جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۵:۵۷Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نازایی»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از معرفی 250 زوج نابارور به بانک های استان برای دریافت تسهیلات درمان نازایی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جراح و متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ فوق تخصصی نازایی گفت: زایمان زودرس بین پنج تا 10 درصد جمعیت جهان و حدود 7.3 درصد در ایران و نیز اصفهان را به خود اختصاص داده است.
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، با اعلام اینکه سامانه ملی باروری سالم آماده بهره برداری است، گفت: سوابق پزشکی بیمار در این سامانه ثبت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی، با بیان اینکه هم اکنون هفت مرکز نازایی و ناباروری در استان خدمات ارایه می دهند، گفت: تاکنون یک هزار و 840 زوج نابارور در استان شناسایی شده اند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
راه اندازی مراکز درمانی نازایی در کهگیلویه وبویراحمد سبب می شود تا زوج های نابارور با حضور در این مراکز و دریافت کمک هزینه های درمانی به فرزنددار شدن امیداور شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر آمنه لاهوتی ،متخصص و جراح زنان و فلوشیپ نازایی می گوید :اگر هر یک از زوجین سابقه بیماری خاص مثل آندومتریوز یا بدخیمی در دستکاه تناسلی داشته باشند بهتر است پیش از اقدام برای فرزند دار شدن تحت بررسی های تخصصی قرار بگیرند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر امور طب ایرانی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 80 شکایت مردمی در حوزه طب سنتی در مناطق زیر پوشش این دانشگاه در استان خراسان رضوی به ثبت رسیده است که توسط کارشناسان بررسی و مطابق قانون با متخلفان برخورد شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان پیروزی حزب بنیامین نتانیاهو در انتخابات پارلمان را اینگونه تفسیر کرده که گزینه های اسرائیل برای اداره خود به پایان رسیده است و نوشته بوی ناکامی می رسد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۲۲:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
روی کار آمدن نتانیاهو، خود دلیل آن است که گزینه های اسرائیل برای اداره خود تمام شده و به مرحله نازایی رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از راه اندازی مرکز درمان نازایی و ناباروری این دانشگاه با اعتبار شش میلیارد تومان در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل بیمه سلامت استان خراسان رضوی گفت: هم اکنون بیشترین جمعیت زیر پوشش بیمه سلامت در حوزه ناباروری متعلق به خراسان رضوی است، به طوریکه 23 درصد بهره مند از خدمات درمان نازایی در کشور از این استان هستند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۸:۱۱    
دوشنبه 01/8/02 ، (اخبار رسمی) : تحریک تخمک گذاری، بهترین روش برای درمان نازایی است چون در مقایسه با روش های درمانی مثل لقاح مصنوعی و آزمایشگاهی، زمان کمتری برای درمان احتیاج دارد. گاهی اوقات تحریک همراه با روش های لقاح مصنوعی به صورت هم زمان نیز می تواند، در فردی مؤثر باشد.
نی نی بان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدئو به این سوال پاسخ داده می شود که آیا تنبلی تخمدان منجر به نازایی می شود؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان از پرداخت هزینه 700 میلیون تومانی از سوی بیمه سلامت برای درمان نازایی و ناباروری زوجین طی امسال خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
دکتر وحید مجیدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به ارایه هزینه های خدمات ناباروری و نازایی توسط بیمه سلامت، با بیان اینکه تمامی مراکز ملزم به عقد قرارداد با این سازمان هستند، افزود: هیچ گونه محدودیتی برای عقد قرارداد با بیمارستان ها و مراکز خصوصی وجود ندارد. وی با بیان [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت کردستان گفت: فلوشیپ نازایی در دو مرکز ناباروری در استان کم بوده و باید دانشگاه علوم پزشکی پاسخ گو باشد.
پیک هشت رود   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
احمد شیرجنگ گفت: طبق آئین نامه پوشش بیمه ای خدمات ناباروری و نازایی اصلی درمان ناباروری مثل IVF ، IUI و میکروانجکشن و .... اکنون تا سقف 50 میلیون تومان تحت پوشش خدمات درمانی بیمه قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی کمبود فلوشیپ نازایی در استان را یکی از مهمترین چالش هایی عنوان کرد که مراکز درمان ناباروری استان با آن مواجه هستند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۸    
چهارشنبه 01/7/27 ، (اخبار رسمی) : دکتر زنان و زایمان و نازایی در دو حیطه ی بیماری های زنان و مراقبت های زایمان فعالیت می کنند. تمامی بیماری های مرتبط با زنان و همچنین مسائل مربوط به بارداری ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
زوج های نابارور می توانند از تخفیفات 90 درصدی خدمات درمانی بیمه سلامت استفاده کنند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۶    
اگرچه لپ تاپ طوری طراحی شده که بتوان بدون نیاز به میز یا مانند آن، به راحتی از آن استفاده کرد، اما گزارش های فراوان از آسیب رساندن حرارت لپ تاپ به پوست پا، نگرانی پزشکان را برانگیخته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فوق تخصص نوزادان بیمارستان شهید صدوقی یزد از تولد چهار نوزاد پس از 10 سال نازایی مادر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
یزد- فوق تخصص نوزادان بیمارستان شهید صدوقی یزد از تولد چهار نوزاد پس از 10 سال نازایی مادر خبر داد.
سلامت نیوز / مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۸:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
شرایط ازدواج و تشکیل خانواده برای همه یکسان نیست. خیلی از دختر خانم ها به هر دلیلی زوج مناسب خودشان را پیدا نکرده اند و سن مناسب باروری در آن ها رو به اتمام است. همین موضوع نگرانی از نازایی و بارداری پر خطر را در آن ها تشدید می کند ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سن در حاملگی خارج از رحم تاثیر ندارد، اما خانم هایی که به خاطر سن یا نازایی IVF می شوند خود آی وی اف ممکن است موجب حاملگی خارج از رحم شود و انتقال جنین در انتهای لوله اتفاق بیفتد و جنین به جای آنکه در رحم باقی بماند وارد لوله شود ...
تدبیر 24   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
از دیر باز تا کنون در طب سنتی، از خواص انجیر خشک برای بهبود قدرت اسپرم و درمان دیابت استفاده می کردند . این محصول خواص بسیار زیادی دارد که یکی از آن ها، درمان نازایی است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت لرستان گفت: 6 هزار زوج نابارور این استان از خدمات درمان نازایی بیمه سلامت بهره مند هستند و این سازمان تا90 درصد هزینه های آنان را تامین می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا گفت: زوجینی که به دلیل تنبلی تخمدان موفق به بارداری نمی شوند می توانند از روش سلول های بنیادی استفاده کرده و به راحتی درمان شوند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سپید، اشرف السادات جمال در گفت وگو با سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه توان علمی همکاران متخصص زنان با دانش دنیا برابری می کند، اظهار کرد: هر اقدامی در رابطه با سلامت مادر و جنین و نوزاد در رشته های کف لگن و لاپاراسکوپی و نازایی و ... ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۸    
انواع و اقسام ویروس ها، باکتری ها و انگل ها می توانند از طریق تماس جنسی از فردی به فرد دیگر منتقل شوند. متاسفانه برای انواع بیماری های مقاربتی ویروسی مثل هپاتیت، هرپس، HPV و ... درمان های ضدویروسی خیلی مشخص و موثری وجود ندارد اما عفونت های باکتریایی درمان شان آسان تر است. ...
نی نی بان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر زنان و نازایی متخصصی است که در حوزه بیماری های مربوط به اندام تناسلی و بارداری فعالیت می کند. یعنی تمام بیماری های مربوط به تخمدان، رحم، لوله های فالوپ و دهانه رحم در حوزه تخصص دکتر نازایی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز آموزشی درمانی فاطمیه همدان گفت: در مرکز ناباروری فاطمیه همدان تنها 10 درصد از هزینه های درمان نازایی از بیمار گرفته می شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۹:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت بهداشت و سازمان بیمه سلامت در بحث نازایی گام های موثری را برداشتند تا بتوانند هزینه هایی که از جیب مردم پرداخت می شود را کاهش دهند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۱۰    
از آنجا که متاسفانه مشکل نازایی و ناباروری در حال افزایش است و بسیاری از خانواده ها بخاطر این مشکل ازهم می پاشند، دانشمندان سراسر دنیا با تلاش های فراوان راه هایی را برای حل این مشکل یافته اند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست استان البرز با اشاره به عدم مشاهده لاشه های جدید ناشی از طاعون نشخوار کنندگان در طبیعت این استان، تلفات این بیماری را حدود 120 رأس حیوان اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد گفت: زوج های نابارور برای درمان نازایی از تخفیف 90 درصدی برخوردار می شوند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: همسرم که می داند من پشتیبان و کس و کاری ندارم، همواره مرا به خاطر نازایی کتک می زند و به بهانه های مختلف نمی گذارد از خانه خارج شوم، در حالی که من فقط 17سال دارم و ...
نی نی بان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدئو به این سوال پاسخ داده می شود که درمان نازایی (ناباروری) به چه روش هایی انجام می شود؟
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سازمان بیمه سلامت و وزارت بهداشت در بحث نازایی گام های موثری را برداشتند تا بتوانند هزینه هایی که از جیب مردم پرداخت می شود را متقبل شوند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛این مرکز تحقیقاتی و درمانی که بیش از 60سال قدمت دارد یکی از مهمترین مراکز بیمارستانی تک تخصصی زنان و زایمان استان محسوب می شود و در راستای سیاست های کلی جمعیت، ابلاغ شده از سوی رهبر معظم انقلاب و برنامه های دولت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
90 درصد هزینه های بستری نازایی در بخش دولتی و 70 درصد هزینه های سرپایی در همه ابعاد تشخیصی و درمانی پرداخت می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: اگر مراکز خصوصی افراد را تحت پوشش قرار ندهند، مجوز آنها لغو خواهد شد چون هزینه درمان ناباروری بالاست.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۲۲:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: اگر مراکز خصوصی افراد را تحت پوشش قرار ندهند، مجوز آنها لغو خواهد شد چون هزینه درمان ناباروری بالاست. به گزارش خبرگزاری ایسنا ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: نخستین نوزاد به روش IVF به عنوان یکی از روش های موفق در درمان نازایی که به وسیله لقاح آزمایشگاهی بارداری حاصل می شود، در مرکز ناباروری بیرجند متولد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۹    
همانطور که میدانید، در حال حاضر هزینه های درمانی از جمله دندانپزشکی، زایمان، نازایی و خیلی موارد دیگر بسیار بیشتر از قبل شده است و تنها داشتن بیمه های پایه از جمله تامین اجتماعی، سلامت ایرانیان و... نمی تواند پاسخگوی این هزینه ها باشد و پرداخت آن برای بسیاری از اقشار جامعه دشوار است ...
سلام نو / روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگو و دبیر هیئت دولت اعلام کرد که بیمه ناباروری همگانی شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
محسن رعنایی گفت: کلیه مراکز درمان ناباوری مکلف به عقد قرارداد با بیمه ها هستند و در تمام بخش های دولتی 90 درصد و در بخش خصوصی 70 درصد هزینه های درمان ناباروری توسط بیمه پرداخت می شود.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۲۲:۰۶    
مدیر کل بیمه سلامت استان گفت کرد بیمه سلامت بزرگترین دستگاه بیمه گذار در کشور و به طبع آن در استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد که مردم می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان جهت بیمه کردن خود و خانواده اقدام کنند
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۱    
ناباروری یا نازایی علل مختلفی دارد. آنچه اکنون بیش از عوامل دیگر خودنمایی می کند و در واقع تهدید بزرگی برای جمعیت محسوب می شود، ازدواج در سنین بالا و تعویق خودخواسته فرزندآوری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۰:۱۴    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی اظهار کرد: زوجین تا سن 49 سال می توانند از خدمات نازایی و ناباروری بیمه سلامت تا 3 دوره بهره مند شوند.