یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۹:۳۹Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعرفه»

بازار نیوز   ۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
حسینی رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس: دولت سابق کالاهای غیر اساسی را با ارز آزاد وارد کرد اما تعرفه گمرکی آن را با ارز 4200 تومانی محاسبه کرد. باید مسئولان وقت نسبت به این تخلف پاسخگو باشند و دستگاه های نظارتی برای بررسی این موضوع ورود کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۴۸ دقیقه پیش    
عسگری گفت:واحد های ریخته گری استان تهران از شمول افزایش تعرفه گاز مستثنی شدند.
دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در تازه ترین نشست کارگروه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی افزایش تعرفه گاز صنایع فلزی بر اساس بند(ط) تبصره یک قانون بودجه سال 1400 بررسی و مقرر شد موضوع پس از دریافت استعلام از مجلس ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق آخرین تصمیمات اتخاذ شده در رابطه با تعیین تکلیف کامیون های وارداتی، مقرر شده است کلیه شرکت های خدمات پس از فروش، تعرفه تعهد انجام خدمات را حداکثر سه درصد ارزش سیف کامیون تعیین کنند.
با مردم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
آسان آزمایش برای نخستین بار توانست، با کاهش هزینه خدمات آزمایشگاهی، تعرفه ی انجام تست کرونا (PCR) در منزل را با تعرفه ی انجام آزمایش در آزمایشگاه همسان سازی کند تا شهروندان تهرانی، بدون هیچ دغدغه ای و بدون خروج از منزل، آزمایش کرونای خود را با همان قیمت حضوری در آزمایشگاه در منزل انجام دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: واردات موز در قبال صادرات سیب با تعرفه 4 درصد و به صورت آزاد با تعرفه 20 درصد به منظور تنظیم بازار باید انجام شود .
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۴    
کاهش شدید تعرفه های واردات خودرو در شیلی، سبب شده تا سیلی از خودروهای مختلف روانه این کشور شوند. خودروهای عرضه شده در شیلی همانند اکثر کشورهای جهان از سیستم چپ فرمان تبعیت می کنند، به همین دلیل برخی خودروهای وارداتی نیاز به تغییر جایگاه فرمان دارند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمسیون عمران از کاهش 50 درصدی تعرفه بنگاه های معاملات ملکی با طح جدید نمایندگان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۹    
گرگان- نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به گرمای بی سابقه در گلستان باید تعرفه برق استان مانند مناطق گرمسیری محاسبه شود.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون پژوهش و برنامه ریزی سندیکای برق ایران گفت: این روزها بحث اصلاح تعرفه گذاری برق مطرح است اما باید توجه کرد مادامی که تغییرات نهادی و حکمرانی صنعت برق اتفاق نیافتد، این اصلاحات اثر کامل خود را نمی گذارد. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۰:۳۴    
نظام تعرفه گذاری غلط انرژی سبب شده است تا سالانه 20 هزار میلیارد تومان از درآمد بالقوه کشور محقق نشده و صرف روشن کردن چلچراغ های خانوارهای ثروتمند پرمصرف شود.
نظام تعرفه گذاری غلط انرژی سبب شده است تا سالانه 20هزار میلیارد تومان از درآمد بالقوه کشور محقق نشده و صرف روشن کردن چلچراغ های خانوارهای ثروتمند پرمصرف شود.
رییس کنفدراسیون صادرات ایران می گوید هرچند عضویت در پیمان اقتصادی شانگهای برای اقتصاد ایران نتایج مثبت قابل توجهی خواهد داشت اما نباید توقع داشت که صرف این اقدامات، مشکلات کلان کشور را حل کند.
همزمان با آغاز سال تحصیلی 1400، ایرانسل تعرفۀ اینترنت همراه و ثابت را برای استفاده از سامانۀ آموزش آنلاین شاد، رایگان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل بیمه سلامت از برنامه ریزی این سازمان بیمه گر برای نزدیک کردن تعرفه خدمات حوزه سلامت در بخش های دولتی و خصوصی خبر داد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دستگیری رانندگان ایرانی و توقیف کامیون ها واکنش منفی وزارت خارجه جمهوری اسلامی را در پی داشت. تهران – اقتصادبرتر – 1 مهر 1400 به گزارش #اقتصادبرتر، طی هفته های اخیر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۷    
گروه استانها_نماینده مردم شهرستان های غرب خراسان جنوبی گفت: با تایید وزیر نیرو و پس از تصویب تغییر طبقه بندی بشرویه در هیئت وزیران، مردم این شهرستان در بازه زمانی تصویب شده، برق ارزانتری را مصرف خواهند کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در نشست بررسی راهکارهای ارتقای سلامت سالمندان با حضور رئیس فراکسیون سلامت سالمندان مجلس مقرر شد دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت کشور با همکاری این فراکسیون بار مالی پوشش خدمات مورد نیاز سالمندان را در دو بخش بیمه پایه و تکمیلی و به تفکیک سطوح ارائه خدمات ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۱    
محمد آقامیری گفت: شورای شهر تهران برای افزایش تعرفه خدمات حمل ونقل عمومی هیچ برنامه ای ندارد و افزایش قیمت نخواهیم داشت.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، محمد مهدی شهریاری در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به افزایش تولید سیب درختی در استان در مقایسه با سال قبل و لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای افزایش صادرات آن افزود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
میزان ترافیک تعریف شده یا حجم، برای سرویس ها از سوی اپراتور اختیاری است و تحت عنوان آستانه مصرف منصفانه (FUP) تعیین می شود و سقف تعرفه هر گیگابایت اضافه ترافیک بین الملل، 20 هزار ریال تعیین شده است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۲    
مدیران بیمارستان های خیریه: با توجه به افزایش هزینه ها و کاهش تعرفه ها در چهار سال گذشته بیمارستان های خیریه دیگر توانی برای ادامه فعالیت ندارند یاسر مختاری ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اکنون مجلس تصمیم دارد قانونی برای ساماندهی مشاوران املاک انجام دهد و خواسته مسئولان این صنف حضور در نشست های تخصصی در این زمینه است.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
حاجی زاده گفت: هزینه برق مصرفی مشترکین پرمصرف بصورت پلکانی محاسبه می شود که طبق آن تعرفه برق پرمصرفها 16 درصد بیشتر از مشترکین خوش مصرف است.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۵۱    
کاهش تعرفه بنگاه ها، مسکن را ارزان می کند؟ / گفت وگویی با چاشنی اقتدار / صدا، تصویر، حماسه
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
دکتر محمودزاده، رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در دیدار با نمایندگان تشکل های کارکنان و انجمن های صنفی و کانون های بازنشستگی مجموعه مخابرات، ضمن تصدیق دغدغه های به حق کارکنان و بازنشستگان اظهار داشت ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۸    
عرضه انواع ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی با ارزان ترین تعرفه در کشور؟ ماموت گروپ با دانش، تخصص و مهارت بالای پرسنل خود و با تکیه بر ماشین آلات بسیار پیشرفته، انواع مختلف سیستم های ابتکاری ساندویچ پانل ساختمانی را ایجاد می کند تا بتوانید سازه های مختلف خود از جمله، سوله، انبار، سردخانه ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح تعیین حق کمیسیون مشاوران املاک در کمیته های تخصصی مجلس با حضور نمایندگانی از نهادهای مرتبط در این حوزه و نمایندگان این صنف بررسی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک کشور گفت: از سال گذشته برای صادرات شیرخشک تعرفه 16هزار تومانی در نظر گرفته شده بود. اما مبنای این تعرفه شیر با نرخ 4500 تومان است. حالا که قیمت شیر به 6400 تومان رسیده طبیعتا صادرات با پرداخت این تعرفه امکانپذیر نیست و اگر حذف نشود واحدهای تولیدی تعطیل خواهند شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا رضایی کوچی، رئیس کمیسیون عمران مجلس از طرح واقعی کردن تعرفه های ارائه خدمات امور املاکی خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ارائه خدمات قضایی ارزان به مردم و مراجعان، یکی از محورها و رویکردهای اصلی دستگاه قضایی در دوره تحول و تعالی است و حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه در این رابطه تاکید ویژه ای دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استانها- نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروهی برای پیگیری مطالبات و مشکلات پرستاران در شرایط کرونایی خبر داد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با حضور در خبر ساعت 20 شبکه استانی باران به تشریح نحوه محاسبه بهای برق مصرفی و نحوه پرداخت قبوض برق پرداخت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۶    
معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران نسبت به افزایش خودسرانه تعرفه مراکز شبانه روزی معلولان و سالمندان انتقاد کرد و گفت: خانواده ها می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی مراکز شبانه روزی موضوع را از طریق سامانه 1482 پیگیری کنند.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توزیع و هماهنگی توانیر در خصوص نحوه محاسبه برق متروی تهران توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به آثار مثبت پیوستن ایران به سازمان همکاری های شانگهای گفت: استفاده از تخفیف های تعرفه صادرات از جمله مزایای عضویت در سازمان شانگهای به شمار می آید که باید زمینه های لازم برای افزایش صادرات کالا فراهم شود.
هشتمین جلسه کمیسیون گردشگری صنایع دستی و فرش اتاق بازرگانی اصفهان به برنامه ریزی جهت حضور اصفهان درپاویون گردشگری ایران در اکسپوی 2020 دبی، وضعیت نرخ آب بهای تاسیسات گردشگری و تشریح پروژه روایت اصفهان به ده زبان اختصاص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با بررسی طرحی به دنبال واقعی کردن دریافت تعرفه های مشاورین املاک هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
تعرفه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ثابت ADSL ،VDSL ،FTTH بر اساس تعرفه تعیین شده در مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات محاسبه می شود که بنا به نرخ دانلود از 512 کیلوبیت برثانیه با سقف تعرفه 12.5 هزار تومان تا 50 مگابیت برثانیه با سقف تعرفه 300 هزار تومان را شامل می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس گفت: در نشست کمیسیون بهداشت با مسئولان مربوطه مقرر شد بودجه لازم برای اجرای قانون تعرفه گذاری قانون پرستاری در سال 1401 پیش بینی شود و همچنین در مورد استخدام ها و تبدیل وضعیت ها به راهکارهای عملی برسیم.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
پول و تجارت به گزارش رادیو گفت وگو؛ دکتر مهدی دادفر ، دبیر انجمن وارد کنندگان خودرودر برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد قیمت خودرو گفت: هر خودرویی که خودروساز در کشور تولید می کند و با قیمت دستوری که دولت تعیین می کند به فروش می رساند، حدود 15 میلیون تومان ضرر می کند. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
جریان دپوی شیرخشک و این که چه اتفاقی افتاده که مواد اولیه این کالای ضروری برای نوزادان امکان ترخیص ندارد، در بین مکاتبات دستگاه های مربوطه و همچنین پیگیری از گمرک ایران و دریافت توضیحاتی از صاحب کالا مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد تصمیماتی در تغییر تعرفه و گروه کالایی و به نوعی عدم هماهنگی در این ...
به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد، پنجاه و هشتمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان با حضور محمدعلی طالبی استاندار، محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد اجرایی و نظارتی و نمایندگان بخش خصوصی عضو شورای گفتگو، به پیشنهاد خانه صمت [.. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت گفت: تزریق برخی از داروها مانند رمدسیویر در منزل ممنوع است. به گزارش باشگاه خبرنگارات جوان، سجاد رضوی رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت با اشاره به تعرفه خدمات در منزل اظهار کرد: در حال حاضر برای تمام خدمات در منزل مانند تزریق سرم ...
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص زمان افزایش تعرفه برق، توضیحاتی ارائه داد. مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به تعرفه پلکانی قبوض برق گفت: تعرفه برق همه ساله از اول اردیبهشت ماه 7 درصد افزایش می یابد و البته برای پرمصرف ها تا 16 درصد بیشتر محاسبه می شود. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۸    
به گزارش خلیج فارس ، سیده مریم حسینی هزینه تست PCR و درمان کرونا گفت: سازمان بیمه سلامت در راستای سیاست های نظام سلامت در دوران کرونا به عنوان یک سازمان حمایتی نقش آفرینی می کند ...
در راستای ارائه خدمات ارتباطی ویژه به زائران کربلای معلی، همراه اول تعرفه رومینگ بین الملل خود برای برقراری مکالمه، پیامک و اینترنت در کشور عراق را کاهش داد.
تعرفۀ ویژۀ رومینگ ایرانسل برای اربعین حسینی اعلام شد. ایرانسل همچنین امکان مشارکت مشترکان خود در طرح توسعۀ حرم حضرت امام حسین(ع) را فراهم کرده است.