پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۵۷Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهروندان تهرانی»

تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شهروندان تهرانی در حاشیه راهپیمایی عظیم امت رسول الله(ص) در گفت و گو با تهران پرس؛ مقدسات اسلامی و پرچم ایران را جزو خط قرمزهای خود توصیف و تاکید کردند هیچ فتنه و آشوبگری توانایی مقابله با عزم ملی مردم ایران را ندارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۸    
همزمان با فرارسیدن شهادت امام حسن مجتبی(ع) اجتماع امام حسنی ها با حضور شهروندان تهرانی در میدان آزادی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
شهروندان تهرانی در اربعین امسال، شاهد نصب بیلبوردهای متفاوتی در سطح شهر بودند؛ بیلبوردهایی که حضور شهید حاج قاسم سلیمانی و جمعی از شهدای دفاع مقدس را در میان راهپیمایان اربعین حسینی نشان می دادند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گذراندن اوقات فراغت برای هر کسی اهمیت خاص خود را دارد و برنامه ریزی های زیادی در این مورد صورت گرفته است. شهروندان تهرانی بیشتر ترجیح می دهند که اوقات فراغت خود را در مناطق طبیعی بکر اطراف تهران بگذرانند. از همین رو شناخت درست از اقامتگاه بومگردی تهران، اهمیت زیادی پیدا می کند ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
شاید باورش برای شما هم سخت باشد که کودکان کار در بالای شهر تهران روزانه بیش از یک میلیون درآمد دارند و این کودکان کار هر روز صبح در منطقه تجریش پخش شده و ساعات پایانی شب با کامیون به شرق تهران منتقل می شوند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
راهپیمایی شهروندان تهرانی بعد از اقامه نماز جمعه و از مقابل دانشگاه تهران با حضور پرشکوه مردم به سمت میدان انقلاب برگزار شد.
سلامت نیوز / روند بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت روی عدد 99 یعنی در بازه قابل قبول قرار دارد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان تهران در اطلاعیه ای با اشاره به هشدارهای سازمان هواشناسی کشور مبنی بر کاهش چشم گیر بارش ها در پاییز امسال از شهروندان تهرانی درخواست کرد با رعایت شیوه های مدیریت مصرف، این شرکت را در تداوم تامین پایدار آب شرب یاری کنند.
پاون   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۵۱ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان تهران در اطلاعیه ای با اشاره به هشدارهای سازمان هواشناسی کشور مبنی بر کاهش چشمگیر بارش ها در پاییز امسال، از شهروندان تهرانی درخواست کرد با رعایت شیوه های مدیریت مصرف، این شرکت را در تداوم تامین پایدار آب شرب یاری کنند.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: منتظر گزارش دستگاه ها برای اتفاق رخ داده درباره خانم امینی هستیم. به گزارش وقت صبح به نقل از همشهری آنلاین، نرجس سلیمانی عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور نود و دومین جلسه شورای شهر تهران ضمن عرض تسلیت فوت مهسا امینی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شهروندان تهرانی و کسانی که دارای زمین و یا واحد مسکونی فرسوده هستند که قصد نوسازی واحد خود را دارند می توانند از این تسهیلات خود مالکی استفاده کنند.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
محبت خواه مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران، درباره شرایط دریافت تسهیلات خود مالکی در استان تهران توضیحاتی داد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران درخواست کرد که نتیجه گزارش نهایی کلیه دستگاه های ذیربط درباره علت فوت مهسا امینی اعلام شود. به گزارش ایسنا، نرجس سلیمانی در نود و دومین جلسه شورای شهر تهران در تذکری گفت ...
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
شهروندان تهرانی و کسانی که دارای زمین و یا واحد مسکونی فرسوده هستند که قصد نوسازی واحد خود را دارند می توانند از این تسهیلات خود مالکی استفاده کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با انتقاد از شرکت آب و فاضلاب تهران در ارتباط با ارسال برگه هایی مبنی بر اخطار قطع فوری آب به درب برخی از منازل شهروندان تهرانی گفت: این ادبیات سخیف است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از شهروندان تهرانی در اعتراض به عملکرد گشت ارشاد و مرگ مهسا امینی تجمعی را در خیابان حجاب، بلوار کشاورز، میدان ولیعصر و ... برگزار کردند. این تجمع در برخی مواقع با درگیری بین معترضین و ماموران همراه بوده است. علاوه بر تهران، در برخی شهرهای کردستان، کرمانشاه و مشهد، رشت، اصفهان، کرج و .. ...
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از شهروندان تهرانی در اعتراض به عملکرد گشت ارشاد و مرگ مهسا امینی تجمعی را در خیابان حجاب برگزار کردند. در این تجمع که با انتقاد نسبت به نوع عملکرد برخی گشت های ارشاد همراه بود، از سوی برخی تجمع کنندگان شعار های ساختار شکنانه سر داده شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو با انتشار ویدئویی از محدوده خیابان انقلاب و بلوار کشاورز نوشت: اخلال در عبور و مرور شهروندان تهرانی درپی تخریب اموال عمومی توسط عده ای از اغتشاشگران
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از مردم تهران در اعتراض به مرگ مهسا امینی و عملکرد گشت ارشاد در برخورد با زنان ایرانی تجمع کردند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری های فارس، ایسنا و پایگاه خبری فرارو از تجمع اعتراضی تعدادی از دانشجویان و شهروندان تهرانی در مخالفت با عملکرد گشت ارشاد خبر دادند.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم مدعی شد تجمعات در محدود بلوار کشاورز تهران در اعتراض به درگذشت مهسا امینی محدود به ده ها نفر بوده است.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تعدادی از شهروندان تهرانی در اعتراض به عملکرد گشت ارشاد و مرگ مهسا امینی تجمعی را در خیابان حجاب برگزار کردند.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تعدادی از شهروندان تهرانی در اعتراض به عملکرد گشت ارشاد و مرگ مهسا امینی تجمعی را در خیابان حجاب برگزار کردند.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وب سایت فرارو از برگزاری تجمعات اعتراضی در پی درگذشت مهسا امینی در چند شهر کشور از جمله تهران خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا، از برگزاری تجمع در اعتراض به عملکرد گشت ارشاد خبر داده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا، از برگزاری تجمع در اعتراض به عملکرد گشت ارشاد خبر داده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: تعدادی از شهروندان تهرانی در اعتراض به عملکرد گشت ارشاد و مرگ مهسا امینی تجمعی را در خیابان حجاب برگزار کردند. در این تجمع که با انتقاد نسبت به نوع عملکرد برخی گشت های ارشاد همراه بود، از سوی برخی تجمع کنندگان شعار های ساختار شکنانه سر داده شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۸   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در پیامی نسبت به مرگ مهسا امینی واکنش نشان داد و نوشت: تلخی برخی اتفاق ها به راحتی فراموش نمی شود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به تاثیر توسعه و نوسازی حمل و نقل عمومی در کاهش بار ترافیکی، از شهروندان خواست تا در نیمه دوم سال کمتر از وسایل نقلیه شخصی استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شهروندان تهرانی می توانند با مراجعه به 14 پایگاه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نذورات خود را برای توزیع بین عزاداران اربعین حسینی تحویل دهند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۵:۲۷    
علی الله سلیمی: زندگی شهروندان تهرانی در دهه های 40 و 50 با آیین ها و آداب خاصی همراه بود که بخشی از آن متاثر از فرهنگ به جامانده از گذشتگان این شهر بود و بخشی دیگر تابع شرایط روز بود که باعث می شد اهالی محله های مختلف تهران هریک متناسب با موقعیت های فرهنگی ...
آنا / همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری وزارت کشور درباره زمان بندی تحویل اتوبوس ها در قرارداد با عقاب افشان و ایران خودرو به شهرداری تهران و همچنین 400 دستگاه ون، توضیحاتی ارائه کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
خیلی از بازاریان و شهروندان تهرانی به محدوده میدان امام خمینی (ره) و خیابان های امیرکبیر، لاله زار، ملت و اکباتان، چراغ برق می گویند، اما کمتر کسی علت این نامگذاری را می داند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶    
شهرداری تهران از سال98 تحت عنوان پارک هوشمند، برای پارک کردن در برخی از خیابان های پرتردد در روزهای کاری هزینه ای را در نظر گرفته که اکثر شهروندان از این موضوع بی خبر هستند.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رسایی گفت: عاشقان ثار الله(ع) حضور در پیاده روی جاماندگان اربعین را بر خود یک تکلیف می دانند که این حضور علنی در مکان تعیین شده می تواند این پیام را برساند که ما تا چه حد پایبند فرهنگ، راه و رسم، شعائر و مرام حسینی هستیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران جزئیات دو طرح ویژه خانه دار شدن شهروندان تهرانی توسط شهرداری را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۷:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران جزئیات دو طرح ویژه خانه دار شدن شهروندان تهرانی توسط شهرداری را اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
موسی مرادی سرپرست معاونت مالی و اقتصادی سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: تمام اقدامات مالی در سازمان ورزش شفاف و در مسیر خدمت به شهروندان تهرانی است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مرکز جامع خدمات تخصصی درمان در منزل دَم زیر نظر جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران با مجوز وزارت بهداشت، با ارائه کلیه خدمات درمانی قابل انجام در منزل به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل با شماره تلفن های 64064 – 021 و یا 67398888 – 021 در خدمت شهروندان تهرانی است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سپید، امیر حاجی نورمحمدی در این باره گفت: در مجموع از زمانی که شهرداری تهران به عنوان بازوی کمکی وزارت بهداشت کار انجام واکسناسیون را در میان پرسنل شهرداری و شهروندان تهرانی از تاریخ 23 مرداد ماه 1400 شروع کرد تا به امروز 800 هزار دوز واکسن به پرسنل و شهروندان تهرانی تزریق شده است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۴   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اعلام این خبر که تحقیق و تفحص از شهرداری تهران کلید خورده است از بررسی عملکرد شهرداری تهران در دو دوره اخیر با هدف پیگیری حقوق تضییع شده شهروندان تهرانی به عنوان محور درخواست این طرح یاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تهران بر تلاش قرارگاه جهادی مسکن برای حل معضل مسکن شهروندان تهرانی تاکید کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بهزاد پارسا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بارندگی اخیر 17.5 میلیون مترمکعب به ذخایر آبی پایتخت اضافه کرد. با این حال طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی و رصدهایی که روی سامانه های هواشناسی انجام داده ایم ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
بنابر گفته بهزاد پارسا، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران، باتوجه به اینکه امسال سال کم آبی داشتیم، کاهش منابع برای تهران وجود داشته و براساس آخرین آمار امسال تا امروز میزان بارندگی های تهران 208 میلی متر ثبت شده است.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۹:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
شهروندان تهرانی در روز جمعه مورخه 11 شهریور ماه 1401 بعد از نماز برای تمدید گذرنامه خود مراجعه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۹:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
در 5 ماه ابتدایی سال میزان مراجعه شهروندان تهرانی به مراکز اهدای خون نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته با رشد 24 درصدی روبرو بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران گفت:مردم می توانند در صورت مشاهده رفیوژ در معابر آنرا با 137 در میان بگذارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۹:۲۶    
در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان، ملاقات عمومی استاندار تهران با شهروندان برگزار شد.
آنا / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
حسین اوجاقی از پیگیری مطالبات شهروندان تهرانی در میز خدمت نماز جمعه تهران خبر داد و گفت: توسعه ورزش شهروندی بدون شناسایی نیاز های شهروندان و پاسخ دهی به مطالبات بر حق ایشان، ناممکن است.