سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۲:۴۲Oct 2020 27

جدیدترین‌های «ستاد تسهیل و رفع موانع تولید»

روزنامه عطر یاس   ۱ ساعت پیش    
گروه اقتصاد و صنعت: د ر نشست اخیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، برخی واحد های بزرگ صنعتی که به د لیل استقرار د فاتر مرکزی آن ها د ر تهران، کارت بازرگانی این واحد ها نیز از اتاق تهران صاد ر می گرد د ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دین پرست، قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: ترخیص کالاهای رسوب شده در گمرک در اولویت دولت است و تصمیم گیری های خوبی نیز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
همیت لازم از سوی دستگاه های متولی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای واگذاری ایران پوپلین دیده نمی شود و به نظر می رسد استان گیلان بار دیگر قربانی تصمیمات از راه دور برخی از متصلان به قدرت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۵۰    
فرماندار تربت جام گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی، جمعی از مدیران کل، اعضای شورای تامین، مدیران دستگاه های اجرایی و قضایی در این شهرستان برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۷:۲۸    
همدان- 80 طرح تولیدی راکد از ابتدای سال گذشته تاکنون در استان همدان احیا شده و به چرخه تولید برگشته و در حالی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به دنبال احیای مابقی واحدهای راکد است که بدهکاران بانکی تقاضای تقسیط بدهی ها را دارند اما از آنجا که منابع بانکی کاهش یافته این امر چالشی جدی ایجاد کرده است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۵۷    
بعضی از مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که با هدف حمایت از بخش تولید تشکیل شده، غیرکارشناسی بوده و موجب تشدید صدمات به بخش تولید در کشور را فراهم می کند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور گفت که تاکنون یکهزار و 718 واحد تولیدی غیر فعال که در تملک بانک ها قرار داشت ، از تملک خارج و به مدار تولید بازگردانده شده است ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا ، بابک دین پرست چهارشنبه شب در حاشیه نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مازندران در ساری در گفت و گو با خبرنگاران افزود : این طرح با همکاری محیط زیست، میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی ، تعاون ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۵۶    
ساری - ایرنا - جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مازندران عصر چهارشنبه به ریاست احمد حسین زادگان، استاندار مازندران و با حضور معاون امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور و معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در ساری برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - نخستین مرکز شبانه روزی رسیدگی و رفع مشکلات تولید و سرمایه گذاری کشور چهارشنبه شب با حضور قائم مقام رییس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در محل سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران در ساری راه اندازی شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور از راه اندازی مراکز شبانه روزی بررسی مشکلات سرمایه گذاری در کشور خبر داد و گفت: در کشور 336 واحد صنعتی ورشکسته شناسایی شد که 107 واحد مربوط به مازندران است.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
بابک دین پرست؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در جلسه مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، کارگروه اشتغال و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مازندران با اشاره به این که در سال 95 نرخ بیکاری کشور 12.4 درصد بوده که در سال 98 به 10 ...
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور گفت: در شرایط جنگ اقتصادی از هیچ دستگاهی از جمله بانک ها اعم از دولتی و خصوصی پذیرفتنی نیست که شانه خالی کنند، چرا که همه ما باید با هماهنگی در این نبرد اقتصادی همانند هشت سال دفاع مقدس کمک کنیم.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
احمد حسین زادگان در جلسه مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، کارگروه اشتغال و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در ساری برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، در ارتباط با راه اندازی مراکز شبانه روزی بررسی مشکلات در استان های کشور، خطاب به مدیران و رسانه های حاضر گفت: در این مرکز نمایندگان دستگاه های عضو ستاد تسهیل باید از 8 صبح تا 20 در مرکز حضور داشته باشند و رسانه ها پیگیر این موضوع باشند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: بر اساس آخرین آمار 1718 واحد تولیدی تحت تملک شبکه بانکی قرار دارند که در کوتاه ترین زمان به چرخه تولید باز می گردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: هزار و 718 واحد تولیدی تحت تملک شبکه بانکی تا پایان سال تعیین تکلیف می شود و اگر قابلیت احیا و بازگشت داشته باشند، با تفاهم نامه ای به شبکه تولید باز می گردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
آمل- معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور از سه دستور جدی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای واحدهای در تملک بانک ها و معادن غیرفعال در کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صنعت، معدن تجارت در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: قانون گرایی، مشارکت جویی، شفافیت و صیانت از جایگاه ستاد، چهار رویکرد جدید ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- معاون اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور از افزایش بازگشت واحدهای صنعتی راکد کشور به مدار تولید خبر داد و گفت: طبق دستور جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید قرار شد تعداد 2 هزار واحد صنعتی راکد مستقر در شهرک های صنعتی تا پایان سال به چرخه تولید بازگردند.
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
بعضی از مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که با هدف حمایت از بخش تولید تشکیل شده، غیرکارشناسی بوده و موجب تشدید صدمات به بخش تولید در کشور را فراهم می کند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نود و هشتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با موضوع بررسی واحدهای تملک شده توسط سیستم بانکی و واحدهای راکد در شهرک ها و نواحی صنعتی و همچنین احیای معادن راکد برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۶    
ششمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین صبح امروز برگزار شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۵:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، بابک دین پرست در حاشیه برگزاری جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در جمع خبرنگاران، گفت: در جلسه امروز مقرر شد وزارت اقتصاد با همکاری بانک مرکزی دستورالعمل های ویژه و بازگشت فوری واحدهای تحت تملک بانک ها به چرخه تولید و اشتغال را صادر کنند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : گزارش تازه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صمت از امکان ایجاد حجم قابل توجهی از اشتغال در طرح های معدنی حکایت دارد. این گزارش که روز گذشته از قول قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور بیان شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دین پرست گفت: در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای بازگشت به چرخه تولید 4 هزار و 500 واحد معدنی برنامه ریزی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ستاد رفع موانع تولید، ظهر امروز در وزارت صمت با حضور دستگاه های مربوطه ستاد، تشکیل جلسه داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قصرشیرین از تولید 3800 تن ماهی گرمابی خبر داده شد
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۱    
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور دستور کار نود و هشتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور را تشریح کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، بابک دین پرست اعلام کرد: در جلسه امروز ستاد تسهیل، وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی ...
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
دین پرست مهمترین موارد دستور کار نود هشتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور را که سه شنبه 29 مهرماه برگزار می شود، تشریح کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۲۸    
می متالز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه از عزم راسخ ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی خبر داد و افزود: کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با جایگاه قانونی که دارد بیش از پیش در خصوص مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی حساس است و مدام مشکلات بنگاه های تولیدی ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در راستای برنامه بازگردانی واحدهای راکد به چرخه تولید و صیانت از اشتغال در سال جهش تولید، سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در بستر بهین یاب به صورت پایلوت کشوری در آذربایجان شرقی راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه 28 مهر در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان تصویب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- موانع تولید چهار واحد تولیدی چهارمحال و بختیاری رفع و تداوم فعالیت این واحدها با مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان در دست پیگیری قرار گرفت.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی ، در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بناب بر توجه بیش از پیش به ظرفیت و مزیت های منطقه در حوزه صادرات غیر نفتی تأکید کرد .
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۳    
درنشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور جمعی از مدیران واحدهای بزرگ و متوسط تولیدی و صنعتی استان مرکزی و نیز مدیران بخش دولتی برگزار شد، چالش های پیش روی صنعت و تولید مورد گفتمان و بررسی قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۵    
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور از راه اندازی مرکز فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری، حداکثر تا ده روز دیگر در تهران و استان های سراسر کشور خبر داد و گفت: این مرکز به صورت شبانه روزی فعالیت خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: مرکز فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری، حداکثر تا ده روز دیگر در تهران و استانهای سراسر کشور راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور از راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری تا 10 روز دیگر در کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، از راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری، حداکثر تا 10 روز دیگر در تهران و استان های سراسر کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیرکارگروه ملی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: فعالان بخش خصوصی برای اعلام چالش ها صرفا به یک نشست اکتفا نکنند و برای رفع مشکلات زیرساختی و حقوقی اقدام، پیگیری و مطالبه گری کنند.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضائیه به نحوه واگذاری شرکت مخابرات ورود کند. حجت الاسلام محمد باقری بنابی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بناب که با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی و دبیر ستاد تسهیل استان برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۵    
رییس سازمان صمت خوزستان از اجرای مصوبه ی شورای پول و اعتبار جهت 384 واحد تولیدی و کشاورزی در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بییست و هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان شهریار به ریاست هاشمی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهریار با دستور کار بررسی و رفع مشکلات چند واحد تولیدی و صنعتی برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۸    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، صبح امروز جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ری، رئیس اداره صمت شهرستان ری، بخشداران و سایر مسئولین در محل فرمانداری ری برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۷    
گروه استان ها- معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 41 واحد و کارگاه تولیدی استان قزوین با مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به چرخه تولید ملی بازگشتند.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل به شهرستان پارس آباد سفر کرد استاندار اردبیل : اراده و تصمیم ما بر حل مسائل و مشکلات است و بر این موضوع پافشاری داریم صبح امروز پنجشنبه 24 مهرماه استاندار اردبیل به همراه هیاتی از مدیران کل عضو ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به شهرستان پارس آباد سفر کرده و از واحدهای صنعتی ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
انوشیروان محسنی بندپی روز پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات قرچک مشترک با ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران که در فرمانداری قرچک تشکیل شد، اظهار داشت: استان تهران در توسعه فعالیت های اقتصادی ...
استانداری مرکزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مرکزی در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: 230 میلیارد تومان اعتبار تخصیصی دولت برای ساخت 204 دستگاه گریدر توسط شرکت هپکو اراک در حساب سازمان راهداری است اما امکان صدور ضمانت نامه وجود ندارد.