سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۲:۵۹Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهروندان تهرانی»

شهردار تهران گفت: با برنامه ریزی که برای شش ماهه دوم سال انجام داده ایم شهروندان تهرانی تفاوت جدی را در شش ماهه دوم سال 1400 خواهند دید و در واقع شهر تهرا ندر نیمه دوم سال 1400 متفاوت از شش ماهه اول سال خواهد بود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
محسن منصوری در حاشیه جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به روند کاهشی بیماران بستری و فوتی های اظهار داشت: هنوز در شرایط شکننده قرار داریم و اینکه آمار در حال کاهش است از وضعیت صیانت نمی کند و باید همچنان پروتکل های بهداشتی رعایت شود. ...
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
انتخاب: خبرگزاری اصولگرای فارس در بخش فارس من ، درخواست ابطال حکم زاکانی در شهرداری را منتشر کرده است. در متن این درخواست آمده است: مطابق آیین نامه احراز سمت شهردار ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حدود سی نفر از شهروندان تهرانی با مراجعه به دادسرای جنایی تهران ، از دکتر روانشناسی که دو سال پیش ، از آنها صدهامیلیون تومان کلاهبرداری کرده بود ، شکایت کردند و خواهان پس گرفتن اموالشان شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد: سیب درختی، خیار، سیب زمینی و هندوانه در نیمه اول سال جاری، بیشترین سهم را در سبد خرید شهروندان تهرانی از میادین به خود اختصاص داده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نادعلی گفت: نهضت امید باید برای شهروندان تهرانی ایجاد شود.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
فاز دوم پویش جهادی واکسیناسیون شهروندان تهرانی در پایگاه های ثابت و سیار شهرداری تهران همزمان با دیگر مناطق شهر تهران در منطقه 20 آغاز شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۶    
سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: تا اول مهر، حدود 2 میلیون دز واکسن در 72 مرکزی که شهرداری تهران در نظر گرفته بود به شهروندان تهرانی تزریق شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۵    
مراسم افتتاح فاز دوم پویش جهادی واکسیناسیون شهروندان تهرانی در پایگاه های ثابت و سیار شهرداری تهران با حضور زاکانی شهردار تهران برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم افتتاح فاز دوم پویش جهادی واکسیناسیون شهروندان تهرانی در پایگاه های ثابت و سیار شهرداری تهران( 22 ایستگاه شامل 12 ایستگاه ثابت و 10 ون ، 22 اتوبوس سیار ، 22 ایستگاه مترو و 220 مسجد) که با حضور دکتر زاکانی شهردار محترم تهران ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مراسم افتتاح فاز دوم پویش جهادی واکسیناسیون شهروندان تهرانی در پایگاه های ثابت و سیار شهرداری تهران صبح امروز پنجشنبه 22 مهر ماه 1400 با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران در محل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با آغاز مرحله دوم پویش جهادی واکسیناسیون شهروندان تهرانی در پایگاه های ثابت و سیار شهرداری، نشانی این مراکز در قالب 22 اتوبوس سیار، 22 ایستگاه مترو و 220 مسجد منتشر شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
فارس: پویش جهادی واکسیناسیون شهروندان تهرانی در پایگاه های ثابت و سیار شهرداری تهران که با شعار تهران دوباره جان می گیرد از ابتدای مهر آغاز شده بود پس از پایان مرحله نخست وارد مرحله دوم اجرایی شد. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
امروز فاز دوم پویش جهادی واکسیناسیون شهروندان تهرانی در پایگاه های ثابت و سیار شهرداری با حضور شهردار و اعضای شورای شهر در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی آغاز می شود.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا: محمدرضا بختیاری در پانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران به عنوان میهمان در صحبت های خود آماری از وضعیت آبی استان تهران مطرح کرد و گفت: بیش از 150 میلیارد مترمکعب بیش از میزان مجاز از منابع آب زیرزمینی تهران برداشت می کنیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به شکایت و انتقادات شهروندان نسبت به دو سامانه 1888 و 137 گفت: موارد بسیاری مطرح شده که این دو سامانه به انتقادات و شکایات شهروندان رسیدگی نمی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج جامعه پزشکی تهران گفت: اکنون که واکسن کرونا به میزان فراوان وجود دارد با کاهش استقبال شهروندان از واکسیناسیون مواجه شده ایم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۱    
پلیس تهران بزرگ امروز، شنبه و در نخستین روز از هفته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ماموران این نیرو با حضور در میدان ولیعصر(عج) به شهروندان تهرانی گل هدیه کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به مناسب هفته نیروی انتظامی صبح شنبه 17 مهر 1400 سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران با حضور در میدان ولیعصر به شهروندان تهرانی گل اهدا کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۳    
به مناسبت آغاز هفته ناجا 10 هزار شاخه گل توسط مسئولان و فرماندهان ناجا در مراکز اصلی شهر تهران به شهروندان اهدا شد و سردار حسین رحیمی نیز با حضور در میدان ولیعصر (عج) با تبریک شروع ماه ربیع الاول به شهروندان تهرانی گل اهدا کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت آغاز هفته ناجا 10 هزار شاخه گل توسط مسئولان و فرماندهان ناجا در مراکز اصلی شهر تهران به شهروندان اهدا شد و سردار حسین رحیمی نیز با حضور در میدان ولیعصر (عج) با تبریک شروع ماه ربیع الاول به شهروندان تهرانی گل اهدا کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۲    
جلسه ارتباط مستقیم شهروندان تهرانی با معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۳۸ سایت دیگر  
روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در اطلاعیه ای اسامی مراکز معاینه فنی که فردا پنجشنبه به شهروندان تهرانی خدمات ارائه می دهند را علام کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۸   + ۵۵ سایت دیگر  
شهروندان تهرانی کرد در صورت اطلاع از وجود مزارع غیرمجاز استخراج ارز دیجیتال، موضوع را از طریق شماره تلفن 88057044 و یا مراجعه به پایگاه اینترنتی توانیر، در بخش سمات ثبت کرده و در صورت صحت اطلاعات از پاداش های تعیین شده بهره مند شوند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: ابوالفضل قناعتی وضعیت سبک و کیفیت زندگی شهروندان تهرانی را تشریح کرد. او به تغییر سبک زندگی مردم با تغییر بافت شهری اشاره کرد و از انتقال ساکنان مناطق قدیمی تهران به آپارتمان های مرتفع انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۵:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شهروندان تهرانی از انجام واکسیناسیون مراکز خودرویی تزریق واکسن استقبال کردند. آمار تجمیعی واکسیناسیون چهار مرکز جدید خودرویی که از اول مهرماه در قالب پویش جهادی تزریق 300 هزار دُز واکسن کرونا از سوی شهرداری تهران فعال شده اند نشان می دهد که تا پایان روز جمعه 9 مهرماه بیش از 3 هزار و 79 نفر از ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس بیمارستان فوق تخصصی ولی عصر(عج) ناجا از بهره برداری از ظرفیت های این مرکز درمانی برای تسریع در واکسیناسیون شهروندان تهرانی در برابر بیماری کرونا خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۷    
به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران ضمن تشریح میزان مراجعات به مراکز معاینه فنی در نیمه نخست امسال از شهروندان پایتخت خواست تا به منظور بهره مندی از خدمات نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی تنها به سامانه تهران من و یا سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس ...
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۳    
فرمانده قرارگاه مقابله با کرونا در تهران گفت: امکان تزریق واکسن در منازل برای شهروندان تهرانی فراهم شده است./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، دکتر علیرضا زالی فرمانده قرارگاه مقابله با کرونا در ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران از واکسیناسیون بیش از 10 میلیون و 800 هزار نفر از شهروندان تهرانی تا صبح روز گذشته خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۹    
دکتر زالی گفت: سامانه ثبت درخواست واکسیناسیون در منزل برای شهروندان تهرانی به نشانی ttp://vaccine.sbmu.ac.ir راه اندازی شده و قابلیت ثبت درخواست برای شهروندان تهرانی فراهم است.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: از جمعیت 14میلیون و 200هزار نفری استان تهران تقریبا حدود 70درصد آنان دُز اول واکسن را دریافت کردند و امید است در روزهای آتی این روند افزایش یابد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۹:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: با ثبت نام در سامانه ثبت درخواست واکسیناسیون تیم تزریق واکسن در منزل حضور می یابد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران در ارتباط زنده با اخبار شبکه پنج با اشاره به آخرین وضعیت واکسیناسیون در تهران اظهار کرد: در حال حاضر با عبور از پیک بیماری کرونا بهترین زمان برای تزریق واکسن است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۹:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: با ثبت نام در سامانه ثبت درخواست واکسیناسیون تیم تزریق واکسن در منزل حضور می یابد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، مهدی داوری، در آئین گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی و تقدیر از کارکنان آتش نشان شهرداری تهران گفت: امروز هفت مهر روز ایمنی و آتش نشانی است، درست بلافاصله پس از هفته دفاع مقدس است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده سپاه چالدران گفت: فردی که 370 میلیارد ریال از برخی شهروندان تهرانی کلاهبرداری کرده بود، در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سهم شهروندان تهرانی از استنشاق هوای پاک در 6 ماه نخست سال گذشته 15 روز و در مدت مشابه امسال فقط 2 روز بود؛ این در حالی است که به دلیل پدیده اینورژن(وارونگی هوا) میزان آلاینده های هوای پایتخت در فصول سرد افزایش می یابد و به صورت معمول باید هوای سالم تری در بهار و تابستان داشته باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون استان تهران با اشاره به افزایش اعمال جراحی و در نتیجه افزایش نیاز به خون و فرآورده های آن گفت: ذخایر خون استان تهران در شرایط شکننده ای قرار گرفته اند و از شهروندان تهرانی دعوت می کنم تا همچون همیشه از بیماران نیازمند به خون حمایت کنند و با پیشقدم شدن در اهدای خون کمک کنند تا ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 11 امروز (6 مهر ماه) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران طی پیامی شهروندان تهرانی را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
امروز شهروندان تهرانی که به هر دلیل توفیق حضور در کربلای معلا را نداشتند با برپایی همایش پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی و طی مسیر 17 کیلیومتری از میدان امام حسین (ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم در شهرری ارادت و اخلاص خود را به شهدای دشت نینوا نشان دادند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رکنا: شهروندان تهرانی می توانند از ابتدا تا پایان مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین از تمامی ایستگاه های خط یک متروی تهران به صورت رایگان استفاده کنند.
رییس گروه سلامت هوا در وزارت بهداشت گفت: به دنبال وزش باد شدید از سمت استان البرز گرد و غبار به سمت تهران حرکت کرده و اکنون شاخص هوا در منطقه 19 تهران به عدد 420 و وضعیت خطرناک رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسن ابوترابی فرد گفت: امید است که شهرداری در این مقطع در ارتقای رضایت شهروندان تهرانی، ارائه خدمت به مردم، ارتقای ارزش های فرهنگی و دینی گام های بلندی بردارد و برگ زرین و درخشانی در تاریخ مدیریت شهر تهران ماندگار شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۰    
یادواره نمایشی راویان فتح به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد برگزار و با استقبال گسترده شهروندان و علاقه مندان مواجه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یادواره نمایشی راویان فتح که به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد برگزار شد مورد استقبال شهروندان و علاقه مندان تهرانی قرار گرفت.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شهروندان تهرانی همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور در بوستان آزادگان ضمن بهره مندی از نمایشگاه دفاع مقدس در جشنواره های تفریحی و ورزشی جنبی آن شرکت کردند.