دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۱۶:۳۷Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بسیج مهندسین»

بسیج   ۱۳ دقیقه پیش    
کارگاه تخصصی آموزش سامانه ناب برای کانونهای تابعه سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان خوزستان برگزار شد
سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در جشنواره ملی مالک اشتر سپاه با کسب دو مقام اولی در سطح بسیج و مقام اول در سطح استان خوش درخشید.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۳۳    
آیین اهدای خون مهندسین چهارمحال و بختیاری به مناسبت سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و به همت کانون بسیج مهندسین استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان چهارمحال و بختیاری، سه شنبه پنجم اسفند 1399 و با حضور گروهی از کارکنان و اعضای بسیج مهندسی استان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی فارس از کاشت200 نهال ثمرده با نام شهدای استان فارس به مناسبت روز درختکاری خبرداد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۳    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان به پاس خدمات داوطلبانه یاوران نماز استان گیلان در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز در جامعه ستاد اقامه نماز استان گیلان با همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعتی ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۹    
آیین کاشت نهال یادبود2300 شهید شهرستان خمینی شهر به همت بسیج دانش آموزی و کانون بسیج مهندسین کشاورزی سپاه خمینی شهر برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه جوادلائمه(ع) گفت: خراسان شمالی در زمینه تولید ثروت از مواد معدنی سهمی ناچیز داشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پورقربان از اجرایی شدن رزمایش مومنانه و طرح هر مهندس یک خانواده در بهشهر خبر داد و گفت: این کمک ها به همت کانون بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه بهشهر اجرایی شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۲    
به مناسبت روز مهندس مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان به همراه معاون فرهنگی مدیر کل بنیاد شهید استان ، رئیس بنیاد شهید اهواز و تعدادی از مهندسین بسیجی با خانواده شهید محمد عذاری دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۹    
مسؤول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن تهران از ایجاد شبکه نظام مسائل صنعت و معدن در تهران خبر داد و گفت: این مجموعه در قالب پنج کارگروه، عارضه یابی، نظام بانکی مالی، مدیریتی، صادراتی، مسائل حقوقی و نیروی انسانی فعالیت خواهد کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
500 بسته کمک معیشتی توسط بسیج مهندسین و نظام مهندسی استان یزد در پویش ملی کمک مومنانه به یاد شهدای مهندس (هر مهندس یک خانواده) و به یاد 53 شهید مهندس استان توزیع خواهد شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۳:۴۷    
به همت سازمان بسیج مهندسین صنعتی سپاه کربلا، در سالروز وفات پیام رسان دشت کربلا حضرت زینب(س) تعداد 50 بسته معیشتی به ارزش یکصد میلیون ریال میان محرومین و نیازمندان در قائمشهر توزیع گردید.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۲:۵۷    
مسولین کارگروه های تخصصی و شورای سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری به همراه جمعی از اعضاء هیات رییسه نظام مهندسی ساختمان به مناسبت روز مهندس با فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام دیدار کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج مهندسین صنعت استان زنجان با حضور فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: خدمات زیادی توسط بسیج و قرارگاه پیشرفت و آبادانی و بسیج مهندسین در حاشیه شهر مشهد انجام شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۶    
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به رزمایش کمک های مومنانه با همکاری صمت و بسیج مهندسین گفت: در فاز اول 5 هزار بسته به مناسبت روز مهندس توزیع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کانون معدن سازمان بسیج مهندسین استان چهارمحال و بختیاری در نظام مهندسی معدن شهرکرد افتتاح شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فارس: مهدی چمران امروز در پویش ملی کمک های مؤمنانه به یاد شهدای مهندس دفاع مقدس و جبهه مقاومت که به همت سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشوری در مسجد فرودگاه مهر آباد برگزار شد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۲    
مراسم پویش کمک های مومنانه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری ظهر روز سه شنبه پنجم اسفند 1399 در مسجد قدس فرودگاه مهرآباد برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور گفت: انتظار است بسیجیان صنعت هوانوردی در الگوهای تخصصی مرتبط بیندیشند که چگونه می تواند کارآمدی صنعت را ارتقاء داد و بهره مندی مردم را در این صنعت افزایش داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۲    
محمود ایلخان گفت: تاکنون مبلغی نزدیک به 2 میلیارد تومان توسط سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری به کمک های مومنانه اختصاص داده شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کانون معدنِ سازمان بسیج مهندسین استان چهارمحال و بختیاری در نظام مهندسی معدن شهرکرد افتتاح شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۷    
مسئول بسیج مهندسین سپاه خوی گفت: ارتقای دانش و مهارت کشاورزان با ارتقای بهره وری کشاورزی همراه با بهره گیری از ظرفیت مهندسان و کشاورزان بسیجی میسر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۵    
مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور با صدور پیامی روز مهندسی را به تمامی مهندسان و فعالان عرصه فنی و مهندسی کشور تبریک گفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری از برگزاری رزمایش کمک مومنانه در سراسر کشور با اولویت کارگران ساختمانی آسیب دیده از کرونا خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۸    
با همت کانون بسیج مهندسین شهرکرد، دوره پرورش دام سبک با حضور نخبگان و فعالین اقتصاد مقاومتی بسیجی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
جلسه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن و مسئول بسیج رسانه سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان برگزار شد
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۳    
به همت بسیج مهندسین سپاه خمین رزمایش گروه جهادی بسیج مهندسین سپاه خمین با هدف رصد و معاینه سلامت و بهداشت دام ها و افزایش تولید محصولات دامی در سال جهش تولید در مناطق محروم این شهرستان برگزارگردید.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۷    
مشکلات زیرساخت های اربعین در استان ایلام، در کارگروه حمل و نقل بسیج مهندسین عمران و معماری با حضور مدیران استانی بررسی شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۹    
جلسه کلینیک صنعت سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان خراسان شمالی برگزار شد.
سلام مرودشت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج مهندسین کشاورزی مرودشت از برگزاری رزمایش خدمت رسانی بسیج مهندسین با موضوع واکسیناسیون رایگان دام سبک و سنگین در عرصه های دامی در این شهرستان خبر داد. به گزارش سلام مرودشت، اکبر محمودی با بیان اینکه در این رزمایش 1332 گاو و گوساله برعلیه بیماری لمپی اسکین و 1328 راس دام سبک بر [...]
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز، جلسه شورای عالی بسیج مهندسین صنعتی استان فارس به میزبانی دانشکده فنی و حرفه ای باهنر شیراز با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان فارس و سایر اعضا برگزار شد . ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۷:۵۵    
برگزاری جلسه هم اندیشی هیئت اندیشه ورز کانون بسیج مهندسین عمران و معماری در چالوس با حضور فرمانده سپاه این شهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۱:۱۲    
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان به همراه معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین و رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری به دیدار خانواده معزز شهید "حبیب اله نجیب" رفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۲    
گروه استان ها- مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی سپاه قدس گیلان گفت: از 20 بهمن ماه تا 25 بهمن ماه کلینیک سیار دامپزشکی در 5 شهرستان گیلان با هدف گذاری روستاها مستقر می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۱۲    
شاهرود_به همت بسیج مهندسین کشاورزی شاهرود، واکسیناسیون دام سبک وسنگین و سم پاشی دامداری های روستا های بخش مرکزی شهرستان شاهرود در ایام الله دهه مبارک فجر اجرا شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی گفت: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی رزمایش جهادی واکسیناسیون نیوکاسل طیور به صورت رایگان امروز در شهرستان سرخس آغاز شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۲    
سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان بوشهر با مشارکت سازمان بسیج حقوقدانان این استان هم زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی اقدام به ارائه مشاوره حقوقی به واحد های تولیدی شهرک های صنعتی بوشهر و برازجان کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۱۳    
همزمان با دهه مبارک فجر، با همکاری بسیج مهندسین سپاه ناحیه سیروان و اداره دامپزشکی و جهاد کشاورزی خدمات رسانی مشاوره و ویزیت رایگان به کشاورز آن و دامداران در روستاهای شهرستان سیروان انجام گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - مسوول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی بروجرد گفت: به مناسبت دهه فجر رزمایش گروه جهادی دامپزشکی جامعه بسیج جهاد کشاورزی در روستاهای این شهرستان آغاز شد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۸    
جمعی از بانوان سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان خوزستان به مناسبت گرامیداشت دهه فجر و ولادت حضرت فاطمه(ص) ، به انتقال خون مراجعه کردند و خون اهدا کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اولین تفاهمنامه همکاری کانون زنان بازرگان هرمزگان با بسیج مهندسی استان صبح امروز مورخ 1399/11/18 در محل دفتر کانون منعقد گردید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان گیلان از برگزاری رزمایش خدمت رسانی در عرصه کشاورزی و دامپروری در گیلان همزمان با ایام الله دهه فجر با رویکرد حمایت از کشاورزی و دامپروری خبر داد و گفت: این رزمایش از 20الی 25 در شهرستان های با محوریت دام برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۳:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت کشور بر لزوم حمایت از تولیدات داخلی یاداور شد: باید ظرفیت های داخلی در عرصه تولید و صنعت حمایت شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رشت- رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت کشور با تأکید بر ضرورت توجه و حمایت از تولید داخل، گفت: نگاه به تولید داخلی نقطه مقابل تحریم ها و سبب جهش تولید می شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که روزهای دهه مبارک فجر را پشت سر می گذاریم زیر مجموعه های گروه قطعات خودرو عظام به مدیریت پدر صنعت قطعه سازی نوین ایران عباس ایروانی، از تولیدات خود در زمان جنگ اقتصادی رونمایی کردند تا سمبل شکستن کالبد تحریم ها در صنعت خودرو باشند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
در بازدید رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت کشور و رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان از مجموعه شرکت های فرآوری ساخت و پایاکلاچ شهرک صنعتی رشت بر لزوم حمایت از واحدهای صنعتی گیلان تأکید شد.
راه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
با افزایش تعامل بین سازمان نظام مهندسی ساختمان و بسیج مهندسین عمران و معماری می توان خدمات شایانی به جامعه به ویژه جامعه مهندسی ارائه داد نشست ریاست، اعضا هیات مدیره، بازرسین و دیگر اعضای سازمان با فرمانده کل سپاه فتح استان به مناسبت دهه پرفروغ فجر برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۸    
رییس سازمان بسیج مهندسین سپاه صاحب الامرعج در نشست خبری که به میزبانی خبرگزاری بسیج برگزار شد گفت:تحریم ها صدمات فراوانی به صنایع وارد کرده است و پیمان های دوجانبه پولی می تواند این مشکل را رفع کند.