سه شنبه ۳۰ دیساعت ۱۹:۳۶Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

بازار نیوز (bazarnews.ir)

بازار نیوز 19 بهمن 1396 بازار نیوز 29 اسفند 1397 بازار نیوز 29 اسفند 1398 بازار نیوز 1 فروردین 1399 بازار نیوز 31 اردیبهشت 1399 بازار نیوز 31 خرداد 1399 بازار نیوز 31 تیر 1399 بازار نیوز 1 مرداد 1399 بازار نیوز 1 شهریور 1399 بازار نیوز 30 مهر 1399 بازار نیوز 30 آبان 1399 بازار نیوز 30 آذر 1399 بازار نیوز 1 دی 1399 بازار نیوز 2 دی 1399 بازار نیوز 3 دی 1399 بازار نیوز 4 دی 1399 بازار نیوز 5 دی 1399 بازار نیوز 6 دی 1399 بازار نیوز 7 دی 1399 بازار نیوز 8 دی 1399 بازار نیوز 9 دی 1399 بازار نیوز 10 دی 1399 بازار نیوز 11 دی 1399 بازار نیوز 12 دی 1399 بازار نیوز 13 دی 1399 بازار نیوز 14 دی 1399 بازار نیوز 15 دی 1399 بازار نیوز 16 دی 1399 بازار نیوز 17 دی 1399 بازار نیوز 18 دی 1399 بازار نیوز 19 دی 1399 بازار نیوز 20 دی 1399 بازار نیوز 21 دی 1399 بازار نیوز 22 دی 1399 بازار نیوز 23 دی 1399 بازار نیوز 24 دی 1399 بازار نیوز 25 دی 1399 بازار نیوز 26 دی 1399 بازار نیوز 27 دی 1399 بازار نیوز 28 دی 1399 بازار نیوز 29 دی 1399 بازار نیوز 30 دی 1399 
  ۱ دقیقه پیش    
حجم سرمایه گذاری خارجی در 9 ماهه ابتدای امسال به 104 میلیون دلار رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال 98 در مجموع 48.6 درصد رشد داشته است.
  ۱۹ دقیقه پیش    
شاخص بورس در جریان دادوستد های امروز بازار سرمایه به رشد 385 واحدی قناعت کرد.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های توسعه و عمران امید، فولاد امیر کبیر کاشان و سیمان سفید نی ریز در بورس و معامله گران شرکت های ویتانا ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکتی دانش بنیان با استفاده از ایستگاه تأمین کننده گاز طبیعی فشرده، این ماده حیاتی را به شهر ها و روستا های کوچک و مناطق صعب العبور رساند.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دستبندی ابداع شده که کارفرمایان و افراد عادی می توانند با تکیه بر آن از احساسات کارمندان و دوستان خود در قرنطینه با خبر شوند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محققان دانشگاه ام آی تی، نمونه مفهومی یک هواپیمای برقی هیبریدی را طراحی کرده اند که مجهز به سیستم پیشرانه جدیدی است و می تواند آلاینده های مضر خود را جذب کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کشت اراضی شیب دار ضمن رونق بخش کشاورزی، موجب اشتغالزایی و رونق اقتصادی در استان می شود که بایستی مورد توجه متولیان امر قرار گیرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
استاد جغرافیا و گردشگری دانشکده علوم جغرافیایی دانشگاه خوارزمی گفت: صنعت گردشگری به عنوان یکی از چهار فعالیت پردرآمد این ظرفیت را دارد که به عرصه مناسبی برای فعالیت کارآفرینان و ایده پردازان تبدیل ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس آخرین قوانین کلیه کارگاه های مشمول قانون کار مکلفند به هر یک از کارگران خود به نسبت یک سال کار معادل شصت روز آخرین مزد، به عنوان عیدی و پاداش بپردازند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه ایران سه شنبه 30 دی در گزارشی آورده است: با وجود اینکه بخش قابل توجهی از مشاغل این استان وابسته به دریاست اما هنوز هم بسیاری از ظرفیت های اشتغال در حوزه دریایی این دو استان به طور کامل مورد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشریه رشد و کارآفرینی به صاحب امتیازی مرکز رشد و کار آفرینی دانشگاه صنعتی شریف و مدیر مسئولی مجتبی موحدی و سردبیری زهرا زمانی به صورت ماهنامه منتشر می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سیامک نیکان صبح امروز(30 دی ماه) در جمع خبرنگاران، گفت: در راستای اجرای برنامه های جهش تولید ، درمقایسه با مدت مشابه سال قبل از نظرسرمایه گذاری بیش از 5 درصد رشد داشته است
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی رحمانی مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین ظهار داشت: بهتر است کارگران روزمزد چهار نفر نماینده معرفی و سپس به فرمانداری مراجعه کرده و در نهایت عنوان کنند که می ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران از شناسایی 33 هزار ساختمان ناایمن در پایتخت خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
محمد مقدم واحد، عضو هیئت علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز از سوی انجمن ژنتیک ایران به عنوان چهره تاثیرگذار حوزه ژنتیک کشور انتخاب شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
66 طرح عمرانی و تولیدی بخش کشاورزی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با اعتباری نزدیک به 182 میلیارد تومان در سطح استان یزد به بهره برداری خواهد رسید.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه ما به طور عمده دو هدف را برای مددجویان سازمان بهزیستی داریم ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره تعاون، کار وپرداخت تسهیلات کرونایی به واحد های آسیب دیده رفاه اجتماعی رودسر گفت: از ابتدای امسال تاکنون 14 میلیارد و 399 میلیون تومان تسهیلات به صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا پرداخت شده ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با اعلام اینکه 1.5 میلیون نفر نیازمند بیکار و شبهه بیکار در کشور وجود دارد، گفت: پیشنهاد کمیته امداد برای سال 1400 در حوزه اشتغال محرومان ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دلیجان از ارائه 87 هزار و 646 نفر ساعت آموزش های مهارتی در دلیجان خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: شورای عالی بورس باید برای حفظ تعادل در بازار سرمایه و شفافیت و صیانت از حقوق سرمایه گذاران تصمیمات لازم را اتخاذ و اجرایی کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
بیمه شدگان تامین اجتماعی دیگر نیازی ندارند برای تمدید اعتبار دفترچه بیمه ای خود به کارگزاری های تامین اجتماعی مراجعه کنند و دفترچه های درمانی تا زمانی که دارای برگه کاغذ است می توانند استفاده کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خمیرمایه دورود که روزگاری از فعال ترین کارخانه های این شهرستان بود، حدود 12 سال در خاموشی مطلق به سر می برد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید گفت: از ابتدای امسال سه هزار و 300 تن انواع نهاده دامی دولتی شامل جو، کنجاله سویا وذرت بین دامداران این شهرستان توزیع شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
پیمان ترکمانه امروز مدیرکل کمیته امداد استان همدان بیان کرد: از آنجایی که ایجاد توانمندی در بین خانواده های زیر پوشش ...
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
"رضا وفایی یگانه" مدیر اقتصادی و سرمایه گذاری اتاق تعاون ایران با اعلام موافقت مشروط با پرداخت یارانه تولید گفت: پرداخت یارانه به تولید از سه منظر قابل بررسی است که باید براساس منطق اقتصادی، باشد.
  ۳ ساعت پیش    
شرکت های کوچک و متوسط بر فضای کسب و کار در خاورمیانه و شمال آفریقا تسلط دارند. این شرکت ها بیش از 90 درصد از کسب و کارهای منطقه را تشکیل می دهند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
دادگاه تجدید نظر متهمان ردیف دوم و سوم پرونده سکه ثامن، به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نیروی انتظامی از جریمه کرونایی بیش از 40هزار خودرو در روز گذشته خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
ستاد تنظیم بازار مقرر کرد که تایرهای باری و اتوبوسی تولید داخل همچون سایر لاستیک ها بایستی در چارچوب ضوابط هیئت تعیین و تثبیت قیمت های سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان عرضه شوند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس اوراق بهادار تهران شایعه استعفایش را تکذیب کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت با بیان اینکه ماه پیش دولت مجوز تجارت آزاد را به سازمان توسعه تجارت داد، گفت: در این راستا،مذاکره با اتحادیه اقتصادی اوراسیا و تجارت آزاد با این اتحادیه آغاز می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار، گمرک جمهوری اسلامی ایران را مکلف به جلوگیری از متروکه شدن کالاهای راهبردی موجود در بنادر کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) انتظار دارد که با افزایش قیمت نفت تولید نفت خام شیل بهبود یابد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه ارز دو نرخی منجر به کمبود دارو می شود، گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون هیچ گاه ذخایر و دپوی مواد اولیه دارو به این حد کم نشده بود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سومین گعده اقتصادی بازارنیوز با حضور چهار کارشناس اقتصادی با موضوع "بررسی مشکلات ارزی و ارائه راهکارها" برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
جلسه ویژه کمیسیون اقتصادی مجلس با موضوع ریشه یابی مشکلات بورس با حضور رئیس مجلس و وزیر اقتصاد برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر مالی منطقه آزاد اقتصادی هنگ کنگ گفت اقتصاد این مرکز مالی برتر چین و جهان هنوز تحت فشار پاندمی کرونا قرار داد و نرخ بیکاری آن به رکورد چندین ساله جدیدی رسیده است.
  ۴ ساعت پیش    
شاخص بورس با رشد 385 واحدی در پایان معاملات امروز سه شنبه 30 دی 1399، به یک میلیون و 150 هزار واحد رسید.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تحقیقات شرکت دیجیتایمز ریسرچ نشان می دهد که در سال 2020 با فشار پاندمی کرونا بر اقتصاد جهان بازار گوشی هوشمند 9 درصد آب رفته است.
  ۵ ساعت پیش    
یک کارشناس صنعت قیر گفت: قیمت قیر فله ایران در سال 2020 میلادی حدوداً 220 دلار بوده که با صادرات حدود 350 هزار تن قیر، درآمد 80 تا 90 میلیون دلاری نصیب کشور می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت صبح دیروز (دوشنبه، 29 دی ماه) با 45 سنت کاهش به 54 دلار و 65 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا نیز با 43 سنت کاهش به 51 دلار و 93 سنت رسید.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
فروش رایانه شخصی در جهان در سال 2020 با توجه به وضع مقررات فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با شیوع کرونا، رشد قدرتمندی داشت. در خانه ماندن افراد تقاضا برای خرید رایانه را افزایش داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
در روز های گذشته شرکت فولاد مبارکه اصفهان بار دیگر در لیست تحریم های آمریکا قرار گرفت و این بار نام مهندس حمید رضا عظیمیان، مدیرعامل مجموعه نیز به فهرست تحریم های فولاد اضافه شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاددانان شرکت کننده در نظرسنجی جدید بلومبرگ پیش بینی کردند اقتصاد چین که در حال حاضر دومین اقتصاد بزرگ جهان است در سال جاری 8.2 درصد رشد کند و فاصله با اقتصاد آمریکا را کمتر و کمتر کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اتحادیه خودروی مسافری چین اعلام کرد فروش خودروی شخصی این کشور در ماه دسامبر 2020 به لطف ریکاوری بازار و صنعت خودروی چین به رشد خود ادامه داده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سهام آسیا اقیانوسیه در معاملات روز دوشنبه با انتشار گزارش مثبتی از رشد اقتصادی چین در سال گذشته سهام چین علی رغم افت بازارهای آسیایی رشد کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اداره ملی آمار چین اعلام کرد اقتصاد این کشور در سال 2020 که جهان درگیر مبارزه با ویروس کرونا بود 2.3 درصد رشد کرده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سهام سامسونگ پس از اینکه دادگاه کره جنوبی جی وای لی، نایب رئیس این شرکت را به جرم دریافت رشوه به 2.5 سال زندان محکوم کرد، با سقوط سنگینی روبرو شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در معاملات روز سه شنبه در حالی رشد کرد که امید به بسته کمک مالی جدید آمریکا فشارهای ناشی از تقویت دلار را خنثی کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق گزارش جدید وزارت منابع آب چین، سرمایه گذاری این کشور در تأسیسات ذخیره آب در سال گذشته رکوردی تاریخی به ثبت رسانده و به 770 میلیارد یوآن (معادل 118.5 میلیارد دلار) رسیده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه اظهارات کلی، مبهم، سلبی و شعاری مشکلی از بودجه و مردم را حل نخواهد کرد، گفت: بودجه از اختیارات دولت و رئیس جمهور است و شاکله بودجه نباید تغییر داده شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
جانت یلن نامزد وزارت خزانه داری در متن شهادت خود که امروز مقابل کمیته مالی مجلس سنای آمریکا قرائت می کند،نوشته: آمریکا به سوی یک رکود اقتصادی بزرگ پیش می رود مگر این که ما قدرتمند عمل کنیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اغلب سهام آسیایی در معاملات امروز، سه شنبه در حالی جهش رشد کردند که سرمایه گذاران همچنان با نگرانی تحولات مربوط به پاندمی کرونا را دنبال می کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرپرست طرح توسعه پایانه نفتی جاسک از آغاز عملیات لوله گذاری دریایی فاز زودهنگام این طرح خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مرکز توسعه، آموزش و فناوری راه آهن با اشاره به اینکه در کرج ظرفیت 3 سیمیلاتور آلستوم، GM و GE را داریم، بیان کرد: سیمیلاتور راه آهن ما در کرج، در منطقه خاورمیانه بی نظیر است،
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران گفت: اجرای طرح اصلاح و تعدیل روشنایی معابر تاکنون تعدیل 730 هزار چراغ را به همراه داشته که صرفه جویی 200 مگاواتی در مصرف برق را ...
  ۵ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- براساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی انجام شده در آذرماه امسال سه خودرو (دو خودروی سبک و یک خودروی سنگین) موفق به کسب پنج ستاره کامل کیفی شدند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در قسمت دهم برنامه اقتصاد ایران در گذار از بحران به بحث مربوط به یارانه ها در ایران پرداخته شد. هرچند میزان یارانه پنهان در ایران به چیزی در حدود 60 درصد تولید ناخالص داخلی کشور رسیده است ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
علی رغم وعده های داده شده از سوی وزارت صنعت و خودروسازان برای افزایش عرضه خودرو، آمارها از کاهش تحویل خودروسازان از ابتدای سال تا 24 دی ماه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل حکایت دارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
جدیدترین ارزیابی کیفی خودروها نشان می دهد، در آذرماه فقط 2 محصول مونتاژی توانستند 5 ستاره کیفی دریافت کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر گفت: زندگی امروز مردم وابستگی شدیدی به برق دارد و برای همین است که خاموشی های رخ داده با واکنش افکار عمومی مواجه شد در حالی که تنها 1 ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس با تداوم نابسامانی در بازار سرمایه استعفای خود را تقدیم وزیر اقتصاد کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت قیر گفت: قیمت قیر فله ایران در سال 2020 میلادی حدوداً 220 دلار بوده که با صادرات حدود 350 هزار تن قیر، درآمد 80 تا 90 میلیون دلاری نصیب کشور می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
اظهار اطلاعات هویتی و مشخصات گوشی برای ثبت تلفن همراه مسافران در مبادی ورودی کشور کافی است.
  ۶ ساعت پیش    
در دو سال اخیر و با گسترش استخراج رمزارز در کشور، ارتباط استخراج رمزارز با افزایش مصرف برق و مشکلات ناشی از آن برای شبکه تولید و توزیع برق در کشور تبدیل به موضوع بحث برانگیز شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به دیروز بانوسان جزئی همراه است.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
از زمان آغاز پاندمی کرونا شکایت از اختلال خواب افزایش داشته، کارشناسان یکی از دلایل این امر را تغییر سبک زندگی و فشارهای روانی ناشی از همه گیری کرونا می دانند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
واکسن کرونایی که از سوی موسسه رازی تولید شده و در حال حاضر فازهای حیوانی خود را به پایان برده و مجوز کمیته ملی اخلاق در پژوهش را برای آغاز مطالعه فاز اول انسانی دریافت کرده است ...
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
از چند روز پیش، فیلمی در شبکه های مجازی، دست به دست می شود، مبنی بر اینکه ماده مخدر شیشه به صورت رنگ های صورتی، آبی و دیگر رنگ های فریبنده به بازار عرضه شده، این در حالی است که جامعه هدف این بازار ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مجلس و برخی از دست اندرکاران جمعیتی کشور، قصد دارند به هر نحوی که شده باعث افزایش جمعیت کشور شوند. یکی از این موضوعات که طی چند وقت اخیر باعث حواشی بسیاری شده و صحبت های روز گذشته معاون پیشگیری از ...
  ۷ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از سال 92 تاکنون، درآمد گروه پرستاری 6 و نیم برابر شده، این در حالیست که شاخص قیمت مصرف کننده ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سرطان معده را شایع ترین و کشنده ترین سرطان در مردان ایرانی عنوان کرد و گفت: سال گذشته 8800 مورد جدید ابتلا به سرطان معده در کشور شناسایی شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تامین اعتبار برای درمان زوج های نابارور را ضروری دانست و گفت: حدود 25 درصد از زوج های جوان نابارور هستند ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کیفیت هوای تهران در آخرین روز از دی ماه در شرایط قابل قبول برای همه گروههای جامعه قرار دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
یک مطالعه جدید نشان می دهد اکثر افرادی که از عفونت کووید19 بهبود می یابند حافظه ایمنی شان برای پیشگیری از ابتلا مجدد به عفونت حفظ می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
متخصصان استان سمنان درباره خیز مجدد شیوع کرونا در استان هشدار دادند تا مردم با توجه و دقت در رعایت نکات بهداشتی در کنترل شرایط و مهار شیوع ویروس کرونا کمک کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، با اشاره به چالش های حوزه دارو و تجهیزات پزشکی، نسبت به حذف یکباره ارز دولتی ابراز نگرانی کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس برنامه کودک می گوید در زمان شیوع بیماری کووید 19 نباید نوزادان را از مزایای مراقبت آغوشی محروم کنیم.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شصت و یکمین جلسه ستاد اقتصادی عصر روز دوشنبه 29 دی ماه 99 در وزارت کشور با حضور وزیر کشور برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
احمد نوراللهی یک هفته پس از دربی تهران، توانست طلسم مساوی های پیاپی پرسپولیس را تمام کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
با گزینش مربیان لیگ برتری و انتخاب نفرات برتر تیم هایشان تیم منتخب هفته یازدهم معرفی شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حضور در جام پلیکونه ایتالیا در برنامه های فدراسیون کشتی است، هرچند هنوز کادرفنی تیم های ملی لیست کشتی گیران مد نظرشان برای این تورنمنت را ارائه نداده اند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، ندانم کاری ها و تصمیمات عجولانه را عامل کاهش صادرات کشور بیان کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ولی اسماعیلی، نماینده مجلس در توییتر نوشت: بورس در حال تبدیل شدن به یک بحران اجتماعی و اقتصادی است و مردم بخش زیادی از دارایی خود را در این بازار از دست داده اند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
بازار سرمایه سقوط شدید را تجربه کرده است. صندوق پالایشی تا 44 درصد زیان را به خریدارانش تحمیل نموده و صندوق دارا یکم نیز 35 درصد کمتر از ارزش واقعی اش معامله می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
دولتمردان به زعم خود با فروش سهام شرکت های دولتی به دنبال توزیع ثروت میان همه اقشار کشور بودند، اما در حال حاضر این صندوق ها مردم را متضرر کرده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نائب رئیس کیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به این که دولت در ماه های پایانی خود سهام عدالت را رها کرده، اعلام کرد ...
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بازار سکه در برابر سقوط به دنبال مقاومت است. امید به برگشت نرخ دلار و بالا بردن قیمت سکه در معاملات پشت خطی جریان مقاومت بازار در برابر سقوط قیمت سکه هستند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
بورس که در ریل توسعه قرار داشت این روز ها با اُفت های پیاپی در حال خروج از این مسیر است.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران قرمزپوش شد و با ریزش 19 هزار واحدی در سطح یک میلیون و 130 هزار واحد قرار گرفت.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز سه شنبه 30 دی 1399 اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ 11 ارز کاهش و 22 ارز افزایش یافت. نرخ 14 ارز نیز ثابت ماند.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس از احضار وزیر اقتصاد و رییس سازمان بورس به مجلس در روزجاری (سه شنبه) برای پاسخگویی و توضیح در خصوص شرایط بحرانی بورس خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بورس درباره افت های اخیر توییت جدیدی زد و توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: این وضعیت بازار سرمایه را هرگز قابل قبول نمی دانیم و دولت باید جداً در این خصوص پاسخگو باشد ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حفیظ الله فاضلی گفت: اگرچه قانون تاسیس تعاونی های توسعه و عمران شهرستانی از سال 1389 به تصویب رسیده است اما از سال 1397 بر اساس توافق نامه همکاری وزارت کشور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تشکری در نشست کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر استان یزد از برگزاری برنامه های دهه فجر در بستر فضای مجازی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
فاطمه محمدبیگی گفت: در حوزه شهرداری های حوزه انتخابیه به ویژه شهر قزوین گزارش هایی از برخی تخلفات به دست ما رسیده که آن را مورد بررسی جدی قرار خواهیم داد تا جلوی تخلفات گرفته شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
در پی مطالبات و پیگیری های مکرر دانشگاهیان دانشگاه شیراز، به منظور استقرار پایگاه اورژانس در دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز، واقع در جاده شیراز-باجگاه ...
مشاهده نتایج بیشتر...