دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۲۲:۵۱Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احتمال وقوع سیل»

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل روابط عمومی شهرداری منطقه5؛ مهدی احمد مهرابی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه گفت: با توجه به وضعیت جوی ضرورت دارد خدمات ایمنی آماده مقابله با وقوع سیل و آب گرفتگی بویژه در نقاطی که احتمال وقوع سیل و آب گرفتگی می رود، باشند. [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
پس از دریافت هشدار های صادره از سازمان هواشناسی و احتمال وقوع سیل در نقاط مختلف استان، جمعیت هلال احمر کرمان در حالت آماده باش قرار گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب گفت: سامانه بارشی فعال در روزهای آخر هفته جاری موجب وقوع سیلاب در استان های غربی خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: هشدار سطح نارنجی برای بارش باران و وزش باد شدید در نواحی جنوبی کشور صادر شده و احتمال وقوع سیل در این مناطق وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۹:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: هشدار سطح نارنجی برای بارش باران و وزش باد شدید در نواحی جنوبی کشور صادر شده و احتمال وقوع سیل در این مناطق وجود دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۵    
اداره هواشناسی طالبان از بارش شدید باران و احتمال وقوع سیل در برخی مناطق افغانستان خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۲۰:۵۷   + ۴۶ سایت دیگر  
طبق اعلام کارشناس هواشناسی از روز پنجشنبه 5 بهمن شاهد بارش باران و برف خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۳   + ۹۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارش در 10 استان، سیلابی شدن مسیل ها، آبگرفتگی معابر و احتمال قطعی برق در نواحی روستایی نقاط سردسیر هشدار داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به صدور هشدار نارنجی شماره 13 هواشناسی استان در خصوص احتمال وقوع سیل هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۵    
اداره هواشناسی فرانسه برای 9 منطقه در این کشور در روز سه شنبه 2 ژانویه هشدار نارنجی صادر کرده است. احتمال وقوع سیل و طغیان رودخانه ها در این مناطق وجود دارد. سه منطقه از این 9 منطقه در روز دوشنبه مشمول هشدار نارنجی بودند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شنبه (9 دی) ساکنان شهرهای ساحلی کالیفرنیا با امواج بلند اقیانوس و هشدار احتمال وقوع سیل روبه رو شدند. شهر ونچورا، در 105 کیلومتری شمال غربی لس آنجلس، از پنج شنبه (7 دی) تحت تاثیر شرایط ناپایدار جوی قرار گرفت که تاکنون باعث مجروح شدن بیش از هشت نفر شده است .
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۲۳:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان، از کاهش پنج تا 10 درجه ای متوسط دمای هوای استان خبر داد و گفت: از اواخر وقت یکشنبه شاهد شمالی شدن جریانات و نفوذ سامانه سرد و ناپایدار به منطقه خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس پژوهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی با تاکید بر لزوم راه اندازی سامانه های هشدار سیل در استان گیلان، گفت: به طور کلی هدف از مطالعات سیل، تعیین یک چهارچوب کلی به منظور ارزیابی و مدیریت خطرات سیل است و از نتایج مطالعات می توان با هدف کاهش احتمال وقوع سیل همچنین به حداقل رساندن خسارات ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به اعلام هواشناسی مبنی بر بارش باران در پایتخت در خصوص احتمال سیلابی شدن رودخانه ها هشدار داد و گفت: مردم از فعالیت در حاشیه رودها بپرهیزند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران این جمعیت در 12 استان در پی اعلام هشدار سازمان هواشناسی و احتمال بارش شدید و رگباری باران، بارش برف و احتمال سقوط بهمن خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین مازندران ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از آماده باش امدادگران و نجاتگران این جمعیت در پی صدور هشدار سطح نارنجی و بارندگی رگباری و احتمال وقوع سیلاب خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
در پی هشدار سازمان هواشناسی از احتمال وقوع سیل و آب گرفتگی در استان های مازندران و گلستان، امدادگران آماده باش شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار هواشناسی از احتمال وقوع سیل و آب گرفتگی در استان های مازندران و گلستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت بحران استان مازندران در باره بارش های رگباری و گاهی شدید ازسه شنبه تا چهارشنبه این هفته در استان و احتمال وقوع سیل هشدار داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رادیو صبا در برنامه بی زحمت با نگاهی طنز به نقد آبگرفتگی هر ساله معابر در فصل ش های پاییزی و زمستانی می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نزدیک شدن به فصل بارش ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۷    
طبق گفته سازمان هلال احمر در روزهای گذشته هفت استان درگیر سیل و آبگرفتگی شده اند. اما سیل در کدام استان ها قرار است ادامه داشته باشد؟ مردم به چه توصیه هایی باید عمل کنند؟ این گزارش را ببینید.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان ، عبدالرضا کابلی، مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به صدور هشدار هواشناسی سطح نارنجی شماره 10 از سوی اداره کل هواشناسی استان، از دوشنبه شب مورخ 29 آبان ماه تا ظهر چهارشنبه یکم آذر ماه ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران و احتمال وقوع سیل در استان، مردم از تردد و اسکان در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت بحران مازندران در پی بارش های رگباری گاهی شدید از امشب تا صبح چهارشنبه در استان درباره احتمال وقوع سیل هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: سامانه بارشی دوشنبه شب، ارتفاعات و روز سه شنبه به ویژه نیمه شرقی استان مازندران را تحت تاثیر قرار می دهد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب ایلام اعلام کرد: با توجه به هشدار سطح قرمز هواشناسی و وقوع سیل، بعضا افزایش کدورت منابع تأمین آب و احتمال قطعی آب، به همشهریان عزیز اکیدا توصیه می شود نسبت به ذخیره سازی و مدیریت مصرف آب اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۰    
کارشناس هواشناسی درباره احتمال وقوع سیل و بارش برف در گردنه های کوهستانی محور کندوان و هراز برای امشب و فردا هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره احتمال آبگرفتگی معابر، جاری شدن روانآب از امشب در استان هشدار داد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری فارس از خرم آباد، مهدی پازوکی شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان که در پی هشدار سازمان هواشناسی کشور مبنی بر وضعیت قرمز در استان های غربی کشور از جمله لرستان تشکیل شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار سطح قرمز سازمان هواشناسی از احتمال وقوع سیل در 7 استان کشور، خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی گسترده معابر در استان خبر داد و گفت: مدیریت بحران از هم اکنون تدبیر لازم را داشته باشد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از شرکت مدیریت منابع آب ایران، فیروز قاسم زاده افزود: بر اساس هشدارهای صادر شده سازمان هواشناسی کشور و بررسی نتایج مدل های هواشناسی و هیدرولوژیکی ملی و بین المللی، احتمال وقوع سیل در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه (29 آبان تا یکم آذر 1402) در استان های نوار غربی ...
فردای کرمان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
باد شدید شرق استان را درمی نوردد باد شدید شرق استان را درمی نوردد
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران این جمعیت در 20 استان در پی اعلام هشدار سازمان هواشناسی و احتمال بارش شدید و رگباری باران و وزش شدید باد خبر داد.
مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: احتمال وقوع سیل و سیلاب در دو روز آینده وجود دارد و رانندگان و مسافران لازم است از تردد در مناطق کوهستانی پرهیز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران این جمعیت در 20 استان در پی اعلام هشدار سازمان هواشناسی و احتمال بارش شدید و رگباری باران و وزش شدید باد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان گفت: طی امروز (پنجشنبه) و فردا شرایط بارندگی به ویژه برای مناطق جنوب و جنوب غرب و وزش باد در نیمه شرقی این استان وجود دارد و در مناطق جنوبی نیز وقوع سیلاب دور از انتظار نیست.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
حسینعلی محمدی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری در جمع خبرنگاران از احتمال وقوع سیل در روز های عصر جمعه تا صبح شنبه خبر داد و گفت: به واسطه شکل گیری جریانات شمالی همراه با عبور موج از گذر عصر جمعه تا صبح شنبه هستیم که موجب بارندگی شدید به ویژه در بخش هایی از مرکز وشرق استان خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، از آماده باش هلال احمر در 9 استان کشور خبر داد.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ،مرتضی مرادی پور در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی پیش بینی انجام شده و صدور هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی احتمال بارش شدید و رگباری باران، وزش شدید باد و کاهش دما در روزهای چهارشنبه در استان های ایلام، خوزستان، نیمه غربی و جنوب کرمانشاه ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نزدیک شدن به فصل بارش، احتمال وقوع سیل را در بعضی استان های کشور به ویژه نواحی شهری تحت تاثیر سامانه های بارشی و بارش های رگباری بالا می برد و آماده باش و فراهم کردن زیرساخت های لازم با هدف مقابله با خطر وقوع سیلاب را بیشتر از گذشته برای مدیران شهری و استانی ضرورت می بخشد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان جنوبی دکتر محمد شفائی معاونت سلامت دامپزشکی استان با توجه به شروع فصل سرما و بارش باران به دامداران توصیه هایی را ارائه داد: ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۸    
فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران و احتمال وقوع سیل و آبگیری معابر، ستاد مدیریت بحران این شهرستان در آماده باش کامل است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۶:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش اطلاعات آنلاین ، پیش بینی کلی نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی نشان می دهد امروز، جمعه، به جز استان های خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، گلستان و جنوب استان های خوزستان، بوشهر و فارس در سایر مناطق کشور در برخی ساعات بارندگی، رعدوبرق ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: از امدادرسانی به 117 نفر در پی وقوع سیل و آب گرفتگی در چهار استان کشور طی 24 ساعت گذشته خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۲۲:۴۳    
تهران- معاون مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از تمهیدات اندیشیده شده برای جلوگیری از احتمال وقوع سیل در این استان می گوید.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۴    
اصغری، کارشناس هواشناسی: بیشترین بارندگی در شمال غرب کشور اتفاق افتاد. کمینه دمای تهران 20 درجه بوده است. خنک ترین نقطه کشور قاملو با 2 درجه بوده است. در اردبیل احتمال وقوع سیل وجود دارد. ...