دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۰:۵۲Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مافیای»

مرور نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل خانه کشاورز ایران گفت: در شرایط کنونی می توان گفت مافیای میوه باعث موج گرانی شده اند و این مساله تازگی ندارد و همیشه در بازار بوده اند و بخشی از میوه ها را در ابتدای برداشت محصول از باغات جمع می کنند تا قیمت بالا برود و بعد به صورت تدریجی به بازار تزریق می کنند تا سود بیشتری ببرند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۰۶    
امروزه اگر بهای تمام شده در ساخت مسکن ملاک قیمت گذاری شود با اطمینان می شود گفت که در حدود 40 الی 80 درصد قیمت مسکن رو به کاهش می رود، البته در این میان مافیای مسکن آنقدر تاثیر گذار است که توانسته برنامه های خود را پیش ببرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۶:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
در گذشته که واردات خودرو آزاد بود و تجار به راحتی خودرو وارد می کردند، خودروسازان کشور دچار ضعف بودند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۳    
در قسمت نهم برنامه اقتصاد هنر، مسعود اطیابی تهیه کننده و کارگردان سینمای ایران علت اصلی دستمزد بالای عوامل سینما را ضعیف بودن فیلمنامه هایی که این روزها برای فیلم های سینمایی نوشته می شوند دانست و گفت ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کریمی عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی: مافیای واردات کنندگان، هزاران دستگاه خودرو در گمرکات، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی دارند که اصرار به آزاد سازی واردات می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
کارشناسان تجارت با بیان چالش های صادرات کشور ضمن اشاره به قوانین و تصمیمات قفل کننده صادرات به عنوان مانع جدی صادرات به بیان اشتباهات راهبردی دولت در عرصه اقتصاد و تجارت کشور و ارائه راهکار برون رفت از اشتباهات و توسعه صادرات پرداختند.
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سالانه حدود 44 هزار میلیارد تومان به علت عدم مدیریت پسماند خسارت به کشور وارد می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۵:۲۴    
گدایی یک آسیب اجتماعی است، یک ویروس مرگبار که حیات شهر را تهدید می کند. اگر برای خشکاندن ریشه های این علف هرز اجتماعی کاری نکنیم، روزی گریبانگیر باغچه های سرسبز زندگیمان می شود.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۷    
قیمت پرتقال و بازی مافیای مدیران به گزارش گلونی در ادامه اخبار گرانی و افزایش قیمت ها که این روزها دست از سر کشور ما برنمی دارد، رئیس اتحادیه بارفروشان هم از افزایش قیمت 3 برابری قیمت پرتقال نسبت به سال قبل، به دلیل صادرات بی رویه این محصول خبر داد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۲۵    
مسئله کنکور در ایران در هر زمانی تبدیل به یک مسئله بغرنج شده است. یک زمان مافیای کنکور، زمانی دیگر پولشویی های کلاس های کنکور، یک زمان آموزش های کنکور در صدا و سیما، یک زمان برگزاری کنکور در شرایط کرونایی و یک زمان هم لغو کنکور و به همین ترتیب این داستان ادامه دارد ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
جایی خطاب به مسوولان فرهنگی گفتم، باور کنید آخرتی وجود دارد که از شما سؤال می کنن. هزاران نفر از بچه های مؤمن و متدین داریم که از من سؤال می کنند چرا دیگر درباره امام سرود نمی خوانید؟
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: شبه مافیای خودرو مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرده اند و مجلس و دستگاه های نظارتی باید صنعت خودرو را نجات دهند.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۱    
با تصویب کلیات طرح ساماندهی بازار خودرو در مجلس، موضوع آزادسازی واردات خودرو دوباره به یکی از داغ ترین خبرها تبدیل شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۴    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اعتقاد بر اینکه بانک ها در بازار مسکن دلالی می کنند و اقدام به ساخت و ساز می کنند می گوید: من مافیای مسکن و سلطان مسکن ندیده ام و توصیه من به رئیس جمهور بعدی این است که به ساخت و ساز اهمیت دهد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا غزنوی با بیان اینکه ضبط 420 کانتینر لوازم خانگی بوش به نفع دولت بی فایده است، بیان کرد: مافیای پرقدرت واردات لوازم خانگی با پیش بینی کاهش تحریم ها مجددا دست به کار شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۹    
خواننده پیشکسوت کشورمان با بیان اینکه موسیقی حال حاضر نه شعر دارد، نه محتوا و نه ریتم گفت: هیچ قدرتی حریف دو مافیای خودرو و موسیقی نیست و مافیا به بعضی از مسؤولان فرهنگی ما هم نفوذ کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۲    
اسفناک تر آنکه خیانت های مافیای رخنه کرده در وزارت بهداشت طی یک سال گذشته با شیوع کرونا، علیه بیماران کرونایی و جامعه ایران شدت بیشتری یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مجلس گفت: مدل فعلی تخصیص ارز 4200 تومانی به واردات دارو قطعا اشتباه است. مدل فعلی زمینه ساز ایجاد مافیای دارو شده است و در حال حاضر هم نمی توان این مافیا را حذف کرد. این مافیا واردات دارو را خیلی پیچیده و انحصاری کرده است.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۴۵    
ذوب آهن نامه کناره گیری ذوب آهن به وزیر ورزش، عطای لیگ را به لقای مافیا می بخشیم . به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، باشگاه ذوب آهن با انتشار نامه ای به وزیر ورزش و در واکنش به اشتباهات داوری علیه تیم فوتبال این باشگاه، تهدید کرد که از لیگ برتر کناره گیری می کند ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
کشور، کشوری مسلمان است و شیعه . حجاب هم بشدت مورد تاکید در قانون و دین و عرف این کشور. سوال اینجاست که چرا اراده ای برای قطع همیشگی داستان واردات چادر مشکی به کشور وجود ندارد؟ آیا باید بپذیریم که چادر مشکی در ایران، مافیای واردات دارد؟
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۵۰ سایت دیگر  
به نقل از روابط عمومی باشگاه ذوب آهن اصفهان درپی ادامه سریال اشتباهات داوری و پایمال شدن حق تیم فوتیال ذوب آهن درلیگ برتر باشگاه های کشور،این باشگاه طی نامه ای سرگشاده به وزیر محترم ورزش اعتراض خودرا بیان نمود در این دردنامه که ادامه شرایط موجود و برایند برخورد ناعادلانه با تیم فوتبال را منجر به ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس، پیرامون مشکلات صنایع مختلف کشور از جمله پوشاک، فولاد و موبایل صحبت کرد و علت قاچاق در این صنایع را مافیای سازمان یافته در دستگاه های مختلف کشور دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یک رسانه محلی آمریکایی مدعی شد، یک رئیس مافیای ایالت پنسیلوانیا در قبال دریافت پول، به سود نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری، رأی جعل کرده است.
سینما سینما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۷    
سینماسینما ، محسن جعفری راد صندلی خالی، ساخته سامان استرکی شاید باورش سخت باشد اما سامان استرکی فقط 25 ساله بود که این فیلم را ساخت و در جشنواره ای که اصغر فرهادی سیمرغ کارگردانی را برای درباره الی.... گرفت به او دیپلم افتخار دادند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حامد همایون خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ با حضور در استودیوی خبرگزاری فارس در مورد حواشی موسیقی صحبت کرد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حامد همایون خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ در مورد حواشی موسیقی و پشت پرده های صنعت موسیقی صحبت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
آمل- عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی مازندران از تعیین وضعیت در استاندارد کیفی برنج خبر داد و گفت: متاسفانه برنج خارجی به عنوان درجه یک و برنج ایرانی درجه 2 شناخته شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس با تاکید بر اینکه در مورد توقف صید ترال فانوس ماهیان با هیچ کس تعارف نداریم و مافیای صیادی و ژن های خوب باید کنار بروند، گفت: مجلس از این به بعد در بعد نظارتی خود به هیچ وجه کوتاه نخواهد آمد و با احدی مسامحه نمی کند.
اقتصاد ایران: خسروپناه نوشت: "سیاستمداری از مسئولان نظام پزشکی با تمسخر و بدون دانستن ظرفیتهای طب سنتی، آن را تجویز علفی می نامد و اما چشم بر قراردادهای جنایت بار مافیای دارو و درمان و پولهای زیرمیزی می بندد!
مجموعه انیمیشن کیخان از تولیدات مرکز پویانمایی صبا از امروز ساعت 12:00 از شبکه امید پخش می شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۹    
سهامدارن پتروشیمی گچساران (پتروشیمی کازرون، پتروشیمی دهدشت، پتروشیمی ممسنی، پتروشیمی بروجن، بانک صادرات، بیمه توسعه، هلدینگ خلیج فارس) همگی دارای شخصیت حقوقی هستند و تاکنون هیچ سهمی از سهام ارزشمند پتروشیمی گچساران به مردم واگذار نشده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام خانه کشاورز ایران گفت: مافیای موجود در بازار باعث شده گوجه فرنگی مستقیم در بازار عرضه نشود و عده ای این محصولات را انبار کنند و به تدریج با قیمت بالا به بازار تزریق نمایند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
یک اقتصاددان گفت: سیگنال های مثبتی از آرامش در بازار ارز به چشم می خورد اما تحرکات برخی دلالان و مافیای بازار موانعی را بر سر راه بانک مرکزی ایجاد کرده است.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۵۹    
امیر حسین ذاکری ‪-‬ جناب دولتمرام در جلسه شورا گفت: بچه ها شما از فضای تاریک نمی هراسید؟ یکی از اعضا گفت: نه شاید هم آره، بسته به شرایط داره، البته بعضی ها که خیلی از تاریکی خوششان می آید مثل مافیای اقتصادی در تاریکی، دولت در سایه، دلال های پشت پرده ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه گفت: یکی از ترفندهای جدید مافیای مواد مخدر برای توسعه بازار خود این روزها این است که معتاد کرونا نمی گیرد .
سیمرغ   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
یکی از مافیاهای پرنفوذ موسیقی در لس آنجلس و نماینده های یک سایت شرط بندی درصدد بوده اند تا مقدمات مهاجرت چاوشی را فراهم کنند ولی آقای خاص موسیقی ایران دست رد به سینه آنها زده است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس مرکز ملی مطالعات اعتیاد محافظت مواد مخدر در برابر ابتلا به کرونا ساخته و پرداخته مافیای مواد مخدر دانست و گفت: براساس آمار مراکز درمان اعتیاد، مصرف کنندگان این مواد نیز به کرونا مبتلا می شوند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۲    
ریشه مشکلات فعلی در حوزه های اقتصادی و معیشتی همچنین نارضایتی بخش های مختلف مردم را باید در وجود مافیای مسلط بر دولتها، ناتوانی و سوءمدیریت و فساد مدیران ارشد دولتها، تصدی مدیران میانی بسیار ناتوانتر و و ساختارهای نادرست اقتصادی و اداری و سیاستهای پراشتباه دولتی جستجو کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اما سلاح امریکا برای اعمال فشار بر ایران، یک سلاح است و آن نه تحریم های بی فایده، نه گلوله و جنگ، بلکه نوسانات ارزی است. اقدامی که توسط مافیای آمریکایی بازار ارز و طلا و خود دولت اصلاح طلب انجام می شود و امریکا هیچ نقشی در آن ندارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از جولان مافیای کنکور در حوزه آموزش و پرورش، از نفوذ این مافیا در تدوین و تنظیم کتب درسی خبر داد و گفت: در همین راستا طرح سئوالی از وزیر آموزش و پرورش کلید خورده است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه جامعه: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: پیش بینی می شود معضل اعتیاد و مصرف مواد مخدر افزایش پیدا کرده باشد.سعید آیتی اظهارکرد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حسینی قطب آبادی گفت: در شرایط سخت و گرانی های موجود که این گرانی ها هدفمند و هدایت شده توسط عده ای است که نفع آن به جیبشان می رود و کم توجهی دستگاه های مربوطه در این زمینه، بهترین راه اعتراض را اعتصاب غذا دیدم.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۶    
تهران (پانا)- رئیس اتحادیه باغداران با اشاره به این که دولت باید بستر مناسبی برای بسته بندی محصولات کشاورزی ایجاد و زمینه صادرات این بخش را فراهم کند، می گوید وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت باید ساختار حمایتی درستی برای تولیدکننده داشته باشند تا کشاورز بتواند تولید کند و در زمان توزیع محصول هم ...
برترین ها / کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۷:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه شرق: غلامحسین دوانی، عضو برجسته جامعه حسابداران رسمی ایران، عضو انجمن حسابداران خبره آمریکا و از فعالان مبارزه با فساد می گوید: پوشش مصونیت قضائی است که باعث شده در بسیاری موارد متهمان و حتی مجرمان اطلاعات محرمانه خود را برای محاکم و مأموران افشا کنند و علاوه بر آنکه در احکام آنها تخفیف ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- در حالی این روزها زعفران کاران خراسان جنوبی در حال برداشت گران ترین ادویه جهان و مرغوب ترین نوع آن هستند که از کمبود نیروی کارگری، کاهش دو ساله قیمت زعفران و خام فروشی آن و وجود دلالان گلایه دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: برگزاری مزایده های شهرداری، دست واسطه ها و دلالان را کوتاه می کند و می تواند به مافیای میوه و تره بار که در گذشته مطرح بود، برای همیشه پایان دهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نیمه خالی برج تجارت آموزش در مافیای آموزش و پرورش و زمینه تبدیل زنجان به مرکز لجستیک شمالغرب کشور فراهم می شود عناوین مهم روزنامه های امروز زنجان است.