جمعه ۰۸ اسفندساعت ۲۱:۴۴Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کادر درمانی»

نصیر نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام شیخ مصطفی باقری بنابی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان بناب تاکید کرد: اگر مردم رعایت نکنند و با کادر درمانی همکاری نشود شرایطی که امروز در استان خوزستان به وجود آمده است گریبان ما و خانواده های ما را نیز خواهد گرفت. وی با بیان اینکه اقدامات و حرکات مقام معظم [...]
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یورو نیوز: نظام بهداشتی فرانسه از امروز 25 فوریه در حالی کارزار مایه کوبی کارکنان 50 تا 64 ساله شرکت ها با واکسن بریتانیایی آسترازنکا را آغاز می کند که بدبینی به این واکسن در جامعه مشهود است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره امور بیماریهای واگیردار دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در محموله دوم واکسن کرونا هشت هزار و 780 دوز واکسن برای دانشگاههای علوم پزشکی مستقر در قطب شرق کشور اختصاص یافته است که از امروز تزریق آن به کادر درمانی آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۳    
فرماندار گچساران گفت: تلاش کارکنان ایثارگر شهرداری دوگنبدان در کنار جان فشانی کادر درمانی در مبارزه با ویروس کرونا از همان ساعات اولیه اعلام شیوع این بیماری تابه امروز ستودنی و خدمت به مردم مصداق عبادت است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت بیش از 10روز از اعلام خیز کرونا در خوزستان، بنا به اعلام وزارت بهداشت و به گفته مسئولان بهداشتی و درمانی استان خوزستان، همچنان روند مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی در خوزستان افزایشی است و بیمارستان های اهواز با کمبود کادر پرستاری و درمانی مواجه شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۳:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: آمار مراجعه کنندگان به بیمارستان های خوزستان کاهش پیدا نکرده و همچنان بالا است و این مساله می تواند بر خستگی و فرسودگی پرستاران اثر منفی بگذارد و کیفیت خدمات را تحت تاثیر قرار دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
145 نفر از کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی بابل تاکنون در برابر کرونا واکسینه شده اند.
ایلنا نوشت: فرمانده ناجا با بیان اینکه پلیس بیشترین سهم را در پیشگیری از ویروس کرونا داشته است، گفت: پلیس از 20 اسفند تا 19 فرودین آماده باش هستم؛ ما آماده ارائه خدمات به مردم هستیم و باید دید ستاد ملی مقابله با کرونا چه تصمیمی برای عید خواهد گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره امور بیماریهای واگیردار دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دومین محموله واکسن کرونا که مختص تزریق به دیگر اعضای کادر درمانی است، وارد مشهد شد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تغییر وضعیت رنگ کرونا در 25 شهرستان این استان به زرد و نارنجی، همچنین مشاهده ویروس جهش یافته این بیماری موسوم به “انگلیسی”در فارس و بی توجهی برخی از مردم به این مسائل، موجب نگرانی مسوولان و کادر درمانی فارس از شروع موج چهارم کرونا در این منطقه شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-تغییر وضعیت رنگ کرونا در 25 شهرستان این استان به زرد و نارنجی، همچنین مشاهده ویروس جهش یافته این بیماری موسوم به "انگلیسی"در فارس و بی توجهی برخی از مردم به این مسائل، موجب نگرانی مسوولان و کادر درمانی فارس از شروع موج چهارم کرونا در این منطقه شده است.
برترین ها / دین آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خبر فوری: جان ماگوفولی رئیس جمهور تانزانیا اعتقادی به کرونا ندارد و می گوید نیازی به واکسن کرونا نیست. وی تانزانیا را عاری از ویروس کرونا اعلام کرده و به مردمش توصیه می کند برای مقابله با کرونا در یک راهپیمایی سه روزه توام با دعا و نیایش شرکت کنند.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه تلاش یک ساله گذشته مدافعان سلامت فراتر از ایثار بود و از شرافت کادر درمان به خوبی دفاع شد، گفت: پیش بینی ها از تعداد فوتی های روزانه بالاتر از 1000 نفر در دی و بهمن ماه حاکی بود ولی با همراهی و همدلی مردم و مسئولان به زیر 100 نفر فوتی در یک روز رسیده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه مجاهدت مدافعان سلامت و کادر درمانی در مبارزه با کرونا فوق العاده ارزشمند است، گفت: اجرای موفق طرح شهید سلمیمانی در راستای مبارزه با کرونا، نشان دهنده مدیریت خوب مدیران استان در اجرای این طرح است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
محمدعلی محسنی بندپی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، ضمن ابراز تاسف از فوت دومین پرستار باردار مبتلا به کرونا و انتقاد از بکارگیری این نیروها در بخش های پرخطر بیمارستان ها ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس بیمارستان تامین اجتماعی امیرالمومنین(ع) اهواز گفت: پذیرش بیماران مبتلا به ویروس کرونا در این بیمارستان بیش ازظرفیت است و کادر درمانی با همه توان خود در حال خدمت رسانی به بیماران هستند.
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۲    
همانطور که می دانید از روز سه شنبه بیست و یکم بهمن ماه سال جاری، واکسیناسیون سراسری علیه ویروس کرونا در کشور آغاز شد ، در حال حاضر تنها واکسن کرونا موجود در کشور واکسن ساخت کشور روسیه موسوم به اسپوتنیک وی است که دو محموله از آن وارد کشور شده، اولویت واکسیناسیون در ایران ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۷    
10 روز از تزریق واکسن گذشته و حال ما خوب است. ؛ حالمان بعد از گذشت یک سال از آمدن کرونا و دیدن روز های نفس گیر، خوب است؛ خوب خوب. این تمام حس و حال کادر درمانی است که به عنوان اولین دریافت کنندگان، روز 22 بهمن، مرحله نخست واکسن ضدکرونای روسی به آنان تزریق شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- ویروس کرونا که حدود یک سال از پیدایش آن در ایران می گذرد، اکنون وارد مرحله جدیدی از همه گیری با ظهور ویروس های جهش یافته نظیر کرونای انگلیسی و آفریقایی شده است، این در حالی است که نخستین محموله واکسن کرونا برای کادر درمانی درگیر با بیماران کرونایی در کشور تزریق شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اسفند ماه سال گذشته بود که شاهد ورود مهمان ناخوانده ای به نام ویروس کرونا در کشور بودیم طی این مدت مازندران روزهای زرد، نارنجی و قرمز کرونایی را تجربه کرده طی این مدت 20 نفر شهید سلامت داشتیم و بیش از 3 هزار و 300 نفر از کادر درمانی استان به ویروس کووید 19 مبتلا شدند.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: وضعیت کرونایی برای استان خطرناک است و در این زمینه پیگیری های انجام یافته از سوی بسیجیان و کادر درمانی نیازمند توجه ویژه و اساسی است و به همین منظور نیاز است استفاده از ماسک برای همه سنین مورد توجه قرار گیرد و از ایجاد خطر برای اعمال محدودیت ها جلوگیری شود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس، اقدام سازمان نظام پزشکی در پیگیری اختصاص سهمیه واکسن کرونا برای هنرمندان را اقدامی سیاسی و نخ نماشده دانست و گفت: متاسفانه سازمان به جای پرداختن به مسائل صنفی کادر پزشکی و درمانی وارد مسائل حاشیه ای و سیاسی شده است.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: چرا سلبریتی های لاکچری باید در اولویت دریافت واکسن کرونا باشند؟ جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر، نوشت: ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مجمع نمایندگان خوزستان از درخواست افزایش سهمیه واکسن کرونا برای کادر درمانی استان خوزستان با توجه به شدت شیوع بیماری در منطقه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرانسه که در حدود 5 قرن استعمار و سرکوب شدید مردم آفریقا، بیش از 2 میلیون آفریقایی را کشت در ادامه طمع ورزی های خود برای تسلط دوباره بر آن، این بار به بهانه کرونا و به نشانه به اصطلاح بشردوستی غرب خواستار تامین سریع 13 میلیون دوز واکسن کرونا برای کادر درمانی در قاره سیاه شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۱    
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان؛ بالا بودن آمار ابتلای کادر درمانی به ویروس کرونا حکایت از این دارد که حافظان سلامت مردم درشرایط مساعدی قرار ندارند و با به خطرانداختن سلامتی خود برای نجات جان بیماران تلاش می کنند. ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
چهل و هشتمین جلسه شورای عالی نظام پزشکی امروز (یکم اسفندماه99 ) در محل سازمان نظام پزشکی برگزار و اهم مسائل جامعه پزشکی بویژه واکسیانسیون گروههای مختلف کادر درمانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره امور بیماریهای واگیردار دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: به زودی دومین محموله واکسن کرونا که وارد کشور شده برای تزریق به دیگر اعضای کادر درمانی این دانشگاه وارد خراسان رضوی می شود.
فرمانداری مبارکه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۹    
. مهندس اصغر هدایت فرماندار مبارکه در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات وتلاشهای پزشکان، پرستاران و پرسنل زحمتکش بیمارستان در شرایط سخت کرونایی گفت : کادر درمانی شهرستان از روزهای نخست شیوع کرونا تا به امروز با جانفشانی و از خود گذشتگی کمک زیادی به کنترل و بهبودی این بیماری کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - ترس و اضطراب پیش از تزریق تا تب و لرزهای پس از واکسن به همراه باز شدن روزنه امید به زندگی ، خاطرات تلخ و شیرینی را برای کادر درمانی مازندران به عنوان نخستین گروه دریافت کننده واکسن کرونا اسپوتنیک وی روسی بر جای گذاشته است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وکیل محکوم امنیتی از زنده بودن بهنام محجوبی خبر داده است، مصطفی دانشجو در صفحه توییتر نوشته است: دقایقی قبل در بیمارستان لقمان حاضر شدم، مادر بهنام محجوبی با دستور قضایی موفق به دیدار فرزندش شد. علائم حیاتی گرچه در حد ضعیف، همچنان وجود دارد و تیم پزشکی در تلاش برای زنده ماندن بهنام. ...
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۵    
شروع واکسیناسیون کادر درمان بیمارستان سینا علیه ویروس کرونا در حالی آغاز شد که در اولین روز 50 تن از کادر درمانی این مرکز درمانی واکسن تزریق کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: اولویت تزریق واکسن با کادر درمانی است و تا کنون پرسنل 7 بیمارستان در خوزستان این واکسن را دریافت کردند.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۸    
مرتضی قنبری وفا - در مورخه 27 بهمن سال جاری آقای دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت نسبت به آغاز شیوع موج چهارم بیماری کرونا، با ویروس بسیار خطرناک جهش یافته بریتانیائی، هشدار جدی دادند، این در حالیست که واحد بهداشت و درمان بنیاد شهید، تاکنون نسبت به تزریق واکسن این بیماری به جانبازان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
شیراز - مدیرکل امور عشایر فارس گفت: گروه های بهداشتی متشکل از پزشک عمومی، دندانپزشک، ماما، بهیار، کارشناس بهداشت با همکاری مرکز بهداشت به مناطق عشایری اعزام شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار کهگیلویه گفت: تلاش خبرنگاران در کمک به کادر درمان در دوران کرونا ستودنی است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، واکسیناسیون مقابله با کرونا ، با تلاش کادر بهداشت و درمان و به همت دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود آغاز و طبق پروتکل های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، در وهله نخست کادر درمانی بیمارستان ها و مراکز درمانی نخستین دوز واکسن را دریافت می کنند. ...
مهرصبا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۰    
آیین تجلیل از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های شهرستان میانه با حضور محمدرضا جروقی رییس اداره بهزیستی، دکتر فریدون سیمین فر رییس شبکه بهداشت و درمان و دکتر پورصفر رییس بیمارستان های این شهرستان و جمعی از پزشکان، پرستاران، مدیران؛ و کارشناسان اداره بهزیستی و موسسه خیریه امیدنو ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
محسن ترکاشوند روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: واکس کووید-19 در مرحله نخست طرح واکسیناسیون برای 60 نفر از کادر درمان بخش های مراقبت های ویژه (ICU) سه بیمارستان امام حسین(ع)، مهر و دکتر غرضی شهرستان تزریق شد ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۲    
دکتر ایرج صالحی، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ، با اشاره به وضعیت حال دریافت کنندگان واکسن روسی در اسدآباد، اظهار کرد: در مرحله اول واکسیناسیون علیه بیماری کرونا در این شهرستان، 10 نفر از کادر درمانی بخش مراقبت های ویژه واکسینه شدند که حال آنان خوب است. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
محمد مهدی گویا در گفت وگو با مهر با اشاره به واکسن وارد شده به کشور اظهار کرد: در حال حاضر واکسن وارد شده به کشور مختص به گروه خاصی از کادر بهداشت و درمان است و مشمول افرادی است که در بخش آی سی یو کار می کنند و به طور مستقیم با افراد بیمار در ارتباط هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تبعیض نژادی در ارائه خدمات درمانی؛ بی توجهی به پروتکل های بهداشتی و خستگی کادر درمانی بعلت هجوم بیماران کرونایی از دلایل اصلی تداوم بحران کرونا در آمریکا اعلام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - اولین مرحله از واکسیناسیون کووید 19 روز یکشنبه برای کادر درمانی بخش آی سی یو بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) مشگین شهر آغاز شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
محمود کریمی، گوینده خبر فتح خرمشهر، 32 سال از پایان جنگ تحمیلی با حضور در مستند ماسک ، متنی را در ستایش مدافعان سلامت قرائت کرده و فداکاری کادر درمانی را در راستای رشادت های دفاع مقدس برشمرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ساری- رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از ارسال دو محموله واکسن کرونا برای تزریق بین پرسنل و کادر درمانی فعال در بخش های کرونایی خبر داد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
واکسیناسیون علیه بیماری کووید-19 با اولویت کادر درمانی که در بخش های آی سی یو مشغول به کارند از روز سه شنبه 21 بهمن ماه در کشور آغاز شده و به تدریج برای تمام گروه های اولویت دار و در معرض خطر انجام خواهد شد تا بعد از آن واکسیناسیون عمومی آغاز شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان نوشهر گفت که 25 نفر از اعضای کادر درمانی و خدماتی شاغل در بخش های پرخطر درمانی شهرستان مرحله نخست واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: واکسیناسیون علیه بیماری کووید-19 با اولویت کادر درمانی که در بخش های آی سی یو مشغول به کارند از روز سه شنبه 21 بهمن ماه در کشور آغاز شده و به تدریج برای تمام گروه های اولویت دار و در معرض خطر انجام خواهد شد تا بعد از آن واکسیناسیون عمومی آغاز شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۶    
آستارا - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان تالش از تزریق واکسن کرونا موسوم به اسپوتنیک وی روسیه به پنج نفر از پزشکان و پرستاران بیمارستان شهید نورانی این شهرستان خبر داد.