دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۱۷:۳۹Jun 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه خانگی»

ربیع   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۹    
نجمه کریمیان به گزارش پایگاه خبری ربیع ، جریان تولید و عرضه مجموعه نمایشی در شبکه خانگی از سال 89 با پخش سریال قلب یخی آغاز شد.در همان ابتدای تاسیس شبکه خانگی مشخص بود که با استقبال مخاطبان همراه خواهد شد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تهیه کننده فیلم سینمایی نیلگون با اشاره به توفیق آثار کمدی در سینما و معمایی در شبکه نمایش خانگی گفت که اگر همین امروز، فیلمنامه ای شبیه همین نیلگون به دست من برسد، به سرمایه گذار خواهم گفت که ساخت چنین فیلمی، فایده ای نخواهد داشت و به بازگشت سرمایه نخواهد رسید. ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۲:۲۶    
پورمحمدی در حمایت از شبکه خانگی گفت: چرا محدودیت ایجاد می کنید و دنبال سلطه هستید؟
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تهیه کننده پسرکشی گفت: شبکه خانگی به دلیل رقابت شدید با محصولات خارجی با وسواس بیشتری در انتخاب متن و کیفیت تولید پیش می رود، به همین دلیل رقابت در این عرصه بسیار شدیدتر و سریال سازی در آن به مراتب حساس تر از تولید فیلم شده است .
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۶    
قربانعلی طاهرفر گفت: در حال حاضر فیلمی بر پرده سینما در حال اکران است که قمار را با جزئیات نمایش می دهد و متاسفانه همین فیلم و فیلم های دیگری که مروج استعمال سیگار و الکل هستند پس از اکران به شبکه خانگی و در ادامه خانه ها راه پیدا می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شماره 54 ماهنامه خبری تحلیلی کد ویژه خردادماه 1403 همراه با گفتارها و نوشتارهایی از صاحب نظران حوزه تنظیم گری صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی منتشر شد. این شماره از نشریه کد ، ارتقای تنظیم گری و سلامت محتوایی شبکه نمایش خانگی را مورد بررسی قرار داده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
شماره 54 ماهنامه خبری تحلیلی کد ویژه خرداد 1403 همراه با گفتارها و نوشتارهایی درباره ارتقای سلامت محتوای شبکه نمایش خانگی منتشر شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
امیرحسین فتحی در سریال نمایش خانگی شغال به کارگردانی بهرنگ توفیقی به ایفای نقش می پردازد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
ساترا در آستانه برگزاری دوره چهاردهم انتخابات ریاست جمهوری، بسته محتوایی ویژه ای به سکوهای دارای مجوز عرضه می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مریم ماهور مجری سابق تلویزیون ویژه برنامه فوتبالی یورو 2024 را اجرا می کند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۷    
نادر طریقت گفت: برای نظارت بر تولیدات شبکه خانگی و به ویژه حراست از کیان خانواده باید در این حوزه قانون مدون وجود داشته و یک متولی مسئول آن باشد تا شاهد پخش فیلم های نامناسب برای خانواده ها نباشیم.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سیاست روز نوشت: در ابتدای ظهور این پلتفرم ها خبری از تولید نبود و مدیران این شبکه ها برای دیده شدن، صرفا به انتشار و بازنشر آثار سینمایی و سریال های قدیمیِ صداوسیما و البته خارجی بسنده می کردند. پس از مدتی مدیرانِ این پلتفرم ها با شعارِ دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور و تلاشی مضاعف، [...]
مردم فردا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رضا عطاران با سریال جدید به نام اجق وجق پس از سریال دفتر یادداشت به شبکه خانگی می آید.
بیتوته   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
آنها که مجموعه شبکه خانگی افعی تهران را در این روزها پیگیری کرده اند، ماجرای این دیالوگ را می دانند و آنها که در جریان نیستند بدانند این دیالوگ میان افعی تهران و تراپیست یا همان روان درمانگر او رد و بدل شده است؛
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ویدیویی از لحظه برخورد عجیب مجید مظفری با دیوار وسط برنامه در یک نمایش شبکه خانگی را مشاهده کنید.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ویدیویی از لحظه برخورد عجیب مجید مظفری با دیوار وسط برنامه در یک نمایش شبکه خانگی را مشاهده کنید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ویدیویی از لحظه برخورد عجیب مجید مظفری با دیوار وسط برنامه در یک نمایش شبکه خانگی را مشاهده کنید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۰:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: سیامک انصاری این روزها در تدارک برای اجرای برنامه جدیدش با نام جیغ در شبکه نمایش خانگی است.احسان علیخانی در اولین قسمت از برنامه جوکر درباره دلایل غیبت سیامک انصاری در این برنامه توضیح داد؛ بر اساس این توضیح ...
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۵:۱۱    
سریال حیثیت یا بهتر بگوییم، مینی سریال حیثیت گمشده، یکی از سریال های پر طرفدار شبکه خانگی است که در سال 1402 پخش شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۶    
اولین تجربه پژمان تیمورتاش در مقام کارگردان یک سریال نمایش خانگی، اثری پرستاره، اما متوسط لقب می گیرد که مخاطب از دنبال کردنش پشیمان نمی شود، اما محصول ماندگار و شاخصی در شبکه خانگی ایران هم نیست.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۹    
علی درستکار یکی از مجری- کارشناس های بسیار خوب تلویزیون بود که با تسلط بی نظریش بر مباحث می توانست مخاطب را برای مدت ها جذب گفت وگوی خود با مهمانانش کند ...
هفت راه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا رحمانی کارگردان سینما با اشاره به رای صادره توسط شورای صیانت خانه سینما درباره یکی از مدیران پلتفرم نماوا گفت: رای صادر شده به گونه ای است که نقدهایی به آن وارد است، چراکه سوال های بسیاری در این خصوص مطرح است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پلتفرم هاشور که در حوزه عرضه مستند فعال است از گسترش فعالیت های این سرویس خبر داد و عنوان کرد، قرار است به تولید مستندهای چند قسمتی و برنامه هایی با محوریت معرفی چهره های جهانی بپردازد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
آن چه که در ادامه می خوانید، تحلیلی ست بر عملکرد هفت بازیگر زنِ سریال های فعلی شبکه خانگی
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
این روز ها با دیدن سریال ها در شبکه خانگی در حال امیدوار شدن به سریال سازی در ایران هستیم. افعی تهران یکی از آن سریال هایی است که ما را امیدوار می کند ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
ساترا در راستای تجلیل از مقام شامخ شهدا به ویژه شهید خدمت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، بسته محتوایی ویژه شهدای خدمت را در اختیار رسانه های دارای مجوز قرار می دهد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
برمایی می گوید: اصلی ترین وجه تمایز سپنج انتخاب رویکرد به جای انتخاب موضوع است و حضور سپنج در شبکه نمایش خانگی، از این منظر یکی از وجوه تمایز این محصول می تواند محسوب شود و یک ورودیه موفق برای شکل گیری جریان تولید برنامه های مشابه در شبکه خانگی است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۵    
حجت الله سیفی گفت: شبکه خانگی آن چنان که باید، روی آموزش تأکیدی ندارد بلکه مهم میزان فروشی است که از تولیدات به دست می آید.
مردم فردا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال لغو اکران فیلم های سینمایی و تعطیلی سالن های نمایش به دلیل عزای عمومی، سریال ها، برنامه ها و رئالیتی شوهای شبکه نمایش خانگی هم تا روز یکشنبه 6 خرداد منتشر نمی شوند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
همزما با برگزاری نخستین مراسم اعطای مجوز سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا) در سال 1403 به 6 رسانه حوزه فیلم و 6 رسانه حوزه آموزش مجوز فعالیت اعطا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
برنامه کنسرتینو که لذت تماشای موسیقی را به مخاطبین هدیه خواهد کرد به میزبانی علیرضا عصار و با حضور هنرمندان شاخص موسیقی کشور از سوم خرداد ماه پخش می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارشاد در برنامه جهان آرا با بیان اینکه تکلیف نظارت بر تولیدات فضای مجازی باید روشن شود، گفت: در وزارت فرهنگ این آمادگی را داریم جامه عمل به آنچه در اختیارمان قرار داده شده است بپوشانیم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۰:۳۱    
فرزاد فرزین یکی از خواننده های پاپ است که همیشه علاقه خود به پرسپولیس را نشان داده و بارها طرفداری اش از این تیم را اعلام کرده است. این خواننده معروف که به تازگی همراه با علیرضا بیرانوند در یک برنامه شبکه خانگی شرکت کرده بود در مقطع کوتاه با گلر ملی پوش سرخپوشان دچار درگیری لفظی شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پخش سریال آمستردام به دلیل اختلاف سازندگان و پلتفرم پخش کننده در شبکه نمایش خانگی ناتمام ماند. اختلاف داخلی بین گروه سازنده و سوءبرداشت هایی بین سازندگان و پلتفرم پخش کننده باعث تعویق در پخش سریال شده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
این روزها و همزمان با بزرگداشت مقام معلم، ماجرای شکایت وزارت آموزش و پرورش از سریال شبکه خانگی افعی تهران به کارگردانی سامان مقدم حسابی خبرساز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۰    
رامین عباسی زاده طراح و تهیه کننده بعد از سریال تاریخی رحیل اینبار زندگی یک سیاستمدار پرمناقشه ایرانی را به شبکه خانگی می آورد یا از دل تاریخ امپراطوری سریالی برای تلویزیون خواهد ساخت.
شباویز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۸    
مونا احمدی متولد 27 آبان 1369 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است، فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری تئاتر می باشد که فعالیت خود را از بازی در نمایش های دانش آموزشی شروع کرد و با شهرزاد شبکه خانگی به شهرت رسید
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فیلم سینمایی اخت الرضا به کارگردانی سید مجتبی طباطبایی از امروز 19 اردیبهشت در پلتفرم ها به نمایش درآمد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
فیلم سینمایی اخت الرضا به کارگردانی سید مجتبی طباطبایی از امروز 19 اردیبهشت در پلتفرم ها به نمایش درآمد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه وظیفه ساترا نظارت بر پلتفر م های شبکه خانگی است، گفت: این شبکه های باید خطوط قرمز و حدود مسائل فرهنگی کشور را حفظ کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۶    
یزد- ایرنا- به دنبال انتشار برشی از یک سریال شبکه خانگی در فضای مجازی که در آن برخورد تحقیرآمیز یک دانش آموز سال های دور با معلم خود را نشان می دهد، شماری از تشکل های معلمان استان یزد در نامه ای سرگشاده خطاب به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد، پیگیری و برخورد قانونی با این موضوع را خواستار شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شیدا یوسفی پس از حضور در تلویزیون، وارد پلتفرم های شبکه خانگی شده و تا امروز در رئالیتی شوها و سریال های مختلفی نقش آفرینی کرده و بازیگری را به صورت حرفه ای دنبال می کند. حضور او در فصل دوم گیم شوی زودیاک بهانه ای شد تا با او به گفت وگو بپردازیم.
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رماضنعلی سنگدوینی، نماینده گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون انرژی با تأکید بر اینکه برق شبکه خانگی باید تأمین شود، نسبت به مشکلات ناشی از قطع برق صنایع هشدار داد و درخواست کرد برای این موضوع فکری بشود.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
خبرها حاکی است که داریوش فرضیایی قرار است با بازی در سریال لالایی و یک نقش آفرینی متفاوت در شبکه خانگی به قاب تلویزیون بیاید.
بهادر احرامیان عضو هیات مدیره انجمن فولاد درباره کمبود گاز و تاثیر فرهنگ سازی در شبکه خانگی برای کاهش مصرف، اظهار کرد: مسئله این است که ما کمبود گاز نداریم یعنی تولید گاز فعلی حتی در اوج مصرف عددی نزدیک به 1 میلیارد متر مکعب است که با استانداردهای دنیا عدد بزرگی است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۷   + ۵۸ سایت دیگر  
با دستور رئیس سازمان سینمایی کشور، کلیه آثار سینمایی خارجی که در پلتفرم های مختلف عرضه می شوند، باید تاییدیه سازمان سینمایی را جهت نمایش از این سکوها اخذ کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۵    
رئیس سازمان صدا و سیما در حاشیه جلسه هیأت دولت درباره جلوگیری از پخش سریال حشاشین در شبکه نمایش خانگی توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سریال قطب شمال با کارگردانی امین محمودی یکتا و نویسندگی مشترک حامد افضلی و امین محمودی یکتا، برگرفته از رمان محبوب و مشهور کنت مونت کریستو از آثار الکساندر دوما بوده که در هفته اول اردیبهشت ماه 1403، پخش آن توسط شبکه خانگی فیلیمو آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۷:۵۰    
حشاشین سریال رمضانی مصری درباره حسن صباح و بخشی از تاریخ ایران است که این روزها تبدیل به یک مسئله چندوجهی در فضای مجازی، شبکه خانگی و مخاطبان آن شده و متاسفانه مثل دیگر موارد فرهنگی وقتی به آن توجه کرده اند که کار از کار گذشته است.