سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۴:۴۸Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریل گذاری»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ریل گذاری انجام شده از سوی مدیریت سینما برای ایجاد نهضت تولید از سوی بنیاد سینمایی فارابی در سال های اخیر به جایی نرسید تا جایی که بسیاری از شعارهای مدیران این بنیاد از جمله صرفه جویی نه تنها محقق نشد بلکه هزینه ها صرف امور غیر ضروری شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۹    
همدان- قلمنا- استاندار سابق همدان گفت: حرکت به سمت توسعه در استان همدان ریل گذاری شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علیرضا زاکانی روز سه شنبه در هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران افزود: نزدیک یک ماه و نیم از مسئولیت شهردار شدنم سپری می شود و در این مدت اساس کارم در تعامل با شورای شهر، ریل گذاری و پرهیز از سلیقه ای رفتار کردن بود. وی یادآورشد: [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار پیشین همدان با بیان اینکه مسیر توسعه همدان راریل گذاری کردیم گفت: طی چند سال اخیر بیش از 30 هزار میلیارد تومان بودجه برای استان جذب شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: شورای شهر آبیک با برنامه ریزی و ریل گذاری درست می تواند مسیر خدمت رسانی به مردم را هموار و رضایت مردم را جلب کند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نگذارید قطار مدیریت کشور همچنان بدون ریل گذاری حرکت کند.ان شاءالله با صدور در دولت سیزدهم شاهد آغاز تحول خواهیم بود.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مراجع عظام تقلید، حل مسائل اقتصادی، معیشتی و فرهنگی و اصلاح رویکرد مدیریتی را نیازمند ریل گذاری در مجلس دانستند و افزودند که این نهاد انقلابی باید همچنین بر اجرای قوانین در این موضوعات ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۲    
بجنورد(پانا) - مسئول سازمان دانش آموزی استان خراسان شمالی گفت یکی از مهمترین اهداف سازمان دانش آموزی ارتقا و توانمندسازی دانش آموزان جهت مسئولیت های فردی و اجتماعی در جامعه است که با برنامه ریزی، ریل گذاری و جهت دادن به دانش آموزان می توان به این اهداف بزرگ دست پیدا کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: فرهنگ ریل گذاری برای بسیاری از مسائل اجتماعی است، نباید رسیدن به مسائل اقتصادی و معیشت ما را از توجه پایه ای و اساسی که فرهنگ است، بازدارد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در جمع خانواده شهدا،ایثاگران،کار آفرینان و صنعتگران استان اردبیل اظهار داشت: ریل گذاری در حوزه فرهنگی عاملی برای رفع مشکلات اقتصادی است و یکی از آنها تسهیل ازدواج جوانان مورد توجه قرار گیرد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که ایران ترجیح می داد به جای بازگشت به وین مذاکرات تازه ای را در بروکسل شکل دهد، استقبالی از این طرح صورت نگرفت. با این حال دولت بایدن در نظر دارد تا استفاده از تحریم های مالی و اقتصادی را محدود کند تا تاثیر تاکتیکی که آمریکا در چند وقت اخیر به آن اتکا کرده بود را تقویت کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور با اشاره به واگذاری تمامی اراضی منطقه آزاد انزلی به بخش تولید و تجارت گفت: منطقه آزاد انزلی برای قرارگیری بر روی ریل توسعه و تحقق انتظارات صادراتی نیازمند گسترش اراضی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه اصلاح رویکرد مدیریتی کشور نیاز به ریل گذاری در مجلس دارد،گفت: در سال های بعد از انقلاب نیاز داریم مسیر مدیریتی را بررسی کرده و نقاط قوت و ضعف آن را مشخص کنیم لذا باید به دردهای کلان کشور رسیدگی شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه اصلاح رویکرد مدیریتی کشور نیاز به ریل گذاری در مجلس دارد، بیان داشت: در سال های بعد از انقلاب نیاز داریم مسیر مدیریتی را بررسی کرده و نقاط قوت و ضعف آن را مشخص کنیم لذا باید به دردهای کلان کشور رسیدگی شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۱    
حجت الاسلام صفا گفت: تنها راه نجات اقتصاد ایران و احیای آن ریل گذاری و سیاست گذاری درست اقتصادی با توجه به واقعیت های اقتصاد ایران و بر اساس آموزه های اقتصاد اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۸    
سنندج - ایرنا - پروژه راه آهن همدان – سنندج از سال 1385 آغاز شد و تا سال 1397 روند پیشرفت این طرح کند بود اما بعد از آن و با تخصیص 20 هزار میلیارد ریال طی سال های اخیر، بالاخره عملیات ریل گذاری آن در 20 مهرماه جاری پایان یافت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان بر ضرورت حذف و یا کاستن از بروکراسی اداری در حوزه های صنعت و تولید تاکید کرد و گفت: صنعت زیربنایی است که با ریل گذاری مشکلات فرهنگی، اجتماعی و بیکاری از طریق آن حل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی، پژوهش و فناوری وزارت صمت در آئین افتتاحیه سومین جشنواره اینوماین گفت: آموزش عالی چاره ای جز تغییر مسیر آموزش و ریل گذاری مجدد آن ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۴    
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: عجله در مطالبه گری باعث انجام کارهای سطحی و از چاله به چاه وارد شدن، می شود؛ اما باید در برنامه ریزی ها به گونه ای ریل گذاری کنیم که زباله گردی به حداقل ممکن برسد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۸    
پایان عملیات ریل گذاری راه آهن همدان- سنندج، انتظار 17ساله کردستانی ها را برای اتصال به شبکه ریلی سراسری کشور محقق کرد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عملکرد هر نهاد یا روند پیشرفت هر پروژه و فرایندی اعم از اقتصادی، سیاسی، اجتماعی یا فرهنگی، فارغ از امکانات و ملزومات تحقق، تا اندازه زیادی به عملکرد مدیریت آن بستگی دارد ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس از حمایت و پشتیبانی مجلس برای ریل گذاری جهت توسعه راه آهن کشور خبر داد. *** میزان جابجایی بار توسط مسیر ریلی به گزارش صنایع ، محمدرضا رضایی کوچی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت راه آهن، اظهار داشت: مجلس پشتیبان ریل گذاری برای توسعه راه آهن است. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۶    
با سرکار آمدن دولت جدید و عزم قابل توجهی که برای ریل گذاری صحیح و مؤثر در حوزه اقتصاد و سیاست خارجی کشورمان به وجود آمده است، با کلیدواژه ای به نام مرکز ثقل در این حوزه ها مواجه هستیم. بدون شک هرگونه ساختار یا تشکیلاتی باید حول یک محور یا مرکز ثقل شکل گیرد و تثبیت شود ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بسیاری از دانشجویانی که در دانشگاه های ژاپن مشغول تحصیل هستند، برای پرداخت شهریه های خود به اجبار در مشاغل پاره وقت فعالیت می کنند، اما بررسی ها نشان می دهد حدود 1200 دانشجوی دانشگاه های ژاپن که حدود یک چهارم آنها اعلام کرده اند که به دلیل مشکلات مالی از دانشگاه اخراج شده اند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
پژوهشکده پولی و بانکی وابسته به بانک مرکزی ایران با انتشار 2گزارش پژوهشی، مسیری سبز و شفاف را برای پایان دادن به دوره ابهام و انفعال در حوزه رمزارزها پیشنهاد داد و خواستار ریل گذاری جدید در حول محور چارچوب مقررات گذاری رمزارزها شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه قرار نیست شیوه سال های گذشته مدیریت اقتصادی کشور ادامه یابد، گفت: برای جلوگیری از کسری بودجه در سال 1401 باید تصمیمات متفاوتی با بودجه سال های قبل گرفته شود و این تصمیمات سبب تغییر شرایط و ریل گذاری در ساختار بودجه خواهد شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۲    
سردار کریمی گفت:امروز به برکت خون شهدا قدرتمندتر از گذشته هستیم در بسیاری از مسائل پیشرفت داشتیم و اگر معیشت عمده مردم به دردسر افتاده است ریل گذاری است که لیبرال ها انجام داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار خوسف گفت: مسئولین آموزش و پرورش باید شرایط را برای نسل های آینده شهرستان هموار کنند تا شرایط ورود دانش آموزان به رشته ها و رتبه های برتر کنکور سراسری مهیا شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۶    
سنندج - ایرنا - اتمام ریل گذاری راه آهن همدان - سنندج، رکورد روزانه ابتلا به کرونا، شهادت پنجمین جهادگر حوزه سلامت استان و جان باختن 2 نفر بر اثر تصادف در جاده سنندج - مریوان، از جمله مهمترین رویدادهای هفته گذشته کردستان بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۷    
شهرکرد- امام جمعه شهرکرد بابیان اینکه در راستای توسعه مسائل فرهنگی استان باید برنامه ریزی دقیق تری انجام شود، گفت: نمایندگان مجلس باید با کمک از دولت قوانین جدید را ریل گذاری کنند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران(پانا)- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با استناد به کلام مقام معظم رهبری در خصوص سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که فرمودند: سند تحول یک ریل گذاری است که می تواند آموزش و پرورش را به سرمنزل مورد نظر برساند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۴    
اردبیلی ها از استاندار جدید انتظار دارند برای بهبود شاخص های اقتصادی استان که نسبت به میانگین کشوری وضعیت مطلوبی ندارد برنامه ریزی کند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: برای اصلاح ریل گذاری اشتباه فرهنگی در کشور باید به فرهنگ به عنوان پیشران توسعه نگاه شود و راهکار حاکمیت چنین تفکری اجرای سیاست ناحیه گرایی فرهنگی و توجه هریک از استانها به ظرفیت های داخلی خود است.
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت:خط قرمز ما در سازمان برنامه و بودجه کشور، سیاسی نشدن موضوع ردیف های بودجه ای است و می بایست پروژه هایی که به نفع مردم باشد را رقم بزنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: این استان یکی از استان های پیشتاز در اجرای طرح های خطوط ریلی، ایستگاه های مسافربری و باری کشور محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای قدردانی از مقام معظم رهبری جهت حمایت از صنعت لوازم خانگی اعلام کردند این فرمان مصداق بارز حمایت از تولید ملی و ریل گذاری برای سایر بخش های صنعتی و تولیدی کشور محسوب می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
طبق داده های دانشگاه هاپکینز تعداد قربانیان آمریکایی کرونا در دوران بایدن بیشتر از زمان مشابه در دولت ترامپ است. این فاکتور می تواند در کنار چند فاکتور دیگر باعث پیروزی ترامپ در انتخابات آینده ایالات متحده آمریکا شود. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۴۹    
گروه استان ها- عملیات ریل گذاری راه آهن همدان - سنندج در حالی به اتمام رسیده که مسئولان برای بهره برداری کامل آن و شنیدن سوت قطار وعده دو ماه دیگر را داده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - نماینده سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: اتمام ریل گذاری راه آهن همدان - سنندج، نشان از هم افزایی و همفکری تمام مسوولان کردستان دارد که جای بسی تقدیر است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۳    
ریل گذاری راه آهن همدان به سنندج، به پایان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۶    
روز سه شنبه آخرین قطعات ریل ملی در مسیر راه آهن همدان-سنندج تکمیل شد و به صورت رسمی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی اتمام این عملیات زیربنایی اعلام شد. راه آهن سنندج اولین خط ریلی بومی در تاریخ ایران است که تمامی تجهیزات آن در داخل کشور تولید و نصب شده است. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ نامه نیوز نوشت: قریب به یک سال ونیم از عمر مجلس یازدهم می گذرد و هنوز شعارهایی که همین نمایندگان در سال 98 در قامت نامزد انتخابات بیان می کردند، محقق نشده است؛ اینکه آنها می گفتند مجلس می تواند با ریل گذاری درست اقتصاد را سامان دهد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۲    
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تأکید کرد: زیرساخت های VAR مهیا و ریل گذاری ها انجام شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
خادمی گفت: عملیات ریل گذاری راه آهن همدان-سنندج اولین پروژه ای است که با ریل ملی صورت گرفته و از تأکیدات مقام معظم رهبری انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه با بیان اینکه برای ریل گذاری در سطح کشور برنامه های دراز مدتی در شبکه حمل و نقل پیش بینی شده است، گفت: برای توسعه زیرساخت در کشور باید نوار ریلی از خوزستان به لرستان و از آنجا به کرمانشاه، کردستان و آذربایجان غربی متصل شود.
معاون وزیر راه وشهرسازی از تکمیل عملیات ریلگذاری راه آهن همدان- سنندج و اتصال ریلی خط اصلی این مسیر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- عملیات ریل گذاری راه آهن همدان-سنندج صبح امروز با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی به اتمام رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اتمام این راه آهن کار خیر و زیر بنایی مهمی در استان کردستان بود که توسط نظام انجام شده و در آینده نزدیک نیز به بهر ه برداری می رسد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
چمران به موضوع آب در پایتخت اشاره کرد و گفت: وضعیت مان در تأمین آب خوب نیست و شرایط نامناسب است در گذشته ریل گذاری های خوبی برای تأمین آب تهران انجام شد که بخشی از کارها به اتمام رسید و برخی اکنون در حال به اتمام رسیدن است.