پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۱:۳۳Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه جدید بارشی»

خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۷    
سامانه جدید بارشی از مدیترانه راهی ایران شده و پس از عبور از عراق از نواحی غربی به ایران آمده و تقریبا تمام ایران را تحت پوشش خود قرار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۰۵    
اداره هواشناسی کردستان اعلام کرد: از امشب سامانه جدید بارشی وارد استان می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سامانه جدید بارشی در تهران و اغلب نقاط کشور باعث بارش شدید برف و باران شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد که بارش برف و باران امروز نیز در نقاط مختلف استان سمنان ادامه دارد اما از روز جمعه آرامش به جو استان باز می گردد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۳    
شفقناقم- مدیرکل هواشناسی استان از تداوم بارش برف تا صبح سه شنبه خبر داد و گفت: سامانه جدید بارشی از فردا وارد استان خواهد شد و شاهد بارش باران و برف تا پایان هفته خواهیم بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سامانه جدید بارشی همراه با کاهش محسوس دما از سه شنبه در فارس فعال می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: با ورود سامانه جدید بارشی از روز چهارشنبه، بارش برف در اکثر نقاط استان تا اواخر هفته ادامه دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با ورود سامانه جدید بارشی به کشور بارش نخستین برف زمستانی، یکشنبه ششم اسفند ماه چهره شهر اصفهان را سفیدپوش کرد و موجب شادمانی مردم به ویژه کودکان و نوجوانان شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد گزارش بارشهای برف و باران طی دو روز اخیر در استان یزد قابل توجه بوده است؛ از بارش باران 45.5 میلیمتری در بختیاری تا ارتفاع 38 سانتیمتری برف در ده بالا.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۰:۳۴    
با ورود سامانه جدید بارشی به کشور بارش نخستین برف زمستانی، یکشنبه ششم اسفند ماه چهره شهر اصفهان را سفیدپوش کرد و موجب شادمانی مردم به ویژه کودکان و نوجوانان شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کرج- ایران پرس: شماری از استان های ایران با ورود سامانه جدید بارشی شاهد بارش زیبای برف است و در این میان، استان البرز، سفیدپوش شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: با توجه به کاهش دما و پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران و برف، نیرو های امدادی با آمادگی کامل در راه های استان مستقر هستند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی:دو سامانه بارشی قوی از نواحی غربی وارد کشور می شود. 10درجه کاهش دما در کل کشور قابل پیش بینی است. از روز چهارشنبه سامانه جدید بارشی وارد کشور می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا- مدیرکل هواشناسی قم اظهار داشت: هوای این استان با ورود سامانه جدید بارشی به تدریج ابری و فردا شب با بارش برف همراه خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۱۴    
فردا شب آسمان برخی نقاط فارس بارانی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی لرستان گفت: سامانه جدید بارشی اواخر شنبه وارد لرستان می شود.
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان زنجان، از کاهش دمای هوای زنجان از هفته آینده خبر داد. به گزارش گروه استانی حیات ، محمدرضا رحمان نیا مدیرکل هواشناسی استان زنجان در گفت وگویی با اشاره به اینکه طبق پیش بینی های به عمل آمده، از فردا شاهد کاهش دمای هوای استان خواهیم بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان کردستان از ورود سامانه جدید بارشی به استان خبر داد و گفت: دو روز شاهد برف و باران خواهیم بود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۲    
هواشناسی اعلام کرد: سامانه بارشی که شنبه وارد کشور می شود تمام استان ها را دربر می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۵    
زنجان-مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: طبق پیش بینی های به عمل آمده، از اواخر جمعه هفته جاری شاهد ورود سامانه جدید بارشی به استان خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۵    
بجنورد-ایرنا- رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: سامانه جدید بارشی جدید از روز شنبه وارد استان می شود و در این زمینه هشدار زرد هواشناسی صادر شده است.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اول فارس استان فارس به گزارش اول فارس، هواشناسی تا روز شنبه جوی پایدار را در استان پیش بینی و اعلام کرده از روز یکشنبه هفته آینده با ورود سامانه جدید ، آسمان برخی نقاط فارس بارانی می شود. منبع: صدا و سیما ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می نویسم. ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی به کشور و بارش برف و باران، وزش باد شدید موقت و کاهش محسوس دما خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
فعالیت سامانه جدید بارشی در تهران از ساعاتی پیش آغاز شده است. بارش شدید برف و تگرگ تهرانی ها را غافلگیر کرد. ویدیویی از بارش شدید برف در منطقه یک شهرداری تهران و غافلگیری خودروها در برف را مشاهده میکنید./چندثانیه
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت سامانه جدید بارشی در تهران از ساعاتی پیش آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: فردا شب شاهد ورود سامانه جدید بارشی به استان قم و بارش باران خواهیم بود.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بارش برف و باران دوباره آغاز شده است. با ورود سامانه جدید بارشی به کشور بسیاری از استان ها دوباره سفیدپوش شدند و سیل نیز در بسیاری از استان ها جاری شد و جاده و راه ها را مسدود کرد. ...
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۲    
مدیرعامل هلال احمر همدان از آماده باش کامل نیروهای عملیاتی با توجه به سامانه جدید بارشی در استان خبر داد. به گزارش روزانه نیوز، علی سنجربگی مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان اعلام کرد: نیروهای امدادی هلال احمر همدان در پی هشدار هواشناسی برای خدمات رسانی به حالت آماده باش درآمدند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل هواشناسی فارس اعلام کرد : سامانه جدید بارشی با هشدار سطح نارنجی همراه با رعد و برق ، وزش باد، و بارش برف در شمال استان ( ارتفاعات) از اواخر وقت امروز پنجشنبه 26 بهمن ماه تا شنبه 28 همین ماه در مناطق مرکزی، شمال غرب، شمال و مرکز استان به ویژه شیراز را فرا می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۰    
زنجان-مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: با ورود سامانه جدید بارشی به استان، شاهد وقوع کولاک در مناطق کوهستانی خواهیم بود.
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۲:۵۲    
فرماندار پلدختر با توجه به در پیش بودن سامانه جدید بارشی نسبت به آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها در این شهرستان هشدار داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیرلرستان ، حمید خادم روز چهارشنبه در جلسه ستاد پیشگیری ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سرویس کرمانشاه _ مدیرکل مدیریت بحران استانداری استان کرمانشاه از ورود سامانه بارشی به استان و وضعیت هشدار سطح قرمز هواشناسی خبر داد.
خلخالیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی خلخال گفت: از امروز چهارشنبه تا عصر فردا آسمان غالبا ابری همراه با وزش باد و در برخی مناطق بارش باران پیش بینی می شود. غلامرضا گلمرادی در گفتگو با خلخالیم اظهار داشت: از عصر فردا پنج شنبه با نفوذ سامانه بارشی و تغییر جهت جریانات، ضمن افزایش ابرناکی و وزش باد شرقی (گاهی تند) ...
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۹۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی روز چهارشنبه خبر داد و پیش بینی کرد در 9 استان بارش های شدید برف و باران روی دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل هوا شناسی لرستان گفت: سامانه بارشی جدید چهارشنبه شب وارد لرستان می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس مسوول پیش بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: سامانه جدید بارشی از اواخر وقت چهارشنبه وارد استان می شود و میزان بارندگی های خوبی از فعالیت این سامانه انتظار می رود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۵    
اداره کل هواشناسی خوزستان با صدور هشدار سطح زرد از ورود یک سامانه بارشی جدید فعال و فراگیر به این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان از ورود سامانه بارشی جدید از اواخر شنبه به جنوب غرب خوزستان خبرداد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار ورود سامانه بارشی به کشور از احتمال آب گرفتگی معابر، روان آب، مه آلودگی، وزش باد و کولاک برف در برخی مناطق خبر داد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۰:۳۷    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از نفوذ سامانه بارشی به جنوب غرب کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
از روز یکشنبه با ورود سامانه جدید بارشی آسمان برخی نقاط فارس بارانی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۶   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از نفوذ سامانه بارشی به جنوب غرب کشور خبر داد.
مهرنما فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۳:۵۷    
سامانه جدید بارشی از یکشنبه مهمان دیار فارس است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۵    
سامانه جدید بارشی از یکشنبه مهمان دیار فارس است.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از آسمان صاف و جو پایدار اکثر مناطق کشور و افزایش دما طی 4 روز آینده خبر داد و اعلام کرد: سامانه بارشی شنبه هفته آینده وارد کشور می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۰۲    
به گزارش زیرنویس، سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا خبر داد و با صدور هشدار سطح زرد برای کشاورزان اعلام کرد: برف و باران کشور را فرا می گیرد ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
امروز در مناطق شمال غرب، غرب، سواحل غربی دریای خزر، ارتفاعات و دامنه های جنوبی البرز، ارتفاعات و دامنه های زاگرس مرکزی بارش خواهیم داشت. بیشینه بارش های دو روز آینده برای سواحل غربی دریای خزر است.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: برای روز سه شنبه پدیده غالب، وزش باد نسبتاً شدید تا شدید غربی است که بویژه در مناطق غربی استان بیشتر خواهد بود که احتمال خسارت به سازه های سبُک پیش بینی می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: با خروج سامانه بارشی، تا روز سه شنبه بارشی در خراسان رضوی نخواهیم داشت اما از روز سه شنبه استان تحت تاثیر سامانه جدیدی قرار می گیرد که اطلاعات تکمیلی در زمان مقرر اعلام خواهد شد.