شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۳:۲۱Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مافیا»

روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سپید، محمدعلی محسنی بندپی در گفت وگو با ایرنا افزود: در تجهیزات پزشکی از مدیریت ناکارآمد رنج می بریم، یعنی ما باید دست تولیدکنندگان را بگیریم، اما عملا مقاومت می کنیم. در این حوزه همچنان مافیا در شبکه تجهیزات پزشکی وجود دارد ...
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، علیرضا سلیمی؛ عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار ایبِنا با اشاره به فروش اوراق ارزی از سوی بانک مرکزی اظهار کرد: این اقدام موثر، همه نیاز های مردم را پاسخ می دهد و همچنین شاهد شفافیت هر چه بیشتر در این حوزه خواهیم بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
نویسنده رمان عشق وسایه های خاکستری گفت: مافیا در عرصه ادبیات و هنر مانع پیشرفت استعدادهای درخشان می شود و با این روند حداکثر تا دو دهه دیگر اثری از داستان و فرهنگ و ادبیات ایران نخواهد ماند.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۶    
پس از حضور موفق بازیگر معروف در مسابقه تلویزیونی مافیا اجرای او در ویژه برنامه جام جهانی نمایش خانگی، چه کیفیتی دارد؟
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۱    
احتمالا بارها عبارت مافیای پارچه چادر مشکی را شنیده اید؛ افرادی که گفته می شود با در دست داشتن بازار داخل، تولید را برای تولیدکننده ایرانی گران و اینگونه آنان را از گردونه رقابت خارج می کنند. حال پرسش این است که چند درصد از مشکلات ایران در حوزه تولید پارچه چادر مشکی، به وجود مافیا بازمی گردد؟
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
اگرچه با توجه به تحریم های ظالمانه علیه کشورمان، نقش بنادر اماراتی در صادرات برخی اقلام به ایران در سال های گذشته با رشد چشمگیری همراه بوده، اما به نظر می رسد در زمینه موز، این حجم از صادرات به ایران، بیشتر به همان مافیا و روابط خوب آنها با برخی شرکای عرب بازمی گردد تا قیمت و شرایط اقتصادی.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم سبزوار در مجلس کمبود و نبود دارو را نتیجه بازی سازی جریان رانت خوار و دارای تعارض منافع دانست و گفت: مافیا تصمیم گرفت دارو تولید نشود تا نظام توزیع دارو با مشکل مواجه شود و هر زمانی که قرار است اقداماتی برای سازماندهی نظام توزیع انجام شود سوء مدیریت ها و تعارض منافع منجر به مانع تراشی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دادگاه رسیدگی به شکایت جورجیا ملونی نخست وزیر ایتالیا از روبرتو ساویانو خبرنگار ضد مافیای معروف این کشور به اتهام تهمت و افترا آغاز شد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مسابقه شهروند و مافیا قرار است از دی ماه دوباره به آنتن برگردد اما ای ن بار برنامه تازه وارد شبکه نسیم باشد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۷:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
جبار کوچکی نژاد نماینده رشت و خمام در مجلس، وزیر بهداشت را در معرض استیضاح دانست و گفت: طرح دارویار قرار بود قیمت دارو را برای مصرف کننده افزایش ندهد، اما اکنون قیمت ها چند برابر افزایش یافته که ضعف شدید وزارتخانه بهداشت را بیان می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
بغداد-ایرنا- دو آتش سوزی طی 48 ساعت در فرودگاه بین المللی بغداد، خبرساز و بحث برانگیز شد تا اولین شراره های آن دامن دو مدیر فرودگاهی را بگیرد و از سوی نخست وزیر عراق، برکنار شوند؛ اما آیا این آتش سوزی ها، عمدی و حاوی پیام خاصی است؟
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۰:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مسابقه شهروند و مافیا جدید به شبکه نسیم باز می گردد و این بار مجری برنامه علیرام نورایی خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه انرژی گفت: تا مدیریت اقتصاد و نظام بانکی شفاف نشود، تا FATF تصویت نشود وضع به همین شکل است مافیا از هر حرکت اقتصادی دولت به نفع خودشان سود می کند و این منافع ملی است که متضرر می شود.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۸:۲۳    
شقایق دهقان بازیگر کمدی سینما و تلویزیون مهمان برنامه شبهای آهنگی بود. به گزارش وقت صبح ، در بخشی از این برنامه شقایق دهقان رازی متعلق به حامد آهنگی را افشا کرد. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سریال پادشاه تالسا ترکیبی تماشایی و دوست داشتنی از حال و هوای کمدی و فضای اکشن و جنایی است؛ و البته بهترین و مهم ترین عنصر این سریال بازی گرم و جذاب سیلوستر استالونه است که از اولین لحظه، سایۀ حضور قدرتمند خودش را روی داستان پهن می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
شعار سال 1401 ، سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری شده است. یعنی باید بیش از پیش به تولید ملی اهمیت بدهیم. این در حالی است که بازار تجهیزات پزشکی کشور گرفتار مافیا شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۱:۱۵    
اعظمی ساردویی، سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: وارد کنندگان نهاده های دامی به صورت انحصاری عمل می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس به راهکارها برای کنترل نرخ ارز اشاره کرد و گفت: قطع کردن دست مافیا اولین قدم در این مسیر است چراکه دست های پیدا و پنهان می خواهند بازار ارز را بر هم بریزند.
سلامت نیوز / فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
چندی پیش عباسعلی نوبخت رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با استناد به نامه رئیس سازمان مدیریت بحران کشور مبنی بر جمع آوری درختان افتاده در داخل و حریم مسیل ها ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۰    
حکمرانی نخبگان شعاری است که امسال برای نشست سالانه نخبگان علمی کشور انتخاب شد و از سوی مسئولان نیز مورد تأکید قرار گرفت. این در حالی است که متأسفانه همچنان جامعه نخبگان از کمبود حمایت ها از جانب مسئولان و کم اثر بودنشان در مدیریت اجرایی کشور گلایه دارند ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
چه دوست داشته باشیم چه نه، چه کنکور را مافیا بخوانیم و روند آن را ناعادلانه بدانیم و چه این آزمون را روشی معمولی برای ورود به دانشگاه محسوب کنیم باید به این نکته اعتراف کنیم که حالا سرنوشت آینده نزدیک به یک میلیون جوان گره خورده به آزمونی که چند ماه دیگر برگزار خواهد شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی گفت: ما صدای پای انحصار را در واردات خودرو می شنویم؛ این را به وزیر صمت نیز گفته ام.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
محمد فاطمی، رئیس انجمن تولیدکنندگان و واردکنندگان ماشین آلات سنگین، در گفتگو با تجارت نیوز بر این باور است که فرسودگی ناوگان ماشین آلات معدنی در کارشکنی معدن دارانی ریشه دارد که مانند موریانه به جان معادن افتاده اند و با رانت خواری منافع ملی را فدای منافع شخصی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۳:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
مدافع لژیونر فوتبال کشورمان گفت: متاسفانه مافیا آنقدر در فوتبال ما رخنه پیدا کرده که به بازیکن به چشم برده و نوکر نگاه می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۱    
ایسنا/کرمان دادستان کرمان درباره کارگاه های ضایعاتی غیرمجاز می گوید: سوال اینجاست که چه کسی از اینها حمایت می کند که جمع نمی شوند؟ و اتباع بیگانه کارگاه ضایعاتی راه اندازی و اموال سرقتی را خریداری می کند ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زواره از غفلت در تولیدات آنتی بیوتیک گیاهی در کشور خبر داد و افزود: در کشور ما مافیا و تجارت داروهای شیمیایی تبلیغات سوء در زمینه تاثیر گیاهان دارویی را به دنبال داشته است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نبض بازار ، سیدعلی موسوی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از ورود مافیا به واردات خودرو خبر داده است. به گفته او مافیایی که در دو خودروسازی بزرگ کشور در حال تاختن هستند، به واردات خودرو ورود پیدا کرده اند و قصد دارند با شگردهای مختلف واردات خودرو را نیز در دست بگیرند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
راحله کرمی کارگردان جوان فیلم کوتاه از کار در عرصه فیلم کوتاه و سینمای ایران و مشکلاتش می گوید و باور دارد اگر پارتی و سرمایه وجود داشته باشد کار راحت تر پیش می رود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ورود مافیا به واردات خودرو گفت: شاهد شگرد های مختلف مافیا برای نفوذ به واردات خودرو هستیم.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۸:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مافیایی که در صنعت خودروسازی وجود دارد با شرایط دیگری به واردات خودرو ورود پیدا کرده و با شگردهای مختلف به دنبال در دست گرفتن بازار واردات هستند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کجور- تعطیلی چهار ساله معادن، شن و ماسه را در این بخش گران کرد و هر کامیون ماسه با قیمت بیش از شش میلیون تومان به دست مصرف کننده می رسد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی مطرح کرد؛مسئولان گمرکات در دولت انقلابی به نفع مافیا عمل می کنند.
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: یکی از شعار های صریح آقای رئیسی، بکارگیری متخصصان و بستن سرچشمه های فساد بود، اما آقای فاطمی امین وزارتخانه را به سرچشمه و اقیانوس رانت تبدیل کرد.
آنا / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در موافق با استیضاح وزیر صمت گفت: مُرور کارنامه سیدرضا فاطمی امین در 14 ماه نشان می دهد که وی به هیچ یک از وعده های خود در روز اخذ را اعتماد عمل نکرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
کوتاه کردن دست مافیا از زباله های پایتخت از جمله محورهای فعالیت مدیریت شهری محسوب می شود که عملیاتی شدن آن از سوی مافیا مقاومت هایی را همراه خواهد داشت.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا نیک نژاد؛ کارشناس آموزشی گفت: زمزمه های حذف کنکور به شیوه جدید یعنی تاثیر سوابق تحصیلی بیش از 15 سال است که در محافل آموزشی کشور وجود دارد اما تا الان برای آن نتوانستند اقدامی انجام دهند؛ زیرا تعارض منافع و مافیای ذینفعان بسیار جدی و قوی است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۰۷:۴۸    
قزوین- بازار لوازم یدکی و سند آمایش استانی، عملکرد وزارت صمت و کاهش قیمت تلویزیون سرتیتر مهمترین اخبار و تولیدات خبری رسانه تحلیل بازار در استان قزوین طی مهرماه هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
میلاد خالقی منش می گوید مستند اتاق آبی از سوژه مافیای زباله به زندگی کودکان زباله گرد رسید.
برترین ها / ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۰۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
آنتونی تیلور، داور بازی بارسا-بایرن مونیخ، با پس گرفتن پنالتی ای که برای آبی واناری ها اعلام کرده بود، خشم هواداران حاضر در ورزشگاه نوکمپ را برانگیخت و آنها بر علیه یوفا شعار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کل کنفدراسیون صادرات ایران گفت: صنایع بزرگ و کلان نظیر خودروسازی ها، پتروشیمی ها و فولادی ها، گرفتار مافیای بسیار بزرگی هستند، وزیر صمت هم در ابتدای کار تلاش کرد با این مافیا مقابله کند اما در بسیاری ازموارد از این مافیا ضربه خورد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۲    
گروه های مافیایی آمریکا یا به تعبیر ایتالیایی کوزا نوسترا، یکی از مهم ترین سوژه ها در چند دهه اخیر بوده اند. در این مستند چهار قسمتی که در یک فایل تجمیع شده، داستان واقعی این گروه های جنایت کار را از زبان خودشان خواهید شنید؛ داستان هایی که اغلب شان در فیلم هایی چون پدرخوانده ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
اخیرا شورای آهن و فولاد با هدف کاهش دخالت وزارت صمت در قیمت گذاری محصولات فولادی تشکیل شد. با این حال اعضای کنونی آن نه با وزارتخانه و نه با فعالان زنجیره فولاد به توافق های لازم نرسیده اند. از این رو برخی فعالان صنعتی، تشکیل این شورا را به معنای ورود مافیا به زنجیره تولید فولاد و آهن می دانند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۵    
مِیِر لانسکی معروف به حسابدار مافیا یکی از چهره های مطرح جرایم سازمان یافته در آمریکا بود. او دوست نزدیک لاکی لوچیانو پدر مافیای آمریکا بود و تا مدت ها به عنوان مشاور او با وی همکاری می کرد ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه جهان صنعت نوشت: اقتصاد ایران به دلیل اینکه برخی نهادها برای اراده سیاسی خود آن را تابع و رام و مطیع کرده اند اقتصادی است که رانت و فساد در ذات آن نهادینه شده است ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مافیای تکدیگری در تهران حرف تازه ای نیست، البته اگر مراد این مسئول از کار کودکان خیابانی همین موضوع باشد. پیش از این ها هم حرف از درآمد های میلیاردی این مافیا حداقل در تهران بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در قانون جدید اسقاط خودروهای فرسوده تولید و واردات را از اسقاط جدا کردیم و جلوی ایجاد مافیا در اسقاط خودرو را گرفتیم.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۰۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
فاطمه گودرزی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون تصویری معنادار در واکنش به اتفاقات اخیر در اینستاگرام اش منتشر کرده است. وقت صبح- این بازیگر 59 ساله که حدود 5 سال است از سینما دور بوده، آخرین بار در فیلم سینمایی داش آکل به ایفای نقش پرداخته بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
دو روز است که مافیای بازار صدها هزار تخم مرغ نطفه دار را نابود می کنند تا قیمت مرغ سه برابر شود این خبری است که در فضای مجازی دست به دست می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
بررسی کارنامه یک ساله حوزه خودرو تحقق برخی از شعارهای دولت در زمان تشکیل را نشان نمی دهد چه آنکه سامانه یکپارچه خودرو در برهه ای با هدف مقابله با رانت و مافیا و شفافیت ایجاد اما اخیراً بی سروصدا حذف شد و از طرف دیگر هیئت تطبیق مصوبات دولت با قوانین ایرادات اساسی به آئین نامه واردات خودرو گرفته است.