جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۱:۵۹May 2021 14
جستجوی پیشرفته

پیام خبر (payamekhabar.ir)

پیام خبر 28 فروردین 1398 پیام خبر 1 فروردین 1399 پیام خبر 31 فروردین 1400 پیام خبر 1 اردیبهشت 1400 پیام خبر 2 اردیبهشت 1400 پیام خبر 3 اردیبهشت 1400 پیام خبر 4 اردیبهشت 1400 پیام خبر 5 اردیبهشت 1400 پیام خبر 6 اردیبهشت 1400 پیام خبر 7 اردیبهشت 1400 پیام خبر 8 اردیبهشت 1400 پیام خبر 9 اردیبهشت 1400 پیام خبر 10 اردیبهشت 1400 پیام خبر 11 اردیبهشت 1400 پیام خبر 12 اردیبهشت 1400 پیام خبر 13 اردیبهشت 1400 پیام خبر 14 اردیبهشت 1400 پیام خبر 15 اردیبهشت 1400 پیام خبر 16 اردیبهشت 1400 پیام خبر 17 اردیبهشت 1400 پیام خبر 18 اردیبهشت 1400 پیام خبر 19 اردیبهشت 1400 پیام خبر 20 اردیبهشت 1400 پیام خبر 21 اردیبهشت 1400 پیام خبر 22 اردیبهشت 1400 پیام خبر 23 اردیبهشت 1400 
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سردیس برنزی استاد رحیم هودی پیشکسوت تئاتر و سینمای ایران در مقابل تالار حافظ شیراز ربوده شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز از ورود 50 دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نتایج نهایی سومین دوره جشنواره استانی داستان نویسی و شعر داستان شیراز (داستان کوتاه، فیلم نامه کوتاه، نمایشنامه و شعر نو) اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 297 بیمار جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 76 هزار و 231 نفر رسید و خوشبختانه تا کنون دو ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با فوت 16 بیمار کرونا در فارس، آمار جانباختگان ناشی از کرونا در فارس به چهار هزار و 330 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از بهره مندی 2 هزار و 609 خانوار روستایی از طرح بهسازی شبکه توزیع برق در استان مرکزی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
طرح اصلاح و بهسازی شبکه توزیع برق 20 روستای استان، همزمان با ششمین هفته از پویش #هر هفته الفبایران در اتسان مرکزی به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
برندگان مسابقه اینستاگرامی یک جرعه از دریا مخابرات منطقه فارس اعلام شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۱    
بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، 366 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته قربانی کرونا شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۱    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: با جان باختن 27 هم استانی دیگر در اثر این بیماری طی روز گذشته تاکنون ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: با ترسیم منحنی رشد اقتصادی کشور به این نکته می رسیم که پایه ریل گذاری اقتصاد کشور غلط است و حرکت های اقتصادی در کشور مسیر اشتباهی را دنبال می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات ادبیات کودک دانشگاه شیراز از برگزاری هشتمین همایش ملی ادبیات کودک و نوجوان در روزهای 29و30 اردیبهشت ماه 1400، در بستر مجازی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ششمین گوساله گوزن زرد ارسنجان در سایت تکثیر و پرورش گوزن زرد ارسنجان در اردیبهشت ماه سال جاری متولد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
کودکان و نوجوانان عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس در مرحله ابتدایی اولین جشنواره ی جهانی نقاشی کودک کرمان پذیرفته شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در اختتامیه اولین جایزه پژوهش های ادبی سیمین بعد از سخن از این نویسنده بزرگ، افراد برگزیده معرفی و از آن ها تقدیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: در حال حاضر تعداد 322 واحد تولید کاشی و سرامیک در کشور به بهره برداری رسیده که 5 واحد آن متعلق به استان فارس است که سه واحد از این طرح ها نیز در دولت تدبیر و امید به بهره برداری ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال ایران محمدرضا اکبریان را به عنوان داور بازی پرسپولیس و استقلال انتخاب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۵    
استادمحمدعلی شکرخند پیشکسوت نجاری سنتی فارس درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: از ابتدای شیوع کرونا در مجموع تاکنون، در مجموع از ابتدا تاکنون ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۰    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فوت 307 بیمار کرونا در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۵    
استقلال در تازه ترین رده بندی اعلام شده با 24 پله سقوط در رده 214 باشگاه های جهان ایستاد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۰    
دومین همایش زبان انگلیسی در زمینه های مختلف آموزش، ادبیات، ترجمه و موضوعات مرتبط با زبان انگلیسی در مجموعه آموزش عالی زند شیراز 29اردیبهشت برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۵    
اختتامیه سومین دوره جشنواره داستان نویسی و شعر داستان شیراز محدود برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۵    
نمایشگاه مجازی عکس ماهِکان با رویکرد کودکی شامل آثار عکاس جوان سیستان و بلوچستانی، یاسین برفروشان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس گفت: سالن ورزشی و ایستگاه صبح گاهی و عصر گاهی در غرب شیراز در مجاورت پارک کوهستانی دراک راه اندازی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه فارس در دیدار با فرماندار شهرستان داراب گفت: افزایش هزینه ها مانع بزرگی در راستای سرمایه گذاری و توسعه تلفن ثابت است و افزایش عادلانه تعرفه ها به منظور توسعه امری ضروری است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه فارس با رئیس پلیس فتا در خصوص افزایش تعامل و همکاری های بیشتر بین دو حوزه دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بستری 296 بیمار جدید مثبت و مشکوک دارای علایم در روز گذشته در بیمارستان های استان فارس ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
فراخوان دریافت آثار و مقاله با موضوع مانع زدایی و پشتیبانی صنعت ICT به منظور هم افزایی بیشتر بین فعالین این صنعت و دریافت نظرات از سوی جامعه کارشناسی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف یافتن و ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۰:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون تنظیم مقررات شرکت مخابرات ایران با تاکید بر بازنگری در ساختار حوزه رگولاتوری گفت: تعیین استاندارد و بازنگری نقش رگولاتوری باید سریع تر از تغییرو تحولات فناوری صورت گیرد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۰:۴۰   + ۳۶ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: 351 بیمار کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 75 هزار و 261 نفر رسید و خوشبختانه تا کنون 2 میلیون 127 هزار و ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
فیلم مستند اجاق منتخب جشنواره ملی فیلم یادگار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با رد مطالب درج شده در برخی گروه های فضای مجازی، مبنی بر واکسیناسیون افراد کمتر از 80 سال، تاکید کرد که مرجع رسمی اعلام اخبار در این خصوص وزارت بهداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش فارس از برگزاری حضوری امتحانات نهایی پایه های نهم و دوازدهم در استان فارس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
فراخوان ششمین دوره تولیدات آثار فرهنگی هنری جشنواره کشوری بهونه با عنوان شهر نوشت اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۰    
باشگاه پرسپولیس به طور رسمی از باشگاه سپاهان به دلیل شعار تمسخر آمیز و تحقیر نام این باشگاه شکایت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: تحت عنوان مرغ تعاونی، دولتی و آزاد وجود ندارد و بر اساس مصوبه کارگروه ساماندهی بازار مرغ کشور قیمت مرغ کامل گرم در سراسر ایران فقط 24 هزار و ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه شیراز، گفت: مهم ترین و ابتدایی ترین عامل ایفای نقش دانشگاهیان در پیشرفت کشور تربیت نیروی انسانی کارآمد است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: 237 هزار و 912 نفر از ابتدای شیوع کرونا تاکنون از بیمارستان های فارس ترخیص شده و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به تازه ترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در شبانه روز گذشته از فوت 386 بیمار کرونایی در همین مدت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: یکهزار و 871 بیمار مثبت و یا مشکوک دارای علایم کروناویروس در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: در حال حاضر 6 مرکز انجام واکسیناسیون علیه کرونا در سالن های بزرگ و دارای تهویه مناسب و همچنین یک مرکز واکسیناسیون خودرویی نیز در نمایشگاه بین المللی در شهرک گلستان شیراز برای تسهیل ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امداد فارس گفت: 36 هزار و 754 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام(ره) در سال گذشته از خدمات آگاه سازی و آموزش خانواده بهره مند شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا با اشاره به اینکه نگران شیوع بیماری کرونا آفریقایی و هندی در استان به خصوص شهرستان های جنوبی هستیم ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
منصور اوجی شاعر شناخته شده و دارای نشان درجه یک هنری در حوزه ادبیات و سراینده هوای باغ نکردیم، دور باغ گذشت ، شنبه شب در سن 84 سالگی به دیار باقی شتافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: با ترمیم استراتژی شرکت، درتلاش برای تحقق رضایت مندی مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
طرح هفته های خرید اینترنتی که با پیشنهاد و حمایت اتحادیه کسب وکارهای مجازی از ابتدای اسفند 1399 آغاز شد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تشریح دلایل عدم توسعه اینترنت ثابت در کشور عامل بسیاری از مشکلات صنعت مخابرات را وزارت ارتباطات و به طور دقیق تر رگولاتوری آن می داند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۰    
جشنواره فیلم کوتاه گرن توسط مدیریت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز نخستین دوره خود را در سال 1400 برگزار می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نامه ای مراتب ثبت 11 میراث فرهنگی ناملموس را به استاندار فارس ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با اعلام اینکه درخواست مجوز کتاب های کودک و نوجوان 4 برابر شد؛ از رشد 60 درصدی صدور مجوز کتاب در 4 سال اخیر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۰    
بزرگداشت روز معلم همراه با تقدیر از استادان برجسته آموزش الکترونیکی در دانشگاه شیراز برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مینا شیروانی، کارگردان نمایش عروسکی از اجرای یک نمایش عروسکی به شیوه سنتی به مناسبت هفته گرامیداشت شیراز در فضای مجازی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: با جان باختن 24 هم استانی دیگر در اثر کرونا طی روز گذشته تاکنون ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده بسیجی حوزه اصناف سپاه ناحیه احمدبن موسی (ع) شیراز، از کشف انبار احتکار شده با بیش از 10 هزارقوطی رب گوجه و پنیر لیقوان خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۰    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در طول 24 ساعت گذشته، 335 بیمار جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان به 74 هزار و 241 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
جلسه بررسی وضعیت مرکز فرهنگی هنری شماره 1 شیراز با حضور مدیرکل کانون فارس و شهردار منطقه 3 شیراز در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس برگزار شد و سعیدرضا کامرانی خبر از تغییر ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: مردم شریف استان مشکلات شبکه تلفن همراه اعم از پوشش شبکه و آنتن دهی را از طریق سامانه 9990 پیگیری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امروزه در دنیای ارتباطات و رشد وسایل ارتباط جمعی در کنار همه مزیت ها و خوبی های آن، هستند کسانی که از تلفن (همراه یا ثابت) برای ایجاد مزاحمت و و دردسر برای دیگران استفاده می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته 338 بیمار کرونا جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، مجموع مبتلایان به کرونا در فارس از ابتدای شیوع تاکنون، به 260 هزار و 506 نفر رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه عکس های سعیده رحمن ستایش، نویسنده و پژوهشگر شیرازیِ کتاب نشانه ها و مفاهیم در گورنگاره های دارالسلام هم زمان با روز شیراز آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۵    
مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس گفت: ارائه آموزش های مهارتی در محیط کار واقعی به اثر بخشی آموزش های مهارتی کمک کرده و از این طریق می توانیم جوابگوی طیف وسیعی از افراد جامعه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ابتدا تاکنون، 259 هزار و 231 بیمار مبتلا به کرونا در استان فارس شناسایی شده است که از مجموع بیماران شناسایی شده، 114 هزار و 550 مورد مربوط به شیراز است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: 17 اردیبهشت سال 79 به فرمان رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) بر لزوم ایجاد بسیج سازندگی تاکید کردند و در آن زمان بالغ بر 40 گروه جهادی در کشور حضور داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۱۰    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به تازه ترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در شبانه روز گذشته از فوت 349 بیمار کرونایی در همین مدت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
هوای روز شیراز در شرایط ناسالم قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در مراسم رونمایی از فاز دوم نرم افزار کاربردی کتاب قاصدک که به مناسبت روز شیراز برگزار شد؛امکانات تازه ای به این اپلیکیشن افزوده شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر غلامرضا کافی، شاعر و استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه شیراز در قطعه شعری با عنوان شیراز خاتون به بهانه نیمه اردیبهشت، آن را شهرآشوبی برای شیراز نامید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
جلسه بررسی مشکلات ارتباطی شهرستان فسا با حضور مهندس ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس؛ دکتر فیروزی، نماینده مردم شریف شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تعرفه های مصوبه رگولاتوری برای رانژه کردن شرکت های fcp، فاقد توجیه اقتصادی است وبه هیچ وجه پاسخگوی هزینه های مربوطه نیست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت مخابرات ایران در پاسخ به خبر روز یکشنبه 12 اردیبهشت 1400، سازمان تنظیم مقررات مبنی بر افزایش شکایت از شرکت مخابرات در سال 99 جوابیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از وخیم بودن وضعیت 318 بیمار مبتلا به کرونا در بخش های ICU بیمارستان های استان فارس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۰    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به تازه ترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در شبانه روز گذشته از فوت 344 بیمار کرونایی در همین مدت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون روابط عمومی و امور بین الملل نهاد نماینده ولی فقیه در استان فارس از ابتلای آیت الله دژکام، امام جمعه شیراز به بیماری کرونا خبر داد و گفت: نماینده ولی فقیه در فارس در قرنطینه خانگی به سر می برد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور بازرگانی وزارت صمت اظهار داشت: برای جلوگیری از افزایش قیمت آرد به عنوان ماده اولیه نان و با توجه به اینکه قیمت گندم افزایش پیدا کرده است منابع ریالی روی یارانه آرد از طرف سازمان ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: با توجه به موافقت کل اعضای ستاد راهبری فرش، بار دیگر تهران از سوم تا نهم شهریور سال جاری، میزبان بزرگ ترین رویداد نمایشگاهی فرش دستباف جهان خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
از اول اردیبهشت 1400 شاهد روند نزولی قیمت خودرو ها بوده ایم که در این گزارش اختلاف قیمت برخی از آن ها را بررسی کره ایم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
آنطور که بررسی های میدانی نشان می دهد یکی از دلایل اصلی افزایش نرخ برنج در بازار، رسوب 100 هزار تن از این کالا در بنادر و گمرکات کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مجمع خیران نخبه پرور استان فارس از تعریف 16 جایزه علمی به نام بزرگان در کمتر از 3 سال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن کتاب فارس، گفت: در راستای توسعه زیرساخت های ترویج کتابخوانی در فضای مجازی، اپلیکیشن قاصدک برای تلفن های همراه، در استان فارس توسط مؤسسه مهر کتاب قاصدک راه اندازی شده و در حال فعالیت است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست فارس، هشدار داد: فلامینگوها مطابق هر سال امسال نیز در تالاب بختگان جوجه آوری داشتند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
بزمجه های گرفتار در یک مخزن آب عشایری با تلاش محیط بانان شهرستان پاسارگاد نجات یافتند و در طبیعت این شهرستان رهاسازی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۱۰    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، آمار فوتی های کرونا در شبانه روز گذشته را 391 نفر اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس گفت: نظارت تشدیدها در گشت های مشترک اتاق اصناف مرکز استان و ستاد استانی مقابله با کرونا در هفته جاری اعمال شده است و چگونگی فعالیت اصناف در هفته آتی بر اساس تصمیمات ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: هم اکنون 2 هزار و 53 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان فارس بستری هستند که از این تعداد، 321 بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی، در بخش های ICU ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
در این پایگاه واکسیناسیون عمومی کرونا، برای جمعیت هدف شهر قائمیه بر طبق اولویت انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ابتدای آغاز طرح شهیدحاج قاسم سلیمانی تاکنون، 94 هزار و 832 مورد تست سریع انجام شده که از این تعداد 13 هزار و 530 بیمار مثبت شناسایی شده است و در ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از فوت 394 بیمار ککرونا در شبانه روز گذشته در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان فارس از کشف و ضبط اشیای تاریخی در شهرستان شیراز، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با اشاره به پاسداشت روز و هفته معلم و تقدیر از دکتر مصطفی ندیم و دکتر محمدرضا خالصی دو آموزگار حوزه فرهنگ، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۹    
فیلم کوتاه آبباد به نویسندگی و کارگردانی بهرام سلمانی پس از تولید از میز تدوین گذشت و آماده نمایش شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و در قالب برگزاری همایش کریمانه رمضان بسته های حمایتی موقوفات ویژه نیازمندان شهر شیراز توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن کتاب استان فارس اعلام کرد: امکان استفاده اعضای باشگاه کتاب خوانی کودک و نوجوان از یارانه خرید کتاب الکترونیک فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سردرگمی معلولان به دلیل تغییر و تحول های جدید که با وعده بهبود خدمات پیش آمده نگرانی هایی را برای این قشر در کشور و از جمله فارس به ویژه پیرامون واکسیناسیون کرونا در پی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای عالی هماهنگی تشکل های کارگری مخابرات ایران با صدور بیانیه ای، هشدار داده است که قرار دادن شرکت مخابرات ایران در تنگنای تعرفه های ناعادلانه و غیرمنطقی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان صمت فارس گفت: نظارت ها بر بازار را افزایش دادیم و خودروهای حمل مرغ رصد و ردیابی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۴    
مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی شهرستان کازرون از پایان برنامه شناسایی، نقشه برداری و تهیه نقشه جامع بافت قدیم و خانه های تاریخی این شهرستان، خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...