جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۰:۳۴Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی های هواشناسی»

بانک و صنعت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۰    
هنگامی که ما در مورد "داده های آب و هوا" صحبت می کنیم ، غالباً با داده های بزرگ روبرو هستیم - حجم زیادی از اطلاعات که شامل مقدار زیادی زمان و مناطق جغرافیایی است ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بنا به پیش بینی های هواشناسی تا اواسط هفته در آسمان کشورمان شاهد هوایی آفتابی و جوی پایدار خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی حاکی از آن است که تا پایان هفته، همچنان وضعیت جوی در استان قزوین کاملاً پایدار است و شاهد وزش باد های خنک شمالی هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی حاکی از آن است که تا اواسط هفته، همچنان وضعیت جوی در استان قزوین کاملاً پایدار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی حاکی از آن است که تا اوایل هفته، همچنان وضعیت جوی در استان قزوین کاملاً پایدار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی حاکی از آن است که تا پایان هفته، همچنان وضعیت جوی در استان قزوین کاملاً پایدار است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۵۶    
کارشناس هواشناسی گفت: پیش بینی های هواشناسی حاکی از آن است که تا پایان هفته، وضعیت جوی در استان قزوین کاملاً پایدار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۳۱    
پیش بینی های هواشناسی حاکی از آن است که تا پایان هفته، وضعیت جوی در استان قزوین کاملاً پایدار است
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
رکنا: براساس پیش بینی های هواشناسی طی 5 روز آینده با هوای آفتابی در اکثر مناطق کشور مواجه خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۶:۴۷    
رشت - ایرنا - با وجود اینکه در روزهای اخیر آسمان گیلان شکل تابستانه به خود گرفت، اما براساس جدول پیش بینی های هواشناسی دمای هوای این استان از امروز بین چهار تا 15 درجه خنک خواهد شد.
دشت حر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۵:۱۴    
دشت حر: پیش بینی های هواشناسی از غبارآلود شدن هوای استان کرمانشاه طی اواخر هفته حکایت دارد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیر عامل شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان گفت: یک شرایط جوی نابهنگام باعث توقف تله سیژ و گرفتار شدن کاربران شد و در حالی که امکان استفاده از موتور دیزل ژنراتور و جایگزین وجود نداشت، آتش نشانی توانست با موفقیت مسافران را تخلیه کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی حاکی از آن است که امروز جوی پایدار در آسمان استان حاکم خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه کمبود بارش در سال زراعی جاری مشهود است و پیش بینی های هواشناسی هم حکایت از استمرار خشکسالی ها دارند و این مسئله اهمیت مدیریت منابع آبی برای مقابله با بحران خشکسالی را بیشتر می کند ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در ورزشگاه آزادی باران شدیدی در حال باریدن است. به گزارش طرفداری، طبق پیش بینی های هواشناسی دربی 95 پس از باران برگزار می شود. بازی دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت 19:30 در استادیوم آزادی برگزار می شود و طبق پیش بینی های هواشناسی بازی دو تیم در هوای ابری برگزار می شود.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آفتاب ایلام؛ محمد محمدیان شمالی گفت: بر اساس پیش بینی های هواشناسی احتمالا هفته آینده شاهد افزایش دما در سطح استان خواهیم بود، از مردم عزیز می خواهیم مانند همیشه با مدیریت مصرف به تامین پایدار انرژی کمک کنند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۱    
اصفهان-سرپرست مرکز مدیریت راه های استان اصفهان با اشاره به پیش بینی های هواشناسی استان اصفهان از شهروندان خواست تا از تردد غیرضروری به مناطق شمال و شمال شرقی استان اصفهان پرهیز کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی نشان دهنده خروج سامانه بارشی از استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا- یزد- بارندگی شدید همراه با تگرگ در میبد موجب آبگرفتگی معابر و خیابان ها در این شهر شد و با توجه به ادامه بارندگی بر اساس پیش بینی های هواشناسی از سوی مسوولان به مردم هشدار داده شد تا در مسیل ها و جاده های کوهپایه ای تردد نکنند. عکس از مرضیه امامی میبدی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- معاون امور فنی و عمرانی فرمانداری تربت حیدریه گفت: بر اساس پیش بینی های هواشناسی و احتمال بارش شدید باران و جاری شدن سیل، نیروهای امدادی این شهرستان در آماده باش کامل هستند.
دشت حر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۵:۱۲    
دشت حر: بر اساس پیش بینی های هواشناسی بارش ها در استان کرمانشاه تا روز پنجشنبه هفته جاری ادامه دارد و از جمعه موج دوم این سامانه بارشی وارد استان می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۱    
میرجلیلی گفت: با توجه به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر وقوع بارش های رگباری و تگرگ در تمامی شهرستان های خراسان جنوبی، 132 تیم امدادی و عملیاتی تا بعدازظهر سه شنبه هفته جاری در حالت آماده باش کامل قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی های هواشناسی امسال تابستانی گرم در انتظار مردم استان سمنان خواهد بود و این در حالی است که مسؤولان، خاموشی را هم در این فصل قطعی اعلام می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان بیان کرد: بر اساس پیش بینی های هواشناسی طی 10 روز آینده سامانه بارشی قدرتمندی وارد آسمان لرستان نمی شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۵    
تغییرات اقلیم باعث شده است که دیگر فرضیات و تئوری های علمی در زمینه هواشناسی، قابل استناد نبوده و تاحد زیادی نتوان برای پیش بینی های هواشناسی از آنها استفاده کرد.
مدیر دفتر بهره برداری از تاسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه ای تهران گفت: از ابتدای سال آبی جاری تاکنون 235میلی متر بارندگی در حوزه عملکرد استان تهران به ثبت رسیده که این میزان بارش در مدت مشابه سال آبی گذشته 401میلی متر بوده و اکنون استان تهران با کاهش 41درصدی بارش ها مواجه است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
امروز 30 فروردین ماه 1400، با توجه به گزارش سازمان هواشناسی ایران، برای نواحی شرقی کشور بارش باران گاهی رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی کشور نشان می دهد که امروز استان های شرق و شمال شرق کشور با رگبار باران و رعد و برق و همچنین وزش باد شدید رو به رو است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی کشور نشان می دهد که امروز استان های شرق و شمال شرق کشور با رگبار باران و رعد و برق و همچنین وزش باد شدید رو به رو است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۴۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پیش بینی های هواشناسی کشور نشان می دهد که امروز استان های شرق و شمال شرق کشور با رگبار باران و رعد و برق و همچنین وزش باد شدید رو به رو است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
طبق پیش بینی های هواشناسی بارش باران، رعد و برق و وزش باد گاها شدید همراه با سامانه بارشی در استان طی دو روز آینده اتفاق می افتد که سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی نیز از شکسته شدن درختان آسیب پذیر، احتمال خسارت به پوشش گلخانه ها و سقوط اجسام از ارتفاعات را به کشاورزان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی حاکی از آنست که بارش های رگباری بهاری بیشتر نقاط استان خراسان رضوی را فرا می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی حاکی از رگبارهای پراکنده و رعد و برق در استان مرکزی است.
دشت حر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۵:۱۰    
دشت حر: پیش بینی های هواشناسی از افزایش بارش ها در استان کرمانشاه از روز دوشنبه هفته جاری حکایت دارد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی سال آبی 1400 نشان می دهد کرمان به همراه 9 استان دیگر در صدر جدول خشکسالی کشور قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام با بیان اینکه بر اساس پیش بینی های هواشناسی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هوای استان ایلام بارانی همراه با صاعقه است، گفت: این بارش ها به صورت نقطه ای تقویت می شود و امکان بروز حادثه و آسیب برای چادرنشینان وجود دارد.
دشت حر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۵:۰۵    
دشت حر: براساس پیش بینی های هواشناسی طی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری پدیده قابل توجهی در سطح استان کرمانشاه وجود نخواهد داشت و وضعیت هوای استان پایدار می شود.
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید در استان اصفهان گفت: از مردم می خواهیم امروز تردد در محورهای مواصلاتی استان و به ویژه شهرستانهای نائین و خوروبیابانک را به حداقل برسانند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: باتوجه به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید و احتمال وقوع حوادث ناشی از وزش باد، چادرنشینان برای حفظ سلامت خود و خانواده چادرهای دایر شده را جمع آوری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۶    
در استان همدان 24 ایستگاه هواشناسی وجود دارد که شبانه روز در حال بررسی و پایش اطلاعات جوی هستند که بر اساس این اطلاعات پیش بینی های هواشناسی انجام می شود
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی نشان می دهد امروز و فردا (سه شنبه و چهارشنبه) احتمال وقوع سیل و باد شدید در آذربایجان غربی وجود دارد و به همین دلیل این استان در آماده باش کامل قرار دارد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان اظهار کرد: ارتقا پیش بینی های هواشناسی افزایش بهره وری تمام بخش ها را به همراه دارد و موجب پیشگیری از خسارات احتمالی و همچنین افزایش محصولات کشاورزی می شود. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
“جلیل بالایی” دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس پیش بینی های هواشناسی از روز سه شنبه شاهد ورزش باد شدید و ورود سامانه بارشی جدید به سطح استان خواهیم بود. وی افزود: بر اساس ارزیابی سازمان هواشناسی به دلیل ورود سامانه ناپایدار جوی به منطقه، پیش بینی می شود [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: پیش بینی های هواشناسی استان نشان می دهد تندباد شدیدی با سرعت 70 کیلومتر بر ساعت در کمین روزهای پایانی هفته نشسته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۷:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق پیش بینی های هواشناسی در قسمت های شمال شرق کشور باران خواهد بارید.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۲۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: هم اکنون تردد روانی در تمامی محور های شمالی کشور وجود دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سفر در ایام کرونا؟ به فاصله یک سال و یک ماه از شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید-19 در کشورمان، بعید است پاسخ این سوال را ندانیم، اما اگر سفر ضرورت دارد و قرار است به جاده بزنیم، کسب اطلاعات درباره وضعیت ترافیکی راه ها و مرور پیش بینی های هواشناسی ضرورت دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: در سه روز آینده وضعیت جوی استان پایدار خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود دو سامانه بارشی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه به کشور خبر داد و گفت: پایان هفته اکثر نقاط کشور بارانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی سازمان هواشناسی خراسان شمالی گفت: براساس پیش بینی های هواشناسی خراسان شمالی طی دوشنبه و سه شنبه بیانگر جو ناپایدار است.