دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۲۳:۲۹Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سد معبر»

نصف جهان: مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: در چهار ماه نخست امسال 307 نفر دستفروش و 103 نفر متکدی در شهر جمع آوری شدند. حسن محمدحسینی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری در چهار ماه نخست سال جاری ...
شهردار مراغه از یک دستفروش که مورد ضرب و شتم ماموران سد معبر شهرداری این شهر قرار گرفته بود، عذرخواهی کرد.
خبرگزاری صداوسیما: فروشنده میوه در محله میکائیل آباد مراغه مورد ضرب و شتم ماموران سد معبر شهرداری مراغه قرار گرفت. در ویدیویی که شب گذشته در فضای مجازی منتشر شد ماموران سد معبر شهرداری مراغه یک میوه فروش را از ناحیه سر و صورت مورد ضرب و شتم جدی قرار دادند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: یک دستفروش توسط مامورین سد معبر شهرداری مراغه مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ماموران پلیس هند از بولدوزر برای رفع سد معبر استفاده کردند که با واکنش مردم همراه بود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۵    
به گزارش رکنا یکی از همشهریان با ارسال مطلبی در مورد سد معبر در داخل شهر هشترود خواستار رسیدگی توسط مسئولین ذیربط شده است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
نبود نظارت کافی بر معابر عمومی، موجب بی نظمی شدید در خیابان های اصلی شهر ساری شده است. سد معبر در شهر ساری امروزه به یک چالش جدی برای شهروندان مرکز مازندران تبدیل شده و ابتدایی ترین وظایف قانونی آنها به راحتی زیر پا گذاشته می شود و عابران پیاده برای تردد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۳    
در این نشست رفع سد معبر در پیاده رو ها توسط شهرداری، مناسب سازی ورودی پاساژ پردیس، مناسب سازی ساختمان شورای شهر و اتصالات پیاده رو خیابان ملت و ورودی بانک ها مورد بحث و پیگیری قرار گرفت.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 در جلسه با مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران از کنترل مطلوب سد معبر و نظارت مؤثر بر ساخت وساز و تخلفات ساختمانی طی ماه های اخیر در این منطقه خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۹:۰۴    
به گزارش کرج رسا؛ سرهنگ غلامعلی شرق در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، با با بیان اینکه توقف خودرو ها در پیاده رو نوعی سد معبر است، گفت: این موضوع باعث می شود تا حرکت خودرو ها در خیابان ها و میادین مشرف به مراکز شهرهای بزرگ به کندی انجام شود که مهم ترین علت این اختلال ترافیکی بی توجهی نمایشگاه داران ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شهربان و حریم بان از مسابقه نقاشی کودک با موضوع سدمعبر ویژه کودکان تهرانی خبر داد.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق کانال تلگرامی جهت نوشت: فروش تیشرت های مزین به تصویر حاج قاسم در شلوغ ترین منطقه تجاری بانکوک.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
واکنش مردم چین به خودرویی که با پارک کردن در محل غیرمجاز و سد معبر باعث جلوگیری از حرکت ماشین آتش نشانی شده را ببینید. منبع: خبر فوری
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۰    
زیبایی چهره ی شهر در مناطق غربی شهرکرد با سد معبر کردن عده ای از کسبه از بین رفته است.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۰:۵۱    
دادستان عمومی و انقلاب اهر با استقبال از رفع سدمعبر صنوف در اهر گفت: دستگاه قضایی از رفع سدمعبر صنوف و آزادسازی پیاده رو و خیابان های اهر حمایت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اهر از پلمب واحدهای صنفی سدمعبر کننده در این شهرستان خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم با بیان اینکه باید بدانیم دست فروشی و ایجاد سد معبر طبق قانون جرم بوده و شهرداری طبق پیوست قضایی اعمال قانون می کند، گفت: فعالان این عرصه نیز می توانند با حضور در روز بازارها، عزت مندانه و طبق قوانین کارکرده و امرارمعاش کنند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه شورای معاونین شهرداری رشت مطرح شد؛ تاکید شهردار رشت به تسریع در اجرای پروژه های عمرانی با توجه به شرایط مناسب جوی.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- زخم کهنه ماجرای ناتمام و بی حاصل درگیری بین دستفروشان و ماموران سد معبر شهرداری قم هر از گاهی تازه می شود و موجی از احساسات منفی را در بین شهروندان به وجود می آورد.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۳:۱۵    
چندین سال است که ضایعات فروشی و سد معبر در ارومیه به یک معضل اساسی تبدیل شده که ساماندهی و رسیدگی مسئولان را در اسرع وقت می طلبد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۵۵    
منطقه 11 به عنوان یکی مناطق مرکزی پایتخت به واسطه نزدیکی به بازار و قلب اقتصادی کشور محل تولد و رشد راسته های اقتصادی بی شماری است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۲۱:۴۰    
شهرداری قم در اطلاعیه ای خبر از اخراج و توبیخ عوامل رفع سد معبر داده، اما به نظر می رسد در این درگیری، توهین و فحش ناموسی علت شروع بوده و حکم اخراج برای کسی که از ناموس خود دفاع کرده، صحیح نیست، زیرا از این به بعد توهین به ناموس ماموران، عادی خواهد شد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
شهرداری قم در پی انتشار تصاویری از درگیری اخیر عوامل پیمانکاری این مجموعه با یکی از سدمعبرکنندگان، در اطلاعیه ای توضیحاتی را در این خصوص ارائه داد. در این اطلاعیه آمده است: در خصوص انتشار تصاویری از درگیری نیروهای پیمانکاری پیشگری و رفع تخلفات شهری با یکی از سدمعبرکنندگان در بلوار آیت الله کاشانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
درپی درگیری ماموران سد معبر شهرداری منطقه 6 قم با شهروندانی که سد معبر کرده بودند، هر سه مامور اخراج شدند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اگرچه با انجام پروژه پیاده راه سازی در لاله زارنو، دیگر آن حجم آشفتگی چندسال پیش دیده نمی شود، ولی همچنان اغلب موتورسیکلت سوارها با بی توجهی به حقوق عابران، موتورسیکلت خود را به پیاده راه می آورند و سدمعبر می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون دادستان مشهد گفت: استقرار برخی انبارهای ضایعات در بافت مسکونی و مرکزی شهر، برای شهروندان مشکلات بهداشتی و سد معبر ایجاد کرده که نیازمند برخورد جدی و پلمب است، اما در بعضی نقاط و محدوده های پیرامونی شهر به جای پلمب انبارها، می توان به ساماندهی و استانداردسازی آنها پرداخت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۴:۰۵    
یکی از فعالین حوزه کافه سیار اظهار داشت: شهرداری می گوید باید هزینه سد معبر را به ما بدهید در صورتیکه کار ما سد معبر محسوب نمی شود. البته بعضی از همکاران میز و صندلی می گذارند ولی ما این کار را انجام نمی دهیم بنابراین سد معبری نیست .
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۰:۴۸    
وزش باد و توفان شب گذشته در شهر داودآباد باعث شکسته شدن درخت و منجر به سد معبر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری اهواز گفت: باید در زمینه معضل دستفروشی و سدمعبر فرهنگ سازی و اطلاع رسانی گسترده ای برای آگاهی عمومی صورت گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۱    
سرهنگ محمدی گفت: دانستن ماده 89 آئین نامه راهور هنگام تصادف الزامی است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۹    
پس از چند سال آنقدر تعدادشان زیاد شده بود که کسی جرئت رویارویی با آنها را نداشت. یکی شان سردسته بود و دیگران نوچه و گوش به فرمانش بودند و هر جا لازم بود با قدرت نمایی جلو افرادی که به آنها اعتراض می کردند می ایستادند و با خشونت آنها را مجبور به سکوت می کردند و...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۰۴    
گرگان- فرمانده انتظامی گلستان گفت: هواداران نامزدهای انتخابات در خیابان سد معبر نکرده، جلوی ماشین ها را نگیرند و مزاحمتی هم برای مردم نداشته باشند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۴    
فاش نیوز - عوامل سد معبر شهرداری با تحریک شهردار منطقه 21 و شهردار ناحیه، به ستاد آیت الله رئیسی در تهرانسر حمله ور شدند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از شاهدان عینی، در جریان حمله ورشدن عوامل شهرداری منطقه 21 که با تحریک شهردار منطقه صورت گرفت ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۴    
معضل کمبود فضای پارک در معابر پر تردد به عنوان یک مشکل و گره ترافیکی مطرح می شود و بعضا در مکان هایی که شهروندان با عدم رعایت قوانین نسبت به بهره برداری شخصی و سدمعبر در فضاهای مجاز پارک خودرو اقدام کرده اند، از توقف خودرو سایر شهروندان جلوگیری به عمل می آورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۹    
ایسنا/فارس رئیس هیئت بازرسی انتخابات فارس از گزارش 600 تخلف انتخاباتی به وزارت کشور خبر داد و گفت: عمده این تخلفات شامل تبلیغات پیش از موعد، نصب بنرها و تابلوهای غیرمجاز و سد معبر بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر در حالی با اطمینان از سیلی نخوردن حتی یکی از شهروندان از ماموران شهرداری سخن گفت که کمتر از یک ماه پیش چند مامور سد معبر دستفروشی را مورد ضرب و شتم قرار دادند.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۷    
هر روز شاهد مصادره و بسته شدن معابر و پیاده روهای شهری توسط برخی دست فروشان و مغازه داران در شهر ارومیه هستیم که علاوه بر سد معبر سبب آلودگی بصری و خدشه دار شدن مبلمان شهری می شود که این کار یک نوع بی احترامی و تعرض به حقوق شهروندی نیز محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور شادگان گفت: با خودرو هایی که مقابل ستاد های انتخاباتی سد معبر کنند برخورد جدی و قانونی می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۹:۲۳    
مریم قاسمی شهرداری ناحیه 4 شهرداری منطقه 18 برای ساماندهی و امحای مافیای سدمعبر اقدام به اجرای طرح ویژه انضباط شهری باهمکاری قوه قضاییه، نیروی انتظامی، پلیس راهور و... در معابر اصلی و شریانی پررفت و آمد می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: برای فضاسازی تبلیغات شهری برنامه های خوبی را پیش بینی کرده ایم به طوری که بیش از هشت هزار جایگاه تبلیغاتی در سطح شهر برای نصب تبلیغات کاندیداها آماده شده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه13، مجتبی شکری، شهردار منطقه با بیان اینکه در طرح کوچه به کوچه، هر روز به مسائل شهری یک معبر و فرعی های آن رسیدگی می شود ، افزود: در این طرح ، کلیه اکیپ های خدمات شهری ، فضای سبز، عمران و ترافیک فعالیت کرده و خدمات مختلفی را شامل برچسب کنی، رفت و روب ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد کرمی کبیر روز یک شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اقلام شهروندان در جریان ساخت و ساز غیرمجاز و یا سد معبر در مسیرهای اصلی و پرتردد شهر همدان، توسط عوامل شهرداری ضبط و توقیف شده بود. وی افزود: این اقلام(کالا و ابزار) طی سال گذشته توسط ماموران مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات [...]
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۰    
دستفروشی معضلی است که این روزها اغلب مناطق پایتخت را دچار هرج و مرج کرده و باید برای ساماندهی آن، توسط مسئولان تدابیری اندیشیده شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
شهردار نهاوند با اشاره به بند 20 و تبصره بند 26 قانون شهرداری ها در خصوص رفع سد معبر عمومی گفت:چهار واحد تجاری ایجاد کننده سد معبر در خیابان سعدی پلمپ شدند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد که هیچ مشکل آبگرفتگی و سد معبر جدی در بارندگی و طوفان های عصر دیروز در تهران وجود نداشته است.
هاژه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۸:۳۶    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در چند ماه گذشته بسیاری از شهروندان از ایجاد سد معبر و پارکهای نامتعارف برخی میوه فروشان در نقاط پرترافیک شهر انتقاد کرده اند ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۹    
کشور مصر با توقیف کشتی که کانال سوئز را بسته بود خواستار غرامت 916 میلیون دلاری شدند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
وحید فروغی، معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک از اجرای طرح ضربتی پاکسازی تبلیغات غیر مجاز در سطح شهر کهریزک خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۷    
شهرداری ها ناچار به مقابله با سد معبر هستند اما این وظیفه قانونی نباید با تضییع حق شهروندی و کرامت دستفروشان و اعمال رفتار خلاف اخلاق و قانون توسط ماموران سد معبر انجام شود. پس لازم است دستورالعمل جامع ساماندهی دستفروشی در شهر کرمان اجرا شود.