یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۲۳:۵۳Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

بازار نیوز (bazarnews.ir)

  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
سریال کلبه ای در مه می تواند در شناخت تاریخ معاصر ایران برای مخاطبان و نسل های بعد از انقلاب که کمتر درباره آن زمان، اطلاعات دارند،موثر باشد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
با کناره گیری کمپانی تویوتا از تبلیغات تلویزیونی مربوط به بازی های المپیک تابستانی توکیو، بیم آن می رود که سایر کمپانی های داخلی و اسپانسر ها نیز از حمایت این رویداد ورزشی دست بکشند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت گیلان گفت: با راه اندازی 54 واحد صنعتی جدید در سال جاری برای هزار و 200 نفر شغل ایجاد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۰۳    
یک اقتصاددان ضمن تاکید بر بروزرسانی و یکدست سازی نظام مالیاتی کشور در دولت سیزدهم خاطر نشان کرد: به هر میزان که دولت سیزدهم نظام مالیاتی کشور را به روز رسانی کند به همان میزان شفافیت های مالی افزایش ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
کاهش توان تولید برق در کشور و افزایش مصرف آن، به طور طبیعی بر روی سهام شرکت ها تاثیرگذار خواهد بود، شرکت ها در این موقعیت دیگر نمی توانند به تعهدات و تولید خود بپردازند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: در راستای تعیین و تکلیف قرارداد های راکد مستقر در شهرک های صنعتی قزوین 7 قرار داد واگذاری زمین به علت راکد ماندن پروژه فسخ شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۳۸ سایت دیگر  
اگرچه نرخ بلیت قطار های مسافری زیر 5 ستاره تابع نرخ اعلامی شورای عالی ترابری است، اما نرخ بلیت قطار های 5 ستاره با مجوز این شورای عالی، آزاد است که در تعطیلات اخیر به 700 هزار تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۴    
یک کارشناس مسکن ضمن تاکید بر فقدان منابع مالی لازم برای ساخت 4 میلیون واحد مسکونی از سوی دولت سیزدهم خاطر نشان کرد: اهداف دولت بعدی برای ثبات بازار مسکن بسیار مطلوب است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
صرافی های رمزارز زیر سایه فقدان قوانین مرتبط و غفلت دستگاه های نظارتی، تسهیلاتی به معامله گران تازه وارد ارائه می دهند که کاملاً دارای ماهیتی شبه قماری، ربوی و فاقد وجاهت قانونی است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۴۴    
در 29 تیرماه 1374 توتال فرانسه علیرغم تهدیدات آمریکا به مجازات شرکتهای طرف قرارداد نفتی با ایران، یک قرارداد همکاری با شرکت ملی نفت ایران برای توسعه میادین نفتی سیری ایران امضا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۹    
شاید بانکداری به نظر یک مفهوم انتزاعی باشد، اما بانکداری سبز چیزی است که باید به آن اهمیت داد. حقیقت ماجرا این است که با سبز فکر نکردن، به محیط خود آسیب می رسانیم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
طبق اطلاعات وزارت راه و شهرسازی 64 درصد متوسط درامد خانوار در تهران و کلانشهر ها سهم اجاره مسکن است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۴۹    
عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران ضمن اشاره به دوچندان شدن مشکلات اقتصادی کسبه در ایام کرونا خاطر نشان کرد: متاسفانه علیرغم بی توجهی به مطالبات اقتصادی اصناف ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص مذاکرات وین گفت: هیچ چیزی فراتر از برجام پذیرفتنی نیست.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
در فصل بهار 1400 صادرات ایران به کشور های آفریقایی 834 هزار و 381 تن کالا به ارزش 340 میلیون دلار بوده که در قیاس با بهار پارسال از نظر وزن 144 درصد و ارزش 350 درصد رشد را نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۴   + ۱۰۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی با اشاره به تعطیلی کلیه شعب بانک های دولتی و خصوصی در استان های تهران و البرز طی 6 روز آینده اعلام کرد مشتریان محترم می توانند با استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک اقدام به انجام تراکنش ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۹   + ۴۵ سایت دیگر  
دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده رستمی صفا امروز دوشنبه (28 تیرماه) به ریاست قاضی زرگر با قرائت کیفرخواست توسط نماینده دادستان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (دوشنبه، 28 تیرماه) با 150 تومان کاهش در مقایسه با روز گذشته به 24 هزار و 59 تومان رسید و در آستانه ورود به کانال 23 هزار تومانی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس تهران گفت: افزایش قیمت در رستوران ها بستگی به کیفیت مواد اولیه دارد، اما می توان گفت افزایش قیمت غذای رستوران ها حدود 30 درصد بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدی، یکی از دامداران استان ایلام با اشاره به مشکل بزرگ کمبود آب برای عشایر استان، گفت: تامین آب شرب و تامین آب دام مهمترین مشکل عشایر ایلام است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
در اولین دوره اعطای نشان ملی بهره وری ایران به فعالان پژوهش و بهره وری از نشان ملی بهره وری ایران رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: با افزایش مشارکت ادارات، صنایع و مشترکان بزرگ، روزانه بیش از 85 مگاوات از برق مصرفی پایتخت با استفاده از مولد های اضطراری، تامین می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون عملیات و نظارت بورس کالای ایران با بیان اینکه 80 درصد سیمان عرضه شده در بورس کالا معامله می شود گفت: بورس کالا عامل افزایش قیمت در بازار نیست.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۶۰ سایت دیگر  
نایب رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: سازمان بورس هم گام با تعطیلی یک هفته ای بانک های استان تهران تعطیل است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۹۷ سایت دیگر  
در اطلاعیه قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا جزئیات اعمال محدودیت های کرونائی در سراسر کشور و تعطیلی استان های تهران و البرز در پایان هفته جاری اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
برخی از کارشناسان اخیرا قیمت های نجومی را برای بیت کوین در سال های آتی پیش بینی کرده اند و معتقدند که این رمزارز احتمالا از دلار نیز پیشی بگیرد و به ارز رایج تبدیل شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نرخ بیکاری انگلیس بار دیگر در آستانه پنج درصد قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
نرخ بیکاری چین در 12 ماه منتهی به ژوئن در شرایطی به 5.0 درصد رسیده است که در مقایسه با بازه مشابه منتهی به ماه قبل، نرخ بیکاری در این کشور 0.1 درصد کاهش یافته است. این نرخ بیکاری که 0 ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۴   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: نظام رتبه بندی معلمان براساس ماده 63 برنامه ششم توسعه، از مطالبات برحق فرهنگیان است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه هییت دولت، بخش دیگری از بدهی ها به تامین اجتماعی تسویه خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: تاکنون یک میلیارد تومان پاداش به گزارش های مردمی و افرادی که مراکز غیر مجاز رمزارز را معرفی کرده اند پرداخت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس ابلاغیه مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور، سوم مرداد ماه ثبت فروش سیگار توسط عوامل زنجیره توزیع به خرده فروش ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر توسعه فناوری های دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ضعف شرکت ها در صدور مجوزها، عدم هم افزایی میان ارگان های دریایی و عدم هماهنگی نهاد های دریایی با طرح های توسعه فناوری این معاونت را از ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه دام سبک گفت: علی رغم عرضه دام کمتر از نرخ تمام شده تولید، اما قیمت گوشت ناشی از مشکلات سیستم توزیع بالاست.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تهیه و توزیع کنندگان مواد اولیه کشاورزی، باغبانی و بهداشتی دامی تهران گفت: مشکل اصلی تهیه و توزیع کنندگان مواد اولیه کشاورزی تخصیص ارز است و در واردات مواد نیز این مشکل وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۲۲۳ سایت دیگر  
ربیعی سخنگوی دولت گفت که تمامی ادارات استان های تهران و البرز از سه شنبه این هفته تا یکشنبه هفته آینده تعطیل است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: تولید سوخت کم سولفور کشتیرانی در پالایشگاه امام خمینی (ره)، به بیش از 60 هزار تن در ماه رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو انجمن استصنا گفت: نقش سفارتخانه ها در بازاریابی برای تجهیزات نفتی بسیار کلیدی است، ولی ما حتی در کشور های همسو با خودمان نیز رایزن های اقتصادی قوی و با تجربه در سفارتخانه نداریم و دیپلماسی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
کریدور شرق به غرب که به تازگی و پس از مطرح شدن طرح کمربند-راه چین مورد توجه قرار گرفته، بستر سیاست گذاری بسیاری از کشور های واقع در مسیر این کریدور جهت انتفاع هرچه بیشتر از آن است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ساعات خاموشی برق کردستان درحالی که هفته قبل به روزی سه نوبت نیز رسیده بود، این روز ها براساس اعلام توزیع نیروی برق استان تا حدود زیادی از شمار قطعی های برق و خاموشی های اضطراری کاسته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که بخش عمده ای از انرژی به خصوص برق و آب حیات بخش و مهم، در مسیر توزیع هدر می رود این بخشی از یادداشت طباطبایی کارشناس اقتصادی برای تحلیل بازار است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در حالی مسئولان استان همدان از کافی بودن گوشت مرغ در بازار همدان خبر می دهند که مرغ همچنان در قفسه فروشگاه ها و مغازه ها وجود ندارد و مردم برای تهیه گوشت مرغ سرگردان شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اراضی دیم شهرستان بدره در حالی از کمبود آب رنج می برند که رودخانه خروشان سیمره از کنار این زمین ها می گذرد و تاکنون از آب این رودخانه برای آبی کردن اراضی شهرستان استفاده نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: با توجه به اینکه ماه آینده شاهد آغاز به کار رسمی دولت جدید هستیم و آقای رئیسی صحبت هایی در خصوص بهبود تولید و بازار سرمایه داشتند انتظار می رود با رویکرد جدید پیشرو در نیمه ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که در سه ماهه اول امسال تولید انواع لوازم خانگی با رشد 29 ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
قیمت دلار در سلیمانیه از قیمت دلار در بازار ارز تهران کمتر شد. این اتفاق نادر علامت کاهشی به بازار ارز است، اما این پیش بینی کاهشی برای قیمت دلار در میاند مدت هم برقرار است؟
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- نخلداران بوشهر سالانه 165 هزار تن خرما تولید می کنند که هر ساله با ورود واسطه ها به بازار، بیشترین ضرر نصیب تولیدکنندگان می شود، اما امسال نخلداران برای شکست دلالان هم قسم شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ساری- آوازه دانش فنی و توانمندی شرکت های دانش بنیان مازندران از مرز ها آن سوتر رفته و طرف های خارجی را مات و مبهوت کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۴   + ۸۱ سایت دیگر  
درحالی در فصل برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه شرکت های بورسی به سر می بریم که امکان حضور مشمولان سهام عدالت که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
در این روزها که نهاده های دامی در بازار سیاه معامله می شوند، دامداران راهکارهای مختلفی درخصوص کاهش قیمت تمام شده تولید محصولات دامی می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۲۹    
یک کارشناس اقتصادی با بهره برداری از روش های حکومت داری خواجه نظام الملک، الگوی مناسبی را برای کشورداری رئیس جمهور منتخب پیشنهاد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: تعداد روستا های بهره مند از گاز طبیعی در استان طی هشت سال گذشته در مقایسه با تمامی دولت های قبل از آن، سه برابر افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تعاونی های تولیدکنندگان فرآورده های لبنی پاستوریزه ایران گفت: اگر اقدامات قوه قضاییه برای احیای واحد های تولیدی نبود تابه حال فاتحه تولید خوانده شده بود ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۹    
در 28 تیر 1379شیراک خواستار صحبت با سید محمد خاتمی در مورد مبارزه با فقر، عملکرد نهادهای مالی و محیط زیست شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس اظهار کرد: این طرح تقدیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی شده و اعضای کمیسیون انرژی آمادگی دارند در این زمینه با صاحب نظران حوزه صنعت برق و فعالین این بخش برای تبادل اطلاعات ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۹۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران از ابلاغ رسمی افزایش قیمت نان در استان تهران توسط استانداری خبر داد و گفت: قیمت رسمی جدید نان به اتاق اصناف ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۹    
گاز های گلخانه ای، یکی از مظنونین اصلی گرم شدن زمین هستند که رابطه مستقیمی با میزان مصرف انرژی در کشور های دنیا دارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گفته تحلیل گران، روند صعودی طلا به حدی نیست که در روزهای آینده ادامه دار باشد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که برخی معامله گران افت قیمت دلار را به احتمال از سرگیری مذاکرات نسبت دادند، عده دیگری باور داشتند، کاهش تقاضاهای حواله ای موجب شده است که اسکناس آمریکایی در مسیر کاهشی قرار بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۵۴ سایت دیگر  
محمود واعظی گفت: منافع استخراج معادن برای دولت بعد خواهد بود و همه این کار ها در این دولت شفاف و علنی انجام می شود و هیچ پنهان کاری وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک و غذای کودک ناکافی بودن تخصیص ارز، اشتباه در قوانین گمرکی و قاچاق را از دلایل التهاب در بازار شیرخشک نوزاد برشمرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گفته کارشناسان، در روز های آینده به نظر می رسد با توجه به جو کلی بازار نماد های گروه های سیمانی، ساختمانی و نیروگاهی و عمده نماد هایی که کمتر شاخص ساز هستند و در رسته نماد های کوچک قرار می گیرند ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: در طرح اقدام ملی 530 هزار مسکن ساخته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن گفت: دولت برای مهار تورم مجبور است به بازار های ارز و طلا ثبات بدهد، بخش های تولیدی هم که دچار رکود هستند و در این میان بازار های جذاب ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
ارزش دلار برای چهارمین روز متوالی افزایش پیدا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تورم فاصله طبقاتی در کشور را مستمراً افزایش و توزیع درآمد ها را به شدت نابرابر تر نموده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان تنظیم مقررات مجوز واردات برخی گوشی های برند های شیائومی و ریلمی و نوکیا را به دلیل عدم امکان تماس با سرشماره های اضطراری کشور ممنوع کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی درباره آخرین وضعیت کالا های اساسی انباشت شده در بنادر و چگونگی حمل و جابه جایی آن ها گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات بیمه ای مدیریت شعب بانک کشاورزی خراسان شمالی گفت: هم اکنون حدود 20 درصد از دام های این استان تحت پوشش بیمه قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نیک آئین، رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران، گفت: قطعات یدکی اصلی شرکت های خودروساز چینی به کشور وارد نمی شود و اغلب تعمیرکاران تمایل به تعمیرات این خودرو ها ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون انرژی مجلس از رهاسازی خروجی سد کرخه و دز برای تامین آب پایین دستی برای حل معضل جدی آب در برخی استان ها از جمله خوزستان با پیگیری رییس مجلس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه طی چند روز اخیر عملیات اجرایی شهرک صنعتی پوشاک در 35 کیلومتری اتوبان تهران - قم آغاز شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
تا چند روز آینده بارگیری و صادرات نفت ایران از پایانه جاسک در آب های دریای عمان آغاز می شود که می تواند با توجه به نزدیکی این پایانه به مبادی مصرف ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در این اینفوگرافیک، به گران ترین اینفلوئنسرها پرداخته شده است که در صدر آن ها ستاره پرتغالی تیم یوونتوس حضور دارد. مبالغ درج شده بابت هر یک پست تبلیغاتی است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته با 0.93 درصد کاهش به 31 هزار و 753.50 دلار رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
بعد از یک صعود شارپی و گسترده شاهد رکود در بازار هستیم. با همین الگو می توانیم پیش بینی کنیم رکود احتمال بیشتری دارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در توضیح سهمیه مسکن خبرنگاران گفت: هم اکنون مقدمات کار فراهم است و به زودی سهمیه ای را در قالب طرح اقدام ملی مسکن برای اصحاب رسانه ای که ثبت نام شده هستند، اعلام خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
خشکسالی بی سابقه در استان اصفهان و چالش در تامین آب حتی در بخش آشامیدنی و بهداشت، تاکیدی دوباره بر اجرای طرح های انتقال آب به حوضه آبریز زاینده رود و احیای این رودخانه به عنوان اصلی ترین منبع آب مرکز ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
متقاضیان مسکن ملی، باید 20 سال ماهانه 3 میلیون و 858 هزار تومان قسط بپردازند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت اوراق مسکن نسبت طی دو هفته گذشته نسبتا ثابت بوده است و بر اساس آخرین قیمت ها، متاهل های تهرانی برای این اوراق باید 28 میلیون و 752 هزار تومان پرداخت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه افزایش ارزش معاملات خرد نشانه خوبی است، مطرح کرد: مقاومت به طور کامل شکسته نشده است و باید منتظر ماند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۴    
در 27 تیر 1391 در مراسمی با حضور رئیس جمهور بهره برداری از نخستین لوکوموتیو ملی ساخت ایران به نام سفیر آغاز شد که با حواشی زیادی همراه بود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی اظهار کرد: سامانه املاک و اسکان تا مهرماه تمدید گردید و باید تا آن زمان، همه داده های املاک و اسکان کشور، در سامانه ثبت شود ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رییس جمهوری افزود: بنابراین موعد های مقرر در قانون مالیات های مستقیم یعنی مواد 57، 80، 110 ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت با بیان اینکه دولت برنامه ای برای واردات لوازم خانگی خارجی از محل منابع بلوکه شده ایران ندارد، گفت: برای کاهش قیمت تمام شده تولیدات داخلی می توانیم با خارجی ها مذاکره کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مسوولان تازه نفس به همراه دیگر دولتمردان هفته گذشته به نقاط مختلف کشور سفر کردند تا از نزدیک در جریان امور و مسائل قرار گیرند که نتیجه آن بهره برداری از چندین طرح مهم و صادر شدن دستورات برای پیگیری ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه ای در هفته پیش رو به ریاست قالیباف و تعدادی از روسای کمیسیون ها و مسئولین دولتی برای رفع برخی از نیاز های مناطق نفت خیز از جمله خوزستان در ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۱۵۴ سایت دیگر  
قیمت سکه طرح جدید امروز شنبه 26 تیر 1400 در معاملات بازار آزاد تهران به 10 میلیون و 570 هزار تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت خروجی سد کرخه از 75 متر مکعب به 130 مترمکعب در ثانیه رسیده است و تأمین آب پایین دست در دشت آزادگان نیز پیگیری می شود تا مشکلات دامداران حل شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در نشست هفته جاری خود با حضور مسئولین اجرایی مربوطه آخرین وضعیت تولید مرغ و تخم مرغ و تعیین قیمت شیر خام را بررسی می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
در ششمین ماه سال جاری میلادی شاخص قیمت محصولات کشاورزی رشد کرد. در این ماه قیمت برنج و ذرت نسبت به ماه قبل از آن با افزایش همراه بود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: با توجه به شرایط کرونا، کمبود و گرانی مواد اولیه و شرایط اقتصادی مردم پیش بینی می شود که تولید قارچ 30 تا 40 درصد کاهش یابد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گمرک ایران خواستار بازنگری در ممنوعیت فصلی واردات برنج شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا در پایان معاملات دیشب (بامداد شنبه به وقت تهران) تحت تاثیر تقویت ارزش دلار از بالاترین سطح 1 ماهه خود سقوط کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان خوزستان گفت: استان مرزنشین خوزستان در دوران دفاع مقدس به یک ویرانه تبدیل شده بود، اکنون نیاز است که بطور ویژه دیده شده و سرمایه گذاری صورت گیرد تا مشکلات رفع شود نه اینکه عده ای در ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ارزیابی اقتصادی، فنی و زیست محیطی ساتبا، منابع مالی صرفه جویی شده ناشی از عدم انتشار آلاینده ها از نیروگاه های تجدیدپذیر را حدود 5300 میلیارد ریال برآورد کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
با وجود اینکه ماه ها از ابلاغ بخشنامه ممنوعیت دریافت کپی مدارک هویتی توسط دستگاه های اجرایی از خدمت گیرندگان می گذرد، هنوز هم بسیاری از ادارات و مراکز خدماتی بر رویه سنتی و غلط خود پافشاری می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
در هفته های پایانی دولت روحانی، اتفاقاتی در حوزه حقوق و دستمزد اقشار مختلف با همراهی سازمان برنامه و بودجه در حال شکل گیری است که می توان آن ها را به کلید زدن چرخه دستمزد-تورم تشبیه کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
عسکری، نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: با هماهنگی راه آهن 500 واگن ریلی برای حل مشکل توزیع نهاده های دامی بکار گرفته می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...