پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۵:۲۸Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رفع موانع تولید»

ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت گیلان بر ضرورت تشکیل کمیته رصد و احیای واحدهای تحت تملک بانک ها تأکید کرد و گفت: اطلاعات این واحدها باید احصا شود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۴۰ سایت دیگر  
امیرحسین قاضی زاده، نائب رئیس مجلس در خصوص واکسن کرونا طی توییتی نوشت: بر اساس اطلاعاتی که کسب کردم امیدوار شدم که دانشمندان جوان ایرانی واکسن ملی کرونا را به زودی تولید می کنند همانطور که قبلاً هم گفتم، رفع موانع و تسریع در روند تولید واکسن ایرانی کووید19 را مجدانه در مجلس پیگیری می کنم.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی به معاون برنامه ریزی و اقتصادی این وزارت ماموریت داد تا نسبت به تشکیل کارگروه رفع موانع تولید و سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، اقدام کند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رحیم زارع سخنگوی کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در تشریح جلسه کمیسیون متبوعش گفت: این نشست با موضوع ارائه گزارش و بررسی عملکرد ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و با حضور دین پرست قائم مقام ستاد تسهیل ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: مشکلات 12 طرح سرمایه گذاری معینهای اقتصادی منطقه سه خراسان رضوی شامل روستاهای بخش مرکزی شهرستانهای مشهد و کلات در قالب کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بررسی و تصمیمات لازم برای برطرف شدن آنها اتخاذ شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۴    
در هفته گرامیداشت بسیج, نشست صمیمی تشکل های کارگری و کارفرمایی و مدیران کارخانجات و مراکز تولیدی استان با فرمانده سپاه کربلا به همت سازمان بسیج کارگری و کارخانجات مازندران برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۷    
اصفهان- ایرنا- جانشین رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: مشکلات اقتصادی صنایع و واحدهای تولیدی آسیب دیده از کرونا در استان از طریق ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و با استفاده از ابزارهای موجود با جدیت کامل پیگیری می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: با تایید اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان با پرداخت تسهیلات به 21 واحد صنعتی به میزان سه هزار و 100 میلیارد ریال و 38 واحد کشاورزی به ارزش 215 میلیارد ریال موافقت شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
سید شمس الدین حسینی رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به برگزاری نشست این کمیسیون با موضوع بررسی گزارش عملکرد قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و با حضور مسئولان ستاد تسهیل تولید گفت: بعد از ارائه این گزارش ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
علیرضا آشناگر پیش از ظهر سه شنبه در جلسه ویدئوکنفرانسی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی کنونی تنها راه برون رفت از مشکلات تقویت واحدهای تولیدی داخلی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها بسیج کارگری شهید بقایی به منظور پیگیری و رفع مشکلات و موانع تولید کارگاه های شهرک صنعتی در کلانشهر اهواز پای کار این موضوع آمده در صدد رفع موانع تولید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان، مصوب شد 310 میلیارد تومان اعتبار به واحد های صنعتی و 215 میلیارد تومان به واحد های کشاورزی اختصاص یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: مهلت 18 ماهه تا سه ساله برای بازپرداخت تسهیلات پرداختی به فعالان حوزه کشاورزی با رایزنی این سازمان و مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری سوادکوه در نشست بدون سانسور از خروج 6 شرکت از تملک بانک با اشتغال زایی 250 نفری خبر داد و گفت: در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای کاهش مشکلات تلاش می کنیم.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
جلسه بررسی و رفع موانع و مشکلات تولید و ارائه راهکار جهت توسعه و تسهیل فرآیند تولید و صادرات شیلات و آبزیان با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، جمعی از معاونین و مدیران این سازمان و سرمایه گذاران این حوزه برگزار شد. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سی امین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان شهریار به ریاست هاشمی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهریار با دستور کار بررسی و رفع مشکلات چند واحد تولیدی و صنعتی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رضوانشهر- ایرنا – فرماندار رضوانشهر با تأکید بر لزوم رفع موانع تولید گفت: در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی بنام جهش تولید نامگذاری شده است، همه ما ملزم و مکلف به اجرای این فرمان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۳    
فرماندار ساوه نقش بسیج را در رفع موانع تولید بسیار درخشان دانست و عنوان کرد: با هم افزایی صورت گرفته و رفع موانع تولید در شهرستان، شاهد کمترین تعدیل نیرو و کمترین تعطیلی واحدهای صنعتی هستیم و واحدهای تولیدی نیز برای ارتقا تولیدات خود به دنبال جذب نیروهای کارآفرین هستند.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مردم تا پایان اجرای طرح مدیریت جامع کرونا به همکاری خود ادامه دهند ... استاندار ایلام: ⭕️ از همراهی خوب مردم در اجرای محدودیت های جدید کرونایی تشکر می کنم/ضمانت اجرایی طرح همراهی کامل مردم است/مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجرا هستند/مدیران استقلال خود را حفط کنند ...
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۲    
برنامه ملاقات مردمی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، طبق روال هرهفته بطور چهره به چهره و با رعایت پروتکل های بهداشتی، انجام شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان؛ درخواست های مربوط به تسهیل و رفع موانع تولید عمده موارد این هفته را شامل می شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرماندار بیجار گفت: 25 واحد تولیدی راکد و غیر فعال که در صورت عدم تامین مالی باید تعطیل می شدند، با طرح مشکلات آنها و رفع از طریق کارگروه رفع موانع تولید شهرستان و استان، به چرخه تولید بازگشتند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۳    
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خراسان شمالی ،سی و یکمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در محل سالن جلسات استانداری با حضور معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی،مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، سرپرست سازمان صمت استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
در سیصد و هفتاد و یکمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس مسائل و مشکلات شرکت صنعتی بال بررسی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۲    
قزوین- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: تاکنون 67 درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اجرا شده و بیش از 20 درصد این مصوبات نیز در دست اقدام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون اقتصادی استاندار و جانشین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد اجرای تسهیل معوقات بیمه ای، هزینه های انرژی و اقساط بانک ها و همچنین امهال مالیاتی زیرساخت های گردشگری استان را برای تمام دستگاه های دولتی و عمومی به ویژه بانک ها لازم الاجرا خواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها- فرمانده سپاه امام علی(ع) اهواز گفت: در سالی که به عنوان جهش تولید نامگذاری شده است انتظار این است که مسئولان پای درد دل های تولیدکنندگان بنشینند و از آنان حمایت های واقعی و اساسی انجام دهند.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،هدایت الله جمالی پور استاندار در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گفت: شرکت های گاز و برق به هیچ وجه بدون مجوز استاندار، حق ابطال اشتراک واحد های تولیدی را ندارند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بر لزوم برنامه ریزی دقیق برای حل مشکلات واحد های صنفی استان تأکید کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نجفی منش، رئیس کمیسیون بهبود محیط کسب وکار و رفع موانع تولید اتاق تهران معتقد است: تعویق پرداخت حق بیمه و مالیات شرکت ها از سوی دولت می تواند یکی از مهم ترین اقدامات حمایتی در دوران کرونا باشد که به خصوص باید در قبال بنگاه های کوچک و متوسط به کار گرفته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مسوول بسیج کارگری استان همدان از بازدید از 30 کارخانه به منظور رفع موانع تولید و بررسی مشکلات آنها خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس: دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی از شنبه تا چهارشنبه (اول تا 5 آذر) اعلام شد. چهارشنبه هفته جاری در کمیسیون آئین نامه داخلی مجلس با حضور کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس طرح اصلاح و الحاق موادی از قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان بررسی خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گزارش دبیرخانه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان نشان می دهد در سال 1399 و تاکنون، 214 میلیارد تومان از سوی بانک های قم به عنوان تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور اعلام کرد: وضعیت واحدهای تحت تملک شبکه بانکی تا حصول نتیجه نهایی با اهتمام جدی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۵۷    
نشست مشترک ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با شورای کشاورزی شهرستان پیشوا به ریاست حسین کردستانی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قدس به ریاست ناصری پور سرپرست معاونت امور فنی و عمرانی، نمایندگان اداره صنعت ، معدن و تجارت و شهرک های صنعتی در محل واحدهای تولیدی صنعتی برگزار گردید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مهدی طغیانی، گفت: قوانین خوبی مانند رفع موانع تولید و تسهیل در حوزه تولید وجود دارد که توانسته ایرادات مهم در روند فعالیت کسب و کارها را مرتفع سازد، با وجود این، کماکان در حوزه اجرای قوانین شاهد مشکلات جدی هستیم.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ معاون اقتصادی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه طرح های راکد در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید پیگیری می شود، گفت: در هفته های آتی نیز شاهد بهره برداری طرح هایی که سال ها دچار رکود شده بودند خواهیم بود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- در راستای اجرای برنامه های حمایت قضایی از سرمایه گذاری، رییس کل دادگستری استان اردبیل به همراه دادستان مرکز استان، مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی متولی امر، از چهار واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی شماره یک و دو اردبیل بازدید به عمل آورد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: با اتکا به توان داخلی و رفع موانع تولید قادریم با کمک بخش خصوصی توانمند از چالش های اقتصادی به سلامت عبور کنیم.
طوفان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۳:۰۳   + ۳۲ سایت دیگر  
بهروز دارایی نژاد اعلام کرد: بانک صنعت و معدن به دنبال تحقق رسالت خود در راستای رشد تولید، اشتغال و شکوفایی صنعت کشور، ضمن تسهیل شرایط واگذاری واحدهای تملیکی، 6 واحد صنعتی را احیا و به چرخه تولید بازگردانده است. ...
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۷    
آلبوم عکس مرتبط معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تاکید کرد: اجرای قانون به نفع تولید و اشتغال، باید سرلوحه مدیران باشد. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
صد و یکمین جلسه ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صنعت با حضور جمعی از تولیدکنندگان و اعضای این ستاد برگزار شد. در ادامه می توانید گزارش تصویری این جلسه را ملاحظه نمایید:
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: رفع موانع تولید و کمک به جهش این بخش دغدغه مشترک و اولویت شماره یک همه مسوولان و مدیران استان است.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار گناوه گفت:با توجه به ظرفیت ها در شهرستان گناوه سهمی برای اشتغال پایدار در نظر گرفته شود که امنیت شغلی مردم و آینده این شهرستان را در اشتغال و توسعه تضمین و تأمین کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۳    
قم - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم گفت: وضعیت تمام واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و مناطق صنعتی این استان به صورت میدانی توسط دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و مشکل های آنان پایش می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۷:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیر سرمایه گذاری شرکت مترو تهران، از مذاکره به منظور کاهش خط مبنای تعیین شده جابجایی مسافر در مصوبه شورای اقتصاد مربوط به ماده 12 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۳۴    
کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان فیروزکوه به ریاست فرماندار و با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
قائم مقام رییس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: متاسفانه تعداد واحدهای تحت تملک شبکه بانکی بسیار بالا است که این موضوع را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۲۲    
سرعت بخشی به پیگیری و حل مشکلات واحد های تولیدی و بنگاه های صنعتی، علاوه بر دور کردن خطر توقف فعالیت در این واحدها، به پایداری اشتغال نیز کمک می کند.