سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۸:۰۷Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کادر درمانی»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۴۰    
عباسی با اشاره به اعزام 200 نفر از کادر درمانی بسیج علوم پزشکی برای ارایه خدمات پزشکی به زائران اربعین گفت: زائران توصیه های بیماری کرونا را جدی بگیرند و پس از بازگشت تا 2 هفته خود را قرنطینه کنند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۱۲    
شفقنا- فرانسه سه هزار نفر از اعضای کادر درمان را به دلیل عدم دریافت واکسن تعلیق کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ هفته گذشته مهلت امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه برای واکسن زدن کادر درمانی که هنوز واکسن کووید19 را دریافت نکرده بودند به پایان رسید و از روز پنجشنبه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۰    
تهران – ایرنا – یک روز پس از اجباری شدن واکسیناسیون در فرانسه برای تمام کارکنان بخش بهداشت و درمان ، وزیر بهداشت این کشور اعلام کرد حدود 3 هزار نفر از کادر درمان که تا کنون واکسن نزده اند از کار معلق شده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
امیر حیدری گفت: نیروری زمینی ارتش با 28 بیمارستان و 12 هزار کادر درمانی در نقاط مختلف کشور خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می دهد و تاکنون 10 شهید مدافع سلامت نیز تقدیم میهن اسلامی کرده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۰    
فرمانده سپاه شهرستان بجنورد در حاشیه دیدار و تقدیر از کادر درمانی مراکز بهداشت شهرستان بجنورد گفت ؛ طرح شهید سلیمانی به دنبال خدمت رسانی به مردم است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۰    
فرمانده سپاه شهرستان بجنورد در قالب طرح شهید سلیماین از مراکز بهداشت شهرستان بجنورد بازدید و از کادر درمانی تقدیر و تشکر نمود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: کادر درمانی و بهداشتی نیز بایستی دوز سوم واکسن را برای تثبیت ایمنی دریافت کنند تا نگرانی برای این قشر به وجود نیاید.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش سپید، علیرضا زالی روز چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونای استان تهران گفت: هم اکنون شاهد رشد بسیار خوبی در امر واکسیناسیون هستیم و رکوردهای متوالی نشان دهنده عزم خوبی است که به وجود آمده است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۷    
آیین تجلیل از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های شهرستان پاکدشت توسط رئیس بهزیستی انجام شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – این اثر حاصل ساعت ها گفت وگو و گوشِ دل سپردن به خاطرات و روایت های شماری از کادر درمانی بیمارستان بقیةالله الاعظم (عج) است؛ پزشکان و پرستارانِ فعال در صف اول مبارزه با ویروس منحوس کرونا که قریب یک سال و اندی هم دوشِ بسیاری از مراکز درمانی کشور، شب و روز، در جهادی مقدس ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۵    
شفقنا- یک نهاد علمی در انگلیس پیشنهاد داد بخشی از جامعه این کشور دوز سوم یا دوز تقویتی کرونا را دریافت کنند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، کمیته مشترک واکسیناسیون و ایمنی بخشی انگلیس موسوم به (JCVI) اعلام کرد: افراد بالای 50 سال ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس ضمن قدردانی از تلاشهای گروه های جهادی و کادر درمانی به لزوم پرداخت حق الزحمه به مجریان واکسیناسیون اشاره کردو گفت: 12 نفر از مجریان طرح شهید سلیمانی در مرکز بهداشت رودبارتان رشت با وجود حدود 6 ماه فعالیت در این مرکز هیچ حق الزحمه دریافت نکرده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کادر درمانی شهرستان باشت در یاسوج، هفت ماه حقوق نگرفته اند.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
پارک بیش از 300 دستگاه خودرو با امضای تفاهم نامه همکاری بین شهرداری منطقه یک و بیمارستان مسیح دانشوری با هدف تسهیل و تسریع در پارک خودرو برای کادر درمانی بیمارستان در شرایط بحرانی بیماری کرونا تامین شد. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۱    
تقدیراز کادر درمان و بهورزان در روز بهورزباحضورمسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهرستان به همراه فرماندهان حوزه هاو پایگاه های تابعه انجام شد.
بانک دی با هدف پاسداشت ایثارگری های کادر درمان و همچنین حمایت از کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا، بیش از 9 هزار فقره تسهیلات به این گروه پرداخت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۴۲    
ایسنا/گلستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: تزریق دوز بوستر واکسن کرونا برای کادر درمانی طبق اولویت های اول تزریق واکسن در زمان شروع واکسیناسیون در دستور کار قرار گرفت.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی در راستای توسعه کادر درمانی و هیئت علمی و پیشبرد پروژه های مرتبط با تشخیص و درمان سرطان پستان دعوت به همکاری می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، میانگین کشور در موضوع انجام واکسیناسیون دز نخست را 36درصد اعلام کرد و اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی کادر درمانی و پیگیری های مسئولان این آمار در استان به مرز 48درصد یعنی بالاتر از میانگین کشوری رسیده است .
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
علی بیگ زاده گفت: براساس اعلام کادر درمانی اگر بین زمان تعیین شده تزریق واکسن در دوز اول و دوم فاصله ایجاد شود، قطعا تاثیر واکسن کمتر خواهد شد، بنابراین باید واکسیناسیون در موعد معین شده انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- فرماندار هشترود با اشاره به اینکه تاکنون 29 هزار و 500 دز واکسن کرونا وارد این شهرستان شده، گفت: روند واکسیناسیون مطلوب، و عملکرد شبکه بهداشت و درمان و کادر درمانی نیز قابل قبول است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۷    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سیل واکسن به کشور سرازیر شده و بزودی با واکسیناسیون کامل و اجرای قرنطینه هوشمند و رفع محدودیت ها زمینه زندگی عادی مردم را مهیا می کنیم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۴    
مدان-مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه استان همدان بااشاره به تعامل با بیمارستان فاطمیه و کادر درمانی گفت:دراردو های جهادی متخصصان و پرستاران و ماما ها پنجشنبه های آخر هر ماه به مناطق مختلف استان اعزام می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها_ فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: 12 هزار کادر درمانی و شش گردان پزشکی پشتیبان و 28 بیمارستان مجهز نیروی زمینی ارتش را در خدمت نظام سلامت قراردادیم و تا در مبارزه با این ویروس منحوس ،بادل و جان ،دستور فرماندهی کل قوا را اطاعت کرده باشیم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
علی جعفری گفت: در گام پنجم مقابله با ویروس کرونا به منظور تقویت کادر درمانی روحانیون و طلاب بسیجی مشارکت داشته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- جهادگران بسیجی در بخش های کرونایی بیمارستان های خراسان شمالی این روزها مرهمی بر زخم بیماران و کمک حالی برای کادر درمانی و خدماتی بیمارستان ها هستند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حسین زرزا روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اظهار نگرانی از عادی انگاری به وجود آمده در جامعه افزود: طی هفته های گذشته، روند صعودی مبتلایان به کرونا در این شهرستان آغاز شده و بی توجهی به هشدارهای کادر درمانی مبنی بر رعایت محدودیت ها و پروتکل های بهداشتی و افزایش تجمع و مراسم خانوادگی ...
بیست و پنجمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان فارس به ریاست دکتر احمدی زاده معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس با حضور مدیرکل ارشاد اسلامی و اعضاء برگزار شد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در رزمایش مواسات و همدلی: فولاد خوزستان در ایفای مسئولیت های اجتماعی پیشگام است. مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: یاری رسانی به ساکنان مناطق سیل زده، اجرای پروژه های عمرانی، فرهنگی و درمانی در مناطق محروم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۱    
گرگان- ایرنا- فرمانده قرارگاه منطقه ای غدیر نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: 100 نفر از پرسنل بهداری نیروی زمینی این یگاه مسلح با حضور در گلستان به یاری مبتلایان به ویروس کرونا و کادر درمان این استان اعزام شدند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۰    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: کاری که کادر درمانی در این روزهای بسیار سخت کرونایی انجام می دهند در واقع جهاد فی سبیل الله است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۳    
ورودی بیمار به بیمارستان های چهارمحال و بختیاری در 2 روز گذشته کاهش یافته و به گفته کادر درمانی در صورت همکاری و مراعات بیشتر مردم سیر نزولی ابتلا به کرونا را در استان شاهد خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: در شرایط کنونی اپیدمی کرونا این دانشگاه در بخش درمان با کمبود نیرو به ویژه پرستار مواجه است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۴۶    
آیت الله علم الهدی گفت: اداره کل اوقاف خراسان رضوی هم از نظر کمک به کادر درمانی و تهیه کپسول های اکسیژن برای خانواده ها و افرادی که در خانه در قرنطینه به سر می برند و هم از نظر حرکت هایی که در قرارگاه مواسات در توزیع بسته های معیشتی در فصل های مختلف انجام گرفته، سهم قابل توجهی داشته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شهرام حبیب زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر با اشاره به افزایش آمار فوتی ها در استان اردبیل و روند صعودی بستری بیماران کرونایی در بیمارستان ها اظهار کرد ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
سردار عابدین خرم روز یکشنبه در گفت و گو با راهبردنامه با بیان اینکه 35 هزار بسیجی پایگاه های مقاومت بسیج در سراسر آذربایجان شرقی در طرح های مقابله و مهار کرونا مشارکت دارند، افزود: در مرکز واکسیناسیون خودرویی سپاه عاشورا روزانه 25 نفر کادر درمانی به شهروندان خدمات می دهند ...
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ سردار مهدی فرجی، جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان در حاشیه بازدید از بیمارستان ها و مراکز واکسیناسیون شهرستان ملایر با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از بیمارستان های سطح استان اظهار داشت ...
ایسنا: رئیس جمهور با اعلام اینکه تولید داخلی واکسن نمی توانست نیاز کشور را تامین کند ، تاکید کرد که برآوردمان این بود که برای مصرف داخلی نیازمند 100 میلیون دوز واکسن هستیم. امروز 40 میلیون دوز به صورت قطعی انجام شده است. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه اشتهارد به همراه جمعی از مسئولین با حضور در بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) اشتهارد از کادر درمان، پزشکان و پرستاران تجلیل کردند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۲    
با ابتلای حدود 200نفر از کادر درمانی گلستان به ویروس کرونا، مسئولان استان درخواست نیروی جایگزین کرده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تازه ترین بیلبورد تبلیغاتی تالار اصلی تئاتر شهر با هدف قدردانی کارکنان این مجموعه و فعالان حوزه تئاتر از مدافعان سلامت و کادر درمانی کشور در در روزهای کرونایی رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تیم بهداشتی متشکل از کادر درمانی مرکز بهداشت و بسیج جامعه پزشکی، با حضور در مناطق سخت گذر چهارمحال و بختیاری نسبت به واکسیناسیون عشایر اقدام کردند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۸:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای معدن -دکتر فرهاد ابول نژادیان رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان به پاس حمایت های این مجموعه از کادر درمانی تقدیر کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۵۰    
روز های آخر مرداد جنجال ها بر سر عکس و شرح دوم به پا شد: عکسی از کادر درمان در پوشش های مرسوم این یک سال و نیم کرونایی منتشر شده با این شرح: جمهوری اسلامی ایران با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات بهداشتی و تولید کننده تجهیزات پزشکی پیشرفته درمانی و کادر درمانی متخصص، دلسوز و پرتلاش ...
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۳۲    
سردار فرجی جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان و هیئت همراه در بیمارستان آیت الله بهاری (ره) حضور یافتند و از محل تجمیعی واکسیناسیون کرونا شهرستان های مختبف استان بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به بیماران کرونایی و مراجعین دریافت واکسن کرونا قرار گرفتند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
شهرام حبیب زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر ، ضمن ابراز همدردی و تسلیت به خانواده های داغدار استان اردبیل افزود ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه گام پنجم طرح سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی به واکسیناسیون عمومی اختصاص دارد، گفت: 12 مرکز تجمیعی تزریق واکسن با استفاده از ظرفیت بسیج و کادر درمانی که در اختیار داریم، ایجاد شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۰:۵۵    
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع کادر درمانی این نیرو ضمن اشاره به تلاش شبانه روزی مدافعان سلامت جهت مقابله با بیماری منحوس کرونا عنوان کرد: امروز، واژه امنیت با سفیدپوشان سلامت معنا پیدا کرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی در جمع کادر درمانی این نیرو ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی مدافعان سلامت برای مقابله با بیماری منحوس کرونا عنوان کرد: امروز، واژه ی امنیت با سفید پوشان سلامت معنا پیدا کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به روند مطلوب واکسیناسیون در استان، گفت: تاکنون بالای 25 درصد جمعیت هدف در برابر کرونا واکسینه شدند که باید از کادر درمانی و دیگر متولیان امر قدردانی کرد.