جمعه ۰۱ تیرساعت ۱۱:۴۲Jun 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنترل خشم»

نی نی بان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۰:۱۷    
خشمگین شدن و عصبانیت یکی از دو حس متفاوتی است که در درون همه ما وجود دارد. پس اگر کسی به شما گفت من عصبانی و خشمگین نمی شوم، بدانید که دروغ می گوید یا معنای درستی از این احساسات را نمی داند. همه ما ناراحت و عصبی می شویم اما چیزی که ما را از هم متمایز می کند، نحوه واکنش دادن ما است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل پزشکی قانونی البرز گفت: حرکت های تکانشی یکی از علل مهم درگیری و نزاع های خون بار است. حتی موردی داشته ایم که به خاطر یک بوق قتل رخ داده است. این نیاز به آموزش های کنترل خشم به خصوص در مدارس دارد اما به ندرت در مدارس روی کنترل خشم کار شده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۵    
مدیریت خشم یک مهارت ضروری است که می تواند به طور قابل توجهی رفاه عاطفی و روابط شما را بهبود بخشد. در اینجا چند استراتژی موثر برای کمک به کنترل خشم آورده شده است: ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران یک روانشناس بالینی گفت: خشم می تواند بخشی از ملاک های تشخیصی افسردگی باشد و ابراز سالم خشم طبیعی مشکلی ندارد اما وقتی در زندگی روزمره و روابط تداخل ایجاد کند؛ کنترل خشم موجب نشاط در خانواده و جامعه می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۲۳    
خشم یکی از احساسات طبیعی انسان است که همه ما در طول زندگی آن را تجربه می کنیم. این احساس می تواند به دلایل مختلفی از جمله فشارهای کاری، مشکلات خانوادگی، یا حتی مسائل روزمره
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نمی دانید چگونه با مسئله عصبانیت خود کنار بیایید؟ ما صحبت های کارشناسان کنترل خشم را آورده ایم تا بدانید چرا مردم عصبانی می شوند و بهترین روش برای مقابله با آن چیست؟
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۳:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در اطلاعیه ای درباره حمله یک فرد به پلیس اعلام کرد: پلیس پس از بررسی دقیق موضوع و استماع اظهارات صریح فرد ضارب و مأمور فراجا دریافت که عامل اصلی درگیری فرد خاطی بوده است. او به سبب ناتوانی در کنترل خشم و پرخاشگری به مأمور پلیس که به اذعان [...]
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۳:۵۷    
قرآن مجید در آیات مختلفی به راه کار هایی برای کنترل خشم از جمله وضو گرفتن، سکوت کردن، ترک کردن محل اشاره کرده است. در ادامه برخی از این راه کار ها را در اینفوگرافیکی مشاهده می کنید.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام تراشیون به اهمیت دوری و فاصله از محیط آسیب دیده برای کنترل خشم اشاره کرد و گفت: انسان در زمان تجلی خشم نباید تصمیم بگیرد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
حکم حبس این فرد در قالب قانون مجازات اسلامی مصوب سال 1375 به نصب بنر پیشگیری از خشونت در مراکز پر تردد شهر سنندج، شرکت در دوره های آموزشی کنترل خشم و شرکت در دوره های آموزش اخلاق دینی در مساجد جایگزین شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- کارگاه آموزشی مهارت های کنترل خشم در فرادنبه شهرستان بروجن با حضور بانوان برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۹    
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: برخی آسیب های اجتماعی و جرایم ریشه در فقر فرهنگی مرتکبین دارند لذا نیازمند تقویت پرورش و توانمندسازی دانش آموزان از لحاظ مهارت های رفتاری و کنترل خشم و دوری از بزهکاری هستیم.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۸    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، در دومین روز هفته کارگر کارگاه آموزشی با موضوع کنترل خشم و تغذیه سالم با حضور کارشناس امور اجتماعی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رودبار ...
نویسنده کودک و نوجوان گفت: نویسنده کودک و نوجوان باید به نیازهای امروز کودکان از جمله توانایی حل مشکل کنترل خشم و افزایش جراتمندی و ... بیشتر توجه کند و در این راستا بنویسید.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
خشم یکی از احساسات شدیدی است که تجربه آن حس خوبی به همراه ندارد. فرقی ندارد که خشم ناگهانی در جاده را تجربه کنید یا از یکی همکاران یا اعضای خانواده عصبانی شوید، در هر صورت کنترل خشم می تواند دشوار باشد ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
خانه فرهنگ باصفا با حضور آرزو مصطفی، نویسنده کتاب کودک، خوانش گروهی کتابی از مجموعه تجربه های کلیدی را با عنوان عصبانی نباش ، همراه با کارگاه کاردستی و نقاشی برای کودکان برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۷    
اعضای شورای اسلامی شهر گرگان و جمعی از شهروندان این شهر از عملکرد واحد سد معبر و ضرب وشتم های اخیر دست فروشان توسط مامورین مرتبط انتقاد کرده و تهدید کردند که در صورت استمرار این رویه واحد انضباط شهری شهرداری گرگان را منحل خواهند کرد.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۳    
اول فارس کنترل خشم آشفتگی و عصبانیت به نفسه چیز بدی نیست. این حالت روانی آن قدر مفید است که می تواند در زمان هایی که خطری تهدیدمان می کند، از آسیب دیدن یا حتی مرگ نجات مان بدهد. خشم اگر به موقع و درست اتفاق بیفتد خیلی هم کمک کننده است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۰    
از کودکی به ما یاد دادند که ابراز هر احساسی مثل اضطراب و افسردگی اشکالی ندارد، اما اگه خشم را بروز بدهیم بچه بدی هستیم!
نی نی بان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مطالعات جدید نشان می دهد که بهترین راه برای مهار خشم در شرایط پراسترس، نوشتن واکنش های خود بر روی یک تکه کاغذ و سپس دور انداختن آن است. این روش به قدری مؤثر است که احساس خشم را تقریباً به طور کامل از بین می برد.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۷    
همه ما خشم و عصبانیت را تجربه کرده ایم و معمولا هم از واکنش ها و حرف هایی که در این زمان زده ایم ناخشنودیم و دوست داریم زمان به عقب برگردد تا بتوانیم خشممان را کنترل کنیم.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عاملان نزاع و درگیری که به دنبال خشمی خون آلود، جوان 19 ساله ای را در روستای باقرآباد شهر کرمان به قتل رسانده بودند در کمتر از 3 ساعت دستگیر شدند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۸:۱۷    
دویدن، چند نفس عمیق یا حتی جیغ زدن در بالش راهکارهای آزموده شده ای برای مقابله با عصبانیت هستند. اما دانشمندان راهکار جدید برای کنترل این احساس پیدا کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس دادگستری شهرستان زرند پیشگیری و فرهنگسازی در خصوص معایب حمل سلاح سرد و آموزش مهارت های کنترل خشم را مهم دانست و گفت: ضعفی که امروزه بایستی در جهت رفع آن برآمد؛ اطلاع رسانی ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۲    
اتحاد خبر - فریبا دشتی :1- به حرف های فرزندتان خوب گوش دهید : این مطمئنا بهترین راه خواهد بود به حرف ها ،شکایات و ناراحتی ها ی ان ها توجه نشان دهید . اگر اعتراضات او منطقی است، ببینید میتوانید شرایط را به نحوی تغییر دهید که با نوجوانتان کنار بیایید و به توافق برسید ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مشارکت مردم در جهش تولید کجا و قاچاق دوازده میلیارد دلاری خواص از مبادی رسمی کجا در یک نمونه از واقعیت تلخ اما غیرقابل انکار در عرصه ی اقتصاد کشور که از قضا، رابطه ی تنگاتنگ و البته متضاد با مقوله ی تولید دارد لازم است به گزارش پایگاه خبری دنیای اقتصاد اشاره کرد که بر اساس این گزارش ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۲    
بعضی از افراد در زمان عصبانیت به غذا خوردن پناه می برند و به اصطلاح پرخوری عصبی دارند، اما میتوان با رعایت یک سری نکات تغذیه ای از این موضوع جلوگیری کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یک محقق سبک زندگی با بیان اینکه بهترین راهکار برای کنترل خشم را می توان از قرآن برداشت کرد، گفت: در جایی از سوره یوسف(ع)، این پیامبر خدا، از دست برادران خود عصبانی می شود، اما آن را پنهان می کند، زیرا به دنبال تحقق هدفی بود و می دانست خشم، او را از رسیدن به هدفش دور می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۱    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. نکته خیلی ترسناک افزایش نرخ دلار که شاید ندانید رمز و راز سندرم هاوانا پس از تجزیه و تحلیل اسکن های مغز استوری بحث برانگیزِ مجریِ جنجالی برای داودنژاد کنترل خشم در زندگی مشترک را یاد بگیرید ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان اعلام کرد: یکی از دلایل وقوع جرم خشم است، بنابراین باید کنترل خشم در جامعه ما اتفاق بیفتد و فرهنگ سازی شود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۹    
تابناک با تو – اگر نمی توانید خشم خود را کنترل کنید و سر هر مسئله ای سریع خشمگین می شوید خواندن مطلب زیر را برایتان توصیه می کنیم. خشم با پرخاشگری فرق دارد خشم یک هیجان است، که افراد آن را دارند؛ لذا خود خشم رفتار بدی نیست ما هم خشم سالم داریم هم خشم ناسالم. موردی که نباید در [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اگر نمی توانید خشم خود را کنترل کنید و سر هر مسئله ای سریع خشمگین می شوید خواندن مطلب زیر را برایتان توصیه می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تغییر عادات غذایی، کم آبی بدن و گرسنگی ناشی از روزه داری ممکن است روی خلق و خوی ما اثر بگذارد و زود عصبانی شویم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
خشم، یک واکنش طبیعی و گاه اجتناب ناپذیر در انسان است که می تواند در اثر عوامل مختلفی مانند استرس، ناامیدی، احساس بی عدالتی و یا حتی خستگی ایجاد شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۰    
دوره آموزشی آگاه سازی آسیب های اجتماعی مهارت کنترل خشم ، حل مسئله و مهارت نه گفتن در مدارس شهید مفتح و فرزانگان سلماس توسط کارشناسان اورژانس اجتماعی بهزیستی سلماس برگزار شد .
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۸    
مهارت های برقراری ارتباط موثر و کنترل خشم برای فرزندان شهدای شهرستان قزوین تشریح شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل پزشکی قانونی استان اردبیل با اشاره به ضرورت آموزش برای کنترل خشم و کاهش آسیب های اجتماعی اظهار کرد: در کالبدشکافی اجساد برای تبیین دلایل مرگ نیازمند همکاری و همراهی خانواده ها هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۷:۵۴    
اردبیل - ایرنا - مدیرکل پزشکی قانونی استان اردبیل با اعلام تشکیل 12 هزار پرونده بررسی آثار نزاع در سال جاری، بر آموزش مهارت کنترل و مهار خشم در مدارس، دانشگاه ها، شبکه های اجتماعی و رسانه ها تاکید کرد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۲۱:۱۲    
دوره آموزشی کنترل خشم و پرخاشگری ، از سوی معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان(مرکز مشاوره) ویژه عموم، برگزار می شود.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۲    
کارگاه آموزشی 'شاداب شو' ( مدیریت هیجانات ، کنترل خشم ) ویژه کارکنان میدان تره و بار ، در روز دوشنبه 15 اسفند ماه 1402 در محل سالن اجتماعات فرهنگسرای سلامت برگزار می شود.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۸    
طبق صحبت های دکتر میثم شکری ساز کنترل خشم با ورزش، یکی از جمله راهکارهایی است که می تواند ذهن و بدن شما را از تنشی که در آن قرار گرفته است، دور کند. خشم یک احساس طبیعی است که هرکسی گاه و بیگاه ممکن است آن را تجربه کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک روان شناس گفت: برای جلوگیری از تکرار تیراندازی سربازان باید با مداخلات تخصصی جلوی این اقدامات را گرفت.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
این اظهارات یون سوک یول رئیس جمهور کره جنوبی، واکنشی با هدف کنترل خشم عمومی و تحت تاثیر قرار دادن احساسات رای دهندگان ارزیابی می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر کارگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی جهت آموزش مهارت های زندگی با محوریت خودآگاهی،توانایی و برقراری ارتباط بین فردی،ارتباط خوب و مدیریت احساسات شامل کنترل خشم و استرس و اضطراب ویژه کودکان و نوجوانان در شهرستان چالدران توسط اورژانس اجتماعی برگزار گردید.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۷:۰۳    
پزشک و متخصص طب ایرانی با بیان اینکه روزانه با حجم زیادی از اطلاعات روبرو می شویم که سلامتی ما را تحت تأثیر قرار می دهند؛ در عین حال راهکارهای طب ایرانی برای کمک به حفظ سلامت روان از جمله مهار خشم و افسردگی را مطرح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۰    
همزمان با سالروز شهادت باب الحوائج، امام موسی بن جعفر (علیه السلام)، حرم ایشان در کاظمین، میزبان زائران عزادار است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه گاهی اوقات کمبودها و نیازها زمینه ساز خشم دیگران می شود و خشم دیگران اگر بخواهد با واکنشی مشابه مواجهه شود، منجر به رفتارهایی آسیب زا تر می شود ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رادیو صبا به مناسبت سالروز شهادت امام هفتم شیعیان ویژه برنامه هر طرف صدای تو را با موضوع کنترل خشم راهی آنتن می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، هر طرف صدای تو عنوان یکی از ویژه برنامه هایی است که به مناسبت سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) همراه مخاطبان می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۵    
آموزش مهارت کنترل خشم برای دانش آموزان مدرسه شهید ذاکری سلماس برگزار شد.