پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۲:۰۱May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه»

شفقنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- مراسم قرعه کشی سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان شنبه 31 اردیبهشت ماه در مسجد الغدیر دانشگاه قم برگزار می شود. به گزارش شفقنا، عباس شبان نیا، مدیر اجرایی این جشنواره بیان کرد: مراسم قرعه کشی این جشنواره با حضور حجج اسلام اسماعیل پوررضا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: اصولا همه مشکلات کشور راه حل دارد اما حل آن ها نیازمند کار تشکیلاتی قوی و برنامه سازی و مطالبه گری قوی تشکیلات مختلف از جمله هیئات دانشجویی است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان و حوزه هنری این استان در راستای گسترش تعامل دوجانبه به رایزنی پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: جهاد تبیین، برای غبارزدایی از فضای روایت است و دانشجویان و تشکل های انقلابی، مجاهدان میدان عملیات تبیین هستند، این میدان را نباید خالی بگذاریم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: تجمل گرایی، مهریه های سنگین، دغدغه محل سکونت، مشکلات اقتصادی، بیکاری مرد خانواده و ... سبب شده است که ازدواج برای همه به ویژه دانشجویان مشکل شود و ازدواج آنان را به تاخیر اندازد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۰    
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر از سرمایه گذاران و خیّران دعوت کرد تا علاوه بر حضور در دانشگاه و ایجاد زمینه های هم افزایی برای مدرسه سازی، زمینه اشتغال جوانان را مهیا کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در یازدهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری، از معلم نمونه ساوجی به همراه 51 فرد و گروه برگزیده کشور تجلیل شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی از خانم "سمیه نعمتی" معلم فداکار ساوجی در یازدهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری تجلیل شدند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و با حضور مسئولان دانشگاهی، سخنرانی با حضور مریم فاضلی (ورونیکا) بانوی تازه مسلمان شده آلمانی در جمع دانشجویان و دانشگاهیان واحد یزد در سالن آمفی تاتر دکتر سلطانی دانشگاه برگزار شد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
با امضای تفاهمنامه همکاری بین بنیاد 15خرداد ستاد اجرایی فرمان امام و نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، فرآیند ارائه تسهیلات فرزندآوری به زوج های دانشگاهی آغاز شد. ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
با امضای تفاهمنامه همکاری بین بنیاد 15خرداد ستاد اجرایی فرمان امام و نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها ، فرایند ارائه تسهیلات فرزندآوری به زوج های دانشگاهی آغاز شد. ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت:فضای دانشگاهی ما برای دشمنان نگران کننده است؛ زیرا دانشجویان فضایی حق طلب، آرمان گرا و متمدن را رقم زده اند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۲    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس ویژگی های جوانان موفق بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری را تشریح کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۳    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس جهاد تبیین را تکلیف و اولویت ویژه استادان دانشگاه دانست.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با بیان این مطلب که جریان قرآنی، جریانی ریشه دار در فضای آموزش عالی کشور است، گفت: کهن ترین جشنواره در فضای علمی کشور ما جشنواره قرآنی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۴    
ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در طول 40 سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، خدمات شایانی به نظام جمهوری اسلامی ایران ارائه داده است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ رئیس دانشگاه آزاد گفت: در خصوص هنجارهای پوششی و رفتاری در محیط دانشگاه به این باور رسیدیم که باید ادبیات و چارچوب نظری را تغییر دهیم. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس آئین اختتامیه بیست و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور فردا یکشنبه 25 اردیبهشت ماه برگزار می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد از برنامه ریزی ها برای تأمین مسکن متاهلی دانشجویان و ازدواج آسان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور با بیان اینکه سبک زندگی اسلامی باید در دانشگاه ها تبیین شود گفت: اساتید الگوی جوانان به خصوص دانشجویان هستند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۶    
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی کارگاه حضوری مهارت های انتخاب همسر من را در این واحد برگزار می کند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۸    
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن گفت: هجمه فرهنگی از سوی دشمن، کودکان و نوجوانان را هدف قرار داده و معلمان برای مقابله با آن نقش پررنگی دارند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۱    
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان با اشاره به عظمت مقام معلم در تعلیمات دین مبین اسلام، درآمدی روایی از رفعت جایگاه استاد را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۸:۲۲    
مشهد - ایرنا - رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خراسان رضوی گفت: اولین اردوی معرفتی و تشکیلاتی فعالان فرهنگی دانشجویی و اساتید دانشگاه های آزاد خراسان رضوی به مدت سه روز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خراسان رضوی گفت: دانشجویان افسران و فرماندهان جنگ نرم محسوب می شوند و طبق فرمایش های مقام معظم رهبری تربیت نسل آینده کشور، مدیران و مسؤولان از میان همین افسران انتخاب می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از دانشگاهیان برای حضور در ششمین جشنواره صحیفه سجادیه دانشگاهیان دعوت کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی گفت: دانشگاه باید پژوهش محور باشد زیرا با ارتقا علمی و پژوهشی کشور پیشرفت می کند و تعریف جایگاه علمی در سطح بین المللی، منطقه، کشور و استان نیز به ارتقای علمی دانشگاه و پرورش افراد متخصص به علوم کمک شایانی می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی در نشست مشترک هیئت رئیسه نهاد با وزیر و معاونین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۶    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خواستار ارائه موعظه به شیوه های متنوع در دانشگاه ها شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۷:۴۱    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: اگر به نگاه رهبر انقلاب در دیدار دانشجویی خوب دقت کنیم برای ما درسی است که موضوع توجه به هویت دانشگاه است و ما باید این کانون آزاداندیشی و اندیشه ورزی را برای انقلاب حفظ کنیم و اجازه ترویج و قالب شدن روایت غلط را ندهیم
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی از اعتکاف 680 استاد و دانشجو در حرم مطهر رضوی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۵    
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قم با اشاره به اینکه تعامل انسان با خداوند در الفاظ و عبارات دعای افتتاح بیان شده است، گفت: اگر به این معانی توجه کنیم، دیگر عبادات برای ما تکلف آور نبوده بلکه از روی لذت آن را انجام خواهیم داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۹:۳۰    
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد، نماز عید فطر را فردا، 13 اردیبهشت، در مسجد حضرت زهرا (س) این دانشگاه برگزار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: در فضای عمومی مطالبه رهبر معظم انقلاب با عنوان جهاد تبیین از اهمیت بالایی برخوردار است و این جهاد باید مخلصانه و با تمام توان و متوجه حرکت دشمن باشد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۴    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: در موضوع بازگشایی دانشگاه ها و مراکز آموزشی با شرایط جدیدی مواجه هستیم. زیرا دانشجویانی مخاطب ما هستند که بیش از دو سال از این محیط به دور بوده اند و این غیر حضوری بودن مراکز تعلیم و تربیت آسیب هایی را به نظام تعلیم و تربیت وارد کرده است که ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۸    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس گفت: پیامبر اکرم(ص) در مسیر تربیت و تعلیم بسیار رنج برد و امام خمینی(ره) هم معلمی را شغل انبیا معرفی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های لرستان، معلمان و اساتید را افسران سپاه پیشرفت کشور اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۲۰:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دانشجویان بیش از دو سال از مراکز تعلیم و تربیت دور بوده اند و این غیرحضوری بودن آسیب هایی وارد کرده که امروزه شاهد آن هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از ارائه آموزش های مجازی دروس عمومی به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان خبر داد و گفت ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۲    
مسئول کانون قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس گفت: افتخارآفرینان این دانشگاه در بیست و ششمین دوره مسابقات قرآن و عترت کشور معرفی شدند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر جمال رحیمیان در آیین رونمایی از کتاب عکس عالم پرتلاش با بیان اینکه مرام و منش عزیزی مثل حجت الاسلام و المسلمین سید محسن شفیعی رئیس فقید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان نیاز امروز نسل جوان ما است، گفت: نسل جوان ما ویژگی های خاص و سبک زندگی خاصی دارد که نسخه شفابخش آن ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
پوستر طرح ملی حفظ قرآن کریم دانشگاهیان در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و وزیر علوم رونمایی شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۱:۰۴    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور زاهدان با بیان اینکه مبارزه و تبیین حقایق، رسالت مسلمان در روز جهانی قدس و در راستای ظهور حضرت حجت است، گفت: روز جهانی قدس را با جهاد تبیین گرامی بداریم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۲    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قم گفت: در سیره عبادی، مراتب عبادت باید مدام در حال تعالی باشد، عبادت نباید در یک سطح بماند، اگر بماند تکرار است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
نشست تاملاتی در ابواب مکارم اخلاق بحارالانوار علامه مجلسی پژوهشکده قران و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۱    
نمایشگاه بین المللی قرآن کریم پس از وقفه ای دو ساله گشایش یافت. مسئولین و مدیران کشور نیز از مخاطبان این نمایشگاه هستند. در ادامه گفنگویی با حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها انجام گرفته است تا دیدگاه ایشان را در همین زمینه جویا شویم ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۱    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها بیان کرد: نمایشگاه محلی برای ارائه مجموعه اموری است که در گوشه و کنار و در بخش های مختلف انجام می شود. عرضه این کارها هم برای بازدیدکنندگان روحیه بخش است و هم افراد دیگر می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و یکدیگر را بشناسند.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام عبداله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در گفتگو با سبلان ما ، به اهمیت جهاد تبیین در مسئله فلسطین و آزادسازی قدس شریف اشاره کرد و گفت ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست بصیرتی با موضوع روز قدس از سوی سازمان بسیج اساتید دانشگاه های لرستان با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: آقا سید محسن شفیعی اسوه اخلاق، مجاهد فی سبیل الله، همدمی برای دانشگاهیان جوانان و همراهی دلسوز برای مسئولان نظام بود.