سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۰:۲۷May 2024 21
جستجوی پیشرفته

لالی نیوز (lalinews.ir)

  ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۱:۰۴    
با شروع فصل برداشت مزارع کشاورزی در لالی، صف های عریض و طویل تنها باسکول شهر جهت وزن کشی ماشین آلات حامل محصولات کشاورزی موجب معطلی، کلافگی، خسارت و البته نارضایتی برای کشاورزان و رانندگان شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۴    
خیام از این که از سرانجام جهان آگاهی ندارد بیمناک و ملول است. از نگاه او این ابهام و پیچیدگی با هیچ اندیشه و راهکاری گشوده نمی شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۴    
امام جمعه شهرستان لالی عنوان کرد : مجلس به جای وضع قوانین غیر ضرور مشکلات جوانان را حل کند یا مساله خودرو را حل کند و جلوی بعضی از فساد ها را بگیرد نه این که به دنبال تعطیل کردن روز شنبه برای کشور ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۴    
دفتر ارتباطات مردمی علیرضا ورناصری نماینده سابق حوزه انتخابیه مسجدسلیمان ، اندیکا ، هفتکل و لالی گزارش چهار سال عملکرد نماینده برای شهرستان لالی را جهت اطلاع عموم مردم منتشر کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خدام حرم رضوی امروز با اسقبال مردم شهرستان لالی وارد این شهر شده و در برنامه های مختلفی با اقشار مختلف مردم دیدار کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سریال شوگون مصداق بارز طعم تصفیه شده ژاپن فئودالی در یک لفاف گران قیمت است؛ این یعنی اقتباس FX از حماسه داستانی و تاریخی رمان جیمز کلاول بدون شک یکی از بهترین سریال تلویزیونی سال 2024 است که هر ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تصاویری از آسمان خراش های مدرن با بناهای سوسیالیستی در پیونگ یانگ پایتخت کره شمالی منتشر شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
در پی ابری شدن هوا و رعد و برق هایی که در مناطق مختلف شهرستان لالی رخ داد بخش از مزارع گندم دچار آتش سوزی شدند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۰:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت بیمه البرز و هلدینگ صبا انرژی وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری تفاهم نامه احداث پالایشگاه 20 هزار بشکه ای در حوزه مسجدسلیمان بزرگ در منطقه زیلایی را به امضا رساندند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۲    
خطیب جمعه شهرستان لالی عنوان کرد : متاسفانه مطالباتی که در راس مطرح می شود مطالبات بانوان ما نیست و انتظار می رود حرف هایی زده شود که واقعا مطالبات زنان ماست.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۲    
در مراسمی در محل تالار مولوی با حضور دکتر معزی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ، فرماندار و جمعی از مسولین و مردم شهرستان لالی یاد و نام پزشک فقید عبدالحسین مرتضایی فر گرامی داشته شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
برخی از ارقامی که در بخش جداول بودجه های سالانه می آید حساسیت افکار عمومی را در پی دارد؛ اعدادی که برای برخی دستگاه ها ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
بخشدار بخش حتی از توابع شهرستان لالی از تلف شدن 30 راس گوسفند یک چوپان در جریان بارش های سیل آسای امروز خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۳:۲۲    
امام جمعه شهرستان لالی تاکید کرد : نابودی رژیم صهیونیستی هم به زودی و به دست مردم ایران رخ می دهد چرا که هر کسی در برابر مردم ما و نظام اسلامی ایستاد نابود خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از اهدای اعضای بدن یک کودک اهل لالی به بیماران نیازمند خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۲:۲۲    
دشت شیمبار در دامنه کوه دلا قرار دارد. چشمه ها و آبشار های زیبا، شط شیمبار و جنگل های پوشیده از درختان بلوط، بادام و بوته های وحشی از جلوه های بی نظیر طبیعت در این منطقه هستند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شاعر که باشی تازه میفهمی دخیل صادقانه بستن به شاخه ی بلوط چقدر به جامعه شناسی خدا کمک می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۷:۵۲    
تیم فوتبال زیر 15 سال فولاد خوزستان در مسابقات کشوری با هدایت فرشاد حاجی پور به فینال مسابقات راه یافت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۲    
برداشت محصولات زراعی شهرستان از روز گذشته آغاز شده که در این میان کشت محصول استراتژیک کلزا رشد قابل توجه ای نسب به سال های گذشته داشته است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۳:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آخرین مدل معرفی شده از آواتر در چهار مدل ارائه می شود که از 41500 تا 53900 دلار (معادل دو میلیارد و 700 میلیون تومان تا سه میلیارد و 500 میلیون تومان) متغیر است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۳:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
ارقام عجیب و غریب خرید و فروش مسکن حالا دیگر وارد فاز تازه و غریبی شده است، ارقامی که گاه حتی می تواند شگفت انگیز باشد ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۳:۱۲    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان لالی گفت: 835 نفر داوطلب شرکت در مرحله اول آزمون کنکور سراسری سال 1403 هستند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
واژگونی یک دستگاه ون کارکنان سازمان آب و برق خوزستان در صیدون دو کشته و 7 مصدوم به دنبال داشت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۳:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
با مشارکت بنیاد برکت در بیش از 50 هکتار از مزارع شهرستان لالی طرح زراعت چوب انجام شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
منطقۀ دریایی بین فلوریدا، پورتوریکو و برمودا در اواسط قرن بیستم جایگاهی افسانه ای پیدا کرد، زمانی که مقالات روزنامه ها آن جا را به ناپدید شدن مرموز قایق ها و هواپیماها مرتبط می کردند ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
خطیب جمعه لالی با اشاره به مشکلات جاده های روستایی در لالی بیان داشت : قول هایی از مسئولان استانی گرفته بودیم که جاده های روستایی بهسازی شوند اما هنوز این قول ها اجرایی نشده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
این روزها باز هم مثل چند سال گذشته در گروه های مختلف مجازی شاهد انتشار بیانیه ها و مطالبی در خصوص حذف مراسمات فاتحه در ایل بختیاری بودیم ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۲    
شهر سامان به سبب قرارگیری در حاشیه زاینده رود، بستر مناسبی برای کشاورزی و باغ داری بوده، بادام این شهرستان نه تنها در کشور که در دنیا شهرت و طرفداران بسیاری دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نمایشگاه دائمی وسایل و تجهیزات قدیمی هنرهفتم در تالار سالن سینما نفت مسجدسلیمان ایجاد شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۱۷    
سعدی است که از هر دری و نگاهی که به شعر و اندیشه اش ورود کنی زیبایی می بینی و متحدث حسن او خواهی شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
ظاهرا مسئولان (و در راس آن ها شخص وزیرمحترم کشور) گمان کرده اند اگر اسم "گشت ارشاد" را به "طرح نور" تبدیل کنند قضیه تغییر ماهیت می دهد ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران می خواست پیشینه ای ایجاد کند که بتواند به طور مستقیم بدون آغاز جنگی تمام عیار به اسرائیل ضربه بزند. تهران قصد داشت به اسرائیل بگوید که می تواند به آن رژیم ضربه بزند ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز خوزستان گفت: در بازه زمانی 24 اسفندماه 1402 تا 24 فروردین 1403 تعداد 26 میلیون و 618 هزار و 232 بازدید از جاذبه های گردشگری خوزستان صورت گرفت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۷    
مسابقات فوتبال جام دهیاری های شهرستان با حضور 8 تیم برگزار و تیم دهیاری تراز قهرمان این رقابت ها شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۷    
همان طور که در جامعۀ استبدادی می توان به حقوق افراد تجاوز کرد به حدود کلمات هم می توان تجاوز کرد، و همان طور که در جامعۀ برخوردار از آزادی و قانون به حقوق افراد نمی توان تجاوز کرد ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
دشت لاله های واژگون کوهرنگ بزرگترین رویشگاه لاله واژگون در جهان است. این دشت با 3600 هکتار وسعت در شهرستان کوهرنگ و استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۷    
حجت الاسلام محمد گرمسیری با گرامیداشت روز بزرگداشت سعدی بیان داشت : زبان فارسی اهمیت زیادی دارد و نباید در کوچه و بازار و اصناف ما از نام ها و خط بیگانه استفاده و از خط فارسی غفلت شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۷    
بمناسبت 30 فروردین ماه سالروز تولد حکیم جرجانی پزشک نامدار ایرانی و روز آزمایشگاه ؛ هوشنگ عالی پور مدیر داخلی بیمارستان امید از کارکنان واحد آزمایشگاه تقدیر و تشکر نمود .
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۲:۱۲    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لالی در گفت و گو با این رسانه از انتصاب رئیس هیئت پزشکی ورزشی شهرستان لالی خبر داد .
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
این گذرگاه زیبا و خاطره انگیز هم اکنون نیز علاوه بر مسیر تردد بیش از 10 هزار خانوار عشایری در کوچ بهاره و پاییزه ، راه دسترسی بیش از 10 روستا با مرکز شهرستان اندیکا محسوب می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
روز گذشته طی تماس تلفنی اهالی منطقه عشایری کهناب از توابع بخش حتی شهرستان لالی با اورژانس 115 از نامناسب بودن وضعیت جسمانی مادر باردار و قریب الوقوع بودن زایمان وی خبر داده شد .
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
درام دلهره آور و اجتماعی جنگ داخلی با بازی کریستین دانست، صدرنشین جدول هفتگی گیشه نمایش آمریکای شمالی شد
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۰:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
موشک استارشیپ (Starship) شرکت اسپیس ایکس (SpaceX)، بزرگ ترین موشک جهان است که با ادامه دادن برنامه ها برای تحقق یافتن ماموریت های مریخ در آینده، حتی بزرگ تر هم خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
این رشته هیجان انگیز از علوم کامپیوتر بر فناوری هایی متمرکز است که هوش انسانی را تقلید می کنند. سیستم های هوش مصنوعی در سال های اخیر بسیار رایج تر شده اند. اما هوش مصنوعی دقیقا چیست و چطور کار می کند؟
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون محیط زیست طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان بارندگی های بهاری اخیر خوزستان را برای تالاب های استان اثر بخش خواند و گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
حاج محمد بزرگ طایفه محمدی که تلاش زیادی جهت صلح وامنیت در روستای پتک کرده بود ساعت 18:00 پنحشنبه درفلکه سیلو رامهرمز توسط چندنفر ناشناس با اسلحه کلاش به قتل رسید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۰:۱۲    
مردم شهرستان لالی در تجمع شب گذشته خود در میدان شهدای 21 دی از اقدام نظامی سپاه حمایت کردند .
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
همه بیابان ها شنی و آفتاب سوخته نیستند. قطب جنوب هم با وجود دمای انجماد خود یک بیابان به حساب می آید زیرا از نظر میزان بارش باران یا برف بسیار فقیر محسوب می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لالی از امدادرسانی به خانوارهای حادثه دیده بر اثر باد شدید و طوفان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۲    
غواص و غریق نجات مسجدسلیمانی بر اثر عارضه قلبی درگذشت
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۲    
حجت الاسلام گرمسیری تصریح کرد: از بزرگان و ریش سفیدان منطقه در خواست می کنیم در این کار خداپسندانه پیش قدم شوند و این رسم اشتباه تیراندازی در مراسمات را حذف کنند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی و گرامیداشت سالروز شهادت شهید اهل قلم شهید مرتضی آوینی، از هنرمندان شهرستان لالی تقدیر شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام و المسلمین گرمسیری امام جمعه شهرستان لالی اقامه شد .
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
محفل انس با قرآن مدیریت آموزش و پرورش مسجدسلیمان با حضور دانش اموزان شهرستان ، امام جمعه ، مدیریت اموزش و پرورش و جمعی دیگر در مصلی نماز جمعه برگزار شد .
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۷    
فواید ورزش ژیمناستیک برای بدن و روحیه بسیار زیاد است و افراد زیادی برای به دست آوردن سلامتی خود یا تقویت عضلات در بهترین باشگاه ژیمناستیک ثبت نام می کنند ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: 19 میلیون و چهارهزار و 565 بازدید از جاذبه های تاریخی ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۷    
عصر روز پنج شنبه 16 فروردین ماه، برخی افراد ناشناس اقدام به قتل فردی از طایفه ی محمدی کردند که در ادامه این قتل، عده ای ناشناس متقابلاً به چند خانه از طایفه محمدموسایی ها در پتک باغملک حمله کردند!
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۷    
یارمحمد اسدپور شاعر شعر ناب ایران در مسجدسلیمان سیزدهم نوروز 1401 درگذشت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۷   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس 115 خوزستان گفت: حمله افراد ناشناس موجب جراحت کارشناس اورژانس لالی و خسارت به اموال و آمبولانس شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۷    
امام جمعه شهرستان لالی در نماز جمعه این هفته با اشاره به تحولات غزه گفت : غده سرطانی اسرائیل به دلیل تقابل کهنه بین اسلام و مسیحیت است که دولت ها غربی آن را در منطقه مسلمان نشین وارد کرده اند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۷    
راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور اقشار مختلف مردم در شهرستان لالی همزمان با سراسر کشور برگزار شد .
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۱:۴۲    
فروغ فرخزاد، از شاعران معاصر، پانزدهم دی ماه 1313 در تهران به دنیا آمد. تحصیلات ابتدایی را در سال 1325 در مدرسۀ سروش و دورۀ اوّل تحصیلات متوسطه را در سال 1328 در دبیرستان خسروخاور به پایان رساند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عبدالحسین زرّین کوب، ادیب، مورخ و نویسندۀ معاصر و استاد دانشگاه تهران، در روزهای پایانی اسفند 1301ش. در بروجرد زاده شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۱:۴۲    
جمال زاده را آسان تر خواهیم شناخت اگر او را در محدودۀ یک دوره و عملکرد یک نسل از روشنفکران مورد توجّه قراردهیم؛ نسلی که فراز و فرودهای انقلاب مشروطه را دید و، با درک شکست آن ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
در محبوب ترین داستان ها درباره امپراتوری ایران به ندرت شاهد حضور زنان هستیم. حضور زنان در بیشتر موارد به عنوان یک شخصیت فرعی کوتاه مدت و عزلت نشین یا درگیر نارضایتی های شخصی در حرمسرای شاه است ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۱:۱۲    
فرید صالحی پور باورصاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لالی از توزیع کیسه زباله و بروشور به همراه کیسه زباله خودرو همچنین نهال در بین گردشگران نوروزی خبر داد
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه خوزستان گفت: نوروز امسال تعداد تصادف های منجر به فوت 21 درصد کاهش یافته، اما تعداد متوفیان این حوادث از 21 نفر به 23 نفر افزایش یافته است ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لالی از توزیع 42تن کالاهای اساسی تنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان و عید نوروز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اینجا خوزستان است؛ دیاری که هم آب دارد و هم خاک؛ اما چه سود که آب، در خیابان است و خاک در آسمان!
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۲۳:۱۲    
حمزه رحیمی بابادی از شاعران و منتقدین برجسته ادبیات فارسی به ویژه ادبیات معاصر در شهرستان لالی است که در سال 88 مجموعه شعری تحت عنوان کدام های سنگین را منتشر کرده است .
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۷    
امام جمعه شهرستان لالی تصریح کرد : برخورد با متخلفین بازدانده نیست در حالی که در برخی دستگاه های اجرایی تعداد آن ها زیاد است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استان فارس با ثبت 658 هزار و 879 نفر بازدید در ده روز آغاز سال نو بیشترین بازدیدکننده را به خود اختصاص داد
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۳:۴۷    
در روز 13 بدر کیسه زباله همراه خود داشته باشیم
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
روز گذشته در برخورد دو خودروی سواری در جاده در دست تعمیر دوراهی مسجدسلیمان به لالی سانحه تصادف موجب مصدومیت 7 نفر شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۷    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لالی گفت: از رها سازی ماهیان قرمز در دریاچه ها و رودخانه ها جدا خودداری کنید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۷    
جهان باستان شاهد ظهور هشت تمدن جداگانه بود که شامل بین النهرین، مصر، مایا، هند، چین، روم، یونان و ایران بود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
عارف بالله و سالک طریق حقیقت، آیت الله سید علی قاضی طباطبایی تبریزی استاد عرفان و اخلاق به نام بسیاری از مراجع و بزرگان حوزه های علمیه قم و نجف معتقد بود که بعد از مقام عصمت و امامت ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
نیوم به تازگی از پروژه قیدروی (Gidori) رونمایی کرده است. این یک اقامتگاه گلف لوکس منحصر به فرد واقع در تپه های ساحلی خلیج عقبه است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
طبق یک مطالعه جدید، ممکن است تا سال 2030 حیات فرازمینی را پیدا کنیم
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
فلسفۀ کلبی یا سگی یکی از مشهورترین مکاتب فلسفی یونان باستان بوده است که در طول تاریخ فلسفه همواره تاثیرگذاری خود بر فیلسوفان و مکاتب مختلف را حفظ کرده است ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در اینجا فهرستی از بهترین و موردانتظارترین سریال های تخیلی سال 2024 را ملاحظه خواهید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
شاید بتوان از مراسم نوروز در تاجیکستان به مثابه یکی از رنگارنگ ترین نوروز های منطقه نام برد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۷    
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان لالی با اعلام آلودگی آب شرب دو روستای گچ کرسا و خواجه آباد در لالی اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در شمال خوزستان و در کوه های زاگرس چشمه های فراوانی در خشکسالی چند سال گذشته خشک شده بودند که با بارندگی های اخیر دوباره پر آب شدند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۷    
فاطمه اباذری سرپرست شبکه بهداشت و درمان لالی به همراه هوشنگ عالی پور مدیر داخلی بیمارستان بصورت سرزده از بخش های مختلف بیمارستان امید لالی ( اورژانس ، آزمایشگاه ، رادیولوژی ، بستری ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
متاسفانه دست های پشت پرده ای در این شرکت نفوذ کرده و قصد دارند این مجموعه را از انجام مسوولیت های عام المنفعه و اجتماعی اش در قبال مردم و شهرهای اطراف دور کرده و تنها به نفع خواسته های شخصی خودشان ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لالی از شهروندان و گردشگران نوروزی خواست در حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی کوشا باشند
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۹:۴۲    
بارش باران دوباره در پنجمین روز از سال جدید ضمن شادی مردم طراوت بسیار دل انگیزی را به طبیعت بخشیده است .
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۵:۴۲    
خانه روستایی مادر یک شهید که بر اثر بارندگی ها دچار خسارت شده بود توسط گروه های جهادی تعمیر و مرمت شد .
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۲    
کارشناس واحد قرآن عترت و نماز اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان به عنوان کارشناس برگزیده نماز اداره آموزش وپرورش استان خوزستان انتخاب شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۴:۴۲    
با آغاز تعطیلات نوروزی و ورود مسافران نمایشگاه های مختلفی در استقبال از مهمانان نوروزی در لالی برپا شده است .
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۳:۴۲    
خطیب جمعه شهرستان لالی تاکید کرد : اسراف های بزرگی در حوزه مواد غذایی در سطح جامعه و مراسمات صورت می گیرد و امیدواریم مردم عزیز نسبت به این اسراف ها توجه ویژه ای داشته باشند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۳:۲۸    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لالی از بازدید مشترک ادارات محیط زیست و میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان لالی از سایت گردشگری آبشار آرپناه خبر داد
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۳:۲۸    
نیروهای اداره راهداری شهرستان لالی در اولین شبانه روز از سال جدید و همزمان با آغاز سال با تلاش شبانه روزی جاده های مختلف شهرستان را بازگشایی کردند .
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
بارندگی های شدید که موجب طغیان رودخانه های فصلی در لالی شده بود امروز در منطقه عشایری علی آباد سفلی شهرستان لالی موجب مرگ یک کودک شد .
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نخستین چاه نفت خاورمیانه و ایران در تعطیلات نوروز آماده بازدید میهمانان و علاقمندان به تاریخچه ی صنعت است .
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
پس از انتظاری طولانی برای اعلام نتیجه نهایی انتخابات در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان ، لالی ، اندیکا و هفتکل سخنگوی شورای نگهبان امروز این نتیجه را اعلام کرد .
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست تعاون روستایی شهرستان لالی از تهیه و توزیع 4 تن میوه شب عید با هدف تنظیم بازار در شهرستان خبر داد .
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۸    
اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان با حضور فرماندار لالی ، سرپرست شبکه بهداشت و درمان لالی و جمعی از معتمدین و ریش سفیدان شهرستان در سالن اجتماعات اداره ی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد .
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۸    
فرمانده انتظامی ایذه از مجروحیت 13 شهروند به دلیل برخورد گلوله در پی تیراندازی در یک عروسی در این شهرستان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...