چهارشنبه ۱۹ بهمنساعت ۰۷:۵۷Feb 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان هواشناسی کشور»

سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز دوشنبه 17 بهمن 1401 با صدور هشدار نارنجی اعلام کرد که طی امروز و فردا در کشور بارش برف سنگین و باران شدید خواهیم داشت.
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی نسبت به احتمال وقوع سیل در 15 استان، وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در شمال و جنوب کشور اعلام خطر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۰    
براساس این هشدار ، احتمال سیلابی شدن رودخانه ها ، آبگرفتگی معابر، ریزش بهمن، انسداد جاده ها و اختلال در تردد ها وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به احتمال وقوع سیل دربرخی استان ها، وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در شمال و جنوب کشور هشدار داد.
رئیس سازمان هواشناسی کشور گفت: تولید داده مهمترین رکن و بنیادی ترین اصل در سازمان هواشناسی است و در چهار سال اخیر اقدامات گسترده ای برای تولید باکیفیت و بهنگام داده در سازمان انجام شده است.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور از بارش باران در بیشتر مناطق کشور خبر داد و گفت: این بارش ها در ارتفاعات به شکل برف خواهد بود.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه جامعه: سازمان هواشناسی کشور در جدیدترین پیش بینی خود از وضعیت جوی کشور از بارش برف و باران در برخی استان ها خبر داد.به گزارش همشهری آنلاین، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که امروز (دوشنبه 17 بهمن) در استان های واقع در شمال غرب ، غرب ، جنوب غرب ، برخی نقاط استان های فارس و بوشهر ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی جدید به کشور سازمان هواشناسی از احتمال وقوع سیل در 27 استان خبر داد. سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار نارنجی رنگ از تقویت سامانه بارشی، بارش برف یا باران، رخداد مه، کاهش دید، در نواحی با اقلیم گرم رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید و در مناطق سردسیر ...
سازمان هواشناسی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دیدار فرماندار شهرستان مروست با معاون وزیر راه وشهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور فرماندار مروست در دیدار با رئیس سازمان هواشناسی کشور خواستار ارتقاء ایستگاه های هواشناسی این شهرستان شد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۵۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور در جدیدترین پیش بینی خود از وضعیت جوی کشور از بارش برف و باران در برخی استان ها خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور دمای هوا برای شهرستان زلزله زده خوی را بین منفی 4 و مثبت 5 درجه پیش بینی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از شهرهای استان اصفهان را در پانزدهم بهمن ماه تا 24 ساعت آینده اعلام کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۶:۲۲    
رئیس سازمان هواشناسی کشور روز چهارشنبه 19 بهمن ماه از ساعت 10 تا 12 به سوالات و درخواست های مردم پاسخ می دهد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۷:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور با نفوذ توده هوای سرد و گسترش سرمای هوا در 24 ساعت گذشته تعداد شهرها و ایستگاه های هواشناسی با دمای زیر صفر به حدود 420 شهر رسید.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از شهرهای استان اصفهان را در سیزدهم بهمن ماه تا 24 ساعت آینده اعلام کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۵۰   + ۴۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از ادامه بارش ها در 7 استان طی روز جاری و نیز فردا در برخی مناطق و همچنین ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز: باز هم خطر سیل 23 استان کشور را فرا گرفت و سازمان هواشناسی کشور نسبت به وقوع سیل هشدار داد؛ آنهم درست در روزهایی که دستگاه های دولتی و برخی شهروندان ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش وزارت راه و شهرسازی، کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی کشور در تشریح وضعیت جوی امروز چهارشنبه 12 بهمن گفت: بیشترین فعالیت سامانه بارشی امروز در خراسان شمالی، خراسان رضوی، نیمه شمالی خراسان جنوبی، اصفهان، یزد، خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی کشور در تشریح وضعیت جوی امروز چهارشنبه 12 بهمن گفت: بیشترین فعالیت سامانه بارشی امروز در خراسان شمالی، خراسان رضوی، نیمه شمالی خراسان جنوبی، اصفهان، یزد، خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از تداوم فعالیت سامانه بارشی در 22 استان کشور خبر داد. این سازمان هشدار داد در پایتخت و 13 استان دیگر بارش شدت بیشتری خواهد گرفت.
سازمان هواشناسی در گزارش امروز 12 بهمن 1401 از ادامه بارش برف و باران در اکثر استان های کشور خبر داد و پیش بینی کرد که در برخی استان ها بارش سنگین برف خواهیم داشت.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درباره احتمال وقوع سیل در تهران در این روزها توضیحاتی را ارائه کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۲    
سازمان هواشناسی کشور از تداوم سرما و بارش برف در شهرستان خوی خبر داد و پیش بینی کرد دمای هوا در این شهرستان طی روزهای پایانی هفته به منفی 6 درجه برسد.
آنا / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۴۱ سایت دیگر  
شرکت آب منطقه ای تهران نسبت به بارش باران و برف و سیلابی شدن رودخانه های استان طی روزهای پیش رو هشدار داد و اعلام کرد: تردد و اسکان موقت در اطراف رودخانه ها ممنوع و شهروندان باید مراقب باشند.
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در هشت استان و احتمال کاهش کیفیت هوا و شعاع دید هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سازمان هواشناسی کشور برای 22 استان از جمله کرمانشاه هشدار سیل داده و اکنون هواشناسی کرمانشاه نیز با صدور هشدار سطح "قرمز" به دستگاه های مربوطه هشدار آماده باش داده است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایران پرس: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران، با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی کشور از آماده باش امدادگران در پی احتمال سیل در تهران خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از شهرهای استان اصفهان را در دهم بهمن ماه تا 24 ساعت آینده اعلام کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۸۷ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی کشور احتمال وقوع سیل در شهر تهران را افزایش داده است و در این خصوص امدادگران هلال احمر در حال آماده باش هستند.
سلام نو / صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۳۵   + ۶۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز 10 بهمن 1401 از فعالیت سامانه بارشی در اغلب مناطق کشور خبر داد و پیش بینی کرد که بارش برف و باران در تهران تا روز چهارشنبه ادامه دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با اعلام اینکه در ساعات پیش بارش برف در شهرستان زلزله زده خوی آغاز شده است، گفت: این بارشها تا سه روز آینده ادامه پیدا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۹   + ۵۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به احتمال سیلابی شدن مسیل ها و جاری شدن رواناب براثر بارش برف و باران در 22 استان هشدار داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۰    
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از شهرهای استان اصفهان را در نهم بهمن ماه تا 24 ساعت آینده اعلام کرد.
سازمان هواشناسی کشور نسبت به وزش باد شدید با سرعت 46 نات معادل حدود 87 کیلومتر بر ساعت و افزایش ارتفاع موج در خلیج فارس به 3.5 متر هشدار داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به بارش برف و باران در 20 استان، وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در جنوب کشور هشدار داد. به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار نارنجی رنگ از وزش باد نسبتا شدید حداکثر 46 نات، و افزایش ارتفاع امواج در ساحل بین 1.5 تا 2 متر و در فراساحل و 2.5 تا 3 ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۲۵    
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی نسبت به اثرات منفی فعالیت سامانه بارشی با بارش برف و باران و باد و کولاک در کشور هشدار داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی نسبت به اثرات منفی فعالیت سامانه بارشی با بارش برف و باران و باد و کولاک در کشور هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: سازمان هواشناسی کشور نسبت به اثرات فعالیت سامانه بارشی هشدار نارنجی صادر کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۸   + ۵۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به تداوم بارش ها در 10 استان و احتمال وقوع سیل در 4 استان هشدار داد.
سرپرست ستاد آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در دیدار با رییس سازمان هواشناسی کشور بر بومی سازی فناوری های مورد نیاز این سازمان تاکید کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سازمان هواشناسی کشور نسبت به بارش برف و باران در 20 استان، وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در جنوب کشور هشدار داد
اقتصاد ایران: رئیس سازمان هواشناسی کشور با بیان این که بارندگی های اخیر هم کمبود بارش کشور را جبران نمی کنند، درباره کاهش دمای بی سابقه کشور در دی ماه گفت: سرمای کشور بی سابقه نبوده است و این شرایط نرمال زمستانی است.
رهیاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز هوای پنج شهر خوزستان در وضعیت ناسالم بوده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به بارش برف و باران در 20 استان، وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در جنوب کشور هشدار داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از شهرهای استان اصفهان را در هشتم بهمن ماه تا 24 ساعت آینده اعلام کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواشناسی کشور گفت: اگرچه از ابتدای زمستان تا کنون در برخی استان های جنوبی نظیر بوشهر بارش های خوبی داشته ایم اما توزیع بارش در کشور مناسب نبوده است و در شمال کشور اوضاع خوبی نداریم.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۷   + ۹۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از بارش در 5 استان و دامنه های زاگرس و ارتفاعات البرز همراه با رعد و برق، وزش باد شدید موقت، بارش پراکنده برف و مه خبر داد.
اول فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۰۴    
وضعیت بارش در مناطق مختلف کشور از ابندای سال آبی جاری تا تاریخ 6 بهمن 1401 منتشر شد. به گزارش اول فارس ، بر اساس اطلاعات منتشره از سوی سازمان هواشناسی کشور ، استانهای کهگیلویه و بویراحمد ، بوشهر ، فارس و یزد درسال آبی جاری نسبت به میانگین بلندمدت دارای شرایط بارشی مثبتی بوده اند.