یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۵:۱۱Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صدور پروانه»

گلستان 24   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گلستان 24، پرونده یکی از تخلفات برخی اعضای شورای شهر کردکوی که 3 سالی است در دستگاه قضا در حال خاک خوردن است مربوط به مبالغی است که برخی از این اعضا در ازای صدور پروانه قلابی ساخت و ساز (جعل اسناد) از برخی افراد می گرفتند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۷ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: تاکنون دو فقره مجوز موقت 6 ماهه برای تولید و توزیع محدود (برای تکمیل مطالعه بالینی) فرآورده های با منشأ گیاهی صادر شده و تمدید این مجوزها یا صدور پروانه ساخت، منوط به ارائه نتایج تکمیلی مطالعه بالینی و تأیید آنهاست.
عصر ایران   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
هر چهار فرآورده طبیعی با منشاء گیاهی مرتبط با بیماری کرونا که مجوز موقت تولید گرفته اند، دارای مصوبه کمیته اخلاق در پژوهش برای انجام کارآزمایی بالینی از معاونت پژوهشی دانشگاه های علوم پزشکی محل انجام طرح بوده اند.
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: تاکنون دو فقره مجوز موقت 6 ماهه برای تولید و توزیع محدود (برای تکمیل مطالعه بالینی) فرآورده های با منشأ گیاهی صادر شده و تمدید این مجوزها یا صدور پروانه ساخت، منوط به ارائه نتایج تکمیلی مطالعه بالینی و تأیید آنهاست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
قنبریان گفت: طی آذر ماه امسال با مشارکت سازمان جهاد کشاوری استان، صدور پروانه حد مجاز آلاینده ها محصولات کشاورزی در لرستان تحقق صد درصدی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
طی نیمه اول امسال صدور پروانه بهره برداری صنعتی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 61.7 درصد افت داشت.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از احتمال تصمیم گیری های جدید در روند صدور پروانه ساخت آثار غیرسینمایی خبر داد. اواخر خردادماه امسال بود که بهمن حبشی - مدیرکل دفتر نظارت بر تولید فیلم سازمان سینمایی - اعلام کرد ...
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۰    
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی، به اشاره به مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا از تمدید احکام اجرایی، اعتراض به اوراق مالیاتی، تمدید زمان بخشودگی جرائم، تسلیم اظهارنامه، صدور پروانه کسب و ارائه صورت های مالی حسابرسی شده خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی در مازندران با تاکید بر لزوم همکاری مسؤولان در کمک به تسهیل در صدور پروانه ساختمانی گفت: از همه مسؤولان دست ما را بگیرند، مددجویان امداد کسی را ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران با تأکید بر توجه بیشتر به رفع معضلات مسکن مددجویان استان، گفت: روند صدور پروانه روستایی در استان مازندران ضعیف است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در سال جاری تعداد 15 پروانه بهره برداری معدن صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 67 درصد رشد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر: اقدام کمیسیون ماده 38 درباره صدور پروانه بلند مرتبه سازی در منطقه 22 خلاف حقوق عمومی شهر و شهروندان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۷    
حجت الاسلام عالیشاه با ابراز گله مندی از طولانی شدن روند صدور پروانه ساختمان مددجویان، گفت: چهار هزار مددجوی فاقد مسکن در مازندران وجود دارد و با تسهیل روند صدور پروانه ساختمان می شود با همکاری سپاه کربلا 2هزار نفر از این تعداد خانه دار شوند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۲    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از صدور پروانه فعالیت نگارخانه خصوصی در شاهرود خبر داد.
بانک مسکن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: مبحث 22 مقررات ملی ساختمان حکم قانون را دارد و باید اجرا شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۶    
اقتصاد ایران: لرستان-مدیرکل امور مالیاتی لرستان از تمدید احکام اجرایی، اعتراض به اوراق مالیاتی، تمدید زمان بخشودگی جرائم، تسلیم اظهارنامه، صدور پروانه کسب و ارائه صورت های مالی حسابرسی شده خبر داد.
بررسی نتایج طرح گرد آوری اطلاعات پروانه های ساختمانی صادر شده توسط شهرداری های کشور در فصل بهار سال 1399 کاهش 15,3 درصدی واحدهای مسکونی پیش بینی شده در پروانه های صادر شده را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نتایج بررسی های مرکز آمار نشان می دهد که صدور پروانه های ساختمانی در بهار 99 نسبت به فصل قبل ( زمستان 98 ) کاهش 15 درصدی را ثبت کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۹    
دکتر نورانی پور گفت: در صدور پروانه و مجوز دادن برای ایجاد مراکز مشاوره، سعی کرده ایم با ملاک و معیار صحیح، به افرادی که واجد شرایط هستند مجوز بدهیم و به صورتی عمل کرده ایم که این مراکز وظیفه خود بدانند در کمک به جوانان و خانواده ها و تشکیل خانواده به طرز صحیح عمل کنند و در حل و فصل مشکلات زندگی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی، به اشاره به مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا از تمدید احکام اجرایی، اعتراض به اوراق مالیاتی، تمدید زمان بخشودگی جرائم، تسلیم اظهارنامه، صدور پروانه کسب و ارائه صورت های مالی حسابرسی شده خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به افزایش صدور پروانه بهره برداری واحدهای تولید گفت: کرونا هیج واحد صنعتی در استان تهران را تعطیل نکرده است.
مدار شرقی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۰    
نعمت احمدی نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات در دو دهه گذشته پیش از اینکه نماینده مدیران مسئول باشند، نماینده حاکمیت بودند. در واقع به نظرم مدیران مسئول مطبوعات در چندین سال اخیر، هیچ نماینده ای نداشته است ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
عباس صابر گفت: برای شهرستان آستارا 120 نفر جامعه هدف برای ساخت مسکن محرومان شناسایی شده و در فاز اول برای 45 نفر این مقوله انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی، به اشاره به مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا از تمدید احکام اجرایی، اعتراض به اوراق مالیاتی، تمدید زمان بخشودگی جرائم، تسلیم اظهارنامه، صدور پروانه کسب و ارائه صورت های مالی حسابرسی شده خبر داد.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
خاطر نشان می گردد موارد فوق الذکر از طریق سامانه بهین یاب Https://behinyab.ir و درخواست تسهیلات از طریق سامانه Https://tashil.stsm.ir صورت گرفته و درخواست ها در نوبت بررسی قرار خواهد گرفت.
مدیر کل امور مالیاتی به اشاره به مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا از تمدید احکام اجرایی، اعتراض به اوراق مالیاتی، تمدید زمان بخشودگی جرائم، تسلیم اظهارنامه، صدور پروانه کسب و ارائه صورت های مالی حسابرسی شده گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی اصفهان گفت: اکنون تمامی امور از جمله خدمات مددکاری، صدور پروانه و مجوز مراکز تحت نظارت این اداره و نیز درخواست ها و مراحل فرزندخواندگی به سبب شیوع کرونا به شیوه غیرحضوری انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۵۶    
سنندج - ایرنا - مدیرکل استاندارد کردستان از رشد 70 درصدی صدور پروانه های حد مجاز آلاینده ها برای محصولات کشاورزی بویژه صیفی جات در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس هیأت تخلفات استانداری مازندران با بیان اینکه پرونده تخلفاتی 26 نفر از دهیاران بررسی و رسیدگی شد که چهار نفر از آنها به انفصال و مابقی به کسر حقوق و توبیخ محکوم شدند، گفت: عمده تخلفات ارتکابی دهیاران را عدم نظارت بر ساخت و سازها، عدم رعایت کاربری ها، اخذ وجوه غیر قانونی و .. بوده است.
اینتیتر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شورای صدور پروانه ساخت در جلسه اخیر با سه فیلمنامه موافقت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برآوردها از آمار معاونت مالی و اقتصاد شهری نشان می دهد که بیشترین درآمدزایی این نهاد در دوره کرونایی مربوط به حوزه صدور پروانه ساختمانی، کمیسیون ماده 100 و تثبیت واحدهای تجاری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۵    
رئیس گروه محیط زیست و سلامت غذای سازمان جهادکشاورزی گلستان از صدور پروانه نشان حدمجاز آلاینده ها در برخی از محصولات خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری صبا: شورای ساخت سازمان سینمایی، پروانه ساخت سه فیلمنامه را صادر کرد. به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، فیلمنامه محله قدیمی فرخ به تهیه کنندگی ابوالفضل جلیلی، کارگردانی و نویسندگی مشترک حسن و حسین صیدخانی و نویسندگی مریم اشرفی مجوز گرفت. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدبری افزایش 25 هزار هکتاری حریم بستر تالاب را مانعی برای صدور پروانه بهره برداری از آب بندان ها اعلام کرد و عدم تملک بر آب بندان ها را علت اصلی عدم رغبت سرمایه گذاران در این بخش برشمرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
زنجان | مدیر کل بهزیستی استان زنجان از آغاز به کار مراکز مثبت زندگی بهزیستی در سطح استان در هفته های آتی خبر داد و گفت: فراخوان ثبت نام متقاضیان مراکز مثبت زندگی در اردیبهشت سال جاری در سطح کشور اعلام شدو127 نفر متقاضی در استان جهت راه اندازی مراکز مثبت زندگی ثبت نام کرده اند که با ارزیابی اولیه و ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به سرمایه گذاری 9 هزار میلیارد ریالی در تولید محصولات فولادی در استان گفت: با توجه به صدور پروانه های بهره برداری در بخش فولاد، ظرفیت تولید فولاد در استان به بیش از دو میلیون تن در سال رسیده است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به سرمایه گذاری 9 هزار میلیارد ریالی در تولید محصولات فولادی در استان گفت: با توجه به صدور پروانه های بهره برداری در بخش فولاد، ظرفیت تولید فولاد در استان به بیش از دو میلیون تن در سال رسیده است.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به سرمایه گذاری 9 هزار میلیارد ریالی در تولید محصولات فولادی در استان گفت: با توجه به صدور پروانه های بهره برداری در بخش فولاد ، ظرفیت تولید فولاد در استان به بیش از دو میلیون تن در سال رسیده است. ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران همزمان با موج جدید شیوع ویروس کرونا از فراهم شدن امکان انتخاب و معرفی مهندس طراح معماری به صورت برخط از طریق کارتابل شهروندی در "سامانه تهران من" خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
همدان - رئیس شورای شهر همدان گفت: شهرداری در محدوده بافت تاریخی همدان به استثنای بناهای واجد ارزش و تاریخی نیازی به استعلام از میراث فرهنگی برای صدور پروانه ساختمانی ندارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرآیند فرسایشی دستیابی سازنده ها و سرمایه گذاران ساختمانی به جواز ساختمانی، شروع عملیات ساخت برای بسازوبفروش ها را به ماراتنی نفسگیر تبدیل کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
صدور پروانه های صنفی در 7 ماهه امسال افزایش حدود 54 درصدی و صدور جواز تاسیس صنعتی نیز افزایش بیش از 45 درصدی داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - صدور پروانه های صنفی در 7 ماهه امسال افزایش حدود 54 درصدی و صدور جواز تاسیس صنعتی نیز افزایش بیش از 45 درصدی داشته است.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری یزد با بیان اینکه کلیه مصوبات قانونی اعم از مصوبه ی کمیسیون ماده پنج و مصوبه شورای اسلامی شهر یزد در خصوص پروژه مسکونی 837 واحدی شهرداری یزد اخذ شده است، تاکید کرد: طراحی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قم ایرنا مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: با توجه به صدور پروانه بهداشتی موقت سه ماهه از سوی اداره کل دامپزشکی، این اداره کل نیز پروانه موافقت اصولی موقت سه ماهه برای باغ پرندگان شهرداری صادر کرده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گزارشی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص تعداد مجوزهای صادره طی 6ماهه نخست امسال منتشر شد که بر اساس آن شاهد رشد 8.7درصدی در صدور پروانه اکتشافی و رشد 7.3درصدی در پروانه بهره برداری بوده ایم.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
سینماپرس: سعید رجبی فروتن معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی ضمن اشاره به نقاط ضعف و قدرت تجربه اکران آنلاین ، نقطه عطف فعالیت پلتفرم ها را مشارکت در تهیه و تولید چند سریال جدید دانست.
ایمیدرو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد: 3 محدوده معدنی استان ایلام در مرحله صدور پروانه اکتشاف عمومی و تفصیلی است.
سازمان نظام دامپزشکی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۲:۴۶    
جلسه ویدئو کنفرانس رؤسای نظام دامپزشکی منطقه 7 کشور و دبیران صدور کمسیون صدور پروانه های بخش خصوصی موضوع ماده 2 قانون افزایش بهره وری و منابع طبیعی این منطقه شامل استان های کرمانشاه، کردستان، همدان، لرستان، ایلام و مرکزی برگزار شد. ...
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشف اسرار- نماینده مردم آستارا در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی از بخش نامه لغو استعلام از ادارات منابع طبیعی و آب خیز داری شهرستانها جهت صدور پروانه ساخت در محدوده طرح هادی روستایی خبر داد. ...