دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۹:۱۸May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون سیاسی امنیتی استانداری»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۰    
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: امروز امواج سهمگین شبهه پراکنی دشمنان و انتشار ذلالت در عرصه فضای مجازی بیشتر شده و بدخواهان می خواهند با ابزارهای رسانه ای، تصویرسازی و ادراک سازی، عظمت شهادت رئیس جمهور و عزت حضور ملت را به حاشیه و قهقرا ببرند که باید مراقب و هوشیار این توطئه باشیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۰:۵۰    
معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی به بهره گیری از ظرفیت بالای رسانه ای استان در انتخابات تاکید کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۰    
معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: باید مسئله عدالت در ورزش و امور جوانان بیشتر شود، کارهای خوبی در این خصوص انجام گرفته، اما خیلی کار روی زمین باقی مانده است. 56 هیات ورزشی داریم که باید دید عدالت میان همه این هیات ها اجرا می شود یا خیر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان، گفت: کار خالصانه و تلاش مجاهدانه آیت الله رئیسی را محبوب دل های مردم کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: مراسم عزاداری متمرکز استانی روز پنجشنبه سوم خرداد ماه ساعت 9 صبح در محل مصلی گرگان که مکان خاطره انگیز دیدار رئیس جمهور شهید با مردم استان است، برگزارخواهد شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: تلاش می کنیم تحت تاثیر حواشی و شیطنت های بدخواهان و سودجویان قرار نگیریم و از زحمات و تلاش های صادقانه شهرداران صیانت نماییم.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
براساس برنامه ریزی های صورت گرفته شهروندان کرجی ازساعت 5 صبح روزچهارشنبه 2خردادماه از مساجد محله هایی که مبدا اعزام به مراسم ارتحال امام بوده اند به مراسم تشییع پیکر مطهر شهید آیت آلله سید ابراهیم رئیسی اعزام می شوند. ...
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین در جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت ریس جمهور شهید گفت: رئیسی به معنای واقعی حکمرانی شایسته و قابلی را ترسیم و امیدها را زنده کرد و در این مسیر خستگی ناپذیر بود و توانست در این مقطع از انقلاب اسلامی که مقطع بسیار حساسی در تاریخ است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: هیچ اختلالی در مسیر مدیریت کشور ایجاد نخواهد شد و ستاد انتخابات استان قزوین را در چند روز آینده فعال می کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: تلاش می کنیم تحت تاثیر حواشی و شیطنت های بدخواهان و سودجویان قرار نگیریم و از زحمات و تلاش های صادقانه شهرداران صیانت نماییم.
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: جایگاه والای رسانه های بانشاط و توانمند استان مدیون تلاش پیشکسوتان، فعالان دیروز و امروز و همه کسانی است که عاشقانه و مخلصانه در مسیر آگاهی بخشی گام برداشته اند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: جایگاه والای رسانه های بانشاط و توانمند استان مدیون تلاش پیشکسوتان، فعالان دیروز و امروز و همه کسانی است که عاشقانه و مخلصانه در مسیر آگاهی بخشی گام برداشته اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۱    
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: جایگاه والای رسانه های بانشاط و توانمند استان مدیون تلاش پیش کسوتان، فعالان دیروز و امروز و همه کسانی است که عاشقانه و مخلصانه در مسیر آگاهی بخشی گام برداشته اند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
امروز 29 اردیبهشت ماه، ابوطالب شفقت، استاندار لرستان به همراه معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، مشاور امور ایثارگران، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان، مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان و فرماندار شهرستان خرم آباد با مادر شهیدان والامقام غلامرضا، حمیدرضا و شهیده ناهید امیدی دیدار کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۵    
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: فعالیتهای کمیته امداد استان در رفع محرومیت و خدمت رسانی به نیازمندان در یک سال گذشته روبه رشد، قابل توجه و ارزشمند بوده است.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
جلسه برنامه ریزی یادواره شهدای غریب در اسارت استان، با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ، معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی و از جمعی مسئولین برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری قم از ساماندهی اشتغال و بازار کار اتباع خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۹    
معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان با بیان اینکه نبی الله محمدی و احمد بیگدلی از حوزه انتخابیه زنجان، طارم و خدابنده راهی بهارستان شدند، گفت: مجموع مشارکت مردم 23.75 درصد بود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: از آغاز برگزاری مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گذشته و تا این لحظه روند رأی گیری به خوبی در 430 شعبه اخذ رأی در حال انجام است و مشکل خاصی اعلام نشده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۹:۴۱    
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: رویکرد دولت حل قاعده مند و عادلانه موضوع حقوق و دستمزد است و آن را با جدیت پیگیری می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۵    
معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: اهتمام و ممارست انتظامی و روحیه پر تلاش این نیروی خدوم و انقلابی در اجرای مقتدرانه طرح نور کاری ارزش مند و قابل تقدیر است.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم، سی و پنجمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان مرکزی در تاریخ 11 اردیبهشت ماه در استانداری مرکزی برگزار شد و از شرکت آلومینیوم ایران به عنوان کارگروه برتر استان مرکزی تجلیل و قدردانی گردید ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۵    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ روز سه شنبه یازدهم اردیبهشت ماه، همزمان با آغاز هفته گرامیداشت مقام معلم، برگزاری مراسم بزرگداشت هفته معلم مدیریت ناحیه یک قزوین با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین و مدیر کل آموزش و پرورش در محل دانشگاه فرهنگیان برگزار شد. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۳    
نوذر شبرنگ مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی کهگیلویه بویراحمد: کارگران ستون فقرات، توسعه پایدار و محور اصلی جهش تولید خواهند بود چرا که حضور گرم و باصلابت کارگران باعث افزایش تولید و رونق اقتصادی کشور خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صبح امروز سه شنبه یازدهم اردیبهشت ماه 1403 و در آستانه روز معلم؛ مهدی رمضانی معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان در آیین نمادین استانی زنگ سپاس معلم که با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس، فرماندار سنندج ...
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۲    
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی اتکا به تولید با کمک کارگران پر تلاش است. معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی اتکا به تولید با کمک کارگران پر تلاش است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۰    
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی اتکا به تولید با کمک کارگران پر تلاش است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به مناسبت هفته معلم همزمان با سراسر کشور زنگ سپاس از معلمان کهگیلویه و بویراحمد در بیش از سه هزار آموزشگاه این استان نواخته شد. معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد روز سه شنبه در این آیین اظهار داشت: نقش معلم در جامعه بسیار مهم و تاثیرگذار است و همه ما باید مدیون جامعه فرهنگی باشیم ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ محمد کاظم آل صادق در حاشیه برگزاری نشست مشترک هیات های ایران و عراقی در مرز بین المللی خسروی که به حضور معاون وزیر کشور عراق و مسئول ستاد اربعین این کشور و معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه و نماینده استانداری ایلام برگزار شد ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد، معاون وزیر کشور عراق و معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه امروز دوشنبه با حضور مرز بین المللی خسروی در قصرشیرین، از زیرساخت ها و امکانات این مرز برای میزبانی از زائران اربعین حسینی بازدید کردند . ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: امروز اقتدار ایران اسلامی باعث ایجاد رعب و وحشت در جبهه استکبار و صهیونیسم شده است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: امروز جوانان اروپایی و آمریکایی در دانشگاه ها، ندای حمایت از مردم فلسطین و غزه را فریاد می زنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: ابداع و نوآوری در داده ها از الزامات برای پیشرفت هر کشور و جامعه است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، اولین جلسه شورای اطلاع رسانی استان همدان در سال 1403 در سالن استانداری همدان برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه اربعین یک فرصت استثنایی برای تبلیغ تشیّع محسوب می شود، گفت: شیعیان در اربعین در مقام اتحاد و یکپارچگی به حضرت سیدالشهدا(ع) عرض ارادت دارند که باید از این فرصت برای تبلیغ دین اسلام بهره گرفته شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۱    
معاون سیاسی امنیتی استانداری و مسئولان استانی و شهرستانی از سالن کشتی محله کم برخوردار سیدآباد گنبدکاووس بازدید کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: متاسفانه کتاب خانه ها به دغدغه ای برای مسئولان تبدیل نشده و در اولویت قرار ندارد .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: مرکز ماده 16 ظرفیتی برای ساماندهی و صیانت از معتادان متجاهر و کاهش آسیب های اجتماعی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
در آیینی از فعالان عرصه فرهنگ ازدواج آسان در بهزیستی استان بوشهر توسط دکتر اکبر پورات معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهرتجلیل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: همه ملت ایران برای مقابله با دشمنان یکپارچه هستند و اگر دشمن اشتباهی کند مشت محکمی را به دهان دشمنان خواهند زد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: مهمترین رویداد فرهنگی سال جدید در استان اصفهان، برگزاری کنگره ملی 24 هزار شهید استان اصفهان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۷    
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: وکلا در احقاق حقوق عامه و اجرای عدالت قضایی نقش مهمی دارند.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری و فرماندار قم با دکتر سقائیان نژاد شهردار قم دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: ورود به پارک ها، بوستان ها و مراکز گردشگری گلستان در روز طبیعت، سیزدهم فروردین از ساعت 17 عصر مجاز خواهد بود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز عصر چهار شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت که در سالن شهید سلیمانی استانداری با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری و دستگاه های اجرایی برگزار شد ...
ایثار   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۲۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان به اتفاق معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان با خانواده شهید محمد مهدی نجاتی نیا دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه 22 ستاد شهرستانی با مسئولیت فرمانداران آماده پذیرش مهمانان و مسافران نوروزی است، گفت: مازندران نخستین استان مسافرپذیر در سطح کشور از شروع سال جدید تا به الان بوده که تاکنون 6 میلیون نفر در استان اقامت داشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری قم از مجموعه اردوگاه مراقبتی استان بازدید کرد.
شمال نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: گرمخانه ها و مدارس برای استقرار اضطراری مسافران آماده باشد.