پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۸:۵۲May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بسترساز»

آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۵    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی عنوان کرد: دانشگاه ها خط مقدم روشنگری و بسترسازی برای مشارکت حداکثری مردم در انتخاباتی هستند که با انتخاب اصلح در آن راه شهدای عزیز حادثه اخیر ادامه دار خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی اتاق بازرگانی ایران گفت: اختصاص مستقیم و هدفمند درآمد های مالیاتی به مصارف توسعه ای بسیار مثبت ارزیابی می شود؛ انتظار ما این است که به مانند دولت سیزدهم، مصارف مالیات بسترساز توسعه اقتصادی و افزایش رفاه جامعه باشد تا بتوانیم علاوه بر ارائه خدمات به مردم ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۶    
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی این مجموعه را بسترساز ورزش های قهرمانی در استان دانست.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۸۱ سایت دیگر  
قاضی القضات گفت: بسیاری از افرادی که جرمی مرتکب شده و محکوم شده اند، قابل بازگشت و جبران مافات هستند؛ ممکن است انسان هایی باشند که همه پل های پشت سر خود را خراب کرده اند، اما بسیاری از مجرمین قابل بازگشت و جبران مافات هستند؛ لذا ما باید بسترساز این بازگشت و جبران مافات باشیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۳    
عضو کمیسیون انرژی: افزایش جذابیت سرمایه گذاری در صنعت نفت و گاز اقدامی راهبردی و بسیار درست است که در دستور کار قرار گرفته است و تا جائیکه امکان دارد باید به تسهیل امور بپردازیم و زمینه را برای حضور بخش خصوصی در پروژه های نفت و گاز کشور فراهم کنیم.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۲:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش صبح دریانیوز، سید عباس حسینی ضمن بیان این خبر اظهار داشت: افزایش ظرفیت تولید با روش های فناورانه و نوآوری در فرایندها به عنوان اقدامی ابتکاری و بسترساز جهش تولید در کارخانجات آهن سازی مجتمع فولاد کاوه محسوب می شود که در قالب یک کار تیمی، سرمایه گذاری حداقلی و سودآوری حداکثری ...
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:یک کارشناس اقتصادی درباره تبعات شکاف طبقاتی در ایران می گوید: شکاف طبقاتی بسترساز نارضایتی و اعتراضات و بی اعتمادی و افول سرمایه اجتماعی است ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: ما با اعتماد به نفس ملی و اتکا به توان داخلی و دانش جوانان ایرانی از زیر آوار تحریم ها خارج شده ایم. محمد دهقان در نشست با جمعی از فعالان دانش بنیان استان در سالن جلسات پارک علم و فناوری البرز برگزار شد، افزود: این روابط و نشست ها ...
صمت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۷    
سیدشهاب سیدمحسنی- عضو انجمن متخصصان روابط عمومی: یکی از کارکردهای مهم یک روابط عمومی حرفه ای در عصر حاضر، توانمندی آن در ایجاد تغییر و تحول توسعه ای سازمان به سمت تعالی وپیشرفت است، روابط عمومی باید بسترساز تغییر و اصلاح روش ها، سیاست ها و برنامه های سازمان در راستای رضایت حداکثری مخاطبانش باشد ...
ایانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، برگزاری نمایشگاه های دام و طیور را محملی برای ارائه دستاوردها و خدمات تخصصی در راستای تحقق راهبردهای ملی جهش تولید و صنعتی شدن نظام تولید با بهره گیری از فناوری ها و تجهیزات نوین عنوان کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۱    
حوزه/ امام جمعه کنگان گفت: ترویج و نهادینه کردن ازدواج آسان بسترساز افزایش و جوانی جمعیت و چراغ راهی برای ایرانی قوی است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا آینده- یک کارشناس اقتصادی درباره تبعات شکاف طبقاتی در ایران می گوید: شکاف طبقاتی بسترساز نارضایتی و اعتراضات و بی اعتمادی و افول سرمایه اجتماعی است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نمود رسانه ای پیشرفت و شکوفایی فعالیت های سازمانی، بسترساز پیشرفت پایدار با تکیه بر نگاه تخصصی و دوراندیشی مبتنی بر خردمندی و برنامه ریزی، می تواند بیانگر عملکرد مناسب و اثرگذار دستگاه ها در بین افکار عمومی باشد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۵    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس تأکید کرد: دختران بهترین فرزندان هستند که با حضور ماهرانه و آگاهانه خود به عنوان متخصصین در اجتماع بسترساز توسعه کشورند.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۷    
دین به عنوان یک نهاد اجتماعی، از ارزش ها و قواعد اجتماعی پشتیبانی می کند و جهت دهنده و مظهر قدرت جامعه و انسان، بسترساز ارتباطات انسانی و موجب ثبات، استمرار و همبستگی جامعه است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت سیستم تعلیم و تربیت ما متکی به دین و قرآن بوده و از رکن اصلی مهم و اساسی به شمار می رود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۰۷    
مدرس امر به معروف در مجامع حوزوی و دانشگاهی گفت: مشکلاتی که در جامعه به وجود می آید، فرصتی است که امر به معروف و نهی از منکر در میان افراد نهادینه شود و هر کس خود را مسئول رفع مشکل بداند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ محمدطیب صحرایی عصر روز چهارشنبه در نشست ستاد ازدواج دانشجویی استان که با حضور مدیران فرهنگی و دانشگاه های مختلف برگزار شد؛ عنوان کرد: خانواده، جمعیت و جوانی جمعیت یک موضوع بسیار فراگیر و مهم است که ازدواج های دانشجویی هم بخشی مهمی از این حوزه محسوب می شود ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیران و برنامه سازان شبکه رادیویی گفت وگو به مناسبت سالروز تأسیس رادیو گفت وگو در واحد امور ارتباط با مخاطبان اداره کل روابط عمومی حضور یافتند و ضمن پاسخ به سؤالات تلفنی مخاطبانشان، در نشستی خبری شرکت کردند. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۹    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در گردهمایی متولیان اجرایی بخش تعاون که با رویکرد توسعه تعاون، بسترساز مشارکت مردم در جهش تولید در مشهد مقدس برگزار می شود حضور یافت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، رضا نخجوانی در جلسه تخصصی رویداد بین المللی ارائه فرصت های سرمایه گذاری و جلب مشارکت عمومی در فرودگاه های ایران با اشاره به لزوم مشارکت بخش خصوصی در فرودگاه های کشور ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر کشور ادامه داد: بخش زیادی از آسیب های اجتماعی ناشی از فرهنگ وارداتی و شیوه ها و سبک زندگی غیر بومی و غیر سنتی ماست که به جامعه تحمیل و حادث شده و باید بگویم که این مسایل به عنوان بسترساز و زمینه ساز این آسیب های اجتماعی عمل کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره اهمیت توجه به شرکت های دانش بنیان پرداخت و رشد این شرکت ها را اقدامی در راستای تحقق شعار سال معرفی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
کرج- جانشین فرمانده سپاه استان البرز گفت: در جنگ روایت ها رسانه ها و مجموعه روابط عمومی ها باید با تلاش حداکثری بسترساز عیان شدن واقعیت ها و خنثی سازی فتنه رسانه های بیگانه باشند.
ایانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت روز ملی گل محمدی و گلاب؛ قرارگیری ایران در رتبه نخست تولید گل محمدی و گلاب و توجه به کاربرد آن در صنایع گوناگون را، بسترساز جذب بازارهای بزرگ بین المللی و کسب درآمد ارزی برای کشور اعلام کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: معلمان به عنوان قشری فرهیخته در تربیت شهدای والا مقام که نماد مقاومت و ایثار و فداکاری هستند، نقش مهمی داشته اند و بسترساز این راه پر افتخار بوده اند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ علی شعبانی با اعلام این مطلب، افزود: رهبر معظم انقلاب چهار راهبرد مشارکت ، امنیت ، رقابت و سلامت را به عنوان تکلیف شرعی و قانونی برای تمامی دست اندارکاران انتخابات تعیین فرموده اند که همه ما موظف به اجرای دقیق آن ها هستیم . ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی در پیامی به سیزدهمین جشنواره نشریات دانشجویی، ضمن تاکید بر نوآوری و درک درست از شرایط امروزی رسانه ها با طرح پیشنهاد بازبینی و به روزرسانی اسناد و متون حقوقی گذشته، این اقدام را در راستای به رسمیت شناخته شدن فعالیت های رسانه ای دانشجویان در شبکه های اجتماعی دانست.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۸:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رشت- فرمانده انتظامی رشت از کشف 716 ثوب انواع لباس خارجی قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال توسط مأموران انتظامی بخش خشکبیجار خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: رویداد صدرا بسترساز توسعه فعالیت فناورانه و پیوند صنعت و دانشگاه و مسیری برای ایجاد اشتغال است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- نمایشگاه خوشنویسی جمعی از اساتید و هنرمندان افغانستانی و ایرانی در نگارستان اشراق افتتاح شد. به گزارش شفقنا، آقای ابوالفضل جلالوندی در گفت وگو با خبرنگاران تصریح کرد: زبان و ادبیات فارسی از آسیای میانه تا افغانستان و ایران و شبه قاره هند تا ترکیه به عنوان هویت انسانی ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین قریشی با بیان اینکه آموزش و پرورش بسترساز توسعه جامعه است، گفت: باید برای توسعه جامعه برنامه ریزی شود که معلمان در این میان نقش بسزا و کلیدی دارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۲:۲۰    
سردار وحیدی گفت: نقش فضای مجازی در ترویج ارزش های دفاع مقدس بسیار اثر گذار است و امیدواریم فعالین این عرصه با تولید محتوای فاخر بسترساز نشر این ارزش ها در جامعه باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۶    
شورا های اسلامی نمایندگان مردم هستند و نبایددر مسیر خدمت رسانی به مردم کوتاهی کنند.
10 اردیبهشت ماه روز خلیج فارس در تقویم شمسی در ایران است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت به عنوان کارگزار نظام باید کوشش کند تا بستر جهش را با مشارکت مردم فراهم کند و یکی از اقدامات مهم در این بین مانع زدایی، جلوگیری از مداخلات بی معنای ادارات در حوزه تولید و باز کردن قفل و زنجیرها است.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا عبدالسلام محمدی با بیان اینکه در اوایل انقلاب در استان کردستان شاهد جولان گروهک های معاند و تجزیه طلب بودیم که با اذیت و آزار مردم و بستن راه ها وایجاد ناامنی و دست دارازی به جان و مال مردم سبب ایجاد رعب و وحشت شدند ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران می گوید: فساد اداری عمدتاً از قوانین و آیین نامه ها و بخشنامه های موجود در کشور و تناقض های بسیار این موارد با یکدیگر ایجاد می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دیپلماسی اقتصادی فعال در حوزه انرژی و سیاست گذاری کلان در توسعه تجارت انرژی کشور دو بال سیاست خارجی ایران بوده است که به موازات یکدیگر پیش رفتند و توانستند کمک زیادی به رشد فروش نفت ایران داشته باشند. خوشبختانه شاهد هستیم که روابط کشورمان نیز با همسایگان در حال بهبود است.
تمدن لر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر، علی نظری، روز چهارشنبه، 5 اردیبهشت ماه ، اظهار کرد: کنکور، عرصه رقابت است، رقابت باعث پذیرش قوی ترها در نظام دانشگاهی کشور می شود، این به عدالت نزدیک تر است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه لرستان گفت: آزمون سراسری کنکور، یک جشنواره بزرگ ملی در مسیر عدالت آموزشی و تربیت نخبگان علمی کشور است
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۱    
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: اگرچه این استان از قدیم جزو قطب های هاکی کشور بوده اما ایجاد آکادمی بین المللی هاکی بسترساز هرچه بهتر شکوفایی و درخشش این ورزش شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۳۱    
نماینده ادوار مجلس توضیح داد: افزایش روابط با کشورهای همسایه و دیپلماسی انرژی فعال در منطقه به ما کمک کرده است که از گستردگی تحریم ها جلوگیری کنیم . افزایش روابط با کشورهای بزرگ مانند چین نیز به ما کمک می کند که از رأی و حمایت آن ها در عرصه بین الملل برخوردار باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۱    
ایسنا/خراسان رضوی شهردار منطقه 11 مشهد گفت: فعالیت های مردمی و طرح های نیکوکاری و اجتماعی باید مردمی باشند بدین صورت نتایج بهتری به همراه خوهند داشت و دستگاه های دولتی فقط در حد بسترسازی باید وارد عمل شوند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۴۷    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سعید دهنوی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در تشریح این خبر گفت: آشنا نمودن دانش آموزان با مشاغل مختلف و انتخاب رشته تحصیلی شغلی متناسب با ویژگی های منحصر به فرد هر دانش آموز ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز با آغاز هفته نوآوری و خلاقیت نشست صمیمی شهردار مشهد با مجموعه اکوسیستم نوآوری شهر مشهد و دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۴۱    
زنگانه وحدت و انسجام نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیران دولت سیزدهم و مسئولین دستگا ه قضا را امری ضروری خواند و گفت: توجه به این مهم منجر به تحقق نتایج امیدآفرین و توسعه استان می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سهامداری در پالایشگاه های فراسرزمینی با پشتوانه استفاده از دستاورد های دانش بنیانی کشور جهت بازارسازی تضمینی برای فروش نفت، کشور هدف را به مشتری دائمی نفت ما تبدیل کرد که خاصیت تحریم پذیری تجارت نفت ایران را از بین برد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب/استاندار ایلام گفت: دادگستری استان در فساد ستیزی، مبارزه با زمین خواری و حمایت از تولید و سرمایه گذاری نقش آفرین بوده است و همواره با اجرای عدالت، بسترساز توسعه و پیشرفت بوده است.