جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۷:۰۳Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۷    
طی مراسمی حجت الاسلام افشار نجفی به عنوان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مرکزی معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان سمنان گفت: امام خمینی (ره) مسائل دانشگاه را بسیار مهم می دانستند؛ چراکه از دانشگاه سرنوشت یک ملت تعیین می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: کشوری که قبل از انقلاب توان تولید سیم خاردار هم نداشت امروز در حوزه موشکی از موشک "فتاح" رونمایی می کند که خواب را از چشم همه بدخواهان جمهوری اسلامی ربوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با روایتی از پیشرفت های علمی ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ربات داوینچی کار غربی ها و کاملا انحصاری است اما جمهوری اسلامی ربات جراح را تولید و به کشورهای دیگر فروخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: کشورمان در گذشته در دنیا از لحاظ علمی جایگاه خاصی نداشت، قبل از انقلاب و در سال 56 تنها یک هزارم دانش دنیا را تولید می کردیم اما امروز این رقم به دو درصد رسیده و افتخار بزرگی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۷    
ایسنا/مرکزی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: دنیا الان به مخالفت با امریکا عادت کرده است و کشوری که این جسارت را به دنیا داد ایران بود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۵    
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی؛ نشست تخصصی دانشجویی " بررسی نقش دانشگاهها در تبیین آراء و اندیشه امام خمینی (ره) با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی و مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی ارومیه با حضور حجت الاسلام ارشادی مسول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علمی کاربردی ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۵۴    
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اصفهان گفت: تداوم اردوهای راهیان پیشرفت زمینه حرکت های امیدآفرین بیشتر و معرفی بهتر اقدامات صورت گرفته را فراهم می کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۲    
طی حکمی از سوی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور، حجت الاسلام محمدرضا مصلح نیا به عنوان سرپرست جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۹:۵۱    
در مراسمی با حضور دانشجویان و اساتید،حجت الاسلام مصلح نیا به عنوان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی معرفی و از زحمات حجت الاسلام حسنی قدردانی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه باید ملجا و مأمن دانشگاهیان باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه محقق اردبیلی ضمن درخواست از دانشگاهیان برای همکاری با نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نقش هدایت، نظارت و حمایت دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۳    
اردبیل- معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: هدایت فکری و معنوی دانشجویان و اساتید در دانشگاه ها رسالت روحانیون و نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ه محقق اردبیلی با حضور معاون منابع انسانی نهاد رهبری در دانشگاه های کشور در اردبیل برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اولین شماره فصلنامه مطالعات معارف حدیثی (بهار 1402) از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها دانشگاه معارف اسلامی منتشر شد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۳۲    
طی حکمی از طرف رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، حجت الاسلام مصلح نیا به عنوان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل منصوب شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۰:۴۳    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهانگفت: عمل به مکتب امام یعنی عمل به همه ابعاد مکتب امام و اگر این طور نباشد و از بُعدی از سه ابعاد معنویت، عقلانیت و عدالت غافل شویم، از مکتب حضرت امام دور شده ایم و نتیجه آن ناکامی خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۰۹    
معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: ایجاد تغییر نگرش و رفتار مثبت در دانشجویان باید اساس کار اساتید گروه معارف در دانشگاه ها باشد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور فارس، گفت: قیام پانزده خرداد باعث شد جوانه های بسیاری به ثمر بنشیند و امام راحل تعبیر کرده بودند که جوان های من اکنون در گهواره هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۸:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به تفاوت بنیادین نگاه به انقلاب در اندیشه اسلام و دیگر اندیشه های سیاسی اجتماعی گفت: علوم اجتماعی و سیاسی معاصر، انقلاب را یک پدیده استثنایی در حرکت اجتماعی تلقی می کنند اما در نگاه اسلام، انقلاب یک سنت و ضرورت است.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان گفت: در دور جدید فعالیت های بنیاد، از نهادهای نخبگانی به عنوان واحدهای توانمندساز حمایت می شود. اختتامیه پنجمین دوره محراب اندیشه با حضور ناصر باقری مقدم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، حجت الاسلام کرمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۵    
مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد قزوین گفت: به نظر می رسید تعدادی از افراد شرکت کننده در این رویداد، الزام به حضور در این مناظرات داشتند که این باعث می شود به قدر کافی مناظرات چالش برانگیز نباشد و آن شور و هیجان لازم را نداشته باشند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد کرمانشاه شناسایی دانشجویان فعال فرهنگی و توانمندسازی آنان در مسائل اجتماعی، فرهنگی و سیاسی را ازجمله اهداف طرح حامیم برشمرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های لرستان با بیان اینکه عرفان امام خمینی(ره) یک عرفان ناب الهی بود، گفت: برای ایشان توجه به حقوق مردم بسیار اهمیت داشت.
Submitted by ravabet on 30 May 2023 همزمان با میلاد باسعادت امام رضا(ع)، جشن ازدواج 180 زوج دانشجو بعنوان متفاوت ترین و بزرگترین جشن به همت معاونت دانشجویی فرهنگی و همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه درمحل بوستان غدیر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: اندیشکده های دانشگاهی بهترین مدل برای پشتیبانی فکری از حاکمیت و ارتقای حکمرانی است به همین جهت تشکیل و تاسیس اندیشکده های استانی در این راستا از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دانشگاه های ما با اقتدار اعلام می کنند که امر علمی دست نیافتنی نیست. ممکن است محدودیت هایی وجود داشته باشد، اما قله های علمی از سوی دانشگاهیان فتح شده است و افق های بزرگتر ی پیش رو است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها خاطرنشان کرد:دانشگاه های ما به تمام عرصه های علمی دست یافته اند. شاید در این مسیر، کمبود امکانات وجود داشته باشد اما قلل علم توسط دانشگاه های ما فتح شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
همایش استادان گروه معارف اسلامی دانشگاه های استان کردستان با حضور معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور شامگاه گذشته، هشتم خردادماه در تالار فردوسی دانشگاه کردستان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور با بیان اینکه افزایش آگاهی دینی دانشجویان از اساس و اهداف دروس معارف است، گفت: اساتید گروه معارف در خط مقدم خداپرستی و دین مداری و انسانیت در دانشگاه ها قرار دارند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۲    
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان با اشاره به اینکه بار مسئولیت سیاست های کلی جمعیت بر دوش وزارت بهداشت بیش از سایر ارگان ها سنگینی می کند، تصریح کرد: با نگاهی به مقدمه و 14 سیاست کلی جمعیت که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: اگر تاریخ انقلاب اسلامی را مورد توجه قرار دهیم بزرگترین فرصت های انقلاب اسلامی از دل تهدیدها رخ داده است که از جمله تبعید امام(ره) به فرانسه، جنگ تحمیلی، استعفای دولت موقت، ورود آمریکا به منطقه و ظهور داعش ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان با تصریح به اینکه نمی توان انتظار داشت که 14 سیاست ابلاغی جوانی جمعیت را وزارت بهداشت به تنهایی اجرایی کند، گفت: انتظارات از حوزه بهداشت و درمان به سایر ارگان ها جهت داده شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به ورود گیلان به سیاهچاله جمعیتی و همچنین تلاش دشمن در تقلیل جمعیت ایران، گفت: بحران ایجادشده درزمینه ی جمعیتی، حمایت های خیران و همچنین تلاش های اصحاب رسانه را در تبلیغ فرزندآوری و رفع نیازهای دغدغه مندان این حوزه می طلبد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آذربایجان شرقی گفت: دشمنان کشورمان به لطف حضور رهبر معظم انقلاب نمی توانند نگاه چپ به ایران اسلامی داشته باشند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان ، در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین دکتر مصطفی رستمی ضمن بازدید از دستاوردهای متخصصان جوان کشور در ایرانی سازترین پالایشگاه کشور از تلاشگران عرصه تولید بیش از 40 درصد از بنزین کشور تقدیر کرد . ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۲    
مراسم بزرگداشت سوم خرداد روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی (آزادسازی خرمشهر) به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان یزد در محل یادمان شهدای گمنام پردیس شهیدان پاک نژاد برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی صفر نصراله زاده رئیس دانشگاه تبریز و حجت الاسلام والمسلمین محمد انوری رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با انتشار بیانیه ای مشترک، تحریم بسیج دانشجویی توسط اتحادیه اروپا را محکوم کردند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در پی تحریم بسیج دانشجویی توسط اتحادیه اروپا پیامی صادر کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: آثار فاخر برگرفته از صحیفه سجادیه تولید شده که نقش مهمی در تعالی فرهنگ اسلامی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قم- رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قم با بیان اینکه 4 امام معصوم در شأن حضرت معصومه(س) روایت هایی داشتند افزود:بانوی کرامت در بین تمام امامزادگان از جایگاه ویژه ای برخوردارند.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از دانش آموختگان دانشگاهی و حوزوی سرباز با مدرک فوق لیسانس به منظور گذراندن دوره ضرورت خدمت سربازی به صورت امریه در ستادهای سراسر این مجموعه در سراسر کشور دعوت به همکاری کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان فارس از برگزاری نخستین نشست هم افزایی فعالان حوزه کودک در فارس خبرداد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور با اشاره به اینکه آیه شریفه ادْعُ إِلَیٰ سَبِیلِ رَبِّکَ کارویژه دفتر نهاد رهبری در دانشگاه است ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از برگزاری اختتامیه ششمین دوره جشنواره صحیفه سجادیه دانشگاهیان کشور در بندرعباس خبر داد و گفت: این مراسم چهارم خرداد ماه در سالن حوزه علمیه خواهران بندرعباس برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۴    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: خرمشهرهای جدید و اشغالگری جدید دشمنان کجاست؟ باید این ها شناسایی شوند و اسارتش به پایان رسد. نفوذ در قلب و دل و شناخت در بین جامعه ما تلاش امروز دشمنان است و اجازه شنیدن حرف جدید را نمی دهد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آیین تودیع و معارفه مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه شهرکرد با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی میراحمدی، معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و جمعی از مدیران استانی و دانشگاهیان چهارمحال وبختیاری امروز، سوم خردادماه برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۶    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان گفت: بسیاری از آسیب های تمدنی در تاریخی ترین انحرافات انسانی یعنی تحریف قرار دارد که در سه زمینه طبیعت، انسانیت و کتاب الهی دربرگرفته شده است.
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۹    
به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه دورهمی دانشجویان که به تازگی ازدواج کرده اند و همچنین دانشجویانی که تازه صاحب فرزند شده اند به همراه خانواده های ایشان با هیئت رئیسه دانشگاه برگزار شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۶    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان گفت: خداوند همه موجودات را خلق کرده و هیچ کدام شبیه یکدیگر نیستند که اشاره به تنوع زیستی دارد و این موضوع در آیات قرآن نیز تصریح شده است.