چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۶:۰۴Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مترو»

معاون وزیر راه و شهرسازی از احداث 200 مدرسه در شهرهای جدید خبر داد و گفت: مجموع اعتبارات هزینه شده در حوزه های خدمات عمومی شهرهای جدید به 23 هزار میلیارد ریال رسید.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از اختصاص فضا در ایستگاه های متروی تهران برای به نمایش آثار هنری هنرمندان در عرصه های مختلف خبر داد.
فرهنگ امروز   ۴ ساعت پیش    
فرهنگ امروز/ رضا بهکام هر آنچه که ما را در تاریخ سینمای جهان از سبک کلاسیک تا پسامدرن در بروز رسته ساختار در عناصر روایی به خود صلب می کند بهره مندی از خلق شخصیت هایی خاطره ساز با محوریت شاه پیرنگیست. ...
مدیرعامل شرکت مترو تهران از آغاز حفاری مکانیزه بخش پایانی پروژه توسعه جنوبی خط 6 مترو خبر داد.
دنیای معدن   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اشاره به توصیه هایی برای استفاده از مترو و وسایل حمل و نقل عمومی، گفت: یکی از راه های گسترش زنجیره انتقال ویروس کرونا، ازدحام افراد در مکان های سرپوشیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۵    
رئیس اورژانس تهران گفت: به علت آتش سوزی در یکی از باربری های مترو شوش تا به این لحظه مصدومی گزارش نشده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل محیط زیست استان تهران گفت: "اهداف مترو جدا از اهداف محیط زیست و توسعه پایدار نیست و محیط زیست برای حمایت از این اهداف تمام تلاش خود را خواهد کرد".
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران، از آغاز مسافرگیری در ایستگاه شوش خبر داد.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
آتش سوزی حوالی متروی شوش بر مسافرگیری سایر خطوط مترو تاثیر گذاشت و در شرایط کرونایی باعث ازدحام جمعیت و نقض پروتکل های بهداشتی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران درباره حادثه آتش سوزی که نزدیکی ایستگاه مترو شوش رخ داده بود توضیحاتی داد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
محسن محمدیان در این باره گفت: آتش سوزی گسترده ای در خیابان شوش تهران حوالی ایستگاه متروی شوش اتفاق افتاده است و ارتباطی با ایستگاه متروی شوش ندارد. وی تصریح کرد: با توجه به گستردگی این آتش سوزی برای حفظ ایمنی بیشتر مسافران ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۰۶    
رضا کرمی در خصوص مخاطرات احتمالی در حوالی مترو شوش به دلیل وقوع آتش سوزی در آن محدوده گفت: خطری مترو را تهدید نمی کند و ایستگاه مترو با محل آتش سوزی فاصله دارد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۰۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تعطیلی ایستگاه مترو شوش و توقف مسافرگیری در نیمه جنوبی خط یک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل محیط زیست استان تهران اعلام کرد: مسائل مترو بسیار پیچیده است و معتقدم این بار باید به مترو از این منظر نگاه شود که اگر مترو چند روز کار نکند چقدر به محیط زیست لطمه وارد می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۱    
روابط عمومی اورژانس کشور از توقف فعالیت ایستگاه مترو شوش در پی حادثه آتش سوزی در این محدوده خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: دود مشاهده شده در خیابان شوش مربوط به آتش گرفتن چند سوله در یک باربری است. مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو نیز گفته حادثه ای در ایستگاه متروی شوش رخ نداده و آتش سوزی در انباری در مجاورت مترو است به همین دلیل در ایستگاه مسافرگیری و تخلیه مسافر صورت نمی گیرد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آتش سوزی گسترده در انبار یک باربری در خیابان شوش تهران حوالی ایستگاه مترو به وقوع پیوسته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران، از تعطیلی موقت ایستگاه شوش در خط یک خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: متروی تهران دست رنج بیش از سی سال تلاش افراد زیادی است و امروز نیازمند حمایت از سوی بخش های مختلف هستیم تا این سرمایه را حفظ و نگهداری کنیم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری بازیگران اصلی زیست بوم ریلی درون شهری در تلاش است تا بومی سازی واگن های مترو را در کشور محقق کند. ...
نوبخت درباره آتش سوزی انبار در کنار ایستگاه مترو شوش توضیحاتی داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تعدادی انبار باربری در خیابان شوش طعمه آتش شد که ماموران چندین ایستگاه آتش نشانی مشغول مهار این آتش سوزی گسترده هستند، به همین دلیل ایستگاه مترو شوش نیز تعطیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۲۰    
مدیر اطلاع رسانی مترو تهران و حومه از تعطیلی موقت ایستگاه مترو شوش بعلت آتش سوزی در حاشیه آن خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۲    
آتش سوزی در خیابان شوش تهران حوالی ایستگاه مترو رخ داد.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: آتش سوزی گسترده در خیابان شوش تهران حوالی ایستگاه مترو رخ داده است. آتش سوزی ظاهراً مربوط به یک باربری در اطراف ایستگاه مترو است. سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران توضیحاتی درباره دود مشاهده شد از نقاط مختلف تهران ارائه کرد. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۵    
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اشاره به توصیه هایی برای استفاده از مترو و وسایل حمل و نقل عمومی، گفت: یکی از راه های گسترش زنجیره انتقال ویروس کرونا، ازدحام افراد در مکان های سرپوشیده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر لاری: هموطنان در صورت استفاده از مترو حتما از ماسک استفاده کنید و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۵    
اقتصاد ایران: محققان یکی از شرکت های دانش بنیان فن های محوری برگشت پذیر دود دو جهته برای کاربرد در تهویه هوا در تونل های مترو را عرضه کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر کرج از شهرداری خواست تکمیل فاز نخست مترو را در اولویت نخست قرار دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اشاره به توصیه هایی برای استفاده از مترو و وسایل حمل و نقل عمومی، گفت: یکی از راه های گسترش زنجیره انتقال ویروس کرونا، ازدحام افراد در مکان های سرپوشیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت هفته هوای پاک با شعار "هوای پاک، تعهد مسئولان، مشارکت مردم" صبح امروز سعید محمودی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران ضمن بازدید ازشرکت بهره برداری و خط 7 درحال احداث متروی تهران با مدیران و کارکنان این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس جهاددانشگاهی با اشاره به بازدیدهای مسوولان از سیستم رانش واگن های مترو در پروژه قطار ملی گفت: این بازدیدها باهدف اطمینان دادن به آنها برای موفقیت آمیز بودن ساخت داخل پیچیده ترین قسمت این قطارها در جهاددانشگاهی است که هم اکنون سیستم رانش ساخته شده در حال نصب در قطار مترو ملی بوده که امیدواریم ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: ما فقط تعدادی مصوبه، قانون و دستور خوب از مقامات و نهادهای مختلف در دست داریم، اما اینها برای مردم اتوبوس و واگن مترو نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران کمبود نقدینگی را مهم ترین مشکل متروی تهران عنوان کرد و گفت: با تمام توان برای سرویس دهی مطلوب به مسافران شهر زیر زمینی تلاش می کنیم.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
محسن هاشمی بیان کرد: گر نگاه ها به موضوع حمل و نقل عمومی تغییر نکند قطعا هوای تهران بهتر نمی شود همچنین باید به این مسأله توجه داشت که اگر مترو بسازیم و آن را تجهیز نکنیم به نوعی دور ریختن پول و سرمایه است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۹    
وب سایت آسو: ایستگاه صادقیه؛ مسافرین محترم ایستگاه پایانی می باشد. لطفاً پس از توقف کامل قطار را ترک نمایید. اینجا ایستگاه پایانی است؛ اما برای دست فروش ها هیچ ایستگاهی ایستگاه پایانی نیست ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به کاهش تعداد کودکان خیابانی در چهارراه ها و خیابان ها، گفت: نیروهای بهزیستی به صورت مرتب در معابر و چهارراه ها حضور دارند و افرادی که از کودکان سوء استفاده می کنند اکنون فضای چهارراه ها را برای خودشان ناامن می دانند به همین دلیل بچه ها را به سمت مترو و مراکز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تبریز گفت: اخیراً شنیده ها حاکی از این است که نفراتی از طریق کانال های مختلف وارد شهرداری شده و یا تبدیل وضعیت می شوندپپ0 ، اما با این وجود شهرداری از نبود استخدام سخن می گوید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۷:۰۱    
به نظر می رسد که در آینده شاهد حضور اورژانس در مترو باشیم که می تواند کمک بسیار خوبی به شهروندان تهرانی باشد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علی امام روز دوشنبه در حاشیه افتتاح ورودی دوم ایستگاه مترو کمیل به خبرنگاران گفت: توسعه شمالی خط 3 در طرح جامع حمل و نقل ریلی شهر تهران پیش بینی شده و با توجه به تأکید شورای اسلامی شهر تهران در اولویت برنامه های مترو قرار گرفته است. [...]
با تزریق منابع دولتی و منابع نقد و غیرنقد شهرداری تهران؛ 5 ایستگاه در بهمن ماه و 5 ایستگاه دیگر در اسفند به بهره برداری خواهد رسید.
پروژه توسعه شمالی خط 3 مترو تهران و اتصال آن به خط یک با هدف حل معضلات ترافیکی و تسهیل دسترسی ساکنان منطقه یک به شبکه مترو طراحی شده است. به گفته مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) این پروژه از اوایل سال آینده کلنگ زنی خواهد شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۷    
محمد سرابی- خبرنگار مهر امسال شهرداری اعلام کرد که تا پایان سال 12ایستگاه جدید را افتتاح خواهد کرد. تا امروز 2ایستگاه افتتاح شده و 2ماه وقت باقی مانده است، اما معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری و همینطور مدیرعامل شرکت متروی تهران تأکید می کنند که افتتاح 10ایستگاه جدید در این فرصت کوتاه ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۷    
لاین کندروی بزرگراه امام رضا محدوده بازار گل سرعت گیرهای غیراستاندارد و مرتفع دارد که باعث تصادف و حتی واژگونی خودروها می شود. از مسئولان تقاضا داریم نسبت به جمع آوری و استانداردسازی این سرعت گیرهای خطرناک اقدام کنند. فاطمی از تهران خط یک مترو هر 25دقیقه یک بار می آید ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۷    
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در نشست وزیر آموزش پرورش با شورای معاونین و روسای مناطق آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : از مدیران مناطق درخواست شده که دربازگشایی مدارس به طور مستقیم به مدارس سرکشی کنند و شخصاً موضوع را پیگیری نمایند . ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری فارس: علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران در حاشیه مراسم افتتاح ورودی شرقی ایستگاه کمیل اظهار داشت: ورودی غربی این ایستگاه در خط 7 مترو طی سال 97 افتتاح شد و اکنون شاهد بهره برداری ورودی شرقی آن که در واقع مرز منطقه 10 و 11 است هستیم. ...