جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۳:۴۹May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه»

سراج24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها بیان اینکه از نظر رهبر معظم انقلاب تحول شاه کلید حل مشکلات کشور است، گفت: لازمه تحول روی کار آمدن دولتی انقلابی است که به جوانان انقلابی معتقد باشد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین علی تقوی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۰    
نماز عید فطر به امامت حجت الاسلام رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در دانشگاه تهران اقامه شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها: امروز شاهد تهدید اسرائیل در پایتخت این رژیم جعلی هستیم به گونه ای که اسرائیلی ها پاسخ جنایات خود را در تل آویو دریافت می کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر به امامت رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در فضای باز دانشگاه تهران اقامه شد و پس از آن در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از دانشگاه تهران به سمت میدان فلسطین راهپیمایی کردند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر تهران به امامت حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به دلیل وجود ویروس کرونا، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در فضای باز دانشگاه تهران برگزار شد. تهران – اقتصاد برتر – 23 اردیبهشت 1400 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: امروز نتیجه استقامت و مقاومت و باور به نصرت های و امدادهای الهی را شاهد هستیم و حاج قاسم سلیمانی نماد و علمدار مقاومت و استقامت و باور به نصرت الهی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر صبح پنجشنبه 23 اردیبهشت1400 به امامت حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در فضای باز دانشگاه تهران و با رعایت پروتکل های بهداشتی اقامه شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۰    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ضمن اشاره به اهمیت دیدار هر ساله دانشجویان با مقام معظم رهبری، مهم ترین مطالب مطرح شده از سوی رهبری و دانشجویان در آن جلسه را تبیین کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماز عید سعیدفطر امسال تهران به امامت حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به دلیل وجود ویروس کرونا، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در فضای باز دانشگاه تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب تشکیل دولت معتقد به تحول و توجه آن به عنصر تحول آفرین، یعنی جوانان، امری ضروری است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر فردا به امامت رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در فضای باز دانشگاه تهران اقامه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۰    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: فعالیت های علمی استادان و جلسات هم فکری و هم اندیشی دانشگاهیان نباید تعطیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: اگر از ظرفیت دانشگاه برای ارائه نظرات کارشناسی به مجلس استفاده شود حتما به فضای تصمیم گیری و تصمیم سازی کمک خواهد کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۱:۵۸    
حوزه / حجت الاسلام حسن حیدرزاده معاون مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی ناحیه مرند، حدیثی از پیامبر اکرم(ص) که الصوم جنه من النار را تشریح کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۰۲    
شاهرود_نشست مسئول بسیج ادارات حوزه الحدید شاهرود، با مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی، فرمانده پایگاه بسیج ظفر دانشگاه صنعتی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر به امامت رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در فضای باز دانشگاه تهران اقامه می شود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، اعلام کرد: با توجه به آغاز ثبت نام بیست و چهارمین دوره ازدواج های دانشجویی، دانشگاهیان جهت پیگیری و ارتباط با ستاد ازدواج دانشجویی می توانند از طریق دفاتر نهاد در دانشگاه محل تحصیل و یا از طریق شماره چهار رقمی 1612 بدون پیش شماره ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۱۴    
ایسنا/ایلام مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان از اساتید ، صاحبنظران ، فعالان فرهنگی ، هنری و رسانه ای دانشگاه های استان جهت همکاری برای تولیدات رسانه ای در چارجوب طرح پویش ملی در بهشت دعوت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تصریح کرد: سند ملی ازدواج و خانواده متشکل از بحث های آموزشی -مهارتی در حوزه خانواده در آینده نزدیک رونمایی می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با تاکید براینکه، در حال حاضر تاب آوری مردم یک مفهوم طلایی است گفت در سال دوم بحران کرونا، بحث سلامت روان مردم بیش از هرچیزی اهمیت پیدا کرده است. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور با اشاره به مشارکت 300هزار نفری دانشگاهیان در جشنواره قرآنی پیش از همه گیری کرونا و اعمال محدودیت ها عنوان کرد ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
منصور غلامی در نشست هم اندیشی مسئولان آموزش عالی و جمعی از اساتید کشور که به میزبانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد، گفت: ما در حوزه آموزش عالی در دوره پس از پیروزی انقلاب اسلامی، علی رغم دستاوردهای بسیار ارزشمند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۰    
معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اظهار کرد: سندی که در بحث خانواده با عنوان سند ملی ازدواج و خانواده تدوین کردیم، سند بسیار بزرگی است و خوشبختانه موافقت اولیه آن در شورای اسلامی شدن انجام شده و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها مکلف به تهیه اساسنامه آن شده ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، آئین رونمایی از جشنواره آموزشی خانواده تا همیشه با هدف توانمندسازی خانواده ها در بحران کرونا امروز به میزبانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با حضور سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، آئین رونمایی از جشنواره آموزشی خانواده تا همیشه با هدف توانمندسازی خانواده ها در بحران کرونا امروز به میزبانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با حضور سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: سند ملی ازدواج و خانواده سندی بزرگ است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: به زودی ستادی در زمینه ازدواج و خانواده راه اندازی خواهد شد و با یک هم افزایی خوب، شاهد اقدامات بسیار خوبی در حوزه خانواده باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست تخصصی توانمندسازی خانواده ها در بحران کرونا عصر امروز به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل از دانشگاهیان استان اردبیل برای شرکت در پویش ملی در بهشت دعوت به عمل آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل از اجرای یک هزار و 200 برنامه فرهنگی، مذهبی و دینی در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۰    
رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل از برگزاری پویش در بهشت در دانشگاه های استان خبر داد و گفت: این پویش از ماه مبارک رمضان آغاز شده و تا پایان سال با اجرای برنامه های مختلف تداوم خواهد داشت.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در نشست هم اندیشی مسئولان آموزش عالی و جمعی از اساتید کشور که به میزبانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد، با اشاره اهمیت توجه به اهداف علم ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۲    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان قم تأکید کرد که تشکل های دانشجویی می توانند با ایجاد فضای مناظره برای حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات فعال باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان ایلام از برگزاری مسابقه ایده های برتر برای تقویت فرهنگ اسلامی ایرانی در سطح دانشجویان خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان گفت: بی قراری، شیفتگی و ارادت به اهل بیت به ویژه امام (ع) در شعر قاسم آهنین جان تجلی یافته است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۱    
معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: رسالت نهاد رهبری حمایت از فرد نیست بلکه دیدگاه ما همان دیدگاه مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کلیت انتخابات، ایجاد یک رقابت سالم و در نهایت اعتماد مردم به گزینه اصلح است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان فارس از فراخوان " عهد همدلی " در حمایت از مردم فلسطین خبر داد و بیان داشت: شهروندان می توانند در قالب این فراخوان، همدلی خود با مردم فلسطین را با ارسال ویدیو و دست نوشته در فضای مجازی به اشتراک گذارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آذربایجان شرقی گفت: ما در حوزه مهدویت به جای تولید، مصرف گرا شده ایم. هیچ ارزش افزوده ای ایجاد نمی کنیم و حتی به خانه خدا هم با یک لیست بلندبالا از نیازهای دنیوی تشرف می کنیم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
فایل صوتی دکتر ظریف باب جدیدی از بحث و گفت وگو را تحت عنوان میدان یا دیپلماسی باز کرد که در روزهای گذشته بحث های زیادی پیرامون آن شکل گرفته است. از جمله روز پنجشنبه مناظره ای با عنوان انتخابات 1400 و موضوع برجام و پسابرجام بین آقایان دکتر مصطفی کواکبیان، دبیرکل حزب مردم سالاری و دکتر فواد ایزدی ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اظهار کرد: مطالبه قرآن از مؤمنان یک جامعه پیشرو در عالی ترین سطح است؛ جامعه ای که اهداف عالی برای خود تعریف و بر اساس آن حرکت می کند. قرآن می فرماید که وظیفه شما مجاهدت است تا عالم برای خدا به حرکت دربیاید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم احیای شب های قدر با سخنرانی حجت الاسلام رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در مسجد دانشگاه شریف برگزار می شود.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، حجت الاسلام عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل بعد از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت هفته معلم، گفت: ارتقای رتبه دانشگاه محقق اردبیلی مایه مباهات همه پرسنل دانشگاه است و این با تلاش ها و دلسوزی های اساتید و تیم مدیریتی حاصل می شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۶    
نشست نیاز امروز جامعه اسلامی به قرآن کریم با حضور حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، امشب 12 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدمطهری و تبریک روز معلم و استاد گفت: اساتید و معلمان الگوی ما برای زندگی مجاهدانه و سعادتمندانه هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۳۳    
دهمین دوره طرح قرآنی- فرهنگی رمضان ، بهار قرآن با محوریت آشنایی با تفسیر سوره مبارکه لقمان به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در حال برگزاری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ارائه ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان به پویش ملی در بهشت پیوست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: کنگره بزرگداشت شهید محراب آیت اللّه اشرفی اصفهانی همزمان با پنجم مرداد روز ملی مقاومت و ایثار در کرمانشاه برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۶:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان با اشاره به موضوع آزادی یک زندانی که 12 تابلوی متفاوت از شهید سردار حاج قاسم سلیمانی نقاشی کرد گفت: به واسطه اقدام این فرد، یک خیر از اقلیت های مذهبی شهر اهواز هزینه های آزاد این زندانی را پرداخت کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هنر جشنواره هنری رمضان الکریم 1400 را برگزار می کند.