شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۵:۵۷Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی (mcls.gov.ir)

  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی عید سعید قربان را روز رها شدن از بند هوا های نفسانی و ایثار و از خود گذشتگی در راه رضای خدا و کمک به همنوعان بیان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی در گذشت امیر جزء خراسانی معاون دبیرخانه ستاد مناسب سازی کشور و مدیر کل اسبق بهزیستی استان سمنان را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۷   + ۳۶ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و نحوه تحویل مدارک را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: 100 درصد جامعه هدف واجد شرایط ساکن در مراکز بهزیستی این استان دز واکسن کرونای خود را دریافت کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
چهارمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با حضور رییس شورا و مدیران عضو به میزبانی بهزیستی مازندران در محل سالن جلسات شیرخواگاه شکوفه ساری برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون و رفاه اجتماعی در آیین افتتاح دبیرخانه رصد آسیب های اجتماعی و معلولیت ها ،از تصویب سیاست های کلی رفاهی در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد که با چهار برنامه به تصویب رسیده و به زودی با تایید ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری آغاز فعالیت صندوق حمایت از فرصتهای شغلی افراد دارای معلولیت را مؤثر در آینده معلولین و تحقق یک آرزوی قدیمی عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
صندوق حمایت از فرصت های شغلی برای ایجاد پشتوانه، توانمندسازی و اشتغالزایی افراد دارای معلولیت در قالب کارفرما و خویش فرما ایجاد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
هیات وزیران، به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی ، سیاست های اجرایی تشویق و حمایت از کارآفرینان پیشرو را تصویب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران منتا با همکاری مرکز نوآوری جهش و پرابلم ، در مرداد ماه سال جاری رویدادی برای استارتاپ های مرتبط با حوزه تعاون ، اقتصاد جمعی و جامعه برگزار می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
نمایندگان در نشست علنی مجلس شورای اسلامی، امروز (یکشنبه 27 تیر)، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را مجاز به دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی برای توسعه مراکز آموزشی دانستند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
با حضور سید محسن دلبری مدیرکل دفتر امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراسم معارفه مدیران کل تعاون ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت: پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی و تحکیم بنیان خانواده در جامعه کار و تلاش استان به طور جدی پیگیری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
حمید رضا پناه مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در جلسه انعقاد تفاهم نامه توسعه و ترویج فرهنگ نماز گفت: ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز را در تمامی سطوح جامعه هدف با جدیت پیگیری می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: فرهنگ سرمایه داری در یزد به سمت احداث واحدهای تولیدی، کارآفرینی و ایجاد فرصت اشتغال بوده و هست.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی بوشهر در کارگروه اشتغال استان بوشهر از وجود 108 میلیارد تومان منابع جهت پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری براساس رسته فعالیت های تعیین شده ملی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
120 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی استان خراسان شمالی در هفته بهزیستی بهره برداری شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بهزیستی هرمزگان گفت: همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی 34 واحد مسکونی به افراد دارای معلولیت و مددجویان تحت پوشش در استان واگذار شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت:همزمان با بزرگداشت هفته عفاف و حجاب چهارمین خانه فرهنگ کار خراسان رضوی با حضور جمعی از مدیران حوزه فرهنگی و اجتماعی استان در شرکت حلوا ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی ایلام از افزایش 70 درصدی ظرفیت مراکز خود معرف در استان برای مقابله هرچه بیشتر با معضل اعتیاد به مواد مخدر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی کرمانشاه در نشست خبری به مناسبت هفته تأمین اجتماعی گفت: در سال گذشته به هفت هزار و 744 نفر بیمه بیکاری کرونا به مبلغ 42 میلیارد و 600 میلیون تومان پرداخت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم شدن امکان ثبت نام تسهیلات طرح حمپاد برای بازنشستگان این صندوق که در مرحله تایید پروپوزال پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا هستند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نخستین نشست شورای راهبری سامانه ملی اشتغال و کسب و کار گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز مرحله سوم برنامه ملی کاج(ارتقاء سلامت کارگران جامعه) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همسان سازی یکی از توقعات و آرزوی بازنشستگان بود که بعد از یک و نیم دهه، در صندوق های بازنشستگی کشوری، فولاد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به برگزاری "نخستین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا " در کشورمان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یکی از نقاط قوت دولت خدمتگزار تدبیر و امید را فعالیت های انجام شده در دو حوزه تامین اجتماعی و بهزیستی است .
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به گزارش های ارائه شده از سوی شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی، این شرکت در راستای اجرای دستور ستاد مبارزه با تحریم ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی گیلان با اعلام این خبر گفت: 500 واحد مسکونی دیگر نیز تا پایان سال به مددجویان واگذار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) گفت: 750 هزار عدد ماسک،15 هزار لیتر محلول ضدعفونی و همچنین 14 مخزن آب با همکاری کمیته امدادامام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان در برخی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: کارفرمایانی که مددجویان بهزیستی را در ازای پرداخت حقوق، بیمه و مزایا در چارچوب قرارداد قانون کار به کار بگیرند، می توانند علاوه بر دریافت حق بیمه کارفرمایی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به منظور تربیت کارآفرینان و افراد موثر و موفق در حوزه کارآفرینی در آینده ؛ وزارت تعاون , کار و رفاه اجتماعی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: با توجه به گستره مخاطبان آموزش فنی و حرفه ای و به منظور ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی در سطوح مختلف اجتماعی و افزایش منزلت اجتماعی و آموزش مهارتی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: شرکت های تعاونی که در عرصه های مختلف فعال هستند می توانند با تعامل و ارایه خدمات متقابل به یکدیگر ضمن کاهش هزینه های خود به توسعه تعاونی ها و گردش سرمایه در ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان کرمانشاه با حضور رئیس اداره توسعه کارآفرینی و رئیس اداره تشکل های کارگری و کارفرمایی اداره کل تعاون ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی "آیت اله ارمغانی فرد " را به عنوان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۳:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
کمیته ویژه صندوق بیمه اجتماعی به منظور همراهی و همکاری در واکسیناسیون فوری در مناطق قرمز جنوب کشور به ویژه استان سیستان وبلوچستان تشکیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در جلسه هیات دولت گفت : یکی از افتخارات دولت این است که در شرایط بسیار سخت و مشکل توانست همسان سازی بازنشستگان را انجام دهد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: در دو سال گذشته با حمایت از طرح های مشاغل خانگی، هزار و 365 فرصت شغلی در استان ایجاد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی البرز با اشاره به این که امسال بهزیستی استان رشد 40 درصدی درحوزه اشتغالزایی برای جامعه هدف داشته است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) با ارسال نامه ای به احمد توکلی ، در خصوص لیست منتشر شده در فضای مجازی توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی زهرا امینی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی افزود ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان گیلان گفت: در سال جاری پیگیری مطالبات و ایجاد مراکز رفاهی تفریحی برای بازنشستگان از رشد خوبی برخوردار است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی قزوین گفت: به طور متوسط سالانه بیش از یک میلیون فقره خدمات درمانی سرپایی و بستری از سوی مراکز درمانی تامین اجتماعی استان به بیمه شدگان و دیگر اقشار مردم ارایه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در پیامی به مناسبت هفته بهزیستی ، بهزیستی را اصلی ترین نهاد دولتی متولی رفاه و سلامت اجتماعی کشور دانست که با ویترینی از وظایف و ماموریت های تخصصی در حوزه های اجتماعی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کرمانشاه در نخستین جلسه ستاد انتخاب بازنشستگان گفت : در روز 14 مرداد همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان از بازنشستگان نمونه استان کرمانشاه تجلیل به عمل می آید
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این مطلب براهمیت نظارت و پرداخت هدفمند تسهیلات به طرح های خرد و مشاغل خانگی به ویژه شرکت های پشتیبان جهت ایجاد اشتغال پایدار و تثبیت اشتغال موجود در ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی قزوین گفت: تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی و پرداخت کنندگان حق بیمه در سطح این استان طی سال گذشته سه درصد رشد یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۷    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت : ارایه و ترویج کتب و آثار فرهنگی متناسب با فعالیت های وزارت تعاون ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: 21 پروژه خدماتی و عمرانی به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از واگذاری 31 واحد مسکونی به خانوارهای دارای 2 معلول این استان در هفته بهزیستی خبر داد و گفت: در سال گذشته ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان، با بیان این که 15طرح اشتغالزایی در استان به بهره برداری می رسد، گفت: در سال گذشته 373 شغل برای مدد جویان همراه با صیانت مشاغل با پرداخت تسهیلات ایجاد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار، رفاه اجتماعی استان اصفهان در سال جاری به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته تأمین اجتماعی، شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام و رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان البرز از روند رو به رشد تعامل شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی استان با بانک توسعه تعاون و برخورداری از حمایت های اعتباری این بانک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز در بازدید از مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان کرج گفت : اورژانس اجتماعی به عنوان خط مقدم بهزیستی البرز فعالیت می کند و با توجه به این که در حال حاضر ابرچالش کشور ما مسائل ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در مراسم افتتاح نمایشگاه دو روزه خانه خلاق کرمانشاه گفت: خانه خلاق کرمانشاه ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار اصفهان در نشستی با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از اجرای طرح های تحقیقاتی که منجر به طراحی و ساخت دو دستگاه ایمنی توسط این مرکز شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس با تاکید بر لزوم حفاظت از نیروی کار و بخش تولید در مقابل همه گیری و موج پنجم و کرونا دلتا گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان گفت: کارآموزان برای دریافت گواهینامه و بهره مندی از تسهیلاتی از جمله بیمه ای و اشتغال در آزمون های مهارتی شرکت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در پیامی، 22 تیرماه روز فناوری اطلاعات را به همه فعالان و تلاشگران این عرصه تبریک گفت و بر بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای علمی در راستای خدمت رسانی به جامعه ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برای حضور در کارگروه اشتغال و بازدید از چند واحد اقتصادی به بخش مهردشت شهرستان نجف آباد سفر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ششمین نشست کمیته هماهنگی اشتغال استان کرمانشاه در سال 1400 به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری،مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان اتصال به بازارهای سنتی، معرفی غرفه های الکترونیک رایگان در سطح کشور توسط جهاد دانشگاهی و برگزاری نمایشگاه های فصلی را از جمله حمایت های انجام شده در طرح ملی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی بیان کرد: وضعیت تعاونی ها در دنیا همواره رو به رشد است و این رشد و توسعه مبتنی بر مشارکت، توانمندی، هم افزایی و کار جمعی است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت:با توجه به پیش بینی تعهد اشتغال استان در سال جاری 17 هزار و 88 فرصت شغلی با همکاری دستگاه های اجرایی استان ایجاد می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل فنی و حرفه ای استان و هیأت امنای بازار زنجان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: با راه اندازی سامانه "کارا" از سال 96 تاکنون چهار هزار و 700 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به کارآفرینان روستایی در این استان پرداخت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سیاست های اجرایی تشویق و حمایت از کارآفرینان پیشرو به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست هیأت وزیران تصویب شد. برجسته ترین شاخصه این مصوبه توجه به شخص کارآفرین است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در دیدار با اعضای هیأت امنای شهرک صنعتی امیر کبیر مطرح کرد: لازم است برای انتقال توان تخصصی شهرک صنعتی امیر کبیر اصفهان به جامعه صنعتی کشور برنامه ریزی شود
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۷    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در سفر به شهرستان پاکدشت، از کارخانه کوشش رادیاتور واقع در منطقه صنعتی این شهرستان بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۷    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: کارشناسان اشتغال ادارت شهرستان این اداره کل به دقت فعالیت کاریابی ها را نظارت و رصد می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۷    
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: هر اندازه فعالیت ها در بخش گردشگری و صنایع دستی تخصصی و هدفمند باشد به همان میزان در توسعه اشتغال پایدار موفق خواهیم شد .
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 200 میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات حمایتی به کسب و کارهای آسیب دیده از این ویروس پرداخت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: شناسایی شرکت های تعاونی مشکل دار در سال جاری برای تقویت و توانمندسازی این شرکت ها با هدف افزایش صادرات یکی از اولویت های مهم در بخش تعاون است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت:بیشترین حجم کارگران استان بوشهر در منطقه اقتصادی انرژی پارس و عسلویه مشغول به خدمت هستند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان گفت: ارزیابی عملکرد یک مسئولیت مدیریتی است که استانداردهای شغلی را مشخص و تعیین می کند که عملکرد کارکنان در حدود استانداردهای تعیین شده صورت گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: برای 120 متقاضی طی سه ماه اول امسال در استان کرمانشاه مجوز مشاغل خانگی صادر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام و دبیر کل وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر از ظرفیت های آموزشی و کارگاه های فنی و حرفه ای مستقر در استان البرز ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در نشست صمیمی با کارکنان اداره شهرستان اصفهان مطرح کرد: راه تحقق اجرای فعالیت های اداری با نگاه علمی تعامل با مردم و جامعه مخاطب است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: صندوق کارآفرینی امید در ایلام عملکرد 100 درصدی در اعطا تسهیلات اشتغال پایدار روستایی داشته و 910 میلیارد ریال برای یک هزار و 520 طرح با اشتغال 2 هزار و 227 ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار و اطلاعات راهبری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: نظام آماری این وزارتخانه وارد مرحله جریان داده ها شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۰   + ۴۲ سایت دیگر  
نشست بررسی خواسته صنفی اخیر کارگران شاغل در شرکت های پیمانکاری در حوزه های نفتی و پتروشیمی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود تاکید کرد: ادامه کار مرکز داده صندوق بازنشستگی با شرایط پیشین امکان پذیر نبود و این طرح با تحمیل حداقل هزینه ممکن اجرایی شد. ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بخش های مختلف شرکت ایران یاسا تایر و رابر، بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل سیاست های اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با سیاستهای ایجاد اشتغال، زمینه ایجاد بیش از 500 هزار نفر فرصت جدید شغلی در سال 1399 فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در دیدار "مصطفی ماهامان میکاسو" قائم مقام وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر با "حجت الله میرزایی" معاون اموراقتصادی وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی،زمینه های همکاری های مشترک میان دوکشور بررسی شد .
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۶:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در دو سال گذشته بیش از 800 هزار شغل در کشور از دست رفت، اما با تداوم همکاری کارفرمایان و کارآفرینان ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه تعاونی دهیاری ها موجب مهاجرت معکوس روستاییان می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
بسیاری از برنامه ها و وعده هایی که در زمان کسب رای اعتماد در حوزه بازنشستگان داده بودم؛ مانند همسان سازی حقوق، افزایش شفافیت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۸:۵۴   + ۳۹ سایت دیگر  
سه پروژه کلیدی صندوق بازنشستگی کشوری با عنوان صندوق بازنشستگی و تحول دیجیتال با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۱:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، 3 طرح خدماتی، فرهنگی و اقتصادی جدید در صندوق بازنشستگی کشوری افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاونت امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در گزارشی با عنوان مهم ترین موانع و پشتیبانی های ضروری تولید تلاش کرده است در راستای تحقق شعار سال 1400 ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در جلسه شورای اداری تخصصی بخش اجتماعی اداره کل بر لزوم توجه به مولفه های آموزش در ارتقای فرهنگ کار تاکید کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: جرایم مالیاتی یکی از عوامل اصلی رکود برخی از شرکت های تعاونی استان است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به مزیت های مرز مهران برای سرمایه گذاری گفت: ایجاد شغل های کوچک و خرد علاوه بر اشتغالزایی پایدار سبب بهبود معیشت در جامعه می شود و این صندوق از این کسب و کارها ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در گفتگو با مدیر شرکت روغن کشی سفید رود گفت : تسهیلگری در امر تولید حداقل کار دولتمردان برای جامعه کار و تولید است و طبق وظیفه به عنوان خادم کوچک همواره برای ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان و مسئولین این بانک در البرز و نیز مدیران شرکت های آریا دیزل و حمل ونقل ایثارگران فعال ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل گفت: همزمان با هفته مبازره با مواد مخدر پانزدهمین پویش دوشنبه های ورزش و کار با رعایت پروتکل های بهداشتی در بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...