پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۲:۳۷Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رفع موانع تولید»

وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۱    
بیست و چهارمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در سالجاری
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: 80 درصد از مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال جاری، با همکاری دستگاه های اجرایی منتج به نتیجه و اجرایی شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : در ششصد و سی و سومین و ششصد و سی و چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان ، مشکلات و موانع تولید 4 واحد تولیدی استان مورد بررسی قرار گرفت . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مشکلات 8 فعال صنعتی وتولیدی در شانزدهمین جلسه کمیته تسهیل و رفع موانع تولید شرکت شهرک های صنعتی فارس رسیدگی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۴    
اراک-ایرنا- داوطلب نمایندگی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان معتقد است بخش تولید در حوزه انتخابیه و کشور باید تقویت پیدا کند و یکی از راهکارهای آن تغییر شیوه سبک زندگی در جامعه است.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۱۸    
مراسم بازگشایی پاکت های مناقصه برای سرمایه گذاری به منظور تکمیل ساخت 4000 مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر از محل ماده 12 قانون رفع موانع تولید در حال برگزاری است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۲    
سید حسین موشح، کاندیدای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از لیست جبهه متحد مستقلین انقلابی ایران اسلامی (شبکه سامان) با محوریت حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی، تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر، پردیس با کد انتخاباتی 8327
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۷    
مسائل و مشکلات 4 واحد تولیدی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان هامون بررسی شد
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل استاندار اردبیل گفت: حمایت از سرمایه گذاران و رفع موانع تولید باید سرلوحه اقدامات دولت و دستگاه های دولتی در سطح استان باشد.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۲    
بازدید مشترک از واحدهای صنعتی در راستای بازدید از واحدهای صنعتی با هدف رفع موانع تولید و بررسی مشکلات واحدهای نیمه فعال و غیر فعال، رئیس دادگستری به همراه دادستان و رئیس اداره صمت شهرستان سمیرم از واحد صنعتی هست پلاست واقع در ناحیه صنعتی هست بازدید به عمل آوردند ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۰:۵۱    
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، عبدالعظیم خادم حمزه پنجشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در شیراز افزود: دبیر خانه کارگروه باید نسبت به پیگیری و رصد مرحله ای مصوبات کارگروه تسهیل تا رسیدن به مرحله اجرایی شدن اقدام کند ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، کاهش شکاف دستمزدی به قلمروهایی فراتر از مناسبات کارگر و کارفرما و قانون کار و تصمیمات شورای عالی کار ارتباط دارد و کاستن این شکاف در گرو رفع موانع تولید و رشد اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار در نظام اقتصادی کشور است و عوامل برونزا که به جامعه تحمیل می شود ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۲    
نصیرنیوز، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده در حاشیه بازدید جمعی از ائمه جمعه و اعضای شورای سیاستگذاری استان از بندر شهید رجایی، هدف از این بازدید را آشنایی اعضا با توانمندی ها، ظرفیت های اقتصاد دریامحور در این بندر تجاری، احصا کمبودها و کاستی ها با محوریت شعار سال؛ تولید؛ پشتیبانی ها ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
اسلامشهر - ایرنا - معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: دولت سعی دارد با حل مشکلات سرمایه گذاری و رفع موانع تولید به ایران خودرو دیزل کمک می کند.
رهیاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گفت:ر اقدامی در راستای ایجاد رفع موانع تولید و توسعه اشتغال، موجب بهبود معیشت مردم، کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش امنیت در استان می شود و همه مسئولین استان به این مسئله مهم عمل کنند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۳   + ۷۱ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران در ادامه اقدامات خود برای عمل به قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و تخصیص بهینه منابع، از ابتدای دولت سیزدهم بیش از 619 رقبه ملک مازاد فروخت.
اقتصاد آنلاین / تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
با حضور استاندار اردبیل، اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان و مدیران ارشد شرکت، طی مراسمی عملیات احداث تصفیه خانه اختصاصی مجتمع آهن و فولاد الماس آرتاویل آغاز شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
با حضور دکتر عاملی استاندار اردبیل، اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان و مدیران ارشد شرکت، طی مراسمی عملیات احداث تصفیه خانه اختصاصی مجتمع آهن و فولاد الماس آرتاویل آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۲    
یزد- تکمیل بیمارستان مادر، بیمارستان قلب و ... در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با تخصیص هزار میلیارد تومان برای تکمیل طرح های راکد موافقت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و ستاد احیای واحد های راکد در نشست این هفته مشکلات 7 واحد صنعتی را بررسی و شرایط راه اندازی مجدد دو واحد بخش کشاورزی را با اعطای تسهیلات فراهم کردند.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۳    
تولید و کارآفرینی، دو بال پرواز اقتصاد کشور هستند که در انتخابات 11 اسفندماه کاندیداهای مجلس آن را بعنوان مهمترین موضوع حوزه اقتصادی مطرح و به آن می پردازند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز مهران فاطمی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد که جمعه شب با حضور وزیر اقتصاد برگزار شد، با اشاره به بالا بودن نرخ تورم یزد در حوزه مسکن و برخی کالاهای غذایی ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه استانی ایران آنلاین ، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی جمعه شب در کارگروه ویژه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد بیان کرد: اجرای طرح های مختلف تولیدی و صنعتی باید در هر استان کشور بر اساس نیازها و شرایط باشد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
یزد- وزیر اقتصاد در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد، قول تسهیلات به واحدهای صنعتی مشکل دار یزد داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۵    
ایسنا/تهران جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین به ریاست درویشی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ورامین برگزار شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه نیروگاه های زیست توده ساتبا گفت: مطابق ماده 12 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر، امکان احداث 200 مگاوات نیروگاه زیست توده با تعرفه خرید ارزی و ریالی فراهم می شود که این ظرفیت قرار است در تابلوی برق سبز بورس انرژی به فروش برسد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۶:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس وهاب قلیچ ، عضو هیئت علمی پژوهشکده پولی و بانکی در ابتدای نشست پنجمین پیش نشست نهمین همایش مالی اسلامی را با موضوع چالش ها، مسائل و راهکارهای واگذاری اموال بانک ها گفت: بحث واگذاری اموال مازاد بانک ها چند سالی است که در اقتصاد کشور مطرح شده است ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۱    
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، سید محمدرضا هاشمی شامگاه یکشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در سالن جلسات یادگار امام (ره) استانداری ابراز داشت: بر اساس گزارش اعلامی از سوی وزارت صنعت ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به اهمیت مجتمع در حال احداث آهن و فولاد الماس آرتاویل برای تکمیل زنجیره فولاد استان، بر تداوم پرشتاب و بدون توقف این پروژه تأکید کرد. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۲    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ضمن حضور در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از مجتمع آهن و فولاد الماس آرتاویل و عملیات اجرایی تصفیه خانه اختصاصی آن بازدید به عمل آورد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس در پانصد و شصت و نهمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و پانصد و هفتادمین کارگروه احیا و فعال سازی واحدهای راکد استان فارس، مسائل و مشکلات 26 بنگاه اقتصادی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۰    
چهل و سومین ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان با هدف رونق تولید برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اصفهان - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: پرونده 18 بنگاه اقتصادی دارای مشکل اصفهان در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید امروز بررسی شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۸    
استاندار اردبیل با همراهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان،و دیگر اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ، از 6 واحد تولیدی صنعتی در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل که شامل واحد تولیدی کشت و صنعت طلاثمرمغان، سروتن آریا، شرکت آرتا کیمیا، بیستون تدبیر آرتا ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، محمدمهدی فداکار در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع و پیگیری های صورت گرفته،عوارض 50 درصدی صادرات خرما حذف و از سوی وزیر اعلام شد. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر از رسیدگی ویژه به 23 بنگاه اقتصادی استان از طریق کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خبرداد .
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و رعایت حداکثری دستورالعمل های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران املاک تملیکی و مازاد خود را از طریق مزایده عمومی و با شرایط ویژه به فروش می رساند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
بیست و یکمین دوره جشنواره تولید ملی افتخار ملی با حضور مسئولان دولتی و بخش خصوصی با هدف بررسی چالش ها و ارائه راهکارهای مناسب در جهت تقویت تولید داخلی و رفع موانع تولید برگزار شد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۷    
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت که به جرات بزرگترین مشکل کشور قانون گذاری است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه استانداری و کارگروه رفع موانع تولید به عنوان مطالبه گر برای رفع مشکلات کارخانه ذوب آهن فولاد خزر هستند، گفت: این شرکت باید ظرف هفته جاری، مدیرعامل، هیئت مدیره و سهامداران خود را مشخص کرده تا به معیشت کارگران این کارخانه آسیب کمتری وارد شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد برگزار و 4 دستور کار در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۵    
مشکلات 10 واحد تولیدی خراسان جنوبی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، بررسی و برای رفع آن تصمیم گیری شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، موانع بر سر راه تولید 5 طرح صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان ایلام رفع شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : در ششصد و سی ویکمین و ششصد و سی و دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان ، مشکلات و موانع تولید 6 واحد تولیدی استان مورد بررسی قرار گرفت .
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه بخشی از جلب مشارکت در حوزه تولید رقم می خورد، گفت: تولید محور توسعه و پیشرفت کشور بوده و باید مورد توجه قرار گیرد. به گزارش خبرنگار مهر ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل صنعت معدن و تجارت گیلان گفت: 186 فقره از مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در گیلان به مرحله اجرا در آمده است. به گزارش خبرنگار مهر ، تیمور پورحیدری عصر یکشنبه در هفتمین جلسه کارگروه رفع موانع تولید اظهار کرد ...
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان حمایت از تولید و در عین حال توجه به نیازها و حقوق کارگران را اولویت دانست و افزود: استانداری و کارگروه رفع موانع تولید به عنوان مطالبه گر پیگیر رفع مشکلات واحدهای تولیدی هستند. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در راستای حمایت از صنایع با امهال شش ماهه بدهی شرکت پتروشیمی مسجدسلیمان به شرکت گاز موافقت شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: هیچ دستگاه و یا مدیری اجازه جلوگیری از فعالیت و صیادی صیادان استان در دریا و یا رودخانه ها را ندارد. علی اکبر حسینی محراب روز یکشنبه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خوزستان در سرسرای استانداری بیان کرد ...