جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۵:۳۵Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی های هواشناسی»

فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- آسمان تهران امروز ابری پیش بینی شده است و دما در طول شب از سه درجه به مرور و در طول روز به نه درجه می رسد. برای امروز در ارتفاعات تهران بارش پراکنده باران پیش بینی شده و هوای پایتخت امروز در وضعیت ناسالم قرار دارد. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- آسمان تهران امروز ابری پیش بینی شده است و دما در طول شب از دو درجه به مرور و در طول روز به هشت درجه می رسد. برای امروز در ارتفاعات تهران بارش پراکنده برف و باران پیش بینی شده و هوای پایتخت امروز در وضعیت سالم قرار دارد. ...
سلامت نیوز / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
احتمالا تا آخر پاییز بارندگی هایمان به نرمال نزدیک می شود، اما به بالای نرمال نخواهد رسید. با این حال پیش بینی های هواشناسی به ما می گوید بهار خوبی در راه است و بهار می تواند این کمبود بارش هایی را که از سال های گذشته هم متاثر شده تا اندازه ای جبران کند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- آسمان تهران امروز بارانی پیش بینی شده است و دما در طول شب از دو درجه به مرور و در طول روز به چهار درجه می رسد. برای امروز در ارتفاعات تهران بارش برف پیش بینی شده و هوای پایتخت امروز در وضعیت سالم قرار دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که طی زمستان امسال، زندگی میلیون ها نفر از مردم اوکراین در معرض خطر است. بر اثر حملات روسیه، نیمی از زیرساخت های انرژی اوکراین یا آسیب دیده یا تخریب شده اند و در حال حاضر 10 میلیون نفر بدون برق زندگی می کنند ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۱۶    
حسنوند گفت: درواقع ما منابع آلاینده را بیشتر کرده و فرسوده ها را هم از رده خارج نکرده ایم و با همین کارها شرایط را برای خودمان بدتر کرده ایم. پیش بینی های هواشناسی هم شرایطی را نشان نمی دهد که به کاهش آلودگی کمک کند.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران درخصوص احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها در این استان هشدار داد و گفت: طبق پیش بینی های هواشناسی بیشتر بارش ها در ارتفاعات شمال شرقی استان خواهد بود.
الف   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران نسبت به احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها در این استان هشدار داد و گفت: طبق پیش بینی های هواشناسی حجم بیشتر بارش ها در ارتفاعات شمال شرقی استان خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۵:۱۷   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران نسبت به احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها در این استان هشدار داد و گفت: طبق پیش بینی های هواشناسی حجم بیشتر بارش ها در ارتفاعات شمال شرقی استان خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
طبق اعلام اداره بنادر و دریانوردی کیش، تردد شناور های دریایی در این جزیره با توجه به پیش بینی های هواشناسی و ناپایداری های جوی از ساعت 12 امروز ممنوع است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - طبق اعلام اداره بنادر و دریانوردی کیش، تردد شناورهای دریایی در این جزیره با توجه به پیش بینی های هواشناسی و ناپایداری های جوی از ساعت 12 امروز /شنبه/ ممنوع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۹:۰۹    
معاون هواشناسی استان لرستان گفت: بر اساس پیش بینی های هواشناسی آسمان لرستان از امروز تا پنجشنبه بارانی و با توجه به رگباری بودن بارش ها، احتمال آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد جاده ای پیش بینی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
قم- بر اساس پیش بینی های هواشناسی فعالیت سامانه بارشی در استان قم از روز دوشنبه آغاز و تا روز چهارشنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل آب منطقه ای استان ایلام و طبق پیش بینی های هواشناسی استان ایلام یک پاییز کم بارش راپیش رو دارد که ضرورت مدیریت مصرف آب را دو چندان می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: پیش بینی های هواشناسی نشان می دهد که از روز سه شنبه شاهد وقوع گرد و خاک و بارش باران در استان خوزستان هستیم.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن تشریح آخرین پیش بینی های هواشناسی از ورود سامانه بارشی به غرب کشور طی فردا (29 مهر) خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن تشریح آخرین پیش بینی های هواشناسی از ورود سامانه بارشی به غرب کشور طی فردا (29 مهر) خبر داد.
ایفنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران – قیمت گاز طبیعی اروپا روز دوشنبه به پایین ترین سطح در سه ماه گذشته رسید، زیرا واردات LNG افزایش یافت در حالی که پیش بینی های هواشناسی حاکی از پاییز ملایم تر از حد انتظار بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قم- پیش بینی های هواشناسی نشان دهنده کاهش 4 درجه ای دمای هوای قم در دو روز آینده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قم- پیش بینی های هواشناسی نشان دهنده کاهش 4 درجه ای دمای هوای قم در دو روز آینده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ایلام- میهن پرست، رئیس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: طبق پیش بینی های هواشناسی استان، بارش های پاییزه کمبود آب را جبران نمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
داده های جمع آوری شده توسط یک قایق کاوشگر که به دل طوفان فیونا فرستاده شد، می تواند پیش بینی های هواشناسی را به شکل قابل توجهی بهبود بخشد و در نتیجه تلفات جانی انسان ها را کاهش دهد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۶   + ۳۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: طبق پیش بینی های هواشناسی سامانه اول وزش باد شدید و گرد و خاک است که از فردا (پنجشنبه) آغاز و تا عصر جمعه یکم مهرماه پایان خواهد یافت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی حاکی از بازگشت گرد و خاک به استان های جنوب شرقی و غربی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۹:۱۵    
بر اساس پیش بینی های هواشناسی امسال دمای هوا در نیمه دوم شهریور در مهران حدود 43 درجه می باشد که مسئله تامین آب برای زوار یکی از مهمترین نیاز های مرز مهران در ایام اربعین است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر جهاد کشاورزی گفت: باید ریسک کشت در دیمزارها را بپذیریم و به دنبال روش ها و فناوری های نو مانند باران مصنوعی، پیش بینی ها و ترویج و استفاده از تجربیات دنیا برای موفقیت در این زمینه باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
قم- پیش بینی های هواشناسی حاکی از آن است که روند کلی دمای استان قم طی روزهای آینده و تا پایان هفته کاهشی خواهد بود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۹:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرکل مدیریت بحران تهران با اشاره به احتمال جاری شدن سیلاب در رودخانه ها مسیل ها از شهروندان خواست از رودخانه ها فاصله بگیرند. به گزارش شفقنا از مهر، آقای حامد یزدی مهر ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران هشدار داد که به علت احتمال آب گرفتگی برخی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها مردم ها از رودخانه ها فاصله بگیرند!
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی، گفت: از مردم می خواهیم از حاشیه رودها فاصله بگیرند. حامد یزدی مهر ...
سلام نو / قم پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران هشدار داد که امکان وقوع سیلاب در برخی از مسیل ها و رودخانه های فصلی وجود دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار پارس آباد گفت:با توجه به پیش بینی های هواشناسی احتمال وقوع سیلاب در منطقه وجود دارد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بارش های سیلابی تابستان امسال که از سیستان و بلوچستان آغاز و دامنه آن به چندین استان و حتی پایتخت نیز کشیده شد، دیگر به پایان رسیده و آن طور که پیش بینی های هواشناسی نشان می دهد از فردا (جمعه) دیگر خبری از تاخت و تاز های مونسون نخواهد بود ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
بهترین محافظت در برابر آسیب گرما پیشگیری است. پیش بینی های هواشناسی باید بر اساس آن پیگیری و آماده شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی پیش رو در شهرها، بخشها و روستاهای مختلف شهرستان و پیش بینی های هواشناسی و مدیریت بحران و احتمال وقوع سیل در برخی از مناطق، پلیس در آماده باش کامل جهت همکاری با دستگاه های امدادی و خدمت رسان قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمان با اشاره به اینکه بر اساس پیش بینی های هواشناسی در روزهای آینده هنوز درگیر بارش های سیل آسا در استان هستیم، گفت: خسارات سیل به موقع گزارش شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۲:۰۲    
سیل در استان کرمان تاکنون جان 4 نفر را گرفته است و این در حالی ست که بر اساس پیش بینی های هواشناسی اوج بارش ها در استان از عصر امروز آغاز می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به بارش های گسترده و احتمال وقوع سیل تاکید کرد هموطنان پیش از سفر با شماره گیری 141 از وضعیت راه ها و شرایط جوی محورها مطلع شوند. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۳    
فرماندار کلاله در جلسه مدیریت بحران شهرستان گفت: دستگاه های خدمات رسان برای پیشگیری از حوادث احتمالی ناشی از بارش های پیش بینی شده در آماده باش کامل باشند. ...
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
کاظم فلاحی دوست عنوان کرد: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به اخطارها و پیش بینی های هواشناسی کشور از روز قبل از شروع بارش های سامانه موسمی مانسون در مناطق عشایری و روستایی و محل عبور سیلاب ها و آبراهه ها به صورت میدانی حضور یافته و ساکنان و مسافرین را با ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان شهردار بروجرد گفت: با توجه به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر بارش های سیل آسا احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر در شهر وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۷:۲۵    
اراک - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: براساس پیش بینی های هواشناسی استان شدت بارش های عصر امروز به مراتب شدیدتر از پنجشنبه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۰۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دهاقان _ طبق پیش بینی های هواشناسی بارش باران در دهاقان از شامگاه پنج شنبه آغاز شده و تا سه شنبه هفته آینده ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرضا _ طبق پیش بینی های هواشناسی بارش باران در شهرضا آغاز شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۷:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
همچنین توصیه می شود که برای کنترل بهتر شرایط جسمی خود در روزهای گرم ، دماسنجی را در مکانی که به راحتی قابل مشاهده باشد قرار دهید و با توجه به پیش بینی های هواشناسی ، دما و رطوبت اتاق را در سطح مناسبی حفظ کنید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اردستان-با توجه پیش بینی های هواشناسی کشور مبنی بر ورود سامانه بارشی تابستانه در مناطق مختلف روستایی اردستان، روان آب جاری شده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ محسن ابوترابی در جلسه کمیسیون خدمات شهری با اشاره به اینکه یزد آخر هفته بارانی را بر اساس پیش بینی های هواشناسی پیش رو دارد، اظهار کرد: گزارش های ارائه شده در ارتباط با نقشه های هواشناسی نشان دهنده احتمال وقوع سیل در نقاط مختلف استان یزد است. ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۹:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
پیشکسوت صنعت هواشناسی کشورمان با بیان اینکه پدیده جوی "مانسون" از سه شنبه وارد ایران شده، آخرین وضعیت جوی و بارش های ناشی از مانسون در استان های مختلف کشورمان را تشریح کرد و پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر اعلام هشدار سیلاب در تهران را ناصحیح دانست. ...
شیرازه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
توجه به پیش بینی های هواشناسی از تاریخ 1401/5/5 تا 1401/5/7 منطقه گردشگری آبشار مارگون تعطیل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی های هواشناسی سامانه بارشی پرقدرت با بارش های رگباری در راه استان بوشهر است که احتمال سیلابی شدن مسیر ها و رودخانه ها را افزایش داده است.