یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۵:۰۵Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک های صنعتی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
این شهرک با سه هزار هکتار مساحت یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی کشور محسوب می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، در نشست با رئیس هیأت مدیره بانک ملت، احیای واحدهای صنعتی راکد و تأمین مالی بخش تولید را مورد پیگیری قرار داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرشاد مقیمی، معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به همراه عباس علی آبادی، وزیر صمت در پای صندوق اخذ رای شهرک صنعتی شمس آباد حضور یافت و رأی خود را به صندوق انداخت.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۰    
سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در راستای برگزاری انتخابات اطلاعیه ای صادر کرد.
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۰:۰۳    
وقت نیوز - با حکم فرشاد مقیمی معاون وزیر صمت و مدیرعامل شهرک های صنعتی کشور مهدی امینی به عنوان عضو هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی منصوب شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور، مهندس عباس علی آبادی وزیر صمت به همراه دکتر مجتبی اصغری مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور، دکتر مقیمی معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و دکتر اله بداشتی مسئول بسیج کارگری و کارخانجات ...
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیات بازرسی انتخابات خراسان رضوی از ارسال صندوق های سیار به مراکز جمعیتی از جمله بیمارستان ها و شهرک های صنعتی خبرداد .
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شهرک های صنعتی کاشمر و بردسکن از مستقر بودن 42 واحد صنعتی در داخل و یک واحد دیگر در خارج از شهرک صنعتی شهرستان کاشمر خبر داد و گفت: واحدها برای مجهز شدن به سوخت دوم مشکلی ندارند، پارسال هم که با کمبود گاز مواجه شدیم اکثر واحدهای صنعتی پیش بینی سوخت دوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۸    
سنندج- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان گفت: صنعتگران در کنار سایر اقشار جامعه در انتخابات 11 اسفندماه به منظورعمل به وظیفه انقلابی و علاقه مندی به میهن اسلامی حضور پررنگ و حداکثری خواهند داشت.
وارش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۲    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: رویداد استارت آپ گیاهان دارویی با حمایت شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی برگزار شد که در این رویداد تعداد 23 ایده از استان های خراسان شمالی ، رضوی و جنوبی به دبیرخانه ارسال شد که پس از بررسی در کمیته مربوطه ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۵    
پوشاک مردانه یکی از پُرتقاضاترین کالاهای شب عید نوروز است، اما طی سال های اخیر با توجه به افزایش نرخ تورم مواد اولیه جهت تولید پوشاک و حتی گرانی کالاهای وارداتی به دنبال رشد قیمت دلار، بازار این کالا خیلی رونق ندارد. تولید کننده پیراهن مردانه فعال در یکی از شهرک های صنعتی استان تهران در خصوص [...]
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل سابق شرکت شهرک های صنعتی گیلان و فعال سیاسی گفت: انتخابات برای مشارکت مردم در سرنوشت و آینده کشور یک ظرفیت و فرصت متعالی به شمار می رود که نباید به سادگی از آن چشم پوشی کرد سومدیریت و استفاده از افراد غیر متخصص در مدیریت کشور باعث ناکارآمدی و نا امیدی در بخش عمده ای از ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۳    
جلسه بررسی و هماهنگی با صاحبان صنایع و اصناف جهت مشارکت پرشور و حداکثری در انتخابات پیش رو در این شهرستان به ریاست دکتر بغدادی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان برگزار گردید. ...
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه مجموعه های صنعتی باید بازنگری شود، زیرا ممکن است بعضی از این شهرک ها با تولید آلایندگی همراه باشد، گفت: شهرک های صنعتی باید به سمت هوشمندسازی حرکت کند تا شهرهای مجاور آن ها نیز قابلیت زندگی داشته باشد.
مدیرعامل آبفای استان تهران گفت: پساب ها از قابلیت استفاده در نیروگاه های حرارتی، فولاد، پتروشیمی ها، پالایشگاه ها و خیلی از صنایعی که در شهرک های صنعتی کوچک برخوردار هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مشکلات 8 فعال صنعتی وتولیدی در شانزدهمین جلسه کمیته تسهیل و رفع موانع تولید شرکت شهرک های صنعتی فارس رسیدگی شد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مهدی امینی؛ در مراسمی طی حکمی از سوی فرشاد مقیمی؛ مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی منصوب شد.
شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در نظر دارد برای حق بهره برداری از اراضی صنعتی شهرک صنعتی لیا (پارک صنعتی) باتوجه به اطلاعات درج شده در زیر، مزایده عمومی برگزار کند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرک های صنعتی به منظور توسعه صنعت و متمرکز شدن تولیدات ناشی از آن در نظر گرفته شده است و هدف از ایجاد آن ها، رونق صنعت در خارج از مناطق شهری است تا تأثیرات منفی بار صنایع بر ساکنان شهری به حداقل برسد، اما این رویه چالش ها و فرصت هایی نیز برای شهرها به همراه دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: دعوت به حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات، یک وظیفه شرعی و همگانی است که در این راستا، واحدهای تولیدی استان نیز همگام با سراسر کشور در انتخابات 11 اسفند ماه مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری حضوری فعال و پرشور خواهند داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دعوت به حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات، یک وظیفه شرعی و همگانی است که در این راستا ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان از ایجاد و توسعه فضای سبز به مساحت حدود 15 هکتار در شهرک ها و نواحی صنعتی و نیز منطقه ویژه اقتصادی در سال جاری خبر داد.
راه ملت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
شورای فرهنگی و روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس و ششمین دوره انتخابات خبرگان در راستای حضور پرشور آحاد جامعه در این رویداد مهم بیانیه ای صادر کرد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۸    
نشست استاندار البرز با مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شهرکهای صنعتی استان البرز برگزار شد در این جلسه استاندار البرز گفت: با توجه به بیانات و تاکیدات مقام معظم رهبری( مدظله العالی) مبنی بر ضرورت آگاهی بخشی به مردم از حق و تکلیف خود در انتخابات و همچنین برگزاری انتخابات امن و سالم و با رقابت و ...
عصر دنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: سرپرست شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری "رویداد استارتاپی دموشو بازاریابی و بازرگانی، دیجیتال مارکتینگ،برندینگ، فروش و ارائه محصولات و خدمات"با همکاری فن بازار منطقه ای استان، پارک علم و فناوری استان و اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی یاسوج ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: برگزاری انتخابات، نشان از مشارکت مردمی و دمکراسی در جامعه است و حضور در انتخابات، قوی ترین نماد اعتماد مردم به نظام سیاسی و امید آنها به پیشرفت و توسعه کشور است.
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ کمال شایگانی گفت: در راستای اجرایی نمودن طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در سطح شهرستان ساوجبلاغ در اداره حفاظت محیط زیست شهرستان جلسه ای تشکیل و تصمیمات لازم در همین پیرامون اتخاذ گردید. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس از مرکز خدمات کسب و فناوری شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیراز و برخی واحدهای فناور و دانش بنیان در شهرک صنعتی بزرگ شیراز بر حمایت از واحدهای فناور و دانش بنیان در راستای تحقق جهش تولید، ایجاد اشتغال پایدار تأکید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در فن بازار منطقه ای فارس، این استان به عنوان یکی از فن بازارهای مطرح و موفق کشور در زمینه بستر سازی تبادل فناوری است.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۲    
مدیر عامل بانک توسعه تعاون از پرداخت 6500 میلیارد ریال تسهیلات به معرفی شدگان شهرک های صنعتی خبرداد و گفت: سه هزار میلیارد ریال تسهیلات نیز به معرفی شدگان صندوق ملی محیط زیست اعطا شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۷    
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان قم از آماده باش و خدمت رسانی کلیه ظرفیت های شهرک های صنعتی استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران با برگزاری انتخابات متعدد در طول چهار دهه حیات سیاسی خود، جلوه ای از دموکراسی را در قالب مردم سالاری دینی در معرض دید جهانیان گذاشته که در نوع خود بی نظیر است.
فود پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گردهمایی فعالان داخلی و خارجی صنعت غذا توسط کانون انجمن های صنایع غذایی و با همکاری اتاق بازرگانی تهران و شرکت شهرک های صنعتی همزمان با نمایشگاه گلفود در دوبی برگزار شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۲    
فرماندار فیروزکوه گفت: با پیگیری شرکت شهرک های صنعتی استان تهران و اداره ثبت اسناد فیروزکوه سند 234 قطعه واحد تولیدی، آماده و به مدیر شهرک صنعتی اعطا خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل با اشاره به اینکه ایجاد زیرساخت ها و زمینه ها برای حضور سرمایه گذاران در استان دغدغه اساسی این شرکت است، گفت: در این راستا بیش از 120 بازدید از شهرک ها و نواحی صنعتی استان در 10 ماهه اول سال جاری انجام شده است.
خبر گوهر دشت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگوهردشت؛ رحیم مطهر نژاد در آیین افتتاح تولید دوچرخه در زندان قزلحصار کرج گفت: روزانه 18 هزار مددجو از زندانها به محیط های کار از قبیل واحدهای تولیدی، شهرک های صنعتی و شهرداری ها اعزام می شوند. وی بیان کرد: اکنون 15 هزار زندانی در حوزه صنعت فعالیت دارند و بنیاد تعاون زندانیان [...] ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۱:۲۱    
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، احمد خسروی روز دوشنبه در نشستی مجازی با خبرنگاران در ارتباط با بازپس گیری زمین های صنعتی راکد و اقدام نشده در شهرک های صنعتی استان اظهار داشت: شرکت شهرک های صنعتی به عنوان یک نهاد دولتی به شرط انجام کار تولیدی و صنعتی ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از سپهر، شهریار عباسی در نشست بررسی ایجاد شهرک های صنعتی این استان اظهار کرد: بر اساس اعلام سرمایه گذار قرار است ایجاد شهرک خورشیدی با توان 10 هزار مگاوات در دستور کار نیز قرار بگیرد ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان ؛ مدیر انتقال برق شمال استان اصفهان گفت: برای بهره برداری از این طرح، خط انتقال به طول 5 کیلومتر و 25 پایه تلسکوپی نصب شده است ...
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام گفت: 7 واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی ایلام در قالب کلینیک سیار کسب و کار ویزیت شدند.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۳    
شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در نظر دارد مناقصه عمومی خرید کابل 20 کیلو ولت 185*1 زرهدارو سکسیونر گازی شهرک صنعتی خرمدشت باتوجه به اطلاعات درجشده در زیر برگزار کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - سرپرست شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: از سیاست های اصلی و مهم این شرکت توجه به مزیت های منطقه ای و توسعه خوشه های کسب وکار در استان است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اصفهان گفت: راه اندازی و توسعه شهرک های صنعتی تخصصی، با توجه به توجیه فنی، اقتصادی و ارزش افزوده این گونه شهرک ها در اولویت برنامه های این شرکت قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
کارگر اخراجی که از کارگاه کارفرمای خود در یکی از شهرک های صنعتی اراک سرقت کرده بود، دستگیر شد. داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: رفع مشکلات موجود با تعامل سازنده با واحدهای تولیدی و شرکت های خدماتی میسر خواهد شد که در صورت تحقق این هدف مهم، توسعه شهرک های صنعتی استان از شتاب بیشتری برخوردار می شود.
پول پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک توسعه تعاون اعلام کرد: 6500 میلیارد ریال تسهیلات به معرفی شدگان شهرک های صنعتی پرداخت گردیده است.
اتاق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از رسول سواری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سال رشد تولید، تیمی از همکاران و مشاوران شرکت، چالش ها و موانع تولید در شهرک های صنعتی استان را بررسی کردند که در نتیجه این مطالعه، سه عامل منابع انسانی، تأمین انرژی و لجستیک به عنوان چالش های اصلی شرکت های صنعتی شناسایی شد ...
سراج24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: از ابتدای سال 1402 تاکنون از طریق احیای واحدهای تولیدی راکد، افتتاح طرح های صنعتی جدید و افزایش ظرفیت واحدهای صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی 64 هزار و 134 شغل جدید به وجود آمده است.