سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۷:۲۰Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «علامت استاندارد»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس اداره استاندارد شهرستان ابهر گفت: یک واحد تولیدکننده لنت ترمز، در شهرستان خرمدره، که به دلیل تولید انبوه، بدون داشتن مجوز استاندارد و همچنین جعل علامت استاندارد بر روی بسته بندی محصولات فعالیت می کرد، پلمب و خط تولیدی آن واحد توقیف شد.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد لرستان از صدور 10 پروانه کاربرد نشان حد مجاز آلاینده ها در محصولات کشاورزی استان در هفته اول آذر ماه سال جاری خبر داد . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، مرضیه قنبریان گفت: پروانه کاربرد علامت استاندارد حد مجاز آلاینده ها در محصولات کشاورزی در دومین سال متوالی در استان لرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۵    
مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: از کل بازرسی های انجام شده 96 درصد از واحدهای صنفی، تمامی فرآورده های مشمول استاندارد اجباری دارای علامت استاندارد و کد 10 رقمی بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: از ابتدای امسال 41 فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای واحد های تولیدی و خدماتی استان صدور و تمدید شده است.
باشگاه در وپنجره و نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: گواهینامه کاربرد علامت استاندارد شرکت آلومینیوم کوپال به صورت تشویقی تمدید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد فارس گفت: امسال تعداد 78 پروانه کاربرد علامت استاندارد توسط اداره کل استاندارد فارس صادر شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۶:۴۳   + ۴۳ سایت دیگر  
انتشار این فیلم و سوالات مطرح شده در فضای مجازی باعث شد تا روز گذشته سازمان استاندارد توضیحاتی در خصوص آن ارائه دهد و این سازمان طی اطلاعیه ای اعلام کرد محصولی که در این ویدئو مشاهده می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۱۲   + ۴۲ سایت دیگر  
سازمان ملی استاندارد ضمن ارائه توضیحاتی درباره این نوع تن ماهی که ویدیوهایی مبنی بر وجود پنبه در آن منتشر شده، تاکید کرد که مصرف کنندگان می توانند از محصولات کنسرو ماهی تولید داخل که دارای علامت استاندارد و کد ده رقمی است، با اطمینان استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۴    
مدیرکل استاندارد استان اردبیل گفت: توصیه می شود شهروندان هنگام خرید کالاهای مختلف مورد نیازشان حتما به علامت استاندارد درج شده بر روی آن توجه کنند و صحت آن را نیز بررسی نمایند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل استاندار اردبیل استان اردبیل گفت: شهروندان اردبیلی از صحت علامت استاندارد کالا های داخلی اطمینان حاصل کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۴۴    
در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی در خصوص وجود پنبه در کنسرو ماهی " مارلین" ؛ مدیر نظارت و ارزیابی فراورده های خوراکی ، آشامیدنی ، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: مردم نگران نباشند هنگام خرید محصولات به پروانه بهداشتی ساخت و علامت استاندارد محصولات توجه شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - 67 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری از ابتدای امسال تاکنون برای کالاهای تولیدی جدید در صنایع استان قزوین صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل استاندارد ایلام گفت: یکی از الزامات انتخاب واحد برتر استانی استمرار پروانه کاربرد علامت استاندارد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان زنجان از تعلیق و ابطال 123 پروانه استاندارد خبر داد و گفت: با تعلیق 81 فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و ابطال 42 فقره پروانه استاندارد اجباری و تشویقی نیز موافقت شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر محیط زیست و سلامت غذا در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: با صدور هفت پروانه کاربرد علامت استاندارد حد مجاز آلاینده ها برای محصولات خام کشاورزی در کمیته علائم استاندارد استان فارس موافقت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: در بیش از 96 درصد از واحدهای صنفی همه فرآورده های مشمول استاندارد اجباری دارای علامت استاندارد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۶:۵۸    
کرمان - ایرنا - مدیرکل استاندارد استان کرمان با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و بروز احتمالی حوادث ناگوار ناشی از رعایت نکردن نکات ایمنی در استفاده از وسایل گازسوز هشدار داد و گفت: شهروندان برای پیشگیری از هرگونه حادثه ناشی از وسایل گازسوز از وسایل دارای علامت استاندارد استفاده کنند.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد تهران از توقیف و جمع آوری 300 کارتن همبرگر غیراستاندارد از واحد تولیدی دشت گل آنی، در یک واحد تولیدی در استان تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان خراسان شمالی گفت: تعداد 250 فرآورده بدون علامت استاندارد، فاقد کد ده رقمی و یا مشکوک به جعل علامت استاندارد از ابتدای سال جاری تاکنون در خراسان شمالی شناسایی، توقیف و جمع آوری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران گفت: یک مسیر سبز در توسعه صادرات برای واحدهای تولیدی که موفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد شوند، فراهم شده و تولیدکنندگان این محصولات بدون ارزیابی مجدد، می توانند فعالیت صادراتی خود را انجام دهند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اصفهان : چندی پیش گواهینامه استاندارد ملی ایران برای تولید ریل راه آهن و پروانه کاربرد علامت استاندارد این محصول از سوی نیره پیروز بخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان اعطا شد و با این گواهینامه پرونده تمام انتقادات برای ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- استانداردها به 2 شیوه اجباری و اختیاری یا تشویقی اجرایی می شود که استاندارد اجباری براساس دلایلی که در شورای عالی استاندارد مصوب شده، اجباری است و فرآورده و خدمات دیگر به صورت اختیاری و تشویقی است که دریافت استاندارد برای محصولات خانگی اختیاری است .
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان استاندارد گفت: اگر شهروندان از کیفیت کالایی شکایت داشتند، کد 10 رقمی زیر علامت استاندارد آن کالا را به شماره 10001517 پیامک کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان استاندارد گفت: اگر شهروندان از کیفیت کالایی شکایت داشتند، کد 10 رقمی زیر علامت استاندارد آن کالا را به شماره 10001517 پیامک کنند
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز :خمیردندان ها نقش موثری در بهداشت و سلامت دهان و دندان ایفا می کند. اولین اقدام در انتخاب خمیردندان توجه به درج علامت استاندارد روی خمیردندان است. علامت استاندارد ایران برای محصولات داخلی و علامت ADA یا CE برای محصولات وارداتی معتبر است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
از ابتدای امسال، 11 کالای فاقد علامت استاندارد در استان چهارمحال و بختیاری جمع آوری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۰    
رئیس اداره استاندارد ملایر از تعلیق سه مورد پروانه کاربرد علامت استاندارد در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره استاندارد شهرستان ملایر به تعلیق سه پروانه کاربرد علامت استاندارد اشاره و اعلام کرد: 11 پروانه کاربرد علامت استاندارد از مهر 98 تا مهر 99 در این شهرستان ابطال شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی گفت: طی هشت سال فعالیت دولت تدبیر و امید، یک هزار و 293 پروانه کاربرد علامت استاندارد در استان صادر شده که این امر نشانه توسعه بخش تولید طی این مدت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۷    
مدیر کل استاندارد استان زنجان از ممنوعیت تولید و فروش ترازو و باسکول فاقد علامت استاندارد خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۱    
اینفوگرافی| علامت استاندارد ایران را در اندازه اصلی اینجا ببینید. پایان پیام/ 607
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
از ابتدای سالجاری در طی بازرسی های بعمل آمده از سطح بازار جعل علامت استاندارد بر روی 5 فرآورده شناسایی گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد خراسان شمالی گفت:برنامه مصوب این اداره کل برای صدور پروانه استاندارد اجباری در سال جاری 21 مورد است.
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۹   + ۳۲ سایت دیگر  
چندی پیش گواهینامه استاندارد ملی ایران برای تولید ریل راه آهن و پروانه کاربرد علامت استاندارد این محصول از سوی نیره پیروز بخت معاون رئیس جمهور و رییس سازمان ملی استاندارد ایران به منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان اعطا شد و با این گواهینامه دیگر پرونده تمام انتقادات برای ریل ذوب آهن اصفهان ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد گلستان از صدور 38 پروانه کاربرد علامت استاندارد برای فرآورده های واحدهای تولیدی استان، در طی 6 ماهه نخست سال 99 خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۲۰    
تعدادی از کارشناسان اداره کل استاندارد استان امروز در بازدید از کارگاه تولید بتن روستای فاطیمه در شهر ایلام، کیفیت تولیدات آن را بررسی کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
همتی با بیان اینکه در حال حاضر 119 پروانه کاربرد علامت استاندارد برای واحدهای تولیدی ایلام صادر شده است، گفت: 9 واحد تولیدی بتن در استان ایلام دارای پروانه استاندارد هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۱    
مدیر کل استاندارد خوزستان گفت: 50 پروانه کاربرد علامت استاندارد در استان در نیمه نخست امسال تمدید و صادر و 27 پروانه نیز تعلیق یا باطل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عنایت شرفی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 45 مورد صدور، تمدید، تعلیق و ابطال پروانه کاربرد علامت استاندارد صورت گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل استاندارد خراسان رضوی گفت: 391 واحد تولیدی مصالح ساختمانی در استان دارای مجوز کاربرد علامت استاندارد معتبر هستند و برای نظارت بر این واحدها 32 آزمایشگاه تایید صلاحیت شده با این اداره کل همکاری دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد کرمانشاه از لغو دو پروانه کاربرد علامت استاندارد واحدهای تولیدی در استان خبر داد
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:از ابتدای سال جاری تا کنون 36 فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی صادر و پروانه 9 واحد تولیدی تمدید شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: مردادماه امسال 9 مورد کالای غیراستاندارد در مراکز عرضه توقیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۵    
امسال 19 پروانه استاندارد برای واحد های تولیدی مختلف استان صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۸    
مدیر کل استاندارد خراسان شمالی گفت : برنامه مصوب برای صدور پروانه استاندارد اجباری امسال 21 مورد است که تا کنون 19 پروانه برای واحد های تولیدی مختلف صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- در قالب تفاهم نامه ای بین سازمان ملی استاندارد و هیئت مدیره تعاونی تولیدکنندگان سازه های فولادی، درج علامت استاندارد برای سازه های فولادی اجباری می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل استاندارد لرستان از ابطال 21 پروانه کاربرد علامت استاندارد و تعلیق 44 پروانه استاندارد واحدهای تولیدی در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل استاندارد استان سمنان گفت: 150 فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد در راستای نظارت بر اجرا و صدور پروانه کاربرد برای متقاضیان واجد شرایط در این استان طی یکسال گذشته صادر شد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد گفت:بیش از 40 هزار قالب آجر غیر استاندارد در ایلام کشف و توقیف شد. با حضور کارشناسان اداره کل استاندارد ایلام و در راستای بازرسی و بازدید از واحدهای صنفی و مراکز عرضه در سطح بازار استان، بیش از 40 هزارقالب آجر تیغه ای( پنل رسی سبک غیر باربر با سوراخ های افقی) غیر استاندارد ...