دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۸:۲۴May 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد تسهیل و رفع موانع تولید»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۹:۰۳    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: پارسال مشکلات فراروی510 واحد تولیدی این استان در قالب برگزاری 70 نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و 532 مصوبه برای برون رفت از این وضعیت تصویب شد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، علی باستین شنبه شب در نشست کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، مدیرکل سرمایه گذاری و حمایت از تولید بازرسی کل کشور، بازرس کل استان بوشهر، مدیران کل دستگاه های اجرایی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به تشکیل 70 جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان گفت: در این جلسات مشکلات بیش از 510 واحد تولیدی مطرح و در همین راستا 532 مصوبه صادر شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اتحاد خبر:دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور: اداره گاز همکاری های لازم را جهت برقراری تولید در واحدهای تولیدی داشته باشد.به گزارش روابط عمومی،آقای آقاعلیخانی دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور به همراه تعدادی از مدیران سازمان بازرسی کل کشور از مجتمع پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه دیدار ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۶    
رییس خانه صنعت ، معدن و تجارت گلستان از عدم حضور استاندار و معاون اقتصادی در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان انتقاد کرد و گفت: این ستاد به پایین ترین سطح خود رسیده و کارآیی ندارد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از رسیدگی ویژه به مشکلات 8 بنگاه اقتصادی استان از طریق دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۱    
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با اشاره به ضرورت تامین نقدینگی و سرمایه در گردش واحد های تولیدی و معدنی این استان گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استانداری گلستان کارآیی و ثمر بخشی لازم را ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: استان بوشهر از استان های پیشرو در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است و بخش زیادی از مصوبات این کارگروه در بوشهر عملیاتی و اجرایی شده، بوشهر یک الگوی مناسب در این عرصه است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۹    
گرگان- رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در گلستان روزگاری شیر غران حمایت از صنعتگران بود اما امروز قدرتی برای آن نمانده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۶    
مسائل و درخواست های 8 واحد تولیدی در دومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال جاری مورد بررسی قرار گرفت
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با بیان اینکه هیچ بانکی حق ندارد واحد تولیدی را بخاطر بدهی، تعطیل یا توقیف کند گفت: مدیران اقتصادی باید دل شیر داشته باشند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از اجرایی شدن 75 درصد مصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مخلص الائمه گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید هر هفته برگزار و مشکلات مالیاتی فعالان اقتصادی با جدیت پیگیری و در سفر پیش روی وزیر اقتصاد و دارایی به استان مرکزی مطرح می شود.
ماد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ماد _ دکتر علیرضا قاسمی فرزاد در سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان در سال جاری، احیا و تقویت واحدهای تولیدی را یکی از اصول دولت مردمی ایران قوی عنوان کرد که موجب شده کارخانجات و مراکز تولیدی بسیاری فعال و به چرخه تولید بازگردند. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مرکزی گفت: اگر به دنبال توسعه پایدار هستیم باید به حفظ محیط زیست توجه داشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار همدان، گفت: مدیران بر اساس دستور دولت، موظف به همکاری با ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در احیای بخش تولید و جهش تولید در استان هستند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
|به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام ،دکتر شهریار عباسی در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مجتمع های فولاد در استان با تاکید بر رفع مشکلات مجتمع های فولاد استان گفت: سرمایه گذاری های چند صد میلیارد تومانی در شرکت های فولاد استان اگر با همکاری دستگاه های اجرایی ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در محل استانداری مرکزی با حضور دکتر علی آبادی، معاونین وزیر،استاندار مرکزی و معاون اقتصادی استاندار،مدیرکل صنعت،معدن وتجارت استان مرکزی و دیگر مسئولین استانی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۴    
همدان- ایرنا- پیرو سیاست های اثرگذار دولت سیزدهم مبنی بر احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال، در نشستی متفاوت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در شهرستان ملایر تشکیل و موانع 12 طرح صنعتی، معدنی ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۲:۵۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت استان؛ نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با دستور کار ویژه بررسی و رفع مشکلات شرکت پترو صنعت رادمهر کرمانشاه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۹:۲۱    
کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان فیروزکوه،مسائل و مشکلات تولیدکنندگان مستقر در این شهرستان را بررسی کردند.
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۸:۳۲    
اولین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان شهریار برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: مسایل و مشکلات یک هزار و 163 واحد تولیدی همدان طی سال گذشته با بهره گیری از ظرفیت های قانونی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و حل شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۲    
تهران- اقتصاد آینده- دبیرکل مجمع کارآفرینان ایران با اشاره به اثرگذاری ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در حمایت از بخش تولید، بر همکاری این انجمن با ستاد تسهیل تاکید کرد. اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
حمیدرضا غزنوی، دبیرکل مجمع کارآفرینان ایران روز یکشنبه (2 اردیبهشت ماه 1403) با محمدباقر آقاعلیخانی دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور دیدار و گفتگو کرد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی استانداری البرز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بر انجام اقدامات لازم جهت رفع مشکلات 8 تولیدی تاکید کرد. ، عزیزاله افضلی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با اشاره به ضرورت ایجاد اشتغال و رونق تولید ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۲    
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند احیای واحدهای راکد و نیمه فعال در سال گذشته، گفت: احیای واحدهای راکد و نیمه فعال در سالجاری نیز تداوم می یابد و در این زمینه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به صورت ویژه فعال خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند احیای واحد های راکد و نیمه فعال در سال گذشته، گفت: احیای واحد های راکد و نیمه فعال در سالجاری نیز تداوم می یابد و در این زمینه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به صورت ویژه فعال خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به روند احیای واحدهای راکد و نیمه فعال در سال گذشته گفت: احیای واحدهای راکد و نیمه فعال در سال جاری نیز تداوم می یابد و در این زمینه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به صورت ویژه فعال خواهد بود.
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۵    
در نشستی با حضور فرماندار فیروزکوه، منتخب مردم شهرستانهای دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های عضو ستاد تسهیل شهرستان با صاحبان صنایع شهرک صنعتی امیریه این شهرستان ، مشکلات آنها بررسی شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۱    
در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ملارد، مشکلات پیش روی 2 واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ملارد - ایرنا - جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ملارد که در واحد تولیدی برودت گستر تولید کننده قطعات یخ ساز یخچال به ریاست سرپرست فرمانداری برگزار شد، مشکلات 2 واحد تولیدی دعوت شده در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و در قالب مصوبه برای دستگاه های ذیربط ابلاغ گردید.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آیا ممنوعیت واردات موبایل دکمه ای، شرایط تولید ملی را فراهم می کند؟ منبع: Peivast طبق مصوبه جلسه 164 ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مقرر شده است که دفتر صنایع لوازم خانگی برنامه های آتی در خصوص چگونگی تخصیص ارز و جلوگیری از واردات گوشی تلفن همراه دکمه ای و حمایت از واحد های تولیدکننده تلفن ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۰:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
اکوایران: در حالی که چندی پیش، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اعلام کرد که واردات گوشی های دکمه ای به کشور ممنوع است، امروز رئیس کمیسیون تخصصی موبایل و لوازم جانبی اتاق اصناف ایران این خبر را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
یزد-ایرنا-معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: در سال گذشته مشکل 373 واحد صنعتی و تولیدی در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید طرح شد و پایداری اشتغال بیش از سه هزار و 500 نفر در این واحدها تثبیت شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استاندار مازندران با تاکید بر لازم الاجرا بودن مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت که اجرا نشدن برخی از مصوبات ستاد تسهیل، خلاف قانون، اخلاق و ترک فعل تلقی خواهد شد که در این ارتباط رسیدگی های لازم در دست اقدام است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان از حمایت از ایده های جهش تولید و نقش مشارکت مردم خبر داد و گفت: مقرر شد طی یک ماه این ایده ها شناسایی و از آن ها حمایت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت : توجه به جهش تولید با مشارکت مردم امسال محور مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خواهد بود .
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز سه شنبه 21فروردین ماه، جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن 4 دی فرمانداری برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- استاندار همدان از رفع موانع سه واحد تولیدی و صنعتی استان خبر داد و گفت: این واحدها در مسیر فعالیت خود با مشکلاتی مواجه بودند که در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و گره از مشکلاتشان باز شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - استاندار سمنان با اشاره به برگزاری منظم و موثر نشست های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سال 1402 و اثرگذاری قابل توجه مصوبات آن در رونق چرخه اقتصادی استان، گفت: جشن احیای واحدهای راکد استان در سفر آیت الله سیدابراهیم رئیسی رییس جمهور برگزار می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: 71 درصد مصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اجرایی شده است و از همه مدیران و دستگاه های استان تقاضا دارم برای حمایت از تولید پای کار بیایند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۶    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، بر اساس مصوبات صد و شصت و چهارمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و در اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور مقرر شد دفتر صنایع لوازم خانگی و اداری گزارشی از اجرای مصوبه در سال [...]
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۸:۲۳   + ۸۰ سایت دیگر  
ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مقرر کرده دفتر صنایع لوازم خانگی و اداری گزارشی از اجرای مصوبه در سال 1402 و برنامه های سال 1403 از جمله جلوگیری از واردات گوشی تلفن همراه دکمه ای را در ستاد ارائه کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - فرماندار ویژه کاشان گفت: سال گذشته 175 مصوبه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان کاشان مصوب و 90 درصد آنها اجرایی شده است.
سخت افزار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۰:۱۳    
گزارش ها حاکی از آن است که وزارت صنعت، معدن و تجارت در نظر دارد ممنوعیت واردات گوشی های دکمه ای را شروع کند تا از این طریق از تولیدکنندگان داخلی این محصولات حمایت نماید. ...
سلام نو / دیجیاتو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۶:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
ستاد رفع موانع تولید، وزارت صمت را مکلف به ارائه برنامه های خود برای ممنوعیت واردات تلفن همراه دکمه ای در سال 1403 کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: 66 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با بیش از 600 مصوبه پارسال در استان برگزار شد که 82 درصد از این مصوبه ها محقق شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۰    
دماوند - ایرنا - با اقدامات صورت گرفته توسط ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان دماوند موانع تولید برای چند شرکت صنعتی برطرف شد و همین امر موجب گردید تا تعدادی واحد تولیدی راکد و نیمه فعال به چرخه تولید باز گردد.