شنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۴:۰۷Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک های صنعتی»

شیرازه   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس در بازدید از شهرک صنعتی مهر عنوان کرد: یکی از مسائل این شهرستان مربوط به حوزه آب و بعضا مشکلات در حوزه تامین منابع لازم برق است که بایستی با تعامل دستگاه های دولتی با خصوصی این مشکلات مرتفع شود.
عصر همدان   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان؛ حسن خانجانی موقر در شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی و منابع طبیعی، به آمار ارائه شده از سوی دیوان محاسبات درباره تخلف در واگذاری قطعه های زمین شهرک بنکداران به کارمندان دولت اشاره کرد و گفت ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
ایسنا/گیلان وزیر صمت در جلسه شورای اداری گیلان با بیان اینکه تکمیل زیرساخت شهرک های صنعتی گیلان به 30 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، گفت: همه ما در این راستا مسئول هستیم و پیش بینی می شود در سال های آینده صنعت گیلان رونق چشمگیری داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آدربایجان شرقی از اجرای 10 پروژه زیربنایی و زیرساختی با اعتبار 400 میلیارد ریال در شهرک صنعتی آخولای خسروشاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از بازگشت بیش از یکهزار و 700 واحد تولیدی راکد در داخل و خارج شهرک های صنعتی طی امسال به چرخه تولید خبر داد و گفت: فعالسازی یکهزار واحد از این تعداد در دولت سیزدهم انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۷:۴۹    
مشهد- ایرنا- تیغ دولبه کمبود زمین از یک سو و فروش انحصاری زمین از سوی دیگر، معضلی به نام دلالی زمین را توسط عده ای سودجو در شهرک های صنعتی خراسان رضوی دامن زده است که خود به آفتی در مسیر توسعه صنعتی در شرایط حساس اقتصادی کنونی بدل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران صبح امروز وارد گیلان شد.
روند بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
قیمت زمین در شهرک های صنعتی بالا رفته است. از سال گذشته تاکنون موج گرانی به زمین های شهرک صنعتی رسید. آیا گرانی قیمت زمین در شهرک های صنعتی ادامه دار است؟ ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، بخش مهمی از فعالیت های صنعتی و تولیدی ایران در سال های گذشته، در شهرک های صنعتی متمرکز شده اما با توجه به رکود اقتصادی، بخشی از ظرفیت های این شهرک ها در این سال ها بلااستفاده باقی مانده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری استان خراسان رضوی گفت: در 9 ماه گذشته با پیگیری همکاران خود توانستیم مشکلات 390 واحد تولیدی و صنعتی را رفع کرده و آن ها را به فعالیت بازگردانیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان گفت: در سه سال اخیر، 600 قطعه زمین به مساحت 131 هکتار در شهرک های صنعتی استان به سرمایه گذاران و متقاضیان واگذار شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۲    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه گفت : شرکت شهرک های صنعتی از سال 73 در استان کار خود را آغاز کرده و وظیفه ذاتی آن ایجاد مکانی برای جذب سرمایه گذاران در استان و ارائه خدمات از جمله آب، برق، گاز و تلفن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه 13 هکتار از اراضی بلااقدام یا راکدی که طرف های قرارداد با شرکت شهرک های صنعتی استان نسبت به ساخت واحد تولیدی و نصب ماشین آلات در آن اقدام نکرده بودند، آزادسازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- سرپرست ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: شهرک های صنعتی خوزستان سه سال متمادی رتبه نخست کشور را در بحش عملکرد و بازرسی کسب کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۵    
همدان – زبردست، رئیس اتاق بازرگانی استان همدان از شناسایی 78 واحد تولیدی راکد در شهرک های صنعتی استان همدان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: از صاحبان صنایع و واحد های تولیدی استان انتظار می رود در راستای بهبود شرایط شهرک های صنعتی و ایجاد زیرساخت های لازم برای ارتقا خدمات وارد عمل شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۶    
ایسنا/خراسان شمالی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: با حمایت شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی پژوهشی بر دستبافته های داری استان با موضوع "بررسی نمادهای به کار رفته در گلیم سفره کردی، قالیچه ترکمنی و قالی کوردی" انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۴    
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: تلاش خواهیم کرد پروژه شهرک صنعتی صائین قلعه که 17 سال است راکد مانده، در خردادماه سال آینده به بهره برداری برسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس با تاکید بر اینکه برنامه های شهرک صنعتی و صنایع کوچک نباید صرفا متکی بر اعتبارات دولتی باشد گفت: مشارکت بخش خصوصی در شهرک های و خوشه های صنعتی استان فارس افزایش یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – تبدیل واحدهای صنعتی به انبار کالا به صورت غیرقانونی یکی از معضلات شهرک های صنعتی استان کرمانشاه محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: سرمایه گذاری یک هزار و 440 میلیارد تومانی در شهرک ها و نواحی صنعتی محروم استان انجام شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
قم- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم با بیان اینکه دلالی زمین در شهرک های صنعتی قم مانع تولید است، گفت: این امر در ماه های اخیر شدت پیداکرده و مسئولان قادر به جلوگیری از سودجویی نیستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قم بابیان این که دلالی زمین در شهرک های صنعتی استان مانع تولید است گفت: این امر در ماه های اخیر شدت پیداکرده و حتی مسوولان امر قادر به جلوگیری از سودجویی نیستند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۴    
فکرشهر: مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان به منظور بررسی مسائل و مشکلات تولید بانوان کارآفرین که خارج از محدوده شهرکها و نواحی صنعتی در زمینه بسته بندی و فرآوری خرما فعالیت می کنند بازدید و مشکلات آنها مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ با وجود ظرفیت ویژه ای که به لحاظ استقرار شرکت های پتروشیمی در پارس جنوبی وجود دارد، در همه شهرک های صنعتی استان و منطقه ویژه اقتصادی بوشهر اغلب واحد های صنعتی کوچک یا متوسط در زمینه ای غیر از صنایع پایین دستی پتروشیمی فعال هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان گفت: 25 هکتار از اراضی شهرک ها و نواحی صنعتی این استان در سال جاری خلع ید شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۰    
زنجان- عباسی، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی زنجان با اشاره به تعطیلی تعدادی از واحدهای شرکت شهرک های صنعتی به خاطر قعطی گاز گفت: گاز شهرک صنعتی از امروز وصل شد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: نامه ای از طرف شرکت گاز به چند شهرک صنعتی از جمله شهرک صنعتی اشتهارد ارسال شده مبنی بر اینکه گاز آنها به دلیل افزایش مصرف خانگی قطع خواهد شد و باید از سوخت جایگزین یعنی مازوت استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۲:۳۷    
مدیرکل مدیریت بحران: شهرک های صنعتی استان ایمنی لازم را ندارند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۱:۵۱    
رئیس ستاد تسهیل استان تهران از شهرک های صنعتی شهر قدس بازدید کرد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/مدیرعامل شهرکهای صنعتی استان ایلام از تملک قریب 55 هکتار از اراضی ملی تا پایان دی ماه سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: هم اینک 2200 طرح صنعتی با 112 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری و پیش بینی اشتغال زایی برای 42 هزار نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در حال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان گفت: بیش از 36 هکتار زمین راکد در شهرک های صنعتی استان از افرادی که قصد بهره برداری از آن برای فعالیت تولیدی و صنعتی نداشتند، بازپس گرفته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: با عقد تفاهم نامه بین این شرکت و شرکت برق منطقه ای زنجان به منظور احداث پست برق سیار 63 کیلوولت با ظرفیت 25 مگاوات تا پایان سال جاری مشکل تامین برق برای سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی حکیمیه و شال مرتفع می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر، از بانوان شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان تجلیل شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - بجنورد- اسدابراهیمی : مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی بجنورد پس از پیگیری های مکرر در یکصدو ششمین جلسه شورای پژوهشی تایید و تصویب شد.
رسولیان گفت: 12 هزار و 67 واحد تولیدی در حوزه صنعت و شهرک های صنعتی کشور راکد و تعطیل هستند.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت : 100 لیتر بر ثانیه از پساب تصفیه خانه شهرکرد به منظور تأمین آب پایدار در شهرک صنعتی 2 شهرکرد خریداری شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: از 324 واحد صنعتی راکد در شهرک ها و نواحی صنعتی استان تاکنون 110 واحد به چرخه تولید بازگشته و پیش بینی شده که 60 درصد از کل این واحدهای راکد احیا شوند.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۳    
پیشخوان پاسخگویی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در تبریز افتتاح شد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان و امید نبی زاده حقیقی سرپرست دیوان محاسبات استان از شهرک صنعتی انزلی و واحدهای صنعتی مستقر در آن بازدید کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون محیط زیست انسانی محیط زیست استان تهران گفت: با نصب سیستم فیلتراسیون انتشار آلاینده ها به محیط زیست کاهش پیدا می کند و به دنبال آن باعث کاهش آلودگی هوا در سطح شهرک های صنعتی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر عزم دولت در تحقق شعار امسال برای افزایش تولید و مانع زدایی در این مسیر گفت: دستگاه های اجرایی مربوطه به ویژه سازمان شهرک های صنعتی آذربایجان غربی از توسعه واحدهای موفق تولیدی حمایت و موانع موجود را رفع کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان -فغفوری، رئیس سازمان صمت زنجان گفت: قطعی گاز تا روز چهارشنبه در شهرک های صنعتی زنجان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی گفت: در سال جاری 80 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید بازگشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۷    
استاندار تهران با بیان اینکه با تدقیق و مرزبندی شهرکهای صنعتی شهرقدس مشکل دوگانگی مدیریتی برطرف خواهد شد گفت: شورا و شهرداری باید مشکلاتی که مرتبط با پیمانکار است را رسیدگی و حساب کشی کرده تا حق نیروها ضایع نشود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۱    
گرگان - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان گفت که امسال 131 میلیارد و 890 میلیون ریال اعتبار برای اجرای 17 طرح زیرساختی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان هزینه شده که در دهه فجر مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: به منظور تامین برق پایدار و افزایش ظرفیت واحد های تولیدی، پست برق 63 کیلو ولت در شهرک صنعتی 2 اردبیل احداث می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان گفت: بیش از 572 میلیارد ریال قرارداد عمرانی از محل منابع ملی، طرح های عمرانی و داخلی این شرکت منعقد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان گفت: 97 فقره مجوز گواهی پایان کار در اراضی شهرک ها، نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی استان از ابتدای فروردین تا پایان دی 1400 صادر ش که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 102 درصد افزایش داشت.