یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۹:۰۸Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی (mcls.gov.ir)

وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 13 تیر 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 3 مرداد 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 31 شهریور 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 30 مهر 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 30 آبان 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 1 آذر 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 1 دی 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 30 بهمن 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 1 اسفند 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 2 اسفند 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 3 اسفند 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 4 اسفند 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 5 اسفند 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 6 اسفند 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 8 اسفند 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 9 اسفند 1399 وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی 10 اسفند 1399 
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به درگذشت علی اکرمی فعال رسانه ای در پیامی توییتری گفت:علی آقای با اخلاقِ مهربان و خوش رو چه زود صدات شنیده شد!
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل گفت: سه جانبی گرایی و حفظ منافع شرکای اجتماعی رکن اصلی ساختار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم از بررسی و تمدید مجوز برخی از کاریابی های استان در سومین جلسه هیئت استانی کاریابیها خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان بر حفظ، صیانت و ارتقاء بهره وری نیروی کار و ایجاد اشتغال تاکید و اضافه کرد: ادارات شهرستان های تابعه این موارد را در اولویت های کاری خود قرار دهند.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت "علی اکرمی " از خبرنگاران متعهد و فعال رسانه ای را تسلیت گفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه و مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس بررسی انجام شده و اقدامات استان تعداد بنگاه های اقتصادی دارای مشکل 11 درصد کاهش یافته است.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
فعالیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات نشان می دهد این وزارتخانه با 868 درخواست و 822 پاسخ در صدر دستگاه های پاسخگو قرار دارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 21 پروژه اولویت دار در گلستان تا مدت باقیمانده از دولت پیگیری می شوند تا گامی مؤثر برای حل مشکلات این استان برداشته شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کمیته امداد امام خمینی(ره) با مراکز مشاوره شغلی و کاریابی های غیردولتی استان یزد برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: امسال تعهد اشتغال استان سمنان ایجاد 10 هزار و 500 شفل بوده که تا این لحظه 9 هزار و 880 نفر به کارگمارده شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
کلنگ ساختمان جدید فدراسیون ورزش کارگری با حضور مسوولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان در ضلع شرقی ورزشگاه آزادی به زمین زده شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۲   + ۵۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: در هفته های پایانی سال با دقیق تر شدن اعداد نرخ تورم در بهمن ماه و پیش بینی اسفندماه امسال ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
محمودی سفیدکوهی از برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی کار ایران از 13 تا 16 اسفند ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اصفهان استانی بزرگ و صنعتی است بنابراین همه دستگاه های زیر مجموعه وزارت خانه که خدمات رسان هستند نقش تعیین کننده ای در این استان دارند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کشاورزی و دریا محور اساسی توسعه گلستان است که باید با ایجاد شرکت های تعاونی از این منابع بیش از پیش استفاده کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تیم کارگران استان قم در مسابقات جایزه بزرگ تیراندازی کارگران که به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و با شعار یاریگران زندگی در جامعه کار و تولید به مقام قهرمانی دست یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: به دنبال انعقاد تفاهم نامه با سازمان بسیج سازندگی استان برای ساماندهی کارآفرینان بسیجی قزوین در قالب کار جمعی و تعاونی اقدام خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، گفت: استان 135 هزار نفر بیکار دارد که حدود 46 درصد از آنان را فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل می دهند
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز گفت : تمام تلاش ما کمک و همفکری با سه نماینده استان البرز بوده است تا نمایندگان مجلس بتوانند در دفاع از اصلاح لایحه بودجه 1400 به تامین اجتماعی کمک نمایند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت پدر ذبیح الله خدائیان معاون رئیس قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نشست صمیمانه با 420 نفر از روسای ادارات و نمایندگی های تعاون،کار و رفاه اجتماعی در شهرستان های سراسر کشور که به صورت مجازی برگزار شد ، حدود 5 ساعت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست با رئیس دادگستری شهرستان سرپل ذهاب و مسئولین قضایی شهرستان گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تیم شرکت کنندگان استان قم در مسابقات قرآن جامعه کار و تولید کشور برای چندمین بار توانستند رتبه اول را از آن خود نمایند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی توئیتری گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
سامانه خدمات الکترونیکی بازنشستگان صندوق بازنشستگی فولاد رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نشست با استاندار و مسئولان خراسان جنوبی با اشاره به سفر معاونین ، روسای سازمان ها و مدیران عامل بانک های زیر مجموعه این وزارتخانه به استان از اولویت بندی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با اشاره به پرداخت بیش از سه هزار میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در پنج ماه گذشته، از 38 هزار فرصت شغلی تثبیت شده در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اختصاص 60 میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی استان در سال جاری گفت: کل سهمیه اختصاصی به استان تا پایان بهمن ماه سال جاری پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی سیده فاطمه ذوالقدر را با حفظ سمت به عنوان "نماینده ویژه وزیر در شورای توسعه سواحل مکران" منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: براساس مفاد 121 و 122 قانون کار، ساماندهی اشتغال اتباع خارجی به دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی استان واگذار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تهیه و تامین مایحتاج ضروری مردم زلزله زده سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز گفت: به منظور اجرایی شدن تفاهم نامه صندوق استان با مرکز بیمه سلامت و مجمع جوانان استان البرز نشست آموزشی و ترویجی با شوراهای مشورتی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: این استان امسال با جذب 100 درصدی سهمیه اعلامی برای بیمه روستایی و عشایری موفق به کسب رتبه سوم کشور در این زمینه شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مطالعات رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کرمانشاه گفت: طرح ملی کمک به دانش آموزان بازمانده از تحصیل با حمایت وزارت تعاون ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان از واگذاری بیش از 14 هزار و 600 پرونده مستمری بگیر بهزیستی به 40 مرکز مثبت زندگی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران ارشد استانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشستی با رئیس بازرگانی استان اصفهان به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع مسئولیت اجتماعی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: طی سال جاری در راستای صیانت از نیروی کار برای نزدیک به 2 هزار کارگر تعدیل شده از کار مقرری بیمه بیکاری پرداخت شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز از همکاری این اداره کل و دانشگاه مشکات ولایت در جهت هم افزایی دانش و مهارت تخصصی به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مهلت زمانی ثبت نام متقاضیان دریافت تسهیلات مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده از بیماری کرونا در حوزه های گردشگری، فرهنگ و هنر و ورزش و جوانان تا 15 اسفندماه سال جاری تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: فلسفه و رسالت ورزش سلامتی، شادابی و شور و نشاط اجتماعی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۷۵ سایت دیگر  
نشست صمیمی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با مدیران کل و روسای ادارات شهرستان های سراسر کشور با حضور 420 نفر به صورت مجازی برگزار شدکه در این نشست نمایندگان هر استان مسائل و مشکلات مرتبط با شهر و ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: صندوق بازنشستگی کشوری و شستا بهترین مدیریت را در 20 سال گذشته تجربه می کنند و امروز هیچ بنگاه غیرضروری در این مجموعه وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: با توجه به بررسی هایی که در حوزه روابط کار انجام دادیم، دریافتیم که چند قانون وجود دارند که نیازمند بازنگری هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با معاونین استانداری اصفهان گفت: استان در صنایع دانش بنیان و استارت آپ ها ظرفیت بسیار زیادی دارد و از لحاظ سرمایه انسانی نیز توانمند است بر ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در وبینار بررسی ظرفیت اجتاعی بخش تعاون در توسعه محلی و ملی کشور گفت: تعاونی ها به عنوان هسته اقتصاد سالم و عادلانه و در برگیرنده توده اجتماعی کار ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از تصویب تهاتر بدهی هپکو به بانکها با بدهی دولت به تامین اجتماعی در جلسه هیات وزیران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی ، کشاورزان ، روستاییان و عشایر در سفر به استان گلستان با ائمه جمعه این استان دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور و معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ظرفیت های دو دستگاه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، موفق به کسب بالاترین رتبه بین دستگاهای عمومی و دولتی در جایزه ملی منابع انسانی مدل 34000 شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: به رغم تاثیر کرونا و بسته شدن مرزها و تحریم شرکت های تعاونی استان اردبیل در سال جاری 5 میلیون دلار صادرات داشتند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رییس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: اجرای طرح ضربتی جلوگیری از فعالیت کارگاه های ناایمن در هفته جاری منجر به پلمب 12 کارگاه در شهرهای بجنورد و اسفراین شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کارگران کشور که در استان های کشور به صورت مجازی صورت پذیرفت قاری کارگر البرزی موفق به کسب رتبه اول کشور در رشته حفظ 20 جز قرآن کریم در این مسابقات شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با همکاری بانک های عامل 192 میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات کرونا به مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده در قزوین پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مدیران واحدهای اقتصادی زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در اصفهان با حضور معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران ارشد وزارت تعاون ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
یاوری مشاور وزیر کار در بازدید از مناطق زلزله زده سی سخت گفت:کسب و کارهای آسیب دیده از زلزله مورد حمایت جدی دولت قرار خواهند گرفت و بیمه شدگان تامین اجتماعی مشمول دریافت بیمه بیکاری می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: تمام ارکان و زیر مجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف شده اند در امداد و کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده به ویژه جامعه هدف از قبیل( ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مسابقه ملی کاریکاتور کار (کارا) به همت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
در پی زلزله سی سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد ، به دستور محمد شریعمتداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران چهارباغ و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر استانی خود به گلستان از مجموعه صنعتی صباح بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پرداخت تسهیلات ارزان قیمت برای اجرای طرح های تولیدی و اشتغال زا در روستاهای کشور گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه سعید مازندرانی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری گلستان با حضور حجت میرزایی معاون امور اقتصادی، غلامرضا پناه، معاون توسعه مدیریت و منابع، مدیران ارشد وزارت تعاون ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توئیتری گفت :به استناد بررسی های شورای اجرایی فناوری اطلاعات دولت،وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی رتبه اول شفافیت را به دست آورد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت آیت الله حاج سید رضی علوی پدر حجت الاسلام و المسلمین علوی وزیر اطلاعات را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که کارآفرینی خلاق از مهمترین پایه های وصول اقتصاد مقاومتی است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یکی از مهم ترین اهداف و برنامه هایی که در دوره اخیر همواره بر اجرایی شدن آن تاکید داشته ایم استفاده از ابزار هنر و جلب مشارکت هنرمندان برای پیگیری و تحقق ماموریت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تهیه و تدوین سند ملی توسعه کارآفرینی با مشارکت همه دستگاه ها و بخش خصوصی خبر داد و تصریح کرد ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه کشور از استعداد، توانمندی و ظرفیت های فراوانی برخوردار است، گفت: اگر بتوانیم قید و بندها را از دست کارآفرینان و جوانان کشور باز کنیم قادر خواهیم بود به توسعه یافته ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
برگزیدگان سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملی امروز چهارشنبه 29 بهمن ماه جاری با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، محمد شریعتمداری وزیر تعاون ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری با همراهی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از کتاب کاریکاتور کارا ( آثار منتخب جشنواره ملی کاریکاتور کار) و کتاب توسعه روستایی ترجمه عیسی منصوری و کتاب نظام حکمرانی تالیف فرید احمدی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
برگزیدگان مسابقه ملی کاریکاتور کار (کارا ) مشخص شدند و طی مراسمی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آنها تقدیر شد .
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت پدر علیرضا محجوب دبیر کل خانه کارگر را تسلیت گفت .
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
در آیینی با حضور وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و استاندار فارس به صورت ویدیو کنفرانس، 17 طرح تعاونی با اعتبار بیش از 225 میلیارد تومان در استان فارس همزمان با افتتاح 286 طرح تعاون در سراسر کشور به ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز در جلسه مجمع عمومی سالیانه هیات های ورزش کارگری استان گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با آئین افتتاح 286 پروژه بخش تعاون در کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طریق ارتباط ویدئویی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مصدق کشاورزی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: بیمه های روستایی به شدت در ایجاد نشاط در روستاها و امنیت روستایی تاثیرگذار است و ماندگاری، ثبات اقتصادی و امنیت را به همراه دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ورزش کارگری از مکاتبه سازمان برگزار کننده بازی های جهانی ورزش شرکت ها و قطعیت یافتن برگزاری این رویداد خبر داد .
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: 54 میلیاردتومان عیدی به تعداد 42 هزار بازنشسته تامین اجتماعی در استان اردبیل پرداخت شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس آخرین سرشماری از 2 میلیون و 775 هزار و 14 نفر جمعیت استان، 800 هزار نفر معادل 30 درصد این جمعیت زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: پیگیری و شناسایی و رصد بنگاه های مشکلدار با هدف صیانت از نیروی کار، تداوم تولید، تثبیت اشتغال و پایداری بنگاه های اقتصادی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی با قدردانی از زحمات محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و کبیری، معاون امورتعاون ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افتتاحیه های امروز، نشان دهنده پویایی بخش تعاون در جذب سرمایه های خرد مردمی است و نشان می دهد چقدر در جامعه تاثیرگذار هستند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسعه فرهنگ تعاون را در جامعه با اهمیت دانست و گفت : توسعه فرهنگ تعاون باید در بین جوانان ، نوجوانان و کودکان و تفکرمشارکت جمعی در اقتصاد سیاست و فرهنگ جامعه شکل گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه سعید مازندرانی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این که خط اعتباری 7 هزار و 500 میلیارد تومانی با نرخ 12 درصد در بانک توسعه تعاون ایجاد شده است، گفت: ما پشتیبان فعالیت های بانک توسعه تعاون ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر به منظور توسعه و ارتقاء سطح سلامت و ایجاد نشاط اجتماعی در بین کارگزاران، کارکنان، مستمری بگیران با مجموعه های ورزشی و تفریحی کارگران کشور قرارداد همکاری امضا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر خود به استان گلستان از مجتمع دخانیات بازدید و اظهار امیدواری کرد: بورسی شدن صنایع دخانیات، منابع مالی جدیدی برای این صنعت فراهم شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر به منظور توسعه و ارتقاء سطح سلامت و ایجاد نشاط اجتماعی در بین کارگزاران، کارکنان، مستمری بگیران با مجموعه های ورزشی و تفریحی کارگران کشور قرارداد همکاری امضا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اختتامیه نخستین جشنواره ملی پژوهش های برتر حوزه تعاون با حضور "محمد شریعتمداری"، "محمد کبیری" معاون امور تعاون، "علی آقامحمدی" رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان در سفر به میامی از شرکت مس کاوان عباس آباد و شرکت فرآوری معدنی پرشیا اروپا بازدید و از نزدیک با کارگران زحمتکش این شرکت ها دیدار کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
286 پروژه تعاونی در سراسر کشور به صورت مجازی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، مراسم افتتاح همزمان پژوهش های تعاون از طریق آپارات به صورت زنده با لینک ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: امسال 319 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی استان اختصاص یافتته است که 70 درصد آن پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تاکنون 15 هزار مجوز مشاغل خانگی در استان صادر شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی و تبادل اطلاعات طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی ملی توسعه مشاغل خانگی با حضور سرپرست اداره کل تعاون ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در نشست با رئیس بنیاد نخبگان و تعدادی از نخبگان استان در این اداره کل گفت : با حمایت های موثر در استان باید از ظرفیت نخبگان برای راه اندازی استارت آپ ها ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از افتتاح مرکز مشاوره حقوقی جامعه کارگری و کارفرمایی استان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...