پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۷:۳۳Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احتمال وقوع سیل»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد تشدید فعالیت سامانه بارشی از احتمالا وقوع سیلاب، آب گرفتگی، انسداد راه های روستایی و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی معابر در این استان خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ از تشدید فعالیت سامانه بارشی و بارش باران ، رعد و برق، وزش باد شدید موقتی در ارتفاعات و بارش برف در نقاط سردسیر و نقاط مستعد تگرگ از جمعه تا شنبه(4 تا 5 آذر) خبر داد. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی به غرب کشور و احتمال وقوع مخاطراتی همچون سیل و بسته شدن مسیر برخی روستاها خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: احتمال وقوع سیل در کهگیلویه و بویراحمد با بارندگی های فردا وجود دارد.
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی به غرب کشور و احتمال وقوع مخاطراتی همچون سیل و بسته شدن مسیر برخی روستاها خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مرادی پور گفت: براساس هشدار فوری سازمان هواشناسی تا دو ساعت آینده در نیمه جنوبی استان بوشهر و نیمه غربی استان خوزستان شاهد بارش شدید باران و احتمالا وقوع سیل خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات هلال احمر از احتمال وقوع سیل در بوشهر و خوزستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از روز جمعه تا یکشنبه سامانه بارشی شدیدی، مناطقی از غرب و جنوب غرب کشور را تحت تاثیر قرار می دهد که می تواند باعث جاری شدن روان آب ها و آبراهه ها در برخی مناطق شود، اما شدت سیل حاصل از این بارندگی ها ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از جمعیت هلال احمر؛ مرتضی مرادی پور گفت: براساس هشدار فوری سازمان هواشناسی و با توجه به شکل گیری ابرها تا یک الی دو ساعت آینده در نیمه جنوبی استان بوشهر و نیمه غربی استان خوزستان شاهد بارش شدید باران و احتمالا تگرگ خواهیم بود ...
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با هشدار نسبت به بارش شدید باران در بخش های از دو استان بوشهر و خوزستان از آماده باش جمعیت هلال احمر برای مقابله با حوادث احتمالی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۸:۴۳   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران، برف و تگرگ طی امروز تا یکشنبه آینده در برخی استانها خبر داد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
هواشناسی در خصوص آب گرفتگی معابر عمومی، احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح رودخانه ها و مسیل ها و ...در کهگیلویه و بویراحمد هشدار نارنجی صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اعلام آغاز فعالیت سامانه بارشی از ظهر امروز سه شنبه نسبت به احتمال وقوع سیل در برخی مناطق استان هشدار داد و گفت: دستگاه های خدمات رسان برای مقابله با سیلاب احتمالی در آماده باش هستند.
سلام نو / تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۱:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
شهرداری منطقه 5 با صدور اطلاعیه ای نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها هشدار داد و از مردم درخواست کرد که در بستر و حاشیه رودخانه ها مستقر نشوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: با وقوع بارش برف و باران در روزهای سه شنبه تا پنجشنبه هفته جاری احتمال وقوع سیلاب در برخی نقاط استان وجود دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار ادامه فعالیت سامانه بارشی در 8 استان از احتمال سیلاب ناگهانی، آب گرفتگی معابر و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۰۷:۰۰   + ۶۴ سایت دیگر  
مجموعه مخاطرات پیش بینی شده از سوی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر کاهش کیفیت هوا و بارش های پراکنده باران و برف در ارتفاعات آبعلی و فیروزکوه احتیاط ویژه شهروندان را می طلبد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۴۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تشدید فعالیت سامانه بارشی در برخی استان ها و هشدار سیلاب ناگهانی و برخورد صاعقه از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و آسیب به محصولات کشاورزی 9 استان از کاهش 5 تا 10 درجه ای دما در برخی مناطق کشور خبر داد.
طلا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و آب گرفتگی معابر در 13 استان از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از رشد ابرهای همرفتی در برخی مناطق کشور خبر و نسبت به احتمال وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و خسارت به محصولات کشاروزی هشدار داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا: بر اساس هشدار زرد سازمان هواشناسی مناطقی ار جنوب شرق و شمال کشور امروز تا جمعه با باران، باد شدید و رعدو برق همراه است که در برخی ساعت ها موجب بالاآمدن آب رودخانه ها خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۵   + ۶۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه هایی نسبت به فعالیت سامانه بارشی، کاهش محسوس دما، سیلاب ناگهانی و آبگرفتگی معابر در 9 استان کشور هشدار سطح زرد صادر کرد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران نسبت به سیلابی شدن مسیل ها در دامنه و ارتفاعات شمال شرق استان تهران هشدار داد و گفت: از مردم می خواهیم از رودخانه ها فاصله بگیرند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
فرماندار تهران با اشاره به هشدار سازمان مدیریت بحران کشور و سازمان هواشناسی نسبت به احتمال بارش شدید باران و جاری شدن سیل و آب گرفتگی در مناطقی از پایتخت هشدار داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار تهران با اشاره به هشدار سازمان مدیریت بحران کشور و سازمان هواشناسی نسبت به احتمال بارش شدید باران و جاری شدن سیل و آبگرفتگی در مناطقی از پایتخت هشدار داد.
سلام نو / نیک نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز 30 مرداد 1401 از احتمال وقوع سیلاب ناگهانی در 11 استان کشور خبر داد.
سلام نو / 55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران هشدار داد که به علت احتمال آب گرفتگی برخی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها مردم ها از رودخانه ها فاصله بگیرند!
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان اینکه منطقه اثر سامانه پیش بینی شده ارتفاعات شمال استان تهران است، گفت: به علت احتمال جاری شدن روان آب و آب گرفتگی برخی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها به مردم هشدار می دهیم که از رودخانه ها فاصله بگیرند!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی، از مردم خواست از حاشیه رودخانه ها بویژه در مناطق شمال و شمال شرق تهران فاصله بگیرند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۴   + ۵۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی وقوع سیل و آب گرفتگی معابر در 9 استان از خیزش گردوخاک طی 5 روز آینده در نوار شرقی کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیریت بحران خوزستان با توجه به احتمال وقوع سیل در ارتفاعات استان ، از شهروندان خواست از منطقه خارج نشوند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز خود 25 مرداد 1401، از بارش باران و احتمال سیلاب در 3 استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به سیلاب ناگهانی در استان های جنوبی کشور از افزایش آلودگی هوا در جنوب غرب و غرب طی 3 روز آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
اداره هواشناسی ژاپن از وقوع طتوفان استوایی در برخی مناطق از جمله توکیو خبر داد و نسبت به احتمال وقوع سیل و رانش زمین در بخش هایی از این کشور هشدار داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد از احتمال وقوع رگبار و ر عد و برق و وزش باد شدید موقتی از امروز پنجشنبه بیستم مردادماه تا روز یکشنبه 23 مرداد در 12 استان کشور خبر داد و اعلام کرد که در نواحی مستعد، احتمال خیزش گرد و خاک نیز وجود دارد. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: مطابق اعلام سازمان هواشناسی، امروز در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، فارس، سمنان و خوزستان هشدار نارنجی احتمال وقوع سیل برقرار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۲    
تهران- مدیرکل هواشناسی استان تهران از احتمال وقوع سیل در نواحی کوهستانی و پرشیب شمال استان تهران طی دوشنبه و سه شنبه خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به صدور هشدار نارنجی از سوی اداره کل هواشناسی استان از عصر امروز سه شنبه تا فردا چهارشنبه در خصوص احتمال وقوع سیل در استان گلستان هشدار داد و گفت: هم استانی ها در این مدت از نزدیک شدن و توقف در حاشیه رودخانه های استان خودداری کنند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رکنا:مدیرکل هواشناسی استان از هموطنان خواست از استقرار در مسیل ها و کنار رودخانه های استان خودداری کنند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به دنبال هشدار جوی مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی در خصوص احتمال وقوع پدیده سیل در روزهای یکشنبه و دوشنبه 16 و 17 مرداد در سطح استان، کمیته مدیریت بحران سیل در اداره کل دامپزشکی استان تشکیل جلسه داد.
تلنگر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۱    
به گفته سازمان هواشناسی، کشورمان میزبان سامانه بارشی دیگری از امروز تا دوشنبه 17 مرداد خواهد بود.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۵۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بیشتر شدن فعالیت سامانه بارشی در 6 استان کشور خبر داده و نسبت به آب گرفتگی در خیابان ها ، صاعقه و همچنین سیلابی شدن رودخانه های فصلی هشدار داده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
با توجه به احتمال وقوع سیل در پی بارش رگبار های تابستانی مردم از رودخانه ها فاصله بگیرند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل مدیریت بحران لرستان با صدور اطلاعیه ای درباره احتمال وقوع سیلاب در استان هشدار داد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران هشدار داد که امکان وقوع سیلاب در برخی از مسیل ها و رودخانه های فصلی وجود دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲    
چه کسی باور می کرد که در مردادماه، شاهد شکل گیری سیل های مخرب در نقاط مختلف کشور باشیم که باعث ضرر های مالی و آسیب به لوازم خانه از جمله فرش ماشینی و... می شود ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:سخنگوی صنعت آب کشور با بیان این که بارندگی های شدید یک ماه اخیر مجموعا 7 میلیارد متر مکعب آب - 3 برابر آب موجود در دریاچه ارومیه - وارد سفره های آب زیرزمینی سراسر کشور کرد، گفت: با توجه به افزایش احتمال وقوع سیل در آینده طبق روند تغییرات اقلیمی ...