شنبه ۱۱ تیرساعت ۱۲:۰۲Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سد معبر»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۰:۰۴    
انتشار فیلمی از درگیری ماموران سد معبر شهرداری ارومیه با فروشندگان متخلف در خیابان عطایی ارومیه، موجب واکنش های مختلفی در فضای مجازی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: سد معبر خیابان عطایی به معضلی اساسی برای شهر تبدیل شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۶:۱۴    
سد معبر از معضلات جدی شهرهای کوچک و بزرگ است که شهروندان روزانه با آن دست به گریبان هستند؛ با این وجود حل این مشکل به دست فراموشی سپرده شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۲:۳۲    
مهم ترین پیام های رسیده از طریق شبکه های اجتماعی به شهروند خبرنگار در تاریخ 3 تیر ماه در قالب یک بسته قابل مشاهده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۶    
کاشان - ایرنا - سرپرست فرمانداری اردستان گفت: مشکل چندین ساله سد معبر در پیاده روهای مرکز این شهرستان با پیگیری های به عمل آمده رفع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۰    
سد معبر تعرض به حقوق شهروندی وتوهین به شهروندان است اما کسبه یزدی به این مهم بی توجه هستند و شهرداری نیز در این زمینه اقدام موثری نداشته است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۱:۲۶    
حوادث رکنا: مرد جوان بعد از سدمعبر مقابل یک خانه اقدام به آدم ربایی و تهدید با سلاح سرد کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ؛ دوشنبه 30 خرداد ماه امسال، رسیدگی به پرونده آدم ربایی، ضرب و جرح، تهدید با سلاح سرد و تهدید به قتل پسر جوان در دستور کار محمدامین تقویان؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم جنایی قرار گرفت. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معابر پیاده از مهم ترین فضا های شهری به شمار می آیند که نه تنها نقش عمده ای در تأمین دسترسی فیزیکی شهری دارد بلکه موجب می شود عابر پیاده در فضایی امن و به دوراز معضلات اجتماعی و موانع، تردد کند.
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۷    
کاشف اسرار – شهردار رشت ، اذعان کرد : گاهی اوقات بروز تخلفات سد معبر مورد اعتراض شهروندان می باشد و این تخلفات یک جورهایی غیر قابل تحمل شده و پلیس کمک کند تا سد معبر ساماندهی بشود تا از این وضعیت بیرون بیاییم ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۳    
عکاس: محمدرضا خانی/ باشگاه خبرنگاران
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا- فرماندار سلسله گفت: شهرداری الشتر برای جلوگیری از معضل ترافیک باید بر معضل سدمعبرها نظارت داشته و آنها را جمع آوری کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان شهردار بروجرد گفت: 30 درصد سدمعبر مربوط به مغازه داران است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۱    
مدیر منطقه پنج شهرداری اهواز گفت: با توجه به افزایش سد معبر و گسترش مشاغل مزاحم در این منطقه، برنامه ریزی لازم برای ساماندهی و رفع این معضلات شهری انجام شده است.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
13 نمایشگاه عرضه خودرو در راستای مطالبات مردمی و ایجاد سد معبر پلمپ شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
حضور پررنگ وانت ها در سطح شهر به یک چالش برای شهروندان تهرانی تبدیل شده است، سد معبر در کنار سر و صدای بی موقع وانتی های دوره گرد آرامش را از برخی نقاط شهر گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نشست علنی این هفته شورای اسلامی شهر کرمان با طرح موضوعاتی همچون ساختمان های ناایمن، نحوه محاسبه عوارض ساخت و ساز، تهاتر بدهی شهرداری به قرارگاه خاتم، عوارض ارزش افزوده، سد معبر و نیز اجرای طرح های عمرانی بویژه میدان بیرم آباد در ورودی گلزار شهدا همراه بود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نصیرنیوز از شهرداری منطقه 11، به درخواست شهروندان محله انبار نفت باتکیه بر اجرای قانون برای حقوق مردم و پیگیری های مستمر و مکرر شهرداری ناحیه 4 کلیه واحدهای تجاری متخلف که حقوق شهروندان را در موضوع مربوط به سد معبر و ایجاد مزاحمت شغلی برای شهروندان رعایت نمی کنند شناسایی شدند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران از برخورد قاطع با متخلفین سدمعبر در محله انبار نفت و اجرای رای پلمب برای واحد های تجاری خبر داد.
هورگان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۰:۰۶    
راه های ارتباطی: واتساپ و تلگرام: 1808 800 917 0 دفتر: 0903 5383 - 071 رایانامه (ایمیل):info@neyrizanfars.ir شهرداری نی ریز 1- به علت سد معبر توسط میوه فروشی .....، همواره مشکلات زیادی برای عابرین در پیاده رو و رانندگان در خیابان پیش می آید ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
طعمه گذاری موش، آلودگی صوتی ناشی از ساخت و ساز، سد معبر دستفروشان و وانتی های دوره گرد و ترکیدگی لوله آب باغچه جزو پیام های پرتکرار ثبت شده در سامانه 137 پلاس هستند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۹    
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از آغاز به کار اتاق فکر و کارگروه ستاد معین رفع سد معبر در شهرداری مشهد خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: موضوع طعمه گذاری موش ها و آلودگی صوتی ناشی از ساخت و ساز هر کدام با بیش از دو هزار پیام جزو پرتکرارترین تماس های مردمی با سامانه 137 پلاس است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
طرح رفع سدمعبر محله انبار نفت در منطقه11 برای تسهیل تردد شهروندان در حال اجراست.
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۶:۵۷    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، سید هادی کسایی زاده نوشت: میدان اصلی شهرری که باید نشانه اقتدار و قدرت و زیبایی مدیریت شهری و نظم عمومی در شهرمذهبی و قبله تهران باشد بیشتر نشان دهنده چراغ سبز برای خلافکاران و معتادان است ...
باریش نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۸:۵۷    
سدمعبر در پیاده روهای کلانشهر ارومیه، علاوه بر یک معضل جدی، باعث تضییع حقوق شهروندی شده که متاسفانه مسئولان ذیربط تاکنون اقدامی مطلوب جهت جلوگیری از آن به عمل نیاورده و به راحتی از این مقوله عبور کرده اند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس:احمدرضا شفیعی با اشاره به اقدامات در حوزه رفع سد معبر توسط اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهرداری قم اظهار داشت: در سال های گذشته وضعیت تمام خیابان های به شکل روز بازار بود و در همه خیابان ها و میادین به دلیل سد معبر دست فروشان و وانت بارها وضع نابسامانی ایجادشده بود. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۳    
متاسفانه امروز مشکلات بی شما شهری از انباشت زباله در گوشه کنار شهر گرفته تا ، سد معبر ،چاله چوله های بی شمار و فضا های بی روح فضای سبز ،جولان سگ های ولگرد گرفته تا نبود برنامه جامعه شهری برای توسعه محلات شهر از جمله مشکلات است که در برنامه کاری شما توجه جدی به آنها نشده است !
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حسن کامکار، شهردار داران گفت: در نقاط پر جمعیت شهر داران همواره با مشکل سد معبر مواجه هستیم و شهرداری در راستای رفع سد معبر بارها تذکر و اخطار داده و گاهاً برخورد قهری داشته؛ اما تا زمانی که کاسبان به قانونمندی و قانون پذیری پایبند نباشند تنها راه، فرهنگ سازی و آموزش است. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عرصه بر عابران پیاده در شهرهای بزرگ به خصوص تهران هر روز تنگ تر می شود و تعداد متخلفانی که دانسته یا نادانسته به حریم پیاده رو تجاوز می کنند،رو به فزونی است ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۶    
برخی از کسبه در خیابان زینبیه بدون اینکه قوانین را رعایت کنند اقدام به سد معبر در پیاده روها می کنند. این موضوع به خصوص در میان میوه فروشان به یک امر معمولی تبدیل شده و مردم این منطقه از این موضوع گلایه مند هستند. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: قدرت الله محمدی، از ساماندهی دستفروشان تهرانی خبر داد و گفت: طرح ساماندهی دستفروشان تا پایان سال ادامه دارد و یگان انتظامی و نیروهای سد معبر اجازه ورود مجدد دستفروشان به خیابان ها را نمی دهند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۵    
پارک موتورها در برخی پیاده روها عابران پیاده را با مشکلاتی مواجه کرده است. پارک موتورها در پیاده روها نه تنها باعث سد معبر می شود، بلکه این مکان ها را آلوده، کثیف و آغشته به روغن می کند. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس :علیرضا اقبالیان با اشاره به تذکرات در حوزه تخلفات مختلف شهری در منطقه چهار اظهار داشت: در این منطقه حضور وانت بارها و دست فروشان زیاد پررنگ نبوده و با اقدامات سال های گذشته این معضل تا حدود زیادی مرتفع شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان شهردار قشم از صدور 14 فقره اخطاریه کتبی سدمعبر و تخلفات ساختمانی در قشم در اردیبهشت 1401 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۰    
در این بسته خبری از صدور اخطاریه کتبی سد معبر در قشم تا آغاز طرح شناسایی و دیوارکشی زمین های بایر آبادان و عزم شهرداری ملایر در احداث بوستان های محله ای را بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - شهردار قشم از صدور 14 فقره اخطاریه کتبی سد معبر و تخلفات ساختمانی در جزیره آب و آفتاب از سوی پلیس ساختمان و اکیپ اجرایی سد معبر این شهرداری در اردیبهشت 1401 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سدمعبر در خیابان ها و پیاده روهای کم عرض شهر گلپایگان، مشکلاتی را برای رفت وآمد شهروندان ایجاد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۶    
مدیر منطقه 6 شهرداری کرج گفت: نصب هرگونه پلاکارد، داربست و تابلوهای تبلیغاتی باید با مجوز سازمان زیباسازی شهرداری انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۳    
رئیس کمیسیون خدمات شهری و بهداشت شورای اسلامی شهر کرمان با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون از انبار شهرداری کرمان گفت: تصمیم بر این شد افرادی که از 85 تاکنون وسایل آنها توسط نیروهای سد معبر شهرداری جمع آوری شده به اجرائیات شهرداری مراجعه و بعد از پرداخت مبلغی ناچیز وسایل خود را دریافت کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۷    
معاون خدمات شهری شهردار اهواز با اشاره به آغاز طرح رفع سدمعبر خودروهای فروشنده کالا، گفت: با آغاز این طرح خودروهای متخلف به صورت روزانه جریمه و خودروهای بدون پلاک به پارکینگ منتقل خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۰۷:۳۳    
پر بازدیدترین اخبار شهرهای ایران در هفته گذشته را در این بسته خبری بخوانید.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سد معبر در خیابان ها و پیاده روهای کم عرض شهر داران، مشکلاتی را برای رفت وآمد شهروندان ایجاد کرده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سد معبر از سوی برخی مغازه ها و ارگان به یک مشکل جدی در تهران تبدیل شده است و براساس گفته مدیرعامل شهربان و حریم بان طبق آمار ثبت شده در اداره پایش و کنترل شرکت شهربان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بروجرد گفت: فیلم منتشر شده در فضای مجازی از درگیری ماموران سد معبر با کسبه صحت ندارد و موضوع درگیری کاملا شخصی بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۹:۴۵    
شهردار بروجرد گفت: درگیری شخصی بوده و ربطی به سد معبر نداشته است.
رویش زاگرس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تاکید بر لزوم رعایت بیش از پیش دستورالعمل های بهداشتی در کشتارگاه/ رنگ آمیزی سرعت کاها طی یک هفته آینده/ سرعت بخشی به عملیات اجرایی جاده کمربندی/ در صورت مشاهده سد معبر توسط مغازه داران سریعاً نسبت به پلمب مغازه های متخلف اقدام خواهد شد/ رسیدگی فوری به وضعیت پل تاریخی مالکریم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می داد چند نفر از ماموران سد معبر شهرداری بروجرد با یک نفر درگیر شده اند. شهردار بروجرد در این راستا اعلام کرد درگیری صورت گرفته شخصی بوده و ارتباطی با رفع سد معبر نداشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۸    
ایسنا/زنجان مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری زنجان گفت: نامه ای به دادستانی زنجان برای ساماندهی وانت بارهای میوه فروش که اقدام به سدمعبر می کنند، ارسال شده است.