چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۸:۵۷May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس»

پارس نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۴۷    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس به بیان توضیحاتی درباره اصلاحات صورت گرفته در سیستم مالیات ستانی پرداخت و گفت: بر اساس تبصره ماده 100 افراد خودشان می توانند اطلاع خود را ببینند و اظهارنامه پیش فرض تهیه شده است که همه چیز سیستمی و هوشمند بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور بعدی باید بدون واسطه با مردم در ارتباط باشد تا بتواند مشکلات مردم را لمس کرده و ادامه دهنده راه شهید آیت الله رئیسی برای خدمت به مردم باشد.
خبر خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر لزوم حمایت از صنعت خودروسازی کشور عنوان کرد:همه دست اندرکاران در صنعت خودرو برای بهره گیری صحیح از ظرفیت های موجود در خودروسازی و تحویل خودروهای باکیفیت به مردم تلاش می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس به بیان توضیحاتی درباره تأثیر توجه به شرکت های دانش بنیان در توسعه مشارکت مردم در اقتصاد پرداخت و گفت: رهبری بار ها تأکیده کرده اند که اقتصاد دانش بنیان یک اقتصاد مردمی است و باید در راستای رشد و توسعه آن تلاش کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد کشور با اتکا به شرکت های دانش بنیان می تواند مردمی شود و رشد و توسعه پیدا کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی شهادت رئیس جمهور و تیم همراه را در سانحه هلی کوپتر تسلیت گفت. یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز به دولت و مجلس آینده توصیه کرد برخی از اشتباهات گذشته کنار گذاشته شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به دولت و مجلس آینده توصیه می کنم برخی از اشتباهات گذشته را کنار بگذارید و مسیری را انتخاب کنید که رضایتمندی حداکثری مردم را به دنبال داشته باشد.
می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه کمبود ماشین آلات معدنی و فرسوده بودن آنها مانع تحقق هدفگذاری ها در حوزه معدن شده است، گفت: بهره برداری از معادن به ماشین آلاتی نیاز دارد که معمولا داخل کشور تولید نمی شود یا اگر تولید هم شود، نمی تواند نیاز کشور را تامین کند.
می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه باید برای سازمان ها ایدرو و ایمیدرو ماموریت جدید تعریف شود، گفت: این سازمان ها باید از بنگاهداری خارج شوند.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید اصل 44 قانون اساسی مجلس با اشاره به علت الزامی شدن اخذ شناسه یکتا برای فعالان اقتصادی، گفت:،این اقدام در راستای نظم بخشی و انسجام دهی به کسب و کارهای مولد است. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره تاثیر توجه به اقتصاد دانش بنیان برای افزایش مشارکت مردم در جهش تولید گفت: باید از سوی دستگاه های مختلف برنامه های منسجمی و عملیاتی برای رشد اقتصاد مردمی دانش بنیان اندیشیده تا تجاری سازی محصولات فناورانه با هفت محور جهش تولید همخوان شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با اقتصادآنلاین اظهار کرد: عدم ابلاغ آیین نامه واردات خودرو توسط رییس جمهور، عجیب است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت که در چهار سال گذشته درآمد دولت از حقوق دولتی معادن 50 برابر رشد پیدا کرده که نسبت به قبل رقم قابل توجهی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: معافیت مالیاتی به نوعی حمایت چند جانبه از تولید کننده است. هرچند که مردمی کردن اقتصاد و هموار کردن مسیر رشد تولید و رشد اقتصاد فقط تولید نیست بلکه مسیر های زیاد دیگری هم وجود دارد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: طی سال های گذشته تحریم و فشار بحران ها و چالش هایی مانند تورم، ناترازی بانک ها، کاهش قدرت خرید و افزایش مسائل معیشتی و قطعی گاز و برق موجب افزایش شدید هزینه ها شده است که این وضعیت، بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط را در مقایسه با واحدهای تولیدی بزرگ ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره اهمیت توجه به شرکت های دانش بنیان پرداخت و رشد این شرکت ها را اقدامی در راستای تحقق شعار سال معرفی کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مطالبه مجلس از وزارت صمت دنبال کردن بحث واردات خودروهای کارکرده است اما دلیلی که از سوی آنان مطرح می شود موضوع عدم تامین ارز مورد نیاز برای انجام این کار است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه خلاء قانونی برای مقابله با مفسدین وجود ندارد گفت: شناسایی و حذف ساختار های فسادزا می تواند با رویکرد پیشگیرانه نتایج ملموس تری در جامعه داشته باشد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات به تشکیل یک مجلس قوی کمک خواهند کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عبدالناصر درخشان، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با طرح این سوال که چطور خودرو وارد کشور می شود، اما ترخیص نمی شود؟ گفت: دیگر در اینجا نمی توان گفت که مشکل ارز داریم چراکه ارز وجود داشته که با آن خودرو خریداری شده و وارد گمرکات کشور شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: دولت گام های خوبی برای ساخت مسکن و کنترل نقدینگی برداشته است اما بخشی از این تلاش ها هنوز برای مردم ملموس نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۰:۳۶    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: افزایش جذابیت تولید با کاهش مالیات تولید از 25 درصد به 15 درصد و معافیت های مالیاتی هدفمند و جدید در رشد اقتصاد با مشارکت مردم تاثیر مثبت زیادی دارد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: آسیب های ناشی از قطع برق صنایع به صورت مستقیم بر زندگی مردم اثر دارد زیرا قطعی برق موجب بیکاری کارگران می شود. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از شفقنا، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جراحی اقتصادی باید در ساختارهای غلط و پوسیده کشور انجام شود، گفت: انتظار ما از دولت و مجلس انقلابی این است که دست به تغییرات ساختاری در اقتصاد بزنند در غیر اینصورت ادامه وضع موجود [...]
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: به دلیل متناسب نبودن عرضه و تقاضای خودرو، به کارگیری سازوکار هایی مانند سامانه یکپارچه خودرو گره ای از نابسامانی بازار را باز نمی کند.
سلام نو / شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۱:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
روح الله ایزدخواه در خصوص وضعیت ارائه تسهیلات به مردم، اظهار کرد: یکی از انتقادات به این دولت مدل ارائه تسهیلات بانکی است؛ متاسفانه عملکرد مناسبی در حوزه تسهیلات ازدواج و اشتغال دیده نمی شود و بانک ها به اسم کنترل نقدینگی ...
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۶۰ سایت دیگر  
دنیای معدن: یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به راه اندازی فاز دوم کارخانه احیاء استیل فولاد بافت اظهار کرد: بدون شک افزایش ظرفیت تولیدی صنعت فولاد کشور، بنگاه های ما را فعال تر می کند و نرخ بیکاری را کاهش می دهد. این امر موجب تحقق جهش تولید با مشارکت مردم خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به اینکه معافیت مالیاتی سرمایه گذاری در مناطق محروم باید حداکثری باشد گفت: معافیت های جدید و مشوق های مالیاتی حمایت از سرمایه گذاری خرد باعث می شود تا سرمایه گذار انگیزه و اقبال بیشتری برای مشارکت در سرمایه گذاری پیدا کند.
بازار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به توجه ویژه دولت سیزدهم در توسعه همکاری های اقتصادی ایران با کشور های همسایه، دیپلماسی انرژی دولت را به عنوان راهبردی مهم در راستای تحقق آن هدف معرفی کرد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: ضرورت دارد که شهرداری ها در روند صدور مجوزها برای توسعه شبکه فیبرنوری همکاری لازم را داشته باشند؛ چراکه شبکه فیبرنوری از زیرساخت های اساسی کشور است.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: ضرورت دارد که شهرداری ها در روند صدور مجوزها برای توسعه شبکه فیبرنوری همکاری لازم را داشته باشند؛ چراکه شبکه فیبرنوری از زیرساخت های اساسی کشور است.
خبر خودرو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تامین و کاهش قیمت قطعات در بازار لوازم یدکی را مستلزم ایجاد تعامل سازنده میان خودروسازان و قططعه سازان دانست و بیان کرد ...
سروش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه نحوه برخورد تهدیدآمیز و امنیتی با مسائل کارگری را قبول ندارم، تاکید کرد، تجمع طبق قانون اساسی حق مسلم کارگران است.
لطف اله سیاهکلی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: کسانی که در امر سرمایه گذاری تخصص کافی ندارند با ورود به بازار سرمایه و مواجه با برخی اتفاقات دچار ضرر و زیان می شوند، بنابراین، باید سازوکارهای لازم برای ارتقای سواد مالی افراد برای ورود به این بازار فراهم شود.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساده ترین حقوق مردم در حوزه خودرو رعایت نمی شود، گفت: واردات اگر قرار است بر تنظیم بازار تاثیر بگذارد باید در طراحی هم موثر باشد اما مجمع تشخیص طراحی مجلس را از کار انداخت و من با شرایط فعلیِ دولت و وزارت صمت ...
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با حرکت صنعت نفت به سمت دانش بنیان شدن، می توانیم به توسعه هرچه بیشتر زنجیره ارزش نفت در بازارهای جهانی نزدیک شویم.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دولت سیزدهم در دیپلماسی اقتصادی موفق عمل کرده است و با تقویت تعاملات اقتصادی توانست حجم صادرات نفت را افزایش دهد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۷    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تنبیه رژیم صهیونیستی توسط ایران باعث ایجاد ثبات سیاسی و اقتصادی در منطقه خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید براینکه با شبکه سازی می توان دانش بنیان ها را در مسیر حل معضلات ملی با هم هماهنگ کرد، اظهار کرد: نخبگان باید در مسایل اقتصادی کشور ماموریت محور شوند تا برای حل موضوعاتی مختلف اقتصادی بتوان از آن استفاده کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: وقتی ارز گران می شود جیب مردم خالی می شود اما اکنون جیب مردم دیگر جایی برای خالی کردن ندارد و جیب ها سوراخ شده است ...
نماینده   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: فاصله بین قیمت واقعی با نرخ جهانی کالاهایی مانند فولاد بسیار است زیرا در ایران دستمزد کارگر، انرژی و مواد اولیه ریالی است بنابراین محصول تولیدی در کشور نسبت به قیمت جهانی بسیار ارزانتر است.
سروش نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه نباید قمیت های سلیقه ای خودروسازان بدون توجه به معیارهای درست پذیرفته شود، تاکید کرد، عرضه خودرو در بورس، قیمت ها را افزایش می دهد و اشتباه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره نامساعد بودن شرایط دسترسی مردم به پزشک متخصص در سطح کشور، گفت: وزارت بهداشت باید فکری به حال توزیع متناسب پزشک متخصص در استان ها کند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۷    
تهران (پانا) - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد یکی از راهکارهای مهم برای جهش تولید با مشارکت مردم این است که تسهیلات بانک ها از بخش های تجاری، بازرگانی و خدمات به سمت تولید سوق پیدا کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۲:۳۳    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: براساس گزارش وزارت ارتباطات توسعه فیبر نوری به 7 میلیون رسیده که مسئولان این وزارتخانه وعده توسعه فیبر نوری تا 14 میلیون پوشش را دادند.
می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی پیشنهادات مربوط به بخش صنعت و معدن در بخش دوم لایحه بودجه 1403 در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.
فرصت امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از دنیای خودرو، مخالفان واردات خودرو را سبب ارزبری فراوان دانسته و سعی در ایجاد محدودیت یا ممنوعیت دوباره برای واردات دارند. این در حالی است که موافقان معتقدند تحت هر شرایطی باید ارز برای واردات تامین شود تا با افزایش عرضه خودرو، تورم موجود در بازار خودرو از بین برود ...
می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه قانون واردات خودرو در بایگانی خاک می خورد، گفت: هرچند تعداد محدودی خودرو وارد کشور شده است، اما این تعداد با قانون مصوب مجلس همخوانی ندارد و کمتر از نیاز بازار است.
نماینده   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: هر اقدام و برگزاری جلسه ای در مجموعه حاکمیت اعم از مجلس و دولت و نهادهای دیگر باید منتهی به باز شدن گرهی از زندگی مردم و پهن تر شدن سفره شان شود.