سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۲۱:۳۰Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سد معبر»

شما نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست بررسی عملکرد واحد رفع سد معبر و اجراییات بازارهای مدیریت منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مدیران این بازارها روز سه شنبه در دفتر این مدیریت برگزار شد.
شهر فردا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 از رفع سد معبر مصالح ساختمانی و حذف زوائد بصری از معابر این منطقه خبر داد و گفت: به منظور آسایش و رفاه حال شهروندان با سد معبر مصالح ساختمانی در معابر و کوچه به طور جدی برخورد می شود.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۰    
سپهرغرب، گروه استان - آذین رضایی:فرماندار همدان با بیان اینکه توجه به شرایط کرونایی باید از تجمع مردم و سد معبر در منطقه سرگذر جلوگیری کند و انجام این مهم را باید از شهرداری و اتحادیه ها مطالبه کنیم، گفت: به این منظور بازاهای محلی عرضه میوه و تره بار را تقویت می کنیم. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۰:۵۸    
بار ها و بار ها در خصوص خودسری و فعالیت های مجرمانه ماموران اجرائیات و سدمعبر در شهرداری های مختلف اطلاع رسانی کرده ایم. بار ها گفته ایم که عملکرد ناشایست و به ظاهر ساده این عوامل، پیامد های امنیتی و افزایش نارضایتی شهروندی دارد. این بار شاهد بروز مجدد این نوع رفتار های ناشایست در شهر خاش هستیم ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۰    
کسبه بازار شهرلنده از حضور خودروهای ویژه برون شهری در میدان امام خمینی(ره)این شهرو ایجاد مزاحمت برای کسب و کار گلایه کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
برخی کارگران سد معبر شهرداری فردیس می گویند: علارغم پافشاری مدیران شهری فردیس برای تبدیل وضعیت استخدامی ما، هنور تعدادی از کارگران با پیمانکار قرارداد امضا نکرده اند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
منصفی تصریح کرد: لنگرود دیگر نه خانه منجم باشی دارد و نه خانه دریا بیگی فقط یک پل خشتی دارد که شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود برای حفظ و احیای این اثر تاریخی که هویت شهر بشمار میرود ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان توضیحاتی درباره آخرین وضعیت زن سرپرست خانوار بندرعباسی که در هنگام تخریب منزلش اقدام به خودسوزی کرده بود، ارائه کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۷    
ایسنا/همدان شهردار ملایر به اقدامات مشترک شهرداری، اداره اماکن عمومی و اتاق اصناف برای ساماندهی سد معبر اشاره کرد و گفت: چهارمین مرحله از بازدید مشترک از وضعیت صنوف مستقر در هسته مرکزی شهر انجام گرفت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ناهید خداکرمی رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار شهری فارس: درباره بارش باران در پایتخت و آمادگی مدیریت شهری اظهار داشت: کارنامه مدیریت شهری طی سه سال گذشته نشان می دهد آینده نگری در برنامه های اجرایی شهرداری پایتخت دیده شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۳    
سد معبر در حال حاضر به یکی از معضلات جدی کردستان تبدیل شده و اکثر قریب به اتفاق شهرهای استان به ویژه سنندج با این معضل دست و پنجه نرم می کنند و اراده ای هم برای رفع آن وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس -ایرنا- شهرداری بندرعباس روز چهارشنبه با خبر شد که فردی در کوچه ثارالله محله 22بهمن در ورودی آبراه( خور) اقدام به ساخت یک خانه مسکونی کم دوام در مسیر سیلاب کرده بود لذا برای برخورد با آن ماموران سد معبر این آلونک را تخریب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهر شهرداری فردیس، گفت: لایحه مربوط به بودجه لازم و مبلغ قرارداد نیروهای معترض سد معبر شهرداری فردیس به کمیسیون بودجه شورا ارسال شده و پس از بررسی در نشست هفته آتی شورای اسلامی شهر در خصوص آن تصمیم گیری می شود.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
فضای عمومی کوچه و خیابان متعلق به همه افراد است و بر اساس قانون هیچکس نمی تواند مانع عبور و مرور در آنجا شود. با این وجود برخی از مغازه داران اجناس خود را در معابر عمومی قرار می دهند و با عث ایجاد سد معبر در پیاده رو ها می شوند ...
ثمره نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۷    
وجود دستفروشان میوه فروشان سیار و بساط گستران باعث زشتی چهره شهر و ترافیک در سطح معابر و خیابان ها به دلیل پارک و توقف غیرقانونی خودرو و سدمعبر بساط گستران شده است که طبق قانون شهرداری ها برخورد و رفع سد معبر از وظایف ذاتی شهرداری می باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۴    
معاون خدمات شهری شهرداری گرگان گفت: خواسته مردم از شهرداری رفع سد معبر است و ما در ایجاد بازارچه محدودیتی نداریم به شرطی که دستفروشان همکاری لازم را داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۴۶    
گروه استان ها- تکمیل آرامستان گرگان و حواشی مربوط به برخورد ماموران سد معبر شهرداری با دستفروشان و درخواست برخی اعضای شورا برای عدم برخورد با این پدیده مهم ترین موضوعات مطرح شده در جلسه شورای شهر گرگان بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
#تهران_ما موضوع آخرین وضعیت سد معبر وانتی ها در خیابان اسکندرلو شهرک رضویه منطقه 15 را پیگیری کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۲۹    
ملازاده سورکی بابیان اینکه شهید محمود رادمهر معتقد بود نوجوان و جوان باید به مسائل فرهنگی و سیاسی کشور خودآگاه باشد و با برخورداری از علم و دانش روز برای توسعه اسلام فعالیت کند، گفت: آقا محمود در عمل یک تحلیل گر سیاسی و فعال فرهنگی بود.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۴۹    
استاندار زنجان گفت: همه فرمانداران باید کمیته مبارزه با سد معبر و برخورد با متکدیان را تشکیل داده و با چنین مواردی به جد برخورد شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۸:۲۸    
شهردار لنگرود گفت: برخی نمایشگاه داران صنف خودرو، در این شهر به رعایت حقوق شهروندان بی توجه بوده و با پارک کردن خودروهای نمایشگاهی خود در پیاده روها و نادیده گرفتن حریم و سد معبر کردن مسیر، برای تردد آن ها مشکل ساز شده اند.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
پیاده روهای میاندوآب سال ها است که در تصرف و اختیار مغازه دارانی بوده که کالاهای خود را نمی خواهند در مغازه خود بگذارند و کاسبی خود را به پیاده روها کشانده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اصنافی که با ایجاد سد معبر باعث نازیبایی شهری و ایجاد مشکل در تردد شهروندان می شوند در مرحله اول اخطار دریافت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۱۳    
رئیس اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهرداری همدان از عودت رایگان لوازم و اقلام ضبط شده شهروندان در حوزه ساخت و سازهای غیرمجاز املاک مسکونی (تعمیرات جزئی و اساسی) و سد معبر واقع در محدوده شهر به مناسبت هفته وحدت و میلاد رسول مکرم اسلام خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۰۰    
نظری از آغاز طرح جمع آوری و رفع سد معبر در سطح شهر جهرم خبر داد و گفت: این طرح در سه مرحله به اجرا در می آید.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حاجی پور اظهار کرد: از نیروی انتظامی و ماموران سد معبر می خواهم که روز جمعه در مطهری مستقر باشند، به جرات می گویم که کانون اصلی کرونا در رشت خیابان مطهری است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار فریدونشهر با بیان اینکه اکیپ رفع سد معبر این شهرداری به دلیل کمبود نیرو راه اندازی نشده است، گفت: اغلب تخلفات ساخت و سازهای غیرمجاز در شهر در ایام تعطیل سال انجام شده است که در این زمینه حکم اخطار توقیف این پروژه ها صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در استان کردستان به واسطه نبود اشتغال پایدار، مهاجرت از روستا به شهر، تنگنای اقتصادی و بحران بیکاری، جمعیتی بزرگ و قابل تامل از اقشار مختلف جامعه، خصوصاً جوانان تحصیل کرده آن به پدیده دستفروشی جهت تامین مخارج زندگی خود روی آورده اند ...
سینما سینما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
فیلمبرداری فیلم پر بازیگر بدون همه چیز پس از سه ماه در گرمسار، به پایان رسید. به گزارش سینماسینما ، فیلمبرداری فیلم سینمایی محسن قرایی با نام موقت بدون همه چیز پس از سه ماه در گرمسار به پایان رسید. ...
خوزپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۰    
به گزارش خوزپرس از شوشتر، عباس اسکندری نیا شهردار شهر شوشتر اظهار داشت: ده باب مغازه در این شهر به دلیل ایجاد سد معبر در خیابانها و پیاده رو ها پلمپ شد. ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۶    
اتحادخبر: رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتستان، فرمانده حوزه بسیج اصناف ، بازرسی اصناف به همراه معاون خدمات شهری شهرداری برازجان در راستای سد معبر و رعایت پروتکل های بهداشتی از بازار روز ،بازار شمالی و بازارچه ماهی و میگو بازدید به عمل آوردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۷    
ضیائی گفت: مطابق تبصره یک ماده 55 قانون شهرداری ها ایجاد سد معبر و اشغال پیاده رو ها ممنوع است و مصالح ساختمانی و یا ماشین آلات و ابزار کار ساختمانی نباید موجب اشغال معابر عمومی شود.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سدمعبر در خرم آباد اعضای کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی این شهر را به ریاست اردشیر دریکوند با راهکار برون سپاری رفع سد معبر به بخش خصوصی به جلسه کشاند .
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۷    
جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر خرم آباد با راهکار برون سپاری و خصوصی سازی رفع سد معبر در خرم آباد به ریاست اردشیر دریکوند در سالن جلسات این شورا برگزار شد .
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۹    
معاون خدمات شهری شهرداری قدس با بیان اینکه اجرای قانون رفع سدمعبر ضمن حفظ حقوق شهروندی، سبب زیبایی معابر نیز می شود، بر ساماندهی بساط گستران با هدف ارتقای منظر شهری و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به منظور مقابله به گسترش شیوع کرونا تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۵    
مهم ترین پیام های رسیده از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار در تاریخ 28 مهر، در قالب یک بسته قابل مشاهده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان هرسین گفت: در راستای تحقق یکی از مهمترین مطالبات مردم و رفع سد معبر در شهر هرسین دستفروشان این شهر ساماندهی می شوند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۸    
شهردار پاکدشت گفت: اجرای طرح ساماندهی دست فروشان آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۳    
گرگان- با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، تعداد دستفروشان در گرگان زیاد شده و این امر با درنظر گرفتن نارضایتی شهروندان، ضرورت ساماندهی و ایجاد بازارچه های دائمی را نشان می دهد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۱    
بار ها و بار ها شاهد اقدامات تند و بی شرمانه، خودسری ها و از حد گذری های ماموران سدمعبر شهرداری با شهروندان در شهر های مختلف بوده و هستیم. آیا وقت آن نرسیده که دادستان کل کشور به این موضوع ورود موثر کند؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست روابط عمومی شهرداری گرگان گفت: رفع سد معبر براساس قانون بر عهده شهرداری ها گذاشته شده و خواسته اغلب شهروندان و به ویژه کسبه و بازاریان سطح شهر است که روزانه به صورت حضوری و یا از طریق سامانه 137 و اپلیکیشن شهریار درخواست رفع سد معبر دارند و شهرداری مکلف است نسبت به رفع سد معبر اقدام کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - معبر همانطور که از نامش پیداست به معنی محل عبور می باشد و اصطلاحاً به محلی اطلاق می گردد که از آن برای عبور و مرور استفاده می شود و در اثر تفکیک اراضی موضوع ماده 101 قانون شهرداری ایجاد می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۵    
گرگان- رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با بیان این که سد معبر واقعیت جامعه است، گفت: تا سال آینده حتما یک بازارچه محلی در گرگان راه اندازی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۲    
#تهران_ما موضوع مشکل سد معبر در خیابان احمد حسینی منطقه 18 را پیگیری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۸    
امروز در این بسته خبری می خواهیم از سد معبر در پیاده رو ها ، آسفالت فصل سرد سال و اندراحوالات ما و کرونا سخن بگوییم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
با گذشت 18 ماه ازسیل سال گذشته در پلدختر، اما هنوز انباشت نخاله های ناشی از تخریب ساختمان ها و ساخت و سازها در برخی مناطق ،خیابان ها و معابر شهر پلدخترموجب پدید آمدن مناظر زشت شهری ،آلودگی های زیست محیطی ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۳:۵۱    
بار ها گفته ایم که بخش از برخورد های ماموران سد معبر شهرداری ها با دست فروشان، بنوعی مصداق مبادرت به جرم آشکار بوده و قابلیت پیگیری کیفری و حقوقی دارد. در کلیپ زیر به دنبال توضیح و معذرت نیستیم. آیا مامور سد معبر، دزدی کرده است یا خیر؟ اگر آری، لطفا مجازاتش را علنی کرده و رسانه ای نمائید ...
طلوع کرمان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۰۷    
طی یک نظرسنجی که در کانال خبری تگرام طلوع کرمان برگزار شد، 93 درصد شهروندان بافتی خواهان برخورد و رفع سدمعبر در خیابان های مرکزی بافت شدند. مشکل سد معبر در خیابان های مرکزی شهربافت به حدی است که راه برای عبور شهروندان از پیاده رو در برخی خیابان ها بسته شده است ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۰۷    
در این بسته خبری از آموزش اصول ایمنی به بیش از چهار هزار دانش آموز خرم آبادی تا کاهش 67 درصدی مسافران درون شهری سبزوار و هشدار شهرداری لوندویل به عاملان سد معبر را بخوانید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست منطقه یک شهرداری فردیس از اجرای طرح ضربتی رفع سد معبر در معابر اصلی منطقه یک شهرداری فردیس خبر داد و گفت: برابر دستور شهردار، با عاملان سد معبر طبق قانون قاطعانه برخورد می شود.