چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۵:۳۵Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه جدید بارشی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول پیش بینی هواشناسی استان همدان از ورود یک سامانه بارشی جدید به استان خبر داد و گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین میزان بارندگی در سطح استان همدان مربوط به تاریکدره نهاوند بوده است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 11 بهمن 1401 برخی از مناطق تهران شاهد بارش برف بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از فردا با ورود سامانه بارشی به استان شاهد برف و باران سراسری در استان خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از ظهر امروز به تدریج سامانه وارد جو منطقه می شود و تا پایان شب بارش های ضعیفی هم به همراه دارد که از فردا حجم بارش ها گسترده خواهد شد.
اول فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی نسبت به ورود سامانه جدید بارشی به استان فارس هشدار داد. به گزارش اول فارس در اطلاعیه هشدار نارنجی شماره 18 مورخ یکشنبه 9 بهمن این هواشناسی استان فارس نسبت به بارش باران ، گاهی رعد و برق در بعضی ساعات وزش باد شدید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با ورود سامانه جدید بارشی به آسمان آذربایجان غربی، کارشناسان هواشناسی پیش بینی می کنند آسمان بیشتر شهرهای آذربایجان غربی از فردا برفی شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا_ کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از روز دوشنبه هفته جاری سامانه جدید بارشی در این استان می شود. به گزارش شفقنا، پیام مساعدی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: با ورود سامانه بارشی از شمال استان و گسترش تدریجی آن به بخش های مرکزی و جنوبی تا اواخر هفته ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۱    
رئیس گروه پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان از کاهش دمای هوا و یخبندان از امشب خبر داد و گفت: سامانه جدید بارشی از امروز وارد استان می شود.
اول فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
یک سامانه جدید بارشی وارد استان فارس می شود. به گزارش اول فارس ، بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی ، آسمان استان فارس طی سه روز آینده صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعت ها همراه با وزش باد پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با تداوم وزش بادهای شمالی بر روی دریا و سواحل استان بوشهر تا ظهر فردا، سواحل به خصوص در مناطق مرکزی و جنوبی، مواج و متلاطم خواهد بود.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۲    
مدیرکل هواشناسی قم گفت: امشب سامانه جدید بارشی وارد استان می شود که انتظار می رود شاهد بارش هایی باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی استان کردستان گفت: از امروز استان کردستان به تناوب در سامانه جدید بارشی قرار می گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۹۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن اعلام ورود سامانه بارشی جدید به کشور، از آغاز بارش برف، باران و وزش باد شدید خبر داد و نسبت به بارش سنگین برف در ارتفاعات برخی استان ها هشدار داد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از ورود سامانه جدید بارشی به استان از روز دوشنبه خبرداد و گفت: با ورود این سامانه در روز سه شنبه و چهارشنبه شاهد بارش برف و باران خواهیم بود و دمای هوا به 12 درجه سانتیگراد زیر صفر می رسد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۸:۰۱    
اقتصاد ایران: کرمانشاه- با ورود سامانه جدید بارشی به استان کرمانشاه بارش برف در شهرستان پاوه آغاز شده و برف روبی محورهای مواصلاتی با توجه به این بارش ها آغاز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۱    
کرمانشاه- با ورود سامانه جدید بارشی به استان کرمانشاه بارش برف در شهرستان پاوه آغاز شده و برف روبی محورهای مواصلاتی با توجه به این بارش ها آغاز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل هواشناسی خوزستان از ورود سامانه جدید بارشی به استان از روز دوشنبه خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۳   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه جدید بارشی به کشور در هفته آینده خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه جدید بارشی به کشور در هفته آتی خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه جدید بارشی به کشور در هفته آتی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۶   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه جدید بارشی به کشور در هفته آتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
از بعدظهر شنبه با ورود سامانه جدید بارشی در برخی مناطق شاهد بارش برف و باران و وزش باد شدید خواهیم بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۱    
کارشناس هواشناسی گفت: از فردا سامانه جدید بارشی وارد استان می شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اصغری، کارشناس هواشناسی گفت: برای جمعه و شنبه در سیستان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی بارش برف و باران خواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: از اواخر امشب سامانه جدید بارشی وارد استان می شود و بارش در برخی مناطق پیش بینی می شود.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۰۲    
توریسم آنلاین : سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد و اعلام کرد: از امروز تا جمعه در برخی استان ها، تنگه هرمز و نیمه شرقی خلیج فارس برف و باران می بارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل هواشناسی فارس اعلام کرد که پیش بینی ها حاکیست که یک سامانه جدید بارشی از امروز سوم بهمن، وارد فارس شده و سبب بروز تغییرات جوی خواهد شد.
شیرازه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان فارس نسبت به فعالیت سامانه بارشی در استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با ورود سامانه جدید بارشی و بارش برف، روز گذشته رخت سفید بر تن استان پوشیده شد و خوشحالی را به مردم و کشاورزان هدیه داد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی برای ورود و فعالیت سامانه بارشی در مناطقی از استان فارس هشدار داد. به گزارش میلاد لارستان، فعالیت این سامانه از روز جمعه 30 دی...
رئیس سازمان اورژانس کشور به دانشگاه های علوم پزشکی استان های جنوبی برای مواجهه با سامانه جدید بارشی که اواخر این هفته وارد کشور می شود، اعلام آماده باش کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در پی آغاز فعالیت سامانه جدید بارشی به گروه های امداد زمستانی در این استان اعلام آماده باش داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۵    
کارشناس هواشناسی لرستان: ورود سامانه جدید بارشی به جنوب غرب و جنوب کشور بخشی از شهرهای نیمه جنوبی استان با بارش همراه خواهند بود .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۱    
بوشهر- مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده شروع فعالیت سامانه بارشی جدید در سطح استان بوشهر از عصر امروز و تداوم فعالیت آن تا اوایل وقت چهارشنبه است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
با ورود سامانه جدید بارشی به کردستان از صبح روز گذشته بارش برف آغاز و سنندج را سفیدپوش کرده است. این سامانه بارشی از شب گذشته تقویت و چهره ای کاملاً زمستانی به استان کردستان به ویژه شهر سنندج بخشیده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل هواشناسی فارس از فعالیت سامانه جدید بارشی در استان از اواخر امروز دوشنبه 26 دیماه و هشدار سطح قرمز ناشی از فعالیت این سامانه خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۹    
آژانس عکس ایران- مراسم پایانی پانزدهمین دوره جایزه جلال آل احمد ، شنبه، 24 دی در تالار وحدت و با معرفی برگزیدگان برگزار شد. در این مراسم محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و غلامعلی حداد عادل حضور داشتند. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
از اواخر وقت امروز، یک سامانه بارشی از غرب استان وارد خواهد شد و تا ساعات ظهر روز چهارشنبه در استان فعالیت خواهد داشت و به تدریج کلیه مناطق استان را دربر خواهد گرفت. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۶   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور، ورود سامانه بارشی از جنوب غرب کشور همچنین یخبندان در برخی استان ها خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: از روز سه شنبه منتظر ورود سامانه جدید بارشی بر روی استان هستیم و فعالیت این سامانه در مناطق جنوبی استان بارش به همراه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ورود سامانه جدید بارشی و تداوم سرمای هوا در بسیاری از نقاط کشور باعث شده، اقتصاد ایران نیز مانند دیگر بخش های جامعه با آن درگیر شده و بخش مهمی از خبرهای روز نیز به برف و سرما و تبعات آن اختصاص دارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: سامانه جدید بارشی از اواخر وقت فردا دوشنبه و اوایل روز سه شنبه از غرب وارد استان می شود و تا ساعات ظهر روز چهارشنبه فعالیت خواهد داشت. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس با بیان اینکه طی ساعت های پایانی شب گذشته و امروز، نقاط مختلف این استان بارش رحمت الهی را شاهد بودند، از احتمال بارندگی شدید برای روز 27 دی در فارس خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: از اواخر وقت روز دوشنبه، سامانه جدید بارشی وارد استان کرمان می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۷    
مدیرکل مدیریت بحران استان مرکزی از تشدید فعالیت سامانه جدید بارشی در استان و آماده باش به اعضای ستاد مدیریت بحران برای موج جدید بارش برف و کولاک خبر داد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
بارش برف و باران و برودت هوا هم چنان در کشور ادامه دارد و به گفته مسوولان هواشناسی کشور شاهد تداوم بارش در نقاط مختلف کشور خواهیم بود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از آماده باش تمامی نیروهای خدمات شهری برای بارش برف پیش رو خبر داد و گفت: شهروندان در صورت بروز مشکل با 137 تماس بگیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
سامانه جدید بارشی از امروز به تدریج و از سمت غرب وارد استان همدان شده و به شکل بارش برف پراکنده در بیشتر مناطق این استان فعالیت می کند.