جمعه ۲۶ شهریورساعت ۱۹:۵۱Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک های صنعتی»

ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان گفت: واحدهای صنعتی استان برای حضور در نمایشگاه دائمی سوریه به طور 100 درصدی مورد حمایت مالی قرار می گیرند.
ساوالان خبر   ۶ ساعت پیش    
اخطار محمود عباسزاده به متخلفین زمین های منابع طبیعی و شهرک های صنعتی
به گفته عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس مهم ترین مصوبه مجلس در چند وقت اخیر تعلق یک درصد ارزش افزوده به شهرک های صنعتی است که باید هرچه سریع تر اجرایی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز گفت: بیش از 20 واحد ریخته گری برای کاهش آلودگی صدا باید به شهرک های صنعتی اشتهارد و کوثر در این استان منتقل شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۰    
استاندار زنجان از افزایش میزان تزریق واکسن در زنجان خبر داد و گفت: مشاغل صنفی بزرگ و شهرک های صنعتی واکسینه می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۶    
سنندج- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان از راه اندازی مراکز واکسیناسیون کرونا در شهرک های صنعتی شهرستان های سقز و بیجار خبرداد و گفت: این مراکز از امروز پنجشنبه کار خود را در سقز و بیجار آغاز کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۱    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان با سرپرست امور شعب بانک ملی استان نشست برگزار کرد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۰    
آتش سوزی مهیب در یکی از شهرک های صنعتی استانبول خسارت شدید برجای گذاشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران اظهار داشت: پیش از این اتاق تعاون عهده دار ساخت 100 هزار واحد مسکونی نزدیک به شهرک های صنعتی یا محل های تجمع واحدهای صنعتی برای کارگران بود با توجه به وعده ساخت یک میلیون مسکن در سال، تصمیم گرفته شد که این رقم به 200 هزار واحد مسکونی تغییر کند .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
قم- استاندار قم با اشاره به تامین زمین و زیرساختهای لازم در شهرک های صنعتی قم گفت: استان قم پذیرای سرمایه گذاران استانی و فرا استانی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: با اجرا و تکمیل عملیات پروژه خیابان سازی فاز توسعه شهرک صنعتی اهر، 40 هکتار به فاز عملیاتی این شهرک اضافه می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۹    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: واکسیناسیون 40 هزار نفر از کارگران شهرک هاو نواحی صنعتی استان با استفاده از پایگاه های ثابت و سیار آغاز شده و واحدهای تولیدی از این اقدام استقبال گسترده ای داشتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: مرحله نخست واکسیناسیون بیش از 40 هزار نفر از شاغلین واحدهای تولیدی و صنعتی شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان قزوین آغاز شده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت گفت: مهم ترین برنامه حال حاضر این باشگاه افزایش تعامل صنعت و دانشگاه و کمک به اشتغال دانشجویان از طریق افزایش مهارت و تعامل با شهرک های صنعتی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت: شرکت آبفای گیلان با تامین نیاز آبی شهرک های صنعتی، در راستای تولید و اشتغال کمک می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی صنعت برق توسعه انرژی های تجدید پذیر در شهرک های صنعتی را راهکاری برای جلوگیری از قطع برق آنها دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: تجهیز شهرک های صنعتی این استان مقدمه حضور سرمایه گذاران است و شرایط را برای ایجاد اشتغال فراهم می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار آبیک گفت: واکسیناسیون کارگران شهرک های صنعتی کاسپین 1 و 2 از امروز آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: در پنج ماهه گذشته 81 فقره سند تفکیکی برای واحدهای تولیدی بهره برداری مستقر در شهرکهای صنعتی کاسپین و لیا صادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۰    
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: هم اکنون 856 طرح مختلف تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در مراحل مختلف ساخت قرار دارند که با بهره برداری از آنها برای 35 هزار نفر به شکل مستقیم اشتغالزایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۵    
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت : 942 واحد تولیدی در 13 شهرک و 6 ناحیه صنعتی استان قزوین پروانه بهره برداری دارند
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- آل بویه، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سمنان گفت: مراحل اجرای 14 طرح عمرانی و زیرساختی در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان سال در نیمه نخست سال 1400 به پایان رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا-معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با حمایت مالی شرکت شهرک های صنعتی، اولین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک این استان در حوزه صنعت ساختمان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۵    
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: هم اکنون 856 طرح مختلف تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در مراحل مختلف ساخت قرار دارند که با بهره برداری از آنها برای 35 هزار نفر به شکل مستقیم اشتغالزایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه، 14 واحد صنعتی راکد مستقر در شهرک های صنعتی استان، به مدار تولید بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۱۸    
رئیس شبکه بهداشت رباط کریم گفت: با افتتاح مراکز واکسیناسیون در شهرک های صنعتی شهرستان رباط کریم با سرعت بیشتری جامعه کارگری را واکسینه می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از آمادگی این شرکت جهت برگزاری کلینیک های سیار در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس محمد حاجی زمانی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد گفت: از خبرنگارماماه سال گذشته بحث نمایشگاه دائمی و ویترینی در استان شروع شد و بعد از تصویب با همکاری مدیریت شرکت شهرک های صنعتی استان زیرساخت های لازم برای این امر فراهم و کمیته ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فریبرز سعیدی کیا گفت: در جهت رشد و تعالی صنعت گیلان، تمام سعی و تلاش خود را با کمک مسئولین ذیربط در سطح استان بکار خواهیم بست. عصر کاسپین/ مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان به بیان دغدغه ها ...
اجرای طرح واکسیناسیون تمامی کارکنان و فعالان کارخانجات و صنایع شهرک صنعتی صفادشت، بزرگترین شهرک صنعتی و غیردولتی کشور به همت هلدینگ رایزکو و همراهی دانشگاه علوم پزشکی ایران (شبکه بهداشت ملارد) در حال انجام است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
با تصمیم مجمع عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، این سازمان مجاز شده نسبت به ایجاد یا توسعه حداکثر پنج شهرک یا ناحیه صنعتی تخصصی انرژی خورشیدی در هر استان اقدام کند.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یونس ژائله گفت: بر ضرورت تأمین آب و برق شهرک های صنعتی و مجموعه های کشت و صنعت تأکید کرد و خواستار همکاری و برنامه ریزی دولت در این راستا شد. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ، به نقل از اتاق بازرگانی ایران؛ رئیس اتاق تبریز با اشاره به سفر خود به ونزوئلا ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
یزد- معاون عمرانی استاندار یزد از موافقت کارگروه امور زیربنایی با ایجاد و توسعه پنج شهرک و ناحیه صنعتی در استان خبر داد و بر لزوم تعریف حریم استقرار برای شهرک های صنعتی استان تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 30 هزار نفر از جامعه کارگری بخش صنعت در شهرک های صنعتی و نواحی آن در خراسان رضوی دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تولیدکنندگان و صاحبان صنایع در حالی 20 درصد از اقتصاد کشور را در دست گرفته اند که بیشترین نارضایتی را از بابت مالیات ها و هزینه های جاری دارند؛ در حالی که معافیت های مالیاتی یکی از جاذبه های درنظر گرفته شده برای سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی است ...
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در پنج ماهه نخست امسال، تعداد 499 واحد احیاء شد که در نتیجه برای 12 هزار و 478 نفر اشتغال زایی یا تثبیت شغل شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به موافقت کارگروه امور زیربنایی با ایجاد و توسعه 5 شهرک و ناحیه صنعتی در استان تاکید کرد: با برنامه ریزی در ایجاد و توسعه شهرک های صنعتی استان می توانیم از واگذاری های پراکنده صنعتی جلوگیری کنیم چرا که واگذاری های خارج از شهرک ها و نواحی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
کیانی منش گفت: کنگره بین المللی صنعت و بازارساز های نوین با حمایت وزارت خانه های صمت، علوم، امور خارجه، اتاق بازرگانی ایران و همچنین دانشگاه های علوم پزشکی ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۵    
مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از ایجاد پایگاه های تجمیعی و سیار واکسیناسیون در شهرک ها و نواحی صنعتی 12 استان کشور تا کنون خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از هزینه کرد بالغ بر 18 میلیارد و 982 میلیون ریال در اجرای پروژه های گاز رسانی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۲    
اردبیل - ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: ناحیه صنعتی رضی مشگین شهر با هدف رونق تولید و اشتغال توسعه می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان با اتاق بازرگانی ایران - ایتالیا نشست برگزار کرد
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۳    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: در واحدهای تولیدی دارای پروانه بهره برداری در چهار ناحیه صنعتی قزوین هزار و 361 نفر مشغول به فعالیت هستند که بیشترین آن ها در ناحیه صنعتی دانسفهان قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۴    
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 70 واحد تولیدی با اشتغال هزار و 361 نفر در نواحی صنعتی استان دارای پروانه بهره برداری هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان از آغاز بکار عملیات اجرایی احداث تصفیه خانه شهرک صنعتی بیلو واقع در شهرستان مریوان خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
دومین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرک ها و نواحی صنعتی به ریاست معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
بیش از 10 هزار نفر از کارگران واحد های تولیدی در شهرک های صنعتی اردبیل در برابر ویروس کرونا واکسینه شدند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی سازمان شهرک های صنعتی از ایجاد پایگاه های سیار واکسیناسیون در شهرک ها و نواحی صنعتی 12 استان تاکنون خبر داد.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین از آغاز واکسیناسیون کارگران و کارکنان واحدهای صنعتی در این استان خبر داد.