جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۹:۳۱May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پزشکی ورزشی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مسئول کمیته آموزش هیات پزشکی ورزشی کرمانشاه از کاهش شدید تعداد بیمه شده های ورزشی استان در سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا خبرداد.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دپارتمان قلب و ورزش مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک، پنجشنبه ششم خرداد 1400 با حضور مدرسین کمیته بین المللی المپیک و اعضای ستاد ملی مبارزه با کرونا اقدام به برگزاری سومین وبینار بین المللی قلب ورزشی کرده است. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۲    
رئیس هیأت پزشکی ورزشی مازندران گفت: در سال گذشته مجموعاً 54 هزار نفر در سال گذشته تحت پوشش بیمه قرار گرفتند.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۲۶    
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: کمک های هیأت پزشکی ورزشی در کسب نتایج و افتخارات مهم و تعیین کننده خواهد بود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
با حضور رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، مدیرکل و معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان، مجمع عمومی سالانه هیات پزشکی ورزشی مازندران در ساری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، مجمع عمومی سالانه هیات پزشکی ورزشی استان با حضور دکتر نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول کمیته خدمات درمانی هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی گفت: 365 اخطاریه برای باشگاه های متخلف ورزشی مشهد در خصوص نادیده گرفتن محدودیت های کرونایی صادر شد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۴    
با صدور حکمی از سوی دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، دکتر سید امیرحسین حسینی به عنوان سرپرست هیئت پزشکی ورزشی استان البرز منصوب شد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۴    
مجمع عادی و سالانه هیئت پزشکی ورزشی استان البرز با حضور اعضای مجمع برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
احمد باقری مقدم گفت: ستاد ملی کرونا اماکن ورزشی را در زیر گروه سوم قرار داده است. با توجه به شرایط نارنجی استان و مکاتباتی که با ستاد ملی کرونا داشتیم باشگاه ها همچنان اجازه بازگشایی ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد که مدارس فوتبال صرفا در شهرهای با رنگ زرد از نظر شیوع ویروس کرونا مجوز فعالیت دارند و بازگشایی و فعالیت آن ها در شهرهای نارنجی و قرمز غیرمجاز است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
غلامرضا نوروزی در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه مرحله دوم واکسیناسیون اعضای کاروان اعزامی به بازی های المپیک روز یکشنبه در محل ستاد پزشکی ورزشی آزادی انجام خواهد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس فدراسیون پزشکی ورزشی در رابطه با آخرین وضعیت احسان حدادی، ملی پوش پرتاب دیسک ایران که در اردوی آمریکا به سر می برد و اعلام کرده دچار آسیب دیدگی دیسک کمر شده است، توضیح داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان فارس حمایت ویژه این هیئت از ورزشکاران اعزامی به مسابقات المپیک و پارالمپیک را اعلام کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۷    
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، هیئت پزشکی ورزشی را جزو هیئت های شاخص اداره کل دانست.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۷    
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، هیئت البرز را جزو کارآمدترین هیئت ها در سطح کشور دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته پزشک ورزشی هیات پزشکی ورزشی کرمانشاه اجرای یک اصل مهم می تواند کمک کند که ورزشکاران روزه دار نه تنها کاهش عملکرد نداشته باشند، بلکه افزایش عملکرد عضلانی را هم داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات پزشکی ورزشی فارس گفت: ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی استان تا پس از برگزاری رقابت ها به صورت ویژه حمایت می شوند.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
“واکسیناسیون برعهده فدراسیون پزشکی ورزشی است. کاری که کمیته ملی المپیک انجام داد، این بود که آقای سجادی فقط لیست افرادی را که باید در توکیو آماده باشند، اعلام کرد و به وزارت ورزش داد. وزارت ورزش همان لیست را به فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین فارس گفت: 3 ورزشکار و یک مربی فارسی اعزامی به رقابتهای پارالمپیک توکیو و 3 ورزشکار فارسی که شانس بالایی برای کسب سهمیه پارالمپیک دارند، توسط فدراسیون پزشکی ورزشی واکسینه شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پس از جلسات متعدد دکتر امیری خراسانی رییس فدراسیون با معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، معاونت توسعه ورزش بانوان و رییس فدراسیون پزشکی ورزشی به زودی اتوبوس سلامت در مناطق روستایی و عشایری به حرکت درمی آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان از پلمب 20 باشگاه ورزشی در اصفهان در شرایط وضعیت قرمز شیوع کرونا به دلیل فعالیت غیر مجاز خبر داد.
یاریزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن داودی : بهترین راهکار برای مبارزه با بیماری های قلبی عروقی در ایام قرنطینه تحرک و ورزش های خانگی می باشد. به گزارش یاریزان ؛ عضو هیات رئیسه هیات پزشکی ورزشی فارس بیان کرد در حال حاضر و با توجه به تمرکز ساختار بهداشت و درمان کشورها بر بحران بیماری کرونا و توجه کمتر به شیوع بیماری های ...
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۴   + ۴۲ سایت دیگر  
ایسنا: علی دلفانی کشتی گیر فرنگی کار تیم ملی جوانان ایران که از حدود 10 روز پیش به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه نخاع گردن و کمر در بیمارستان بستری شده بود، ظهر امروز (14 اردیبهشت) به علت شدت آسیب های وارده درگذشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه هیات پزشکی ورزشی فارس با اشاره به اینکه بیماریهای مفصلی یکی از شایع ترین بیماریها در جهان است، گفت: آب درمانی یکی از بهترین شیوه های درمان برای این بیماران محسوب می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تحقیقات مدتهاست که نشان می دهد ورزش منظم دارای فواید سلامتی مانند کمک به جلوگیری از فشار خون بالا و دیابت نوع 2 است. اکنون محققان می گویند فعالیت منظم می تواند به محافظت در برابر بستری شدن در بیمارستان کمک کند. ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
خبرورزشی: یک پزشک در پرونده مرگ کاپیتان فیورنتینا محکوم شد. نشریه گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا خبر داد؛ پرفسور جورجیو گالانتی، مشاور ورزشی پیشین باشگاه فیورنتینا و مدیر سابق مرکز پزشکی ورزشی بیمارستان کارگی واقع در فلورانس در پرونده مرگ داویده آستوری کاپیتان پیشین فیورنتینا به یکسال زندان محکوم شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و متخصص پزشکی ورزشی با بیان اینکه ورزش یکی از اجزای اصلی زندگی سالم به شمار می رود، تاکید کرد که در ماه رمضان هم می توان فعالیت های ورزشی را در برنامه روزانه قرار داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۰:۳۵   + ۶۰ سایت دیگر  
عصر ایران: بر اساس گزارشی از مایو کلینیک که یکی از معتبرترین مراکز و دانشگاه های علوم پزشکی جهان به شمار می رود، ورزش و فعالیت فیزیکی منظم به صورت روزانه قادر به ایمن سازی بدن در برابر ابتلا به نوع شدید کووید و به دنبال آن کاهش احتمال بستری شدن در بیمارستان است. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
این مهم با نظارت دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و با حضور نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شد و طی آن پروسه واکسیناسیون کاروان اعزامی به بازی های پارالمپیک توکیو به پایان رسید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۵    
زهرا نعمتی ملی پوش پاراتیراندازی با کمان کشورمان در جریان واکسیناسیون کاروان پارالمپیکی کشورمان در فدراسیون پزشکی ورزشی حاضر نشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۵    
اعضای کاروان پارالمپیک کشورمان دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند. کمیته ملی پارالمپیک برای حفظ سلامت ورزشکاران اعزامی به توکیو و همچنین کاهش دغدغه و نگرانی مربیان و ورزشکاران با همکاری وزارت ورزش، فدراسیون پزشکی ورزشی و وزارت بهداشت شرایط را برای واکسیناسیون ورزشکاران ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته پزشک هیات پزشکی ورزشی استان کرمانشاه ورزشکاران در ایام ماه رمضان باید تا حد امکان از مصرف غذاهای با کالری بالا و هیدروکربون ها مانند قندها و شیرینی جات خودداری کنند و در مقابل بیشتر کالری خود را از پروتئین ها و چربی ها بگیرند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رییس هیات پزشکی ورزشی مازندران گفت که از آغاز شیوع کرونا تاکنون 19 ورزشکار و پیشکسوت ورزشی این استان به دلیل ابتلا به بیماری کووید-19 جان باختند.
اقتصاد آنلاین / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دختران ورزشکاری که ورزش های با شدت بالا انجام می دهند، در معرض خطر ابتلا به نشانگان سه گانه (سندرم تریاد) هستند، هرچند که با پژوهش های بیشتر، گستره این نشانگان سه گانه افزایش یافته است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، به فاصله کمتر از یک ماه پس از انجام مرحله نخست واکسیناسیون اعضای کاروان پارالمپیک، انجام واکسینه آنها در مرحله دوم در دستور کار کمیته ملی پارالمپیک و مسئولان مربوطه در فدراسیون پزشکی ورزشی و وزارت ورزش قرار گرفته است. ...
اقتصاد آنلاین / یاریزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس هیات پزشکی ورزشی استان کرمانشاه با اشاره به افزایش مصرف مکمل های دارویی غیرمجاز بین بانوان، گفت: با مصرف این مکمل ها، تعادل هورمونی زنان بر هم خورده و باعث بروز بیماری هایی در آنها می شود.
یاریزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از اعلام موج جدید ویروس کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی، رئیس هیات پزشکی ورزشی کرمانشاه از پلمب 54 باشگاه متخلف خبر داد. به گزارش یاریزان ؛ دکتر امید قادری رئیس هیات پزشکی ورزشی کرمانشاه اظهار داشت: طبق بازدید بعمل آمده توسط کمیته نظارت استان کرمانشاه از 374 باشگاه ورزشی در سطح استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت پزشکی ورزشی استان زنجان گفت: در حالی که محدودیت ها روز به روز زیاد می شود نباید فعالیت های ورزشی به حاشیه برود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۸    
ایسنا/اصفهان رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان گفت: با توجه به بسته شدن مرزهای شرقی و حضور تیم پرسپولیس در هند، این تیم پس از بازگشت به ایران باید دو هفته قرنطینه شود که این اتفاق موجب تعویق بازی های این تیم مقابل تیم های اصفهانی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - پزشک عضو هیات پزشکی ورزشی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه فعالیت های ورزشی مستلزم رعایت موارد بهداشتی است ولی باید هم به بهداشت ورزشی هم روانی توجه کرد، افزود: این دو مکمل هم بوده و به سلامت جسم و روان ورزشکار کمک شایانی می کنند.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
پزشک هیات پزشکی ورزشی کرمانشاه گفت: فاصله غذا خوردن تا شروع تمرینات ورزشی نباید کمتر از سه ساعت باشد تا هضم و جذب مواد غذایی به خوبی انجام گرفته و خون به مقدار کافی در دسترس ماهیچه ها باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۲:۰۳    
رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی تشکیل کمیته پزشکی ورزشی دانش آموزان طی تفاهم نامه با فدراسیون پزشکی ورزشی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته پزشک ورزشی هیات پزشکی ورزشی کرمانشاه، فوتبال، کشتی و ورزش های رزمی از جمله رشته های ورزشی هستند که بیشترین آسیب های ورزشی در آنها رخ می دهد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۳۵    
نصف جهان: رییس هیات پزشکی ورزشی اصفهان از پلمب 21 باشگاه متخلف در استان همزمان با اِعمال محدودیت های مرتبط با موج چهارم کرونا از نیمه های فروردین تاکنون خبر داد. احمد باقری مقدم اظهار داشت: این مجموعه ها برخلاف مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر توقف فعالیت به پذیرش ورزشکار اقدام کرده بودند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: رییس هیات پزشکی ورزشی اصفهان از پلمب 21 باشگاه متخلف در استان همزمان با اِعمال محدودیت های مرتبط با موج چهارم کرونا از نیمه های فروردین تاکنون خبر داد. احمد باقری مقدم اظهار داشت: این مجموعه ها برخلاف مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر توقف فعالیت به پذیرش ورزشکار اقدام کرده بودند. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دوره توجیهی روسای انجمن پزشکی ورزشی مدارس کشور به صورت وبینار با حضور دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و حسین بابویی رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی برگزار شد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
سلامت نیوز :رئیس کمیته سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی با بیان اینکه ورزش نه تنها با روزه منافاتی ندارد بلکه درصورت انجام صحیح آن، فرد روزه دار را در مقابل سختی روزه داری مقاوم تر می کند، افزود: ورزش در ماه رمضان، از تجمع چربی در بدن جلوگیری و عمل سوخت و ساز را تسهیل می کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس هیات پزشکی ورزشی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه فعالیت ورزشی ملایم در دوران کرونا باعث افزایش ایمنی بدن می شود، گفت: در مقابل، ورزش شدید و طولانی مدت به ویروس اجازه می دهد تا جای بهتری در بدن میزبان پیدا کند و باعث آسیب رسانی بیشتر شود.