سه شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۳:۱۹Dec 2022 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تهییج»

راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
این روزها کُردستان در مرکز توجه رسانه ها و جریان ضدانقلاب قرار گرفته است تا با همه توان پیاده نظام خود را برای روشن نگه داشتن خط آشوب تهییج و تشویق کنند؛ اما در پشت پرده چه خبر است؟
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
شعارنویسی های این روز ها تنها نتیجه یک انحراف یا تهییج هیجان نیست، بلکه می توان از آن به عنوان آینه تمام نمای احوالات این روز های کشور یاد کرد. این روز ها هیچ چیز عادی نیست؛ حتی دیوارها! دیوار های این شهر، پر از دیوارنگاره هایی نامعمول هستند که به جای خلق یک تصویر هنری و زیبا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به انتشار اخبار نادرست از سوی برخی از سلبریتی ها گفت: نتیجه این اقدامات و این تهییج ها مستقیماً آسیب به جان و مال مردم بوده و نباید دستگاه قضا به راحتی از خطای جدی این افراد موثر بگذرد و باید این اقدامات آنها مورد رسیدگی قرار گیرد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
باید مردم را اقناع و ترغیب کرد. برای این نیز 2 کار باید همزمان اتفاق بیفتد؛ هم ادبار از این حکومت و هم امید به حکومت بعدی؛ یعنی خشم را باید با امید تبدیل به جنبش اجتماعی کرد، وگرنه می شود همین که هست...با پهلوی کوچک، رجوی، اسماعیلیون، مسیح، کریمی، سیما ثابت و زاغری مگر می شود آینده ساخت؟
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اعلام فراخوان برای ادامه اغتشاشات ازسوی جریان های معاند در شرایطی ادامه دارد که پشت پرده طرح ریزی ها برای به خیابان کشاندن مردم حکایت از آن دارد که عده ای با بهره مندی از امکانات مالی و حمایت های رسانه ای ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۳   + ۱۴۷ سایت دیگر  
شورای امنیت کشور با صدور بیانیه ای نسبت به رخدادهای اخیر توضیحاتی ارائه کرد. دشمن از طریق اجماع سازی میان گروه های ضدانقلاب و نیز تهییج برخی از سلبریتیها قصد داشت با جنگ روانی گسترده و کشته سازی های دروغین، بهانه ای برای سلب آسایش مردم و گسترش اغتشاش در کف خیابان ایجاد نماید.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
از اوایل دوران ریاست جمهور دونالد ترامپ بود که مبحث ساخت تراشه های نیمه هادی پیشرفته در خاک آمریکا رنگ و بویی جدی به خود گرفت و حالا خبر جدید این است که پس از تلاش ها و اختصاص یارانه های وسیع دولتی برای تهییج شرکت ها جهت سرمایه گذاری در آمریکا برای ساخت تراشه های پیشرفته ...
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۲:۲۲    
پرویز پرستویی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با انتشار یک استوری در اینستاگرام اش به حمایت از هنگامه قاضیانی پرداخته است. وقت صبح- هنگامه قاضیانی که هفته قبل به اتهام حمایت از آشوبگری و تهییج و ترغیب جامعه و دامن زدن به اغتشاشات توسط دستگاه امنیتی بازداشت شده بود، روز گذشته آزاد شد. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت خارجه گفت: تعداد قابل توجهی از اتباع و شهروندان کشورهای مختلف بازداشت شده اند. دلایل متقنی درباره نقش آنها در تهییج به اغتشاشات وجود دارد.
سینما سینما   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
برخی منابع غیررسمی اعلام کردند هنگامه قاضیانی بازیگر سینما با دستور مقام قضایی آزاد شد. به گزارش سینماسینما ، هنگامه قاضیانی 29 آبان ماه با حکم قضایی به اتهام حمایت از آشوبگری و تهییج و ترغیب جامعه و دامن زدن به اغتشاشات توسط دستگاه امنیتی بازداشت شد. ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۹    
از ابتدای ماجرای خانم مهسا امینی علی کریمی برای تهییج مردم ادعاهای کذبی مطرح کرد که همان لحظات اولیه توسط کاربران رسوا شد، در گزارش پیشرو به این دروغ پردازی ها پرداخته ایم.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۸:۴۵    
مهدی پناهی، خبرنگار و فعال رسانه ای در توییتی درباره تاثیر اینترنشنال نوشت: برخی مخالفان حکومت بعد از آزادی حسین رونقی گله تندی از خانواده اش و اینترنشنال دارند که با دروغ گویی درباره سلامت وی و تهییج مردم باعث دستگیری افراد شدند. یادم از این قاتل مشهدی افتاد ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۴    
فوق ستاره تیم ملی آرژانتین یارانش را برای پیروزی و تلاش در ادامه رقابت ها تهییج کرد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عامل مهم در آشوب های خیابانی در کشور و به ویژه غرب کشور، دو کانالی است که سعی در تهییج مردم با شعارهای ناسیونالیستی و دعوت آنها به تجمع به هر بهانه ای می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: بسیاری از اغتشاشگران دچار افکاری تهییج و مخدوش شده از لحاظ تاریخی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی هستند و لازم است در این زمینه ها افکار خود را به یقین برسانند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۷:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
در ماه های اخیر برخی سلبریتی ها به روش فیک نیوزها به انتشار اخبار دروغ اقدام کرده و افکارعمومی را علیه نظم و امنیت در جامعه تهییج و تحریک کرده اند.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بار دیگر با انتشار پستی اینستاگرامی، به تهییج بازیکنانش پرداخت.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از رکنا؛ این طنزپرداز در اغتشاشات اخیر حاضر به همکاری با برخی دیگر از بلاگرهایی که با جریان ضدانقلاب همراه شده بودند نشد و با اینکه بارها از سوی آنها مورد فحاشی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۰:۵۵    
آخرین نفر از انجمن اسلامی پشت تریبون رفت و نقطه پایان و تلخ ماجرا رقم خورد. برای تهییج فضا، خانمی با زیر پا گذاشتن قانون دانشگاه که...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۰:۳۳    
علی کریمی برای تهییج و تشویق مردم به اغتشاش، گاف بزرگی داده که حسابی جنجالی شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۰    
یکی از مهم ترین اقشار و اصنافی که در حوادث دو ماه اخیر کشور بیش از سایرین اذهان مردم را دچار تشویش کرده اند و یا خود بازیچه دست رسانه های خارجی قرار گرفته اند، اهالی سینما و تلویزیون بوده اند. مثال های زیادی برای تهییج مردم و دعوت به اغتشاشات از سوی این قشر وجود دارد.
598   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
"هنگامه قاضیانی" که طی روزهای گذشته با حمایت از آشوبگری و با تهییج و ترغیب جامعه به اغتشاشات دامن زده بود، ساعتی پیش و با حکم قضایی توسط دستگاه امنیتی بازداشت شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
هنگامه قاضیانی بازیگر سینما و تلویزیون به دلیل حمایت از آشوبگری ها و دامن زدن به اغتشاشات،با حکم قضائی بازداشت شد. به گزارش ایرنا، هنگامه قاضیانی بازیگر سینما و تلویزیون که طی روزهای گذشته با حمایت از آشوبگری و با تهییج و ترغیب جامعه به اغتشاشات دامن زده بود ...
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۸:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی قوه قضائیه درباره بازداشت بازیگر مشهور سینما و تلویزیون توضیحاتی ارائه کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۰:۵۹    
هنگامه قاضیانی بازیگر سینما و تلویزیون که طی روزهای گذشته با حمایت از آشوبگری و با تهییج و ترغیب جامعه به اغتشاشات دامن زده بود، ساعتی پیش و با حکم قضایی توسط دستگاه امنیتی بازداشت شد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۱۵   + ۵۸ سایت دیگر  
هنگامه قاضیانی بازیگر سینما و تلویزیون که طی روزهای گذشته با حمایت از تهییج و ترغیب جامعه، ساعتی پیش و با حکم قضایی توسط دستگاه امنیتی بازداشت شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه اصفهان در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به القای شایعات، انتشار اخبار نادرست و تحریف یک طرفه وقایع اخیر در دانشگاه ها توسط چند کانال تلگرامی متعلق به فرقه تروریستی منافقین، دانشگاهیان در فتنه تهییج سازماندهی شده این فرقه قرار نگیرند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
در حالی طی هفته های اخیر جریان های معاند و ضد انقلاب تلاش کرده اند آرامش عمومی در برخی شهرهای کشور را بر هم بزنند، برخی رسانه ها با خط دادن به بازار شایعات در تلاش برای تهییج کارکنان و کارگران صنعت خودرو هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۰:۲۰    
رحمن قهرمانپور کارشناس مسائل بین الملل در توییتی نوشت: ترامپ در 2020 شکست خورد و در انتخابات میان دوره ای 2022 بازی برده جمهوری خواهان را تبدیل به بازی باخت کرد. به گفته پل کروگمن در نیویورک تایمز ترامپ توان زیادی در تهییج پایگاه رای نسبتا محکم خود دارد اما قادر به کار جمعی نیست ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
بوکان- این روزها بوکان در مرکز توجه رسانه ها و جریان ضدانقلاب قرار گرفته است تا با همه توان پیاده نظام خود را برای روشن نگه داشتن خط آشوب تهییج و تشویق کنند؛ اما در بوکان چه خبر است؟
رییس پلیس پایتخت از دستگیری یک فرد که قصد التهاب در مترو داشت خبر داد. سرهنگ سعید عطاالهی با اشاره به دستگیری یک فرد در یکی از ایستگاه های مترو پایتخت، بیان کرد: این فرد که به دنبال تحریک و تهییج شهروندان و بر هم زدن نظم و امنیت ایستگاه مترو بود توسط پلیس مترو دستگیر شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۶:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
شهرری- ایرنا- دستگیری عامل تشویق و تهییج افراد در فضای مجازی به اقدام علیه امنیت کشور، بازداشت یک اغتشاشگر که قصد تعطیل کردن مغازه های قیامدشت را داشت و افتادن چند سارق به دام عدالت، از مهمترین اخبار امروز/ پنجشنبه/ فرماندهی انتظامی شهرستان ری است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۱:۳۴    
سوپرانقلابی ها بعد از طرح ضرورت اصلاح و تغییر در شیوه حکمرانی از سوی قالیباف که در قالب حکمرانی نو مطرح شد، توپخانه خود را روشن کرده اند و به انحاء مختلف و با استفاده از ابزارهای متفاوت مانند شایعه سازی، اتهام زنی و البته تهییج افکار عمومی می کوشند با تخریب گوینده این گفتار ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
پرویز برومند که از مدتی پیش در صفحات خود در شبکه های اجتماعی به دنبال تهییج افکار عمومی و دعوت به آشوب های خیابانی بود، شب گذشته در اغتشاشات بازداشت شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سیدرضا صدرالحسینی، کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه رسانه سعودی اینترنشنال مدیریت تهییج اعتراضات مردمی را که به اغتشاشات منجر شد بر عهده داشت، گفت: جریان های ضدانقلاب، سلطنت طلب ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۸۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری 48 اخلالگر بازار ارز در اجرای اجرای طرح دستگیری دلالان و برهم زنندگان نظم این بازار خبر داد.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۷    
آقایان و خانم ها، شما می توانید بر موج فعلی سوار شوید و مردم را به دلیل ناکارآمدی سیستم موجود تهییج و به زعم خود به سمت و سوی دلخواهتان متمایل نمایید، اما مطمئن باشید که اهل فکر یقین دارند دستمال کثیف توان نظافت خانه و کاشانه را ندارد، پس اگر بنای قدرت دارید، اول برادریتان را ثابت کنید.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۷:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
در تمرین امروز پرسپولیس، سید جلال حسینی هم با حضور در تمام بخش ها، آمادگی اش را به رخ کشید و بازیکنان را برای تلاش بیشتر تهییج می کرد.
برترین ها / هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۲۱:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
بعد از انتشار فایل صوتی رعنا رحیم پور خبرنگار بی بی سی، که گفته بود به اینترنشنال ابلاغ شده فقط با سران احزاب تجزیه طلب گفت وگو کنند ، این شبکه سعودی تلاش کرد تا از خودش رفع اتهام کند اما نکته جالب این واکنش جایی است که این رسانه دوباره تریبونش را در اختیار همان سران احزاب تجزیه طلب قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر با صدور بیانیه ای اعلام کرد: با انجمن هایی مانند شریف که با امکانات جمهوری اسلامی رشد کرده و علنا به دنبال تهییج دانشجویان و از سرگیری آشوب ها در دانشگاه ها هستند، طبق قانون برخورد شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: اینکه دشمن، مؤمنین را در حرم شاهچراغ(ع) به شهادت برساند و اینکه روسری از سر زن ایرانی بردارند و او را در حمله به روحانیت تهییج کنند ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۸:۳۲    
یاری گفت: رسانه های معاند خصوصاً رسانه متعلق به سعودی در حوادث اخیر بیش از گذشته عناد و دشمنی خود را نمایان ساخته و به هر دروغی متوسل می شوند تا سبب تهییج و تحریک اغتشاشگران شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۶:۲۰    
به گزارش مشرق، یک کاربر شبکه های اجتماعی با اشاره به خروش شیعیان عربستان علیه رژیم آل سعود نوشت: اینجا عربستان سعودی است. تدفین شهدای قطیف و الاحساء. همه یک صدا فریاد میزنند مرگ بر آل سعود. آنجا آزادی برگزاری تجمع نیست، آنجا هیچ رسانه ای مردم را تهییج نمی کند، ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدعیان اصلاحات که پس از آتش افروزی و تهییج به خشونت و آشوب در فتنه اخیر از مردم سیلی سختی خوردند و عصبانی هستند، بار دیگر فریادشان به نیابت از آمریکا بلند شد و با انتشار یاوه ها و جفنگ هایی، بی شرافتی و آلودگی عمیق خود را بروز دادند. ...
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مدعیان اصلاحات باید تاوان سنگینی بپردازند این طیف خائن باید به کدام جنایت و خباثت دیگر دست بزنند تا زمان برخورد قاطعانه با آنها فرا برسد؟
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۷:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
جبهۀ اصلاحات ایران تاکید کرد: ما اصلاح طلبان، هم مدافع حقوق و آزادی های اساسیِ همۀ شهروندان ایران و مطالبه گر اصلاحاتِ ریشه ای در حکمرانی ایرانیم و هم مخالف صریحِ اعمال هر نوع خشونت از جانب تمامی طرف ها. خشن شدن فضای کشور می تواند زمینه سازِ برهم خوردن امنیتِ مردم و تهدید تمامیتِ کشور باشد ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مهدی قربانی – داستان از آنجا شروع شد که بعد از یک سری اتفاقاتی که در اواخر شهریور در ایران رخ داد و متولیان رسانه ای نتوانستند اقناع عمومی را به دست آوردند، اعتراضاتی در شهرهای ایران آغاز شد ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۶:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که با وعده های فردی ساکن آلمان، در وحیدیه شهریار باعث تهییج دانش آموزان می شد و کلیپ آن را تهیه و به همدستش ارسال می کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با صدور اطلاعیه ای؛ به دستگیری یکی از عاملان اصلی اغتشاشات اخیر اشاره کرده است که با وعده های فردی ساکن آلمان، در وحیدیه شهریار باعث تهییج دانش آموزان می شد و کلیپ آن را تهیه و به همدستش ارسال می کرده است.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۳:۳۱    
سخنگوی دستگاه قضا در خصوص اظهارات خلاف نظام و تهییج افکار عمومی توسط سیاسیونی همچون پروانه سلحشوری و محمود صادقی گفت: