دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۸:۰۸Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان هواشناسی کشور»

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۳    
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: بر اساس پیش بینی های سازمان هواشناسی کشور و همچنین پایش مدل های جهانی و منطقه ای پیش بینی آب و هوا، احتمال وقوع سیلاب در حوضه های آبریز اترک و رودخانه های شمالی از فردا وجود دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۵۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که طی 24 ساعت آینده در 6 استان رگبار و رعد و برق رخ می دهد و دمای شمال کشور نیز تا 10 درجه سانتیگراد کاهش می یابد. ...
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر در خلیج فارس و دریای خزر، وقوع رگبار و رعد و برق در 9 استان و وزش باد شدید در هفت استان هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
بر اسا اعلام سازمان هواشناسی کشور از روز جمعه تا دوشنبه در استان های ساحلی خزر و اردبیل کاهش دما، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به افزایش ارتفاع موج تا 1.5 متر در خلیج فارس و دریای عمان هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
بنا به اعلام سازمان هواشناسی کشور طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار حاکم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- براساس پیش بینی سازمان هواشناسی کشور امروز (پنجشنبه) در پاره ای از نقاط گیلان و مازندران شاهد بارش پراکنده باران هستیم.
سازمان هواشناسی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۰    
چهارمین اجلاس تیم کاری ویژه شورای اجرایی EC برگزار شد چهارمین اجلاس تیم کاری ویژه شورای اجرایی با حضور مقام عالی سازمان هواشناسی کشور به صورت مجازی برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بارش های 3 روزه در برخی استان ها و افزایش نسبی دما در استان های شمالی نسبت به تندبادهای لحظه ای و برخورد صاعقه هشدار داد.
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از هشدار هواشناسی سطح نارنجی برای سه روز آینده در استان های گیلان، مازندران، گلستان و غرب خراسان شمالی خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وقوع رگبار و رعد و برق در پنج استان، خیزش گرد و خاک در 10 استان و افزایش ارتفاع موج تا 3 متر در دریای خزر را پیش بینی کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: در استان های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر، ایلام، چهارمحال و بختیاری، همدان، کرمانشاه، کردستان، زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمال، خراسان رضوی، البرز، مرکزی، قزوین، سمنان، قم و تهران بارش خواهیم داشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۴    
ضیاییان، مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور نسبت به بارش های شدید و جاری شدن سیلاب در غرب استان گیلان و مناطق همجوار استان اردبیل با گیلان، طی دو روز آینده هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی کشور از مواج و طوفانی شدن دریای خزر و همچنین بارش شدید شبانگاهی در گیلان، مازندران، گلستان و شرق اردبیل و آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل ها در این مناطق خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۸:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به بارش باران و کاهش محسوس دما بین 10 تا 15 درجه سانتیگراد دربرخی استان ها، طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر و افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر در دریای خزر هشدار داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۹:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که طی روزهای آینده در نیمه غربی و سواحل کشور افزایش دما رخ می دهد. امروز (5 شهریور) در استان های گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات مازندران رگبار ورعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران و سازمان هواشناسی کشور در نشست مشترک رؤسای مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران و سازمان هواشناسی کشور به امضای طرفین رسید.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۰۸:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت در برخی استانها، از امروز جمعه (29 مرداد) تا سه شنبه خبر داد. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: براساس پیش بینی سازمان هواشناسی کشور امروز و فردا (28 و 29 مردادماه)، به ویژه در ساعت های بعدازظهر و اوایل شب، در برخی نقاط جنوب و غرب کرمان، جنوب و شرق بوشهر، جنوب فارس ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۵۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: طی پنج روز آینده به تناوب در ارتفاعات البرز مرکزی در مازندران، شرق گیلان، تهران و سمنان در ساعت های بعدازظهر و اوایل شب رگبار پراکنده باران گاهی با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود. تهران – اقتصادبرتر – 28 مرداد 1400 ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل مرکز علوم جوی و اقیانوسی سازمان هواشناسی کشور ضمن اشاره به روند کاهش تراز آب دریای خزر طی 26سال گذشته، گفت: اکنون تراز دریای خزر تنها یک متر با کمترین تراز ثبت شده طی 50سال گذشته فاصله دارد و پیش بینی بلند مدت بر اساس سناریوهای تغییر اقلیم کاهش 4 تا 6متری تراز آب این دریاچه را طی 30 تا ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر صادق ضیائیان مدیریت پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با برنامه صبح و گفتگو در مورد گرم شدن هوا و هشدارهای هواشناسی به صورت تلفنی مصاحبه کرد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: در پنج روز آینده در برخی نقاط شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور به دنبال خیزش گرد و خاک، شاهد کاهش کیفیت هوا خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۰۹:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وقوع رگبار و رعد و برق در 19 استان کشور طی دو روز آینده، از افزایش نسبی دمای هوا در بیشتر مناطق کشور از فردا (18 مرداد) خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان هواشناسی کشور گفت: در استان های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش دما بین 3تا 6 درجه سانتی گراد خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی کشور امروز و فردا (پنجشنبه و جمعه، 15 و 16 مرداد)، به ویژه در ساعات بعد از ظهر مناطقی از 24 استان کشور با رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید مواجه خواهند شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۱   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، بنا به پیش بینی سازمان هواشناسی کشور طی دو روز آینده در برخی نقاط استان های آذربایجان شرق، آذربایجان غربی، زنجان، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، همدان، لرستان، قزوین، جنوب غرب اصفهان، نیمه غربی یزد، البرز، تهران، شمال سمنان، گیلان، مازندران، غرب گلستان ...
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۷    
سازمان هواشناسی از رگبار باران و رعدوبرق و احتمال طغیان رودخانه ها خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سازمان هواشناسی کشور نسبت به تداوم فعالیت سامانه بارشی در کشور و احتمال طغیان ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز و فردا همچنان در استان های آذربایجان غربی و شرقی و اردبیل بارش ها ادامه خواهد داشت.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به وقوع رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی در 19 استان هشدار داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سامانه هواشناسیRVR فرودگاهی که همزمان با سفر دوم ریاست جمهوری به استان یزد مصوب گردید با اعتباری بیش از 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان هواشناسی کشور در فرودگاه شهید صدوقی یزد اجرا و آماده بهره برداری می باشد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با هشدار نسبت به وزش باد خیلی شدید در برخی استان ها از بارش باران و رعدوبرق طی امروز تا اواسط هفته آینده در 16 استان خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
رییس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به اینکه خدمات هواشناسی هوانوردی 24 ساعته است، گفت: اگر این خدمات برای یک ساعت قطع شود، هیچ پروازی در کشور انجام نمی شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی کشور گفت: خشکسالی طی تابستان امسال تداوم پیدا خواهد کرد و احتمال می رود که تا زمستان سال جاری نیز ادامه داشته باشد.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۱    
سازمان هواشناسی کشور نسبت به طوفان شن در 10 استان و بالا آمدن آب رودخانه ها در روزهای شنبه و یکشنبه هشدار داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به وزش باد شدید و احتمال وقوع طوفان شن در 10 استان هشدار داد و از مردم خواست از تردد غیرضروری در این استان ها خودداری کنند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور هشدار داد: ادامه فعالیت سامانه موسمی همراه با رشد ابرهای همرفتی به ویژه در روز شنبه (دوم مردادماه)، احتمال جاری شدن روان آب در مسیل ها و بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها را در پی خواهد داشت.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید و رگبار در چند استان خبر داد و نسبت به آبگرفتگی معابر و خسارت به محصولات کشاورزی هشدار داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس سازمان هواشناسی کشور در واکنش به وضعیت کم آبی در استان های جنوبی گفت: سال گذشته درباره مساله کم آبی در مناطق جنوبی کشورمان به ویژه در استان های سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و جنوب فارس هشدار داده بودیم.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در 13استان و احتمال جاری شدن روان آب در مسیل ها هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به انعقاد تفاهم نامه چهارجانبه بین چهار دستگاه اجرایی گفت: مخاطرات بی شماری از جمله سیل، فرونشست زمین و ...کشور را تحت تاثیر قرار می دهند که استفاده از داده ها و اطلاعات دستگاه ها و تولید محصولات مشترک می تواند در پیشگیری، پیش بینی و مدیریت بحران کمک شایانی کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۰    
رئیس سازمان هواشناسی کشور گفت : ما در این سال ها رشد قابل ملاحظه ای در حوزه داده و اطلاعات داشتیم ولی اگر نتوانیم از این داده ها استفاده کنیم قطعا با ایده آل ها فاصله خواهیم گرفت.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۰    
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد خبر مربوط به بارندگی شدید در 16 روز آینده در ایران واقعیت ندارد و تکذیب می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۵۳ سایت دیگر  
مهر: سازمان هواشناسی با انتشار اطلاعیه ای خبری با عنوان نقشه بارندگی در طول 72 ساعت آینده و ایران پرباران ترین کشور آسیا و اروپا در 16 روز آینده را تکذیب کرد و اعلام کرد: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان تهران در خصوص رگبار باران و رعد و برق در استان های تهران و البرز هشدار داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۸   + ۸۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در برخی مناطق تهران و 16 استان دیگر طی امروز (جمعه 25 تیر) و 2 روز آینده خبر داد. ...