دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۵:۵۰Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مافیا»

رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران به بحث تعیین تکلیف وضعیت استخدامی کارکنان دولت اشاره کرد و گفت ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس با بیان اینکه مافیای کنکور چندین برابر بودجه آموزش و پرورش درآمد دارند و مانند اژدهای چند سر درآمدهای خانوارها را می بلعند، گفت: آقای نوری بگوید که برای این مافیا چه برنامه ای دارد؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- تامین منابع مورد نیاز لایحه رتبه بندی معلمان، نوع مواجهه با تبعیض در نظام آموزش و پرورش، مافیای کنکور و کتب درسی، تعارض منافع و سند تحول و وضعیت بازنشستگان از مهمترین دغدغه هایی بود که نمایندگان مخالف وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در مخالفت با وی به آنها اشاره کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس در توئیتی نوشت: صدایی که تلاش می کند واردات را در مقابل تولید داخلی توجیه کند،ریشه در مافیا دارد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۰۵    
چهار سال و اندی پیش ، در ساختمان اجاره ای وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ،شخصی بر مسند صندلی عظمای وزارت نشست که باوجود همه ادعایش مبنی بر اینکه کارگرزاده است و از جنس کارگران ، اما همه وعده های پوپولیستی وی گویای مطلب و واقعیت های دیگری بود.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۱    
برای هر مترمکعب آب، دولت به مافیا آب 3300 تومان یارانه می دهد که این خود به خوبی گویای آن است که این افراد از مصرف بیشتر استقبال خواهند کرد، چون افزایش مصرف توسط شهروندان به معنای افزایش یارانه برای مجریان طرح های عظیم تأمین آب نیز خواهد بود. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۰۱    
مافیا که به عنوان گرگینه هم شناخته می شود، یک بازی گروهی و استدلالی است که جنگ میان یک اقلیت آگاه و یک اکثریت ناآگاه را شبیه سازی می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۴۸ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – نماینده ایران در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در پاسخ به سخنان ضد ایرانی و اتهامات بی اساس رژیم صهیونیستی گفت: موعظه اسرائیل در مورد اهمیت عدم اشاعه و سیستم پادمان مانند موعظه رئیس یک گروه مافیا در مورد اهمیت قوانین مبارزه علیه جرائم سازمان یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم رزن در مجلس با بیان اینکه متاسفانه در کشور با مافیای خودرو مواجه هستیم که باعث مختل شدن بازار شده است گفت: کجای دنیا مردم پول نقد به حساب شرکت ها واریز می کنند و یک سال در نوبت می مانند تا بعد از این مدت صاحب ماشین شوند؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که مافیای واردات به کدام دستگاه ها وصل هستند گفت که باید اراده دسته جمعی برای مقابله با مافیا وجود داشته باشد و همه نهادها و دستگاههای مسئول پای کار آیند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۵    
یک استاد دانشگاه تهران با اشاره به برخی دلایل خروج نخبگان از کشور گفت: مافیا اجازه ورود نخبه به عرصه صنعت و تولید را نمی دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بازیکن اسبق پرسپولیس و استقلال گفت:سئوال کردم چرا باید فوتبال ساحلی خانوادگی اداره شود و چرا باند و باندبازی در آنجا وجود دارد، اما مرا به کمیته اخلاق فراخواندند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عبدالله باکیده (کارگردان سینما) معتقد است با حضور کارشناسان در مدیریت فرهنگی می توان سینما را از قبضه مافیا بیرون کشید.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
بهزاد داداش زاده در گفت وگو با میزان، درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ساحلی ایران اظهار داشت: اینکه فوتبال ساحلی ما اُفت کرده یک موضوع طبیعی به شمار می رود، اما این اتفاق برای زمان حال نیست ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۴    
شفقنا- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تورم در حوزه های مختلف، ریشه های مختلفی دارد اما به جای اینکه برای هر قسمت از متخصص آن حوزه استفاده کنیم، یک نسخه برای همه حوزه ها می پیچیم. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
ماجرا از 12 اردیبهشت آغاز شد که اسحاق جهانگیری در کلاب هاوس گفت: هیچ راهی جز رای دادن برای اصلاح امور نداریم؛ اگر راه دیگر داشتیم که از طریق آن بتوانیم اصلاحات کنیم و شهر را حفظ کنیم و شهر را به مافیا واگذار نکنیم، خب کار دیگری می کردیم.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۲۰:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
نماینده خرم آباد در مجلس شورای اسلامی تنش آبی‬⁩ را حاصل سیطره طولانی مافیای آب بر مدیریت آب خواند و گفت: تحقیق و تفحص‬⁩ از مافیای آب راهکاری اساسی است که در کمیسیون کشاورزی مجلس پیگیر هستم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون سوارکاری گفت: تایید قانون مجازبودن شرط بندی در چند رشته ورزشی، بخشی از مشکلات مافیا را رفع می کند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: بازی مختلط مافیا در کافی شاپ ها و قلیانسراهای آبادان ممنوع شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
انحصار صنعت خودرو، بلایی بر سر بازار آورد که امروز مردم ناچارند برای خرید پراید که خودرویی بی کیفیت است، بیش از 5 هزار یورو پرداخت کنند، رقمی که با آن می توان در کشورهای همسایه خودروهای مناسبی خریداری کرد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه براساس آمار گمرک طی 4 سال گذشته با وجود اینکه کشور تحت شدیدترین تحریم ها قرار داشت، حدود 140 میلیون دلار صادرات قطعه صورت گرفته، گفت: این آمار خود دلیل و گواهی برای اجرایی بودن مصوبه خودرویی مجلس است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مصوبه خودرویی مجلس شروع مناسبی برای رفع انحصار بازار خودرو است، گفت: مافیا، دلالان پشت پرده بازار خودرو و خودروسازان در تلاش برای هجمه و ایجاد حاشیه برای مصوبه خودرویی مجلس هستند زیرا با این مصوبه منافع عده ای به خطر افتاده و نان دلالان آجر خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مصوبه مجلس درباره واردات خودرو فتح باب مناسبی برای از بین بردن فضای سخت حاکم بر ممنوعیت واردات خودرو است، گفت: با این مصوبه قفل انحصار بازار خودرو شکسته و قیمت های کاذب و حبابی خودروها، متعادل می شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نام گروه ما مافیا است که از حرف های اول اسم هایمان متین روپایی، احمدپسته، فرزادکرگدن، یاورنردبون و اردلان خان، یعنی خودم ساخته شده است. این یادداشت ها، روزنگاری های من است از ماجراهای من و گروه مافیا که در روزهای قرنطینه در دفتر خاطراتم می نویسم؛ باشد که بماند به یادگار برای آیندگان!
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۰    
مشهد- میری نایب رئیس شورای ملی زعفران گفت: اشخاصی که مدعی هستند بازار زعفران در دست مافیا اداره می شود این افراد را معرفی کنند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۳    
بهنام ملکی با اشاره به وضع صنعت خودرو گفت: باید پذیرفت دست هایی در کار هستند که صنعت خودرو به این جا برسد. وقتی ما تکنولوژی موشک نقطه زن داریم چرا در خودرو این چین عقب مانده هستیم؟
مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب اعلام کرده که برند دوو را اجاره کرده اند. یعنی خبری از استفاده از تکنولوژی کره ای در محصولات نیست و این تولیدکننده بر روی محصولی که تا 75 درصد داخلی شده، برند کره ای درج می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۶    
رضا تاجبخش آهنگساز و نوازنده پیانو معتقد است که تحصیل در دانشگاه و در رشته موسیقی، الزاما بار علمی نوازنده را بالا نمی برد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم اهر گفت: سازمان تربیت کودک در تئوری، لازم اما در در عمل جنایت است چرا که باعث ایجاد مافیا در این خصوص می شود. همچنین شما سابقه معلمی و تدریس در مدارس دولتی را نداشته اید و علیرغم اینکه به خوبی به اولویت ها و آسیب های آموزش و پرورش اشاره کرده اید و سابقه حضور در مرکز پژوهش های مجلس را ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک از وزارت صنعت، معدن و تجارت خواست درباره وضعیت واردات پنبه و ریسندگی که دست افراد محدودی است و کاهش عرضه نخ پاسخ دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مخالفت های زیادی با قیمت گذاری دستوری هست و آن را اهرم مناسبی برای کنترل بازار نمی دانند در عوض راهکارهای مختلفی از حذف ارز 4200 تومانی و مافیا تا توزیع کوپن کالاهای اساسی به روش الکترونیک وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- این روزها حال زعفران و وضعیت بازار این محصول خوب نیست و کاهش 30، 40 درصدی تولید و نوسان های شدید قیمتی در میانه وجود تعارض ها و کشمکش های زیرپوستی که رفته رفته علنی می شود، دغدغه ها را برای آشفتگی بیشتر این بازار افزایش داده است؛ وضعیتی که به هیچ وجه به نفع زعفران ایران نیست.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران می گوید: در حوزه دستفروشی هم باندبازی و مافیا وجود دارد، هم افرادی که نیازمند به دستفروشی هستند و هم کسبه ای که اقدام به دستفروشی می کنند. با مطالعاتی که انجام شده، همه این دستفروشان مسئله سدمعبر را پیچیده تر می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی با دفاع از حذف ارز ترجیحی گفت: اگر این اتفاق رخ دهد، دست های مافیا و کثیف از بانک مرکزی قطع خواهد شد و ضمن اینکه باعث ایجاد شفافیت در این حوزه می شود.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: با وجود آنکه تولید موسیقی در دنیا امروز به واسطه تکنولوژی و ابزار و ادوات کامپیوتری به اتفاق سهل تری تبدیل شده اما این به آن معنا نیست که تولید و انتشار قطعات و آلبوم های پاپ کاری راحت و بدون زحمت است ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- مدیرکل بهزیستی کرمان می گوید قانون فرزندخواندگی که سال 96 با اصلاحیه ای همراه بوده باید دوباره اصلاح شود وگرنه می تواند مشکلات مختلفی از جمله قاچاق انسان یا اعضای بدن انسان و نیز فساد اخلاقی بعضی زنان بی سرپرست را نیز همچنان به دنبال داشته باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس صنعت و بازار خودرو گفت: داخل این صنعت وپستو ها انقدر اتفاقات مختلف می افتد و آن قدر دلال ها و سوداگران در بازار دست دارند و در این بازار مافیا مشغول به کار است که اجازه نمی دهند حتی حذف قیمت گذاری دستوری به نفع مردم تمام شود.
تئاتر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
اچ بی او یک سریال مافیایی دیگر می سازد، اما این بار با تمرکز بر یکی از بدنام ترین شخصیت های زنی که در مافیای ایتالیایی ساکن نیویورک فعال بود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از هالیوود ریپورتر، اچ بی او با روث ویلسون، لینا دانم و دنیس لهان قرارداد امضا کرده تا سریالی درباره مافیا بسازند ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۰۵:۰۲    
رکنا: دستمزد جالب بازیگران زن و مرد ایرانی برای حضور در بازی شب های مافیا افشا شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سیدسروش طباطبایی پور: نام گروه ما مافیا است که از حرف های اول اسم هایمان متین روپایی، احمدپسته، فرزادکرگدن، یاورنردبون و اردلان خان، یعنی خودم ساخته شده است ...
شاینا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رجینا هال به عنوان یکی از بازیگران اصلی در پروژه سینمایی فرار نیمه شب مقابل دوربین می رود. به گزارش شاینا؛ رجینا هال قرار است تبدیل به یکی از بازیگران اصلی دنباله فیلم معروف فرار نیمه شب شود که توسط رابرت دنیرو یعنی ستاره فیلم اصلی تهیه می شود. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شاهین باباپور از وجود مافیا در ساخت فیلم و سریال های نمایش خانگی گفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در حال حاضر 7 الی 8 پالایشگاه تولید وی بی دارند و نهایتاً حدود 60 الی 70 کارخانه فعال قیرسازی داریم که همگی این مجموعه ها کاملا هماهنگ شده قیمت قیر را به جلو می برند.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۲۲:۲۲    
در گفت وگوی بین شقایق دهقان و حامد آهنگی در برنامه شب آهنگی حدود دریافتی شرکت کنندگان مسابقه شب های مافیا مشخص شد. برخی کاربران شبکه های اجتماعی به شوخی در این ارتباط نوشته بودند ما فکر می کردیم اینها میشینن دور هم بازی می کنن که ما سرگرم شیم، نگو اینها برای خوش گذرونی هم پول میگیرن!
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۲۱:۴۰    
حجت الاسلام جوادسلیمانی (امام جمعه لاهیجان) مدعی است که یک مافیا در لاهیجان است که مسئولیت هم دارند و در استان نفوذ دارند، اما چون خودشان ملک دارند، اجازه نمی دهند زمین در اختیار طرح جهش مسکن قرار بگیرد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۹:۴۶    
یک کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: از کثیف ترین و بی رحم ترین مافیا در دنیا مافیای دارو است که نمونه اش همین شرکت های واکسن سازی اند. اعلام شده که شرکت فایزر بصورت مخفیانه مشغول آزمایش واکسن کرونا روی نوزادان در یتیمخانه های لهستان بوده.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۷:۴۷    
دادگاهی در ایتالیا که بزرگ ترین محاکمه مافیایی چند دهه اخیر را از نزدیک به یک سال پیش برگزار کرده، در نخستین مرحله از صدور رأی، هفتاد تن از اعضای گروه قدرتمند مافیا موسوم به ندرانگتا را محکوم کرد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۵:۰۲    
ضعف سیمای ملی در جذب مخاطب، حذف برنامه های پربیننده و برخوردهای سلیقه ای مدیران باعث شد تلویزیون که می توانست ابزار قدرتمندی برای جذب مخاطب باشد، محبوبیت خود را از دست داده و در مقابل؛ پلت فرم ها توانستند با تولید رئالیتی شوهایی نظیر شب های مافیا جای خالی تلویزیون را برای مخاطب پر کنند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اگر شما هم عاشق بازی های جدید هستید و دوست دارید در کنار اعضای خانواده یک سرگرمی مفید داشته باشید و هوش و ذکاوت خود را محک بزنید، بهتر است که راجع به بازی مافیا هم فکر کنید. بازی مافیا یک بازی نسبتاً قدیمی می باشد که بین گروه دوستان و اعضای خانواده یک بازی محبوب است. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۰۷:۲۹    
علیرضا استکی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی جی پلاس، در خصوص کسب نخستین مدال جهانی بوکس ایران توسط دانیال شه بخش و اظهارات برخی از افراد مبنی بر بزرگ نمایی این مدال اظهار کرد: از اول هم گفتم ما باید سه مدال کسب می کردیم؛ یک طلا ...