دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۳:۴۴Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بیمه سلامت»

مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا ارزیابی وسع به دلیل شیوع بیماری کرونا تا پایان امسال برای متقاضیان بیمه رایگان که قصد دارند از خدمات بخش دولتی استفاده کنند، متوقف شد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، شهادت دکتر محسن فخری زاده یکی از مدیران و دانشمندان بزرگ و ارزشمند کشورمان را تسلیت گفت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر و سازمان بیمه سلامت ایران با حضور در کمیسیون بهداشت مجلس در خصوص عملکرد و برنامه های خود گزارش می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت خدمات سلامت عمومی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: مطالبات پزشکان خانواده روستایی هفته آتی پرداخت خواهد شد.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران ضرورت تدارکات برای هدایت کرونای همه گیر شده را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۲    
بندرعباس – ایرنا – گزارش تصویری از نشست خبری اجرای طرح آتیه خانوار روستاییان درهرمزگان روز یکشنبه با حضور مدیر شعبه شرکت آتیه سازان حافظ وابسته به سازمان بیمه سلامت ایران.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده بسیج سازمان بیمه سلامت ایران گفت: امروز سازمان بسیج در اجرای برنامه ای مشترک با وزارت بهداشت به عنوان یکی از ارکان اصلی و با همکاری هلال احمر و شهرداری ها در صدد است طرحی که به نام مقدس سردار دلها ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس گفت: در سال های اخیر به دلیل مشکلات بودجه ای دولت تامین اعتبار بیمه سلامت براساس رقم پیشنهاد شده از سوی این سازمان که براساس هزینه ها بوده محقق نشده است که باید با توجه به شرایط موجود کشور این موضوع بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت مهمترین برنامه های این حوزه را تشریح کرد و گفت: فراهم شدن زیرساخت های الکترونیک، اجرای نظام ارجاع، خرید راهبردی، تدوین و اجرای پروتکل های بیمه ای و تشکیل شورای فنی سازمان از اولویت های اصلی این معاونت است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۶    
داوود حاج قاسمعلی از صدور دفترچه برای افراد جدید فاقد هر گونه دفترچه بیمه اعم از سازمان بیمه سلامت یا تامین اجتماعی و ... خبر داد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندارشهرستان لاهیجان گفت: تلاش سازمان بیمه سلامت در بیمه کردن همه اقشار جامعه ستودنی است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده وزارت اقتصاد دارایی در مجمع عمومی سالیانه سازمان بیمه سلامت ایران گفت: براساس ساختار بیمه ای لازم است که از طریق آزمون وسع بیمه شدگانی که توانایی مالی دارند در پرداخت حق بیمه مشارکت داشته باشند تا از این طریق منابع پایداری برای سازمان بیمه سلامت ایجاد شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: رسیدگی به هزینه های کمرشکن مردم در این دوره سخت اقتصادی از موضوعاتی است که نسبت به آن باید توجه ویژه داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بیمه سلامت ماهانه بطور میانگین بیش از 2 میلیارد ریال برای تهیه انسولین بیماران دیابتی در این استان هزینه می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفترخدمات عمومی سازمان بیمه سلامت به مهم ترین خدمات این سازمان به زنان روستایی اشاره کرد و گفت: این خدمات از مراقبت های واکسیناسیون تا غربالگری مادران معتاد باردار را در بر می گیرد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- سازمان بیمه سلامت تلاش می کند، با نگاه شایسته به روستاییان بخش بسیاری از مشکلات اقشار محروم را درکشور حل کند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
کیومرث سرمدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به اهمیت اجرای طرح نسخه الکترونیک از سوی سازمان بیمه سلامت گفت: طرح نسخه الکترونیک می تواند از اتلاف وقت برای صدور دفترچه و کاهش مراجعات برای این منظور جلوگیری کند ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: میانگین هزینه پرونده بستری بیماران مبتلا به ویروس کرونا نزدیک به 5 میلیون تومان است که این میزان 1.5 برابر بیشتر از پرونده های عادی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران، در ارتباط با روند اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک در مراکز درمانی دولتی، توضیحاتی ارائه داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر از هماهنگی جهت پذیرش بیمه شدگان این سازمان در بیمارستان های غیر دانشگاهی با تعرفه دولتی انجام شده است. پرویز رمضانی در نشست با خبرنگاران با اشاره به تمدید اعتبار سیستمی دفترچه های بیمه سلامت اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۶۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با تاکید بر عزم دولت در حمایت از طبقه محروم جامعه گفت: سازمان بیمه سلامت، بیماران کرونایی بدون بیمه را تحت پوشش قرار می دهد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۲۴    
اقتصاد ایران: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: پیشنهاد ما این است که در تعرفه خدمات الکترونیک نیز مشوق هایی در نظر گرفته شود، زیرا این موضوع هم به نفع خدمات دهنده و هم به نفع خدمات گیرنده و هم به نفع خریدار خدمات سلامت خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: پیشنهاد ما این است که در تعرفه خدمات الکترونیک نیز مشوق هایی در نظر گرفته شود، زیرا این موضوع هم به نفع خدمات دهنده و هم به نفع خدمات گیرنده و هم به نفع خریدار خدمات سلامت است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نادر نانبخش روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به نحوه هزینه های پرداختی بیماران کرونایی اظهار داشت: 90 درصد هزینه های بستری بیماران کرونایی و 70 درصد هزینه های سرپایی در بخش دولتی در تعهد سازمان بیمه سلامت است ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به نتایج نهایی ارزیابی عملکرد ستاد سازمان بیمه سلامت و سازمان های وابسته وزرات بهداشت از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور از قرار گرفتن سازمان بیمه سلامت در جمع برترین های این وزارتخانه خبرداد.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مخاطب خاص رادیو سلامت این هفته با شرکت اقایان :دکتر مهدی شکوری : مدیر کل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی ،دکتر داوود حاج قاسمعلی : مدیر کل بیمه گری و درامد سازمان بیمه سلامت ،دکتر ماهر: کارشناس اقتصاد سلامت، دکتر اشراقی :عضو کمیته ارزیابی و پیشنهادات ستاد ملی کرونا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۵    
معاون دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت گفت: این سازمان در بخش بستری با سهم سازمان 90 درصد و در بخش سرپایی با سهم سازمان حدود 70 درصد از تعرفه دولتی، خدمت را پوشش می دهد.
رادیو پیام   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۶    
دفتر پیش خوان محلی است که بیمه شده ها مراجعه می کنند برای تمدید دفترچه و ثبت نام بیمه سلامت همگانی که امکان دارد این ازدحام خطراتی برای مراجعین در بر داشته باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: تاریخ اعتبار دفترچه های بیمه سلامت تا پایان سال تمدید شده است.
ثلاث   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث-معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: اقدام سازمان بیمه سلامت در موضوع نسخه نویسی الکترونیک و اقدام جهت حذف دفترچه کاغذی قابل تقدیر و ستایش است.
معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه یکی از جدی ترین تهدیدهای سلامت انسان در سالها و دهه های اخیر دیابت است گفت: بیمه سلامت در سال 98 برای بیماران دیابتی 270 میلیارد تومان هزینه کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۷    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: تاریخ اعتبار دفترچه های بیمه سلامت تا پایان سال تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اعلام این خبر که به دلیل شیوع ویروس کرونا تسهیلات خاصی برای تمدید دفترچه بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت ایجاد شد، گفت: تاریخ اعتبار دفترچه های بیمه سلامت تا پایان سال تمدید شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز :مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: برای تمدید دفترچه بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت تسهیلات خاصی به دلیل شیوع ویروس کرونا ایجاد شده و تاریخ اعتبار دفترچه های بیمه سلامت تا پایان سال تمدید شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۷:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اعلام این خبر که به دلیل شیوع ویروس کرونا تسهیلات خاصی برای تمدید دفترچه بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت ایجاد شد، گفت: تاریخ اعتبار دفترچه های بیمه سلامت تا پایان سال تمدید شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون سازمان بیمه سلامت گفت: بر اساس تفاهم نامه امضا شده با سازمان بهزیستی، منابع اعتباری خدمات گفتاردرمانی و کاردرمانی از محل ردیف مربوطه از طریق سازمان بهزیستی در اختیار بیمه سلامت قرار می گیرد تا به مددجویان معرفی شده، این خدمات با پوشش بیمه ای ارائه شود.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۰    
علی ابراهیمی سازمان بیمه سلامت ایران با تحت پوشش قرار دادن قریب به 41 میلیون نفر از جمعیت کشور، بزرگ ترین سازمان بیمه پایه درمانی در ایران است. این سازمان در مواجهه با بیماری کووید 19 نقش بسیار حیاتی در ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا داشته و با پرداخت 90 درصد هزینه های بیماران بستری و 70 ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۲۰    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه هدف اصلی حرکت بیمه سلامت به سوی پوشش همگانی، تلاش در جهت به حداکثر رساندن پوشش خدمات درهمه ابعاد است، گفت: پیش بینی سازمان جهانی بهداشت این است که در سال 2023 ایران رتبه اول منطقه از نظر بالاترین پوشش خدمات سلامت منطقه خواهد بود. ...
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: بر اساس جلسه های برگزار شده با وزارت بهداشت، در سه ماهه چهارم سال جاری به طور قطع نسخه نویسی الکترونیک در تمام موسسات درمانی دولتی در کشور اجرایی می شود.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان بیمه سلامت در خدمت رسانی به محرومان جامعه پیش رو است.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه هدف اصلی حرکت بیمه سلامت به سوی پوشش همگانی، تلاش در جهت به حداکثر رسان پوشش خدمات درهمه ابعاد است گفت: پیش بینی سازمان جهانی بهداشت این است که در سال 2023 ایران رتبه اول منطقه از نظر بالاترین پوشش خدمات سلامت منطقه خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه گری سازمان بیمه سلامت گفت:دفترچه بیمه سلامت همگانی صرفاً برای استفاده در بخش دولتی معتبر است و بیمه شدگان می توانند از خدمات درمانی کلینیک ها و بیمارستان های دولتی بهره مند شوند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه گری سازمان بیمه سلامت: دفترچه های بیمه سلامت که از ابتدای امسال اعتبار ندارند، در صورت داشتن برگه سفید تا پایان سال 99 اعتبار دارند.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- اولویت های سازمان بیمه سلامت درارایه خدمات سلامت درسال جاری را تشریح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۴۶   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: دفترچه بیمه پایه سلامت رایگان در دوره شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا بدون الزام به ارزیابی وسع در اختیار مشمولان قرار می گیرد.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۲    
فرماندار ویژه شهرستان کاشان مدیریت و نظارت را به عنوان دوعامل مهم برای موفقیت یک سازمان برشمرد و گفت: تداوم مدیریت یک سازمان نیز در موفقیت سازمانی بسیار موثر است که بایاری خداوند این عوامل موثر در سازمان بیمه سلامت شمال استان – کاشان رعایت شده و سازمان بیمه سلامت ایرانیان اکنون به عنوان یک سازمان ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: کیفیت خدمات بیمه سلامت در استان بوشهر افزایش می یابد.پرویز رمضانی در نشست با نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بیشترین جمعیت بیمه شده در استان بوشهر مربوط به شهرستان دشتستان است ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس مجمع عمومی سالیانه سازمان بیمه سلامت ایران و نماینده وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه بیمه سلامت اجازه نمی دهد مردم به دلیل هزینه های درمان دچار فقر شوند؛ بر برنامه ریزی به منظور افزایش کارایی تجمیع منابع و کنترل هزینه ها تاکید کرد.
رئیس گروه پاراکلینیک دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت درباره سهم سازمان های بیمه گر در پرداخت هزینه تست کرونا، گفت: در صورتی که بیمار از سوی مراکز 16ساعته برای انجام تست به آزمایشگاه معرفی شود، با پرداخت هزینه 69هزارتومان می تواند تست را انجام دهد و مابقی مبلغ نیز توسط بیمه پرداخت می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران پرمصرف ترین و پرهزینه ترین خدمات آزمایشگاهی در شش ماهه اول سال جاری را تشریح کرد.