پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۴:۴۴Oct 2020 22

جدیدترین‌های «دستفروشی»

پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ژائو لی جیان ، سخنگوی وزارت خارجه چین، ضمن انتقاد از تهدید به تحریم واشنگتن در پی انقضای تحریم تسلیحاتی ایران، اظهارات وزیر خارجه آمریکا را غیرقابل توجیه خواند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان گفت: با هدف کمک به اشتغال و حذف غیر اصولی قیمت برخی از اقلام مورد نیاز مردم، حمایت و ساماندهی مشاغل سیار شهرستان در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۳    
گرگان- با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، تعداد دستفروشان در گرگان زیاد شده و این امر با درنظر گرفتن نارضایتی شهروندان، ضرورت ساماندهی و ایجاد بازارچه های دائمی را نشان می دهد.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۱    
چند سالی است که طرح ساماندهی دستفروشان در ارومیه مطرح اما اجرایی نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دختر افغانستانی که تا چندی پیش در مترو تهران دستفروشی می کرد، این روزها به ستاره ای سینمایی بدل شده که پس از سفر بر شهر آب ها و حضور در جشنواره فیلم ونیز، همه او را می شناسند.
طلوع کرمان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۰۷    
طی یک نظرسنجی که در کانال خبری تگرام طلوع کرمان برگزار شد، 93 درصد شهروندان بافتی خواهان برخورد و رفع سدمعبر در خیابان های مرکزی بافت شدند. مشکل سد معبر در خیابان های مرکزی شهربافت به حدی است که راه برای عبور شهروندان از پیاده رو در برخی خیابان ها بسته شده است ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، برخی کاربران سامانه فارس من با ثبت سوژه های مختلفی از جمله چرا مسأله سد معبر و دستفروشی در تهران حل شدنی نیست؟ و معضل دستفروشی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بهارستان- قهرمان کشتی کشور و مسابقات بین المللی آسیا از عدم حمایت مسئولان انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
یک خوشنویس خودآموخته بیان کرد امیدوارم هنر جایگاه واقعی خودش را پیدا کند و نگرش مسئولان نسبت به هنر و هنرمند تغییر کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر سنندج ادامه داد: در حال حاضر شاهد گسترش پدیده ناخوشنود دست فروشی در سطح شهر سنندج هستیم و در حالی که همه انتظار دارند دست فروشان جمع آوری شوند، اما نمی توان با این حجم بیکاری که در جامعه با آن مواجه هستیم این کار را انجام دهیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از برخورد با توقف وانت بارهای دوره گرد و دستفروشی در حاشیه بزرگراه ها و معابر خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از برخورد با توقف وانت بارهای دوره گرد و دستفروشی در حاشیه بزرگراه ها و معابر خبر داد. سردار محمدحسین حمیدی درباره برخورد پلیس با وانت بارها و دستفروشانی که با توقف در محل های ممنوعه حاشیه بزرگراه ها و معابر اقدام به فروش محصولات خود می ...
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۱    
تاریخ ایجاد در 03 مهر 1399 یک دوربین مخفی متفاوت دستفروشی که قصد داشت با پول دست فروشی؛ برای فرزند معلولش ویلچر تهیه کند ببینید تا حال دلتان خوب شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۳۱    
سرهنگ سعید دادگر با دکتر عبدالرضا دادبود شهردار گرگان پیرامون بررسی اقدامات مشترک و برنامه ریزی های لازم برای برخورد قاطع با معضل دستفروشی و برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهر گرگان دیدار کرد ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بعضی از شهرهای جهان، احداث غرفه های خیابانی را به عنوان راهکاری برای توسعه پایدار اقتصادی در شرایط پاندمی کرونا در پیش گرفته اند؛ چین از جمله کشورهایی است که با توجه به بحران اقتصادی پساکرونا، سعی در توسعه این حرفه برای جبران آسیب های ناشی از آن دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
به منظور حمایت شهرداری از مشاغل خرد، 6 هزار دستفروش تهران با ثبت اطلاعات خود در سامانه سامان بازار در روزبازار و شب بازار ها ساماندهی شده اند که به صورت رسمی اقدام به دستفروشی کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
یک فعال کارگری می گوید: کار کودکان بیش از آن چیزی است که به صورت دستفروشی در خیابان یا مواردی مثل کولبری در مرزها می بینیم و دولت و سایر قوا ملزم به اندیشیدن تمهیدات حمایتی برای رفع کار کودکان هستند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سلام سینما: ویدیوی از تست بازیگری روح الله زمانی برای بازی در فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی پس از جشنواره ونیز در فضای مجازی منتشر شده است. روح الله زمانی از کودکان کار است که پیش از بازی در فیلم خورشید در خیابان ها دستفروشی می کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون خدمات شهری شهرداری فردیس گفت: سد معبر در خیابان های فردیس از 9 صبح تا 9.5 شب ممنوع است ولی واقعیت این است در شرایط اقتصادی فعلی و با توجه به اینکه دستفروشان معیشت خود را از این طریق تامین می کنند، نمی توان در برخورد با آنها قهری عمل کرد.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۲:۲۲    
روح الله زمانی کودکی که از دستفروشی به بازی در یک فیلم رسید و حالا با گرفتن جایزه بهترین بازیگر جوان جشنواره فیلم ونیز سال 2020 قدم در دنیای تازه ای می گذارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: فرهنگ سازمانی در شهرداری که اساسا ماموران شهرداری دستفروشی را معادل سد معبر می دانستند تزلزلی را ایجاد شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بعضی شهرهای دنیا با مدیریت درست بحران کرونا به تدریج از وضعیت قرنطینه های سختگیرانه رها شده و به سمت فعالیت دوباره روی آورده اند. رهبران ملی از هیچ گونه تلاشی برای حمایت از فعالیت های اقتصادی، ضمن توجه به حفظ سلامت عمومی در دوران کرونا دریغ نمی کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۳    
قالیباف : شرکت های دولتی پولی را که از بورس بردند بازگردانند، نسخه پیچیده دارو، از دستفروشی در مترو تا جایزه در ونیز، همتی: روزانه 100 میلیون دلار در سامانه نیما عرضه می شود، احمدی نژاد هم نتوانست خانه را تعطیل کند از عناوین روزنامه هاست.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: بر اساس دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از این پس عرضه آبزیان به صورت دستفروشی جرم است و در صورت مشاهده، آبزیان و ابزارفروش هر دو معدوم می شوند.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۰    
دختر نوجوانی که تا سال گذشته در متروی تهران دستفروشی می کرد، جزو کودکان خوش اقبالی بود که هنر زندگی اش را یکباره زیر و رو کرد و شب گذشته در یکی از معتبرترین جشنواره های دنیا (جشنواره فیلم ونیز) روی صحنه حضور یافت.
شهریاریها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۳:۲۳    
محاکمه متهمان سیاسی با هیئت منصفه، آمریکا با ایران چه می کند؟، باهنر: نگوییم هرکس رئیس جمهور شد فرقی نمی کند، کدام بازار برای کدام سرمایه ها؟، بازگشت تصویر دختران به کتاب ریاضی سوم دبستان، سانسور نام بازرگان، اوپک 60 ساله شد؛ تولدت مبارک OPEC، وداع ...
برترین ها / خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رضا دهکی در بخشی از سرمقاله امروز روزنامه ابتکار با عنوان عصر وعده زدگی! نوشت: نکته جالب در مورد وعده این است که همانقدر که دادن وعده های خارج از حوزه اختیار و مسئولیت و امکان عجیبند، وعده دادن درباره انجام مسئولیت های ذاتی و انجام باید ها و رفع نباید های یک مسئولیت هم عجیب است! ...
برترین ها / کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
روزنامه ایران: خورشید طلوع دوباره مجید مجیدی در سینمای خودش است. یادآور روزهای خوب مجیدی که با زلالی و خلوص دنیای کودکانه آمیخته است. مجید مجیدی و نیما جاویدی در مقام نویسنده بخوبی توانسته اند تعارضات ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دختر نوجوانی که تا سال گذشته در متروی تهران دستفروشی می کرد، جزو کودکان خوش اقبالی بود که هنر زندگی اش را یکباره زیر و رو کرد و شب گذشته در یکی از معتبرترین جشنواره های دنیا (جشنواره فیلم ونیز) روی صحنه حضور یافت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
هفتاد و هفتمین جشنواره فیلم ونیز به پایان رسید و سینمای ایران، نمایندگانش را دست پر به خانه فرستاد، فارغ از اهمیت سینمایی این جشنواره یکی از مسائلی که در آن بسیار مورد توجه قرار گرفت، حضور شمیلا شیرزاد، بازیگر نوجوان فیلم خورشیدِ مجید مجیدی در جشنواره بود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
شمیلا شیرزاد دختر نوجوانی که به گفته خودش تا همین یک سال پیش در مترو دستفروشی می کرد، با بازی در خورشید حالا به ستاره سینما تبدیل شده است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
پیام ویدیویی بازیگر خورشید بعد از دریافت جایزه مارسلو ماستاریانی جشنواره ونیز: مجید مجیدی مسیر زندگی ام را تغییر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
تازه ترین ها، فائزه نجارزادگان: شهید محمدعلی رجایی امروز یکی از نام آورترین افراد در تاریخ کشور و انقلاب اسلامی محسوب می شود، رئیس جمهوری که از دستفروشی در محله شوش بر مسند ریاست جمهوری رسید و 29 روز بعد از انتصابش به عنوان رئیس جمهور در دفتر حزب جمهوری اسلامی ایران به شهادت رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۱    
شاید بارها ضرب المثل "عدو شود سبب خیر، اگر خدا بخواهد" را شنیده و مصداق های روشنی از آن را در زندگی دیده اید. امروز گفت وگویی با یک جوان تبریزی انجام دادیم که مصداق بارز این ضرب المثل بوده، او فعل خواستن، توانستن را در عمل صرف کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رمضان دهقان پور در بازار سنتی املش به کار دستفروشی مشغول است. می گوید از دار دنیا چیز زیادی ندارد، اما آرامشی که در دست های خالی هست در دستان پر نیست: از بچگی آن هایی که مکاسب می خواندند و معلم روستاهای ما بودند به ما گفتند این را آویزه گوش کنیم که زیاد و کم مال دنیا مهم نیست ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۴:۳۵    
مرد دستفروشی که برای گرفتن طلب 9 میلیون تومانی مرتکب قتل دوستش شده بود، در دادگاه مدعی شد که به عمد دوستش را به قتل نرسانده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان- فرماندار بندرعباس عرضه هرگونه آبزیان به صورت دستفروشی را تهدیدی برای سلامت جامعه دانست و گفت: فروش آبزیان به این صورت ممنوع است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۳:۳۵    
شهرداری هزاران قانون دارد، اما بیشتر قانون ها را می توان خرید! از تراکم و ارتفاع و تغییر کاربری که در رأس آن است تا دستفروشی و بستن پیاده رو که ظاهراً کم اهمیت تر است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۳:۱۵    
روایت روزنامه اطلاعات از ممنوع شدن دستفروشی در خیابان ها در 13 شهریور 1345 را در این گزارش بخوانید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دستفروشی بر اساس طبقه بندی سازمانهای بین المللی ازجمله سازمان بین المللی کار (ILO)، جز مشاغل غیررسمی یا مشاغل سیار قرار می گیرد و یکی از مطالبات این سازمان از کشورها، به رسمیت شناسی و رسمی سازی کارگران غیررسمی ازجمله در شغل دستفروشی است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اسم شان را می توانیم دوره گرد، دستفروش، بساطی یا کاسب خیابانی یا هر چیز دیگری بگذاریم. اینها معمولا یا ثابت و یا سیّاراند. در هر دو نوع اش، بدون مجوز و به شکلی غیر رسمی از فضاهای عمومی شهری برای فروش کالا یا ارائه خدمات استفاده می کنند ...
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از شناسایی و دستگیری افرادی که از طریق کپی اطلاعات کارت بانکی شهروندان کاشانی به مبلغ یک میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند خبر داد .
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۵    
پهن شدن بساط دستفروشی در میادین و معابر اصلی سیستان و بلوچستان در حالی نارضایتی کسبه را به همراه دارد که عده ای از دست فروشان پا را فراتر گذاشته و خیابان های شهرها را نیز تصرف کرده اند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- علیرغم ادعای شهردار منطقه یک شهرداری تهران در رابطه با برخورد با دستفروشان تجریش و ممنوعیت دستفروشی برای آنان در طول روز، واقعیت ها حکایت از مسائل دیگری است. تاریخ انتشار: 16:36 - 25 مرداد 1399 - کد خبر: 646939
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از آغاز به کار سامانه سامان بازار برای ساماندهی دستفروشان و بساط گستران تهرانی خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رییس کمیته امداد امام خمینی از افزایش مراجعات به کمیته امداد در سال جاری خبر داد. مرتضی بختیاری با اشاره به تاثیر کرونا بر معیشت جامعه: ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر بندرعباس گفت: شاهد افزایش فقر در جامعه هستیم که سبب شده کودکان و زنان سرپرست خانوار به سوی دستفروشی در خیابان ها روی آوردند، هر چه سریعتر باید برای بهبود این شرایط تدابیری اندیشه شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به افزایش فقر و دستفروشی، بی توجهی به تامین امکانات ورزشی، اشتغال بانوان و ناهماهنگی نهادهای مختلف انتقاد کردند.