پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۵:۰۴Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات مالی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: به دلیل مشکلات مالی دستگاه های اجرایی، گشت ها برای نظارت بر اراضی کشاورزی و ملی برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز کاهش چشمگیری داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس هیات کشتی استان یزد علت حضور نیافتن یزد در رقابت های لیگ برتر کشور را مشکلات مالی خواند و کاهش ورزشکاران سازمان یافته این رشته ورزشی در استان به یک سوم در اثر کرونا را نگران کننده خواند.
صندوق های بازنشستگی در ایران مشکلات مالی عمیقی دارند که این صندوق ها را به دولت وابسته و استقلال آن را خدشه دار کرده است. این مشکلات مالی از کجا ریشه می گیرد؟
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سعید اوحدی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: پیشتر مراکز درمانی طرف قرارداد با بنیاد شهید و امور ایثارگران افزون بر 12 هزار مرکز بود که متاسفانه در سال های گذشته به دلیل برخی مشکلات مالی و بودجه ای این تعداد تا 5 هزار مرکز نیز کاهش پیدا کرد، اما با حمایت های [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
صنعت گردشگری یکی از کسب و کار های آسیب دیده از کروناست که فعالان آن هنوز با مشکلات مالی بسیاری دست و پنجه نرم می کنند.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
خبرورزشی: برخی از مقامات باشگاه استقلال به صورت جدی پیگیر آن هستند تا قرارداد مهدی قایدی را پیش از پایان نیم فصل اول به مدت سه سال دیگر تمدید کنند. مهدی قایدی، جوان اول استقلال فصل گذشته نمایش فوق العاده ای داشت و به همین خاطر پیشنهاداتی از خارج دریافت کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۱۹   + ۵۳ سایت دیگر  
خبر آنلاین : سخنگوی دولت گفت: بستن راه نفوذ قدرت های تفرقه افکن فقط با شعار ممکن نیست بلکه ما باید سازوکارهای حل اختلاف همسایگانی را در سطح مناسبات منطقه ای ایجاد کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۲۳    
اهواز - ایرنا - تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که گریبانگیر مشکلات مالی بوده و هنوز وضعیت این به لحاظ مالکیتی مشخص نیست، فرصت چندانی برای حضور مقتدرانه در فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتبال ندارد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سخنگوی دولت گفت: در برخی نقاط مانند آلمان خواستار بسته شدن حساب ایرانی ها شدند. البته ما اینها را غیرقابل قبول می دانیم و معتقدیم این رفتارها قابل قبول نیست. معاونت حقوقی به دنبال اقداماتی برای رفع موانع هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۰    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مشکلات مالی بیمارستان ها جدی شده و شرایط کشور سخت است که برای بهبود وضعیت بیمارستان ها در شرایط فعلی کمک خیرین امری ضروری است.
نشست فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی با دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور و با موضوع توسعه کتابخوانی و مشکلات مالی نهاد برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران: یکی از هواداران متمول استقلال برخی از مشکلات مالی این تیم در بخش های مختلف را مرتفع کرده است. باشگاه استقلال این روز ها به دلیل مشکلات مالی، حامیانی را در اختیار دارد که در پست هوادار می تواند روی کمک آن ها حساب باز کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
علی لطیفی به دلیل مشکلات مالی باشگاه گل ریحان البرز و برآورده نشدن انتظاراتش، از هدایت تیم فوتبال این باشگاه کناره گیری کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان، تعویق لیگ را برای این تیم یک فرصت دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی مجمع نمایندگان تهران گفت: سرپرستان باشگاه استقلال و پرسپولیس در نشست با نمایندگان تهران با اشاره به مشکلات مالی این دو باشگاه از مجمع نمایندگان تهران در این باره درخواست کمک کردند.
برترین ها / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۳:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: شیوع کرونا، بدهکاری تیم ها، افزایش قیمت بازیکنان، ممنوعیت جذب بازیکنان خارجی و علاقه مندی فوتبالیست ها به حضور در خارج از کشور دست به دست هم داد تا تیم ها بیشتر روی حفظ داشته های خود تمرکز کنند تا اینکه سراغ خریدهای پرسروصدا بروند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۳    
علی لطیفی به دلیل مشکلات مالی باشگاه گل ریحان البرز و برآورده نشدن انتظاراتش، از هدایت تیم فوتبال این باشگاه کناره گیری کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۳۲    
جلسه فراکسیون روحانیت با رئیس نهاد کتابخانه های کشور برگزار شد و در این نشست نیز مباحثی پیرامون توسعه کتابخوانی و همچنین مشکلات مالی این نهاد پرداخته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون روحانیت مجلس با اشاره به جلسه این فراکسیون با رئیس نهاد کتابخانه های کشور گفت: با توجه به مشکلات مالی نهاد کتابخانه، مجلس آماده حمایت بودجه ای از این نهاد است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
در تمام این سال ها مشکلات مالی و مدیریتی بیش از هر چیز دیگری ملوان را آزار داده اما به هر دلیل فوتبال دوستان دیگر دوست ندارند ملوان را در لیگ یک و آن هم در پایین جدول لیگ یک تماشا کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر جهاد کشاورزی صومعه سرا گفت: کشاورزان در برابر مشکلات خود صبور هستند، اما در برابر مشکلات مالی فرزندانشان به خصوص تامین هزینه های ازدواج و تشکلیل خانواده ناچار به فروش زمین می شوند.
آی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
آی اسپورت - وزارت ورزش مدیر عاملی را برای استقلال انتخاب خواهد کرد که برای این باشگاه پول بیاورد. گزینه های مدیر عاملی باشگاه استقلال باید تضمین کنند که تمام بدهی های این باشگاه را صاف می کنند ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ناصرفریادشیران ، در خصوص مشکلاتی که به خاطر مدیریت گریبانگیر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس می شود، اظهار داشت: بحث اصلی فوتبال ما پول است واکثر باشگاه های ما مشکلات مالی دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدافع صنعت نفت آبادان می گوید اگر قرار باشد به سلامتی ورزشکاران لطمه وارد شود، شاید لغو کردن لیگ فکر خوبی باشد.
گروه ایرلاین های بین المللی (آی اِی جی)، مالک بریتیش ایرویز، که با مشکلات مالی شدیدی روبرو است، با موج دوم کرونا و محدودیت های مسافرتی از تعداد پروازهای خود در باقی سال کاست.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۶:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا ، علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران گفت:600 سهمیه برای پرداخت وام 50 میلیون تومانی با سود 18 درصد برای بازنشستگان تأمین اجتماعی که مشکلات مالی دارند و در پرداخت ودیعه مسکن با مشکل مواجهه هستند در نظر گرفتیم. ...
آی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۲    
آی اسپورت - مشکلات مالی و بدهی های سنگینی که گریبانگیر پرسپولیس و استقلال شده ، اصلی ترین مشکل این باشگاههاست. باشگاههایی که چهل سال دولتی بودند و با مدیریت ناپایدار و ساختار اشتباه توان درآمدزایی نداشتند و همیشه بازیچه دست دولتها شدند ...
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۵۶    
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صحبت های مدیریت باشگاه درباره اعضای کادر و بازیکنان تیم به حدی ناراحت کننده است که فقط می توان گفت که باعث تاسف و حیرت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۳۷   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صحبت های مدیریت باشگاه درباره اعضای کادر و بازیکنان تیم به حدی ناراحت کننده است که فقط می توان گفت که باعث تاسف و حیرت است.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: پیشکسوت استقلال علاقمند است مدیرعامل این باشگاه شود. هادی طباطبایی دروازه بان سابق استقلال که منتقد مدیریت این باشگاه در سال های گذشته بوده، به مسئولان وزارت ورزش پیشنهاد داده تا مدیریت آبی ها را به او بسپارند ...
پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
دروازه بان کروات قرمزها پس از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به دلیل حل نشدن مشکلات مالی خود با باشگاه پرسپولیس به ایران بازنگشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان تیم فوتسال ارژن شیراز به دلیل مشکلات مالی تصمیم گرفتند امتیاز این تیم را به یکی دیگر از نمایندگان استان فارس بفروشند.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۱:۳۴    
محسن گروسی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: این همه مشکل در یک باشگاه واقعا عجیب است. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، محسن گروسی ، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۳۴    
امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه، شهرداری ها به عنوان نهادی غیردولتی با مشکلات مالی بسیاری دست و پنجه نرم می کنند و این موضوعات توسط شهرداران شهرهای اردبیل در دیدار با معاون وزیر کشور مطرح شد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۳    
رئیس دانشگاه آزاد همدان: هیچ دانشجویی در دانشگاه آزاد به دلیل مشکلات مالی محروم از تحصیل نمی ماند سلطه گری کرونا نه تنها اقتصاد را تحت تأثیر قرار داده، بلکه شبکه آموزش را در دانشگاه ها و مدارس نیز با تغییرات اساسی همراه کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: شهرداری ها به خاطر مشکلات مالی توانایی پرداخت به موقع حقوق کارگران و پرسنل را ندارد و تا کنون 120 میلیارد ریال به پرسنل خود بدهی دارند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرورزشی: مهاجم اسبق تیم ملی و استقلال به خبرورزشی گفت: حتم دارم اگر مشکلات مالی برطرف و پنجره ها باز شوند، استقلال می تواند مدعی قهرمانی هم باشد ولی به شرط تسویه حساب! ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
چالش های درآمدی از محل فروش اموال و دارایی ها، فقدان توانایی در دریافت تسهیلات بانکی، کاهش شدید عوارض ورود به طرح ترافیک به دلیل شرایط کرونا، کاهش درآمد های ناشی از مالیات ارزش افزوده به دلیل رکود اقتصادی کشور و پایین بودن برخی درآمد ها با شیوع ویروس کرونا از مهم ترین مشکلات مالی شهرداری تهران است.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۱    
تیم فوتبال رئال مادرید بازیکنان و کادر فنی باشگاه رئال مادرید اسپانیا با کشر 20 درصدی قراردادشان موافقت کردند. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، باشگاه رئال مادرید اسپانیا به دلیل شیوع کرونا و ضرر های مالی اخیر تصمیم گرفت قرارداد بازیکنان و کادر فنی را مبلغ 20 درصد کاهش دهد و در این راه پس ز ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - شهردار دهدشت تنها راه برون رفت از مشکلات مالی شهردای را ایجاد درآمد پایدار دانست و گفت: یکی از اولویت های اصلی شناسایی منابع و برنامه ریزی برای توسعه این ظرفیت ها برای ایجاد درآمد پایدار در شهرداری است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۵    
در نشست نمایندگان مردم غرب خراسان با وزیر صمت مقرر شد اقدامات لازم توسط سازمان ایمیدرو برای جذب فاینانس چینی به منظور رفع مشکلات مالی کارخانه فولاد سبزوار انجام شود.
پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مشکلات مالی همیشه وجود داشته و الان هم وجود دارد. ما از قراردادهای فصل قبل مان طلب داریم. گلایه من از باشگاه این است روزی که 7، 8 نفر بودیم و به باشگاه آمدیم و بابت مطالبات مان نزدیک 30درصد تخفیف دادیم، هیچ تشکر و قدردانی نشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از رفع مشکلات مالی و بازگشت به چرخه تولید 15 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال این استان در هفت ماه سال جاری خبر داد.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امیدوارم با حمایت مسئولان و مدیران باشگاه در فصل پیش رو شاهد مشکلات مالی نباشیم. سیروس پورموسوی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: همه تلاش ما این است در فصل جاری عملکرد خوبی داشته باشیم ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۹    
فتونیوز صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته ها خود به ماجرای انحلال دومین تیم فوتبال استان به دلیل مشکلات مالی حکایت دارد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت کشور گفت: با توجه به شرایط ویژه اقتصادی کشور و نیازمندی شهرداریها و دهیارها در ایجاد درآمدهای پایدار از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تقاضا داریم هر چه سریعتر لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها را تعیین تکلیف کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به دلیل مشکلات مالی قصد دارم ساعت طلای رولکسم را بفروشم. مردان کلاهبردار با گفتن این جمله طعمه هایشان را فریب می دادند و ساعت های قلابی را به جای ساعت طلا به فروش می رساندند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۵    
خبرورزشی: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به خبرورزشی گفت: مشکلات مالی همیشه وجود داشته و الان هم وجود دارد. ما از قراردادهای فصل قبل مان طلب داریم. گلایه من از باشگاه این است روزی که 7، 8 نفر بودیم و به باشگاه آمدیم و بابت مطالبات مان نزدیک 30درصد تخفیف دادیم، هیچ تشکر و قدردانی نشد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان یک روانشناس گفت: در حال حاضر با توجه به مسائل اقتصادی، مشکلات مالی و عدم توانایی پذیرش مسئولیت خانوادگی ازدواج سفید به سرعت در کشور و کلانشهرها در حال افزایش است و دختر و پسر باهم به توافق می رسند که بدون تعهد در کنار هم زندگی کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
درست است که مبلغ وام های دانشجویی به اندازه ای نیست که بتواند به معنای واقعی گره ای از مشکلات مالی دانشجویان باز کند، اما بهره پایین آن از یک سو و شرایط زندگی دانشجویی از طرف دیگر باعث شده وام های این صندوق همچنان د ر میان این قشر طرفداران زیادی داشته باشد.