چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۲۰:۵۰Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریل گذاری»

موج   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه مازندران بر قرارگیری دانشگاه مازندران بر ریل گذاری سند تحول بنیادین تأکید کرد و گفت: خوشبختانه در میان مدیران، اساتید و دانشجویان دانشگاه همصدایی خوبی رفع برخی کاستی های به جا مانده از گذشته در حوزه های آموزشی، رفاهی، پژوهشی و اجتماعی وجود دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
خصوصی سازی در ایران سال 1385 در راستای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی ابلاغ شد. تحلیلگران اقتصادی از این اصل به عنوان انقلاب اقتصادی یاد می کنند که قرار بود ریل گذاری جدیدی در اقتصاد کشور به وجود بیاورد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور سیاستگذاری و ریل گذاری برای چشم انداز سینمای کشور را از اهداف تشکیل شورای عالی سینما در دولت سیزدهم برشمرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۷:۵۸    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه برنامه های توسعه ای ریل گذاری آینده کشور است، گفت: باید دستگاه ها برنامه های پیشین را آسیب شناسی کنند.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۶   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: سیاست گذاری و ریل گذاری برای چشم انداز سینمای کشور از اهداف تشکیل شورای عالی سینما در دولت سیزدهم است.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد پیشرفت، تعالی و عزت و سربلندی یزد را در گرو توجه به علم و فناوری دانست و گفت: : ریل گذاری ما باید به سمت شناخته شدن یزد به عنوان استان سرآمد در حوزه فعالیت های دانش بنیان و علم و فناوری باشد
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر خرم آباد گفت: اجلاس روسای مراکز پژوهشی شوراهای اسلامی مراکز استان ها در راستای ریل گذاری رفع ایرادات بنیادین و ساختار نظام شورایی کشور است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
متفکر آزاد گفت: ما مسائل متعددی را در این قانون دیدیم از تغییرات ساختاری در حوزه اقتصاد دانش پایه تا تغییرات سیاست گذاری تا ارتباط صنعت با دانشگاه، که در همه این موضوعات ریل گذاری های جدیدی اتفاق افتاده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - فرمانده تیپ 48فتح کهگیلویه و بویراحمدگفت : تفکر راهبردی و استراتژی امام معادلات سیاسی دنیا را بر هم زد و با تغییر هندسه جهان مسیر پر افتخار انقلاب اسلامی را ریل گذاری و قطار انقلاب اسلامی را به حرکت درآورد.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۶    
با حضور سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی و افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم پروژه آسفالت 10 روستای جزیره قشم با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون اقتصادی رییس جمهور گفت: اقتدار ایران ناشی از ریل گذاری است که رزمندگان دفاع مقدس در جنگ تحمیلی برجای گذاشتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت : نسل دانشگاهی باید در حوزه تمدنی نقش آفرین باشد تا دانشگاه تراز اسلامی شکل بگیرد و تحقق این امر به ریل گذاری های جدید نیاز دارد که اصلاح برخی فرایندهای موجود از جمله آن است.
شهروند البرز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار فردیس گفت: مدیریت شهری با ریل گذاری و ساختارسازی در کوتاه مدت و میان مدت برنامه ها و پروژه های عمرانی شهر را دنبال می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - تقویت زیرساخت های غرب مازندران در دولت مردمی سیزدهم و اقدامات جهادی صورت گرفته در یک سال اخیر نشان از عزم و اراده مسوولان ملی و استانی برای جبران عقب ماندگی های این منطقه دارد و اقدامات انجام شده این مدت اهالی منطقه را امیدوارتر کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اکنون، پیوستن ایران به عنوان یک قدرت بزرگ منطقه ای به جمع اعضای اصلی سازمان همکاری شانگهای به عنوان بزرگترین سازمان منطقه ای جهان و نیز پیوستن ازبکستان، هند و پاکستان به آن در سالهای گذشته ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۳    
تهیه کنندگان طرح باید به این سوال پاسخ دهند که آیا اجرای این طرح می تواند ریل گذاری لازم را برای حرکت در مسیر حل چالش های متعدد مذکور انجام دهد؟
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۷:۱۸    
مشهد- درحالی که حمل ونقل ریلی یکی از راه های صادرات مقرون به صرفه است اما هنوز مسیر ریل گذاری آن هموار نشده است.این بخشی از یادداشت حسین کاوه یکی از بازرگانان خراسانی برای بازار است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مدیریت منابع در ریل گذاری اهداف هر سازمان نقش تعیین کننده دارد و بسیاری از اصلاحات اداری - ساختاری از منابع انسانی آغاز می شود.
همزمان با خروج آمریکا از برجام و آغاز دور جدیدی از تحریم ها که منجر به خروج دو برند کره ای از حوزه سرمایه گذاری مشترک در ایران شد، به یکباره بازار لوازم خانگی دچار التهاب و دستخوش فراز و نشیب های گسترده شد ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:کارشناس مسائل سیاسی گفت: سیاست های برنامه هفتم توسعه یک ریل گذاری جدیدی را در عرصه های مختلف ترسیم کرده که عمل به آن می تواند جهش مناسبی را در اقتصاد کشور و بهبود وضعیت معیشتی مردم فراهم کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر فرهاد دانشجو در گفت وگو با ایران اکونومیست، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: دانشگاه تربیت مدرس، یک پارک علم و فناوری تربیت مدرس دارد که 176 شرکت دانش بنیان در این پارک فعالیت دارند ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۱:۳۲    
محمدرضا جلائی پور طی یادداشتی نوشت: حقیقتا از خواندن متن سیاست هایکلی برنامهٔ پنج سالهٔ هفتم متاسف شدم. بار غم سنگینی که بر دلم نشاند از جنس افسوس برای کشور و هم میهنانی است که به آن ها عشق می ورزم و این متن نشانهٔ روشنی از ضعف شدید حکمرانانش و تلخیِ آیندهٔ کوتاه مدتش است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- 57 سال از تولد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با رویکرد و اهداف کلانی چون تلاش برای تغییر وضعیت جامعه کودکان و نوجوانان از حیث فرآیند تولید آثار هنری و همچنین بحث آموزش و تربیت هنرمندان برای ریل گذاری مسیر تعالی این گروه هدف می گذرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۰    
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی میرباقری، رئیس فرهنگستان علوم اسلامی قم در یکی از سخنرانی های خود با بیان اینکه سفر اربعین فرهنگ عاشورا را منتقل می کند، از مسئولان خواست تا ریل گذاری این حرکت را برای سال های آتی هم ادامه دهند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۵    
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی میرباقری، رئیس فرهنگستان علوم اسلامی قم در یکی از سخنرانی های خود با بیان اینکه سفر اربعین فرهنگ عاشورا را منتقل می کند، از مسئولان خواست تا ریل گذاری این حرکت را برای سال های آتی هم ادامه دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- طی مدت اخیر تحول و پویایی شهر همدان در بخش های فرهنگی رخ داده است و به تعبیر متولیان امر؛ ریل گذاری فرهنگی در دیار هگمتانه آغاز شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۲    
احداث خط ریلی خرم آباد – دورود – اندیمشک از پروژه هایی است که تقریباً در خاطرات سه نسل لرستانی ها می توان ردی از آن یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
خمین – ایرنا – نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: سرمایه گذاری و اشتغال در این شهرستان با ریل گذاری درست دولت و مجلس در تخصیص اعتبارات افزایش یافته است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۰    
کارشناس اقتصادی تأکید کرد که دولت سیزدهم باید طوری در اقتصاد ریل گذاری کند که بدترین سناریوها را در نظر بگیرد تا از نوسانات اقتصادی در امان بماند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار یزد هدایت، حمایت و نظارت را از اهداف راه اندازی شورای توسعه گردشگری استان عنوان کرد و گفت: ریل گذاری استان یزد در حوزه گردشگری مبتنی بر سند آمایش استان بوده که مدل عملیاتی آن ذیل سند یزد نوین، استخراج و تدوین شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اردبیل - میرجعفریان، معاون عمرانی استاندار اردبیل از تأمین سه هزار تن ریل برای ادامه ریل گذاری راه آهن اردبیل – میانه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تشکیل ستاد اربعین در وزارتخانه، از اجرایی شدن برنامه های فرهنگی و هنری با ریل گذاری مشخصی در بیش از 450 موکب خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ریل گذاری آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد به سوی کارآفرینی دانشجو شیفت پیدا کرده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
منتظری با بیان اینکه ریل گذاری اعتبارات آموزش فنی و حرفه ای در مجلس است، گفت: وقتی اولویت نمایندگان آموزش فنی و حرفه ای نباشد دستشان موقع رای بالا نمی رود.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۸:۱۴   + ۴۸ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: یک گروه بسیار کوچک ولی پرنفوذ و البته غیرمسوول در ساختار قدرت وجود دارند که همسو با اسراییل مخالف توافق برجام هستند. هرچند آنان به ظاهر از موضع ضدیت با اسراییل مخالف برجام هستند، ولی درنهایت آب این سود مخالفت خوانی در یک جوی مشترک با اسراییل روان خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - توسعه و تقویت اقتصاد روستاها، فراهم آوردن زمینه هایی برای صدور مجوز کسب و کار، اشتغال و ایجاد درآمد پایدار در روستاها یکی از برنامه های دولت سیزدهم است که اکنون اقدامات انجام شده از سوی مسوولان در مازندران، نشان می دهد که فعال شدن اقتصاد روستا در استان در حال رقم خوردن است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۰    
حذف دلار 4200 تومانی ، کنترل وام دهی بانک ها و کنترل مصرف بنزین بخشی از ریل گذاری افتصادی دولت رئیسی است. اقدامات رئیسی در سال اول ریاست جمهوری نشان می دهد رئیسی به دنبال حل ریشه ای مشکل است نه صرفاً نمایش ظاهری به مردم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
حذف دلار 4200 تومانی ، کنترل وام دهی بانک ها و کنترل مصرف بنزین بخشی از ریل گذاری افتصادی دولت رئیسی است. اقدامات رئیسی در سال اول ریاست جمهوری نشان می دهد رئیسی به دنبال حل ریشه ای مشکل است نه صرفاً نمایش ظاهری به مردم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
دبیر اول فراکسیون ایثارگران مجلس، با انتقاد از عدم اجرای قوانین حوزه ایثارگران توسط برخی دستگاه های اجرایی با اشاره به طرح شکایت از دستگاه های استنکاف کننده به کمیسیون اصل 90 و سازمان بازرسی کل کشور از تلاش مجلس برای ریل گذاری جدیدی در برنامه هفتم توسعه به منظور تسریع روند تحقق مطالبات جامعه ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - با ورود خودرو به بورس کالا شرایط برای شفافیت و اعمال نرخ منصفانه مهیا میشود. به گفته رئیس کمیسیون امور داخلی کشور با ایجاد این سازوکار شفاف، سیاست گذار هم می تواند با ریل گذاری صحیح شرایط را به نفع مصرف کننده خودرو تغییر دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۶:۵۰    
ایسنا/قم معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم با اشاره به اهمیت برنامه ریزی و تلاش برای تحقق مطلوب و شایسته اهداف ستاد استانی اقتصاد دانش بنیان، خواستار شناسایی اولویت ها و تدوین نظام مسائل مربوط به این شرکت ها توسط اعضاء شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۰    
علی کریمی گفت: نیل به بهره برداری بهینه از ظرفیت های کشاورزی به خصوص بزرگ ترین تاکستان دیم کشور نیازمند ریل گذاری علمی و فناوری های نوین متناسب با فرهنگ بومی است.
با تصویب و ابلاغ قانون جهش تولید دانش بنیان، ریل گذاری آینده شرکت های دانش بنیان و خلاق تحقق یافت و چالش ها و موانع پیش روی کسب وکار های دانش بنیان و خلاق برطرف می شود.
دنیای سفر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نائین گفت: ریل گذاری در بخش سرمایه گذاری خصوصی این شهرستان را در هفت سال آینده به قطب گردشگری کشور تبدیل خواهد کرد.
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ با بیان اینکه توسعه آموزش هنر با رویکرد عدالت فرهنگی از اولویت های اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره جدید به شمار می رود، گفت: فعالیت قرارگاه محرومیت زدایی فرهنگ و هنر در مناطق کم برخوردار نیز بر همین اساس ریل گذاری شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس با توجه به نقش خطیر مجلس در تقنین، نظارت، ریل گذاری و اصلاح و ارتقاء نظام اداری کشور، جهت بهره مندی از افکار و ایده های نوآورانه اندیشمندان و صاحب نظران و دانشجویان علاقه مند به این حوزه، رویداد اقدام یا ارتقاء قابلیت های دیوان سالاری از طریق مردمی سازی برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق ارتش با بیان اینکه مسیر حرکت را در ارتش در مسیر خدمت به مردم ریل گذاری کرده ایم، تصریح کرد: افتخار می کنیم ظرفیت های ارتش در اختیار مردم است و با افتخار در خدمت کمیته امداد هستیم.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس روس معتقد است ترکیه در تلاش است کنترل مسیرهای لجستیک در آسیای مرکزی از چین به اتحادیه اروپا و سایر کشورها را در دست بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس شورای شهر اصفهان گفت: در حالی که بخش های زیادی از پروژه قطار سریع السیر آماده ریل گذاری است و در بودجه ردیف دارد اما دلیل تعلل و اتلاف هزینه همچنان مشخص نیست.