شنبه ۲۸ فروردینساعت ۱۳:۱۷Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

بازار نیوز (bazarnews.ir)

بازار نیوز 19 بهمن 1396 بازار نیوز 29 اسفند 1397 بازار نیوز 29 اسفند 1398 بازار نیوز 1 فروردین 1399 بازار نیوز 1 فروردین 1400 بازار نیوز 2 فروردین 1400 بازار نیوز 3 فروردین 1400 بازار نیوز 4 فروردین 1400 بازار نیوز 5 فروردین 1400 بازار نیوز 6 فروردین 1400 بازار نیوز 7 فروردین 1400 بازار نیوز 8 فروردین 1400 بازار نیوز 9 فروردین 1400 بازار نیوز 10 فروردین 1400 بازار نیوز 11 فروردین 1400 بازار نیوز 12 فروردین 1400 بازار نیوز 13 فروردین 1400 بازار نیوز 14 فروردین 1400 بازار نیوز 15 فروردین 1400 بازار نیوز 16 فروردین 1400 بازار نیوز 17 فروردین 1400 بازار نیوز 18 فروردین 1400 بازار نیوز 19 فروردین 1400 بازار نیوز 20 فروردین 1400 بازار نیوز 21 فروردین 1400 بازار نیوز 22 فروردین 1400 بازار نیوز 23 فروردین 1400 بازار نیوز 24 فروردین 1400 بازار نیوز 25 فروردین 1400 بازار نیوز 26 فروردین 1400 بازار نیوز 27 فروردین 1400 بازار نیوز 28 فروردین 1400 
  ۵ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
کلسترول و تری گلیسیرید دو شکل از لیپید یا چربی هستند که در جریان خون شما گردش می کنند. هر دوی آنها برای زندگی شما ضروری هستند.
  ۵ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو اعلام کرد: هلال احمر مجوز واردات واکسن کرونا را دریافت کرده است.
  ۵ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
اگر شما هم جزو کسانی هستید که به دلیل همه گیری بیماری کووید-19 ناچارید از خانه، وظایف شغلی خود را انجام دهید پس لازم است نسبت به حفظ سلامت چشمهایتان دقت کافی را داشته باشید.
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر باغبانی جهاد کشاورزی مازندران میانگین روزانه صادرات مرکبات استان به خارج از کشور را یکهزار و 400 تن عنوان کرد و گفت که طبق این محاسبه سال گذشته حدود 250هزار تن مرکبات استان صادر شده که 60 درصد ...
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
در سایه بی توجهی مردم و بی تدبیری مسئولان، ویروس کرونا در دزفول یکه تازی می کند و با تکمیل ظرفیت بیمارستان بزرگ دزفول، این شهرستان در وضع اضطراری قرار گرفته است.
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
محمدرضا رئوفی، دکتری فیزیولوژی پزشکی با بیان اینکه کرونا اغلب از طریق دورهمی های خانوادگی منتقل می شود، گفت: در این اجتماعات عمدتا از ماسک استفاده نمی شود و این امر علت اصلی انتقال ویروس کرونا است.
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
یک پزشک اورژانس با بیان اینکه بیماری کووید-19 دارای سه فاز سرماخوردگی، ریوی و التهابی است؛ علائم هشدار کرونا را تشریح کرد و گفت: به محض اینکه علائم سرماخوردگی را در خود احساس کردید ...
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، به تشریح وضعیت بیماری کرونا در کشور پرداخت.
  ۱۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه بیماری های مرکز بهداشت گیلان با اشاره به وخامت حال 134 بیمار کرونایی، گفت: مجموع بیماران بستری در گیلان همچنان چهار رقمی است.
  ۱۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: فاز اول واکسیناسیون کرونا برای کادر درمان و بیماران خاص و صعب العلاج تا 10 روز آینده تمام می شود و از اواسط اردیبهشت فاز دوم واکسیناسیون آغاز می شود.
  ۱۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت علوم پزشکی شیراز گفت: با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کرونا و تجمع مردم در سطح شهر شیراز پیشنهاد ما تعطیلی و قرنطینه کامل شهر است.
  ۳۱ دقیقه پیش    
حجت الله فیروزی، سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، در بیست و پنجمین نشست بازارنیوز با موضوع تولید و موانع آن حضور یافت.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس جمهوری گفت: در شرایطی که مشکل پیش می آید همه باید باهم دست به دست هم دهیم و همه تریبون ها هم باید همراه با هشدار و آرامش باشد. نباید تریبونی داشته باشیم که آرامش را در نظر نگیرد ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: صندوق بین المللی پول تخمین خود از کل ذخایر رسمی ناخالص کشور را اصلاح و میزان آن را 115 میلیارد دلار عنوان کرد.
  ۱ ساعت پیش    
بغزیان تاکید کرد: واکسیناسیون اگر در کشور رخ دهد، وصعیتاز لحاظ اقتصادی متفاوت شده و می تواند رکود موجود را جبران کند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس و تحلیل گر بازار های مالی گفت: اگر افراد بدون فراگرفتن آموزش های لازم وارد بازار های مالی دنیا شوند، قطعا تجربه ای شاید به مراتب تلخ تر از تجربه سال گذشته بورس را پیش رو خواهند داشت.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
ارزش دوج کوین طی یک هفته اخیر بیش از چهار برابر شده و در 24 ساعت گذشته بیش از 154 درصد افزایش قیمت را ثبت کرده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمدعلی دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: اگر بازار سرمایه نبود دولت ناچار به افزایش پایه پولی می شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
از 19 فروردین ماه، ثبت اطلاعات املاک یا اطلاعات مربوط به سکونت افراد، در سامانه وزارت راه و شهرسازی الزامی شده است و تمام مالکان و مستأجران به مدت 2 ماه و تا 19 خرداد فرصت دارند مشخصات ملکی خود را به ...
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بازار سهام در جریان معاملات امروز (شنبه) برخلاف بعضی از انتظار ها برای صعود شاخص، روند نزولی هفته های اخیر خود را ادامه داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رضا الفت نسب گفت: هم اکنون امکان فروش طلای آنلاین وجود دارد. دو گروه می توانند برای دریافت مجوز اقدام کنند .
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دولت سالانه 10 درصد برای حق مالکانه، 25 درصد مالیات و 25 درصد به عنوان عوارض صادرات محصولات خام معدنی دریافت می کند، اما از این درآمد ها برای مناطقی که معادن در آنجا قرار دارند اصلا هزینه نمی شود ...
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بورسی ها در شرایطی به استقبال هفته جدید کاری می روند که در دو روز آخر هفته پیش نوسانات بازار تشدید شد و در روز چهارشنبه 3 نشانه منفی مهم در معاملات بازار مشاهده شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
هشت شرکت تولیدکننده نفت و 5 شرکت خدمات میادین نفتی در سه ماهه اول 2021 در آمریکا اعلام ورشکستگی کرده اند که کل بدهی آن ها به ترتیب به 1.8 و 7.2 میلیارد دلار می رسد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد توضیحاتی را در مورد نحوه انتخاب اعضای هیات مدیره شرکت های استانی و نحوه مشارکت مردم ارائه کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
واردات نفت روسیه توسط آمریکا با وجود تیره شدن روابط سیاسی بین دو کشور به بالاترین رقم طی 10 سال گذشته رسیده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کشف سطح جدید قیمت تمام شده ساخت مسکن در تهران، جواب مجهول داخلی بازار ملک در معادله تخلیه حباب قیمت ها را مشخص کرد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس قوانین مالیاتی مالکان بیش از 5 واحد مسکونی خالی مشمول مالیات دو برابری می شود و علاوه بر آن در صورتی که ملک به مدت 120 روز غیر متوالی در طول سال مالیاتی خالی باشد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس به دنبال قانونمند کردن رمزارز ها در کشور است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به روند بررسی لایحه ساماندهی استخدام در شهرداری ها گفت: بر اساس قانون، مشاغلی که ماهیت مستمر دارند ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
طرح پیش فروش عادی (حداکثر 12 ماهه) محصولات ایران خودرو (با روش قرعه کشی) از روز چهارشنبه 25 فروردین شروع شده و تا امروز شنبه 28 فروردین ادامه دارد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در سازمان سهام عدالت اعلام کرد: متقاضیان دریافت وام سهام عدالت – کارت اعتباری سهام عدالت – باید برای دریافت این کارت ها به این دو بانک مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه دولت باید در مقابل بازار سرمایه مسئولیت پذیر باشد، گفت: اگر بورس نبود دولت باید برای تامین مالی خود، پایه پولی را افزایش می داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست تالار بورس منطقه ای کرمانشاه با بیان اینکه شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت با هدف مدیریت سبد سهام مشمولان تشکیل شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
چین بزرگترین بازار و شانگهای گران ترین بازار کالاهای لوکس جهان شناخته شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
بسته سیاستی برگشت ارز حاصل از صادرات سال های 1400-1397 در شورای عالی هماهنگی اقتصادی به تصویب رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن اعلام اینکه استقبال مناسبی از طرف هموطنان برای ثبت اطلاعات در سامانه املاک و اسکان شده است، گفت: به زودی امکان ویرایش اطلاعات در سامانه فراهم می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
پرداخت وام سهام عدالت در دو بانک ملی و تجارت آغاز شده است و طبق اطلاعاتی که منتشر شده این وام با مبالغ 7 و 14 میلیون تومان پرداخت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش، معراج نادری فصیح را به عنوان دبیرکارگروه شناسایی چالش ها و رفع موانع تولید در کیش منصوب کرد
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: با توجه به ویژگی ها و قابلیتهایی که استان گیلان دارد، می بایست به دنبال جذب سرمایه گذاران صنعتی باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۷   + ۸۶ سایت دیگر  
یارانه ماه رمضان ساعت 24 (چهارشنبه) واریز شد و فقط همان حدود 60 میلیون نفری که یارانه معیشتی دریافت می کنند مشمول این بسته خواهند بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۷۱ سایت دیگر  
سخنگوی ارشد نیرو های مسلح گفت: حقوق سربازان در سال 1400 در یک حد قابل ملاحظه ای افزایش پیدا خواهد کرد و این افزایش علاوه بر آن مبلغی است که در سال 99 افزایش یافته بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۱۶    
کاهش نسبتا محسوس قیمت دلار و یورو در اواسط هفته سپری شده، عده زیادی از فعالان این بازار را با احتیاط همراه کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ارزش اونس جهانی و نرخ ارز نسبت به روزهای گذشته اندکی کاهش یافته و از طرفی تقاضا هم به شدت افت کرده که این عوامل منجر به ادامه روند نزولی قیمت طلا و سکه شده است و پیش بینی می شود که این روند تا پایان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز پنج شنبه کاهش یافت اما تحت تاثیر پیش بینی آژانس بین المللی انرژی از رشد بالاتر تقاضا، نزدیک به بالاترین رکورد یک ماه اخیر که شب گذشته به آن صعود کرده بود، ایستاد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۷    
شاخص کل بازار روز چهارشنبه هفته سپری شده روند منفی گرفته و در پایان معاملات با 1365 واحد کاهش به رقم یک میلیون و 243 هزار و 191 واحد رسید ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارش اخیر خود به بررسی چالش ها و موانعی که در بخش آب وجود دارد پرداخته و راهکار هایی را در جهت رفع این چالش ها ارایه داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر نفت با اشاره به اجرای طرح های جهش سوم در تولید پتروشیمی کشور گفت: ظرفیت تولید از 34 میلیارد دلاری که پیشتر برای سال 1404 اعلام شده بود به 40 میلیارد دلار در سال 1406 خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۰   + ۹۱ سایت دیگر  
بسته سیاستی برگشت ارز حاصل از صادرات سال های 1400-1397 در جلسه کمیته ماده (2) مصوب شورای عالی هماهنگی اقتصادی به تصویب رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: قبل از این هم می توانستیم غنی ساری60 درصد داشته باشیم و اظهار نگرانی آمریکا و اروپا درباره غنی سازی60 درصدی درست نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
حدود 167 هزار میلیارد ریال تسهیلات، پارسال برای تامین مالی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام پرداخت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: تعهد ما در ابتدای سال 1399 این بود که طرح های پتروشیمی به ظرفیت 25 میلیون تن در سال بهره برداری شوند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خاک به عنوان یکی از مهمترین منابع طبیعی هر کشور محسوب می شود. در این میان آلاینده هایی مانند آلاینده های صنعتی، نفتی و کشاورزی وجود دارد که موجب آلودگی پنهان این منبع گوهر بار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: تأکید مؤکد داریم در یک همکاری جدی تر، فاز نخست خط یک متروی قم که به عنوان یک پروژه مهم و استراتژیک و حیاتی برای این شهر قم به شمار می رود در خرداد به بهره برداری برسد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: تنها در تهران حدود دو هزار و 500 واحد طلا فروش فعال در فضای مجازی اقدام به داد و ستد طلا می کنند که از هیچ مجوزی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهور گفت: ما نشانه هایی از اتفاق اخیر نطنز داریم که نشان می دهد رژیم صهیونیستی پشت آن بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۶۷ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی نوشت: اخیر به نقل از رییس محترم سازمان برنامه و بودجه مطلبی در رسانه ها منتشر شده است، مبنی بر این که، بانک مرکزی بزرگترین بدهکار دولت است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۹۵ سایت دیگر  
رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه فرسایشی شدن مذاکرات برای کشور ضرر دارد، فرمودند: آمریکا مذاکره نمی کند که حرف حقی را قبول کند بلکه آمریکا می خواهد مذاکره کند تا حرف باطلی را تحمیل کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۴:۰۷   + ۵۳ سایت دیگر  
در بودجه امسال دو مالیات جدید چون مالیات از خانه و خودروهای لوکس در نظر گرفته شده است که افراد مشمول مالیات خودروها و منازل لوکس تا دو ماه دیگر شناسایی می شوند که به گفته معاون سازمان امور مالیاتی از ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۳:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
اوپک در گزارش ماهانه خود پیش بینی رشد تقاضای نفت در سال جاری میلادی را 5.95 میلیون بشکه در روز معادل 6.6 درصد اعلام کرده است که بالاتر از پیش بینی های قبلی آن است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۲:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت نفت با کاهش ذخیره سازی آمریکا افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۱:۰۷   + ۴۴ سایت دیگر  
رییس اسبق سازمان بورس و اوراق بهادار به نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری ایران و تاثیر آن بر معاملات بورس اشاره کرد و افزود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
صفاری معتقد است که مهمترین نیاز بازار در این روز ها نقدینگی است بنابراین باید هرچه زودتر پیش بینی سود شرکت ها را اعلام کنند. اما به نظر یک عزم جدی برای مثبت نشدن بازار وجود داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت بیت کوین، مهم ترین ارز دیجیتال جهان امروز در آستانه عرضه سهام پلت فرم معروف کوین بیس، بورس آنلاین ارز های دیجیتال، رکورد تاریخی جدیدی زد و از 64 هزار دلار فراتر رفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۷   + ۴۸ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی ایران در گزارشی جدید، به بررسی نقاط ضعف و قوت اقتصاد ایران پرداخته و ریسک عملیاتی موجود در این اقتصاد را ارزیابی کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه درحالی بانک مرکزی را بزرگترین بدهکار دولت عنوان کرده است که رئیس کل این بانک در خصوص چاپ پول از محل تسعیر ارز های صندوق توسعه ملی گلایه کرده بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۷   + ۶۳ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد از ایجاد ثبات در بازار مرغ خبر داد و گفت: طبق مصوبه قرارگاه ساماندهی مرغ، از امروز مرغ قطعه بندی شده در مقادیری که در جلسه مصوب شد، به بازار عرضه خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
حواستان به اخبار باشد این حرف معامله گران بازار ارز و سکه در نیمه اول روز چهارشنبه بود. تصور آنان این است که نرخ دلار و نرخ سکه با اخبار نوسان پیدا می کنند بنابراین در خرید و فروش باید محتاط بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ به اظهارات اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص استقراض دولت از بانک مرکزی، گفت: بنابر گزارش وزیر نفت پول حاصل از صادرات نفت به حساب بانک مرکزی واریز شده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه اعتماد مبحث مهمی برای سرمایه گذاری مردم در بازار سرمایه است، افزایش سهم این بازار در تامین مالی تا 50 درصد را قابل دستیابی دانست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
بگو مگو در برنامه گفتگوی ویژه رخ داد و مجری گفت: شما مرغ و گوشت و میوه شب عید مردم را درست کردید؟ دهان مرا باز نکنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
در حاشیه جلسه 25 فروردین 1400 هیات دولت، تعدادی از وزرای دولت به سوالات خبرنگاران پاسخ گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۵    
امروزه یکی از بزرگترن دغدغه های هر فردی، پیری و کهولت سن می باشد. اما برخی از مکمل ها به منظور جلوگیری از این فرایند تولید شده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران، از پرداخت هزینه 13 هزار تُن گندم در طرح خرید تضمینی گندم، به ارزش 540 میلیارد ریال به گندمکاران 5 استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با بیان اینکه بی برنامگی وزارت جهاد منجر به کاهش تولید جوجه یک روزه تخم گذار شده است، قاچاق جوجه یک روزه از کشور را رد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۵۳ سایت دیگر  
گیلان پور گفت: مصوب شده است از امروز دوباره مرغ قطعه بندی شده را در فروشگاه ها داشته باشیم و انتظار می رود دوباره فضای بازار عادی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
بررسی آمار های رسمی حاکی از تصویب 2 میلیارد و 469 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در بخش های صنعت، معدن و تجارت در سال 99 و رشد 189 درصدی آن در مقایسه با سال 98 است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
زمانی که یک سیاهرگ پاره یا بریده می شود، خون خارج شده قرمز تیره یا مایل به آبی است. این به دلیل بی اکسیژن بودن خون سیاهرگی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه بخشی از کسری بودجه بخاطر سریع نبودن تبدیل منابع ارزی به ریالی است، گفت: بانک مرکزی در تبدیل ارز به ریال دچار تاخیر است و به همین دلیل در حال حاضر ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۷۷ سایت دیگر  
با آغاز خیز چهارم کرونا وزارت بهداشتی ها و متخصصان حوزه سلامت معتقدند که حالا کوچک ترین علائم و حتی علائم یک سرماخوردگی ساده را هم باید کرونا قلمداد کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اولین قرارداد آتی نقره به مرحله سررسید خود نزدیک می شود و خریدارانی که قصد دریافت فیزیکی این محصول را دارند باید مالیات ارزش افزوده آن را پرداخت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
افزایش سرمایه گذاری، رشد قیمت سنگ آهن، بالارفتن نرخ نهاده ها و نهایتا افزایش قیمت صادراتی فولاد از تاثیرات رشد نرخ ارز در صنعت فولاد است و با افزایش نرخ دلار در صنعت فولاد منفعتی عاید کسی نمی شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق اصناف ایران با بیان اینکه در حال حاضر حدود یک میلیون واحد صنفی مشمول تعطیلی کرونایی شده اند، گفت: حمایت از صنوف در دوره شیوع کرونا در قالب های مختلف در دستور کار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس جمهوری گفت: بیش از سه سال است که فشار روی ماست باید دست ظالم را قطع کنیم. باید جنگ اقتصادی را قطع کرده و به ظلم پایان دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۷   + ۵۱ سایت دیگر  
اولین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400 از فردا آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
بازار سهام در جریان معاملات امروز، به دلیل افزایش حجم عرضه و کاهش حجم تقاضا نسبت به دیروز (سه شنبه) نتوانست روند مثبت روز گذشته خود را ادامه دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به ساخت مجتمع مسکونی یاس سپید در واوان گفت: این مجتمع با 1000 واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن انقلاب ساخته خواهد شد و اراضی این پروژه را بنیاد مسکن تامین کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
قیمت دلار در روزگذشته روند کاهشی داشت، اما پس از بمباران خبری بازار ارز و قصد ایران برای غنی سازی 60 درصد نوسان پیدا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
آگهی افزایش سرمایه شرکت های سرمایه گذاری توسعه صنایع سیمان، گروه مدیریت ارزش صندوق سرمایه بازنشستگی کشور، توسعه نرم افزاری نگین و نفت تهران در سامانه کُدال منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب منطقه 4 شهر تهران از کاهش 13 درصدی حوادث شبکه توزیع آب در محدوده خدمات رسانی این شرکت در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۵۰ سایت دیگر  
مبلغ پرداختی برای خانواده های یک نفره 55 هزار تومان، دو نفره 103 هزار، سه نفره 138 هزار، چهار نفره 172 هزار و پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بلاک چین و رمز ارز سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (نصر) ابلاغ و تعیین تعرفه سه نرخی انرژی مختص بخش رمز ارز ها و استخراج ارز های دیجیتال را مشابه شوک در این حوزه قلمداد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
طبق اطلاعات بورس اوراق بهادار نیویورک، سهام شرکت "جانسون و جانسون" پس از توصیه مقامات ایالات متحده برای متوقف کردن استفاده از واکسن کرونای تولید شده توسط این شرکت، 2.41٪ از دست داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بیت کوین، محبوب ترین ارز دیجیتال، قله 64 هزار دلار را فتح کرد و رکورد جدیدی به ثبت رساند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا که اوایل امروز با 0.3 درصد افزایش یافته بود، 0.15 درصد کاهش به 1742 دلار و 92 سنت رسید. قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز برای تحویل در ماه ژوئن هم با 0 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
با فرارسیدن ماه رمضان بازار اقلام اساسی نیز بروزرسانی شده و قیمت های جدید توسط اتحادیه ها اعلام شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر، دستورالعمل صیانت و حمایت از گزارشگران تخلف و فساد در صنعت برق را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی از افزایش حقوق مستمری بگیران سایر سطوح از اردیبهشت ماه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۱۶    
رمزارز ها که اخیرا در دنیا و خصوصا کشور ما به دلیل سودآوری بالا، مورد توجه قرار گرفتند، مخاطراتی در زمینه های امنیتی و حکمرانی در پی دارند که برخی از آن ها را مورد بررسی قرار دادیم.
مشاهده نتایج بیشتر...