سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۸:۵۵Oct 2020 27

جدیدترین‌های «پیش بینی های هواشناسی»

خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
سرپرست فرمانداری شادگان گفت: با توجه به پیش بینی های هواشناسی و آغاز موج بارندگی ها در آبان ماه ستاد بحران و دستگاه های اجرایی برای بارندگی های آتی در شادگان آمادگی کامل را داشته باشند.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۴:۲۰    
دشت حر: پیش بینی های هواشناسی از آبگرفتگی معابر عمومی، وزش باد نسبتا شدید طی روزهای آتی و افزایش غلظت غبار در نواحی مرزی استان کرمانشاه حکایت دارد.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۴:۲۰    
دشت حر: پیش بینی های هواشناسی حکایت از افزایش محسوس دمای هوای استان کرمانشاه از روز چهارشنبه دارد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۶    
رئیس سازمان هواشناسی با بیان اینکه پیش بینی های هواشناسی را جدی بگیریم گفت: زمستان امسال احتمال زیاد شاهد روز های سرد و چندین برف سنگین خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت:پیش بینی های هواشناسی حاکی از این است که در پاییز امسال بارشها کمتر از حد نرمال خواهد بود و باید مصرف بهینه آب در دستور کار قرار گیرد.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۴:۱۰    
دشت حر: پیش بینی های هواشناسی از عبور موجی ناپایدار از جو استان و احتمال بارش باران در برخی نقاط حکایت دارد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مطابق پیش بینی های هواشناسی مبنی بر کاهش دمای هوا در سطح استان و وقوع یخبندان شبانه طی روز های شنبه تا دوشنبه هفته آینده، بویژه در شهرستان های بیرجند، سربیشه، قاینات و درمیان ضروری است تا کشاورزان، دامدارن ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۶    
مدیریت بحران خراسان جنوبی با توجه به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر کاهش محسوس دما و بروز یخبندان بویژه در چهار شهرستان استان به کشاورزان و دامداران هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل مدیریت بحران گیلان، با اشاره به اعلام وضعیت قرمز جوی از سوی اداره کل هواشناسی استان گیلان، گفت: براساس پیش بینی های هواشناسی شفت و فومن، رودسر و املش و رشت و انزلی با حجم بیشتر باران مواجه خواهند شد.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۴:۱۰    
دشت حر: بر اساس پیش بینی های هواشناسی با ورود سامانه ناپایدار به جو استان کرمانشاه، انتظار می رود طی امروز شنبه شاهد بارش های پراکنده باران به صورت رگباری در برخی شهرستانهای استان باشیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پیش بینی های هواشناسی درباره شمال شرق آسیا نشان می دهد که امسال زمستان بسیار سردی در انتظار این مناطق است و همین امر منجر به افزایش امیدواری ها درباره رشد تقاضا برای سوخت های گرمایشی مانند ال پی جی (LPG) در این مناطق شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- دبیر ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران البرز گفت: براساس پیش بینی های هواشناسی با توجه به کاهش دمای این استان احتمال خسارت به محصولات کشاورزی می رود.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۴:۰۲    
دشت حر: پیش بینی های هواشناسی از کاهش نسبی دمای هوای استان کرمانشاه از روز چهارشنبه تا پایان هفته و بروز غبار در نواحی مرزی طی پنج شنبه همین هفته حکایت دارد.
روزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۱:۵۳    
به گفته وی، محور تالش به آق اولر در حداقل 10 نقطه دچار رانش و ریزش شده و انسداد مقطعی نیز وجود دارد، اما درعین حال راهداران در هر دو مسیر فوق پای کار هستند.مدیرکل راهداری گیلان گفته فعلاً بنابر گزارش های واصله در یک محور روستایی به نام پی سرا محله جوکندان سیل بردگی راه نیز وجود دارد ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: در پی بارش باران و وقوع سیل در گیلان، خسارت ها به زیرساخت ها به ویژه در غرب گیلان بالا گرفت به گونه ای که اکنون شهرستان تالش وضعیت بحرانی دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به کاهش غلظت آلاینده ازن در پایتخت طی شهریور ماه گفت: انتظار می رود که باتوجه به سختگیرانه تر شدن نحوه محاسبه شاخص کیفیت هوا و پیش بینی های هواشناسی مبنی بر کاهش نسبی بارش ها، تعداد روزهای آلوده پایتخت طی ماه های سرد امسال افزایش پیدا کند.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۵:۲۲    
دشت حر: پیش بینی های هواشناسی حکایت از افزایش ابر و وقوع رگبار در نقاط مختلف استان کرمانشاه طی یکی دو روز آینده دارد.
ایران خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
براساس پیش بینی های هواشناسی از فردا تا آخر هفته دمای هوا در نوار شمالی کشور با کاهش نسبی حدود 4 تا 6 درجه خنک تر می شود.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۴:۵۵    
دشت حر: پیش بینی های هواشناسی از کاهش دمای هوای استان کرمانشاه طی روزهای آینده حکایت دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۰:۰۸    
گاز طبیعی تنها حامل انرژی صعودی در بازار نایمکس روز گذشته بود. پیش بینی های هواشناسی که طی روزهای آینده گرم ماندن هوا در سواحل غربی آمریکا را تایید می کند، امیدواری ها به افزایش تقاضا برای گاز طبیعی در این کشور را حفظ کرده است ...
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۴:۵۰    
دشت حر: پیش بینی های هواشناسی از غبار آلود شدن هوا در نواحی مرزی استان کرمانشاه طی روزهای آینده حکایت دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
طبق پیش بینی های هواشناسی، دمای هوای استان البرز تا سه روز آینده به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت.
سازمان هواشناسی کشور با پیش بینی رگبار باران در برخی استان ها از امروز تا چهارشنبه از آغاز کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی در برخی از مناطق استان های اردبیل، گیلان، جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان و فارس به ویژه در ساعت بعد از ظهر بارش پراکنده رخ می دهد. در این مدت در نوار شمالی افزایش نسبی دما پیش بینی می شود. در استان های ایلام و خوزستان وزش باد نسبتاً شدید پدیده غالب است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۴۳    
براساس پیش بینی های هواشناسی از امروز شاهد افزایش دما در نوار شمالی کشور خواهیم بود و طی 5 روز آینده در شرق کشور با وزش بادهای شدید، رخداد پدیده گردوخاک دور از انتظار نیست.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
براساس پیش بینی های هواشناسی از امروز شاهد افزایش دما در نوار شمالی کشور خواهیم بود و طی 5 روز آینده در شرق کشور با وزش بادهای شدید، رخداد پدیده گردوخاک دور از انتظار نیست.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۴:۴۱    
دشت حر: پیش بینی های هواشناسی از کاهش دمای هوا در استان کرمانشاه از امروز تا پایان هفته حکایت دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۹    
پیش بینی های هواشناسی حاکی از تداوم شرایط گرد و غبار تا پایان هفته در استان مرکزی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
طبق پیش بینی های هواشناسی امروز بعدازظهر آسمان تهران ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد و ارتفاعات با بارش همراه خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد آسمان یزد این روزها در گردو غبارهای موقتی و وزش بادهای شدید احاطه شده و براساس پیش بینی های هواشناسی استان، این جو ناپایدار تا سه روز آینده ادامه خواهد داشت.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
طبق پیش بینی های هواشناسی امروز با نفوذ جریانات شمالی روی دریای خزر، بارش باران در استان های ساحلی خزر افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
طبق پیش بینی های هواشناسی امروز با نفوذ جریانات شمالی روی دریای خزر، بارش باران در استان های ساحلی خزر افزایش می یابد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بازتاب ایلام - مدیرکل بحران استان ایلام از تغییر ساعات کاری ادارات در برخی شهرستان های استان ایلام به علت گرمای هوا خبر داد. "سعید کریمیان" اظهار داشت ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۲:۰۱    
بارش شدید باران شب گذشته در روستای سجیران اشکور رحیم آباد گیلان موجب سیلاب و مسدود شدن راه اهالی این روستا شده بود صبح امروز با حضور راهداری شهرستان رودسر پس از پاکسازی، بازگشایی شد.بر اساس پیش بینی های هواشناسی سامانه ناپایدار جوی با شدت و ضعف تا پایان هفته در استان گیلان فعالیت خواهد داشت.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
بارش شدید باران شب گذشته در روستای سجیران اشکور رحیم آباد گیلان موجب سیلاب و مسدود شدن راه اهالی این روستا شده بود صبح امروز با حضور راهداری شهرستان رودسر پس از پاکسازی، بازگشایی شد. بر اساس پیش بینی های هواشناسی سامانه ناپایدار جوی با شدت و ضعف تا پایان هفته در استان گیلان فعالیت خواهد داشت
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۱    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: مولفه رنگ در عنوان هشدارهای صادره از سوی مرکز پیش بینی هواشناسی اضافه شد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۰:۱۳    
سپهرغرب، گروه خبر - مجید یوسفی: مدیرکل هواشناسی استان همدان با اشاره به اینکه همدان رادار هواشناسی ندارد، گفت: استان ما یکی از فعال ترین ایستگاه های هواشناسی کشاورزی در کشور بوده و مهم ترین وظیفه سازمان هواشناسی افزایش صحت پیش بینی ها است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تابستان آغاز شد و نخستین روز این فصل را در حالی سپری می کنیم که پیش بینی های هواشناسی به ما می گوید باید منتظر روز هایی در این فصل باشیم که گرمای آن در ایران در 30 سال گذشته بی سابقه بوده است و به معنای این است که نمی توان به بارندگی های نسبتاً خوب بهاره دلخوش بود و کم آبی و خشکسالی دامن بخش های ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۲۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
[شهروند] گرمای سختی پیش روست، سوزان تر از تابستان های گذشته. پیش بینی های هواشناسی این طور نشان می دهد که دمای کشور نسبت به میانگین بلندمدت افزایش خواهد یافت و در استان های آذربایجان غربی، ایلام و چهارمحال وبختیاری 1.1 درجه بالاتر از حد نرمال می رسد؛ گرمای بیشتر یعنی احتمال بیشتر وقوع آتش سوزی ...
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۴    
براساس پیش بینی های هواشناسی آخر هفته، در برخی استان های کشور شاهد بارش باران به صورت پراکنده خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی استان بوشهر نشان دهنده ادامه هوای گرم و به نسبت مرطوب در استان است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، احد وظیفه رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی با حضور در برنامه اتفاق شبکه سه سیما به تحلیل دلائل وقوع خطا در پیش بینی های هواشناسی پرداخته و به سوالاتی در این خصوص پاسخ داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - پیش بینی های هواشناسی نشان می دهد که وزش باد شدید و تندباد در سطح استان سمنان طی 24 ساعت پیش رو همچنان ادامه خواهد داشت اما آسمان غالب نقاط استان صاف است.
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی با پیش بینی تداوم بارش ها در کشور تا روز جمعه از وزش باد شدید طی امروز در 11 استان از جمله تهران خبر داد. بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز برای خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پیش بینی شده و سامانه بارشی به تدریج از اواسط امروز از ...
موج   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۶:۱۷    
مدیر کل ستاد مدیریت بحران کردستان گفت: در پی اعلام پیش بینی های هواشناسی مبنی براحتمال ناپایداری هوا، کلیه ی دستگاه های خدماتی و اجرایی در استان به حالت آماده باش درآمدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان گفت: دستگاه های خدمات رسان این استان با توجه به پیش بینی های هواشناسی و احتمال وقوع سیل و جاری شدن سیلاب در چند روز آینده به حالت آماده باشد در آمدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۴    
بجنورد- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: با توجه به بارندگی های اخیر و رطوبت بالا و نیز پیش بینی های هواشناسی در خصوص بارش ها در روزهای آینده کشاورزان این استان مزارع غلات را علیه قارچ ها سمپاشی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۰۹:۳۳    
بجنورد- ایرنا- فرماندار شیروان اعلام کرد: با توجه به پیش بینی های هواشناسی و احتمال جاری شدن سیلاب، به منظور حفظ امنیت شهروندان، تردد در محور زیارت - لوجلی این شهرستان از امروز تا اطلاع بعدی ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۶:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
طبق اعلام هواشناسی، بارش باران به صورت رگبار و تگرگ در برخی نقاط کشور احتمالا تا روز های آینده ادامه خواهد داشت.