شنبه ۰۹ مردادساعت ۰۱:۴۲Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهروندان تهرانی»

چهار سال آینده از نگاه بسیاری از کارشناسان حوزه شهری می تواند برای شهر تهران حساس و رو به رشد باشد، یکی از مسائلی که می تواند در زمینه پیش برد اهداف مدیریت شهری تهران در دوره ششم نقش اساسی را ایفا کند، مسئله همکاری دولت و مجلس شورای اسلامی با شهرداری و شورای شهر تهران است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس بازرسی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از افزایش رضایت مندی شهروندان تهرانی از عملکرد خدمتگزاران خود در پلیس پایتخت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدیری که شهر را بشناسد و تخصص داشته باشد، اگر مدیریت قوی داشته باشد قطعا می تواند ضامن همه شهروندان تهرانی باشد. بنابراین ما در بررسی روند انتخاب شهردار همه تلاش مان این است که شهر را به یک مدیر شهری با سابقه انقلابی بسپاریم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۳   + ۴۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مدیر دفتر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی شرکت آب منطقه ای تهران، از کاهش 381 میلیون متر مکعبی حجم آب سدهای پنجگانه استان تهران نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
در فاز جدید پروژه محله محوری شهرداری تهران، اطلاعات پروژه های شاخص هر محله با قابلیت امتیازدهی و اعلام نظر از سوی شهروندان، در تهرانِ من قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
طرح ضربتی واکسیناسیون توسط اورژانس به دستور وزیر بهداشت همزمان با عید قربان از چهارشنبه 30 تیر در مناطق مختلف تهران آغاز شد. در این طرح پایگاه های فردی و خودرویی در خدمت شهروندان تهرانی برای واکسیناسیون است تا سرعت بخشی به پوشش واکسیناسیون مردم را اجرایی کنند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر بهزیستی شهرتهران از آمادگی مراکز بهزیستی پایتخت برای دریافت نذورات و قربانی شهروندان تهرانی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه تغییر زمان حرکت قطارها به دلیل تعطیلی 6 روزه اشتباه بوده است، گفت: به عنوان نماینده مردم در شورا از شهروندان تهرانی بخاطر سوءتفاهم پیش آمده در مترو عذرخواهی می کنم و مردم این را به حساب یک سوءتفاهم از سوی مترو بگذارند.
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۱:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ضمن اعلام اینکه در تعطیلات شش روزه دوربین های محدوده طرح ترافیک شهر تهران، خودروهای فاقد معاینه فنی را جریمه نمی کنند گفت: ممنوعیت شبانه برقرار است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون استان تهران، با اشاره به تعطیلات 6 روزه از شهروندان تهرانی خواست اهدای خون به بیماران را فراموش نکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۵    
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران از ذخیره سازی واکسن کرونا مورد نیاز برای دوز دوم واکسیناسیون خبر داد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده عملیات ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: یازده مرکز واکسیناسیون در تهران خودرویی است و گزینه واکسیناسیون خودرویی به سامانه وزارت بهداشت اضافه شده است.ایرادهای فنی سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برطرف شده است و بهترین مسیر برای پرهیز از ازدحام و انتظار طولانی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مرکز تجمیعی واکسیناسیون خودرویی ارتش جمهوری اسلامی با حضور علیرضا زالی، فرمانده عملیات مقابله با کرونا در استان تهران و دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش برگزار شد. در این مراسم به تعدادی از شهروندان تهرانی که با خودروی خود در محل تلقیح واکسن حاضر بودند، واکسن کووید-19 تزریق شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران گفت: دیروز 40 هزار و 200 دز واکسن کرونا به شهروندان تهرانی تزریق شد که این آمار رو به افزایش خواهد بود.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از رویداد24، شهروندان تهرانی خبر داده اند که شکر و مرغ در بازار به سختی پیدا می شود؛ قیمت کالاهای استراتژیک همچون شکر، روغن، برنج و گوشت بالا رفته است. علت گرانی کالاهای استراتژیک در بازار چیست؟ فعالان بازار معتقدند علت نوسان قیمت ها به دو عامل ارتباط دارد ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مخابرات منطقه تهران، در راستای مشتری مداری و با توجه به شرایط ویژه دوران شیوع ویروس کرونا و پیامدهای اقتصادی ناشی از آن بر بخش های آسیب پذیر جامعه، در خصوص پرداخت صورتحساب قبوض تلفن ثابت مساعدت لازم را با مشتریان انجام می دهد. ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در تهران هر روز حوادث بسیاری رخ می دهد؛ در حالی که اگر از شهروندان تهرانی درباره بعضی از این مخاطرات اطلاعاتی ندارند.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
بسیاری از رسانه های همسو به جریان مدیریت سابق شهرداری ترجیح دادند گزارش سوءاستفاده از املاک و دارایی های شهروندان تهرانی را پوشش ندهند؛ در حالی که تنها در یک بند از این گزارش به واگذاری 11 واحد تجاری متعلق به شهرداری تهران به خیریه ای خاص اشاره شده بود. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
تسنیم: کلانشهر تهران امروز با فهرست عریض و طویلی از مشکلات مواجه است و در این بین مشکلاتی چون آلودگی هوا، ترافیک، کافی نبودن حمل و نقل عمومی، بافت های فرسوده و ... سال هاست در صدر این فهرست قرار دارند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران، از شهروندان تهرانی تقاضا کرد که بدون دریافت پیامک به مراکز تجمیعی واکسیناسیون مراجعه نکنند و برای تزریق واکسن کرونا منتظر پیامک بمانند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران، از شهروندان تهرانی تقاضا کرد که بدون دریافت پیامک به مراکز تجمیعی واکسیناسیون مراجعه نکنند و برای تزریق واکسن کرونا منتظر پیامک بمانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نشست بررسی مشکلات آب و فاضلاب شهرستان دماوند با موضوع بررسی اولویت اجرای طرح جمع آوری شبکه فاضلاب رودهن برای جلوگیری از تهدید آب شرب شهروندان تهرانی با حضور مدیر عامل آب و فاضلاب استان تهران، برگزار شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۸:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
برچسب ها پایتخت شرکت توزیع نیروی برق تهران صرفه جویی در مصرف برق نواقص فنی در شبکه برچسب ها
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۹:۰۹    
این روزها گرمای هوای تهران همه شهروندان تهرانی را کلافه کرده است و حضور در پارک جنگی های تهران می تواند راهی برای فرار از گرمای شهر تهران باشد و بوستان های جنگی پایتخت که در نقاط مختلف این شهر قرار دارند، می توانند میزبان خوبی برای شهروندان باشند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
شکر دوباره گران و کمیاب شد و گزارش شهروندان تهرانی حاکی از آن است که در برخی مناطق شهر یافتن شکر در فروشگاه ها دشوار شده و بهای این کالا نسبت به ماه گذشته تا 2٫5 برابر رشد داشته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
امروزه با افزایش قیمت ها و حباب تورم، پایتخت نشینان به دنبال خانه هایی با قیمت و امکانات رفاهی مناسب هستند. تهران شهری با شهرک های مختلف است که هر یک امکانات و قابلیت های مختص به خود را دارند. ایجاد و تشکیل شهرک های مسکونی، راه حل مناسبی به منظور حل مشکل گرانی مسکن شهروندان تهرانی محسوب می شود ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۲۲:۰۸    
بسیاری از شهروندان تهرانی که هر روز بر سر راه تردد خود با خودرو شاهد سبز شدن مراکز جدید تجاری آن هم در گذرگاه های تنگ و باریک هستند دائم این سوال می پرسند که به راستی وظیفه شهرداری کاهش مشکلات است یا اینکه به بهانه اداره شهر و دریافت پول از طریق اعطای تجاری ...
برترین ها / تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۹   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: کارگروه خبری شورای منتخب ششم شهر تهران، با انتشار بیانیه ای از مردم تهران خواست نظرات خود را درباره انتخاب شهردار آینده تهران اعلام کرد. طبق خبری که درباره این بیانیه منتشر شده منتخبان مردم در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر با باور عمیق به مشارکت و نقش شهروندان در تصمیمات کلان ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۴:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
شهروندان تهرانی می توانند در زمان اشغال بودن خطوط تلفن 121 درخواست رسیدگی به حوادث حوزه برق پایتخت را در نرم افزار "برق من" یا پایگاه اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ثبت کنند.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران درپی خاموشی های اخیر در کشور و تهران گفت: وزارت نیرو درباره ماینرها و مزارع بیت کوین و تاثیر آن بر شرایط ایجاد شده توضیح دهد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر ایران: قطعی های مکرر برق در سه روز گذشته در تهران، باعث محبوس شدن ده ها نفر از شهروندان در آسانسور شد. بر اساس گزارش رسیده از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، در سه روز گذشته شهروندان تهرانی بیش از یک هزار و 200 تماس مرتبط با محبوسی در آسانسور ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۰    
سامانه صدور مجوز جهت ثبت درخواست تردد بین شهری شهروندان تهرانی از روز سه شنبه فعال می شود
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: شهروندان تهرانی برای اطلاع یافتن از وضعیت تخت های خالی و مشاوه در مورد علائم ویروس کرونا با سامانه 6070 تماس گرفته و از راهنمایی های کارشناسان این حوزه بهره بگیرند.
الف   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
با وجود افزایش دمای هوا در پایتخت شهروندان تهرانی به هر طریقی سعی بر فرار از این گرما را دارند. مدیرکل هواشناسی استان تهران با اشاره به از راه رسیدن هوای گرم در استان گفت: گرمای هوا از دوشنبه 14 تیرماه تا پایان هفته در استان تهران اوج می گیرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
با وجود افزایش دمای هوا در پایتخت شهروندان تهرانی به هر طریقی سعی بر فرار از این گرما را دارند. مدیرکل هواشناسی استان تهران با اشاره به از راه رسیدن هوای گرم در استان گفت: گرمای هوا از دوشنبه 14 تیرماه تا پایان هفته در استان تهران اوج می گیرد.
شارا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نگاه به روابط عمومی شورای شهر در گذشته نه تنها غلط بوده است بلکه سیاست گذاری و استراتژی نادرست متولیان آن باعث شده است که با گذشت پنج دوره از فعالیت این نهاد قانونی، هنوز مردم و شهروندان تهرانی درک درستی از وظایف و جایگاه آن نداشته باشند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا – مجید مجیدی اظهار داشت : متاسفانه به شکل فراوان و دردناکی ازکودکان کار سوءاستفاده می شود از فروش مواد مخدر بگیر تا سرقت و سوءاستفاده های فراوان جنسی و انواع اقسام آسیب های دیگر. گفت وگوی تفصیلی روزنامه اعتماد با مجید مجیدی را در ادامه می خوانید: ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۵:۱۶    
اراذل و اوباش خشن و خطرناک پایتخت با بروز رفتارهای مجرمانه از خود، امنیت و آرامش شهروندان تهرانی را مورد آسیب قرار داده اند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران با اشاره به اینکه تعدادمراجعین به مراکز درمانی رو به افزایش است گفت: 38 تن از شهروندان تهرانی مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته فوت شده اند. ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از نوسازی و مناسب سازی مجموعه فرهنگی هنری ایوان شمس خبر داد و گفت: این مجموعه به منظور تامین رفاه حال شهروندان تهرانی و آن دسته از شهروندانی که دارای معلولیت هستند به سازی و مناسب سازی شد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ورزش گفت: شهروندان تهرانی در هفته بدون دخانیات تصمیم گرفتند ورزش پلوگینگ را انجام دهند. ورزشی که دوستدار محیط زیست است و در آن همزمان با دویدن و راه رفتن، اجسام زائد را از روی زمین بر می داریم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۵    
مدیر عامل شرکت مترو تهران گفت:تا پایان شهریور سال جاری، افتتاح 2 ایستگاه شهید رضایی در خط شش و ایستگاه توحید در خط 7 را در برنامه کاری داریم.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۲۳:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
این روزها اخباری مبنی بر کاهش قیمت مسکن مهر به گوش می رسد با این وجود خرید یک واحد مسکن مهر در روزهای اخیر کماکان به چند صد میلیون تومان پول نیاز دارد. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۸:۵۴    
کتاب اسطوره ها هشدار می دهند: به جستجوی اسطوره ها در میدان تحقیق یکی از نخستین روایت های انسان شناسی وجودی است که درد و رنج گروهی از شهروندان تهرانی را به شیوه ای انسان شناسانه روایت و تحلیل می کند.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: مصرف آب 20 درصد از شهروندان تهرانی بالاست به همین خاطر شهر تهران در زمره شهرهای پر مصرف آب قرار گرفته است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: مصرف آب 20 درصد از شهروندان تهرانی بالاست به همین خاطر شهر تهران در زمره شهرهای پر مصرف آب قرار گرفته است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۸:۵۳   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا ضمن بیان این که مصرف 20 درصد از شهروندان تهرانی بالا است، گفت: به همین خاطر شهر تهران در زمره شهرهای پر مصرف قرار گرفته است. در حال حاضر 300 شهر کشور از نظر وضعیت آب ، در تنش آبی قرار گرفته اند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در استان تهران بدلیل شیوع مجدد ویروس کرونا، تاکنون 2 شهر فیروزکوه و دماوند در وضعیت قرمز قرار گرفتند در تهران نیز ابتلا به این بیماری مرگبار با شیبی خیلی آرام در حال افزایش است و شاهد مراجعه موارد سرپایی بیماران هستیم.