یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۹:۳۹Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صدور پروانه»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۷    
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: از مهر ماه سال گذشته میزان صدور پروانه های ساختمانی در کشور رشد 233 درصدی داشته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل صدور پروانه سرویسهای رادیویی از حذف شرط حداقل 5 سال سابقه کار مرتبط برای کارشناس فنی از دستورالعمل اجرایی مشاوره و طراحی شبکه ارتباطات رادیویی خبر داد.
برترین ها / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان سینمایی طاقت نیاورد و در واکنش به صحبت های سعید روستایی صورتجلسه پروانه ساخت برادران لیلا منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۶    
دبیر انجمن انبوه سازان مسکن کشور گفت: با صدور پروانه ساختمانی بین یک تا دو سال شاهد خواب سرمایه گذاران و از بین رفتن انگیزه سازندگان برای ادامه کار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به رشد 65 درصدی صدور پروانه در سال 1401 نسبت به 1400 گفت: عمده پروانه های صادره بر اساس سیاست ساخت مسکن استطاعت پذیر در بافت فرسوده و نواحی جنوبی شهر از جمله مناطق 12، 15، 18 و 20 بوده است.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۴۶   + ۴۳ سایت دیگر  
سینماپرس: روح الله سهرابی مدیرکل اداره نظارت بر نمایش سازمان سینمایی گفت: فیلم برادران لیلا پیش از اخذ مجوز لازم اقدام به شرکت در جشنواره های خارجی کرد و در مرحله بعد و بدون دریافت مجوز از سازمان سینمایی در خارج از کشور به اکران عمومی رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق شرکت عمران و بهسازی شهری ایران با اشاره به رشد 60 درصدی صدور پروانه در بافت فرسوده تهران، بر ضرورت هویت بخشی به بافت فرسوده تاکید کرد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل صمت استان هرمزگان اعلام کرد که این استان به رشد 88 درصدی صدور گواهی کشف طی سال 1401 نسبت به سال قبل رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه با اشاره به صدور 48 پروانه کاربرد علامت استاندارد در سال گذشته گفت : به این ترتیب 102 درصد از برنامه عملیاتی سازمان ملی استاندارد در زمینه صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد محقق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اتباع خارجی 18 تا 60 ساله دارای برگه سرشماری تا 31 فروردین ماه باید برای صدور پروانه کار ثبت نام کنند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
پوستر فیلم سینمایی جان جانان رونمایی شد. محمد شمس لنگرودی، فریبا کوثری و جواد یحیوی از جمله بازیگران این فیلم هستند.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۵۲   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: در سال گذشته حدود 10 هزار پروانه ساختمانی در سال گذشته صادر شد و امیدواریم آمار صدور پروانه در شهر تهران تا پایان سال آینده به 20 هزار پروانه برسد.
سیتنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل صدور پروانه سرویس های رادیویی از حذف شرط "حداقل پنج سال سابقه کار مرتبط برای کارشناس فنی" از دستورالعمل اجرایی مشاوره و طراحی شبکه ارتباطات رادیویی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه چادگان گفت: تمرکز مسؤولان در شهرستان چادگان بر بهره برداری مجتمع گلخانه ای و مجتمع دامداری باشد چرا که زیرساخت های آن آماده شده و باید در صدور پروانه ها تسریع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۱:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و مدیر عامل شرکت بازآفرینی ایران به نوسازی بافت فرسوده اشاره کرد و گفت: شهرداری تهران در سال 1401 پیشقراول نوسازی بافت فرسوده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
طولانی بودن زمان صدور پروانه ساخت یکی از مشکلات مالکانی است که به دنبال ساخت خانه هستند اما به گفته شهردار تهران از خرداد ماه صدور پروانه به 2 ماه می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۹    
نرخ بالای سود تسهیلات بانک شهر به شهرداری تربت حیدریه، پیرامون اجرای بافت فرسوده واقع در خیابان آیت الله طالقانی بلای جان مدیریت شهری شده بود که بالاخره با استفاده از ظرفیت تبصره 5 و انعقاد تفاهم تهاتر و صدور پروانه قفل 12ساله بدهی شهرداری تربت حیدریه به بانک شهر باز و این بدهی چندصد میلیاردی تسویه ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: بر خلاف سال های گذشته شهرداری باید در ساخت مسکن مداخله کند تا بیشترین آمار صدور پروانه در بافت های فرسوده باشد. در سال 1402، 200 درصد رشد نوسازی در بافت فرسوده را خواهیم داشت.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر اردبیل گفت: صدور پروانه الکترونیکی حداقل تا یک ماه آتی باید بصورت پایلوت از یک منطقه شهرداری شروع شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس اتاق اصناف شهرستان آمل از ایجاد فرصت جدید اشتغالزایی برای حدود 2 هزار و900 نفر به واسطه صدور پروانه های جدی کسبی توسط اتحادیه های زیرپوشش این اتاق در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۱    
شهردار زنجان گفت: در حال حاضر هیچ شهروندی برای ارائه درخواست صدور پروانه نیاز مراجعه حضوری به شهرداری ندارد و می تواند به صورت الکترونیکی درخواست خود را پیگیری کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۵    
ساخت مسکن در هر جامعه ای ازجمله نیازهای مهم تلقی می شود، چه بسا برای تحقق این نیاز مهم باید زیرساخت های آن از قبیل نهاده های ساختمانی، زمین و اعطای تسهیلات مناسب فراهم باشد و از همه مهم تر موضوع صدور پروانه های ساختمانی در فرآیند ساخت وساز باید تسهیل شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس مرکز مطالعات شورای شهر اراک گفت: هیچ گونه افزایش در رقم عوارض و صدور پروانه برای مناطق کم برخوردار نداشتیم.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس نظام مهندسی ساختمان ایلام گفت: طبق قانون هیچ ساختمانی نباید بدون نظارت احداث شود و سازمان نظام مهندسی تنها به عنوان ناظر بر فعالیت های ساختمانی ورود می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۵۲    
صدور پروانه ساختمانی در منطقه 18 شهر تهران، نسبت به سال گذشته 130 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری منطقه 21 از افزایش 50 درصدی صدور پروانه ساخت مسکن در محدوده غربی تهران در سه ماه آخر سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۴    
استاندار همدان گفت: سال آینده باید زمان صدور پروانه ساختمانی در شهرداری ها تا 15 روز کاهش یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در حالی از ابلاغ بسته 19 بندی تشویقی نوسازی بافت های فرسوده توسط وزیر راه می گذرد که هنوز شهرداری ها سرعت در نوسازی را جدی نگرفته و آنطور که مشخص است اجرای طرح قدیمی کلید به کلید جدی شده است.
استاندار گلستان در نهمین جلسه شورای مسکن استان گفت: شهرداری های استان موظفند نسبت به اجرای مصوبه ستاد بازآفرینی شهری استان مبنی بر تخفیف 100 درصدی صدور پروانه ساختمانی در بافت های فرسوده استان اقدام کنند.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۴:۲۰    
رشت – استاندار گیلان گفت: تمامی امکانات آتش نشانی و لجستیکی در شهرستانهای گیلان فراهم شود و از صدور پروانه ساخت ساختمان های چندین طبقه در شهرهایی که با مشکل لجستیکی مواجه هستند جلوگیری شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رشت - استاندار گیلان گفت: تمامی امکانات آتش نشانی و لجستیکی در شهرستانهای گیلان فراهم شود و از صدور پروانه ساخت ساختمان های چندین طبقه در شهرهایی که با مشکل لجستیکی مواجه هستند جلوگیری شود.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۳۶    
عضو شورای شهر اردبیل گفت: همه اعضای شورا تاکید دارند که صدور پروانه الکترونیکی در یکی از مناطق به عنوان پایلوت در برنامه و اولویت قرار گیرد.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: علاوه بر سه بسته تشویقی سال جاری، زمینه ی بسته تشویقی دیگری در بودجه سال آینده فراهم شده که انتظار می رود شهرداری ها برای ترغیب مردم و سازندگان، صدور پروانه ساخت در بافت فرسوده را تسریع کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: علاوه بر سه بسته تشویقی سال جاری، زمینه ی بسته تشویقی دیگری در بودجه سال آینده فراهم شده که انتظار می رود شهرداری ها برای ترغیب مردم و سازندگان، صدور پروانه ساخت در بافت فرسوده را تسریع کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۰    
اداره کل بهزیستی کردستان در نظر دارد به استناد ماده 26 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب 27/11/80 مجلس شورای اسلامی و مصوبه کمیسیون استانی صدور پروانه ها و در راستای توسعه و گسترش مراکز غیردولتی و همچنین اجرای اصل 44 قانون اساسی (کاهش حجم تصدی گری دولت) مجوز فعالیت 3 مرکز ارائه دهنده خدمات ...
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سینماپرس: بازگشت هر چند محدود و مختصر ضوابط به معاونت هنری وزارت ارشاد و واقعی شدن نظارت بر نمایش و طی کردن روند قانونی صدور پروانه نمایش و صیانت از حقوق فرهنگی مخاطب مسلمان ایرانی از جمله موضوعاتی است که ظاهرا به مزاج برخی اهالی تئاتر خوش نیامده و موجب شده تا مدیر تئاتر شهرزاد در یک نامه سرگشاده و ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۱    
علیرضا خلیل نژاد گفت: دولت با ایجاد سامانه صدور پروانه کسب قصد دارد اتحادیه را تبدیل به ماشین امضا کند، اما بنده این موضوع را قبول نخواهم کرد. چرا که ما با این مدل امکان نظارت بر واحد صنفی را نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مالکان و مسافران برای ثبت و استفاده از خانه های اجاره ای در شیراز ، به سامانه جانا مراجعه کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی خراسان شمالی از صدور مجوز یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری بند ب در بجنورد خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۱    
تهران (پانا) - طی چند روز گذشته محمدحسین مهدویان با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به برخی ممیزی های مدیران سینمایی نسبت به آثار و شرایط حال حاضر سینمای ایران ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مجوز نمایش فیلمی از نیکی کریمی با دو اثر سینمایی دیگر صادر شده است. به گزارش خبرآنلاین، شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی به تازگی با صدور پروانه نمایش سه عنوان فیلم تا فردا به تهیه کنندگی نیکی کریمی و کارگردانی علی عسگری، جان جانان به تهیه کنندگی حبیب الهیاری و کارگردانی شادی آفرین الهیاری ...
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار بجنورد گفت: شهرداری بجنورد از ابتدای سال آینده پروانه های ساختمانی را به صورت الکترونیکی برای متقاضیان صادر خواهد کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
اشاره: طی چند روز گذشته ماجرای صادر نشدن پروانه ساخت برای دو فیلم نامه محمدحسین مهدویان، باعث شد که این کارگردان در صفحه شخصی اش در فضای مجازی ، مطلبی در انتقاد به این موضوع منتشر کند ...
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
شورای صدور پروانه نمایش آثار سینمایی با نمایش 3 عنوان فیلم موافقت کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق اصناف ایران و رئیس اتاق اصناف بوشهر درخصوص دیدار با احمد وحیدی، وزیر کشور در حاشیه سفر رئیس جمهور و هیات دولت به بوشهر اظهار کرد: در این دیدار ...
شهر بیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم با تأکید بر مطالبه کاهش صدور زمان پروانه، گفت: زمان سپری شده برای دستور نقشه در شهرداری کمتر از یک هفته است، اما فرایند صدور پروانه زمان زیادی را در نظام مهندسی طی می کند که باعث نارضایتی مردم و کندی کار شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۱    
به تازگی زمین های معوض شهرداری بردسکن تعیین تکلیف شد و متقاضیان می توانند با مراجعه به شهرداری این شهر نسبت به صدور پروانه اقدام بکنند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام افزود :موافقت اصولی برای تعداد 60 واحد گردشگری صادر، همچنین صدور پروانه بهره برداری شامل 4 واحد گردشگری، 5 دفتر گردشگری مسافرتی، 6 مجتمع، 1 واحد سفره خانه سنتی، 6 خانه مسافر، 2 واحد تمدید پروانه بهره برداری تاسیسات گردشگری ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۷:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: در سال گذشته تعداد 10 هزار فقره پروانه در بافت فرسوده صادر شده بود که پیش بینی ما این است که با همت مناطق، میزان صدور پروانه 2 برابر افزایش پیدا کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری تهران اعلام کرد: صدور پروانه ساختمانی در بافت های فرسوده پایتخت افزایش یافته است.