یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۰۵Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش خودرو»

ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۷    
سایپا فروش خودرو بدون قرعه کشی و محدودیت را در آذر 1401 آغاز کرد. فرم ثبت نام اینترنتی از طریق سایت اینترنتی در دسترس است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۹    
مرحله جدید فروش محصولات ایران خودرو در حالی به صورت فوری و فوق العاده با موعد تحویل 30 و 90 روزه از روز سوم آذرماه آغاز شده که فردا آخرین مهلت ثبت نام در این دوره از فروش خودرو است.
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ظرفیت فروش خودرو شاهین G در فروش فوری ویژه اخیر گروه خودروسازی سایپا تکمیل شد.
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
صنعت ماشین: خودرو45، یک پلتفرم فروش خودرو کارکرده است که در مدت بیش از 4 سال فعالیت مداوم خود در بازار خودرو تلاش کرده علاوه بر تعدیل قیمت خودرو کارکرده، محیطی امن و معامله ای سریع و آسان را برای کاربران خود فراهم کند.
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
صنعت ماشین: خودرو45 یکی از مطرح ترین شرکت های فعال در زمینه کارشناسی خودرو و خرید و فروش خودرو بوده که در حال حاضر دارای 19 شعبه در سراسر ایران است. فرصتی پیش آمد تا از شعبه اصفهان خودرو 45 بازدیدی داشته باشیم تا از نزدیک با فرآیند کارشناسی خودرو و خرید و فروش خودرو آشنا شویم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: فروش خودرو در بورس کالا با قیمت های نزدیک به قیمت بازار آزاد به جای روش هایی همچون قرعه کشی که قیمت هایی پایینی دارد، اتفاق بسیار مثبتی برای خودروسازان محسوب می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
انواع شرایط فروش خودرو شاهین بدون فرآیند قرعه کشی از ساعت 14 امروز پنجشنبه 1401/09/03 تا زمان تکمیل ظرفیت فعال گردید.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فروش خودرو شاهین بدون فرآیند قرعه کشی از ساعت 14 امروز پنجشنبه تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
انواع شرایط فروش خودرو شاهین بدون فرآیند قرعه کشی از ساعت 14 امروز پنجشنبه 1401/09/03 تا زمان تکمیل ظرفیت فعال گردید.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
فروش خودرو های جدید ایالات متحده در ماه نوامبر با توجه به نرخ بهره بالا ثابت خواهد بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
احمد اشتیاقی، کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه عرضه خودرو در بورس کالا برخلاف روال فروش دستوری به کشف واقعی قیمت می انجامد و مابه التفاوت قیمت میان خریدار نهایی تقسیم می شود، گفت: این مدل فروش در وضعیت خاص تحریم کشور راهبرد بسیار خوبی است و در عمل به حذف واسطه ها منجر می شود.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- پژو 207 در بورس کالا ظرف 60 دقیقه به رکورد فروش 100 درصد دست پیدا کرد. بیش از پنج هزار تقاضا از سوی سهامداران حقیقی برای خرید هزار دستگاه به ثبت رسید و در نهایت آن هایی برنده مزایده فروش 207 در بورس کالا شدند که شانس خود را با ارائه پیشنهاد هایی بالاتر امتحان کردند ...
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
از اردیبهشت ماه سال جاری که فروش خودرو در بورس کالا آغاز شد تا پایان آبان ماه، در مجموع 5 هزار و 236 دستگاه خودرو در بورس کالا عرضه شد. در آبان ماه بورس کالا در زمینه فروش خودرو یک رکورد ثبت کرد!
سلام نو / خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
پس از گذشت چهار سال از ممنوعیت واردات خودرو،، واردات خودرو با سقف 20 هزار دلار و اولویت خودروهای زیر 10 هزار دلار مجاز اعلام شد.
طبق گزارش بازوی پژوهشی مجلس صنعت خودرو نیز با وجود آنکه در نیمه نخست سال میزان فروش محصولاتش افزایش یافته بود با افت 16.5درصدی فروش مواجه شده و علت آن کاهش فروش خودرو های سواری و سبک بوده است ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
طبق وعده های دولت مبنی بر کنار گذاشتن قیمت گذاری دستوری و تاکیدات وزیر اقتصاد برای حذف سایه قیمت گذاری از صنعت خودرو، آمارها نشان می دهد که روند عرضه و فروش خودرو در بورس کالا در حال افزایش است تا با حذف سیاست قیمت گذاری دستوری، سود حاصل از تولید به خودروساز و سهامدار برسد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۸    
طبق اعلام مسئولان سازمان بورس، عرضه پژو 207 آغاز ورود سایر خودرو های عمومی و پرتیراژ در بورس کالا است و متقاضیان خودرو می توانند به جای امتحان کردن شانس خود در سیستم قرعه کشی، از بورس خودرو بخرند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۴    
سکوت سخنگوی اقتصادی دولت در برابر افتضاحات فروش خودرو در بورس کالا! باعث واکنش منفی افکار عمومی نسبت به بی کفایتی مدیران اقتصادی دولت شده است.
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
عصر خودرو- 5 هزار و 236 دستگاه خودرو از اردیبهشت تا آبان در بورس کالا عرضه و 4 هزار و 80 دستگاه فروخته شد. بیشترین حجم معامله خودرو در بورس کالا مربوط به آبان با 2 هزار و 416 دستگاه بود که همسو با روند افزایشی عرضه خودرو در بورس کالا شکل گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۸۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- طبق وعده های دولت مبنی بر کنار گذاشتن قیمت گذاری دستوری و تاکیدات وزیر اقتصاد برای حذف سایه قیمت گذاری از صنعت خودرو، آمارها نشان می دهد که روند عرضه و فروش خودرو در بورس کالا در حال افزایش است تا با حذف سیاست قیمت گذاری دستوری، سود حاصل از تولید به خودروساز و سهامدار برسد.
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
صنعت ماشین: جریان دلالی خودرو آرام نگرفته و همچنان به دنبال منافذ جدید سودجویی در بازار خودرو است. این جریان با دو راهبرد در برابر فروش خودرو در بورس کالا سنگ اندازی می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین دادستان قزوین در رابطه با پرونده یک شرکت پیش فروش خودرو در قزوین گفت: مجموع اموال توقیفی از حساب های بانکی، اموال منقول و غیرمنقول شرکت مورد نظر، حدود 35 میلیارد تومان اعم از نقدی و غیرنقدی است که یک چهارم مطالباتی که از شرکت وجود دارد را دربرمی گیرد.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
جریان دلالی خودرو آرام نگرفته و همچنان به دنبال منافذ جدید سودجویی در بازار خودرو است. این جریان با دو راهبرد در برابر فروش خودرو در بورس کالا سنگ اندازی می کند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
با نگاهی به آگهی ها فروش خودرو خواهیم دید که قیمت این خودرو در بازار آزاد امروز حدود 430 الی 440 میلیون تومان است بنابراین خریداران این خودرو از بورس کالا حدود 50 میلیون تومان سود کرده اند.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
میزان درآمدی که سایپادیزل در مهرماه از فروش خودرو های سنگین خود به ثبت رساند با کاهش 25 درصدی همراه بود.
خودرو بانک   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه بهمن برای اولین بار شرایط فروش خودرو دیگنیتی پرستیژ، محصول جدید خود را اعلام کرد. شرایط فروش فوری دیگنیتی پرستیژ از ساعت 10 صبح روز سه شنبه 1 آذر 1401 آغاز و به مدت 4 روز تا جمعه 4 آذرماه 1401 ادامه خواهد داشت ...
کارگر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش کارگر نیوز؛ در آخرین عرضه فیدلیتی و دیگنیتی در بورس کالا، تنها در 4 ساعت جلوی یک رانت 226 میلیارد تومانی گرفته شد. اما جریان دلالی خودرو آرام نگرفته و همچنان به دنبال منافذ جدید سودجویی در بازار خودرو است. این جریان با دو راهبرد در برابر فروش خودرو در بورس کالا سنگ اندازی می کند ...
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
صنعت ماشین: شرکت خودروسازان راین با ارائه یک خودرو اتوماتیک هاچ بک شهری به نام راین R3 از فردا مرحله دوم فروش را تا تکمیل ظرفیت، درگاه فروش اینترنتی را برای عرضه محدود و ثبت نام این محصول جدید باز می کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
اعضای باند راهزنان جاده ای در حالی با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد دستگیر شدند که ماجرای فروش بلال های سمی برای سرقت خودرو لو رفت.
(ن)فروش سوال برانگیر محصولات کرمان موتور در بورس کالا نشان داد که دولت در حال ادامه دادن به یک منکر در حق خانوارهای ایرانی است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
طرح جدید فروش نقدی خودرو لاماری در حالی از صبح امروز فعال شده که متقاضیان تنها تا پایان روز سه شنبه فرصت دارند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در طرح اخیر فروش خودرو از مسیر قرعه کشی، در حالی بالغ بر شش میلیون تقاضا به ثبت رسید که با توجه به عرضه تنها 10هزاردستگاهی و همچنین سهمیه مادران و فرسوده ها ، شانس برد عادی در آن بسیار کم بود.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- پژو 207 و بورس دو کلمه به ظاهر بی ربط هستند، اما شرایط بازار خودرو طوری پیش رفته که واقعا در روز دوشنبه 30 آبان، هزار دستگاه پژو 207 ایرانخودرو در بورس کالا با قیمت پایه 187 میلیون تومان به متقاضیان فروخته می شود ...
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در طرح جدید فروش بهمن موتور، خودرو ریسپکت و دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی برای نخستین بار عرضه خواهد شد. در طرح جدید فروش بهمن موتور، خودرو ریسپکت و دیگنیتی پرستیژ برای نخستین بار عرضه خواهد شد. ...
آنا / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: ایده ما این است که اگر خودرویی که ساخته می شود با سود بیشتر از 20 درصد فروش رفت، مابقی مبلغ در اختیار خودروساز قرار نگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در رابطه با انتقاد دبیر انجمن واردکنندگان خودرو مبنی بر اینکه چرا خودروسازان باید به واردات خودرو دست درازی کنند و مورد حمایت باشند ، گفت: آنها تولیدکننده هایی مانند ایران خودرو و سایپا را می بینند ...
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از ایسنا، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه از دولت روسیه خواست تا قیمت های خودرو را کنترل کند زیرا یکی از مدیران صنعت گفت که تحریم های غرب می تواند فروش سالانه را برای اولین بار از زمان شروع رکوردها به زیر یک میلیون کاهش دهد. ...
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۵    
صنعت ماشین: ایران خودرو و سایپا جزو خودروسازانی هستند که سالهاست با موضوع قیمت گذاری دستوری درگیر هستند و دلیل اصلی زیان سنگین این دو شرکت هم تعیین قیمت فروش خودرو پایینتر از نرخ تمام شده برای تولیدکننده است.....
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۳۲ سایت دیگر  
سمند EF7 دوگانه سوز توسط ایرانخودرو 169 و در بازار 468 میلیون فروخته می شود. مدلی که باید آن را رکورددار اختلاف قیمت در کارخانه و بازار بدانیم
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایران خودرو قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات و پیش فروش خودرو عادی، ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و خودرو فرسوده در آبان 1401 را برای انواع پژو پارس سال، سورن پلاس، پژو 207 دستی و وانت اریسان برگزار کرد.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از همشهری آنلاین، اطلاعات موجود نشان می دهد در مهر ماه امسال قیمت خودروهای داخلی به طور میانگین 3درصد رشد کرده است. به نظر می رسد بخشی از دلایل رشد قیمت خودرو در روزهای گذشته در کنار افزایش قیمت ارز ، کاهش سطح عرضه خودرو بوده است. ...
از آنجا که بازار های مالی در ایران تحت تاثیر نرخ ارز قرار دارند، بازار خودرو هم از قیمت دلار تاثیر می پذیرد و با افزایش قیمت دلار در مدت اخیر شاهد افزایش قیمت خودرو در بازار هستیم.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - تولید خودرو برزیل در ماه اکتبر کاهش یافت. به نقل از رویترز، داده های انجمن خودروسازان برزیل نشان داد تولید خودرو در این کشور در ماه اکتبر نسبت به ماه قبل 8/ 0درصد کاهش یافت و در مجموع به 206هزار دستگاه رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس پلیس فتا استان همدان گفت: فردی که با درج آگهی جعلی در فضای مجازی، اقدام به کلاهبرداری به ارزش 230 میلیون ریال کرده بود از سوی پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
شرکت آرین پارس موتور، تولیدکننده کراس اوور لاماری ایما، مرحله جدید عرضه این خودرو با قیمت قبلی را در بورس کالا اعلام کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- ثبت نام خودروهای سواری جدید در اسپانیا در ماه اکتبر برای سومین ماه متوالی افزایش یافت و به 67هزار و 604 دستگاه رسید که 12درصد افزایش را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.