چهارشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۱:۵۳Sep 2020 23

جدیدترین‌های «شهرک های صنعتی»

 
ایرنا   ۱۰ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گفت: طی پنج ماهه گذشته از سال جاری، پنج برابر مدت مشابه سال گذشته در شهرک های صنعتی استان سرمایه، جذب شد.
پایگاه خبری گسترش   ۳۱ دقیقه پیش    
همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بمناسبت چهل سالگی دفاع مقدس با حضور معاونین و مدیران شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی از ایثارگران تجلیل شد .
خبرگزاری تسنیم   ۵۱ دقیقه پیش    
گروه استان ها - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با هدف جلوگیری از هر گونه کلاهبرداری خرید و فروش شهرک های صنعتی اردبیل در سایت های اینترنتی ممنوع اعلام شد.
سبلانه   ۱ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: برخی مبادرت به درج آگهی و انتشار فروش اراضی شهرک ها و نواحی صنعتی در سایت های اینترنتی می کنند که این موضوع منجر به اختلال در روند سرمایه گذاری حقیقی، منتفع شدن دلالان زمین و سوداگران و تحقق جرائم اقتصادی همچون کلاهبرداری و انتقال مال غیر شده است.
خلخالیم   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: دومین پست 230 کیلوولت برق خلخال در محل ناحیه صنعتی گزاز این شهرستان راه اندازی می شود. به گزارش خلخالیم ارژنگ عزیزی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود ...
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: هرگونه خرید و فروش اراضی شهرک ها و نواحی صنعتی استان اردبیل در سایت های اینترنتی ممنوع است.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عزیزمحمدی، معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی اظهار داشت: احیای واحدهای صنعتی باعث می شود تا افرادی که بیکار بودند دوباره به فعالیت مشغول شوند و شغل خود را از سر بگیرند.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خط تولید و بسته بندی آب معدنی با حضور علی ربیعی سخنگوی دولت در شهرک صنعتی زاهدان - میرجاوه افتتاح شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا ...
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تاریخ ایجاد در 01 مهر 1399 مهدی صفوی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی از دستاورد های شرکت شهرک های صنعتی بوشهر در توسعه و پیشرفت صنایع کوچک و متوسط استان خبر داد و عملکرد صنایع کوچک را به تفصیل بیان نمود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: رسیدگی به 123 پرونده در جلسه هیئت حل اختلاف و داوری شهرک های صنعتی استان صورت گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: با موافقت معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور، ناحیه صنعتی در بخش شاهرود خلخال ایجاد می شود.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۱    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان با تاکید بر ضرورت بررسی جوانب فنی و اقتصادی و توجیه پذیری شهرک تخصصی فرآوری معدنی گفت: کمبود منابع آبی به عنوان مهم ترین مشکل فعالیت های معدنی و فرآوری آن در این استان محسوب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کرمانشاه گفت: در نیمه نخست امسال انعقاد قرارداد در شهرک های صنعتی استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 165 درصد افزایش یافته است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: درسال جهش تولید 400 دستگاه کامیون و کامیونت در قم تولید و به بازار عرضه می شود. شهرک های صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم با دارا بودن امکانات زیرساختی مناسب، بهترین شرایط را برای استقرار صنعت خودروسازی و صنایع وابسته به آن دارد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: احداث شهرک صنعتی مشترک میان ایران و جمهوری آذربایجان در دستور کار دو کشور قرار دارد که احداث آن، روند مثبتی در جذب سرمایه گذار و توسعه صنعت منطقه در پی خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مد یر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: 100 واحد صنعتی کوچک در استان فارس به چرخه تولید باز می گردد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۳    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: صادرات خدمات فنی مهندسی و محصولات های تک نیاز به برنامه ریزی های دقیق و سرمایه گذاری های منظم، هدفمند و بعضا هنگفتی دارد که در کل دنیا شناخته شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سلاح ورزی با اشاره به اینکه حدود 2 هزار و 400 بنگاه تملیک شده در کشور داریم، افزود: از این تعداد حدود هزار و 750 واحد داخل شهرک های صنعتی و مابقی در خارج از شهرک ها هستند.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۶:۳۳    
در بازدید مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور از روند ساخت دستگاه ضد عفونی کننده محیط در سیمین دشت، حمایت از صنایع مبتکرانه را از اولویت های وزارت صمت دانست
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مشترک کارگروه اشتغال سرمایه گذاری و رفع موانع تولید با حضور دکتر بگی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و معاونین در سالن جلسات فرمانداری به ریاست محمود مسلم زاده فرماندار شهرستان خوانسار برگزار گردید. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سعید عمرانی در گفت وگوی تلفنی با گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما، در مورد اقدامات قوه قضاییه در حمایت از تولیدکنندگان و جلوگیری از تعطیلی واحد های تولیدی به بهانه جریمه دیرکرد بانکی صحبت کرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰    
معاون قضایی دادستان کل گفت: حداقل 2هزار واحد تولیدی تعطیل شده از سوی بانک ها در شهرک های صنعتی مختلف داریم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۹    
معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی با اشاره به تولید دستگاه تصفیه هوا گفت: آنچه قابل تقدیر است تولید این دستگاه در شرایط کنونی و ضرورت استفاده از وسایل ضد عفونی است لذا این تکنولوژی در راستای خدمت به مردم و حفظ سلامتی شهروندان قابل تقدیر و حائز اهمیت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۱    
کرج - ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اشاره به ساخت تونل ضدعفونی کننده افراد توسط یک شرکت صنعتی در استان البرز گفت: این محصول ارزشمند باید به تولید انبوه برسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان بابیان اینکه شهرک های صنعتی تخصصی در استان راه اندازی می شود، گفت: مکاتبات لازم برای احداث شهرک تخصصی فرآوری معدنی در شرق استان انجام شد.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و رییس اداره صنعت، معدن و تجارت از تعدادی مجموعه تولیدی در شهرک های صنعتی کاشان بازدید کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: میزان اشتغال در واحدهای صنعتی اردبیل به میزان 11 هزار و 50 نفر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: 65درصد از مجموع واحدهای تولیدی و صنعتی راه اندازی شده در شهرک های صنعتی این استان فعال هستند.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۲    
طی حکمی از سوی صالحی نیا معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، بهروز عباسپور به عنوان عضو اصلی موظف در هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل منصوب شد.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: 62 هزار و 994 میلیارد ریال در هفت سال اخیر در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان سرمایه گذاری شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از وجود 10 هزار واحد تولیدی راکد در شهرک های صنعتی کشور خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۰    
چگونگی نظافت خیابان ها، جاده ها، فرودگاه ها و محوطه های شهرک های صنعتی یک موضوع چالش برانگیز و مهم است که همواره توجه ها را به خود جلب می کند. بدون تردید چنین فضاهایی دارای وسعت بالا هستند و غالباً گرد و خاک زیاد سراسر سطح زمین را در بر می گیرد و با توجه به همین مساله ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
پارسا مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی از اجرای پروژه تصفیه پساب فاضلاب شهرک صنعتی بیرجند با اعتبار بیش از 13 میلیارد ریال خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۸    
کرج - ایرنا - هفته گذشته (22 تا 28 شهریور) رویدادها و اخبار مهمی در حوزه های مختلف از جمله اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی استان البرز رخ داد که مهمترین آنها سرمایه گذاری 580 میلیارد تومانی در شهرک های صنعتی البرز بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- بندر خشک در کرمانشاه به دلیل اختلاف شرکت شهرک های صنعتی و شرکت راه آهن کرمانشاه همچنان برای احداث بلاتکلیف است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
خانپور گفت: طرح توسعه 1000 هکتاری شهرک های صنعتی تقاضا محور با هدف تحقق شعار امسال و رونق سرمایه گذاری , و اشتغال پایدار جوانان در استان قزوین اجرایی می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۱:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور گفت: تولیدات صنعتی کشور در 5 ماهه سال 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرکت آریا پالایش دنا مستقر در شهرک های صنعتی 475 تن روغن تصفیه شده به ارزش 40 میلیارد ریال صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۱    
مشاور وزیر نیرو و قائم مقام شرکت آب منطقه ای کشور گفت: بهره بری از آب فاضلاب های تصفیه شده و توسعه طرح های انتقال آب ها به شهرک های صنعتی و کشاورزی در دست اجرا است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: زمین افراد دارای مجوز راه اندازی واحد تولیدی در شهرک های صنعتی که فعالیت تولیدی خود را آغاز نکرده و برای مدت زیادی زمین در اختیار داشته اند از آنان گرفته و در اختیار متقاضیان واقعی قرار می گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
شرکت آریا پالایش دنا مستقر در شهرک های صنعتی که سال گذشته یک میلیون دلار روغن تصفیه شده به خارج کشور صادر کرده بود امروز هم 475 تن از این محصول را به کشور افغانستان صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با توجه به حجم بالای سرمایه گذاری در این استان شهرک صنعتی جدید در اردبیل احداث می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
بابلسر- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت: در سال جاری 50 واحد صنعتی و تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی استان احیا شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: زمین افراد دارای مجوز راه اندازی واحد تولیدی در شهرک های صنعتی که فعالیت تولیدی خود را آغاز نکرده و برای مدت زیادی زمین در اختیار داشته اند، از آنان گرفته و در اختیار متقاضیان واقعی قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر شرکت شهرک های صنعتی کاشمر گفت: با ریل گذاری مناسب، سرمایه گذاری در این شهرک رو به افزایش است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: پساب تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی اردبیل با رعایت شاخص های زیست محیطی بهبود می یابد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شاتا : مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور در جلسه کارگروه مشترک تسهیل و رفع موانع تولید، استان سمنان با بیان اینکه در کشور حدود 1500 واحد راکد هدف گذاری شده است که از این تعداد 670 واحد راه اندازی مجدد شد ...
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از وجود 10هزار واحد تولیدی راکد در شهرک های صنعتی کشور خبر داد و گفت: هر ساله تعدادی از این واحدهای راکد به چرخه تولید برمی گردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون استاندار تهران گفت: بسیاری از اراضی در شهرک های صنعتی اطراف تهران، با نیت سوداگری به دست افراد سودجو خریداری و تصرف شده است.