چهارشنبه ۰۲ مردادساعت ۰۰:۲۰Jul 2019 24

نصر نیوز (nasrnews.ir)

  ۲۸ دقیقه پیش    
نصر : چسباندن برچسب های تبلیغاتی بر در و دیوار خانه شهر جلوه ای زشت به مناطق مختلف شهر می دهد. ندا سلیمانی؛ سرویس عکس نصر
  ۵ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
نصر: رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اجرای طرح بازگشت به سنگر برای سربازان فراری، گفت: اگر سربازان فراری، خود معرف باشند، از سوی نیروهای مسلح به آن ها مساعدت می شود.
  ۶ ساعت پیش    
نصر: در راستای سیاست ایجاد ارتباط نزدیک با کارشناسان شهرستان ها و بررسی مشکلات موجود، جلسه هم اندیشی رئیس و نائب رئیس هیئت مدیره کانون کارشناسان رسمی استان آذربایجان شرقی با جمعی از کارشناسان شهرستان ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی دلیل اصلی عدم فرود پرواز بامداد امروز (یکم مرداد) استانبول- تبریز شرکت هواپیمایی ترکیش در تبریز و فرود اجباری در فرودگاه نخجوان را پدیده باد کراس شدید عنوان کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نصر: شهردار منطقه پنج تبریز گفت: سنگفرش کردن بستر مهرانه رود در فاز اول بزرگراه دوکمال در سه ضلع در حال اجرا است .
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نصر: 8 نمایشگاه تجاری در نخستین روز مرداد در محل نمایشگاه های بین المللی تبریز گشایش یافت.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نصر: اسماعیلی از صدور یک سال حبس قطعی برای محسن افشانی خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
نصر: وزیر امورخارجه کشورمان گفت: آنچه که بریتانیایی ها و مقامات جبل الطارق انجام دادند نقض قوانین بین المللی و "دزدی دریایی" بود.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نصر: در روزگاری زندگی می کنیم که آدم ها بسیار تنها هستند و در واقع برای فرار از این تنهایی کارهای مختلفی انجام می دهند ...
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نصر: بوریس جانسون با جانشینی ترزا می ، به عنوان نخست وزیر جدید انگلیس وارد خانه شماره 10 خیابان داونینگ شد.
  ۷ ساعت پیش    
نصر: معاون سابق سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی، آموزش زبان مادری را اصلی اجتناب ناپذیر برای اقوام ایرانی دانست و آزمون بسندگی فارسی را واهمه ای بی دلیل و غیر کارشناسی عنوان کرد.
  ۷ ساعت پیش    
نصر : گیسوم، یک منطقه گردشگری - ساحلی فوق العاده زیبا و بی نظیر از توابع بخش پره سر شهرستان طوالش در استان گیلان - ایران می باشد این ساحل زیبا به واسطه یک راه آسفالته که از میان انبوهی از درختان عبور ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نصر: فرماندار شهرستان اهر گفت: با آغاز فرایند انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که از دهم اردیبهشت ماه کلید خورد ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نصر: نماینده مردم اهر و هریس در مجلس، معضل حاشیه نشینی تبریز را نتیجه بی توجهی به شهرستان ها دانست و گفت: منطقه ارسباران محروم مانده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نصر: معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت پیشگیری و اطفای حریق مراتع و جنگل های استان گفت: اقدامات لازم برای مقابله با آتش سوزی در مراتع و جنگل ها باید انجام شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی از آماده باش نیروهای مختلف امدادی و منابع طبیعی و دیگر اعضای کارگروه پیشگیری و اطفای حریق مراتع و جنگل ها در استان خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نصر: نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوال علیرضا رحیمی در خصوص پخش فیلم دوتابعیتی ها در مجلس بیان کرد: سوال شما ارتباطی با وظایف وزیر دفاع نداشت.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نصر: وزیر علوم برای افتتاح پروژه های دانشگاهی 7 و 8 مردادماه به تبریز سفر می کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نصر: استاندار آذربایجان شرقی از آغاز مهاجرت معکوس به روستاهای استان خبر داد و گفت: امکانات و زیرساخت ها در روستاهای استان ایجاد می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نصر: رئیس دانشگاه مراغه از امضا تفاهم نامه همکاری بین مؤسسه تحقیقاتی مشترک جمهوری آذربایجان و اوکراین با این دانشگاه خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۲۶ سایت دیگر  
نصر: رئیس جمهور گفت: باوجود اقدامات خوبی که در زمینه واردات دام انجام شده، قیمت گوشت هنوز متعادل نیست.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی است: آموزش صرفا برای تولید اثر هنری نیست بلکه تحلیل و درک مفهوم هنر و هدایت جریان هنر برای زایندگی و پویایی و تکوین شخصیت و جایگاه انسانی است.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
نصر: آغاز تولید آزمایشی پژو 301 بدون مجوز خودروساز فرانسوی، نگرانی هایی را بابت اقدام حقوقی علیه ایران خودرو پدید آورده ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
نصر: به دنبال زمانبر شدن ارسال کارت پایان خدمت سربازی برای برخی از افراد، رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
نصر: ساز و کار تولید رمزارز قرار است هفته آینده در دولت بررسی شود، حال آن که با توجه به قانون انحصار تولید پول برای بانک مرکزی، برخی شرکت های خصوصی منتظر هستند که شاید بتوانند از طریق این مصوبه ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نصر: نازنین زهرای دو و نیم ساله که سال گذشته توسط پدرش مورد شکنجه قرار گرفته بود، با رضایت مادر و تصمیم دستگاه قضایی دوباره نزد پدر بازگشت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷۸ سایت دیگر  
نصر: وزیر امور اقتصادی و دارایی، گفت: گم شدن یک میلیارد یورو ارز دولتی به هیچ وجه صحت ندارد و اصل موضوع این است که ارزی برای واردات محصولی تخصیص یافته اما برای بازگشت کالا مسیرهای محاسبات کامل انجام ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
نصر: وزیرصنعت، معدن و تجارت گفت: سود مرکب نه شرعی و نه قانونی است و باید حذف شده و نباید گرفته شود چراکه تولیدکنندگان را با مشکلات بسیار رو به رو می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نصر: سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از مصدومیت هفت نفر در حادثه انفجار و آتش گرفتن خودرویی در شهرک باغمیشه تبریز خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نصر: اگر داخلی سازی قطعات، طراحی و تولید بدنه خودرو با موفقیت اجرا شود و تولید روزانه خودرو در تیراژ بالا صورت گیرد، نیاز بازار خودرو برآورده خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۰    
نصر: نشست هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح و دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی در جهت اجرای برنامه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
نصر: وزیر انرژی آمریکا در اظهاراتی مدعی شد رشد صادرکنندگان جدید نفت و گاز، توانایی ایران برای نفوذ بر بازارهای جهانی نفت را کاهش داده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: ما مسئولان، مسئول ظلم فرهنگی ایجاد شده در کشور هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
نصر: نشاط و انرژی مثال زدنی مربی دروازه بانان تیم فوتبال تراکتور، جو صمیمی بین دروازه بانان این تیم ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
نصر: باد مسیر پرواز استانبول به تبریز را به سمت نخجوان تغییر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی در حاشیه بازدید از فرودگاه سهند و دیدار با اعضای شورای شهر مراغه بر جدیت در برقراری پرواز در این فرودگاه تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
نصر: سخنگوی ارشد دولت ژاپن تصریح کرد که موضع پیشین این کشور هیچ تغییری نکرده است و توکیو مسئله اعزام نیرو برای پیوستن به ائتلاف دریایی واشنگتن در تنگه هرمز را بررسی نمی کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
نصر: معاون گردشگری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت اخذ مجوز برای رستوراهای بین راهی گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نصر: یک قانونگذار مجلس نمایندگان آمریکا دوشنبه در واکنش به خبر دستگیری 17 نفر از جاسوسان سیا در ایران خواستار شفافیت بیشتر این سازمان در این خصوص شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۰   + ۹۶ سایت دیگر  
نصر: رئیس جمهور گفت: خوشبختانه در سال های اخیر شاهد برداشته شدن گام های تأثیرگذار در گسترش روزافزون مناسبات همه جانبه تهران – بغداد هستیم و مطمئناً این روند ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۴۱ سایت دیگر  
نصر: معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران برای تسلیم پیام مکتوب رئیس جمهور ایران به رئیس جمهور فرانسه به پاریس سفر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نصر: قرار بود 30 تیرماه امسال پرونده تشکیل وزارت بازرگانی در صحن علنی مجلس بررسی و تعیین تکلیف شود. اما تازه ترین خبرها حاکی است بررسی این طرح مجددا از دستور کار مجلس خارج شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۶۶ سایت دیگر  
نصر: در حالی حدود 13 هزار خودروی وارداتی در گمرکات، بنادر و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی دپو شده بود که به گفته معاون گمرک ایران حدود 6600 خودرو ترخیص شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
نصر: بیماری آبله گاوی که بین دامپزشکان با نام لمپی اسکین نیز شناخته می شود، بیماری دامی پوستی خطرناکی است که هر چند نشانه های شیوع آن در کشور گزارش شده ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نصر: با تشدید تحریم های ظالمانه ضد ایرانی در ماه های گذشته بویژه علیه صنعت خودروسازی که پس از نفت و پتروشیمی در پیشانی تحریم ها قرار داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نصر: معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در روزهای اخیر به منظور تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی مردم هزار تن قند در استان توزیع شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نصر: 612 هزار تن کالا به ارزش 751 میلیون دلار در 3 ماه اول سال جاری از آذربایجان شرقی به خارج صادر شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: بخش خصوصی افزون بر 850 میلیارد تومان به این سازمان بدهی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۵    
نصر: تنها پارک اوتیسم شمال غرب کشور در پارک ائل گولی تبریز به حال خود رها شده است و خبری از امکانات و تجهیزات ویژه کودمان اوتیسم نیست! گزارش از آیدین تبریزی
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۵۸ سایت دیگر  
نصر: درحالی که شائبه های بسیاری مبنی بر عدم تحقق طرح استفاده از کارت سوخت هوشمند وجود داشت، وزیر نفت صراحتا اعلام کرد که وزارت نفت به طور کامل آمادگی عرضه بنزین با کارت هوشمند سوخت را دارد و این طرح ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۵    
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
نصر: مدرک تحصیلی پرطرفدار بازار کار چیست؟ شاید برخی در وهله اول پاسخ این سوال را لیسانس یا فوق لیسانس گویند. اما آمارها روایت دیگری دارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۷:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی اعلام کرد: بنا بر اعلام فرماندار خداآفرین، 140 هکتار از مراتع این شهرستان طعمه حریق شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
نصر: یونس باهنر به عنوان سرمربی تیم علم و ادب شهرداری تبریز مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
نصر: مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، از عملکرد شاگردانش در اردوی ترکیه ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نصر: حجت الاسلام حسن شعبانی با حکم حجت الاسلام و المسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، به عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نصر: تیم فوتبال تراکتور امروز به تبریز باز می گردد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۷:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نصر: سرمربی پیشین تراکتور پیوستن مزدک میرزایی را به شبکه ایران اینترنشنال تایید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۷:۲۰    
نصر: مراسم تکریم و معارفه رییس سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در مجتمع فرهنگی و سینمایی قدس تبریز برگزار شد. محمد حسین عبدالله زاده؛ سرویس عکس نصر
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نصر: بعد از یکساعت از انتشار نشست خبری مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات، رسانه های فارسی زبان بیگانه در اقدامی نسبتاً هماهنگ خبر این نشست را سانسور شده منتشر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۰   + ۴۴ سایت دیگر  
نصر: وزیر دفاع گفت: وقتی کشتی حامل نفت ما را به غلط توقیف می کنند بلافاصله با کار غیر قانونی آنها در خلیج فارس برخورد می کنیم و این یعنی ما اراده و قدرت پاسخ گویی به هر تهدیدی را داریم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۵   + ۸۷ سایت دیگر  
نصر: رئیس قوه قضاییه با اشاره به موضوع دست اندازی برخی افراد به اراضی ملی و منابع طبیعی، بر عدم تاثیرپذیری نهادهای قانونی از این جریان ها تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
نصر: تویوتا مدل پلاگین هیبرید پریوس 2019 را با به روزرسانی در نسخه های مختلف معرفی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نصر: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از کاهش آمار مهاجرت از ایران به سایر کشورها طی سال های اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نصر: فضای سبز بخشی از سیمای شهر را تشکیل می دهد بعنوان یکی از پدیده های واقعی و از نخستین مسائلی است که دارای ابعاد زیست محیطی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی بوده و انسان همواره با آن در ارتباط تناتنگ است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از انعقاد قرارداد این بیمارستان با دانشگاه آزاد اسلامی برای پوشش هزینه های بیمارستانی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۰    
نصر: اگر کنفرانس سران کشورهای غیرمتعهد در بغداد برگزار می شد صدام به مدت هشت سال ریاست آن را به عهده می گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
نصر: پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان در نامه ای به رئیس جمهور سوریه بر حمایت از بازگشت ثبات به این کشور و پایان جنگ تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
نصر: نظام رتبه بندی بین المللی نسخه هشتم در جولای 2019 وبومتریکس که بر اساس آن دانشگاه های برتر را از نظر پروفایل های برتر در گوگل اسکولار رده بندی کرده است، منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
نصر: دبیر شورای عالی فضای مجازی با تاکید براینکه دولت تاکنون مسئولیت ظرفیت سازی برای خدمات پایه بومی فضای مجازی را نپذیرفته، گفت: خدمات فعلی پایه بومی، ظرفیت سرویس دهی به همه ملت را ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نصر: سرپرست معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس از آغاز عملیات احداث سالن ورزشی چند منظوره در خداآفرین با 2 هزار و 120 متر مربع فضای ورزشی و اداری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
نصر : رنگین نمودن الیاف یا پارچه های ابریشمی، پشمی، کرک و پنبه با استفاده از مواد طبیعی که منشاء گیاهی یا حیوانی دارند را رنگرزی سنتی می گویند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان غذا و دارو، گفت: واگذاری داروخانه در دفاتر اسناد رسمی به افراد غیر، ممنوع است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۵   + ۸۱ سایت دیگر  
نصر: وزیر خارجه با بیان اینکه تحریم وسیله ای برای تحمل یک فرمان قانونی است، گفت: تحریم ها دارای یک پشتوانه قانونی هستند اما درباره آن چیزی که آمریکا اعمال می کند باید از واژه تروریسم استفاده کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نصر: سومین جلسه رسیدگی به قتل میترا استاد به صورت علنی به ریاست قاضی کشکولی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۰   + ۱۵۳ سایت دیگر  
نصر: رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار داشتند: موضوع فلسطین قطعاً به نفع مردم فلسطین و دنیای اسلام تمام خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نصر: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از مطالبه مبالغ گزاف صدا و سیما برای فرهنگ سازی در حوزه ترافیک خبر داد و از آن انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نصر: رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در برگزاری اجلاس رشد و توسعه شهری و حفاظت از بافت تاریخی در حوزه اوراسیا از توان و اندیشه مهندسین جوان شهر استفاده شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نصر: مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بر عدم دریافت وجه از اولیا به هنگام ثبت در مدارس تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نصر: سرپرست گروه موسیقی "دف نوازان حیران" اعلام کرد: اجرای صحنه ای این گروه با همراهی گروه بربطیان روز چهارم مرداد ماه سال جاری در تالار اقبا ل آذر موسسه بین المللی الف تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
نصر: نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز گفت: تمام جریانات سیاسی و گروه ها با حفظ اصول و ارزش های انقلاب در نماز جمعه با سلایق مختلف شرکت می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۰   + ۴۳ سایت دیگر  
نصر: معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) اعلام کرد که بعد از ممنوعیت واردات خودرو هیچ مجوز پیش فروشی برای خودروهای وارداتی صادر نشده و اگر شرکتی بعد از ممنوعیت واردات ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
نصر: رسانه ها از درگذشت یوکیا آمانو ، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: یک شرکت واردکننده جو دامی در استان به 156 میلیارد ریال جریمه در حق صندوق دولت محکوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نصر: رئیس گروه حمایت ازاستعدادهای درخشان دانشگاه تبریز، از پذیرش بدون آزمون بیش از 40 دانشجوی مقطع دکترای برای سال تحصیلی 99-1398 از طریق آئین نامه استعدادهای درخشان و جایزه شهید احدی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی از کشته شدن 15 نفر بر اثر حوادث ناشی از کار در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
نصر: علت شنیده شدن صدای شلیک تیر در محدوده میدان فردوسی تهران اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۵   + ۷۶ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات از شناسایی و دستگیری 17 جاسوس تربیت یافته سازمان اطلاعاتی آمریکا (سیا) در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل سازمان ورزش وجوانان آذربایجان شرقی گفت: ما میزبان مسابقات مهم قهرمانی بزرگسالان کشور در رشته تکواندو در رده خانم ها و آقایان هستیم ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: مساکن مهر 46 شهر استان تا پایان امسال به شهرداری ها واگذار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
نصر: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: توزیع نهاده های کشاورزی در این استان در سال 97 نسبت به سال 96 در حدود 38 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نصر: محمد کرامی آخوله دانشجوی دانشکده مهندسی شیمی و نفت دانشگاه تبریز، موفق به کسب رتبه نخست در کنکور کارشناسی ارشد سال 1398 شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نصر: سالن های برگزاری نمایش های چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی مشخص شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
نصر: فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر نقش مهم کاروان های راهیان نور در گسترش فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: راهیان نور محملی برای تقویت اراده ها است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
نصر: موسی خلیل اللهی به عنوان "رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی" انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۰   + ۱۸۹ سایت دیگر  
نصر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در احکام جداگانه ای آقای مهندس پرویز فتاح را به ریاست بنیاد مستضعفان و آقای مرتضی بختیاری را به ریاست کمیته امداد امام خمینی منصوب کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نصر: شهردار منطقه پنج تبریز از پایان یافتن 14 کیلومتر لوله گذاری برای انتقال آب از مخزن ذخیره ونگهداری آب به فضاهای سبز در شهرک مرزداران ، کوی نصر ونیاوران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نصر: امام جمعه تبریز در بازدید از خبرگزاری فارس از اخباری می گوید که بین اخبار دیگر گم شده است. از نخستین روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران تا امروز ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
نصر: ایران خودرو از فروش اعتباری پژو 206 تیپ 5، پژو 405 SLX و سورن EF7سال از اول مرداد ماه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مشاهده نتایج بیشتر...