سه شنبه ۰۶ مهرساعت ۱۱:۲۲Sep 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رفع موانع تولید»

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس گفت: کارخانه سیمان سپو و فسفات چرام با رفع موانع وارد فاز اجرایی می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۱    
دادستان عمومی و انقلاب تاکستان گفت: از یک سال گذشته تاکنون با ورود به حل مشکلات واحدهای تولیدی از تعدیل 7 هزار نیرو در واحدهای صنعتی منطقه جلوگیری شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
هماهنگی بین بخش ها و سازمان ها و ایجاد شبکه منسجم از کارشناسان و بازدیدهای دوره ای و جلوگیری از ارجاع پرونده های مربوط به صدور مجوزهای واحدهای تولیدی پیش از اخذ استعلام ها و تطبیق دادن با آیین نامه ها و قوانین منجر به رفع موانع تولید و تسریع امور می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
شیراز - استاندار فارس گفت: بیش از 70 درصد از 3 هزار و چهارصد مصوبه کارگروه رفع موانع تولید در فارس اجرایی شده و در این راستا اقدامات موثری در حل مشکلات واحدهای تولیدی انجام گرفته است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۱    
حزب الله:وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مسوولان و نمایندگان مردم با هم اندیشی و رفع موانع تولید و با استفاده از ظرفیت های موجود زمینه ایجاد فرصت های اشتغال جوانان را فراهم نمایند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فاطمی امین گفت: مسوولان و نمایندگان مردم با هم اندیشی و رفع موانع تولید و با استفاده از ظرفیت های موجود زمینه اشتغالزایی را فراهم نمایند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۰    
به گزارش خبرخودرو، رییس اتحادیه کشوری سوخت های جایگزین و صنایع وابسته به ارزیابی برنامه های وزیر جدید صمت در حوزه صنعت CNG پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۸    
بندرعباس - ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان گفت:توقف صادرات مواد معدنی و به ویژه سنگ گچ از نگرانی های جدی دولت وفعالان بخش خصوصی بود که نشست های متعددی برای حل آن در کارگروه های رفع موانع تولید و رفع موانع صادرات برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۲:۲۶    
گنبدکاووس - ایرنا - سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور روز پنجشنبه در سفری یک روزه به گلستان از چندین مجموعه تولیدی بزرگ در شرق استان بازدید و در جلسه تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی استان بر ضرورت پیگیری سریع رفع موانع تولید تاکید کرد. علی اصغر قزل سفلو
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه استان البرز گفت: همه مسئولین باید نسبت به گره گشایی از صنعتگران و افرادی که در این شرایط دشوار اقتصادی، با وجود تحریم ها، در خط مقدم مقابله با جبهه استکبار هستند، اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در جریان تشکیل جلسه های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از ابتدای سالجاری تا پایان مهرماه، 15 واحد صنعتی در قم به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۳:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: در راستای اجرای مصوبات امسال ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خروج هزار و 800 واحد تولیدی کشور از تملک بانکها و بازگرداندن دستکم 50 درصد آنها به عرصه تولید آغاز شد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۱    
رئیس دادگستری شهرستان پردیس در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: در حوزه تولید و شعار سال که مسمی است به تولید و پشتیبانی و مانع زدایی در شهرستان پردیس اقدامات خوبی در این حوزه انجام شده و برخی هم در دست اقدام است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۴    
امروزه از مقوله تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه داخلی به عنوان معیار و شاخصی برای اندازه گیری میزان سرعت و شتاب پیشرفت کشورها یاد می شود. مفهوم تولید به حدی با اهمیت است که مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی روز چهارشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان اینکه اخبار مربوط به افزایش استخراج رمزارز هشداردهنده است، افزود: متأسفانه هنوز سازوکار قانونی در این خصوص فراهم نشده و برای فعالیت های غیرقانونی نیز مجازات بازدارنده ای وجود ندارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
دادگستری گلستان در ادامه تلاش های خود برای رفع موانع تولید در استان، هشتمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی را به بررسی راهکارهای رفع موانع بانکی در مسیر تولید اختصاص داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبرب تحلیلی رادیو گفت وگو، مهندس محمدرضا نجفی منش، رئیس کمیسیون تسهیل کسب وکار و رفع موانع تولید اتاق بازرگانی با برنامه گفتگوی اقتصادی درمورد بایدها و نبایدهای طرح تسهیل مجوزهای کسب وکار گفتگو کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت جنوب کرمان گفت: در جلسه کارگروه رفع موانع تولید با حضور مسئولان قضایی استان، پس از بررسی های کارشناسی با هدف کمک به سرمایه گذاری، با ادامه کار کارخانه فرآوری کنسانتره آهن ساردوئیه جیرفت موافقت شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ “سیدسعید شاهرخی” عصر سه شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی ویژه شهرستان ملایر که در دفتر استاندار همدان برگزار شد، اظهار داشت: در این راستا مشکلات مهم واحدهای تولیدی استان به خصوص در بخش تامین زیرساخت های برق و آب را به صورت جدی پیگیری می کنیم. [...]
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان، رهبر انقلاب سال جاری را، سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری کردند. بی تردید زمانی جمهوری اسلامی ایران در مقوله مهم تولید و اقتصاد موفق خواهد بود که تمامی ارگان های مربوطه به کسب و کار از تولیدکنندگان حمایت و پشتیبانی همه جانبه داشته باشند و ارگان های ذی صلاح نیز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان با پرداخت بیش از 700 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی متقاضی موافقت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: کارگروه " خبرگان بانکی" بر نحوه عملکرد و اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان توسط بانک ها نظارت دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: مشکلات 16 واحد تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان پارس آباد بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان از تصویب طرح هایی به ارزش بیش از 30 هزار میلیارد ریال در کارگروه رفع موانع تولید این استان در سال جاری خبر
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۱    
سلامت نیوز : در روزهای پایانی هفته گذشته طرح پشتیبانی و رفع موانع تولید کشاورزی به تصویب نمایندگان مجلس رسید و برای بررسی به شورای نگهبان ارسال شد، اما کارشناسان حوزه محیط زیست و منابع طبیعی انتقاداتی را بر آن وارد دانسته اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس کل دادگستری گلستان گفت که این نهاد قضایی در راستای سیاست های ابلاغی حوزه اقتصاد مقاومتی و به منظور کمک به بهبود شرایط اقتصادی و معیشتی مردم و نیز ایجاد اشتغال پایدار یا تثبیت شغل های موجود، موانع پیش روی واحدهای تولیدی استان را بر می دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: 64 درصد از مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان در پنج ماهه امسال اجرایی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: تاکنون 64 درصد از مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان در سال جاری اجرایی شده است اما انتظار داریم شاهد عملکرد بهتری در اجرای مصوبات ستاد تسهیل باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته رفع موانع تولید کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس در توضیحاتی قیمت خرید تضمینی زعفران را در سال زراعی جدید اعلام کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قرچک به ریاست حبیبی معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری و با حضور عبدی بخشدار مرکزی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان از رفع موانع چهار واحد تولیدی استان خبر داد و گفت: این واحدها در مسیر فعالیت خود با موانعی مواجه بودند که در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و گره از مشکلاتشان باز شد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۷    
بانک ایران زمین در راستای عمل به رفع موانع تولید اقدام به فروش املاک مازاد خود کرد. این موضوع در شرایطی اتفاق می افتد که برخی با دادن آدرس اشتباه به سهامداران سعی در سیاه نمایی وضعیت بانک داشتند در حالیکه اگر بنا به تجدید ارزیابی دارایی ها باشد نه تنها شاهد زیانی نخواهیم بود بلکه ورق مسئله زیان ...
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صبح الوند ، در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دادگستری استان همدان و با هدف ارزیابی میدانی از اقدامات صورت گرفته در جهت رفع موانع تولید روز چهارشنبه مورخ 1400/06/24 دکتر محمدرضا عدالتخواه، رئیس کل محترم دادگستری استان همدان در معیت معاون قضائی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون جهش تولید مجلس با اشاره به تمجید رهبر معظم انقلاب در بحث استفاده از مارک ها و لباس های ورزشی ایرانی در المپیک توکیو گفت: ما در حوزه تولید پوشاک مزیت نسبی داریم و باید موانع موجود در این بخش از سر راه برداشته شود.
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در جلسه رفع موانع تولید شهرستان خرمشهر، گفت: تسهیل و رفع موانع فرآیند سرمایه گذاری خارجی، توسعه همه جانبه در منطقه را به دنبال دارد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به منظور رفع موانع تولید مهمترین موانع و مشکلات بخش تعاون در استان شناسایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا - پایش کارخانه ها و بنگاه های تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل در استانها، دستور عاجل رییس جمهوری و به عنوان یکی از اولویت های دولت جدید، است.این طرح با هدف بررسی دقیق و موردی مسائل و مشکلات پیرامونی و نیز ارائه راهکارهای لازم اجرا می شود تا گامهای موثری در راستای رفع موانع تولید برداشته شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مشکلات و درخواست های 31 واحد اقتصادی و تولیدی کهگیلویه و بویراحمد در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بررسی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: ما خود را خادم سرمایه گذاران و صنعتگران می دانیم و از هر تلاشی برای رفع موانع تولید و بازگشت واحدهای راکد و تعطیل فروگذار نیستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - استاندار یزد در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:بخش عمده ای از فعالیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان منحصر به فعال سازی واحدهای تعطیل شده صنعتی است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
ناصر شاهباز درباره اقداماتی که در راستای کاهش سطح بنگاهداری بانک ها باید انجام بگیرد و موانعی که پیش روی این هدف قرار دارد، گفت: با توجه به بند 16 قانون رفع موانع تولید مصوب سال 1394 که اشاره می کند بانک ها مکلف هستند نسبت به واگذاری اموال مازاد خود طی سه سال اقدام کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در این استان 85 مصوبه برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی و بنگاه های اقتصادی در حوزه های مختلف صادر کرد.
زومیت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
هلدینگ نیک اندیش و سازمان بسیج مهندسین صنعت به منظور استفاده بهینه از ظرفیت های آموزشی و تسهیل تبادلات نوین مالی با هدف رفع موانع تولید با صنایع فعال در استان تهران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
هفتمین نشست ملاقات حضوری ارکان اعتباری بانک ملی ایران با فعالان اقتصادی، تولید کنندگان و کارآفرینان در راستای رفع موانع تولید و تسریع جهت دریافت تسهیلات از این بانک فردا (28 شهریور) برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۹    
کرمانشاه - ایرنا- استاندار کرمانشاه با اشاره به مشکلات تامین سرمایه در گردش برخی از بنگاه های اقتصادی استان از سوی بانک ها گفت: 50 درصد موانع زدایی و پشتیبانی از تولید در کشور بدست بانک ها است، زیرا در اغلب پرونده های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای حل آنها با موانع بانکی روبرو هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری در امور مجلس شورای اسلامی، حمایت از تولید داخلی و رفع موانع تولید را از برنامه های اولویت دار دولت سیزدهم عنوان کرد.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از ایرنا، حشمت الله عسگری روز یکشنبه 21 شهریور ماه در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید افزود: سال گذشته طی مصوبه ای مقرر شد قیمت گاز صنایع فولادی افزایش یابد اما اختلاف نظری در این رابطه وجود داشت که فعالان واحدهای ریخته گری چون جز زنجیره فولاد به حساب نمی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرکی گفت: هفت هزار و 470 میلیارد ریال تسهیلات از ابتدای سال 99 تاکنون به واحدهای تولیدی سیستان و بلوچستان از طریق مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید پرداخت شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
فتح الله حقیقی شامگاه چهارشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با بیان اینکه بازدیدها از برخی واحدهای صنعتی و تولیدی در سطح استان نشان می دهد که رویکرد آنها در حوزه تولید افتخار آمیز است، افزود: برخی از واحدهای صنعتی، رشد قابل توجهی در تولیدات خود دارند که امیدوار کننده و افتخارآمیز است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: سه هزار میلیارد تومان در یکسال گذشته از طریق مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و تبصره ماده 18 به طرح های صنعتی این استان پرداخت شده است.