پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۲۳:۰۶Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امدادگر»

استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خدمات ارائه شده به مسافرین نوروزی سال 1402 از 24 اسفند تا یکم فروردین را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۷:۰۱    
فردا صبح دشمن پاتک سنگینی کرد. در حال جنگ وگریز بودم که چشمم به معلم ریاضی ام افتاد. تقریباً از همه جایش خون جاری بود. مظلومانه مرا نگریست؛ اشک از چشم هایم سرازیر شد. امدادگر را صدا کردم و به سویش دویدم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات با اشاره به حضور بیش از 19 هزار امدادگر در طرح نوروز 1402، گفت: 40 درصد از امدادگرانی که در طرح نوروزی حضور دارند، از بانوان هستند.
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۶    
رییس مرکز مستقل جمعیت هلال احمر کیش گفت: همزمان با آغاز طرح نوروزی جمعیت هلال احمر، 100 نفر از اعضای این جمعیت در این برای خدمت رسانی به مسافران مستقر شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: 300 نفر از نیروهای این جمعیت در داخل و خارج حرم منور امام رضا(ع)برای ارائه خدمت در جریان مراسم سخنرانی نوروزی امروز(اول فرودین) رهبر معظم انقلاب اسلامی بسیج شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۸    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با اشاره به همراهی 800 امدادگر در طول 20 روزطرح ویژه نوروزی، گفت: با 24 پایگاه و پست موقت در طول مسیر جاده ها در بحث پذیرایی از مهمانان نوروزی آمادگی کامل را داریم.
با مردم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
امداد خودرو یک خدمات اساسی توسط امدادگر به رانندگان خودرو است که در صورت بروز مشکلات فنی و عدم توانایی در حل آن ، به آن ها کمک می کند. این خدمات در سطح استان کشور توسط گروه های مختلف امداد خودرویی ارائه می شود و رانندگان و مسافران عزیز می توانند از این خدمات بهره ببرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: برای استقبال از مهمانان نوروزی 28 پایگاه امداد و نجات با مشارکت 456 امدادگر و نجاتگر در استان تجهیز شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۲:۵۲    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان با اشاره به کمک بلاعوض 7 میلیارد تومانی هلال احمر لرستان به 5 هزار نیازمند در سطح استان، گفت: در طرح امداد نوروزی استان که تا 15 فروردین ماه ادامه دارد بیش از 600 امدادگر مشارکت دارند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از خدمت رسانی بیش از 6 هزار نفر روز در 113 پایگاه جمعیت هلال احمر استان در قالب طرح ملی امداد و نجات نوروزی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۵    
طرح ملی خدمات بشر دوستانه به مسافران نوروزی در پست شهدای امدادگر شهرستان دهاقان به بهره برداری رسید.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
هلال احمر اعلام کرد:طی سه روز گذشته و در شروع تعطیلات نوروزی 560 مورد عملیات امدادی برای کمک به هموطنان در حوادث مختلف انجام شده که 63 درصد از کل حوادث مربوط به تصادفات جاده ای بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۴    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از اجرای طرح امداد نوروزی در استان خبر داد و گفت: این طرح که از 25 اسفند شروع و تا 15 فروردین ادامه خواهد داشت، 600 امدادگر به مسافران خدمت رسانی دارند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
طرح ملی خدمات نوروزی با مشارکت 69 هزار نیروی امدادگر از 24 اسفند در کشور شروع شده و تا 15 فروردین سال 1402 ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از فعالیت 5 هزار و 691 نفر روز امدادگر، نجاتگر و پرسنل این جمعیت در طرح امداد و نجات نوروزی در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد آموزش را یکی از مهمترین رویکردهای این نهاد برای کاهش مخاطرات دانست و گفت: در نوروز امسال 1100 نفر نیروی امدادی هلال احمر آماده باش خدمت رسانی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: افزون بر 5 هزار و 700 نیروی عملیاتی امداد و نجات و یک هزار و 400 عضو جوان در تهران در پست های خدمات بشردوشتانه، آماده خدمت رسانی به هموطنان در ایام نوروز هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۱    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: تا پایان روز 14 فروردین ماه سال 1402، تعداد 212 نفر امدادگر به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مسافران علی بن موسی الرضا (ع) در سطح استان هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
با آغاز طرح امداد و نجات جاده ای ، 2 هزار امدادگر مازندران در سوانح و حوادث امدادرسانی می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
60 پایگاه و پست امدادی با مشارکت 2 هزار امدادگر و نجاتگر برای خدمات دهی به مسافران نوروزی شمال تجهیز شدند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از حضور 500 امدادگر هلال احمر کرمانشاه در طرح امداد و نجات نوروزی خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۹    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: دو هزار و 247 امدادگر جمعیت هلال احمر استان به مسافران نوروزی 1402 در خراسان شمالی خدمات امداد و نجات ارائه خواهند داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد_ معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از آمادگی بیش از 2 هزار و 270 نفر از امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان برای ارائه خدمات امدادی در ایام نوروز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: طرح ملی امداد و نجات نوروزی همزمان با سراسر کشور در گلستان از تاریخ 24 اسفند آغاز شده و 120 نیروی امدادگر در این طرح حضور دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: 600 داوطلب و امدادگر این استان در طرح امداد و نجات و سایر طرح های نوروزی مشارکت دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت : 69 هزار نفر امدادگر و جوانان داوطلب هلال احمر در طرح خدمات نوروزی ایفای نقش می کنند.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: 300 آتش نشان و امدادگر در این کلانشهر که همواره در آماده باش به سر می برند برای امشب و مراسم چهارشنبه آخر سال (چهارشنبه سوری) در آماده باش ویژه قرار خواهند داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در نشستی صمیمانه با بانوان امدادگر این جمعیت دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: 120 نیروی امدادگر و سازمان جوانان در طرح نوروزی هلال احمر شهرستان حضور دارند.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۳۸    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان با بیان اینکه 674 امدادگر در طرح نوروزی هلال احمر در استان فعال خواهند بود گفت: تاکنون ویژه این طرح به میزان جهار هزار و 619 روز آموزش به امدادگران هلال احمر در خوزستان ارائه شده است. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران گفت:برای اجرای در طرح امدادونجات نوروزی 60 پست و پایگاه امداد و نجات تجهیز و 2000 امدادگر و نجاتگر با طی دوره های بازآموزی مشارکت فعال دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر یزد از آماده باش نیرو های امدادی و داوطلبان هلال احمر این استان در چهارشنبه آخر سال خبر داد و گفت: 12 پایگاه و 70 امدادگر واکنش سریع برای چهارشنبه سوری آماده باش هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۳۳    
ایسنا/بوشهر مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: علی رغم تلاش های گسترده اما مجوز داروهای خاص برای داروخانه هلال احمر این استان همچنان در انتظار تائید است.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
دوره دو روزه تخصصی جستجو و نجات شهری (آوار) با حضور 32 نفر از خواهران امدادگر سراسر کشور به میزبانی هلال احمر استان قم برگزار شد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۳۳    
برای اولین بار دوره امدادگر ورزشی توسط هیات پزشکی ورزشی لارستان برگزار شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی ، برای اولین بار با...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
به دلیل کمبود نیروی امدادگر غواض و تا رسیدن غواص از هلال احمر بم به محل حادثه، یکی از افراد محلی که غواص دوران جنگ تحمیلی بود، توانست اجساد را بیرون بکشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر از مشارکت 69 هزار نیروی امدادی در طرح ملی خدمات نوروزی هلال احمر خبر داد.
مکران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۲    
تولد نوزاد عجول جاسکی در آمبولانس با کمک سفیدپوشان امدادگر فوریت های پزشکی جاسک نوزادی در آمبولانس به دنیا آمد. مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک گفت: در پی گزارشی مبنی بر شروع درد های زایمان یک خانم باردار در روستای کیایی در 50 کیلومتری شرق جاسک ...
وارش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
وارش نیوز- مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به تمهیدات صورت گرفته برای میزبانی از مسافران نوروزی در این استان گفت: به همین منظور 870 نجاتگر به همراه یک هزار جوان هلال احمرخدمات رسانی به مسافران نوروزی در استان را انجام خواهند داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر بر تلاش برای رفع دغدغه های امدادگران و انجام برنامه ریزی های لازم در این خصوص تاکید کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
[فاطمه عسگری نیا]هفدهم بهمن ماه 1401 ساعت 4:17 بامداد بود که زلزله ای به بزرگی 7.8 ریشتر، مرکز و جنوب ترکیه و شمال و غرب سوریه را به مدت 75 ثانیه لرزاند و خسارات زیادی در این مناطق بر جای گذاشت ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کشف مواد خطرناک در لاکچری ترین منطقه ای که فکرش را نمی کردید، خبرساز شد.حادثه ای در منهتن نیویورک رخ داد است که خودرویی شامل مواد سمی خطرناک بوده و هنوز نوع ماده شیمیایی شناسایی نشده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۰۰    
در مراسمی به همت هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان از آفرود سوارانی که به زلزله زدگان خوی کمک رسانی کرده بودند تجلیل شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
پیش از این اعلام شده بود که دادگاه قانون اساسی بلژیک روز هشتم مارس نظرش را در مورد اعتبار معاهده تبادل زندانی میان و این کشور اعلام خواهد کرد، اما در صورت اجرایی شدن معاهده مبادله زندانیان با ایران، تهران اولیویه وندکاستیل، امدادگر بلژیکی که در ایران بازداشت است و به 40 سال زندان محکوم شده ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۱    
شفقنا- دادگاه قانون اساسی بلژیک روز جمعه معاهده مبادله زندانیان با ایران را تایید کرد که ممکن است منجر به مبادله یک دیپلمات محکوم ایرانی با یک امدادگر بلژیکی شود. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دادگاه قانون اساسی بلژیک روز جمعه، درخواست لغو معاهده مبادله زندانیان با ایران را که ممکن است منجر به مبادله یک دیپلمات محکوم ایرانی با یک امدادگر بلژیکی زندانی شود، رد کرد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
سفر گروسی به تهران در آستانه نشست شورای حکام آژانس، شایعات و گمراه سازی در مسیر تحقیقات سمی سازی مدارس دخترانه، فرهاد شجاع ترین مربی ایران؟ دیپلمات ایرانی با امدادگر بلژیکی مبادله می شود؟ خطر فیلترینگ بر زندگی روانی نوجوانان ایران ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس تهران گفت: در تمرین امداد هوایی امروز از 2 دستگاه اتوبوس و 7 دستگاه خودروی آمبولانس و همچنین 2 فروند بالگرد استفاده کردیم.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۷   + ۳۵ سایت دیگر  
در تمرین امداد هوایی اقداماتی همچون انتقال مصدوم از طریق بالگرد، انتقال امدادگران از طریق بالگرد، عملیات بارریزی هوایی، اسلینگ و انتقال تجهیزات، اطفا حریق هوایی، چرخ ریزی محموله های امدادی، امدادگر و سوار کردن خودروهای امدادی به هواپیمای بال ثابت انجام می شود.