سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۴:۳۴Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خودروهای وارداتی»

عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
تجارت نیوز نوشت: طرح پیش فروش خودروهای وارداتی به مرحله تازه ای رسیده است. با اتمام قرعه کشی و مشخص شدن اسامی برندگان، حال وزارت صمت اعلام می کند که بانک ها 500 میلیون تومان بلوکه شده انصرافی ها را پرداخت نمی کنند
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: سامانه عرضه خودروهای وارداتی باز شد و ثبت نام برای متقاضیان واجد شرایط به مدت 10 روز ادامه دارد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۰۳    
واردات خودرو یکی از راه حل های اخیر دولت بود که از طریق آن بتواند شرایط قیمت خودرو در بازار را کنترل کند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: فروش خودرو وارداتی پس از 5 سال وقفه رسماً آغاز شد. به گزارش خبرنگار مهر، امید قالیباف اظهار کرد: طبق وعده داده شده وزارت صمت اولین نوبت خودروهای وارداتی را در سامانه saleauto.ir برای فروش عرضه کرد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودرو: سامانه عرضه خودروهای وارداتی باز شده و متقاضیان خرید خودرو که شرایط لازم را دارند تا 9 فروردین 1402 می توانند برای ثبت نام و انتخاب خودرو به آدرس saleauto.ir مراجعه کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۳:۱۵    
سخنگوی وزارت صمت گفت: فروش خودرو وارداتی پس از 5 سال وقفه رسماً آغاز شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فروش رسمی خودروهای چانگان آغاز شده است. به گزارش اقتصادآنلاین، سامانه عرضه خودروهای وارداتی به آدرس saleauto.ir اکنون باز شده و متقاضیان خرید خودرو که شرایط لازم برای ثبت نام خرید خودروهای وارداتی را اخذ کرده اند می توانند با ورود به سامانه مذکور ...
طلا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت، گفت طبق وعده داده شده وزارت صمت اولین نوبت خودروهای وارداتی را در سامانه saleauto.ir برای فروش عرضه کرد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
امید قالیباف در خصوص فروش خودروهای وارداتی، گفت: 1108 خودرو چانگان در دو مدل برای فروش عرضه شد که تاکنون 500 نفر بر اساس نوبت داده شده برای خرید ثبت نام کرده اند. وی افزود: بخشی از خودروها وارد کشور شده و بزودی تحویل مشتری میشود و بخشی هم در آستانه تخلیه در گمرک است. ...
سلام نو / عصر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
امید قالیباف سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از آغاز رسمی فروش خودروهای وادراتی در کشور خبر داد و گفت: در این دوره دو مدل چانگان، چانگان CS35 Plus تیپ 2 و تیپ 3 عرضه می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
در این عرضه خودروهای چانگان CS35 Plus تیپ 2 و تیپ 3 توسط شرکت سایپا عرضه خواهند شد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سایت ثبت نام و قرعه کشی خودروهای وارداتی دوباره باز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۰   + ۵۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت با اشاره به عرضه بیش از یک هزار خودروی چانگان در اولین نوبت فروش خودروهای وارداتی گفت: از آغاز ثبت نام تاکنون حدود 500 نفر برای خرید ثبت نام کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۰    
مدیر طرح واردات خودرو گفت: سامانه عرضه خودروهای وارداتی باز شد و ثبت نام برای متقاضیان واجد شرایط به مدت 10 روز ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۴   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودرو گفت: سامانه عرضه خودروهای وارداتی باز شد و ثبت نام برای متقاضیان واجد شرایط به مدت 10 روز ادامه دارد.
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
صنعت ماشین: در فاصله تنها دو روز تا پایان سال 1401، مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت در نشست خبری روز گذشته خود خبر داد که اولویت تخصیص خودروهای وارداتی برای 34هزار نفر مشخص شده است.....
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با وجود اینکه موضوع واردات خودرو به منظور مدیریت بازار و افزایش عرضه در مجلس تصویب شده اما به درستی عملیاتی نشده است و هنوز تعداد خودروهای وارداتی بسیار کم است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
محموله خودروهای وارداتی چانگان CS35 پلاس و CS55 پلاس به گمرک آپرین تهران رسیدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیر پروژه واردات خودرو اعلام کرد: 1108 خودروی چانگان (240 خودروی تیپ 2 و 868 خودروی تیپ 3) از امروز عرضه می شود. توضیحات بیشتر در ویدئوی زیر ارائه شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۱۱    
اقتصادنیوز: مدیر پروژه واردات خودرو اعلام کرد: 1108 خودروی چانگان (240 خودروی تیپ 2 و 868 خودروی تیپ 3) از امروز عرضه می شود. توضیحات بیشتر در ویدئوی زیر ارائه شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۲۵   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت گفت: برخی از بانک ها مانع برداشت وجه متقاضیان خودروهای واداتی شده بودند که نامه زدیم تا افرادی که نتوانستند ثبت نام کنند یا انصراف داده اند بتوانند وجه خود را بردارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: عصر امروز خودروی چانگان بعنوان نخستین عرضه خودروهای وارداتی تحویل متقاضیان می شود.
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۳   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت گفت: عرضه 1108 خودروی چانگان (240 خودروی تیپ دو و 868 خودروی تیپ سه) از امروز (27 اسفند ماه) آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت گفت: پس از اتمام دوره ثبت نام واردات خودرو، با پالایش های انجام شده نهایتا بین 34 هزار نفر قرعه کشی انجام شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اینکه آزادسازی واردات خودرو صورت گرفته اما همچنان خودروسازان داخلی مونتاژ مدل های چینی را انجام می دهند. در این میان با توجه به این که خودروهای وارداتی قیمت نسبتا بالایی دارند به نظر می رسد که مونتاژی ها گزینه خوبی برای خرید باشند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۳:۰۵   + ۹۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت: قرعه کشی نوبت دهی خودروهای وارداتی ساعت 14 امروز با حضور نهادهای نظارتی برگزار می شود.
برترین ها / شهر بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
حال که فرآیند ثبت نام در پیش فروش خودروهای وارداتی به پایان رسیده، آمار نشان می دهند که حدود 120 هزار نفر در این طرح شرکت کرده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: ارزیابی قیمت خودروهای وارداتی در بازار از کاهشی شدن قیمت این خودروها در بازار پس از ماه ها افزایش قیمت حکایت دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۱:۲۹   + ۳۹ سایت دیگر  
بالاخره قرعه کشی خودروهای وارداتی انجام و نوبت افراد مشخص شد، براساس آخرین اعلام از سوی سخنگوی وزارت صمت عرضه این خودروها احتمالا از بیست وهفتم اسفندماه خواهد بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۴۹    
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از احتمال عرضه اولین عرضه خودروهای وارداتی از روز شنبه 27 اسفند ماه خبر داد.
چرخان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بهمن موتور در کسب رضایتمندی مشتری، گام جدیدی برداشته و تلاش دارد خشنودی مشتریان بالقوه خود را نیز بدست آورد. ضرابیان در همین رابطه از راه اندازی مرکز تست خودرو در آینده نزدیک خبر داده و می گوید: مرکز تست سنتر برای مشتریان نیز در حال احداث است که مشتریان می توانند از نزدیک محصولات را لمس و تست کنند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۳    
احتمال اولین عرضه خودروهای وارداتی از 27 اسفند
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: سال آینده دیگر چیزی تحت عنوان قرعه کشی وجود ندارد بلکه فهرست انتظار داریم.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۱    
امید قالیباف در گفت و گوی تلویزیونی تصریح کرد: تصمیم وزارت صمت این است که اولین عرضه خودروهای وارداتی تا قبل از شروع سال جدید، یعنی طی چند روز آینده و احتمالاً از شنبه هفته آینده انجام شود. ...
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۵    
به گفته سخنگوی وزارت صمت، احتمالا اولین خودروهای وارداتی از روز شنبه 27 اسفندماه عرضه خواهد شد. به گزارش کاماپرس، امید قالیباف اظهار کرد: خودروهای قطعی که قرار است عرضه شوند دو مدل چانگان CS35 و CS35 پلاس خواهد بود که البته شاید هیوندای النترا نیز جز این خودروها باشد. ...
طلا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۶    
قیمت خودروهای وارداتی در بازار 25 اسفند 1401 با کاهش قیمت اکثر مدل ها همراه شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در این جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار 25 اسفند 1401 آورده شده است.
طلا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۹   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از احتمال اولین عرضه خودروهای وارداتی از روز شنبه 27 اسفند ماه خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) ضمن تاکید براینکه بانک ها بایستی بلافاصله پس از انصراف متقاضیان خودروهای وارداتی، وجه مسدود شده در حساب وکالتی این افراد را آزاد کنند، از عدم همکاری برخی بانک ها و شکایت های واصله به وزارت صمت در این زمینه خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
امکان وکالتی کردن حساب بانک تجارت برای ثبت نام در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی وزارت صمت به صورت غیرحضوری فراهم شده است. کافی است با مراجعه به سایت tejaratbank.ir/vekalati و تکمیل وجه حساب خود در بانک تجارت، جهت پیش خرید این خودروها اقدام کنید.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۲:۱۷   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت معدن و تجارت (صمت) ضمن اشاره به اینکه سعی و تصمیم بر این است اولین عرضه خودروهای وارداتی در روزهای باقی مانده از سال 1401 انجام شود، اعلام کرد که احتمالا اولین عرضه روز شنبه هفته آتی خواهد بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از احتمال اولین عرضه خودروهای وارداتی از روز شنبه 27 اسفند ماه خبر داد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۵    
سخگوی وزارت صمت در یک برنامه تلویزیونی خبر داد: احتمالا خودرو های وارداتی از شنبه عرضه خواهند شد.
چرخان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۲۲    
با آزادسازی واردات خودرو به صورت CBU به کشور، اخبار مربوط به این حوزه بسیار داغ شده است. همانطور که مستحضرید، در همان ابتدا، وزارت صمت از ممنوعیت واردات خودروهای فرانسوی خبر داد. یعنی عملا نباید شاهد ورود خودرویی با برندهای پژو، رنو، سیتروئن، دی اس و... باشیم ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:پس از اعلام نتایج نوبت خودروهای وارداتی، تعداد بسیاری اعلام کردند که از لیست متقاضیان حذف شده اند و سخنگوی وزارت صمت دلایل حذف برخی متقاضیان خودروهای وارداتی را توضیح داد
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۴۸   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، دلایل حذف برخی متقاضیان خودروهای وارداتی را توضیح داد.
کرمان نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر وزارت صمت اعلام کرده که حدود 120 هزار نفر متقاضی خرید خودروهای وارداتی در مرحله پیش ثبت نام شرکت کرده اند و بعد از استعلامات لازم، ثبت نام کنندگان قطعی مشخص می شوند.