهده شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
با حضور دبیر کل جمعیت هلال احمر و به صورت ویدئو کنفرانس، همزمان 134 خانه هلال جدید در استان فارس افتتاح شد و تعداد خانه های هلال این استان در مجموع به 254 خانه رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...