یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۱۰May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بیمه سلامت»

ایران پزشک   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تمام بیماران مبتلا به بیماری های خاص، صعب العلاج و نادر می توانند جهت برخورداری از مزایای صندوق بیماران خاص، صعب العلاج و نادر سازمان بیمه سلامت از طریق ورود به سامانه خدمات شهروندی سازمان بیمه سلامت و ثبت بیماری خاص از منوی مربوطه اقدام کنند.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۶:۴۹    
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران و مدیران ارشد ستادی در مراسم تشیع رئیس جمهور شهید و شهدای همراه شرکت کردند.
مدیران و همکاران سازمان بیمه سلامت ایران صبح روز چهارشنبه در مراسم وداع با پیکر مطهر رییس جمهور شهید و شهدای خدمت حضور پیدا خواهند کرد.
آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور شهید در دوران فعالیت خود نگاه و توجه ویژه ای به نظام سلامت و بیمه سلامت داشتند و در این دوران اقدامات مهمی با حمایت آن شهید بزرگوار در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان بیمه سلامت ایران به مرحله اجرایی رسید.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۲    
اعضای هیات مدیره سازمان بیمه سلامت ایران در پیامی، شهادت رییس جمهوری مردمی کشورمان و همراهان ایشان را تسلیت گفتند: این مصیبت جانگداز را به مقام معظم رهبری، ارکان نظام اسلامی، دولت و مردم شهید پرور کشورمان تسلیت می گوییم.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران در پیامی، شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور مردمی کشورمان و همراهان ایشان را به مقام معظم رهبری و همه مردم شهید پرور کشورمان تسلیت گفت.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: نود و پنج هزار زوج نابارور در سامانه های بیمه سلامت نشاندار شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون بیمه وخدمات سازمان بیمه سلامت گفت: پیش از اجرای قانون جوانی جمعیت، پوشش بیمه ای درمان ناباروری و حمایت از مادران باردار صفر بود، اما اکنون شاخص های حوزه سلامت برای جوانی جمعیت مثبت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: بیمه سلامت به منظور سهولت و عدالت دسترسی زوجین نابارور با 144 مرکز درمان ناباروری بخش دولتی و خصوصی قرارداد منعقد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: استان های قزوین، هرمزگان، البرز، گلستان و تهران بیشترین درصد رشد شناسایی و نشاندار کردن زوجین نابارور را دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد گفت: سازمان بیمه سلامت برخی دارو ها و خدمات مرتبط با فشار خون و هزینه های درمان عوارض آن را در تعهد خود دارد.
معاون دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در سال گذشته جهت 75 هزار بیمار نشان دار مبلغی بالغ بر 8662 میلیارد ریال در بخش های سرپایی و بستری این زوجین هزینه شده است.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۲    
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران از اداره بیمه سلامت شهرستان رامسر بازدید نمودند .
معاون پیشگیری سازمان بیمه سلامت ایران گفت:نظام تشویق راهکار مناسب در پیاده سازی فرهنگ پیشگیری است.
شهروند البرز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ساختمان بیمه سلامت استان البرز با حضور معاون توسعه و برنامه ریزی سازمان بیمه سلامت کشور، مدیرکل بیمه سلامت استان ، حجت الاسلام والمسلمین سعیدی عضو شورای اسلامی شهر کرج و دبگر مسوولان کشوری و استانی این بیمه افتتاح شد.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: 90درصد هزینه های درمان ناباروری در کشور توسط بیمه سلامت پرداخت می شود.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: توسعه خدمات با نسخ الکترونیکی رضایت بیماران صعب العلاج را به همراه داشت.
جلسه کمیسیون اصل نود با حضور وزیر بهداشت، رئیس سازمان غذا و دارو، نمایندگان دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و مدیران سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد. ...
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۱:۱۲    
سرپرست مرکز ملی تحقیقات بیمه سلامت گفت: در سازمان بیمه سلامت بستر لازم برای پژوهش فراهم شده و می طلبد اساتید دانشگاه های علوم پزشکی در این زمینه یاری نمایند تا به اهداف حوزه سلامت دست یابیم.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیشگیری سازمان بیمه سلامت کشور گفت: فرهنگ سازی در پیشگیری برای سلامتی جامعه باید به صورت آکادمیک ارائه شود.
معاون ارتباطات مرکز امور مشتریان و اطلاع رسانی سازمان بیمه سلامت ایران در یادداشتی نوشت: اگر روابط عمومی و اطلاع رسانی در بیمه های درمانی را ارتباط و تعاملی موثر و سه جانبه میان خریدار، ارائه کننده و گیرنده خدمات بدانیم ...
رییس مرکز امور مشتریان و اطلاع رسانی سازمان بیمه سلامت ایران در یادداشتی نوشت: روابط عمومی ها در جهان امروز برای موفقیت، نیازمند تصمیم گیری به موقع، نگاه جامع و خلاقیت هستند و در این مسیر باید چشم و گوش سازمان ها برای احصا، دیدن و شنیدن مشکلات باشند.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: روابط عمومی کلید راهگشای موفقیت در ارتباطات سازمانی است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل بیمه سلامت گفت: عزم سازمان بیمه سلامت کاهش هزینه های درمان بیماران خاص و صعب العلاج است.
روزانه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان از بهره مندی 2هزار 807 زوج نابارور از خدمات بیمه سلامت در استان همدان خبر داد. به گزارش روزانه نیوز، فریبرز نیاستی اظهار داشت : بر اساس دستور العمل جدید سازمان بیمه سلامت ایران ...
رئیس دیوان محاسبات گفت: برخی دستگاه ها همچنان امید دارند که حساب های خارج از خزانه خود را فعال کنند. تحت هیچ شرایطی قابل پذیرش نیست که ما مجددا بخواهیم با استثناهایی یک حکم و قاعده خوبی که در کشور وجود دارد را به هم بزنیم.
مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: حمایت از زوجین نابارور با همکاری بیمه سلامت و موسسات درمانی روند صعودی دارد.
ایران پزشک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۱:۲۶    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از تامین منابع مالی درمان رایگان کودکان زیر هفت سال خبر داد و گفت: در حال حاضر با بودجه 2.5 هزار میلیارد تومانی این طرح را آغاز کردیم.
عصر کاسپین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دکتر عاطف راد افزود: طبق ماده 43 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، پوشش بیمه ای خدمات درمان ناباروری به عنوان یکی از مهمترین برنامه های وزارت بهداشت مطرح و زیر ساخت های ارائه خدمات و قرارداد با بیمه های پایه در مراکز ناباروری دولتی فراهم شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، از پوشش بیمه ای با هزینه حداقلی برای دهک های 6 تا 10 جامعه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۲    
رئیس سازمان بیمه سلامت ایران گفت: حدود 11 میلیون کودک زیر 7 سال داریم. حدود 2.5 همت هزینه بیمه این کودکان درنظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اشاره به فعالیت 23 بیمارستان تخصصی کودکان در کشور و همچنین طرح درمان رایگان کودکان زیر هفت سال گفت: نگران تامین هزینه های درمان رایگان این کودکان نباشید و منابع مورد نیاز این طرح در کانون توجه قرار دارد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۲    
به گفته مدیرعامل سازمان بیمه سلامت حدود 300 بیماری مشمول دریافت بسته های حمایتی شده اند.
مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: همکاری با پژوهشگاه رویان را با جدیت پیگیری می کنیم.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت از تحت پوشش بیمه بودن خدمات سرپایی و بستری ارائه شده توسط ماماها خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۵:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اشاره به اینکه 300 بیماری (107 گروه بیماری) تحت پوشش صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج قرار دارند، گفت: تعداد گروه های بیماری هایی که از حمایت این صندوق برخوردار می شوند، تا پایان سال افزایش می یابد.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۲    
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: پیشبرد اهداف سازمانی حاصل همکاری های حوزه مالی و نیروی انسانی است.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران در سفر به استان خوزستان، با حضور در منزل شهید حاج محمد کیهانی از شهدای مدافع حرم خوزستان با خانواده این شهید گرانقدر دیدار کرد.
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران گفت: افتخارات بیمه سلامت در انجام ماموریت های جدید بدون منابع انسانی امکان پذیر نیست.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران با بیان این که اعتبار صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج امسال به 9 هزار میلیارد تومان افزایش یافته است، از تدوین بسته های خدمتی دندانپزشکی برای 10 بیماری خاص و بارگذاری آن روی سامانه خبر داد .
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: صندوق بیماران خاص و صعب العلاج حدود دو سال است که شکل گرفته و با اعتبار کمتر از هزار میلیارد تومان به بیش از 7 هزار میلیارد تومان در سال 1402 و به 9 هزار میلیارد تومان در سال 1403 رسید و این رشد مناسب بودجه نشان می دهد که دولت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بیماری های خاص و پیوند اعضاء دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، با بیان اینکه تعداد مبتلایان بیماری های خاص و صعب العلاج استان بطور دقیق مشخص نیست، گفت : از سال 1401 صندوقی در کشور تشکیل شد که متولی آن سازمان بیمه سلامت است و این صندوق مکلف به حمایت از این بیماران شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۷:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: بیماران تالاسمی پس از انتساب نشان بیماری، از خدمات صندوق بیماران خاص و صعب العلاج بهره مند می شوند.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهداشت، بیمه های اجتماعی و درمان کمیته امداد اعلام کرد: سهم پرداختی سازمان بیمه سلامت برای بیمه شدگان آن سازمان در سه دهک درآمدی برای خدمات بستری و سرپایی (به استثنای داروی سرپایی) در مراجعه به مراکز دولتی و دانشگاهی 100 درصد تعرفه دولتی است و خودپرداخت (فرانشیز) بیماران سه دهک رایگان است.
اقتصاد ایران: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، از اختصاص 9 همت اعتبار برای صندوق بیماران خاص و صعب العلاج در سال جاری خبر داد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: بیمه سلامت در درمان، تأمین دارو و برخی جراحی ها بیماران تالاسمی حمایت ویژه می کند.
ایران پزشک   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بیمه سلامت ایران، فهرست 107 بیماری تحت پوشش صندوق بیماران خاص و صعب العلاج را اعلام کرد که بیماری هایی مانند دیابت و عوارض آن، صرع مقاوم به درمان، آسیب های نخاعی، گیلن باره، هیدروسفالی، دمانس و آلزایمر و ایکتیوز از جمله این موارد هستند.
در پاسخ به سؤال درباره عدم ضرورت افتتاح حساب واحد خزانه در بانک مرکزی، حسین رنجبران، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران، توضیحاتی ارائه کرد.
لنگر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به تداوم بیمه رایگان دهک های اول تا پنجم درآمدی گفت: در سال 1403 دهک های 6 تا 9 نیز از تخفیف برخوردار خواهند شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در حال حاضر نزدیک به 66 قلم داروی مربوط به ناباروری و بیش از 20 خدمت آزمایشگاهی تحت پوشش بیمه است.