پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۵:۳۲Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مترو»

دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- سیما نیک رفتار : عضو شورای شهر تبریز گفت: امسال برای مترو تبریز 700میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است و اعضای شورا پیگیر تکمیل کامل ایستگاه های خط یک هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
پروژه مترو اسلامشهر به صورت یک پارچه در خط 3 مترو تهران در حال پیشروی است؛ به گفته قاسمی مدیر عامل مترو اسلامشهر روند پیشرفت پروژه سرعت گرفته و امیدوار است حفاری اولین ایستگاه تا پایان سال 1400 به اتمام برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عبور قطار از روی دوچرخه ای که روی ریل مترو رها شده بود، حادثه آفرید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بلیت مترو را گران نمی کنیم، گفت: افزایش عوارض یا مالیات های محلی مورد قبول این دوره مدیریت شهری نیست.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۱    
این ماجرا خیلی به سرعت گذشت و افسوس می خورم که چرا موفق نشدم از چهره این فرشته عکس بگیرم....
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۲    
پایگاه خبری جامعه خبر| سید هادی کسایی زاده: چند باری او را در حین دستفروشی در مترو تهران دیده بودم و روزی که با من تماس گرفت و گفت که وضعیت خوبی ندارد او را شناختم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران در خصوص آخرین وضعیت مترو، اتوبوس، برخی پروژه های نیمه تمام و ...توضیحاتی ارائه کرد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از کارگران پیمانی پله برقی های 4 خط متروی تهران مقابل ساختمان شورای شهر تجمع کرده و نسبت به عدم پرداخت سه ماهه حقوق خود اعتراض کردند. به گزارش شوراآنلاین، جمعی از کارگران پله برقی خط یک، دو، چهار و پنج مترو تهران در مقابل ساختمان شورای شهر تجمع کردند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۵    
چه در یک سفر داخلی باشید و چه در یک کشور خارجی، اجاره خودرو راه حلی آسان برای دسترسی راحت به مکان های مختلف است. اگر در یک سفر کاری مهم هم باشید، در شهر شلوغی مثل تهران تاخیر مترو و دیگر وسایل نقلیه شهری می تواند یک کابوس باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
بعد از دروغ 13 افزایش قیمت بلیت مترو، این بار خبر رسید قرار است مدیران زن در شهرداری برکنار شوند و رئیس شورای شهر به این شایعات واکنش نشان داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از فعال شدن پله های برقی ایستگاه تجریش که به علت اختلال شبکه فاضلاب در سطح خیابان و نفوذ آب به این ایستگاه خاموش شده بودند،خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: ساخت پروژه ملی مترو پردیس با صدور مجوز سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تهران برای جابجایی درخت ها آغاز می شود و هنوز این مجوز صادر نشده است.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به مناسبت هفته دفاع مقدس با کارکنان ایثارگر، آزاده، جانباز و خانواده معظم شهدا شاغل در شرکت دیدار کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان گفت: ساعت سرویس دهی متروی اصفهان از 31 شهریورماه تغییر نخواهد کرد و طبق روال عادی ادامه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اشتباه مرگبار صاحب سگ حین پیاده شدن از قطار موجب شد تا او به طرزی دلخراش جانش را در ایستگاه مترو از دست بدهد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
حمید هیدارن - کارشناس حوزه مدیریت شهری مسئله احداث خطوط جدید در شبکه حمل ونقل ریلی زیرزمینی پایتخت،یک انتخاب نیست؛ بلکه یک الزام است. نگاهی به پراکندگی ایستگاه های افتتاح شده تا به امروز و همچنین ایستگاه هایی که قرار است در خطوط 6و 7تکمیل شوند، نشان می دهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
پس از دو سال وقفه به دلیل بیماری کرونا ، مسابقات شنای آزاد کشوری در رده های سنی مختلف در کپورچال نوشهر برگزار شد . در این دوره از مسابقات 12 تیم با 141 شرکت کننده در 10 رده سنی به رقابت پرداختند . این مسابقه در 1000 متر 1500 مترو 2000 متر با شناخت نفرات اول تا سوم به کار خود پایان داد ...
پرسش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
این صوت تاریخی مجادله آقای چمران و آقای حافظی در شورای شهر تهران بر سر گران کردن بلیط مترو را بشنوید. آقای حافظی می گوید اگر طبق گزارش نهاد نظارتی جذب 4 هزار نفر نیروی مازاد و 400 مداح توسط قلی ها خلاف بوده خب چرا با گران کردن بلیط مترو باید حقوق شان از جیب مردم تهران پرداخت شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مطالعات مربوط به اولویت بندی اجرای خطوط و ایستگاه های 4 خط جدید شبکه مترو که کلیات آن بهمن ماه 1398 در قالب طرح جامع حمل و نقل ریلی پایتخت به تصویب شورای عالی ترافیک وزارت کشور رسید، در کمیته راهبردی شرکت مترو شهر تهران تدوین و به سرانجام رسید.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۲    
از مبدا ایستگاه تهران (صادقیه) روزهای شنبه تا چهارشنبه پنجشنبه ها جمعه و روزهای تعطیل ساعت فاصله حرکت ساعت فاصله حرکت ساعت فاصله حرکت 05:00-06:00 30 دقیقه 05:00-06:00 30 دقیقه 06:15-15:10 30 دقیقه 06:00-10:00 10 دقیقه 06:00-09:30 10 دقیقه ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
با اینکه روز و ماه دقیق بازگشایی حضوری مدارس و حضور دانش آموزان در مدارس در آغاز سال تحصیلی جدید به دلیل ویروس کرونا و شیوع بیماری به طور یکسان هنور مشخص نیست، اما با این حال حمل و نقل عمومی در حالت آماده باش است تا هر زمانی که اعلام شد دانش آموزان می توانند حضوری به مدرسه بروند ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران توضیحاتی درباره ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در ایستگاه های مترو و احتمال واکسیناسیون عمومی در شهر زیرزمینی ارائه داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین خراسان رضوی، میر محمد غراوی عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور در سفر یک روزه خود به گلبهار بصورت میدانی از پروژه های عمرانی این شهر جدید بازدید نمود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک در زمینه مهندسی راه آهن و مترو بین داشنگاه اصفهان و سازمان قطار شهری قم به امضا رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل متروی تهران و حومه از تقویت حداکثری ناوگان مترو برای استقبال از مهر جهت خدمات رسانی حداکثری به شهروندان در نیمه دوم سال 1400 با توجه به احتمال بازگشایی مراکز آموزشی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
جعفر تشکری هاشمی با تاکید بر اینکه در شهرداری تهران به دنبال مسائل سیاسی نخواهیم بود و اصولاً معتقدم مجموعه مدیریت شهری، عرصه بازی های سیاسی نیست، گفت: شهردار تهران با تمام توان، پای کار میدانی برای شهر و شهروندان آمده و ما هم به عنوان اعضای شورای شهر ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :تغییرات آب وهوایی به آینده مرتبط نیست و اثرات آن در حال حاضر نیز مشاهده می شود؛ اقیانوس های گرمتر به معنای رطوبت بیشتر در جو و برخورد رطوبت با هوای سرد است که می تواند عامل حوادثی مانند سیل باشد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، با رد احتمال گران شدن بلیت مترو، بر استمرار یارانه 90 درصدی بلیت حمل و نقل عمومی از سوی شهرداری پایتخت تاکید کرد.
جزییات عرضه برق توسط شرکت برق منطقه ای تهران بیانگر فروش 2 میلیارد و 144 میلیون کیلوات ساعت انرژی برق در سال 1399 است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهر برداری مترو تهران گفت: در حدود هزار و 570 واگن داریم که از این تعداد، 50 درصد نیاز به اورهال دارند. ظرفیت به گونه ای است که ماهانه یک قطار را اورهال می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران تمهیدات مترو برای آغاز سال تحصیلی جدید را تشریح کرد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: مدیریت شهری برنامه ریزی های لازم را انجام می دهد تا قیمت بلیت را متعادل و ارزان نگه دارد تا شرایط استفاده برای مردم سخت نشود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مگر تکمیل مترو چقدر بودجه میخواهد که این همه منزل خالی معطل آن است؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۶    
مدیرعامل شرکت متروی تهران درباره سرنوشت احداث خطوط جدید مترو توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش خبرگزاری فارس، علی امام با بیان اینکه ساخت خطوط 8، 9، 11 و تکمیل خط 10 بر اساس مطالعات امکان سنجی، قطعی کردن مسیرها و اولویت بندی ها مورد توجه است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
طرح کاپ(کاهش پسماند) به دعوت دولت کلان شهر سئول، مترو پلیس و UCLG در رویدادی جهانی با محوریت تاب آوری شهری ارائه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه خرید واگن جدید به دلیل گران بودن ممکن نیست، گفت: قیمت خرید 30 کیلومتر واگن برابر با 36 هزار میلیارد تومان است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و اجرایی سازمان قطار شهری قم از نصب نخستین کراس آور ساخت داخل کشور در مترو قم خبرداد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
اختلال در شبکه فاضلاب موجب ریزش آب به داخل ایستگاه تجریش در خط یک متروی تهران و برروی پله برقی ها شد
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۱    
حدود 4 هفته از خرابی یکی از پله های برقی ایستگاه مترو فرهنگسرا می گذرد و مردم به اجبار از پله های معمولی استفاده می کنند.
اقتصاد آنلاین / صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۴۸   + ۳۳ سایت دیگر  
منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان بیست و چهارم شهریورماه از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران بازدید کرد. وی ضمن بازدید از غرفه های شرکت های مختلف به گفتگو و تبادل نظر با صاحبان صنایع و صاحب نظران حاضر در نمایشگاه پرداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به مدد آغاز فعالیت کارگروه "ساخت داخل تجهیزات مترو" از سال 1398 در شرکت مترو تهران و بهره مندی از ظرفیت و توانمندی شرکت های ایرانی، روند بومی سازی قطعات و تاسیسات شبکه خطوط مترو پایتخت در یکی دو سال گذشته شتاب مناسبی پیدا کرده و در حال حاضر بخش قابل توجهی از نیازمندی های خطوط و ایستگاه ها ...
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران توضیحاتی درباره ماجرای افزایش نرخ بلیت مترو و آمار مسافران در شهر زیرزمینی ارائه داد.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۲:۲۳    
حادثه 24 - محموله های افیونی شان را در بسته های عجیب و غریب پنهان می کنند؛ به این امید که دست پلیس به آنها نرسد اما در اغلب موارد این مأموران پلیس هستند که دست بالا را دارند. این ماجرای قاچاق مواد مخدر در مترو است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
زاکانی: مطالبی که (درباره افزایش قیمت بلیت مترو) نقل شده است مربوط به جلسات تخصصی و گزارش های رسیده بود و حرف بی ربطی است. تلاش می کنیم با بالابردن ظرفیت های مترو خودمان را برای دوره جدید خدمت گذاری پس از کرونا آماده کنیم و پاسخگوی مطالبات مردم باشیم.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
زاکانی همچنین در باره افزایش قیمت بلیت مترو نیز گفت: این از آن دروغ های شب سیزده است. به هر حال برخی ها چیزی ندارند بگویند و از درون یک جلسه تخصصی که پیرامون موضوعات تمام شده قیمت بلیت مترو و بررسی راه برای توسعه مترو مطرح شده بود جمله ای را در می آورند و منتشر می کنند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: موضوع افزایش قیمت بلیت مترو صحت ندارد و قرار نیست قیمت بلیت مترو افزایش پیدا کند.
اقتصاد آنلاین / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
شهردار تهران شایعه افزایش قیمت بلیت مترو را رد کرد و گفت: بنای ما نه افزایش قیمت و نه تغییری در شرایط آن است.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۵   + ۴۶ سایت دیگر  
زاکانی اضافه کرد: با این کار شهرداری به درجه بالایی از کارآمدی و خدمتگزاری می رسد و رضایتمندی مردم حاصل شده و شهر شرایط زیست، آسایش و رفاه را پیدا کرده و می تواند پیشرفت، نماد سازی و نمود سازی جدی برای کشور و حتی فراتر از کشور داشته باشد.