یکشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۱:۲۰May 2024 19
جستجوی پیشرفته

اخبار گیلداد (akhbaregildad.ir)

اخبار گیلداد 1 فروردین 1400 اخبار گیلداد 28 اسفند 1401 اخبار گیلداد 1 فروردین 1402 اخبار گیلداد 31 فروردین 1403 اخبار گیلداد 1 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 2 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 3 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 4 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 5 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 6 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 8 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 9 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 10 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 11 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 12 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 15 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 18 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 19 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 22 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 24 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 25 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 26 اردیبهشت 1403 اخبار گیلداد 28 اردیبهشت 1403 
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۲    
احمدی سنگری با تأکید بر اهمیت ارتباط مستقیم با مردم، از هیچ تلاشی برای بهبود وضعیت معیشتی و اجتماعی آنان فروگذار نکرده و در هر فرصت ممکن به دیدار شهروندان می رود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۵۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت گفت: حق ویزیت پزشک متخصص طب ایرانی مانند سایر پزشکان دارای مدرک دکتری تخصصی در دو بخش خصوصی و دولتی ابلاغ شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی گیلان از شناسایی و مهروموم شدن یک مطب دندانپزشکی بدون مجوز فعالیت در رشت خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۱    
25 اردیبهشت ماه روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی، شاعر حماسه سرای بلندآوازه ایران زمین است که با اثر سترگش "شاهنامه" به زبان پارسی حیاتی دوباره بخشید و نامش تا همیشه تاریخ با زبان فارسی ماندگار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواشناسی کشور گفت: بارندگی های اخیر سبب شد تا برای نخستین بار در حدود چهار سال اخیر، میانگین بارش کشور به 200 میلیمتر برسد و کسری بارش ایران را به کمترین مقدار در این مدت برساند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
گیلداد: رئیس شورای شهر رشت می گوید از اقداماتی که در راستای تسهیل در تردد و رفت و آمد خودروها در سطح شهر انجام می شود تشکر می کنم، اما معتقدم انتقاداتی به برخی از طرح ها وارد است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۱:۵۶    
گیلداد: در میان انواع کلاهبرداری ها در فضاهای حقیقی و مجازی یک گونه جدید آن حیرت انگیز است که رییس پلیس فتا پایتخت از کشف پرونده کلاهبرداری تلفنی با موضوع برنده شدن در یک مسابقه تلفنی به میزان یکصد ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گیلداد: معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از پرداخت تسهیلات 3 میلیارد و 500 میلیون ریالی با کارمزد 5 درصد به خسارت دیدگان روستای امام زاده ابراهیم خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گیلداد: گرانی های مکرر در بازار مسکن و اجاره بها باعث شد نمایندگان مردم در خانه ملت یکی دیگر از زیرساخت ها برای رفع مسائل بازار مسکن و اجاره بها را فراهم کنند
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۱:۰۲    
گیلداد: دومین سفر رئیس جمهوری به استان گیلان مدتی است، حداقل در فضای رسانه ای استان از بهمن ماه سال گذشته مطرح است و هر بار به دلایلی که رسانه ها به علت نداشتن اطلاعات کافی به آن نمی پردازند و هر بار ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۱۰۹ سایت دیگر  
سازمان ملی استاندارد ایران اعلام کرد: به علت وجود نقص فنی در برخی از خودروهای مدل ایکس 55 پرو تولیدی شرکت مدیران خودرو، تا اطلاع ثانوی شماره گذاری این خودرو متوقف می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور پس از خبر ساعت 21 امشب شبکه یک، برای دهمین بار به صورت زنده از تلویزیون با مردم سخن خواهد گفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، سه شنبه 18 اردیبهشت 1403، در بیشتر محصولات نزولی یا ثابت گزارش می شود؛ در این بین یک خودرو مونتاژی 50 میلیون تومان ارزان شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
دو تیم بالانشین لیگ برتر توانستند سهمیه آسیایی خود را در فاصله چهار هفته مانده به پایان فصل قطعی کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۵۵ سایت دیگر  
پارس خودرو کاتالوگ جدید خودرو ال 90 ایرانی را با نام P90 منتشر کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: آب ذخیره شده پشت سد سفیدرود از امروز 16 اردیبهشت برای آبیاری شالیزار های استان رها سازی شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به نامگذاری شعار سال گفت: کارگران در خط مقدم تحقق شعار سال قرار دارند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گیلداد: یک منبع آگاه اعلام کرد: اسدالله عباسی استاندار گیلان به زودی از این استان به مقصد تهران خواهد رفت تا در یکی بخش های وزارت امور اقتصادی مستقر شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گیلداد: مدیر حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت گفت: مدیران و کارشناسان روابط عمومی در واحد های مختلف دانشگاهی نسبت به تبیین و انعکاس عملکرد مسئولان دقیق، مؤثر و منصفانه عمل کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه هوای استان تا چهارشنبه پایدار است، گفت: مه صبحگاهی و افزایش نسبی دمای هوا در طول روز را مهم ترین پدیده جوی در این مدت خواهد بود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل ارشاد گیلان گفت: در مواردی ظرفیت نقد برخی از مسئولان کم است که باید نقد پذیری را تمرین کنیم.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان با بیان اینکه آنطور که در شأن رسانه بوده به رسانه نپرداختیم و توجه نکردیم ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر کشور در احکامی جداگانه، حسن آدمیت را به عنوان فرماندار شهرستان خمام و همچنین فرهاد براتی را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان منصوب کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
علیرغم همه تلاش های صورت گرفته و اقدامات ترویجی پیش از زایمان، همچنان بالغ بر 70 درصد زایمان ها در گیلان به صورت سزارین انجام می شود که سهم بخش خصوصی در این حوزه بیشتر است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۲    
جعفرزاده ایمن آبادی نماینده ادوار رشت در مجلس در یادداشتی نکاتی چند در رابطه با سفر رئیسی به استان گیلان را مطرح کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 11 اردیبهشت 1403 هجری خورشیدی است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گیلداد: شمارش معکوس برای تغییرات در سطح عده ای معدود از مدیران استانی و برخی شهرستان ها استان گیلان آغاز شده است و به نظر می رسد طی چند روز اینده شاهد این تغییرات باشیم.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان چای کشور گفت: بازرگانان ایرانی سال گذشته برای تأمین نیاز داخلی، 42 هزار تن چای خشک به کشور وارد کردند که در مقایسه با سال قبل تر 68 درصد کاهش داشت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی گیلان هشدار داد که با افزایش مصرف سبزی های محلی در استان بیماری انگلی فاسیولا در برخی از شهر های گیلان شایع شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
محمد حسن عاقل منش به عنوان عضو جدید شورای رشت و جایگزین علیرضا تاج شهرستانی معرفی و رسما فعالیتش را به عنوان یکی از منتخبین مردم رشت در شورا آغاز کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۳    
گیلداد: استاندار گیلان با بیان اینکه مدیران دستگاه ها، فرمانداران، شهرداران و بخشداران بر اساس شاخص های عملکردی ارزیابی می شوند ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر رشت از صدور حکم تعلیق 6 ماهه برای یکی از اعضای شورای رشت با دستور مقام قضایی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
گیلداد: استاندار گیلان از اختصاص 50 میلیارد تومان دیگر به رفع مشکلات پسماند گیلان خبر داد و گفت: تصفیه خانه فاضلاب رشت در دست انجام و عملیات اجرایی در منطقه فخب و سیاه اسطلخ با سرعت خوبی در دست احداث ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
گیلداد: مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از ثبت تصاویری از گله بزرگ ترین گونه گوزن جنگل های هیرکانی درجنگل های استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
گیلداد: شهردار لاهیجان گفت: با هدف معرفی ظرفیت های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کشت و بهره وری چای در لاهیجان، "به عنوان پایتخت چای ایران"، رویداد عکاسی در چهارچوب اردو ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
گیلداد: شهردار رشت گفت: مدیریت شهری در ممیزی املاک گام های موثری برداشته و هم اکنون بیش از 50 درصد خدمات در مناطق شهر رشت به صورت الکترونیکی و از راه دور به رشتوندان ارایه می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
گیلداد: استاندار گیلان و شهردار رشت اعلام کردند: با توجه به روند ساخت و ساز پل های روگذار در شهر رشت مرکز استان گیلان، انتظار داریم بیشتر پلها تا پایان امسال افتتاح و زیر بار ترافیک قرار گیرند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۲    
گیلداد: در یک اقدام زیبای حامی محیط زیست و همزمان با روز زمین پاک ،شهرداری لاهیجان نسبت به توزیع کیسه های پارچه ای در بین شهروندان اقدام کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
گیلداد: رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت گفت: یکدستگاه خودروی پراید شعله ورشده با ورود ناگهانی به محوطه رستورانی واقع در خیابان معلم رشت یک مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
گیلداد: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: از ابتدای امسال تاکنون، هزار گردشگر خارجی به استان سفر و از اماکن تفریحی، طبیعی و تاریخی گیلان دیدن کرده اند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۳    
عزیزی گفت: لزوم توجه ویژه به رفع سد معبر به عنوان مطالبه عمومی شهروندان است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۱:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای قضایی استان گفت: مطالبه دستگاه قضایی از خبرنگاران این است که نسبت به مسئولان مطالبه گر باشند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
گیلداد: لطف الله سیاهکلی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی ارز گران می شود جیب مردم خالی می شود اما اکنون جیب مردم دیگر جایی برای خالی کردن ندارد و جیب ها سوراخ شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
گیلداد: رئیس شورای قضایی استان با تاکید بر صدور قرارهای تامین، گفت: قضات محاکم قضایی باید از بازداشت های غیرضروری اجتناب کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
گیلداد: فرماندار شهرستان رشت گفت: با توجه به اینکه بیشتر کارگران در شهرک صنعتی رشت شاغل هستند؛ در راستای حمایت از جامعه شریف کارگری، احداث یک درمانگاه در آن مجموعه یک ضرورت است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
گیلداد: استاندار گیلان با بیان اینکه رودخانه های رشت یک گام به احیا نزدیک تر شده اند،گفت: پیشرفت فیزیکی اجرای پروژه فاضلاب رشت نیز به 58 درصد رسید ضمن اینکه مدت زمان اجرای این پروژه تا سال 1405 در ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
گیلداد: همزمان با روز زمین پاک شهرداری لاهیجان نسبت به توزیع کیسه های پارچه ای در بین شهروندان اقدام کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
با حکم دکتر طهرانچی ،مجتبی ملکی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان منصوب شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
در نخستین روز از دومین ماه 1403، قیمت سکه و طلا امروز در بازار رشت افزایش یافت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ رجب زاده گفت: مشمولانی که تاریخ برگه اعزام به خدمت آنها اردیبهشت ماه است برای دریافت معرفی نامه به مراکز پلیس +10 مراجعه کنند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گیلداد: فرماندار شهرستان ماسال در جلسه شورای اداری گفت: با هدف جهاد تبیین و بیان دستاوردها باید به دقت و توجه زیاد از ظرفیت رسانه ها به خصوص رسانه های انقلابی استفاده شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۳    
گیلداد: براساس اطلاعات موثق، رئیس دانشگاه ازاد اسلامی استان گیلان طی حکمی به سمت ریاست دانشگاه گیلان منصوب شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۹۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا از پیگیری برای اجرایی شدن اعتراض اینترنتی به جرائم رانندگی در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
در پی واژگونی اتوبوسی در محور آستارا به اردبیل، 18 تن مصدوم و پنج تن دیگر نیز جان باختند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت توزیع فرآورده های نفتی گیلان با اشاره به عدم مشکل در تامین سوخت و بنزین در گیلان گفت: هیج مشکلی در خصوص تامین سوخت وجود ندارد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۲   + ۳۸ سایت دیگر  
یکی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت به اتهام دریافت رشوه توسط پلیس گیلان دستگیر شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۱    
با پیگیری و تلاش رئیس کل دادگستری گیلان، در راستای مبارزه با مفاسد؛ برای یکی از مدیران کل سابق استان حکم حبس تعزیری صادر شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دختر جوان که پسر مورد علاقه اش او را فریب داده و گرفتار یک باند فساد کرده بود با ارسال آدرس محل اسارتش راز یک خانه فساد را برملا کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
دیدار تیم های فوتبال نساجی و ملوان با برتری شاگردان مهدی تارتار به پایان رسید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گیلان گفت: هزار و 543 معتاد متجاهر، خرده فروش و قاچاقچی جمع آوری و دستگیر و بیش از 425 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
ثبت نام در آزمون ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی از امروز شنبه 18 فروردین 1403 آغاز شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
امروز جمعه 17 فروردین 1403 هجری خورشیدی است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی گیلان گفت: از ابتدای سال 1403 تمامی قراردادهای اجاره برای دریافت کدرهگیری رایگان می بایست در سامانه خودنویس ثبت شوند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی گیلان از کشف اشیاء عتیقه هزاره نخست قبل از میلاد در شهرستان رودبار واقع در جنوب گیلان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
نرخ کرایه تاکسی سال جدید در مسیرهای مختلف در خطوط پرترافیک و کم ترافیک به طور میانگین بین 20 تا 40 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۰:۳۷    
سیدحسین رضویان "رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورای شهر رشت " درصفحه مجازی خود ضمن ابراز همدردی با مردم، توصیه هایی در جایگاه سیاست گذار به دولت رفاه می کند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۸:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رشت از کشف 3 دستگاه خودروی پراید سرقتی و دستگیری سارق غیر بومی سابقه دار خودرو و لوازم داخل آن خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۸:۳۷    
نگاهی گذرا به وضعیت شهری رودبار که دروازه ورودی استان گیلان است، هر گیلانی را به تاسف می اندازد که چرا باید سیمای ورودی این شهر به این شکل باشد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۲۲:۲۵   + ۱۰۰ سایت دیگر  
حوزه علمیه امام خمینی(ره) تهران با صدور بیانیه ای با اشاره به جزئیات جدیدی از ماجرای زمین مربوط به این حوزه ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۴۱ سایت دیگر  
هادی گفت: از صمیم قلب بهترینها و بیشترین آرامش رو برای مادر سوفیا میخوام. یکتا مادر بچه منه و من با دستور مستقیم از دفتر دادگاه با هماهنگی و توافق بچه رو از دستان خود مادر تحویل گرفتم.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان از خروج سامانه هوای بارشی در استان گیلان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۲۱:۰۷   + ۲۱۱ سایت دیگر  
سال 1403 از سوی رهبر انقلاب سال جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۲۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به برگزاری دومین رویداد جرس - جریان رسانه ای سراسری با عنوان انتخاب رسانه برتر سال 1402 گیلان از نگاه مردم ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر آبفای شهرستان رودبار نسبت به پرت کردن قندان از سوی یک عضو شورا به مدیر توتکابن واکنش نشان داد و گفت: از طریق قضایی پیگیر این مساله هستیم و به هیچ عنوان کوتاه نمی آییم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
طحان نظیف با اشاره به اینکه برخی افراد در فضای رسانه ای مواردی را مطرح می کنند اما گزارش و مستنداتی را برای ما ارسال نمی کنند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: خط قرمز ما صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی است و با مقصران احتمالی این اتفاق برخورد جدی خواهد شد و هیچگونه مماشاتی در این خصوص وجود ندارد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۹:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گیلان گفت: محدودیت ترافیکی در روز های 27 و 29 اسفند امسال و 7 روز در ایام نوروز 1403 در محور قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل اجرا می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۰۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
امروز جمعه 25 اسفند 1402 هجری خورشیدی است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۲۳:۵۵   + ۱۷۲ سایت دیگر  
اوایل مهرماه سخنگوی قوه قضاییه برخی اخبار درباره بازداشت فرزندان یک مسئول بلندپایه این قوه را تایید و تاکید کرد که به این پرونده بدون هیچ تبعیضی رسیدگی خواهد شد پس از آن اعلام شد که این متهمان ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۲۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان در جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان گیلان، ذخیره فعلی آب در مخزن سد سفیدرود را 286 میلیون اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان گفت: 4 هزار و 700 نفر از ماموران پلیس در قالب 572 گروه خودرویی، موتوری و پیاده مسئولیت تامین نظم و امنیت مردم و مسافران را در نوروز 1403 برعهده دارند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که با بردهای اخیر، سودای بالانشینی در جدول را داشت عصر امروز مقابل پیکان تهران شکست خورد و در رده پنجم قرار گرفت
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۰:۰۷    
امروز چهارشنبه 23 اسفند 1402 هجری خورشیدی است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۳:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
احمدی با اشاره به اینکه اینجانب به عنوان خادم مردم از این لیست هیچ اطلاعی نداشته ام، گفت: چرا اکثر مسئولین و مدیران استانی باید از حوزه خاصی از استان گیلان انتخاب شوند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: تاکنون 18 تن از گیلانیان در حوادث چهارشنبه سوری امشب دچار سانحه و مصدوم شده اند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
نشست 7 تن از منتخبین مجلس شورای اسلامی استان گیلان با محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی اداره کل صمت گیلان گفت: واحدهای صنفی آریشگاه زنانه و آموزشگاه های مرتبط موظف به رعایت نرخنامه هستند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 22 اسفند 1402 هجری خورشیدی است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۲۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: صاحبان و صنوف در ماه مبارک رمضان و نوروز مراعات معیشت مردم را مد نظر قرار دهند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۹:۰۷   + ۱۰۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور دستور داد توزیع ارز مسافرتی متوقف شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
8.2 کیلومتر از آزادراه منجیل-رودبار با اعتبار 2400 میلیارد تومان امروز، 21 اسفندماه بدون حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
ده نفر از سوی استاندار گیلان به عنوان جوان نخبه و انقلابی به نهاد ریاست جمهوری جهت استخدام معرفی شدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۷   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: ساعات کاری کارکنان ادارات در ماه رمضان بین 7 تا 9 صبح بصورت شناور است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
فرمانده فراجا گفت: خودروی مرتکبین تخلفات حادثه سازی نظیر سرعت غیرمجاز و حرکات حادثه آفرین تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تالش از رهاسازی یک بهله پرنده حمایت شده شاهین توسط دوستداران محیط زیست در طبیعت تالش خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۴۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از ورود باران و برف به تهران و 4 استان دیگر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۳:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
شوقی گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، تسریع در رنگ آمیزی جداول، روشنایی معابر، آماده سازی مکان های استقرار مسافران و سرویس های بهداشتی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۲:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه آزادراه منجیل – رودبار روز دوشنبه افتتاح می شود، گفت که این آزادراه بخشی از آزادراه قزوین – رشت است و افتتاح آن گلوگاه ترافیکی بین پایتخت و استان گیلان را رفع ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه لاهیجان، درباره مشکلات برنج و چای کشاورزان گیلانی تهدید به استعفاء کرده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
عاشوری با اشاره به استقبال مسافران در همه ایام سال به ویژه تابستان، نوروز یا اواخر هفته، گفت: زیرساخت های موجود آنطور که باید شایسته مسافران و جوابگوی مردم مرکز استان نیست.
مشاهده نتایج بیشتر...