سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۳:۲۰Oct 2020 27

جدیدترین‌های «ریل گذاری»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
خبر افتتاح راه آهن خواف-هرات در آبان ماه در دیدار اخیر رییس جمهوری با رییس شورای عالی مصالحه افغانستان اعلام شد؛ پروژه ای که با افتتاح آن زمینه شکوفایی اقتصادی شرق کشور و افزایش صادرات به افغانستان فراهم می شود.
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۱    
عضو هیات مدیره و مدیرعامل سابق شرکت کارخانجات مخابراتی ایران (ITMC)، گفت: در شرایط فعلی مهمترین رویکرد و استراتژی، تثبیت و بقاء بنگاههای اقتصادی است و دولت باید سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی را بدون فوت وقت عملیاتی کند و به وظایف ذاتی خودش که ریل گذاری صحیح ، حمایت و نظارت است عمل کند.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ساعت 24 - مجلس یازدهم از روزی که استقرار کامل پیدا کرده است می خواهد نشان دهد با مجلس های قبلی تفاوت دارد و این تفاوت ها نیز بیشتر در مسیر راه بندان در مسیرهای قبلی و درست کردن ریل تازه و به ویژه در حوزه اقتصاد نمود دارد که البته ریل گذاری تازه کارآمدتر از قبلی ها نیست.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
کار مجلس به تعبیر مقام معظم رهبری ریل گذاری است اما این ریل گذاری فقط در مسائل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی نیست بلکه در حوزه اخلاق و فرهنگ هم مجلس ریل گذار است پس ما باید اول جایگاه مجلس را بشناسیم و آن را به دیگران بشناسانیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس اتاق بازرگانی استان فارس گفت: نباید تمام مشکلات امروز اقتصاد کشور و فشاری که به معیشت مردم وارد شده را به گردن تحریم ها و بیماری کرونا بیاندازیم بلکه عمده این مشکلات ناشی از ریل گذاری غلط در اقتصاد کشور است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۱۱۱ سایت دیگر  
خانه ملت نوشت: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه مجلس سیاستگذاری و ریل گذاری است و البته این موضوع مهم نیز زمانبر است.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه ماشین سازان و تولیدکنندگان تجهیزات صنعتی باتجربه ای در کشور داریم، گفت: ایدرو به عنوان یک نهاد پر قدمت در عرصه صنعت می تواند متولی ریل گذاری زنجیره ارزش کارخانه سازی در کشور باشد.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
وظیفه مجلس شورای اسلامی ریل گذاری و نظارت است. مجلس یازدهم در کنار اصلاحات ساختاری و مبنایی مثل اصلاح ساختار بودجه و قانون گذاری برای ایجاد زیرساخت های مناسب برای بهبود اقتصاد کشور تلاش می کند،
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در روز اراک برابر با 28مهر، سند چشم انداز 20 ساله اراک رونمایی خواهد شد. به گزارش مردم سالاری آنلاین، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر اراک گفت: این سند چشم انداز یک سند راهبردی ویک مسیر حرکتی صحیح برنامه ریزی شده علمی است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد خدابخشی در گفت وگو با میزان، با اشاره به آغاز بررسی های اولیه در زمینه تدوین برنامه پنج ساله هفتم توسعه در کمسیون برنامه، بودجه و محاسبات ، بیان کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: تاکنون 30 کیلومتر از مسیر راه آهن اردبیل - میانه ریل گذاری شده و این میزان تا پایان سال جاری به 100 کیلومتر خواهد رسید.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
زینب زینال زاده- خبر نگار چهره شهر تغییر می کند. این را مدیران عالی شهری تهران می گویند. آنها معتقدند ریل گذاری صورت گرفته طی 3سال اخیر، در سال پایانی فعالیت مدیریت شهری فعلی نمایان می شود و مردم می توانند نتیجه کارهای انجام شده در روزگار دشوار اقتصادی را به چشم ببینند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بایدن یا ترامپ، کدام یک تحریم ها را علیه ایران تشدید و کدام یک لغو خواهند کرد؟ اصل وجود چنین سؤالی بر مبنای آن است که میان دموکرات ها و جمهوریخواهان در اعمال فشار اقتصادی علیه ایران تفاوت قائل باشیم، حال آنکه محمد مرندی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار گفت: حدود 30 کیلومتر از مسیر قطار سریع السیر مشهد - گلبهار آماده ریل گذاری است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در فرآیند جنگ ادراکی، یکی از مهمترین استفاده هایی که اتاق فکرهای دشمن از هشتگ ها می کنند، ریل گذاری برای تحریف واقعیت است تا از این رهگذر بتوانند اولا یک تصویر موهوم و فانتزی از خارج ایران نشان داده و ثانیا با پمپاژ حسرت ، ملت را از داشته هایش غافل و مبهوت آن تصاویر موهوم کنند.
اقتصاد آنلاین / مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تاریخ اقتصاد پر از گفت و گوهایی است که بین اقتصاددانان در راستای موضوعات و دغدغه های علم اقتصاد شکل گرفته. گاهی این دیالوگ ها به نرمی و آرامی بوده و گاه بحث های مورد مناقشه دو طرف آتشین می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به اینکه در طرح مسکن اقدام ملی هیچ نقطه ای در استان را باردار نکرده ایم، اظهار کرد: سعی کرده ایم شهرهای اطراف اصفهان را تقویت کنیم که بهارستان و شاهین شهر دو نقطه مهم ما در این زمینه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ستاری گفت: مسیر ورود دانش آموزان دارای استعداد به عرصه دانش بنیان در حال ریل گذاری بوده و هموار است.
حوزه هنری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
کمال شفیعی با اعلام خبر تمدید پویش کاروان آفتاب گفت: برگزاری کلاس های آنلاینِ بدون مرز توسط این پویش، ریل گذاری برای تمام ادبیات کشور است.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۲۸    
تاریخ اقتصاد پر از گفت و گوهایی است که بین اقتصاددانان در راستای موضوعات و دغدغه های علم اقتصاد شکل گرفته. گاهی این دیالوگ ها به نرمی و آرامی بوده و گاه بحث های مورد مناقشه دو طرف آتشین می شود ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۷    
قالیباف شرط تحول در اقتصاد را داشتن ثبات اقتصادی و حفظ ارزش پول ملی دانست و گفت: وظیفه اجرایی بر عهده دولت است و ما در مجلس باید ریل گذاری کنیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۳۹    
ساری- رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید نگرانی های مردم را به رونق اقتصادی بدل کنیم، خواستار ریل گذاری درست و هدفمند از سوی مجلس در این بخش شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: دولت ارزش پول ملی و ثبات اقتصادی را رها کرده ولی در کوچک ترین مسائل محلی دخالت می کند و در نهایت هیچکدام را هم حل نخواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت : راه توسعه استان از مسیر سرمایه گذاری می گذرد و ریل گذاری برای این مهم در استان شکل گرفته است .
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
کریمی گفت: امروز توجه به روستاها و نقاط محروم یکی از اولویت های مهم سپاه است و اینکه در مقطعی جوانان از روستا به سمت شهرها هدایت شدند یک کار اشتباه بود و امروز باید به سمت ریل گذاری برای ماندگاری در روستاها و ایجاد انگیزه حرکت کنیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-استاندار ایلام با اشاره به اینکه ریل گذاری برای قطار سرمایه گذاری در استان شکل گرفته است، گفت: مقدمات اجرای ساخت سه پتروشیمی در استان ایلام فراهم شده است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل| معاون ساخت و توسعه راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: دستگاه مکانیزه ریل گذاری که توسط مهندسان ایرانی طراحی و ساخته شده است به سرعت ریل گذاری راه آهن اردبیل – میانه کمک خواهد کرد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی زیرسازی پروژه راه آهن اردبیل- میانه از 85 درصد برخوردار است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سهیل موفق با اشاره به این که سرمایه گذاری برای کودک در بخش خصوصی توجیه اقتصادی ندارد، گفت: ریل گذاری برای موفقیت سینمای کودک نیاز به حمایت و مراقبت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۸    
شهردار تهران گفت: برنامه من برای 2 دهه است ولی نه به این معنی که 2 دهه شهردار خواهم بود. بلکه باید ریل گذاری کنیم که این اتفاق بیفتد و کاری کنیم که این مسیر غیرقابل برگشت باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اسبق دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی گفت: در دولت نهم و دهم ظرفیت تولید پتروشیمی از سالانه 20 میلیون تن به 60 میلیون تن رسید و ریل گذاری برای افزایش تولید محصولات پتروشیمی به سالانه 126 میلیون تن انجام شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
محمدسرابی- خبرنگار اگر از پشت بام یکی از ساختمان های خیابان بهشت، تهران را نظاره کنید، قطعا 2 تصویر متفاوت از پایتخت کشور جلو روی تان قرار می گیرد. به شمال شهر که نگاه کنید، پشت فضای سبز و درختان پارک شهر ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس هیچ پیشنهادی مبنی بر کاهش یا توقف تولید مسکن را نمی پذیرد، گفت: اجرای طرح جهش تولید مسکن بار بزرگی از دوش مردم برمی دارد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
حضور سیاستگذاران بانکی در حوزه های بیمه ای نشانه پیوند بانک و بیمه به شمار می رود که در آینده ای نزدیک محصولات متنوعی به بازار این صنعت اضافه خواهد کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن و فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس به دغدغه مجلس برای حل مشکلات دانش بنیان ها گفت: بنا داریم عقب ماندگی ها در اکتشافات را به واسطه دانش بنیانها رفع کنیم.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
محسن زنگنه در مصاحبه تلفنی با برنامه روی خط اقتصاد گفت: اصلاح ساختار بودجه به معنای حاکمیت اقتصادی ایران و مدیریت اقتصادی دولت است. وی افزود: اصلاح ساختار بودجه باید ریل گذاری مدیریت اقتصاد کلان کشور را اصلاح کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاد زمین شناسی دانشگاه بیرجند گفت: سرمایه گذاری خوبی در بخش زیرساخت های معدنی طی سال های اخیر انجام شده و ریل گذاری مناسبی صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حمایت از طرح های دانش بنیان یکی از دغدغه های مجلس است، گفت: با تشکیل فراکسیون دانش بنیان درصدد هستیم تا طرح جهش تولید را با کمترین مشکل به تصویب برسانیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
کلانتری ضمن تاکید بر اینکه هوشمندانه ترین ریل گذاری برای دفاع مقدس چارچوبه ای است که مقام معظم رهبری تعیین کرده، گفت: این به آن معنا بوده تا جوانان بدانند دفاع مقدس بخش هویت بخش دینی ما و الگو گرفته از قیام عاشورا بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان کردستان گفت: سرمایه این شورا همراهی عمومی مردم انقلابی کشور برای عبور از مشکلات موجود است که به فضل الهی با روی کارآمدن یک مجلس انقلابی که بیش از 230 نفر آنها عضو فراکسیون نیروهای ائتلاف هستند ریل گذاری مناسب انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی،اجتماعی معاون اول رییس جمهوری از تهیه پیش نویس سند توسعه فرهنگی در کشور خبر داد و گفت: پیش نویس سند توسعه فرهنگی ، ریل گذاری آینده فرهنگ و هنر با محوریت توجه به هنر اصیل هر منطقه است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر طهرانچی در جریان سفر به استان اردبیل و در نشست های مختلف، مسیر پیش روی دانشگاه آزاد در واحدهای استان اردبیل را تبیین کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی از تصویب 2 هزار و 800 میلیارد تومان برای ابر پروژه ریلی استان خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 48 فتح استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: ریل گذاری انقلاب توسط حضرت امام خمینی (ره) بنا نهاده شد و با تدبیر ایشان این انقلاب به پیروزی رسید.
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۱    
به طور خاص، نماد غربت صنعت نفت در ایران، عدم ارتباط با حوزه دانشگاهی کشور است که شاید در ابتدا، اصولا صنعت نفت، حوزه دانشگاهی ایران را به لحاظ توانمندی و ظرفیت علمی و فنی برای رفع نیازهای خود به رسمیت نمی شناسد و کاملا نگاه به بیرون دارد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۷:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه شرق: آیا یخ های رابطه میان نفت و دانشگاه در ایران آب می شود تا صنعت نفت و جامعه دانشگاهی ایران با ریل گذاری مناسبی که ایجاد شده، زمینه رشد و توسعه فنی و علمی متقابل یکدیگر را فراهم کنند؟ ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تهیه کننده فیلم سینمایی "میم مثل مادر" با اشاره به ایجاد بخش جشنواره جشنواره ها در شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، اظهار داشت: حضور این بخش یکی از نقاط قوت جشنواره در این دوره است اما اگر در کنار نمایش، کرسی ها و نشست های تحلیل و تحقیقی نیز برگزار شود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دفاع مقدس به چهل سالگی خود رسیده است، مقطعی که باید آن را اوج پختگی فلسفه دفاع و جهاد خواند. دیدار پیشکسوتان دفاع مقدس با رهبر معظم انقلاب اسلامی طلیعه چهل سال دوم گرامیداشت دفاع مقدس است که باید ارزش ها و دست آوردهای آن وارد مرحله صدور شود.
برترین ها / دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۱۲۵ سایت دیگر  
سایپانیوز: فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از خطوط تولید، مرکز تحقیقات و نوآوری و محصولات جدید گروه سایپا گفت: حرکتی که در سایپا در عرصه تکیه بر توان داخلی آغاز شده، مستحکم و با اخلاص ادامه یابد. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۰    
به یقین هر گونه تلاشی از سوی مدیران استان ونمایندگان آن منجر به دیده شدن ومعرفی ظرفیت های مغفول مانده استان از طریق فریاد کشیدن مشکلات مردم بر بام ایران و همچنین گسیل مدیران ارشد کشوری به استان شود را باید ستود ...