دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۹:۵۷Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنترل خشم»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۸    
خانواده زیر بنای جامعه است و با دگرگونی ها و تغییرات مداوم در ساختار آن همراه است و ماهیت خانواده با انطباق آن با شرایط اجتماعی، اقتصادی سیاسی و مادی مشخص می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به اینکه میثاق نامه عدالت و امنیت پایدار فرصت مغتنمی برای کنترل خشم و پیشگیری از خشونت و نیز ترویج فرهنگ صلح و سازش، مدارا، ایثار و گذشت به وجود آورده است ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۹    
سپهرغرب، گروه اجتماعی: سلامت از دیدگاه روان شناسی در کلی ترین مفهوم آن، حالتی است که فرد ازنظر جسمی و روانی در حد تعادل قرار دارد؛ بنابراین تعادل، کلید حفظ سلامت است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۸    
به همت پایگاه ام البنین حوزه مقاومت فاطمه الزهرا کارگاه کنترل خشم در روستای سعید آبادشهرستان بمپور برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۹    
دو کارگاه آموزشی با موضوع های کنترل خشم و اعتماد به نفس در زنان بی سرپرست در روستای خوشمکان و شهر برازجان با وجود 35 نفر از جوانان وزنان بی سرپرست با مدرسی کازرونیان برگزارگردید
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۵:۱۵    
افزایش سرکوب مردم توسط ساواک نشان از ناتوانی حکومت در کنترل خشم پاک مردم انقلابی بود و رفته رفته واژه ساواک که در واقع تازیانه رژیم علیه مردم بود تبدیل عباراتی تنفر برانگیز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از برگزاری دوره های آموزشی پیشگیری از وقوع جرم، کنترل خشم و احکام اسلامی ویژه کارکنان مدیریت تخلفات شهری خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۳    
خشم هیجانی طبیعی است که همانند سایر هیجانات موجب تغییرات زیادی در سیستم فیزیکی و بیولوژیکی ما می شود .هنگام بروز علائم جسمانی خشم ، واکنش های رفتاری نیز آغاز می شوند. در این شرایط اگر از روش های کنترل خشم آگاهی نداشته باشید ، نمی توانید رفتار خودرا مدیریت کنید و در نتیجه به پرخاشگری روی می آورید ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۴۰    
دوره های آموزشی کنترل خشم در شهرستان خنداب برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ایسنا نوشت: گوهر یسنا انزانی با اشاره به پیچیده شدن زندگی در عصر امروز به دلیل گسترش تکنولوژی و لزوم کسب مهارت های مواجهه با مشکلات، اظهار کرد: از جمله مهارت های مورد نیاز در عصر حاضر مهارت های زندگی است که علیرغم تاثیر شگرف آن در آرامش انسان ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۵    
امروزه تکنیک های جالبی در قالب بازی برای کنترل خشم کودکان آموزش داده می شود ، از جمله بازی با گل یا خمیر بازی و بادکنک های خشم که نوعی تعدیل یا کنترل خشم محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
امروزه تکنیک های جالبی در قالب بازی برای کنترل خشم کودکان آموزش داده می شود ، از جمله بازی با گل یا خمیر بازی و بادکنک های خشم که نوعی تعدیل یا کنترل خشم محسوب می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۹    
مهارت کنترل خشم - معاونت توسعه پیشگیری واحد پیشگیری از آسیب های اجتماعی / زمستان 99
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کتاب کنترل خشم در نوجوانان ، 37 فعالیت مختلف را دربرمی گیرد که نوجوانان می توانند با آنها خشم خود را کنترل کنند.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۰:۰۶    
سکوت کردن در برابر عصبانیت و فوران آتش فشان خشم بچه ها هر بهترین تکنیک برای مواجهۀ ما است اما به معنی هیچ کاری نکردن نیست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
به یاد داشته باشید کسب هر مهارتی نیازمند صرف زمان و تمرین است. برای آموختن مهارت کنترل خشم تمرین کنید و مطمئن باشید با یادگیری این مهارت گامی مؤثر در بهبود روابط بین فردی خود و در نهایت بهبود سلامت روان خانواده و جامعه خود برداشته اید.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
برای کمک به کنترل خشم نوجوان باید خودمان به خوبی با روش های کنترل خشم و خود کنترلی آشنا باشیم تا بتوانیم به آنها آموزش دهیم.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مشاور و روانشناس خانواده با اشاره به لزوم فراگیری مهارت های زندگی توسط اعضای خانواده گفت: تمام اعضای خانواده باید مهارت های زندگی مشترک شامل مهارت های ارتباطات موثر، حل مسئله، کنترل خشم و اضطراب را فرا بگیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یک روانشناس سلامت گفت: از راه های کنترل خشم آموختن مهارت بالابردن آستانه تحمل در افراد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۲    
کرمانشاه- ایرنا- یک روانشناس سلامت با اشاره به کاهش آستانه تحمل افراد و افزایش میزان خشونت در جامعه گفت: یکی از راهکارهای کنترل خشم آموزش مهارت های زندگی از جمله آموزش کنترل خشم و بالابردن آستانه تحمل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تردست گفت: مراکز مشاوره ازدواج می توانند نقش بسزایی در تامین آرامش خانواده ها، کنترل خشم و راهکار های تسهیل موانع ازدواج داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۵:۲۱    
یک روانشناس شخصیت و درمانگر کودک به تشریح راهکار های کنترل و مدیریت خشم در کودکان پرداخت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
والدین باید مهارت کنترل خشم را آموزش ببینند، زیرا هیچ وقت نمی توانند با خشم دروس را آموزش بدهند و فقط باعث می شوند فرزندشان از درس گریزان شود
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان | آموزش مهارت های زندگی از سنین کودکی به آحاد جامعه، آموزش کنترل خشم به افراد و آموزش مهارت های ارتباطی از مواردی است که یادگیری آن ها می تواند بر زندگی فرد، رفتار او با همسر خود و جلوگیری از ایجاد خشونت ها موثر باشد
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
برای اینکه شعار نه به خشونت علیه زنان محقق شود باید از گام نخست که آموزش مهارت های دهگانه است شروع کنیم. این مهارت ها از سوی سازمان جهانی بهداشت مطرح شده و لازم است آموزش آن از مقاطع تحصیلی برای کودکان و نوجوانان آغاز شود. دختران و پسرانی که با مهارت های مختلفی از جمله نه گفتن، کنترل خشم و.. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۶    
خوزستان - دیدار مدیرکل بنیاد مستضعفان خوزستان با آیت الله محسن حیدری و نشست اخلاقی کنترل خشم در زندگی فردی و تعاملات اجتماعی عناوین چند خبر کوتاه از خوزستان است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۳۱    
عضو شورای نظام روانشناسی استان اصفهان، گفت: تبعات روانشناختی کنترل نکردن خشم عبارتند از ایجاد مشکلات روانی و رفتاری، که پژوهش ها در دنیا نشان داده خشم کنترل نشده در نوجوانان سهم بسیاری در ایجاد و وقوع جرم و جنایت دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۴۵    
حوزه / ترابی گفت: انسان کامل فقط در راه حق و به خاطر پایمال شدن حقوق الهی و مردم، خشمگین می شود، اما از مرز ایمان و حدود الهی خارج نمی گردد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۹:۵۱    
یک روان شناس، روش های مواجهه با همسر عصبانی و راه های کنترل خشم را بررسی کرد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خشم و عصبانیت احساسی طبیعی است اما چیزی که مهم است کنترل کردن آن است قبل از هر حرفی نفسی عمیق بکشید و به حرفی که می خواهید بزنید خوب فکر کنید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۰    
این روزها با وجود شرایط کرونایی و سخت، کودکان از بازی و سرگرمی های مثل پارک رفتن و رفت و آمدهای خانوادگی محروم شده اند و بیش از پیش، دچار پرخاشگری می شوند و نمی توانند به درستی آن را ابراز کنند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در قرآن و احادیث روشهای مختلفی برای کنترل و رفع عصبانیت بیان شده است. با پشتوانه باورهای دینی و رعایت دستورهای اخلاقی در زندگی می توان خشم و عصبانیت را درمان کرد.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۱۸    
به گزارش صدای ایران ، با این وجود اگر این هیجان یعنی خشم از کنترل فرد خارج شود، می تواند مخرب باشد و حتی روال عادی زندگی فرد را مختل کند. خشم غیر قابل کنترل در تمام روابط شخصی و حرفه ای فرد خود را نشان می دهد و مانع ایجاد روابط عمیق می شود ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۶:۰۱    
حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی به نحوه کنترل خشم اشاره کرده اند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در روایتی به راهکاری برای کنترل خشم اشاره کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۲۷    
سکوت کردن در برابر عصبانیت و فوران آتش فشان خشم بچه ها بهترین تکنیک برای مواجهۀ با این رفتار است، اما به معنی هیچ کاری نکردن نیست.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۵۲   + ۳۷ سایت دیگر  
ایرنا: رئیس دفتر سلامت روان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حدود 23 درصد جمعیت کشور به نوعی دچار اختلالات روانی هستند و حدود 66 تا 75 درصد این افراد برای درمان به روانپزشکان، روانشناسان و متخصصان سلامت روان مراجعه نمی کنند. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۳    
تغذیه بر کنترل خشم و سیستم عصبی سالم و کارآمد تاثیر به سزایی دارد.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۱    
سلامت نیوز :دکتر مجید ابهری رفتارشناس و آسیب شناس اجتماعی ، در گفت و گو با خبرنگار سلامت نیوز، درباره خشونت های خانگی گفت: خشونت های خانگی یکی از زشت ترین چهره های خشم است که متاسفانه در کشور ما نیز مشاهده می گردد ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
باز هم عدم توانایی برای کنترل خشم و عدم تناسب روحیه معلم با شغل او حادثه آفرید. این بار نوبت به کودک 12 ساله ساکن یکی از روستا های چابهار از توابع استان سیستان و بلوچستان بود که از سوی معلم مورد ضرب و جرح قرار گرفته و از ناحیه دنده های پهلوی راست آسیب ببیند. رویداد 24 این ماجرا را پیگیری کرده است.
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان عنوان کرد: امروزه نهادینه سازی فرهنگ کنترل خشم در جامعه نیاز به آموزش و اطلاع رسانی دارد که معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان با برگزاری کارگاه های آموزشی در این امر پیشرو است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان یک روانشناس، یکی از مهمترین راهکارهای کنترل خشم و کاهش نزاع را تقویت احساسات عاطفی و روانی مشترک در جامعه دانست و گفت: ریشه خشونت به عدم کنترل خشم باز می گردد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۲    
یک روانشناس و مشاور خانواده به تشریح ریشه خشونت کلامی و آسیب های آن پرداخت و راه حل از بین بردن این رفتار را کنترل خشم درونی بیان کرد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۳:۴۹    
یکی از ابزارهای دفاعی ما,خشم است.خشم هنگامی رخ می دهد که اتفاقات برخلاف میل شما پیش می روند و شما کنترلی بر روی پیشامدها ندارید. هنگامی که شما فکر می کنید حق با شماست اما گمان میکنید در واقعیت عدالت برای شما برقرار نشده است و با شما منصفانه برخورد نشده است شما عصبانی خواهید شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
در گزارش زیر چند راهکار که مهارت های کنترل خشم بوده را در اختیارتان قرار خواهیم داد و شما را با روش هایی برای مهار خشم در زندگی آشنا خواهیم کرد.
برترین ها / عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۵۴ سایت دیگر  
میزان نوشت: رییس سازمان اورژانس تهران گفت: استفاده شخصی برخی از مسوولان از آمبولانس های بخش خصوصی تهران صحت دارد. پیمان صابریان در پاسخ به این سؤال که آیا تاکنون گزارشی از استفاده شخصی برخی از مسوولان از آمبولانس های اورژانس تهران شده است یا خیر گفت ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۰    
خشم یک احساس انسانیِ کاملا طبیعی است، اما وقتی از کنترل خارج می شود، به یک احساس مخرب تبدیل می شود و مشکلاتی را در روابط شخصی و کیفیت کلی زندگی به بار می آورد. خشمِ از کنترل خارج شده ی شما باعث می شود دستخوشِ یک احساس غیر قابل پیش بینی و قدرتمند شوید ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان _ تبیان نوشت: گاهی ممکن است که این حالت برای کودکان هم به وجود بیاید و باید این نکته را در نظر داشت که خشم زیاد برای کودکان ضرر دارد و حتی ممکن است علاوه بر آسیب های روانی، سلامت جسمانی آن ها را به خطر بیندازد. ...
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۵    
برای اکثر والدین، کمک به فرزندشان برای کنترل خشم، در صدر کارهایی است که دلشان می خواهد انجام دهند. عصبانیت و خشم میتواند یک روز، یک هفته یا کل زندگی فرد را شامل شود. وقتی به کودک این امکان را می دهید که احساسات سالم را تجربه کند در اصل به او کمک می کنید بهتر درک و