یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۲:۰۸Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک های صنعتی»

آلبوم عکس مرتبط معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی که قرارداد در شهرک های صنعتی داشته و طی سه سال از عقد قرارداد، کمتر از 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، تعیین تکلیف می شوند. ...
دانا   ۷ ساعت پیش    
حاشیه نشینی در یکی از شهرک های صنعتی کرمان به دلیل وجود کوره های آهک پزی جریان ساز شده و مسئولان قضایی قول هفته به هفته برای خروج این کوره ها از شهرک می دهند اما متاسفانه تاکنون این قول ها عملیاتی نشده و حتی باعث آتش سوزی آلونک و فوت یک زن 45 ساله شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: قطع برق صنایع و شهرک های صنعتی از بی تدبیری دولت بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- شرکت توزیع نیروی برق استان قم در اطلاعیه ای اعلام کرد: امروز شنبه مورخ 4 بهمن ماه از ساعت 16 به مدت 4 ساعت در بخش شهرک ها و نواحی صنعتی استان قطعی اضطراری برق وجود خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز گفت: 37 هکتار از اراضی شهرک های صنعتی استان در 10 ماهه امسال به متقاضیان سرمایه گذارای واجدالشرایط واگذار شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: متاسفانه 70 درصد پول کشور بین 200 شرکت توزیع می شود و ما اشتغال خرد و شهرک های صنعتی را فراموش کرده ایم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام گفت: هم اکنون 99 درصد جمعیت خانوار شهری و 94 درصد جمعیت خانوار روستایی استان و تعداد 870 واحد صنعتی استان، تمام شهرک های صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی مهران از نعمت گاز بهره مند شده اند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام هپی لند خاطر نشان کرد: قطعی 6 الی 8 ساعته برق باعث ایجاد ضررهای میلیاردی به تولیدکنندگان و کارخانه های واقع در شهرک های صنعتی شده و دستگاه های کارخانه آسیب های الکترونیکی جبران ناپذیری دیده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: صنایع مستقر در شهرک های صنعتی استان با وجود شیوع کرونا و مسائل و مشکلات متعدد در پی جذب نیروی انسانی هستند، اما این بخش با کمبود نیروی ماهر و آموزش دیده مواجه است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فتحعلی محمدزاده در حاشیه سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به استان مرکزی با بیان این مطلب در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در تصمیمات کلان کشور، توسعه صنعتی گزینه ای از میان چند گزینه نیست، بلکه یک ضرورت انکارنشدنی است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی به همت کانون ارزیابی و توسعه شایستگی جهاددانشگاهی، ارزیابی مدیران و کارشناسان شرکت توزیع برق منطقه ای آذربایجان شرقی، شرکت شهرک های صنعتی و بیمه ایران نمایندگی استان به مدت دو روز اول و دوم بهمن ماه جاری در محل مجتمع آموزشی تحقیقاتی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز گفت: راه اندازی یک شهرک فناوری متفاوت از آنچه تاکنون در البرز انجام شده را در ماه های آتی شروع می کنیم، این مهم با هدف ارائه فکر و توسعه فناوری های نوین به صنعتگران استان پیش برده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: 800 میلیارد ریال اعتبار از ابتدای امسال تاکنون برای توسعه زیرساخت ها و ایجاد بستر مناسب برای جذب سرمایه گذار در شهرک ها و نواحی صنعتی استان هزینه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز ایلام گفت: در حال حاضر تمامی شهرک های صنعتی سطح استان و منطقه ویژه اقتصادی مهران از نعمت گاز برخوردار هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۹    
یزد- دهقان، معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی یزد در خصوص اهمیت برگزاری رویدادهایی اعم از سکوی پرتاب یزد ، به ضرورت هم رسانی صاحبان ایده و سرمایه برای شکل گیری تیم هایی جدید در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اشاره و بر ایجاد کسب و کارها با ایده های جدید تأکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده معین شهرستان های تفرش آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی بر جذب و حمایت از سرمایه گذاران تاکید کرد و گفت: تقویت زیرساخت های شهرک های صنعتی در این سه شهرستان در دست پیگیری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۲:۲۷    
ایرنا قم علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر یک روزه به استان قم با تعدادی از مراجع و علمای قم دیدار و گفت وگو کرد و نیز 2 طرح صنعتی را در شهرک های صنعتی محمودآباد و شکوهیه قم افتتاح کرد. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نظری گفت: حضور میدانی در صحنه و شناسایی مشکلات از نزدیک نقش مهمی در گره گشایی از مشکلات دارد که باید در همه ابعاد و بخش های کشور نمود عملیاتی داشته باشد و امروز مجلس شورای اسلامی در حضور میدانی در صحنه ها برای حل مشکلات پیشگام و پیشتاز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا قم علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر یک روزه به استان قم با تعدادی از مراجع و علمای قم دیدار و گفت وگو کرد و نیز 2 طرح صنعتی را در شهرک های صنعتی محمودآباد و شکوهیه قم افتتاح کرد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه یکم و دوم بهمن در سفر به استان مرکزی در قالب دو گروه کاری با همراهی مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت و علی رسولیان معاون وزیر ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۵    
مرکزی_معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران توسعه کیفی شهرک های صنعتی با بیان اینکه توسعه صنعتی در کشور یک ضرورت است، گفت: ایجاد شهرکهای صنعتی در کاهش قیمت تمام شده محصولات تاثیر دارد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رضا آریان پور گفت : معضل گلستان وجود مدیران ناکارآمد، حاشیه ساز ، تحمیلی و فاقد برنامه در بخش صنعت و معدن و شهرک های صنعتی استان است که باید هرچه سریع تر به این موضوع از سوی مسئولان رسیدگی شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حشمت اله عسگری روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری نشت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان پردیس به خبرنگاران گفت: جذب سرمایه گذار در استان تهران برخلاف سایر استان ها در حال انجام است به طور متوسط در سطح کشور 22 درصد از واحدهای داخل شهرک های صنعتی تعطیل هستند و این رقم در استان تهران [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: 20 هزار شغل جدید امسال در واحدهای فعال شهرک های صنعتی کشور ایجاد شد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید وزیر صمت از شهرک صنعتی شمس آباد با تاکید بر رسالت توسعه صنعتی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، تامین مناسب زیرساخت های صنعتی و ارتقای برنامه های حمایتی صنایع کوچک و متوسط را لازمه تولید بی دغدغه جهادگران اقتصادی عنوان کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان با اشاره به حذف محیط زیست از منطقه بندی استقرار واحدهای صنعتی گفت: این امر منجر به حاشیه بردن محیط زیست می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- شرکت توزیع نیروی برق استان قم در اطلاعیه ای اعلام کرد: امروز چهارشنبه مورخ یک بهمن ماه از ساعت 16به مدت چهار ساعت در شهرک های صنعتی استان قطعی اضطراری برق وجود خواهد داشت.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۰    
در این نشست مشکلات تولیدکنندگان و مسائل و موضوعات زیرساختی شهرک صنعتی شمس آباد مورد بررسی قرار گرفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به اینکه دشمن برنامه ریزی دقیقی برای ضربه زدن به مقوله نماز در برهه های مختلف داشته است،تاکید کرد: باید توجه به اقامه نماز مورد توجه جدی قرار گیرد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۴۴    
شهر بیست/ عباس جعفری مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم در یک گفت وگوی خواندنی درباره ایمن نبودن مراکز تجاری قم ، خطر ریزش بافت فرسوده ، معضل حریق شهرک های صنعتی ، کمبود تجهیزات آتش نشانی و استخدام آتش نشانان جدید پاسخ گفت.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت از امضای موافقت نامه با وزارت نیرو برای تامین آب شهرک های صنعتی خبر داد. *** رشد تولید به گزارش خبرگزاری صنایع ، علیرضا رزم حسینی در آیین افتتاح کارخانه چوب پاک چوب ایرانیان، اظهار داشت: ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دیدار و گفت وگو کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۴    
اسماعیلی، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام، گفت: کشورهای عراق، قطر، عمان، پاکستان و افغانستان بازار صادراتی محصولات تولیدی واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان ایلام هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: 23 واحد صنعتی راکد و غیر فعال در شهرک های این استان به چرخه تولید بازگشته اند.
شهردار سلماس گفت: منطقه ویژه اقتصادی سلماس در سال 89 به تصویب مجلس رسید و از طریق دولت نیز ابلاغ شد. از آن زمان تا سال 93 شرکت شهرک های صنعتی سلماس به عنوان سازمان متولی منطقه ویژه اقتصادی سلماس اقداماتی برای مطالعات مقدماتی برای 121 هکتار زمین بلاعارض از منابع بیعی تحویل گرفته شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۹    
دنیای اقتصاد- تبریز- رعنا نیک رفتار : رئیس اتاق بازرگانی تبریز مشکلات زیرساختی شهرک های صنعتی را مانعی سخت در راه فعالیت سرمایه گذاران دانست. یونس ژائله در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان آذربایجان شرقی که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، با اشاره به اینکه سال ها پیش ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به مناسبت فرارسیدن روز "هوای پاک" پیامی صادر کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز با اشاره به اینکه 100 واحد غیرفعال در استان البرز فعالیت خود را از سرگرفته است، گفت: 80 طرح راکد با ایجاد 500 شغل نیز اجرایی خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۹    
ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس از آمادگی برای احداث ناحیه دوم صنعتی در شهرستان کوهچنار خبر داد و یادآور شد که مکانی با وسعت 50 هکتار برای این هدف در نظر گرفته شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۰   + ۴۵ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی در نشست شورای صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، خلق ثروت و تکریم کارآفرینان را مورد تأکید شرع و حاکمیت دانست و افزود: با ارائه راهبردها و سیاستگذاری های کارشناسی و مبتنی بر دانش روز، مسیر را برای بخش خصوصی در جهت کارآفرینی، سرمایه گذاری و خلق ثروت مهیا نماییم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری، از اجرای 5 خوشه صنعتی در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با اشاره به استقبال بی نظیر متقاضیان و تکمیل ظرفیت واگذاری در ناحیه صنعتی چنارشاهیجان شهرستان کوه چنار گفت: ایجاد نواحی صنعتی جدید در این شهرستان در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مشهد - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی گفت: نداشتن بازار فروش یکی از دلایل تعطیلی برخی شرکت ها در شهرک های صنعتی استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: 40 طرح صنعتی براساس ظرفیت های موجود در این استان برای ارائه به متقاضیان سرمایه گذاری و کارآفرینان گردآوری شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۰    
ساری- موسوی، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران با بیان اینکه 186 واحد تولیدی در تملک بانک ها قرار داشت، گفت: بیش از 100 واحد از تملک خارج شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران با اشاره به قطعی مکرر برق بدون اطلاع قبلی در هفته های گذشته، گفت: گزارشی از این وضعیت برای استاندار ارسال شده است و پیگر این موضوع هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های استان مرکزی گفت: 124 هکتار زمین با هدف توسعه متوازن واحدهای تولیدی درقالب 250 قرارداد رسمی امسال در شهرک ها و نواحی صنعتی نقاط مختلف این استان به متقاضیان واگذار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - شهرک های صنعتی یک و سه سنندج به واسطه گسترش سکونت در یکی از روستاهای اطراف در یک دهه گذشته با تنگناهای زیادی مواجه شده اند و هر چه می گذرد بر بار مشکلات آنها اضافه می شود و به همین دلیل استاندار کردستان از دی ماه امسال هیاتی را موظف به بررسی این مسائل کرده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: در 9 ماهه سال جاری تعداد 147 قرارداد با سرمایه گذاران در سطح استان منعقد شده که منجر به واگذاری بیش از 51 هکتار زمین صنعتی به سرمایه گذاران شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به شرایط به وجود آمده در مورد قطعی برق در کشور لازم است هر گونه فعالیت غیرضروری در واحدهای تولیدی که نیازمند مصرف برق زیاد است تا زمان پایداری مجدد شرایط تعلیق شود.