یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۵:۰۲Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریل گذاری»

روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت پاکسان، یکی از بزرگترین تولید کننده انواع مواد شوینده، پاک کننده و بهداشتی صنعتی و خانگی در کشور و صاحب برندهای نام آشنایی همچون سیو، گلنار، عروس، سپید، برف است که با برنامه ریزی دقیق و منسجم موفق شد مسیر ارتقاء و بهبود کیفیت محصولات سازگار با محیط زیست را به انجام برساند. ...
وزیر اقتصاد در حاشیه حضور پای صندوق رای در گفت وگو با خبرنگاران تاکید کرد:تحقق ایران قوی و اقتصاد قوی در کشور ما منوط به همکاری دولت و مجلس است و اگر یکی از این دو نهاد مسیر ریل گذاری ایران قوی را بخواهد انجام دهد؛ تجربه نشان داده که میسر نخواهد شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۱:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
شورای نگهبان ایراداتی مثل ابهام در اختیاراتی که به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به جای کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات داده شده یا ابهام با مفاد سند راهبردی جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی مصوب شورای عالی فضای مجازی را به فصل فناوری اطلاعات برنامه هفتم توسعه وارد کرده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۲    
فرماندار قزوین گفت: مجلس ما تبلور تمام افکار، آمال و آروز های مردم است و مردم با حضور دوباره خود در پای صندوق های رای فرصت ریل گذاری را برای آینده ای روشن و درخشان ایجاد خواهند کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه دهدشت با اشاره به اینکه انتخابات، لیله القدر انقلاب و نظام است، گفت: با انتخاب خود سرنوشت کشور را حداقل برای چهار سال آینده تعیین می کنید، جایگاه مجلس ریل گذاری برای دولت هاست هر چه ما درست انتخاب کنیم و به انسان های دارای فکر و خلاقیت رأی دهیم، مردم سالاری را تقویت کردیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی اظهار کرد: دشمن به دنبال شکل گیری مجلس ضعیف است تا ریل گذاری ضعیف، فرصتی برای لطمه به کشور ما ایجاد کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین استاندار قزوین گفت: ریل گذاری اساسی اداره کشور توسط مجلس خبرگان رقم می خورد و ضمن دعوت آحاد جامعه برای حضور در انتخابات، امیدوارم مردم انتخابی شایسته داشته و این موضوع را در نظر داشته باشند که کیفیت انتخابات آینده ساز کشور است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مخفی گفت: پیش بینی شده نسبت به دوره قبل افزایش مشارکت داشته باشیم و با حضور پرشور مردم شاهد شکل گیری یک مجلس قوی و کارآمد باشیم تا ریل گذاری خوبی برای حرکت دستگاه های اجرایی شکل بگیرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: فردی که انتخاب و وارد مجلس می شود، شخصی است که با تصویب قانون ریل گذاری کشور را انجام می دهد که مهم ترین اثر را در سرنوشت کشور دارد.
همدان پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
640 هزار تعرفه رای برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه همدان و فامنین پیش بینی شده است | با مشارکت و حضور پرشور مردم همچنین لبیک به فرامین رهبری شاهد شکل گیری مجلسی کارآمد و قوی باشیم تا در این مجلس ریل گذاری خوبی برای حرکت دولت شکل بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۴    
استاندار اردبیل گفت: جایگاه مجلس برای ریل گذاری در تمام امور کشور است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: ریل گذاری توسعه و پیشرفت کشور در مجلس شورای اسلامی رقم می خورد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس سید احسان خاندوزی ، وزیر اقتصاد پس از انداختن رأی خود به صندوق، در جمع خبرنگاران درباره انتخابات بیان داشت: تحقق ایران قوی و اقتصاد قوی در کشور ما منوط به همکاری بسیار جدی دولت و مجلس است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه کار مجلس ریل گذاری برای حرکت دولت است، گفت: در این راستا شایسته ترین و داناترین افراد را انتخاب کنیم.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عطاالله معروفخانی طی پیامی به مناسبت فرا رسیدن 11 اسفند ماه و برگزاری انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، از همه اقشار جامعه و جهادگران شرکت فولاد هرمزگان برای حضور حداکثری در پای صندوق های رای دعوت کرد. متن پیام به شرح زیر است: انتخابات ریل گذاری آینده کشور است (مقام معظم رهبری) ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه کار مجلس ریل گذاری برای حرکت دولت است، گفت: در این راستا شایسته ترین و داناترین افراد را انتخاب کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بر اهمیت نقش مجلس در ریل گذاری برای آینده درخشان کشور تاکید کرد.
به گزارش گروه استان های خبرگزاری تسنیم ، انتخابات به عنوان شاخصه و مظهر مردم سالاری از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است و در طول این چهار دهه مردم همواره با حضور در صحنه انتخابات، ضمن مایوس ساختن دشمن، سرنوشت سیاسی کشور را تعیین کرده اند. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۷    
مشارکت در انتخابات به عنوان مهم ترین مظهر مردم سالاری دینی و انتخاب نمایندگانی از متن مردم که متخصص، متعهد، انقلابی، شجاع و توانمند باشند، امکان ریل گذاری صحیح سیاست های کشور و قانون گذاری عالمانه، نظارت مؤثر، مبارزه با فساد و ضعف مدیریت ها را فراهم خواهد کرد.
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر سید احسان خاندوزی، با دعوت از همکاران مجموعه وزارت اقتصاد در اقصی نقاط کشور و همچنین آحاد مردم برای حضور پرشور و حداکثری در انتخابات تاکید کرد: مجلس قوی و کارآمد، نقشی کلیدی در ریل گذاری صحیح کشور و حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم دارد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۲    
مجلس کارآمد با ریل گذاری های قانونی، نظارت و پیگیری بر اجرایی شدن قانون، قابلیت بهبود وضعیت آموزش و پرورش و آموزش عالی، رفع نابسامانی های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، پاسخ به چالش های زیست محیطی، قضایی، عمرانی و حوزه صنعت و معدن را دارد ...
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت :همه ما یک دست و در کنار هم برای ادای یک تکلیف ملی، ارزشی، دینی و اعتقادی پای صندوق های رای حضور پیدا خواهیم کرد.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۴:۵۷    
طوری که ما داریم می بینیم این لیست های مشهور انتخاباتی مبتنی بر شاخص بسته نشدند و بیشتر از اینکه مبتنی بر شاخص بسته شده باشند مبتنی بر ارتباطات سیاسی و جناحی و متأسفانه مبتنی بر بعضاً ارتباطات فامیلی و دوستانه و به صورت رفاقتی بسته شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مالک رحمتی، با بیان این که مسئولیت مجلس، ریل گذاری و تصویب قوانین است، اظهار کرد: آینده کشور و ایران قوی نیازمند مجلس قوی است تا دولت قوی هم قوانین آن را اجرا کند.
گیلانستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۷    
نامزد انتخابات مجلس رشت و خمام گفت: نگذاشتند کارها، اهداف و برنامه هایی که برای این شهر ریل گذاری کرده بودیم، را پیش برده و به سرانجام برسانیم و ما را از شهرداری مرخص کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۴    
ارومیه- ایرنا- نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه آذربایجان غربی گفت: مشارکت پرشور در انتخابات، ریل گذاری برای توسعه و پیشرفت کشور است و مردم نباید از این امر مهم در برهه حساس کنونی غفلت کنند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
حوزه/سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان گفت:انتخابات محل عرضه نگاه های نقادانه با ابتناء بر دانش نظری بر آینده نگری و ریل گذاری برای رسیدن به قله های افتخار برای این ملت است .
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۰    
اصفهان-ایرنا- نامزد انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه اصفهان گفت: تغییر ریل گذاری قوانین کشور به سمت حمایت از اقتصاد مردم محور در قالب شرکت های سهامی عام و تعاونی ها ضروریست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۷    
قاسمی فرزاد گفت: علاوه بر نفس انتخابات، انتخاب فرد اصلح بسیار مهم است تا در مسیر حرکت، ریل گذاری مناسبی برای رشد و پیشرفت کشور انجام شود.
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۹    
دکتر محمود رضا امینی- خبرگزاری موج ؛ به طور یقین و با منطق سیاسی می توان و باید پذیرفت شرکت در انتخابات آن هم پرشور یک اتفاق مهم و تعیین کننده است زیرا به هرحال در سرنوشت کشور مؤثر است. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات 11 اسفند امسال از آن رو حائز اهمیت است که نخستین انتخابات پس از رخداد های تلخ پاییز 1401 است. 48 ساعت دیگر مردم با حضور در پای صندوق های رأی احساس مسئولیت تاریخی خود را تکرار می کنند و ریل گذاری خانه ملت را رقم می زنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی قوه قضاییه درباره اقدامات انجام شده برای بازگرداندن مالک کوروش کمپانی گفت: تاکنون 1500 نفر از این شرکت شکایت کرده اند و 29 بهمن امسال از طریق پلیس اینترپل اعلان قرمز و جلب مالک شرکت صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۹    
همدان- ایرنا- یک نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ملایر گفت: یکی از مشکلات جدی که باید مورد توجه قرار گیرد، رسیدگی به وضعیت اشتغال و بیکاری جوانان است بنابراین ریل گذاری برای اشتغال جوانان یکی از اولویت های مهم من است و برای آن اتاق فکری متشکل از نخبگان تشکیل خواهم ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان با بیان اینکه راه آهن رشت – بندرکاسپین به کیلومتر آخر رسیده است، گفت: هم اینک یک کیلومتر محدوده پل تقاطع بندرانزلی در منطقه آزاد در حال انجام است و پس از آن مراحل ریل گذاری آغاز می شود. ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی گفت: هم افزایش ساخت مسکن و خودرو و هم مذاکره، در زمان انتخابات اولویت مردم بوده که به کاندیدایی که چنین برنامه ای داشته است، رای دادند، بنابراین کسی نمی تواند ادعا کند رأی مردم تأثیری در مسیر کشور ندارد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور در امور حوزه و روحانیت گفت: یک یک مردم مکلف هستند که برای آیندگان خود ریل گذاری کنند و تکلیف است که با جهاد تبیین دیگران را برای شرکت در انتخابات قانع کنیم. حضور در انتخابات در حقیقت حضور در جنگ سیاسی است و عدم شرکت در انتخابات فرار از میدان جهاد سیاسی است.
استانداری گیلان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان با بیان اینکه راه آهن رشت - بندرکاسپین به کیلومتر آخر رسیده است،گفت: هم اینک یک کیلومتر محدوده پل تقاطع بندرانزلی در منطقه آزاد درحال انجام است و پس از آن مراحل ریل گذاری آغاز می شود. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
22 هزار میلیارد ریال برای پروژه خط آهن رشت - کاسپین هزینه شده و تامین اعتبار برای ایمن سازی راهها ادامه داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
امیر اکبری گفت: وظیفه مجلس ریل گذاری برای توسعه کشور است، مجلس قوی موفقیت کشور را رقم می زند؛ بر همین اساس آحاد جامعه وظیفه دارند در انتخاب نمایندگان دقت کنند تا نمایندگانی اصلح به خانه ملت راه پیدا کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، علیرضا فخاری صبح سه شنبه 8 اسفند 1402 در نخستین اجتماع نامزدهای حوزه انتخابیه تهران که در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد، تاکید کرد: نامزدها به میدان آمدند تا اثبات کنند برای داشتن ایرانی آباد چگونه باید برنامه ریزی، هدف گذاری ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه دزفول با اشاره به وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر قانون گذاری و نظارت بر اجرای درست قوانین گفت: گرفتار بودن کشور با چالش فساد اقتصادی نشان می دهد مجلس در انجام وظایف خود به درستی عمل نکرده است.
معدن24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو سابق انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اشاره به لزوم دستیابی به نسل صنعتی چهارم نیز گفت: وزارت صمت به هیچ عنوان نباید مجوز برای کارخانه های جدید بدهد مگر اینکه روی نسل چهارم باشند ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۱    
مرادی با اشاره به اینکه انتخابات مظهر جمهوریت و مردم سالاری است، افزود: انتخابات نقطه عطفی در هر کشور است که با روی کارآمدن مجلس جدید، خون جدیدی در کشور جاری شده و آینده درخشانی برای کشور رقم می زند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۲    
همدان- ایرنا- نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ملایر پیشبرد سند راهبردی بیانیه گام دوم انقلاب را مهمترین هدف خود در عرصه ورود به انتخابات برشمرد و گفت: رهبر معظم انقلاب ریل گذاری 40 ساله دوم انقلاب را طوری تبیین کردند ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۴    
ولی الله گودرزی گفت: یکی از بدترین قوانینی که در مجلس یازدهم تصویب شد و موجبات ناراحتی و دلسردی جامعه کارگری را فراهم کرد، افزایش سن و سابقه بازنشستگی بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اعلایی گفت: ریل گذاری مسیر آینده کشور توسط مجلس صورت می گیرد باید در انتخاب گزینه ها دقت کنیم که شعار های افراد ملاک انتخاب ما نباشد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد حسنی گفت: برای افزایش قدرت نرم، ریل گذاری بهتر امور برای حل مشکلات کشور، افزایش سرمایه های اجتماعی نظام، ناامید کردن دشمن در دست اندازی به منافع ملی، بالا بردن قدرت چانه زنی مسئولان در مجامع بین المللی در دفاع از منافع و مسائل کشور و امت اسلامی و بستر سازی برای ظهور حضرت، ولی عصر (عج) ...
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۲    
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی گفت: حضور همگانی و پرشور در انتخابات موجب امنیت آفرینی و افزایش قدرت نرم برای نظام اسلامی و ریل گذاری جدیدتری برای حل مشکلات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و دفاعی خواهد شد . ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۲    
مدیرعامل بیمه دی رویکرد ستاد و شعب برای 1403 را سیاستگذاری کرد و کیفیت، مشتری مداری و نتیجه گرایی را در دستور کار قرار داد.